Cup results

# Name Team Category Cat # Score Jan 04 Jan 18 Feb 01 Feb 29 Sep 13
1 Anton Kupriyanov Hviid Farum OK BUH3 1 60 15 15 15 15 0
2 Cecilie Skaunsgaard BUD3 1 60 15 15 15 15 0
3 Jeanette Thorning Fredensborg AK D6 1 58 13 15 15 15 0
4 Charlotte Skaunsgaard D9 1 58 13 15 15 15 0
5 Henrik Ørum Svendsen H6 1 58 15 13 15 15 0
6 Adam Andres Holm BUH6 1 58 13 15 15 15 0
7 Henrik Martinsen H12 1 56 13 15 13 15 0
8 Sandra Kay BUD6 1 56 13 15 13 15 0
9 Snøvsen Stauning H9 1 54 11 15 15 13 0
10 Christian Skaunsgaard BUH3 2 52 13 13 13 13 0
11 Louise Borg Fredensborg Atletik Klub D3 1 50 13 13 11 13 0
12 Sandra Gentin D9 2 49 10 13 13 13 0
13 Jakob Steen H3 1 46 11 11 13 11 0
14 René Thunø H9 2 45 6 11 13 15 0
15 Anne Zederkof D3 2 45 15 15 15 0 0
16 Lars Munch Happy Feet H3 2 45 13 8 11 13 0
17 Rikke Øder Rasmussen D12 1 45 0 15 15 15 0
18 Jimmy Mathias Schramm H6 2 44 9 11 13 11 0
19 Charlotte Pedersen D6 2 43 9 11 10 13 0
20 Lea Munch Happy Feet BUD3 2 43 10 10 13 10 0
21 Kim Plambech larsen ølstykke løberen H6 3 42 11 10 11 10 0
22 Kasper Knudsen H9 3 42 10 10 11 11 0
23 Kirsten Kirk Jepsen D12 2 41 15 13 13 0 0
24 Lisbet Boris Furesø løbeklub D3 3 40 10 10 10 10 0
25 Louise Broby DGI Nordsjælland D3 4 40 3 9 13 15 0
26 Emilie Gatzwiller Furesø Løbeklub BUD6 2 40 10 13 8 9 0
27 Regitze Wittenkamp BUD3 3 39 13 13 0 13 0
28 Nina Brorson D6 3 39 10 9 11 9 0
29 Maria Ellekær D9 3 37 8 10 10 9 0
30 Hasse Petersen H6 4 36 13 0 10 13 0
31 Trine Alexander-Anastasio Fredensborg Atletikklub D12 3 35 0 11 11 13 0
32 Kenneth Marer Blovstrød Løverne H9 4 35 7 8 10 10 0
33 Mie Gudmundsson D12 4 34 10 7 7 10 0
34 Johan Svendsen Fredensborg Atletikklub (FAK) H12 2 34 7 11 5 11 0
35 Esther Jørgensen Fredensborg Atletik Klub D6 4 33 6 10 9 8 0
36 August Wittenkamp BUH6 2 33 11 13 0 9 0
37 Tina Sørensen D6 5 32 0 8 13 11 0
38 Mie Meisner Sørensen Furesø Løbeklub BUD6 3 32 11 0 10 11 0
39 Geske Skanner Puls3060 D12 5 32 11 0 10 11 0
40 Andreas Moors Blovstrød Løverne, ungdom BUH6 3 32 0 11 13 8 0
41 Hanne B. Nielsen D3 5 31 8 8 6 9 0
42 Paw Petersen DGI Nordsjælland H9 5 31 8 6 8 9 0
43 Jakob Nilsson Shadow runners H3 3 30 15 0 0 15 0
44 Jesper Krog Slot Slot H3 4 30 9 2 9 10 0
45 Maja Kay BUD3 4 29 9 0 11 9 0
46 Lone Simonsen Liseleje og Omegns Motionsklub D6 6 29 8 3 8 10 0
47 Ebbe Primdahl Sparta H12 3 29 5 9 8 7 0
48 Sara Meisner Sørensen Furesø løbeklub BUD6 4 28 9 0 9 10 0
49 Lisbeth Drescher Fredensborg Atletik Klub D9 4 28 0 9 8 11 0
50 Gemma Henderson D9 5 28 0 11 9 8 0
51 Kilian Krog Slot Slot BUH3 3 27 9 1 7 10 0
52 Jan Westlund Sørensen Lynge Run&Fun H6 5 26 8 8 5 5 0
53 Peter Ottesen H6 6 26 3 6 8 9 0
54 Troels Ringsted H6 7 25 5 5 7 8 0
55 Helle Rau Novo Nordisk Løbeklub D12 6 24 7 3 6 8 0
