Cup results

# Name Team Category Cat # Score Jan 05 Jan 19 Feb 02 Mar 02 Mar 16
1 Simone Hou Marer Blovstrød Løverne BUD6 1 75 15 15 15 15 15
2 Morten Heiner Løberen H9 1 75 15 15 15 15 15
3 Alexander Suhr-Caillault BUH3 1 75 15 15 15 15 15
4 Jakob Nilsson H3 1 73 15 15 15 15 13
5 Sandra Gentin D9 1 71 15 13 15 15 13
6 Hasse Petersen H6 1 69 13 15 13 13 15
7 Anja Gade Steffensen LOMK (Liseleje og Omegns Motions Klub) D9 2 67 11 15 13 13 15
8 Kenneth Marer Blovstrød Løverne H6 2 66 10 13 15 15 13
9 Frida Borg Bech Borg BUD6 2 65 13 13 13 13 13
10 Vibe Hallundbæk Østergaard D3 1 64 15 4 15 15 15
11 Frederik Pankchik Furesø Løbeklub - Run&Fun BUH6 1 63 13 13 13 11 13
12 Danijel Avramovic LOMK H9 2 63 11 13 13 13 13
13 Ellinor Hallundbæk BUD3 1 61 13 13 9 13 13
14 Anton Kupriyanov Hviid BUH3 2 61 13 13 11 13 11
15 Maria Ellekær Team BFF D12 1 59 15 9 13 9 13
16 Mille Moors Furesø løbeklub BUD3 2 57 15 10 11 11 10
17 Torben Grøn-Jensen TeamVeteran H9 3 57 13 11 11 11 11
18 Emilie Tranberg Joost BUD3 3 56 9 11 10 15 11
19 Bettina Stummann Snik D9 3 56 13 11 11 10 11
20 Ebbe Primdahl Sparta H12 1 56 8 7 15 11 15
21 Morten Brøgger BUH6 2 55 8 10 9 13 15
22 Maria Suhr D6 1 53 13 10 9 11 10
23 Frida Erdmann Markussen Furesø Løbeklub BUD6 3 52 11 11 9 10 11
24 Sidsel Ørnebjerg Larsen Profeterne D3 2 52 9 8 9 13 13
25 Lisbet Boris Furesø løbeklub D3 3 51 10 10 10 11 10
26 Hanne Nielsen D3 4 51 8 11 11 10 11
27 Elias Ørnebjerg Larsen Profeterne BUH3 3 50 10 11 9 10 10
28 Otto Hallundbæk BUH3 4 49 11 10 8 11 9
29 Line Bech Bech Borg D6 2 48 11 1 10 15 11
30 Andreas Moors Furesø Løbeklub BUH6 3 48 10 8 10 10 10
31 Rikke Jønsson Skovløberne D12 2 48 10 11 10 8 9
32 Birgitte Goeskjær Puls 3060 D12 3 47 11 13 1 11 11
33 August Wittenkamp BUH6 4 45 0 15 15 15 0
34 Charlotte Skaunsgaard D6 3 45 15 15 15 0 0
35 Cecilie Skaunsgaard BUD3 4 45 0 15 15 0 15
36 Johan Svendsen Fredensborg Trail Team H12 2 43 9 11 0 10 13
37 Victoria Alexandra Rygh Jessen BUD3 5 43 8 9 8 10 8
38 Jan Westlund Sørensen Lynge Run&Fun H9 4 42 8 7 9 9 9
39 Claus Nielsen H6 3 41 8 8 8 8 9
40 Anna Borg Bech Borg BUD6 4 39 7 10 11 11 0
41 Lars Skyum H12 3 39 6 9 13 1 10
42 Mille Meisner Sørensen Furesø løbe klub BUD6 5 39 9 8 5 7 10
43 Viktor Reinholdt petersen BUH6 5 38 9 6 7 8 8
44 Mikkel Granlund Bovien Furesø løbeklub BUH6 6 38 3 9 8 9 9
45 Brian Skovgaard VELUX løbeklub H9 5 37 9 8 10 10 0
46 Sara Meisner Sørensen Furesø løbe klub BUD6 6 37 10 7 6 6 8
47 Bent Brøgger H6 4 36 4 6 7 9 10
48 Louise Broby DGI Nordsjælland D12 4 35 5 5 9 1 15
49 Gitte Johansen Skovløberne D12 5 35 8 7 6 6 8
50 Geske Skanner Puls 3060 D12 6 35 13 0 11 10 1
51 Rosa Ørnebjerg Larsen Profeterne BUD3 6 35 7 5 7 9 7
52 Dusica Cululejevic Puls 3060/CHEMBO D12 7 35 9 8 7 4 7
