Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 10 Dec 08 Jan 12 Feb 23
1 Joakim Jensen Nakskov H-3039-4km 1 75 25 25 25 25
2 Vivian Clausen ØGIF K-5059-12km 1 75 25 25 25 24
3 Andreas Bjerregaard Larsen Herlufmagle Løberne H-2029-8km 1 75 25 25 25 25
4 Søren Jensen Rudbjerg H-6069-4km 1 75 0 25 25 25
5 Grethe Nexø Dokken Crossfit K-2029-4km 1 75 25 25 25 24
6 Gustav Johannes Jensen Vestlolland Tri H-1419-8km 1 75 25 24 25 25
7 Hannah Marie Bergström Facebook RUN4ALL/www.run4all.dk K-1419-4km 1 75 25 0 25 25
8 Rene koch Larsen YBS H-4049-4km 1 75 25 0 25 25
9 Torben Juul Nielsen Viking Atletik H-5059-8km 1 75 25 25 25 20
10 Stefan Hansen Team Awesome H-3039-12km 1 75 25 0 25 25
11 Tina Jeppesen K-3039-8km 1 75 24 25 25 25
12 Johan Stamp HGATM H-6069-8km 1 75 25 25 25 24
13 Anne With HGATM K-4049-8km 1 75 25 24 25 25
14 Mads Holm Suensen Bogø gå og løbeklub H-U13-8km 1 75 25 25 24 25
15 Gitte Nygaard K-5059-4km 1 75 25 25 25 25
16 Laura Mygind Mogenstrup Lmk K-1419-8km 1 75 24 25 25 25
17 Thomas Mollerup Haslev H-5059-4km 1 75 25 25 25 25
18 Lene Larsen K-5059-8km 1 75 25 24 25 25
19 Helle Juel Jørgensen Vestlolland Tri K-4049-12km 1 75 25 25 25 0
20 Sophie Holck K-U13-4km 1 75 25 25 25 25
21 Rune Jensen Vestlolland Tri H-4049-12km 1 75 25 25 25 23
22 Birgit Hemmingsen Hgatm K-70-4km 1 75 25 0 25 25
23 Jeanette Palka Vestlolland triklub K-3039-4km 1 75 25 25 25 20
24 Nicklas Jensen Vestlolland Triclub H-U13-4km 1 75 25 25 25 24
25 Oluf Hansen Bogø IF H-1419-12km 1 75 24 25 25 25
26 Brith Andersen Præstøløberne K-6069-8km 1 75 25 25 25 24
27 Christina Morán Hgatm K-4049-4km 1 75 25 25 25 25
28 Jakob Juul Christensen H-4049-8km 1 75 25 0 25 25
29 Dorrit Petersen Mogenstrup LMK K-6069-4km 1 75 25 25 25 25
30 Jonas Christensen Mogenstrup LMK H-3039-8km 1 74 24 25 25 23
31 Michael Aagaard Nielsen Præstøløbere H-5059-12km 1 74 25 25 24 23
32 Keld Frandsen HGATM H-70-4km 1 74 24 24 25 25
33 Leif S. Petersen HGATM H-70-4km 2 74 25 25 24 24
34 Kristian Johansen Nag-crossgym H-2029-12km 1 73 24 25 24 24
35 Sillas Nielsen-Chortzen HGATM H-1419-8km 2 73 24 25 24 24
36 Anders Juul Ellehauge H-1419-4km 1 73 24 24 25 24
37 Mette Bungaard Hgatm K-5059-8km 2 73 24 25 24 0
38 Lotte Jørgensen Horrebyløberne K-70-4km 2 73 24 25 24 24
39 Lauge Christensen Mogenstrup LMK H-2029-8km 2 72 24 24 24 24
40 Lotte Marchsteiner Bogø IF K-6069-4km 2 72 24 24 24 0
41 Hanne True K-4049-8km 2 72 23 25 24 0
42 Klaus Nissen SHS TRI H-5059-4km 2 72 24 24 17 24
43 Sofus Petersen H-3039-12km 2 72 24 24 24 24
44 Simon Jørgensen H-3039-4km 2 72 24 24 24 0
45 Peter Larsen IK Olympia H-5059-8km 2 72 24 24 24 0
46 Janne Rasmussen Guldborgsundløberne K-3039-12km 1 72 25 24 23 23
47 Rikke Thye Molter Andersen K-2029-8km 1 72 23 0 24 25
48 Henrik Egholm Wessel Nyråd løbeklub H-3039-8km 2 72 23 24 24 24
49 Johnny Kuld Sørensen Vestlolland Triathlonklub H-4049-12km 2 71 23 24 24 22
50 Marlene tingsted Nielsen YBS K-4049-8km 3 71 24 0 23 24
51 Berit Christoffersen Nyråd Løbeklub K-6069-8km 2 71 23 24 24 23
52 Peter Olsen HGATM H-5059-8km 3 71 23 23 23 25
53 Jeanett Falkenstrøm Møns løbe- og motionsklub K-5059-12km 2 71 24 24 23 0
54 Jørgen Dalgaard Nielsen Mogenstrup LMK H-6069-4km 2 71 24 24 23 23
55 Carsten Christensen HGATM H-6069-12km 1 71 24 21 23 24
56 Mette Emilie Rasmussen K-3039-8km 2 71 23 0 24 24
57 Kenn Bojtas Vestlolland Tri H-4049-8km 2 71 24 24 23 23
58 Gustav Larsen Vestlolland Triclub H-U13-4km 2 71 23 24 24 21
59 Søren Iversen 4736 H-4049-8km 3 70 23 23 22 24
60 Alberte Jensen Nakskov K-U13-4km 2 70 22 24 24 22
61 Bodil Madsen Nyråd Løbeklub K-6069-8km 3 70 24 23 23 21
62 Ole Steen Pedersen Frejlevtrekanten H-6069-12km 2 70 21 25 22 23
63 Susser Lindrup Jensen K-U13-4km 3 70 21 23 23 24
64 Jens Lykke Mikkelsen HGATM H-5059-4km 3 70 23 23 24 23