56 Kari Gunnarsson H9 6 24 4 3 9 8 0
57 Nikolaj Ritter adidas Runners Copenhagen H12 4 23 6 0 4 13 0
58 Henning Stidsen Helsingør H6 8 23 7 7 9 0 0
59 Ellinor Hallundbæk Shadow runners BUD3 5 22 11 0 0 11 0
60 Ella Marquardsen BUD3 6 21 8 3 10 0 0
61 Erik Sneholt-Ottesen FIF BUH6 4 21 10 0 0 11 0
62 Victoria Alexandra Rygh Jessen Familien Rygh/Jessen BUD6 5 21 8 0 0 13 0
63 Carlos Paldan FIF H12 5 21 4 10 7 0 0
64 Rie Deleuran Get Fit Gym D9 6 21 2 8 11 0 0
65 Otto Hallundbæk Shadow runners BUH3 4 21 10 0 0 11 0
66 Lone Johansen Lomk D9 7 20 4 2 7 7 0
67 Henrik van Komen Poulsen Løbemotionisten H12 6 20 8 0 11 1 0
68 Vibe Dalhoff D3 6 20 9 0 0 11 0
69 Brian Skovgaard Larsen VELUX Løbeklub H9 7 20 3 5 7 5 0
70 Felix Strodl Bennekov BUH6 5 20 0 9 11 0 0
71 Torben Grøn-Jensen H9 8 19 5 7 0 7 0
72 Frida Madsen D3 7 19 5 1 5 8 0
73 Toke Henriksen H12 7 19 1 5 3 10 0
74 Jens Arne Christiansen Blovstrød Løverne H9 9 18 9 9 0 0 0
75 Sonja Reiter D3 8 18 7 7 4 0 0
76 Mette Ekelund Formel 76 D12 7 18 5 1 5 7 0
77 Kikki Walther D6 7 18 2 4 5 7 0
78 Viktor Heitmann BUH6 6 17 0 7 10 0 0
79 Anniken Rygh Familien Rygh/Jessen D9 8 17 1 6 0 10 0
80 Amanda Madsen D6 8 15 0 5 7 3 0
81 Fie Borgen Christiansen Runners DK Jyderup BUD6 6 15 15 0 0 0 0
82 Miri Thrane Ødum Blovstrød Løverne D9 9 15 15 0 0 0 0
83 Signe Fjeldborg BUD3 7 15 7 8 0 0 0
84 Sebastian Løvendal Furesø løbeklub BUH6 7 15 15 0 0 0 0
85 Jim Webb Blovstrød Løverne H12 8 15 15 0 0 0 0
86 Katrine Svane Blovstrød Løverne D6 9 15 15 0 0 0 0
87 Oliver Grinderslev H6 9 15 0 15 0 0 0
88 Esben Godsk Waaben H3 5 15 0 15 0 0 0
89 Patricia Larsen Fredensborg ak D6 10 15 4 7 0 4 0
90 Lucas Basset ASUL H9 10 15 15 0 0 0 0
91 Oliver Grinderslev H12 9 15 0 0 15 0 0
92 Anders Spøhr H3 6 15 0 0 15 0 0
93 Laura-Sofie Brødbæk Casparij BUD6 7 15 0 0 15 0 0
94 Wendy Ossieur Tri Club Denmark D12 8 14 0 6 8 0 0
95 Johanne Christiani D9 10 14 5 3 0 6 0
96 Nicolai Bang Gravity Fighters H6 10 14 6 4 3 1 0
97 Martin Højgaard Hareskovens Triathlonklub H12 10 14 1 7 6 0 0
98 Dusica Cululejevic D12 9 14 0 5 0 9 0
99 Sofie Jørgensen D6 11 13 0 13 0 0 0
100 Tristan Sundgaard Lund BUH6 8 13 0 0 0 13 0
101 Mick Olsen Goldbear Runners H12 11 13 0 13 0 0 0
102 Peter Køie H3 7 13 0 13 0 0 0
103 Rikke Bach Fredensborg AK D9 11 13 7 0 6 0 0
104 Jorunn Tverland Novo Nordisk Løbeklub D12 10 13 13 0 0 0 0
105 Anne Marquardsen D3 9 13 6 4 3 0 0
106 Søren Thrane Ødum H9 11 13 13 0 0 0 0
107 Peter Durand Skottrup Novo Nordisk Løbeklub H9 12 13 0 13 0 0 0
108 Johann ALS FAK H12 12 12 3 8 1 0 0
109 Nikolaj Grønholdt H12 13 12 1 1 1 9 0
110 Anja Gade Steffensen LOMK (Liseleje og Omegns Motions Klub) D9 12 12 6 5 0 1 0
111 Pia Mose Svendsen Furesø løbeklub D12 11 12 4 1 1 6 0