53 Britta Burkal Hansen Furesø Løbeklub D9 4 34 10 0 10 7 7
54 Aurélien Grosso H12 4 34 5 2 11 7 9
55 Damaris Krog Slot D6 4 33 4 5 5 10 9
56 Nanna Johansen LOMK D9 5 33 1 7 6 9 10
57 John Cordua LOMK H12 5 32 0 3 9 9 11
58 Kim Plambech larsen ølstykke løberen H6 5 32 11 0 10 11 0
59 Markus Martin petersen BUH6 7 32 6 5 11 7 3
60 Bertram Sevelsted BUH3 5 31 6 9 0 8 8
61 Pia Andreasen LOMK D9 6 30 4 6 8 3 9
62 Sandra Lange D3 5 29 7 9 0 9 4
63 Jan Persson H6 6 29 5 5 6 7 6
64 Johanne Lybecker Christiani D9 7 27 5 9 7 0 6
65 Lone Johansen LOMK D9 8 27 2 8 5 4 8
66 Cathy Lowder D6 5 27 0 13 1 0 13
67 Feng Luo H9 6 26 5 2 6 6 7
68 Christian Skaunsgaard BUH3 6 26 0 0 13 0 13
69 Oscar Sevelsted BUH3 7 26 5 7 0 7 7
70 Anniken Rygh D9 9 24 8 2 9 2 3
71 Martin Blomqvist H12 6 23 1 1 8 5 8
72 Henrik Steen Andersen H12 7 23 10 0 0 13 0
73 Line Hagn-Meincke D12 8 23 3 6 4 5 5
74 Emilie Jebelli Gatzwiller BUD6 7 22 8 6 1 0 7
75 Lone Rasmussen Skovløberne D12 9 22 4 10 8 0 0
76 Mathias Carlsen Carlsen BUH6 8 22 5 4 6 5 2
77 Line Elgård Nielsen OK Øst Birkerød D3 6 21 13 0 8 0 0
78 Regitze Wittenkamp BUD3 7 21 0 8 13 0 0
79 Sussi Sommer Furesø løbeklub D6 6 20 0 9 11 0 0
80 Jørgen Ringgaard Furesø Løbeklub H6 7 20 6 3 5 5 1
81 Michael Mortensen H12 8 20 0 10 10 0 0
82 Morten Buchard Furesø løbeklub H9 7 20 3 1 5 5 6
83 Ronny Myllynea H9 8 20 10 10 0 0 0
84 Jette Andkjær Nielsen Furesø løbeklub D6 7 19 1 1 4 7 6
85 Henriette Kiersmeyer D6 8 19 1 1 1 1 15
86 UB Holmgård D6 9 19 7 6 6 0 0
87 Leif Erik Nielsen H9 9 19 7 5 7 0 0
88 Louise Them Kjølholm Guthrie Blovstrød løverne D6 10 19 5 1 0 5 8
89 Giles Wilson H6 8 19 9 10 0 0 0
90 Josefine Westlund Frei BUD3 8 18 11 7 0 0 0
91 Liva Karla Ringgaard Furesø Løbeklub BUD6 8 18 6 0 0 3 9
92 Anders Jensen Puls 3060 H12 9 18 1 0 6 6 5
93 Else Friis D9 10 17 6 1 1 5 4
94 Helle Aaen Jensen Blovstrød Løverne D6 11 17 6 2 0 2 7
95 Martin Kristensen FeMD løbeklub H6 9 17 0 9 0 0 8
96 Lone Aagaard Skovløberne D12 10 16 7 2 5 0 2
97 Laurent Leloup Genarps IF H12 10 16 1 1 7 0 7
98 Martin Højgaard Hareskovens Triathlonklub H12 11 16 7 1 0 8 0
99 Anne Marquardsen D3 7 16 6 5 0 0 5
100 Caroline Westlund Frei BUD3 9 16 10 6 0 0 0
101 Lena Thoft-Pedersen Artful Dodgers OCR D12 11 15 0 0 15 0 0
102 Didde Dalkvist D12 12 15 0 15 0 0 0
103 Anders Poul APSTACLE RUNNING H12 12 15 0 15 0 0 0
104 Simon Koktvedgaard BUH6 9 15 0 11 0 4 0
105 Cathrine Johansen C-fyssen D12 13 15 0 0 0 15 0
106 Thomas Holm Fjordløberne BUH6 10 15 15 0 0 0 0
107 Kim Plambech larsen ølstykke løberen H3 2 15 0 0 0 0 15
108 Sune Pedersen Artful dodgers OCR H12 13 15 0 0 0 15 0
109 Henrik Andersen H6 10 15 15 0 0 0 0
110 Anders Aagaard Hansen Endurance Team Phoenix H12 14 15 15 0 0 0 0
111 Cecilie Wisnewski D6 12 15 0 7 8 0 0