65 Martin Neesby H-4049-4km 2 70 22 25 23 20
66 Heidi Juel Mortensen Vestlolland tri K-4049-12km 2 70 23 24 22 23
67 Camilla Kørup Jensen K-3039-4km 2 70 23 24 23 0
68 Sophie Bang From Shs tri K-4049-4km 2 70 24 24 0 22
69 Thomas Brandt H-3039-4km 3 70 23 22 23 24
70 Tommy Clausen Mogenstrup LMK H-5059-12km 2 70 24 24 22 22
71 Heino Hansen 4990 krungerup runners H-4049-4km 3 69 23 24 22 21
72 Kasper Kousgaard HGATM H-2029-8km 3 69 23 0 23 23
73 Jesper Levå Team awesome H-3039-12km 3 69 23 0 23 23
74 Janne Jensen HGATM K-5059-8km 3 69 21 22 23 24
75 Lotte Johansen Nag-crossgym K-5059-4km 2 69 24 23 22 22
76 Kasper Johansen Nag-crossgym H-2029-12km 2 69 23 22 23 23
77 Julie Christine Lerche-Thomsen K-3039-4km 3 69 24 23 22 0
78 Toke Johansen H-1419-4km 2 69 0 22 24 23
79 Lisbeth Serop Larsen HGATM Triatlon K-5059-8km 4 68 23 0 22 23
80 Nikolai Albrechtsen 4930 H-U13-4km 3 68 0 22 23 23
81 Lars Stegmann HG H-4049-12km 3 68 24 22 22 17
82 Dennis Madsen Hgatm H-4049-8km 4 68 22 25 20 21
83 Poul Andersen Møns Løbe- og Motionsklub H-6069-8km 2 68 23 0 22 23
84 Maria Birch Nielsen 4750 K-4049-12km 3 68 24 0 23 21
85 Jytte Jakobsen HGATM K-6069-4km 3 68 0 21 23 24
86 Inge Andersen ØGIF K-6069-8km 4 68 22 21 20 25
87 Martin Holck H-4049-4km 4 68 24 22 21 22
88 Per Frandsen Nyråd Løbeklub H-6069-4km 3 68 22 0 22 24
89 Finn Vestergaard Horrebyløberne H-5059-8km 4 68 22 22 21 24
90 Anne-Mette Ditlevsen K-4049-8km 4 67 22 23 22 0
91 Bent Nielsen HGATM H-6069-4km 4 67 23 22 20 22
92 Jan Larsen Vestlolland Triclub H-3039-8km 3 67 22 23 22 21
93 Søren Knudsen Mhi vestas H-3039-8km 4 67 0 22 23 22
94 Jan Larsen H-5059-4km 4 67 22 22 23 22
95 Smilla Kobbernagel Lolland Falster Livredderklub K-U13-4km 4 67 19 22 22 23
96 Lukas Olsen H-1419-8km 3 67 22 22 22 23
97 Susanne Tanderup HGATM K-5059-8km 5 67 22 23 21 22
98 Tina Oldrup Guldborgsundløberne K-5059-12km 3 66 22 21 0 23
99 Birgit Petersen Vestlolland tri K-5059-4km 3 66 23 22 21 0
100 Kenneth Holm Nielsen Bogø gå og løbe klub H-4049-12km 4 66 22 21 23 20
101 Ingrid Andersen Horrebyløberne K-6069-4km 4 66 21 20 22 23
102 Stefan Bechmann Run4Pastry H-3039-12km 4 66 21 22 22 22
103 René Vallentin Team Vallentin H-2029-8km 4 65 22 0 22 21
104 Trine Lagersted-Olsen HGATM K-3039-8km 3 65 21 21 23 15
105 Jakob Ryhl Danielsen Nyråd løbeklub H-2029-12km 3 65 22 21 21 22
106 Charlotte Vinding Christensen K-4049-4km 3 65 20 0 21 24
107 Connie Haahr Larsen 4952 K-6069-8km 5 65 21 22 22 0
108 SØREN JESPERSEN Bogø IF motion H-6069-12km 3 65 20 24 21 0
109 Patrick Demsgaard H-1419-8km 4 64 21 21 20 22
110 Benny Nielsen HGATM H-4049-12km 5 64 0 23 20 21
111 Henning Malec Vestlolland Tri H-5059-4km 5 64 0 21 22 21
112 Tanja Schertiger K-5059-4km 4 63 22 21 20 19
113 Martin Albrechtsen 4930 H-4049-4km 5 63 20 20 15 23
114 Kim Steen hgatm H-6069-12km 4 63 19 23 20 20
115 Bettina Brandt K-3039-4km 4 63 16 19 20 24
116 Jim Friward Runners H-3039-8km 5 63 21 21 21 0
117 Per Simonsen Løbeklubben Sibirien H-5059-12km 3 63 22 23 17 18
118 Henrik D. Jørgensen HGATM H-5059-8km 5 63 21 0 20 22
119 Daniel Bisgaard H-3039-12km 5 62 19 21 20 21
120 Jimmy Pedersen Hgatm H-4049-8km 5 62 21 22 16 19
121 Anitta Larsen Ørslev walk and run K-3039-8km 4 61 20 20 21 19
122 Christina Olsen Mogenstrup LMK K-4049-8km 5 61 19 22 19 20
123 Karina Frimann K-3039-8km 5 61 22 23 0 16
124 Noah Vinding Christensen H-U13-4km 4 61 20 0 21 20
125 Jimmy Hansen H-4049-4km 6 61 19 0 18 24
126 Jeanette Flensburg K-5059-8km 6 61 18 20 20 21
127 Carsten Skytt Møns Løbe og Motionsklub H-5059-12km 4 61 20 21 20 20
128 Bjarne Wessel Nyråd Løbeklub H-6069-8km 3 61 0 22 17 22
129 Keith Duddles Præstøløberne H-5059-12km 5 60 0 22 19 19
130 Jan Friberg Nyråd Løbeklub H-6069-8km 4 60 21 21 0 18