112 Camilla Melskens TRI4 D6 12 11 11 0 0 0 0
113 Peter Lyngsø Andersen H12 14 11 11 0 0 0 0
114 Emmi Ree Nbro BUD6 8 11 0 0 11 0 0
115 Jannie Løvendal Furesø løbeklub D3 10 11 11 0 0 0 0
116 Isaak Spøhr BUH3 5 11 0 0 11 0 0
117 Kathrine Wacker DGI Nordsjælland D3 11 11 0 11 0 0 0
118 Elias Lamp Vrang BUH3 6 11 11 0 0 0 0
119 Ibrahim K. Younis Kids Run BUH3 7 11 0 11 0 0 0
120 Lærke Salgaard Voss Voss BUD3 8 11 0 11 0 0 0
121 Julie Pio Kragelund Trailmom D9 13 11 11 0 0 0 0
122 Lissi Vestergaard Karlsen D3 12 11 4 0 0 7 0
123 Olivia Nissen D12 12 10 0 10 0 0 0
124 Simon Møller H3 8 10 0 0 10 0 0
125 Henrik Buhl 2200 H12 15 10 0 0 10 0 0
126 Anders Remtoft Wolff Svendsen A/S H9 13 10 1 1 5 3 0
127 Anders Thomsen Furesø løbeklub H3 9 10 10 0 0 0 0
128 Liam Simonsen BUH6 9 10 0 0 0 10 0
129 Sussi Dyreborg LOMK D9 14 10 0 4 2 4 0
130 Joakim Korslund adidas Runners Copenhagen H12 16 10 10 0 0 0 0
131 Jesper Hannibal H3 10 10 0 10 0 0 0
132 Ibrahim Omar Mohammad Kids Run BUH3 8 10 0 10 0 0 0
133 Thomas Larsen GFG H6 11 10 10 0 0 0 0
134 Søren Eskesen H12 17 10 1 0 1 8 0
135 Noah Aagaard BUH6 10 10 0 10 0 0 0
136 Bertram Møller BUH3 9 10 0 0 10 0 0
137 Pernille Svane Club LaSagna Sport D12 13 10 6 4 0 0 0
138 Martin Andersen H12 18 9 9 0 0 0 0
139 Noah Thorup BUH6 11 9 9 0 0 0 0
140 Susanne Munksted Fosvig D12 14 9 9 0 0 0 0
141 Lars Gejlager D12 15 9 0 9 0 0 0
142 Lene Rydal Jørgensen Trailmom D9 15 9 9 0 0 0 0
143 Casper Graulund Svensson Team Scrambled Legs H6 12 9 0 9 0 0 0
144 Zella Brink-Nybye D12 16 9 8 1 0 0 0
145 Lotte Meling D12 17 9 0 0 9 0 0
146 Anja Hansen Furesø Løbeklub D6 13 9 3 2 4 0 0
147 Emilie Fritzemeier D6 14 9 1 6 1 1 0
148 Eline Jensen D3 13 9 0 0 9 0 0
149 Martin Laage Kragh OK Roskilde H12 19 9 0 0 9 0 0
150 Marius Møller BUH3 10 9 0 0 9 0 0
151 Anders Jensen Puls 3060 H12 20 9 1 1 1 6 0
152 Bo Christiansen H6 13 9 1 2 2 4 0
153 Carl-Emil Brødbæk Casparij BUH6 12 9 0 0 9 0 0
154 Michala Schuldt Kids Run BUD3 9 9 0 9 0 0 0
155 Hugo Køie Kids Run BUH3 11 9 0 9 0 0 0
156 Morten Voss Voss H3 11 9 0 9 0 0 0
157 Stine Møller D3 14 8 0 0 8 0 0
158 Jørgen Seligmann Nordkyst Runners H9 14 8 2 0 6 0 0
159 Anna Vårlid BUD3 10 8 0 0 0 8 0
160 Tobias Jonas Nielsen BUH3 12 8 0 8 0 0 0
161 Arthur Widding BUH3 13 8 0 0 8 0 0
162 Knud Juul Søeborg BUH6 13 8 0 8 0 0 0
163 Ib Erik Söderblom H12 21 8 1 1 1 5 0
164 Maj-Britt Schulze Romme D12 18 8 3 1 4 0 0
165 Noah Lamp Vrang BUH3 14 8 8 0 0 0 0
166 Rune Høimark H3 12 8 0 0 8 0 0
167 Ole Larsen NBRO Running H12 22 8 2 4 2 0 0
168 Jane Lindkvist Jørgensen D12 19 8 1 1 1 5 0
169 Sara Dencker D12 20 8 0 8 0 0 0
170 William Vårlid BUH6 14 7 0 0 0 7 0
171 Ane Jensen Novo Nordisk Løbeklub D3 15 7 0 0 7 0 0
172 Hans-Christian Lund H6 14 7 0 0 0 7 0