112 Gert Lehmann Madsen Profeterne H6 11 15 3 1 4 4 3
113 Aida Residovic D3 8 15 0 15 0 0 0
114 August Lange Nielsen BUH3 8 15 0 0 0 9 6
115 Sarah Herfurth D12 14 14 1 4 3 0 6
116 Daniel Boris Riis Furesø løbeklub BUH6 11 14 4 7 0 3 0
117 Lena Thoft-Pedersen Artful Dodgers OCR D12 15 13 0 0 0 13 0
118 Mathilde Sedelberg D6 13 13 0 0 13 0 0
119 Susanne Sloth Mogens' Disciple D9 11 13 0 10 3 0 0
120 Lars Kirk H3 3 13 13 0 0 0 0
121 Ella Marquardsen BUD3 10 13 6 4 0 0 3
122 Camilla Graves Camilla Graves D3 9 13 0 0 13 0 0
123 Henrik Poulsen Team iFamily H3 4 13 0 0 0 13 0
124 Christian Engberg Jacobsen H3 5 13 0 0 13 0 0
125 Anders Pagh Engel Jensen H12 15 13 0 13 0 0 0
126 Henrik van Komen Poulsen Løbemotionisten H12 16 13 13 0 0 0 0
127 Alena Wintzer D3 10 13 0 13 0 0 0
128 Randi Andersen LOMK D6 14 13 0 0 0 13 0
129 Søren Eskesen Haldor Topsøe H6 12 11 0 0 0 0 11
130 Charlotte Poulsen D9 12 11 0 0 0 11 0
131 Bjarne Orla Nielsen H3 6 11 0 0 0 0 11
132 Felicity Davies D6 15 11 0 11 0 0 0
133 Mette Nielsen D6 16 11 0 4 7 0 0
134 Henrik Nordtorp Jørgensen H12 17 11 11 0 0 0 0
135 Tine Nilsson Skovløberne - Ålsgårde D9 13 11 1 1 1 6 2
136 Sylvester Frøkjær Team Frøkjær BUH6 12 11 11 0 0 0 0
137 Erik Holm H6 13 11 0 11 0 0 0
138 Anders Blædel Lassen H3 7 11 0 0 0 11 0
139 Tomas Holm H6 14 11 0 0 11 0 0
140 Adam Risbjerg Nielsen Langemosevej H3 8 11 11 0 0 0 0
141 Charlotte Nielsen D3 11 11 11 0 0 0 0
142 Kevin Gill Coloplast BUH6 13 11 0 0 0 0 11
143 Lasse Skovgaard Larsen Gribskov Gymnasium H6 15 10 0 0 0 10 0
144 Mia de Richelieu D6 17 10 10 0 0 0 0
145 Gustav Engberg Jacobsen BUH3 9 10 0 0 10 0 0
146 Linn Bertram Skovløberne D12 16 10 0 0 0 0 10
147 Bent Christensen H3 9 10 0 0 0 0 10
148 Annabelle Jensen BUD6 9 10 0 0 10 0 0
149 Kenneth Dall H3 10 10 10 0 0 0 0
150 Susanne Lundh Team iFamily D6 18 10 0 0 0 6 4
151 Anders Thrane H9 10 10 0 0 0 0 10
152 Bo Kinch Andersen H9 11 10 6 4 0 0 0
153 Isabella Koch Furesø løbeklub -Fun and run hold BUD6 10 9 5 4 0 0 0
154 Line Jensen D6 19 9 0 0 0 9 0
155 Ane Koktvedgaard D6 20 9 0 8 0 1 0
156 Kathrine Wacker DGI Nordsjælland D12 17 9 6 1 0 2 0
157 Jarl H6 16 9 0 0 9 0 0
158 Liva Thorup Andersen Team Andersen BUD6 11 9 0 0 0 9 0
159 Noah Thorup BUH3 10 9 9 0 0 0 0
160 Andersen Marie-Louise D6 21 9 9 0 0 0 0
161 Mette-Marie Petersen DGI Nordsjælland BUD6 12 9 0 9 0 0 0
162 Trine Danner Johannesson D6 22 9 0 0 1 8 0
163 Lasse Skovgaard Larsen Gribskov Gymnasium H9 12 9 0 9 0 0 0
164 Vibeke Boye D3 12 9 0 0 0 0 9
165 Sonja Borg Bech Borg BUD3 11 9 0 0 0 0 9
166 Signe Rechnitzer D9 14 9 9 0 0 0 0
167 Frederik Nielsen H9 13 8 0 0 8 0 0
168 Paw Petersen DGI Nordsjælland H12 18 8 1 1 1 1 4
169 Lisbeth Rasmussen Liseleje Omegn Motionsklub D9 15 8 0 0 0 8 0