131 Ole Hyldig HGATM H-6069-4km 5 60 20 21 19 0
132 Thomas Hansen H-3039-8km 6 60 20 20 20 18
133 Leif Johansen Nyråd løbeklub H-6069-8km 5 60 18 23 18 19
134 Susanne Ovesen 4690 K-6069-8km 6 60 20 20 19 20
135 Rie Bæk Vistisen HGATM K-4049-4km 4 60 9 17 22 21
136 Emil Ditlevsen H-4049-8km 6 60 19 21 19 20
137 Henrik Andersen Kildevejens runner H-4049-4km 7 59 21 19 19 19
138 Torben Johansen Nag-crossgym H-6069-8km 6 59 20 19 20 17
139 Jakob Jensen Nag-crossgym H-4049-12km 6 59 21 19 19 19
140 Jørgen Stegmann H-5059-8km 6 58 20 0 19 19
141 Max Sunke Vestlolland Tri H-4049-8km 7 58 18 19 21 16
142 Grete buhl Jeppesen Mogenstrup LMK K-6069-4km 5 58 19 19 15 20
143 Jan Andersen 4690 H-5059-8km 7 58 18 19 18 21
144 Anne-Lise Beck Nielsen Nyråd Løbeklub K-6069-4km 6 58 18 18 18 22
145 Benny Pedersen Mogenstrup L.M.K H-5059-4km 6 58 19 0 21 18
146 Peter Fisker Schrøder Bogø IF Motion H-6069-8km 7 58 22 20 16 16
147 Tina Beckmann HGATM K-4049-8km 6 58 18 21 18 19
148 Morten Steno Hansen HG ATM H-6069-8km 8 58 17 18 19 21
149 Helle Mygind Hansen Mogenstrup Lmk K-4049-4km 5 57 5 20 19 18
150 Gitte Lykkebo Petersen Team Lykkebo K-5059-4km 5 57 20 18 19 14
151 Steen Bøgeskov Hansen Mogenstrup Lmk H-5059-4km 7 57 18 19 19 19
152 Bill René Hansen Nyråd løbeklub H-5059-12km 6 57 19 20 18 0
153 Charlotte Aagaard Christensen Løbeklubben Sibirien K-5059-4km 6 57 18 19 16 20
154 Daniel Bundgaard HGATM H-4049-12km 7 57 20 20 17 15
155 Dennis Frimann H-3039-8km 7 57 19 19 19 17
156 Pernille Arsfeldt K-3039-8km 6 57 19 18 20 0
157 Britt Sandgren K-3039-8km 7 56 18 19 19 0
158 Dorthe Schmidt Andersen HGATM K-5059-4km 7 56 21 0 18 17
159 Susanne Schrøder Bogø IF Motion K-5059-4km 8 56 19 20 17 0
160 Bo Jensen Vestlolland Triclub H-5059-8km 8 55 14 21 17 17
161 Gitte Mathiasen Møns løbe og motionsklub K-4049-4km 6 54 15 19 13 20
162 Annie Jørgensen Mogenstrup Lmk K-5059-8km 7 54 17 18 17 19
163 Kim Johansen H-5059-4km 8 54 17 20 15 17
164 Susanne Rasmussen Horrebyløverne K-5059-4km 9 53 14 16 12 23
165 Claus Geertsen Præstøløberne H-5059-8km 9 53 17 18 16 18
166 Bettina M. Nielsen Bach K-3039-4km 5 52 17 0 14 21
167 Allan Hoffmann Nyråd Løbeklub H-5059-4km 9 52 20 12 20 0
168 Mette Olsen 4760 K-5059-8km 8 52 9 15 19 18
169 Martin Jørgensen Horrebyløberne H-4049-8km 8 52 14 17 17 18
170 Trine Thye Molter Andersen K-3039-8km 8 52 17 0 17 18
171 Lauge Johansen H-U13-4km 5 51 0 16 18 17
172 Maj-Britt Ludvigsen HGATM K-4049-8km 7 50 17 0 15 18
173 Thomas Bruun Rasmussen Vestlolland Tri H-4049-8km 9 50 15 20 0 15
174 Hans Andersen HGATM H-4049-12km 8 50 17 18 15 14
175 Anette Lem K-6069-12km 1 50 25 25 0 0
176 Thomas Jepsen H-5059-4km 10 50 16 18 16 16
177 Konrad Vorm H-U13-12km 1 50 25 0 0 25
178 Anders Olesen Team Awesome H-2029-12km 4 50 25 0 25 0
179 Casper S. L. Knudsen Runners H-3039-12km 6 49 16 0 15 18
180 Louise Klinke Jørgensen HGATM K-4049-12km 4 49 0 0 24 25
181 Mie With K-1419-4km 2 49 24 25 0 0
182 Eyd Josina Nielsen K-1419-8km 2 49 25 0 0 24
183 Ove Westerlin hgatm H-6069-4km 6 49 25 0 24 0
184 Jeanette Friberg Nyråd Løbeklub K-5059-8km 9 48 14 19 0 15
185 Rikard Hansen Dalbyløberne H-6069-8km 9 48 19 15 14 0
186 Kirsten Gunvor Mikkelsen Guldborgsundløberne K-6069-12km 2 48 24 24 0 0
187 Susanne Marchsteiner Bogø løbeklub K-5059-4km 10 48 16 24 8 0
188 Jens Vallentin Team Vallentin H-6069-8km 10 47 24 0 23 0
189 Maiken Jensen K-1419-4km 3 47 0 24 23 0
190 Steen Flensburg H-5059-8km 10 47 10 20 15 12
191 Kasper Jensen 4230 H-4049-8km 10 46 0 0 24 22
192 Nils Capion Nyråd Løbeklub H-6069-8km 11 46 16 17 13 0
193 Jos Felix Nielsen H-1419-8km 5 46 0 23 23 0
194 Thomas Juliussen Vestlolland Tri H-4049-12km 9 46 18 17 0 11
195 Linea Grothe Larsen K-2029-4km 2 46 23 23 0 0
196 Kamilla Fog Iversen HGATM GRP4 K-4049-8km 8 45 15 19 11 3