173 Willi S. Matthiesen Kids Run BUH3 15 7 0 7 0 0 0
174 Mathilde Bjørk-Olsen Kids Run BUD3 11 7 0 7 0 0 0
175 Ville Vårlid BUD3 12 7 0 0 0 7 0
176 Annatina Soffie Holm D9 16 7 1 1 4 1 0
177 Lone von Ryberg Novo nordisk løbeklub D6 15 7 7 0 0 0 0
178 Martin Nielsen Nielsen H3 13 7 0 7 0 0 0
179 Nanna Johansen LOMK D9 17 7 0 1 1 5 0
180 Jack Ehrbahn Lomk H12 23 7 1 1 1 4 0
181 Lucas Lamp Vrang BUH3 16 7 7 0 0 0 0
182 Mette Aagaard D9 18 7 0 7 0 0 0
183 Nina Pedersen D3 16 6 0 6 0 0 0
184 Helge Frøsig Fredensborg AK H6 15 6 0 0 6 0 0
185 Lars Ruben Svensson H3 14 6 0 6 0 0 0
186 Rasmus Kjøller Get Fit Gym H9 15 6 1 1 4 0 0
187 Ravza Yilmaz Kids Run BUD3 13 6 0 6 0 0 0
188 Rikke Søndergaard D6 16 6 0 0 6 0 0
189 Mette Kay D9 19 6 1 1 3 1 0
190 Carl Emil Brødbæk Casparij BUH6 15 6 0 6 0 0 0
191 Lars Skyum H12 24 6 0 6 0 0 0
192 Dennis A'Rogvi H6 16 6 0 0 0 6 0
193 Tina Skotte TeamThraSko D6 17 6 0 0 0 6 0
194 Mikkel Meinertsen Fredensborg Atletik Klub H6 17 6 1 1 1 3 0
195 Ahmad W. Younis Kids Run BUH3 17 6 0 6 0 0 0
196 Gustav Høimark BUH3 18 6 0 0 6 0 0
197 John Cordua LOMK H9 16 6 0 0 0 6 0
198 Stine Vårlid D3 17 6 0 0 0 6 0
199 Hannah van Komen Kristiansen Løbemotionisten BUD3 14 6 0 0 0 6 0
200 Olav Jessen Familien Rygh/Jessen H9 17 6 1 1 3 1 0
201 Mads Schondel-Andersen Geoinfo H12 25 6 1 1 1 3 0
202 Martin Blomqvist H12 26 5 1 3 1 0 0
203 Jacob Nielsen H9 18 5 1 1 1 2 0
204 Gustav Hannibal BUH3 19 5 0 5 0 0 0
205 Matti ladefoged Spøhr BUH3 20 5 0 0 5 0 0
206 Freja Broe Hjerpe Furesø Løbeklub D6 18 5 0 0 0 5 0
207 Tatiana Younis D3 18 5 0 5 0 0 0
208 Rasmus Maymann H3 15 5 0 5 0 0 0
209 Trine Danner Johannesson D6 19 5 5 0 0 0 0
210 Jette Andkjær Nielsen Furesø løbeklub D6 20 5 1 1 2 1 0
211 Karin Fuglsang Bliksted D9 20 5 0 0 5 0 0
212 Aida Labrosse D12 21 5 1 1 3 0 0
213 Susanne Lundh Team iFamily D6 21 5 1 1 3 0 0
214 Thomas Petersen Vegan Runners H12 27 5 1 1 1 2 0
215 Eline Kayed Kids Run BUD3 15 5 0 5 0 0 0
216 Maja van Komen Kristiansen Løbemotionisten D3 19 5 0 0 0 5 0
217 Tom Knudsen FAK H6 18 4 0 0 4 0 0
218 Thomas Piper H9 19 4 0 0 0 4 0
219 Bent Bjerrum BC runners H9 20 4 1 1 1 1 0
220 Gry Haugaard D6 22 4 1 1 1 1 0
221 Nuria Rodriguez Pellitero D12 22 4 1 1 2 0 0
222 Claes Lehmann H6 19 4 1 1 1 1 0
223 Dan Madvig Fak fredensborg atletikklub H9 21 4 0 4 0 0 0
224 Jannie Hjerpe Furesø løbeklub D6 23 4 1 1 1 1 0
225 Andreas Ringsted Løbemotionisten H6 20 4 1 1 1 1 0
226 Carina Fogsgaard Norup D6 24 4 1 1 1 1 0
227 Uffe Halldorsson H12 28 4 1 1 1 1 0
228 Morten Marinus H9 22 4 1 2 1 0 0
229 Allan Rasmussen H3 16 4 0 4 0 0 0
230 Kenny Knudsen H9 23 4 1 1 1 1 0
231 Tina Kann Out-Run Frederikssund D6 25 4 1 1 1 1 0
232 Jes Rudolf Lundh Team iFamily H6 21 4 1 1 1 1 0
233 Morten Gudmundsson Ganløse Tri Center H12 29 4 1 1 1 1 0