170 Peter L. Sørensen TeamFreja H12 19 8 0 8 0 0 0
171 Mia Christensen BUD6 13 8 0 0 8 0 0
172 Ondrej Broz H12 20 8 3 5 0 0 0
173 Kenneth Schmedegaard Hakkebakkerne H9 14 8 0 0 0 0 8
174 Anne Bolette Smidt D3 13 8 0 0 0 8 0
175 Vibeke Bønding Greve Trim D12 18 8 1 1 1 1 4
176 Diego Andrès Rojas Risbjerg Langemosevej BUH3 11 8 8 0 0 0 0
177 Sander Weinreich Gilsborg BUH3 12 8 0 8 0 0 0
178 Bjarke Langhoff H9 15 8 0 0 0 8 0
179 Sofie aabro Lindsted Furesø løbeklub BUD6 14 8 0 0 0 8 0
180 Marte Alstad D3 14 8 0 0 0 0 8
181 Anna Brandborg BUD3 12 8 0 0 0 8 0
182 Simone Gramsbergen D6 23 8 8 0 0 0 0
183 Louis Festou H12 21 8 4 4 0 0 0
184 Casper Svensson H6 17 7 0 0 0 0 7
185 Nicolas Rojas Risbjerg Langemosevej BUH3 13 7 7 0 0 0 0
186 Pia Dippel Formel 76 D6 24 7 1 0 0 3 3
187 Freja Carlsen Carlsen BUD6 15 7 0 5 2 0 0
188 Mia Elling Greve Trim D12 19 7 1 1 1 1 3
189 Kasper Madsen Skovløberne H12 22 7 1 1 2 2 1
190 Toke Friis BUH6 14 7 7 0 0 0 0
191 Peter Borg H6 18 7 0 7 0 0 0
192 Henriette Kehlet D6 25 7 1 0 0 4 2
193 Marie Humble BUD6 16 7 0 0 7 0 0
194 Tina Cassøe D3 15 7 0 0 7 0 0
195 Bernt Hessel H12 23 7 1 1 1 1 3
196 Heidi Corneliussen Furesø løbeklub D9 16 7 7 0 0 0 0
197 Alejandra Bize D12 20 7 0 0 0 7 0
198 Tina Lassøe D3 16 7 0 0 0 0 7
199 Frederik Engberg Jacobsen BUH3 14 7 0 0 7 0 0
200 Olav Jessen H6 19 7 0 2 3 0 2
201 Silke Bize Blædel BUD3 13 7 0 0 0 7 0
202 Jack Ehrbahn Liseleje og Omegns Morionsklub (LOMK) H12 24 7 1 1 1 3 1
203 Christian Rosenkrantz BUH6 15 7 0 0 0 0 7
204 Ida Zachau D3 17 7 0 7 0 0 0
205 Lau Frøkjær Team Frøkjær H6 20 7 7 0 0 0 0
206 Kenneth Vilhelmsen LOMK H9 16 7 0 0 0 7 0
207 Claes Lehmann Lehmann H6 21 6 0 1 2 2 1
208 Kristian Reckzeh Club Krankenwagen H12 25 6 0 0 0 0 6
209 Pernille Walsted D3 18 6 0 6 0 0 0
210 Anne Charlotte Nielsen Skovløberne D6 26 6 0 1 0 0 5
211 Jacob Zachariasen Skovløberne H9 17 6 0 6 0 0 0
212 Oskar Malberg H6 22 6 0 0 0 6 0
213 Camilla Graves Camilla Graves BUH3 15 6 0 0 6 0 0
214 Axel Sohnesen BUH6 16 6 0 0 0 6 0
215 Gitte Willemoe Matzen Formel 76 D12 21 6 1 1 2 1 1
216 Ulla Stahl D3 19 6 0 0 6 0 0
217 Mogens Fich Furesø Løbeklub H12 26 6 0 6 0 0 0
218 Alma Becsi Lundh Team iFamily BUD3 14 6 0 0 0 6 0
219 Gustav Strand BUH6 17 6 0 0 0 0 6
220 Trine Holm Hansen Furesø løbeklub D3 20 6 0 0 0 0 6
221 Annabelle Ascanius Coloplast BUD6 17 6 0 0 0 0 6
222 Ulrikke Boye BUD3 15 6 0 0 0 0 6
223 Sofie Humble BUD3 16 6 0 0 6 0 0
224 Gry Haugaard D6 27 5 1 1 1 1 1
225 Martin Holt Jensen H9 18 5 0 0 0 4 1
226 Christine Brøgger D6 28 5 1 1 1 1 1
227 Daniel Due Team Due H6 23 5 1 1 1 1 1
228 Cecilia Sohnesen BUD6 18 5 0 0 0 5 0
229 Hanne Stahl D3 21 5 0 0 5 0 0
230 Jan Blomquist Puls 3060 H6 24 5 1 1 1 1 1
231 Mads-Emil Løgstrup BUH6 18 5 0 0 0 0 5