197 Kurt Jensen H-6069-8km 12 45 0 24 21 0
198 Ann Dorte Hageman Gregersen Stubbekøbing Løbeklub K-5059-12km 4 45 23 22 0 0
199 Stig Evald Greisgaard larsen H-6069-8km 13 45 14 16 12 15
200 Kim Hallberg Nielsen HGATM H-4049-12km 10 45 15 0 14 16
201 Christian Petersen Vestlolland Tri H-3039-12km 7 45 22 23 0 0
202 Monica Mikkelsen HGATM K-5059-8km 10 44 10 13 14 17
203 Finn Berg H-6069-12km 5 44 22 0 0 22
204 Lars Kulle H-4049-12km 11 44 12 13 18 13
205 Lars Carstensen 4690 H-5059-8km 11 44 15 0 13 16
206 Karen Krog Rasmussen Øgif K-5059-8km 11 44 15 16 13 0
207 Linda Sønderup Præstøløberne K-4049-4km 7 44 8 21 0 15
208 Kirstine Bruun K-3039-4km 6 43 21 22 0 0
209 Kirsten Caspersen Bogø IF Motion K-6069-4km 7 43 22 0 21 0
210 Dorthe Köser HGATM K-5059-8km 12 43 13 14 16 0
211 Christian Bach H-4049-8km 11 43 13 16 12 14
212 Dan Gerner Marcussen Mogenstrup lmk H-5059-8km 12 43 13 15 0 15
213 Annette Petersen Nyråd Løbeklub K-5059-8km 13 43 11 0 18 14
214 Berit Schmidt K-4049-4km 8 42 19 0 0 23
215 Janne Pedersen HGATM K-5059-4km 11 42 17 0 10 15
216 Bente Damkjær Frimann K-6069-4km 8 42 20 22 0 0
217 Grith Jerichau K-4049-8km 9 42 10 16 16 6
218 Michael Christensen Løbeklubben Sibirien H-5059-4km 11 42 13 15 14 13
219 Henrik Damkjær Jørgensen H-6069-4km 7 42 19 23 0 0
220 Mads Volmer Christensen H-U13-4km 6 42 0 17 0 25
221 Lasse Ahm Nyråd Løbeklub H-5059-8km 13 42 12 17 9 13
222 Gitte Jensen K-4049-8km 10 41 0 0 20 21
223 Rikke Kromand K-4049-8km 11 41 13 15 10 13
224 Jesper Munk HGATM H-4049-12km 12 41 0 15 16 10
225 Trine Møller Bogø IF Motion K-4049-4km 9 41 11 0 14 16
226 Brian Larsen H-5059-4km 12 41 21 0 0 20
227 Maibritt Due Truelsen Vestlolland Tri K-5059-8km 14 41 6 21 10 10
228 Maria Dreibøl HGATM K-4049-4km 10 41 4 16 12 13
229 Kaj Aage Munk Guldborgsundløberne H-6069-12km 6 40 18 22 0 0
230 Claus René Hansen H-5059-4km 13 40 12 17 11 10
231 Bo Wrona Olsen Guldborgsundløberne H-5059-12km 7 40 0 19 21 0
232 Katrina Neerup Jensen Mogenstrup LMK K-U13-4km 5 39 0 0 19 20
233 Rikke Juliussen Vestlolland Tri K-4049-8km 12 39 9 18 9 12
234 Kim Stradel H-5059-4km 14 39 11 14 13 12
235 Danny Kolding H-3039-12km 8 39 0 0 19 20
236 Dorte Skov K-4049-8km 13 39 12 17 8 10
237 Dianna Holck K-4049-4km 11 38 0 18 20 0
238 Anja Gliese K-3039-4km 7 38 20 0 18 0
239 Alex Hansen H-U13-4km 7 38 0 19 0 19
240 Heidi Haustrøm K-3039-4km 8 38 19 0 19 0
241 Charlotte Kalmar Nielsen Stubbekøbing Løbeklub K-5059-8km 15 38 4 11 15 12
242 Søren Poulsen Rødvig G&I løb H-5059-12km 8 37 21 0 16 0
243 Liselotte Juhl Pedersen Stubbekøbing løbeklub K-5059-4km 12 37 13 13 9 11
244 Iben Pouli Pedersen Frejlevtrekanten K-5059-4km 13 37 11 14 6 12
245 Karen Rej K-4049-4km 12 37 14 23 0 0
246 Louise Jensen 4700 K-3039-4km 9 37 0 20 17 0
247 Mike Hansen MH Autoservice H-4049-8km 12 37 12 14 7 11
248 Anja Kobbernagel Lolland Falster Livredderklub K-4049-4km 13 37 2 14 11 12
249 Kim Gabriell Nørgaard Runners H-5059-4km 15 36 9 16 0 11
250 Jane Dunk K-5059-8km 16 36 7 17 12 0
251 Mikkel Saksenborg 4780 H-3039-12km 9 36 18 0 18 0
252 Charlotte Knudsen K-4049-8km 14 36 16 20 0 0
253 Jørn Petersen H-4049-12km 13 35 10 14 11 0
254 Carsten Bylov H-5059-4km 16 35 10 13 12 0
255 Jens Christian Marcussen H-4049-4km 8 35 0 17 0 18
256 Steen Sønderup Præstøløberne H-4049-4km 9 35 17 18 0 0
257 René Petersen Nyråd Løbeklub H-5059-8km 14 35 11 0 10 14
258 Niels Milling H-6069-8km 14 35 0 0 15 20
259 Preben Knud Rasmussen Runners H-6069-12km 7 35 17 0 18 0
260 Jan Mosvang H-4049-8km 13 34 0 15 9 10
261 Anne Christiansen K-4049-4km 14 34 0 0 17 17
262 Tine Johansen K-4049-4km 15 34 7 13 0 14
263 Adriana Neesby Dokken crossfit K-4049-4km 16 34 3 15 9 10
264 Lisbeth Wahlers Dokken Crossfit K-5059-8km 17 33 8 12 7 13
265 Helle Faurum K-5059-4km 14 33 0 17 0 16