234 Dominique Nyrnberg D6 26 4 1 1 1 1 0
235 Elin Tabitha Hansen D9 21 4 1 1 1 1 0
236 Torben Smith Larsen H12 30 4 1 1 1 1 0
237 Netti Becsi Lundh Team iFamily D6 27 4 1 1 1 1 0
238 Niels Øvlisen FAK H6 22 4 1 1 1 1 0
239 Claus Munksgaard BC Runners H9 24 4 1 1 1 1 0
240 Berit Midtland D6 28 4 1 1 1 1 0
241 Otto Køie BUH3 21 4 0 4 0 0 0
242 Jesper Emborg H6 23 4 4 0 0 0 0
243 Mads Meldgaard H12 31 4 1 1 1 1 0
244 Christina Frederiksen D6 29 4 1 1 0 2 0
245 Tina Buchard Furesø løbeklub D6 30 4 1 1 1 1 0
246 Henrik Poulsen Team iFamily H6 24 4 1 1 1 1 0
247 Pia Halldorsson D9 22 4 1 1 1 1 0
248 Kim Gundersen Islev tri H12 32 4 1 1 1 1 0
249 Kirsten Hjort Jensen Furesø løbeklub D6 31 4 1 1 1 1 0
250 Giles Wilson H6 25 4 1 1 1 1 0
251 Susanne Guldberg D6 32 4 1 1 1 1 0
252 Martin Hansen NOTS H12 33 4 1 2 1 0 0
253 Gitte Petersen OutRun Frederikssund D6 33 4 1 1 1 1 0
254 May Andersen Fjordløberne D6 34 4 1 1 1 1 0
255 Uwe Langwald Jyllinge Løbeklub H12 34 4 1 1 1 1 0
256 Marie-Louise Andersen D9 23 4 0 0 1 3 0
257 Mikkel Sølling H12 35 4 1 1 1 1 0
258 Anders Fritzemeier H6 26 4 1 1 1 1 0
259 Helle Petersen Fredensborg AK D6 35 4 1 1 1 1 0
260 Anne-Mai Jeppesen Kids Run BUD3 16 4 0 4 0 0 0
261 Karsten Jensen NLM H12 36 4 1 1 1 1 0
262 Daniel Sindahl H12 37 4 1 1 1 1 0
263 Ditte Brix Løbemotionisten D6 36 4 1 1 1 1 0
264 Bettina Mikkelsen furesø løbeklub D6 37 4 1 1 1 1 0
265 Jens-Peter Pedersen Out Run H6 27 4 1 1 1 1 0
266 Line Bak Lauersen Fjordløberne D6 38 3 1 1 1 0 0
267 Trine Larsen Fredensborg AK D6 39 3 1 1 1 0 0
268 Claes Long H6 28 3 0 3 0 0 0
269 Per Hansen Fredensborg AK H6 29 3 1 1 0 1 0
270 Lizette Nislev Furesø Løbeklub D6 40 3 1 1 1 0 0
271 Louise Bruun D6 41 3 1 1 1 0 0
272 Line Pedersen D12 23 3 1 1 1 0 0
273 Linette Madsen D9 24 3 1 1 1 0 0
274 Tore Gudmundsson H6 30 3 1 1 1 0 0
275 Pia Lildballe Pedersen Out run D6 42 3 1 1 1 0 0
276 Martin Bjørk-Olsen H3 17 3 0 3 0 0 0
277 Zabine Østergaard D9 25 3 1 0 1 1 0
278 Anna Miller D9 26 3 1 0 1 1 0
279 Mette Haurholm Islev Triathlon klub D12 24 3 2 1 0 0 0
280 Søren munkeboe Jensen SCW H12 38 3 1 1 0 1 0
281 René Nielsen H12 39 3 1 1 1 0 0
282 Else Friis D9 27 3 1 1 0 1 0
283 Bettina K. Gottlieb Formel76 D9 28 3 0 1 1 1 0
284 Nils Løfstedt Trail gump 3050 H12 40 3 1 1 1 0 0
285 Kim Madsen Fredensborg ak H6 31 3 1 1 1 0 0
286 Peter Mytting Hansen Out-Run Frederikssund H9 25 3 1 1 1 0 0
287 Tina McGinley D9 29 3 1 1 0 1 0
288 Eva Sunesen Get fit gym D6 43 3 1 1 0 1 0
289 Gustav Nielsen Nielsen BUH3 22 3 0 3 0 0 0
290 Kirsten Friberg Trailmom D9 30 3 3 0 0 0 0
291 Mette Larsen D9 31 3 0 1 1 1 0
292 Mimi Dauw DGI Nordsjælland D6 44 3 1 0 1 1 0
293 Pia And LOMK D9 32 3 0 1 1 1 0
294 Dorte Kold Jensen Furesø løbeklub D6 45 3 1 1 0 1 0