232 Bettina K. Gottlieb Formel76 D12 22 5 1 1 1 1 1
233 Linette Madsen D9 17 5 1 1 1 1 1
234 Maj-Britt Iversen D9 18 5 1 1 1 1 1
235 Peder Schimmell H12 27 5 1 1 1 1 1
236 Sussi Dyreborg D9 19 5 0 5 0 0 0
237 Adrian Lindum BUH3 16 5 0 0 5 0 0
238 Marianne Rix Furesø Løbeklub D6 29 5 1 1 1 1 1
239 Søren Cronwald Søren Cronwald Svendsen H12 28 5 0 0 5 0 0
240 Jznbo Lz H9 19 5 0 0 0 0 5
241 Jacob Nielsen Team BFF H12 29 5 1 1 1 1 1
242 Ulrikke Jacobsen Running Rhino D6 30 5 1 1 1 1 1
243 Tine Ringgaard Furesø løbeklub D6 31 5 1 1 1 1 1
244 Gitte Busted Madsen Skovløberne D12 23 5 1 1 1 1 1
245 Niels Hindborg Hansen H12 30 5 1 1 1 1 1
246 Louise Holm D9 20 5 0 0 0 0 5
247 Lára Stefánsdóttir Get Fit Gym D6 32 5 1 1 1 1 1
248 Anne Smidt D3 22 5 5 0 0 0 0
249 Jeanette Andresen Running Rhino D6 33 5 1 1 1 1 1
250 Silje Thorup BUD3 17 5 5 0 0 0 0
251 Joachim Due Team Due H12 31 5 1 1 1 1 1
252 Stephanie Raaholt D6 34 5 1 1 1 1 1
253 Pia Halldorsson 2970 D9 21 5 1 1 1 1 1
254 Esben Waaben H6 25 5 0 0 0 0 5
255 Louise Sevelsted D6 35 5 2 1 0 1 1
256 Jimmy Parbst Skovløberne H12 32 5 1 1 1 1 1
257 Gitte Petersen OutRun D6 36 5 1 1 1 1 1
258 Jens Carlsen Carlsen H6 26 5 1 1 1 1 1
259 Christian Hahn H6 27 5 1 1 1 1 1
260 Sanne Edgar Olsen Skovløberne D9 22 5 1 1 1 1 1
261 Conrad Løgstrup BUH3 17 5 0 0 0 0 5
262 Anna Schiltmann BUD3 18 5 0 0 0 0 5
263 Mimi Dauw DGI Nordsjælland D6 37 5 1 1 1 1 1
264 Klavs Petersen H12 33 5 1 1 1 1 1
265 Lars Andersen Puls 3060 H12 34 5 1 1 1 1 1
266 Mark Augustinussen H9 20 5 1 1 1 0 2
267 Katja Watson DGI Runners D9 23 4 0 1 1 1 1
268 Nikita Tut Strate D9 24 4 1 0 1 1 1
269 Lizette Nislev Furesø Løbeklub D6 38 4 0 1 1 1 1
270 Jan Tolstrup H9 21 4 0 0 4 0 0
271 Kenneth Joost Peugeot Helsingør H12 35 4 0 1 1 1 1
272 Hanne Schjellerup Blovstrød Løverne D9 25 4 1 1 0 1 1
273 René Nielsen H12 36 4 1 1 1 0 1
274 Jon Tinghuus Petersen DGI Nordsjælland H6 28 4 0 4 0 0 0
275 Claus Høyer H12 37 4 1 1 0 1 1
276 Anja Hansen Furesø løbeklub D6 39 4 1 1 1 0 1
277 Karla Skjødt BUD3 19 4 4 0 0 0 0
278 Henrik Poulsen Team IFamily H6 29 4 0 0 0 0 4
279 Amalie klingenberg Dradrach Furesø løbeklub BUD6 19 4 0 0 0 4 0
280 Susanne Kjær Susanne Kjær D9 26 4 0 0 4 0 0
281 Amalie BUD6 20 4 0 0 4 0 0
282 Tina Buchard Furesø løbeklub D6 40 4 1 1 1 1 0
283 Anette Hammering Running Rhino D6 41 4 1 1 1 1 0
284 Cille Falkenberg Formel76 D12 24 4 2 1 0 0 1
285 Andrea Sverdrup BUD3 20 4 0 0 0 0 4
286 Lars Rønn H9 22 4 0 1 3 0 0
287 Eva Sunesen Get fit gym D6 42 4 1 1 1 0 1
288 Kirsten Krogshøj Hammer Out-Run Frederikssund D6 43 4 1 1 1 0 1
289 Lars Ole Andresen Furesø Løbeklub H9 23 4 4 0 0 0 0
290 May Andersen Fjordløberne D6 44 4 1 1 0 1 1
291 Matthew Mason H12 38 4 0 0 4 0 0
292 Marie-Louise Andersen D9 27 4 0 4 0 0 0