266 Thomas Schmidt H-4049-8km 14 33 16 0 0 17
267 John Erik Nielsen 4100 H-5059-4km 17 33 0 0 18 15
268 Søren Grønager Runners H-3039-12km 10 33 17 0 16 0
269 Thomas Skov H-4049-8km 15 32 0 18 14 0
270 Marianne Holm K-5059-4km 15 32 0 0 14 18
271 Diana Krogh 47 1/2 Løberne K-4049-4km 17 32 16 0 16 0
272 Johnny Dahl Løbeklubben Sibirien H-4049-12km 14 32 16 16 0 0
273 Heidi Slot 4773 K-4049-8km 15 31 8 12 1 11
274 Kenneth Lundstedt H-4049-12km 15 31 13 12 6 3
275 Jesper Due Truelsen Vestlolland Tri H-5059-8km 15 29 9 13 6 7
276 Ole Rasmussen 4623 H-4049-8km 16 29 11 0 18 0
277 Ann-Marie Skov Rgf K-5059-4km 16 28 0 15 13 0
278 Anette Breiner Wollesen K-5059-8km 18 28 12 0 0 16
279 Anders Fog Iversen HGATM GRP4 H-4049-12km 16 28 8 11 9 8
280 Erik Mollerup H-5059-8km 16 28 8 12 8 4
281 Susanne Jensen K-5059-8km 19 28 5 10 9 9
282 Christian Schunck HGATM H-4049-12km 17 28 11 9 8 0
283 Jannie Tørnstrøm K-4049-8km 16 27 6 14 4 7
284 Lene Lise K-4049-4km 18 27 6 0 10 11
285 Allan Carlson H-5059-8km 17 27 16 0 11 0
286 Maja Brandt K-4049-8km 17 26 0 0 12 14
287 Torben Jensen Haslev Håndboldfitness H-5059-8km 18 26 6 10 0 10
288 Camilla Nordhald K-3039-8km 9 25 25 0 0 0
289 Mads Bylov H-2029-4km 1 25 0 25 0 0
290 Mogens Faurum H-5059-8km 19 25 0 14 0 11
291 Kirsten Olsen Nag-crossgym K-4049-8km 18 25 0 13 7 5
292 Katrine Ravn Andersen K-2029-8km 2 25 0 0 25 0
293 Marc Nielsen H-2029-4km 2 25 0 0 25 0
294 Emil Volmer Christensen H-1419-4km 3 25 0 0 0 25
295 Agnes Dalhoff K-2029-8km 3 25 25 0 0 0
296 Jens Toftegaard H-U13-8km 2 25 0 0 25 0
297 Tom Kristensen MLMK Mogenstrup H-70-8km 1 25 0 0 25 0
298 Lærke Rasmussen K-2029-12km 1 25 0 0 0 25
299 Flemming Hansen H-5059-12km 9 25 0 0 0 25
300 Mie With K-2029-4km 3 25 0 0 0 25
301 Christian Lærke Christensen HGATM H-3039-8km 8 25 25 0 0 0
302 Per Schwartzbach HGATM H-6069-12km 8 25 25 0 0 0
303 Christian Lærke H-3039-8km 9 25 0 0 0 25
304 Johnny Møller Dalbyløberne H-6069-8km 15 25 0 0 0 25
305 Henrik Westerlin HGATM Gruppe 4 H-4049-12km 18 25 0 0 0 25
306 Magnus Aagaard Madsen Næstved IF H-1419-12km 2 25 25 0 0 0
307 Henning Andersen TFC H-6069-12km 9 25 0 0 0 25
308 Laurits Conrad Larsen H-1419-4km 4 25 25 0 0 0
309 Johnny Møller Dalbyløberne H-6069-12km 10 25 0 0 25 0
310 Frank Løvendahl Team Asics H-5059-12km 10 25 0 0 25 0
311 Lisette Larsen K-2029-8km 4 25 0 25 0 0
312 Maher Khatib H-2029-12km 5 25 0 0 0 25
313 Concepción Santana Izquierdo Kuro Obi K-5059-12km 5 25 0 0 0 25
314 Stine Olesen K-3039-12km 2 25 0 0 25 0
315 Christina Pedersen K-3039-12km 3 25 0 25 0 0
316 Mads Hermansen H-3039-12km 11 25 0 25 0 0
317 Rikke Kristjansen Team Kristjansen K-3039-12km 4 25 0 0 0 25
318 Julie Lerche-Thomsen Runners by Choice K-3039-4km 10 25 0 0 0 25
319 Silas Andersen H-1419-4km 5 25 0 25 0 0
320 Martin Kristjansen Team Kristjansen H-4049-12km 19 24 0 0 0 24
321 Kim Løfholm H-4049-12km 20 24 0 0 12 12
322 Mette Brødsgaard K-4049-4km 19 24 0 0 24 0
323 Andreas Duus Hallernes Smørrebrød H-2029-12km 6 24 0 24 0 0
324 Sofie Langhoff K-2029-4km 4 24 0 24 0 0
325 Niels Krag H-6069-8km 16 24 0 0 24 0
326 Silje Nordhald Vordingborg Svømmeklub K-U13-4km 6 24 24 0 0 0
327 Ove Rasmussen Dalbyløberne H-6069-12km 11 24 0 0 24 0
328 Johan Svensson H-U13-8km 3 24 0 0 0 24
329 Maj-Britt Malec Vestlolland Tri K-5059-4km 17 24 0 0 0 24
330 Kenneth Christensen Rødvig G&I løb H-4049-12km 21 24 14 0 10 0
331 Karoline Bech K-2029-8km 5 24 24 0 0 0
332 Kirstine Møller Gliese K-3039-4km 11 24 0 0 24 0
333 Cathrine Ibsen K-2029-4km 5 24 24 0 0 0
334 Charlotte Hornemann Dalbyløberne K-5059-12km 6 24 0 0 24 0
335 Sanne Kjellerup K-3039-12km 5 24 0 0 24 0
336 Lars Pultz HGATM H-5059-12km 11 24 0 0 0 24
337 Sandie Petersen K-3039-12km 6 24 0 0 0 24
338 Katrine Beck K-2029-4km 6 24 0 0 24 0