295 Danni Matzen Get fit gym H6 32 3 1 1 0 1 0
296 Christoffer Rud Egelund Nordtrim H12 41 3 0 1 1 1 0
297 Lissi Plum D3 20 3 0 3 0 0 0
298 Nina Aksig Nørland D6 46 3 1 1 1 0 0
299 Lene Nielsen Furesø Løbeklub D6 47 3 1 1 1 0 0
300 Mia de Richelieu D9 33 3 0 1 0 2 0
301 Tina Bjørk-Olsen D3 21 2 0 2 0 0 0
302 David Ervolder H12 42 2 1 1 0 0 0
303 Mohammed Hussein Kids Run BUH3 23 2 0 2 0 0 0
304 Torben Bjerregaard H12 43 2 1 1 0 0 0
305 Alexander Hundegger adidasRunners Copenhagen H12 44 2 0 1 1 0 0
306 Isabella B. Said Kids Run BUD3 17 2 0 2 0 0 0
307 Ulla Bork FAK D6 48 2 1 1 0 0 0
308 Jan Fisker H9 26 2 0 0 2 0 0
309 Morten Drost Club LaSagna Sport H12 45 2 1 1 0 0 0
310 Oskar Malberg H6 33 2 0 0 0 2 0
311 Dorthe Grankvist Team Towanda D6 49 2 0 1 1 0 0
312 Sickan Guldberg Strodl Bennekov Formel 76 D9 34 2 0 1 1 0 0
313 Rasmus Jørgensen H6 34 2 2 0 0 0 0
314 Jesper Vesterbæk H6 35 2 0 1 1 0 0
315 Marianne Rix Furesø Løbeklub D6 50 2 0 1 1 0 0
316 Maja Jeppesen D6 51 2 0 1 1 0 0
317 Klaus Høi H12 46 2 1 1 0 0 0
318 Marianne Tolstrup D6 52 2 1 1 0 0 0
319 Lára Stefánsdóttir Get Fit Gym D6 53 2 0 1 0 1 0
320 Bo Kinch Andersen Klub Sjus H12 47 2 1 1 0 0 0
321 Andy Jones Puls 3060 H12 48 2 1 0 0 1 0
322 Helle Auken Lygum D6 54 2 0 0 1 1 0
323 Pernille Spøhr Novo Nordisk Løbeklub D3 22 2 0 0 2 0 0
324 Danica Goueffon D9 35 2 0 0 1 1 0
325 Steen Winterskov-Andersen H12 49 2 1 1 0 0 0
326 Mitzie Bendesen Novo Nordisk Løbeklub D6 55 2 0 1 0 1 0
327 Klavs Petersen H12 50 2 1 1 0 0 0
328 Kurt Sørensen H12 51 2 1 0 0 1 0
329 Jørgen E. T Nielsen Hvidovre Atletik & Motion. H6 36 2 1 1 0 0 0
330 Allan Karlsen Marathon Runnets H12 52 2 1 1 0 0 0
331 Ann-Louise Fjeldborg D6 56 2 1 1 0 0 0
332 Marie Thomson D6 57 2 1 1 0 0 0
333 Jan Tolstrup Jeg sagde jo, jeg var syg! H9 27 2 1 1 0 0 0
334 Line Hagn-Meincke Islev Tri D12 25 2 0 2 0 0 0
335 Mette Thorup D6 58 1 1 0 0 0 0
336 Walid Younis H3 18 1 0 1 0 0 0
337 Lars Erichsen Fredenborg Atletik Klub H12 53 1 0 0 1 0 0
338 Thomas Jørgensen H12 54 1 0 0 1 0 0
339 Tina Busk D6 59 1 0 0 0 1 0
340 Linda Holst D6 60 1 1 0 0 0 0
341 David P. Plum Kids Run BUH3 24 1 0 1 0 0 0
342 Steen Beckwith H12 55 1 1 0 0 0 0
343 Niels Strodl Olsen H12 56 1 0 1 0 0 0
344 Emily Mbiriti Kids Run Borupgårdskole BUD3 18 1 0 1 0 0 0
345 Magnus Frederiksen Wolfpack.intl BUH3 25 1 0 1 0 0 0
346 Jan Pold Fredensborg Atletik Klub H6 37 1 0 0 1 0 0
347 Per Østerby Novo Nordisk Løbeklub H12 57 1 1 0 0 0 0
348 Rasmus Dan Pedersen H9 28 1 0 1 0 0 0
349 Allan Jeppesen H3 19 1 0 1 0 0 0
350 Jan Fisker H9 29 1 1 0 0 0 0
351 Cammilla Rysgaard D9 36 1 0 0 1 0 0
352 Jakob Erichsen H3 20 1 0 1 0 0 0
353 Viggo S. Jacobsen Kids Run BUH3 26 1 0 1 0 0 0