293 Michael Klinck-Hansen Egedal løbeklub H12 39 4 1 1 1 1 0
294 Oliver Kaalund Oliver kaalund H9 24 4 0 0 0 0 4
295 Sisse Skjødt D3 23 4 4 0 0 0 0
296 Helle Fuhr Skovløberne D12 25 4 0 3 0 0 1
297 Camilla Myhre Maymann RunnersNordsjælland D6 45 4 1 1 0 1 1
298 Victor Rosenkrantz BUH6 19 4 0 0 0 0 4
299 Thomas Larsen H12 40 4 0 0 0 4 0
300 Christoffer Rud Egelund Nordtrim H12 41 4 1 1 0 1 1
301 Charlotte Christiansen Skovløberne D6 46 4 0 1 2 1 0
302 Lene Nielsen Furesø løbeklub D6 47 4 1 1 1 1 0
303 Zabine Østergaard D6 48 4 1 1 0 1 1
304 Henrik Kobberø Petersen NordTrim H12 42 3 1 1 0 1 0
305 Sven Andersen Skovløberne Ålsgårde H9 25 3 0 0 0 0 3
306 Lotte Tørholm Lamp D9 28 3 1 1 1 0 0
307 Trine Thomsen DGI Nordsjælland D12 26 3 0 0 0 3 0
308 Dorthe M. Wiuf Nielsen DGI Runners D6 49 3 1 0 1 0 1
309 Mia de Richelieu D9 29 3 0 3 0 0 0
310 Henrik Horsten H9 26 3 0 3 0 0 0
311 Birgit Skånvad Blovstrød Løverne D9 30 3 3 0 0 0 0
312 Per Løcke H12 43 3 0 1 1 0 1
313 Tina Kann Out-Run Frederikssund D6 50 3 1 1 0 1 0
314 Charlotte Nielsen D6 51 3 0 0 3 0 0
315 Christoffer Langhoff H6 30 3 0 0 0 3 0
316 Sofie BUD6 21 3 0 0 3 0 0
317 Lila Dall BUD3 21 3 3 0 0 0 0
318 Pia Lildballe Pedersen Out-Run D6 52 3 1 1 0 0 1
319 Christian Thorup Nielsen Team OTTO H12 44 3 0 0 1 1 1
320 Annette Staal D9 31 3 1 1 1 0 0
321 Charlotte Dahl Hurrelbrink Lui løb run&fon D9 32 3 1 1 0 0 1
322 Nils edmund Løfstedt Trail gump H12 45 3 1 1 0 0 1
323 Kristian Lange H12 46 3 1 1 0 0 1
324 Anne-Sofie Hansen D6 53 3 3 0 0 0 0
325 Heidi Vest D6 54 3 0 3 0 0 0
326 Mette Weinreich D3 24 3 0 3 0 0 0
327 Lasse Skovgaard Larsen Gribskov Gymnasium H12 47 3 0 0 3 0 0
328 Finn Kofoed-Dam Greve Trim H12 48 3 1 1 0 0 1
329 Karen Hein Karen Hein D6 55 3 1 0 1 1 0
330 Jan Tolstrup Jan Tolstrup H9 27 3 2 1 0 0 0
331 Roland Gotfredsen H9 28 2 0 0 2 0 0
332 Hans Peter Nielsen H6 31 2 2 0 0 0 0
333 Mads Thomsen H12 49 2 1 1 0 0 0
334 Pernille Jørgensen D9 33 2 1 1 0 0 0
335 Sune Schack Formel76 H12 50 2 1 1 0 0 0
336 Henrik Petersen fredensborg ak H6 32 2 1 1 0 0 0
337 Annemette Roed Out-Run Fredeikssunf D6 56 2 1 0 0 1 0
338 Malja Ingversen Skovløberne D6 57 2 0 1 0 0 1
339 Peter Magill H12 51 2 1 1 0 0 0
340 Mette Larsen D12 27 2 0 1 0 0 1
341 Anna Rasmussen BUD3 22 2 0 0 0 0 2
342 Trine D9 34 2 0 0 2 0 0
343 Kurt Sørensen H12 52 2 0 1 1 0 0
344 Dorthe Grankvist Copenhagen Frontrunners D9 35 2 0 1 0 0 1
345 Charlotte Falk-Sørensen Blovstrød Løverne D9 36 2 1 1 0 0 0
346 Helle Vilholm Coloplast D12 28 2 0 1 0 0 1
347 Mette Jørgensen D6 58 2 0 1 0 0 1
348 Julie Tange D6 59 2 1 0 1 0 0
349 Pernille Walsted D6 60 2 0 0 1 0 1
350 Lars Laugesen Vejrhøj Trail/T&P H12 53 2 1 1 0 0 0
351 Susanne Jönsson RDG Runners D6 61 2 1 1 0 0 0
352 Lars Gejlager H12 54 2 1 1 0 0 0