339 Rasmus Sørensen H-U13-4km 8 24 24 0 0 0
340 Eyd Josina Nielsen K-1419-4km 4 24 0 0 24 0
341 Anne-Pia Holde K-5059-4km 18 24 0 0 24 0
342 Anders Lorentzen H-4049-4km 10 24 0 0 24 0
343 Minna Lillian Hansen Løbeklubben Sibirien K-5059-4km 19 24 0 0 11 13
344 Sabrina Petersen Vestlolland tri K-3039-8km 10 24 0 24 0 0
345 Dorrit Rasmussen K-4049-12km 5 24 0 0 0 24
346 Ann-Britt Rentopoulou Hjv faxe K-3039-8km 11 23 0 0 0 23
347 Rasmus Jensen H-U13-8km 4 23 0 0 0 23
348 Lisbet Beck K-4049-4km 20 23 0 0 23 0
349 Christina Haufort Team Fit'ish K-4049-4km 21 23 23 0 0 0
350 Natasja Jebat K-2029-4km 7 23 0 0 23 0
351 Christian Holm 4200 H-3039-4km 4 23 0 0 0 23
352 Lisbeth Jensen Vestlolland Tri K-5059-12km 7 23 0 23 0 0
353 Christopher Skjold H-1419-4km 6 23 0 23 0 0
354 Asger Olsen H-1419-8km 6 23 23 0 0 0
355 Hanne True K-4049-8km 19 23 0 0 0 23
356 Thomas Danielsen H-2029-12km 7 23 0 23 0 0
357 Maja Gromada Haslev Løbeklub K-70-4km 3 23 0 0 23 0
358 Klara Sølving K-1419-4km 5 23 23 0 0 0
359 Allan Andersen H-4049-4km 11 23 0 23 0 0
360 Lærke Frimann K-U13-4km 7 23 23 0 0 0
361 Søren Larsen H-5059-12km 12 23 23 0 0 0
362 Jonas Jørgensen H-3039-4km 5 23 0 23 0 0
363 Jan Drachmann H-5059-8km 20 23 0 0 0 23
364 Christian Skotte H-6069-12km 12 23 23 0 0 0
365 Peter Karstenbal H-5059-12km 13 23 0 0 23 0
366 Maja Juel Mortensen Vestlolland Tri K-1419-4km 6 23 0 23 0 0
367 Bodil Pedersen Præstøløberne K-5059-4km 20 23 0 0 23 0
368 Jonas Andersen 4900 H-U13-4km 9 23 0 23 0 0
369 Susanne Johansen Møns Løbe & Motionsklub K-6069-4km 9 23 0 23 0 0
370 Kamilla Baadsager 4690 K-3039-4km 12 23 0 0 0 23
371 Lotte Kraentler K-6069-4km 10 23 23 0 0 0
372 Janette Andersen K-3039-4km 13 22 22 0 0 0
373 Mette Petersen K-1419-4km 7 22 0 0 22 0
374 Mette Nonbo HGATM K-3039-8km 12 22 0 0 0 22
375 Mads Kjellerup Hansen H-2029-12km 8 22 0 0 22 0
376 Markus Jensen H-U13-8km 5 22 0 0 0 22
377 Anders Andersen H-3039-4km 6 22 0 0 22 0
378 Hanne Kærgaard Madsen K-4049-8km 20 22 0 0 0 22
379 Charlotte Mathiasen K-4049-12km 6 22 22 0 0 0
380 Gitte Grothe Larsen K-4049-4km 22 22 0 22 0 0
381 Jeanne Olsen K-3039-8km 13 22 0 0 22 0
382 Niclas Volmer Jensen H-U13-4km 10 22 0 0 0 22
383 Michael Nørgaard Nyråd Løbeklub H-4049-12km 22 22 0 10 5 7
384 Natasja Wildenrath K-2029-4km 8 22 0 0 22 0
385 Malene Henriksen K-3039-8km 14 22 0 22 0 0
386 Signe Grothe Larsen K-2029-4km 9 22 0 22 0 0
387 Mette Lundsgaard Hgatm K-4049-4km 23 22 22 0 0 0
388 Heidi Bach Andersen K-4049-8km 21 22 0 9 13 0
389 Michelle Liljeqvist K-3039-4km 14 22 0 0 0 22
390 John Larsen H-5059-8km 21 22 0 0 22 0
391 Mikkel Jensen H-2029-8km 5 22 0 0 0 22
392 Tania Mackeprang 47 1/2 løberne K-4049-12km 7 22 0 0 0 22
393 Kim Eckert H-3039-4km 7 22 0 0 0 22
394 Helle Mkkelsen Nyråd købeklub K-6069-8km 7 22 0 0 0 22
395 Tobias Taulov H-U13-4km 11 22 0 0 22 0
396 Magnus Nordhald Nyråd IF H-U13-4km 12 22 22 0 0 0
397 Kim Eckert Runners by choice H-3039-4km 8 22 22 0 0 0
398 Thea Toftegaard K-U13-4km 8 21 0 0 21 0
399 Jonas Eggertsen H-U13-4km 13 21 0 21 0 0
400 Karina Hansen K-3039-4km 15 21 0 21 0 0
401 Ole Bendsen Degnemoseløberne H-6069-12km 13 21 0 0 0 21
402 Martin Hansen H-3039-4km 9 21 0 21 0 0
403 Hanne Kærgaard Madsen K-4049-8km 22 21 0 0 21 0
404 Merle Larsen K-U13-4km 9 21 0 21 0 0
405 Asger Olsen H-1419-8km 7 21 0 0 21 0
406 Kenneth Andersen H-4049-4km 12 21 0 21 0 0
407 Lærke Frimann K-U13-4km 10 21 0 0 0 21
408 Janette Andersen Nyråd løbeklub K-3039-8km 15 21 0 0 0 21
409 Heidi Petersen håndbold fitness K-6069-4km 11 21 0 0 0 21
410 Sandie Petersen K-3039-4km 16 21 0 0 21 0
411 Britt Svensson K-4049-8km 23 21 21 0 0 0
412 Kevin Fobian Mogenstrup LMK H-2029-8km 6 21 21 0 0 0
413 Henrik Rasmussen H-6069-4km 8 21 21 0 0 0
414 Jan Hallgren H-5059-12km 14 21 0 0 0 21