354 Charlotte M. Andersen Novo Nordisk Løbeklub D6 61 1 0 0 0 1 0
355 Maria Petersen D6 62 1 0 1 0 0 0
356 Kristof Verthé H12 58 1 0 0 1 0 0
357 Thomas Olsen Runners DK Jyderup H6 38 1 1 0 0 0 0
358 Katrine Søegaard Lerche Trailmom D9 37 1 1 0 0 0 0
359 Kayed said Kayed H3 21 1 0 1 0 0 0
360 Ronja Kay BUD3 19 1 0 1 0 0 0
361 Dorte Robanke Aabo D9 38 1 1 0 0 0 0
362 Torbjørn Vårlid H6 39 1 0 0 0 1 0
363 Martin Hansen H12 59 1 0 1 0 0 0
364 Gustav W. Rasmussen Kids Run BUH3 27 1 0 1 0 0 0
365 Heidi Rasmussen Kids Run BUD3 20 1 0 1 0 0 0
366 Jørn Meidahl Petersen Novo Nordisk Løbeklub H9 30 1 0 0 0 1 0
367 Josefine Hanibal BUD3 21 1 0 1 0 0 0
368 Louise Holst Trailmom D9 39 1 1 0 0 0 0
369 Mejse Schiling Kids Run BUD3 22 1 0 1 0 0 0
370 Peter Ipsen Fredensborg AK H6 40 1 0 0 1 0 0
371 Thomas Porvaznik Lückstädt H12 60 1 0 1 0 0 0
372 Jaenette Wærn Novo Nordisk Løbeklub D9 40 1 1 0 0 0 0
373 Mathias Conradsen Kids Run BUH3 28 1 0 1 0 0 0
374 Rudolf Hanberg Hold K H12 61 1 0 1 0 0 0
375 Lars Patrick Emil Brudehl Fredensborg atletik klub H9 31 1 0 0 1 0 0
376 Peter Justesen H9 32 1 0 0 0 1 0
377 Jesper Rosenkvist H9 33 1 0 1 0 0 0
378 Conrad Bay Gudmandsen Kids Run BUH3 29 1 0 1 0 0 0
379 Helle Lykkeberg Laursen D12 26 1 0 0 1 0 0
380 Stephanie Ingversen Grøn vækst D9 41 1 1 0 0 0 0
381 Maria Kirkebæk Rasmussen D6 63 1 0 0 1 0 0
382 Simone Andersen D12 27 1 1 0 0 0 0
383 Olivia Boel BUD3 23 1 0 1 0 0 0
384 Ellen Engsted Trailmom D9 42 1 1 0 0 0 0
385 Nikoline J. Nielsen Kids Run BUD3 24 1 0 1 0 0 0
386 Bjørn Hasløv H12 62 1 0 1 0 0 0
387 Sait Yilmaz H3 22 1 0 1 0 0 0
388 Micas Jensen Kids Run BUH3 30 1 0 1 0 0 0
389 Maja Jeppesen D6 64 1 1 0 0 0 0
390 Harald Gásdal H6 41 1 0 0 1 0 0
391 Helle Auken Lygum D9 43 1 1 0 0 0 0
392 Estrid Munkholm D9 44 1 1 0 0 0 0
393 Aisha Azam Kids Run BUD3 25 1 0 1 0 0 0
394 Rasmus Thomsen H12 63 1 0 0 1 0 0
395 Solveig Engelhardt D9 45 1 0 0 1 0 0
396 Benjamin Bjørk-Olsen Bjørk-Olsen BUH3 31 1 0 1 0 0 0
397 Yasmina Tenna D6 65 1 0 1 0 0 0
398 Mehdi Incelik Kids Run BUH3 32 1 0 1 0 0 0
399 Charlotte M Andersen Novo Nordisk Løbeklub D6 66 1 0 1 0 0 0
400 Tina Mogensbæk Copenhagen Frontrunners D6 67 1 0 1 0 0 0
401 Harald Gásdal hein H9 34 1 0 0 0 1 0
402 Mira Ngotho Kids Run BUD3 26 1 0 1 0 0 0
403 Karina Hjort D9 46 1 1 0 0 0 0
404 Cecilie E. Fuhrman Kids Run BUD3 27 1 0 1 0 0 0
405 Rasmus E. Nielsen Kids Run BUH3 33 1 0 1 0 0 0
406 Mathias Harboe H12 64 1 1 0 0 0 0
407 Kristof Verthé H12 65 1 0 1 0 0 0
408 Mille C. J. Hansen Kids Run BUD3 28 1 0 1 0 0 0
409 Savo Pekic H6 42 1 0 1 0 0 0
410 Andreas Mohr H12 66 1 1 0 0 0 0
411 Sara Jeppesen D6 68 1 0 0 0 1 0
412 Emil F. Vich Kids Run BUH3 34 1 0 1 0 0 0
413 Esther Juul Søeborg BUD3 29 1 0 1 0 0 0
414 Emma Boel BUD3 30 1 0 1 0 0 0