353 Maibritt Bryding Sparta D9 37 2 0 1 0 1 0
354 Fabian Reckzeh Club Krankenwagen H12 55 2 0 0 0 0 2
355 Tina Mogensbæk Copenhagen Frontrunners D9 38 2 0 1 0 0 1
356 Jens Arne Christiansen Blovstrød Løverne H12 56 2 2 0 0 0 0
357 Lars Gejlager H12 57 1 0 0 1 0 0
358 Christian Thodsen Blovstrød Løverne H12 58 1 1 0 0 0 0
359 Helle E. Cerdua D6 62 1 0 0 0 1 0
360 Silke Matra´s BUD3 23 1 0 0 0 0 1
361 Hanne Mason D6 63 1 0 0 1 0 0
362 Henrik Rosendahl Rosendahl Design Group H9 29 1 0 0 1 0 0
363 Denni Børstrøm H6 33 1 0 1 0 0 0
364 Helle Nørgaard Rasmussen Sparta D6 64 1 0 1 0 0 0
365 Nikolaj Dahlkild H12 59 1 0 1 0 0 0
366 Emma Humble D6 65 1 0 0 1 0 0
367 Gitte Landberger D6 66 1 0 0 0 0 1
368 Bente Vedel Wilstrup Wilstrup D6 67 1 1 0 0 0 0
369 Signekatrine Augusta Ockert Fogtmann D9 39 1 0 1 0 0 0
370 Preben Luther H6 34 1 0 1 0 0 0
371 Louise Theil D6 68 1 0 1 0 0 0
372 Christine Bech D9 40 1 0 0 0 1 0
373 Mette klostergaard Larsen D12 29 1 0 0 0 1 0
374 Valentin Lubbe H6 35 1 1 0 0 0 0
375 Lasse Simonsen H12 60 1 0 1 0 0 0
376 Rikke Søndergaard D9 41 1 0 1 0 0 0
377 Mette Jørgensen D6 69 1 0 0 1 0 0
378 Sofie Hedels D6 70 1 0 0 0 0 1
379 Lene Vesth D9 42 1 1 0 0 0 0
380 Anne Jensen D6 71 1 0 1 0 0 0
381 Marianne Liv Bech RRA D6 72 1 0 0 1 0 0
382 Martin Holt Jensen H6 36 1 0 0 1 0 0
383 Anders Nielsen Frontpoint Sport H12 61 1 0 1 0 0 0
384 Niels Rosenkilde BioP H12 62 1 0 0 0 0 1
385 Anders Peter Samsø Sloth Hakkebakkerne H9 30 1 0 0 0 0 1
386 Thomas Sohnesen H6 37 1 0 0 0 1 0
387 Line Luther DatterFar D9 43 1 1 0 0 0 0
388 Christine Beck D9 44 1 0 0 0 0 1
389 Jes Rudolf Lundh Team iFamily H6 38 1 0 0 0 1 0
390 Diana Marker Diana Marker D6 73 1 1 0 0 0 0
391 Jeppe Andersen Team Andersen H6 39 1 0 0 0 1 0
392 Katrin Christiansen Puls 3060 D9 45 1 0 0 0 0 1
393 Thomas Lindum H6 40 1 0 0 1 0 0
394 Valentin Lubbe H6 41 1 0 0 1 0 0
395 Henrik Nikolajsen Skovløberne H12 63 1 0 1 0 0 0
396 Marthe Gramsbergen D6 74 1 1 0 0 0 0
397 Jane Lindkvist Jørgensen D12 30 1 1 0 0 0 0
398 Helle Auken Lygum Puls 3060 D9 46 1 0 1 0 0 0
399 Katja Watson DGI Runners D6 75 1 1 0 0 0 0
400 Marija Durafour D12 31 1 1 0 0 0 0
401 Maryam Gatziller D6 76 1 1 0 0 0 0
402 Christine Bech D12 32 1 0 1 0 0 0
403 Jonas Thomsen H6 42 1 0 1 0 0 0
404 Heidi Christensen D6 77 1 0 0 0 1 0
405 Louise Theil D6 78 1 0 0 1 0 0
406 Daisy Andersen LOMK D9 47 1 0 0 0 1 0
407 Maja Kornbæk Finne Jeppesen D6 79 1 1 0 0 0 0
408 Sebastian Reckzeh Club Krankenwagen H12 64 1 0 0 0 0 1
409 Nicolai Gravesen H12 65 1 0 0 0 0 1
410 Gurli Mogensen Skovløberne D12 33 1 0 1 0 0 0
411 Lone Dall SNIK D9 48 1 1 0 0 0 0
412 Jakob Pagh Jyske Bank H12 66 1 0 0 0 0 1
413 Kirsten Wagner D6 80 1 0 1 0 0 0
414 Sanket Matu H6 43 1 0 0 0 0 1