415 Kristina Volmer Christensen K-4049-4km 24 21 0 12 0 9
416 Jonas Pagh H-4049-12km 23 21 0 0 21 0
417 Jeppe Beck H-2029-8km 7 21 0 0 21 0
418 Sofia Jørgensen K-4049-12km 8 21 21 0 0 0
419 BJARNE SUNESEN H-6069-4km 9 21 0 0 21 0
420 Julie Jensen Vestlolland Tri-klub K-2029-4km 10 21 0 21 0 0
421 Margot Storm K-4049-4km 25 21 21 0 0 0
422 Anne-Pia Holde K-5059-4km 21 21 0 0 0 21
423 Mathias Ditlevsen H-3039-12km 12 21 0 0 21 0
424 Helle mIkkelsen Nyråd K-6069-8km 8 21 0 0 21 0
425 Kalle Emil Simonsen H-U13-4km 14 21 21 0 0 0
426 Choi Johansen Mogenstrup LMK K-5059-8km 20 21 3 9 5 7
427 Simona Davidsen 2TRI K-4049-12km 9 21 0 0 21 0
428 Malou Mackeprang 47 1/2 løberne K-U13-4km 11 20 20 0 0 0
429 Annalise Hansen Haslev Håndboldfitnes K-6069-4km 12 20 0 0 20 0
430 Ulrik Thestrup H-4049-8km 17 20 20 0 0 0
431 Susanne Møller 4690 K-5059-8km 21 20 0 8 4 8
432 Frederik Kristensen H-2029-8km 8 20 0 0 0 20
433 Pernille Busk Mieritz 47 1/2 løberne K-4049-8km 24 20 20 0 0 0
434 Matilde SUNESEN Høng K-U13-4km 12 20 0 0 20 0
435 Sabrina Sørensen K-3039-8km 16 20 0 0 0 20
436 William Olsen H-U13-4km 15 20 0 0 20 0
437 Kalle Simonsen H-U13-4km 16 20 0 20 0 0
438 Anders Andersen H-3039-8km 10 20 0 0 0 20
439 Anette Lauenborg nyrådløbeklub K-5059-8km 22 20 20 0 0 0
440 Lene Petersen K-5059-8km 23 20 0 0 0 20
441 Jens Egede Rasmussen H-3039-12km 13 20 20 0 0 0
442 Thomas Haudrup Team HJV faxe H-4049-4km 13 20 0 0 20 0
443 Louise LøbeSmølfen Andersen Møns Løbe og Motionsklub K-4049-8km 25 19 4 10 5 1
444 Tina Vinholt Andersen K-5059-8km 24 19 19 0 0 0
445 Dianna Holck K-4049-4km 26 19 0 0 0 19
446 Michael Blæsbjerg HGATM H-5059-8km 22 19 19 0 0 0
447 Anette Hansen Haslev løbeklub K-6069-4km 13 19 0 0 19 0
448 Annette Jepsen Vestlollands tri K-4049-8km 26 19 11 0 0 8
449 Aya Pinarbasi K-U13-4km 13 19 0 0 0 19
450 Simon Jørgensen Runners by Choice H-3039-8km 11 19 0 0 0 19
451 Jonas Aagaard Madsen Nyråd Løbeklub H-4049-12km 24 19 19 0 0 0
452 Hans Henrik Olsen Rødvig G&I Løb H-6069-12km 14 19 0 0 19 0
453 Alex Hansen Krungerup runners H-U13-4km 17 19 19 0 0 0
454 Anders Christoffersen H-3039-12km 14 19 0 0 0 19
455 Laurits Olsen H-U13-4km 18 19 0 0 19 0
456 Stine skov Hansen K-4049-4km 27 18 0 0 18 0
457 Bjarne Nielsen H-6069-4km 10 18 18 0 0 0
458 Monica Drejer K-3039-4km 17 18 18 0 0 0
459 Lars Nielsen Løbeklubben sibirien H-6069-4km 11 18 0 0 18 0
460 Niels Olsen H-4049-4km 14 18 18 0 0 0
461 Tonni Hansen H-3039-8km 12 18 0 0 18 0
462 Xxxxx Xxxxx 4990 K-4049-4km 28 18 18 0 0 0
463 Josefine Lind Lagersted K-U13-4km 14 18 0 0 0 18
464 Matti Baadsager 4690 H-U13-4km 19 18 0 0 0 18
465 Marcus Engelbrecht Hansen 4900 H-U13-4km 20 18 0 18 0 0
466 Nanna Beck K-3039-8km 17 18 0 0 18 0
467 Søren Stradel H-3039-8km 13 18 18 0 0 0
468 William Olsen H-U13-4km 21 18 18 0 0 0
469 Simon Madsen H-4049-12km 25 18 0 0 0 18
470 Laurits Olsen H-U13-4km 22 17 17 0 0 0
471 Lisbet Frederiksen Ørslev Walk and Run K-4049-8km 27 17 0 0 17 0
472 Tanja Due Nakskov Runners K-3039-8km 18 17 0 17 0 0
473 Patrick Rasmussen H-3039-12km 15 17 0 0 17 0
474 Gitte Grothe K-4049-4km 29 17 17 0 0 0
475 Bjarne Krogh 47 1/2 H-4049-8km 18 17 17 0 0 0
476 Britt Svensson K-4049-8km 28 17 0 0 0 17
477 Daniel Eriksen H-4049-4km 15 17 0 0 0 17
478 Lasse Glatz Taulov H-3039-8km 14 17 0 0 17 0
479 Heidi Petersen Håndboldfitness K-6069-4km 14 17 0 0 17 0
480 Morten Timmer"" Steffensen H-4049-4km 16 17 0 0 17 0
481 Arnaldo Rodríguez Mendoza Zanata Sauzal H-5059-12km 15 17 0 0 0 17
482 Trine Wolsing Bergman K-3039-8km 19 17 0 0 0 17
483 Nynne Eriksen K-U13-4km 15 17 0 0 0 17
484 Simon Volmer Jensen H-U13-4km 23 16 0 0 0 16
485 Glennie Jensen løbeklubben Sibirien K-6069-4km 15 16 0 0 16 0
486 Robin Andersen H-4049-12km 26 16 6 8 2 0
487 Kim ecKert H-3039-8km 15 16 0 0 16 0