415 Mia Richelieu D9 47 1 0 0 1 0 0
416 Frederik Larsen Halsnæs tri H12 67 1 1 0 0 0 0
417 Kristina Borgen Sørensen Runners DK Jyderup D6 69 1 1 0 0 0 0
418 Tine Bihlet D6 70 1 0 0 0 1 0
419 Marie Kvistholm D9 48 1 1 0 0 0 0
420 Ricky Larsen H12 68 1 0 0 1 0 0
421 Rasmus Tambour H6 43 1 0 0 1 0 0
422 Zuzana Kruse D9 49 1 0 0 0 1 0
423 Anette Svendsen Trailmom D6 71 1 1 0 0 0 0
424 Johanne C. F. Kjer Kids Run BUD3 31 1 0 1 0 0 0
425 Jens Esbech H12 69 1 1 0 0 0 0
426 Marianne Mandal Fredensborg Atletik Klub D6 72 1 1 0 0 0 0
427 Marlene Hosbjerg D9 50 1 0 1 0 0 0
428 Jonas Thrane Nielsen TeamThraSko H6 44 1 0 0 0 1 0
429 Christina Brødbæk Casparij D9 51 1 0 0 1 0 0
430 Maja Barneskov Primdahl D9 52 1 1 0 0 0 0
431 Jens Tamsen Hamlet Rugby oldboys H6 45 1 0 1 0 0 0
432 Mille Ree Nbro D6 73 1 0 0 1 0 0
433 Niels Strodl-Olsen H12 70 1 0 0 1 0 0
434 Tom Pedersen Novo Nordisk Løbeklub H6 46 1 1 0 0 0 0
435 Lina Sofie Winsløw Eliasson Hold K D12 28 1 0 1 0 0 0
436 Karen Hein hein D9 53 1 0 0 0 1 0
437 Ulrik Schilling H3 23 1 0 1 0 0 0
438 Jørn Meidahl Petersen Novo Nordisk Løbeklub H6 47 1 1 0 0 0 0
439 Anna Schultz Frederiksen Wolfpack.intl D3 23 1 0 1 0 0 0
440 Marcus B. Falk Kids Run BUH3 35 1 0 1 0 0 0
441 Katrine Kristiansen D9 54 1 0 0 1 0 0
442 Mathilde S. B. Pedersen Kids Run BUD3 32 1 0 1 0 0 0
443 Tina Købner Andersen Novo Nordisk Løbeklub D9 55 1 0 1 0 0 0
444 Fridalvur Heinesen hein H9 35 1 0 0 0 1 0
445 Rasmus Nielsen H12 71 1 0 1 0 0 0
446 Jonas Knudsen H6 48 1 0 1 0 0 0
447 Rikke Zankel Sparta D6 74 1 1 0 0 0 0
448 Lars Møller H6 49 1 0 0 1 0 0
449 Jakob Sørensen H9 36 1 0 0 1 0 0
450 Theodor M. Maymann Kids Run BUH3 36 1 0 1 0 0 0
451 Marie-Louise Andersen D9 56 1 0 1 0 0 0
452 Jan Fisker Fisker H12 72 1 0 0 0 1 0
453 Morten Kristiansen H12 73 1 0 0 1 0 0
454 Rikke Søndergaard D9 57 1 0 0 0 1 0
455 Lukas P. Plum Kids Run BUH3 37 1 0 1 0 0 0
456 Sara Harmonis D9 58 1 0 1 0 0 0
457 Iklima Incelik Kids Run BUD3 33 1 0 1 0 0 0
458 Karen Hein D6 75 1 0 0 1 0 0
459 Tove Nørkjær Seligmann D6 76 1 1 0 0 0 0
460 Jens Berg Novo Nordisk løbeklub H12 74 1 1 0 0 0 0
461 Abdullah Mohammed Kids Run BUH3 38 1 0 1 0 0 0
462 Camilla Jakobsen D12 29 1 0 1 0 0 0
463 Eline Jensen Jensen D6 77 1 0 0 0 1 0
464 Mathilde Frederiksen Wolfpack.intl BUD3 34 1 0 1 0 0 0
465 Kitti Sørensen D9 59 1 0 1 0 0 0
466 Julie Møller D9 60 1 0 1 0 0 0
467 Michael Casparij H12 75 1 0 0 1 0 0
468 Sille Boel D3 24 1 0 1 0 0 0
469 Nanna Jalbo D9 61 1 0 0 0 1 0
470 Jan Esbech H12 76 1 1 0 0 0 0
471 Karen ERVOLDER D6 78 1 0 1 0 0 0
472 Martin Troest Larsen H12 77 1 0 1 0 0 0
473 Daniel Matthiesen H12 78 1 1 0 0 0 0
474 William Munk Ebbesen Powertraining H9 37 1 1 0 0 0 0
475 Tobias Møller H6 50 1 0 0 1 0 0
476 Rike Søndegaard D9 62 1 1 0 0 0 0