THY - MORS MTB Vinter Kids Cup - Samlet tilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 24 Jan 18 Mar 01 Mar 21
1 Laurits Iversen Fluif U17D 1 200 200 0 0 0
2 Jonas N. Jeppesen Snedsted MTB U11D 1 200 200 0 0 0
3 Lærke Philipsen Hald Ege MTB U13P 1 200 200 0 0 0
4 Emma Stüker Snedsted MTB U15P 1 200 200 0 0 0
5 Josefine Odgaard Rold Skov MTB / Din Bikeshop U11P 1 200 200 0 0 0
6 Christian Bovbjerg Pallesen Solbjerg if MTB U13D 1 200 200 0 0 0
7 Frederik Nybo Jensen Morsø U15D 1 200 200 0 0 0
8 Mikkel Mc Snedsted MTB U13D 2 170 170 0 0 0
9 Rasmus Frostholm Snedsted MTB U15D 2 170 170 0 0 0
10 Albert Houkjær Birket Bech Snedsted MTB U11D 2 170 170 0 0 0
11 Lykke Philipsen Hald Ege MTB U11P 2 170 170 0 0 0
12 Casper Østergaard MCK U17D 2 170 170 0 0 0
13 Melanie Koch Sørensen Hald Ege MTB U13P 2 170 170 0 0 0
14 Oliver Koch Sørensen Hald Ege MTB U11D 3 150 150 0 0 0
15 Simon Laursen U13D 3 150 150 0 0 0
16 Freja Frostholm Snedsted MTB U13P 3 150 150 0 0 0
17 Rebecca Koch Sørensen Hald Ege MTB U11P 3 150 150 0 0 0
18 Johan Pihl Toft Snedsted MTB U15D 3 150 150 0 0 0
19 Emma Mc Snedsted MTB U13P 4 130 130 0 0 0
20 August Damm Viborg MTB U11D 4 130 130 0 0 0
21 Jonatan Odgaard Rold Skov MTB / Din Bikeshop U13D 4 130 130 0 0 0
22 Mikkel Nin Thomsen Snedsted MTB U15D 4 130 130 0 0 0
23 Andreas Brandt MTB Randers U13D 5 110 110 0 0 0
24 Julius Pedersen Fluif MTB U11D 5 110 110 0 0 0
25 Magnus Henriksen Snedsted MTB U11D 6 100 100 0 0 0
26 Felix Dam Viborg MTB U13D 6 100 100 0 0 0
27 Aske Folman Struer Cykelklub U13D 7 90 90 0 0 0
28 Silas Emil Bjerregård Sørensen Fluif MTB U11D 7 90 90 0 0 0
29 Kasper Dalbøl Skammelsen Snedsted MTB U13D 8 80 80 0 0 0
30 Lucas Bystrup Rønaa Uhrehøje MTB U11D 8 80 80 0 0 0
31 William Lund Rørstrøm FLUIF MTB U13D 9 70 70 0 0 0
32 August Kronborg Nielsen Struer cykelklub U11D 9 70 70 0 0 0
33 Niels Stauersbøl Snedsted MTB U11D 10 68 68 0 0 0
34 Rasmus kirk Nielsen Snedsted MTB U13D 10 68 68 0 0 0
35 Nikolai Svalgaard Struer cykel klub ungdom U11D 11 66 66 0 0 0
36 Kristian Hove Fuglsang Snedsted MTB U13D 11 66 66 0 0 0
37 Victor Zacho Rasmussen Fluif mtb U13D 12 64 64 0 0 0
38 Villads Folman Struer Cykelklub U11D 12 64 64 0 0 0
39 Kasper Boll U13D 13 62 62 0 0 0
40 Nicolaj Dalbøl Skammelsen Snedsted MTB U11D 13 62 62 0 0 0
41 Villum Kresten Valentin Bak Struer Cykelklub MTB ungdom U11D 14 60 60 0 0 0
42 Phillip Pilgaard Fluif U13D 14 60 60 0 0 0
43 Oscar Lassen Olsen Fluif MTB junior U13D 15 58 58 0 0 0
44 Jonas Kristensen Struercykel klub U11D 15 58 58 0 0 0
45 Chastine Houkjær Birket Bech Snedsted MTB U9P 1 0 0 0 0 0
46 Carl Hammer Svaneborg Snedsted MTB U9D 1 0 0 0 0 0
47 Vilma Dubillot Snedsted MTB U7P 1 0 0 0 0 0
48 Tim N. Jeppesen Snedsted MTB U9D 2 0 0 0 0 0
49 Albert Aas Thomsen Snedsted MTB U9D 3 0 0 0 0 0
50 Liam Nikolajsen Morsø MTB U9D 4 0 0 0 0 0
51 Kristian Hove Fuglsang Snedsted MTB U13D 16 0 0 0 0 0