488 René Pedersen ventilen Rødby H-5059-8km 23 16 0 16 0 0
489 Niels Olsen H-4049-4km 17 16 0 0 16 0
490 Lars Specht 4750 H-5059-12km 16 16 0 0 0 16
491 Maibritt Fobian Mogenstrup LMK K-5059-8km 25 16 16 0 0 0
492 Camilla Zachau K-4049-8km 29 16 0 0 0 16
493 Ann-Britt Rentopoulou Hjv faxe K-3039-4km 18 16 0 0 16 0
494 Anne Dalhoff HG atm K-5059-4km 22 15 15 0 0 0
495 Helle Paaske Vestlolland triatlonklub K-4049-8km 30 15 3 11 1 0
496 Heather Doldersum K-3039-4km 19 15 0 0 15 0
497 Bruno Ibsen Team Ibsen H-5059-4km 18 15 15 0 0 0
498 Camilla Bjerre K-4049-8km 31 15 0 0 0 15
499 Tina Olsen K-4049-4km 30 15 0 0 15 0
500 Lene Jørgensen Dalbyløberne K-5059-4km 23 15 0 0 15 0
501 Emil Hansen H-U13-4km 24 15 0 15 0 0
502 Henrik Vestergaard Dokken Crossfit H-4049-8km 19 15 0 0 15 0
503 Varni Hansen H-3039-8km 16 15 0 0 15 0
504 Leif Hansen H-6069-8km 17 15 15 0 0 0
505 Kim Petersen Nyrådløbeklub H-5059-4km 19 14 14 0 0 0
506 Helle Blæsbjerg K-4049-8km 32 14 14 0 0 0
507 Lars Specht 47 1/2 løberne H-5059-8km 24 14 0 0 14 0
508 Peter Rasmussen 4700 H-5059-4km 20 14 0 0 0 14
509 Karina Baagøe 6000 K-4049-8km 33 14 0 0 14 0
510 Michael Prdersen Løbeklubben Sibirien H-4049-8km 20 13 0 0 13 0
511 Stine Hansen K-4049-4km 31 13 13 0 0 0
512 Kenneth Larsen Runners dk næstved H-4049-12km 27 13 9 0 0 4
513 Tania Mackeprang 47 1/2 løberne K-4049-8km 34 13 7 0 6 0
514 Claus Vorm H-4049-12km 28 13 7 0 0 6
515 Ulrik Thestrup Vestlolland tri klub H-4049-12km 29 13 0 0 13 0
516 Marie Toftegaard K-3039-4km 20 13 0 0 13 0
517 Thomas Kvist Haudrup HJV FAXE H-4049-8km 21 13 0 0 0 13
518 Johnny Jensen H-4049-8km 22 12 0 0 0 12
519 Hanne Frandsen K-5059-4km 24 12 12 0 0 0
520 Mie Engell K-3039-4km 21 12 0 0 12 0
521 Jan Christoffersen 4733 H-5059-8km 25 12 0 0 12 0
522 Mie Thomsen K-4049-4km 32 12 12 0 0 0
523 Pia Jensen K-5059-8km 26 11 0 0 0 11
524 Helle Carlsson Dalbyloeberne K-5059-8km 27 11 0 0 11 0
525 Anders Hansen præstøløberne H-6069-8km 18 11 0 0 11 0
526 Michael Knudsen 4070 H-4049-8km 23 11 0 0 11 0
527 Kim Bergmand H-5059-8km 26 11 0 11 0 0
528 Jesper S. Frederiksen BDFL Runners H-4049-12km 30 10 5 0 0 5
529 Jane skafte Olsen K-4049-8km 35 10 1 8 1 1
530 Palle Taulov H-4049-8km 24 10 0 0 10 0
531 Tina Olsen K-4049-4km 33 10 10 0 0 0
532 Arne Nielsen Vestlolland tri klub H-5059-8km 27 10 7 0 0 3
533 Benno Hansen Vestlolland Tri H-5059-8km 28 9 0 9 0 0
534 Philip Rothman H-5059-8km 29 9 0 0 0 9
535 Signe Utzon-Frank K-4049-8km 36 9 0 0 0 9
536 Rasmus Mellerup H-4049-12km 31 9 0 0 0 9
537 Viviann Kruse K-5059-8km 28 8 2 0 6 0
538 Jesper Carlsson H-4049-8km 25 8 0 0 8 0
539 Christian Mortensen H-5059-8km 30 8 0 0 0 8
540 Birthe Rasmussen Dalbyløberne K-5059-8km 29 8 0 0 8 0
541 Susanne SUNESEN Høng K-4049-4km 34 8 0 0 8 0
542 Christian Mortensen 4760 H-5059-8km 31 7 0 0 7 0
543 Anne-Gitte Franck Løbeklubben Sibirien K-5059-4km 25 7 0 0 7 0
544 Tim Olsen H-4049-12km 32 7 0 0 7 0
545 Preben Holmstrand Hgatm H-5059-8km 32 6 0 0 0 6
546 Maria Christiansen K-4049-8km 37 6 1 0 1 4
547 Henriette Jacobsen 47 1/2 løberne K-4049-8km 38 5 5 0 0 0
548 Teddy Jacobsen Lørdag morgen løberne H-5059-8km 33 5 0 0 0 5
549 Torben Hansen Præstøløberne H-5059-8km 34 5 0 0 5 0
550 Leila Maria Dantes K-4049-8km 39 4 2 0 1 1
551 Kim Halvorsen Løbeklubben Sibirien H-5059-8km 35 4 0 0 4 0
552 Jannik Christensen H-4049-12km 33 4 0 0 4 0
553 Tine Nielsen Haslev Løbeklub K-4049-8km 40 3 0 0 3 0
554 Pernille Markussen K-4049-8km 41 3 0 0 1 2
555 Thomas Krøis H-4049-12km 34 3 0 0 3 0
556 Tonni Hansen H-4049-12km 35 2 0 0 0 2
557 Pia Christensen K-4049-8km 42 2 0 0 2 0
558 Anne Hebert K-4049-8km 43 2 0 0 1 1
559 Nina Uldberg Poulsen Møns motion&løbeklub K-4049-8km 44 1 0 0 1 0
560 Karina Jensen K-4049-8km 45 1 0 0 0 1
561 Randi Kynde K-4049-8km 46 1 0 0 1 0