415 Kristian Lange H12 67 1 0 0 0 1 0
416 Lise Bertram Skovløberne D12 34 1 0 0 0 0 1
417 Christian H6 44 1 0 0 1 0 0
418 Emily D6 81 1 0 0 0 1 0
419 Lennart Gjermandsen Trim Ballerup H12 68 1 0 0 0 0 1
420 Nina Damsgaard Pedersen D12 35 1 0 1 0 0 0
421 Camilla Løgstrup D6 82 1 0 0 0 0 1
422 Hp Nielsen H6 45 1 0 0 1 0 0
423 Heidi Klinck-Hansen Egedal løbeklub D6 83 1 0 0 1 0 0
424 Mikkel Thomsen H6 46 1 0 0 0 1 0
425 Anders Langhoff H6 47 1 0 0 0 1 0
426 Gustavo Cienfuegos H12 69 1 0 0 0 0 1
427 Søren Bjerk Artfull Dodgers OCR H12 70 1 0 0 0 1 0
428 Anders Licht-Larsen H12 71 1 0 1 0 0 0
429 Mette Hegelund D9 49 1 0 0 0 0 1
430 Joan Ascanius Coloplast D6 84 1 0 0 0 0 1
431 Stephen May Sealand Pacemakers H12 72 1 0 0 0 1 0
432 Martin Kuntkes H12 73 1 0 0 0 0 1
433 Nicolai Bluke-Hansen Hakkebakkerne H9 31 1 0 0 0 0 1
434 Christian Nielsen Team OTTO H12 74 1 0 1 0 0 0
435 Klaus Johansen H12 75 1 0 1 0 0 0
436 Jens Mathiassen DGI Runners H12 76 1 0 1 0 0 0
437 Morten Saabye H9 32 1 1 0 0 0 0
438 Carsten Rose Lundberg Firkløver Ultra Trail 50/50 H12 77 1 0 1 0 0 0
439 Andy Højholdt H9 33 1 0 0 1 0 0
440 Sofie Christensen LOMK H6 48 1 0 0 0 1 0
441 Lea Brinkkjær D12 36 1 0 1 0 0 0
442 Kirsten Breiner D12 37 1 0 1 0 0 0
443 Preben Luther FarDatter H9 34 1 1 0 0 0 0
444 Vilma Strand BUD3 24 1 0 0 0 0 1
445 Charlotte Hedels D6 85 1 0 0 0 0 1
446 Christine D12 38 1 0 0 1 0 0
447 Jes Lundh Team IFamily H6 49 1 0 0 0 0 1
448 Torben Rosenkrantz-Theil H6 50 1 0 0 0 0 1
449 Jonas Hansen Hakkebakkerne H9 35 1 0 0 0 0 1
450 Adam Bidstrup H6 51 1 0 1 0 0 0
451 Olav Jesse H6 52 1 0 0 0 1 0
452 Peter H12 78 1 0 0 0 1 0
453 Anna Møller D12 39 1 0 1 0 0 0
454 Jan Gutsche Sealand Pacemakers H6 53 1 0 0 0 1 0
455 Thomas Jørgensen H12 79 1 1 0 0 0 0
456 Niels Skjærbæk H12 80 1 0 1 0 0 0
457 Frederikke Strand D6 86 1 0 0 0 0 1
458 Claus Holm Andersen H9 36 1 1 0 0 0 0
459 Michelle Aniere Bentsen Kokkedal Løbe Klub D12 40 1 0 1 0 0 0
460 Mickie Billesø Sats tri H12 81 1 0 1 0 0 0
461 Lars Friis H12 82 1 0 1 0 0 0
462 Sukhjit Gill Coloplast D9 50 1 0 0 0 0 1
463 Sofie Brinkmann Fedders Furesø D9 51 1 0 0 1 0 0
464 Jan Philipp Gutsche Sealand Pacemakers H6 54 1 0 0 0 0 1
465 Thomas Elsgaard Greve Trim H12 83 1 1 0 0 0 0
466 Signe Jacobsen D6 87 1 1 0 0 0 0
467 Bjørk Bendixen D12 41 1 0 0 0 0 1
468 Anne carhrine Gjerris Formel76 D9 52 1 0 0 0 0 1
469 Charlotte Pagh Engel Jensen D6 88 1 0 1 0 0 0
470 Vivian Slot D6 89 1 1 0 0 0 0
471 Poul Dobel Team Tittycamp H6 55 1 0 0 1 0 0
472 Danni Matzen H6 56 1 0 0 0 0 1
473 Martin Gravesen H12 84 1 0 0 0 0 1
474 Claus Larsen Team GNU H9 37 1 0 1 0 0 0
475 Dorthe Høse Jensen Solrød D9 53 1 0 0 0 1 0
476 Dorte Risborg Høyer Puls 3060 D12 42 1 0 1 0 0 0
477 Karin Johansen Team Tittycamp D6 90 1 0 0 1 0 0