Crossløb Fyn - Køb hele serien

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Oct 27 Nov 10 Nov 24 Dec 08 Jan 05 Jan 19 Feb 02 Feb 16 Mar 01 Mar 15
1 Birgitte Bisted Munke Mose Motion K70-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Marianne Rasmussen K50-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Karin Buus Aagaard Hesselager løb og motion K60-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mie Lystrup K40-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Poul Rasmussen M70-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hjørdis Bjerrum Ogf K70-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jonas Schmidt Team Løbexperten/Odense Atletik M18-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mejse Bjørg Madsen OLK K50-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ole Larsen Nyborg Tri klub M50-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Mikkel Hansen FSM M40-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Patrick Falgren M30-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Henning Hansen OA/OGF M60-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Charley Brandrup Oa/0gf M80-3km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Per Arne Simonsen FSM M60-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Morten Lynghøj SG Atletik M30-8km 1 200 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Johan Palm Team Palm D9-3km 1 199 100 99 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Tobias Qvick Madsen D13-8km 1 199 99 100 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Carsten Jeppesen Dyrup JernbaneSelskab M70-3km 1 199 99 100 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Christian Berg Hjallese Motion M50-3km 1 199 100 99 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Gustav Harder Henriksen SG Atletik D9-3km 2 199 99 100 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kurt Pedersen Vejle S.G. & I.F. M70-3km 2 199 100 99 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Peter Gerner Ejersbo Odense Atletik D18-8km 1 199 100 99 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Trine Nørregaard OTK K30-3km 1 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Anette Larsson Ringe G F Atletik K70-3km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Lise lotte Andersen Multiatleten K60-8km 1 198 98 100 0 0 0 0 0 0 0 0
26 John Malling M60-8km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Lena Holm OCR Odense K30-3km 2 198 100 98 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Laura Bloch-Kjær Team BK P9-3km 1 198 100 98 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Bodil Hjelholt FSM K70-8km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Erling Larsson Ringe G F Atletik M70-8km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Rasmus Harder Henriksen SG Atletik M18-3km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Aase Andersen Ringe G F Atletik K60-8km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Dennis Pallisgaard M60-3km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Anne-Mette Mortensen Team Fit 4 Run K50-8km 2 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Anna Klimek Tommerup Årslev Løbeklub P5-3km 1 198 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Kenneth Boesgaard JGKI M40-8km 1 198 100 98 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Svargo Petersen Formiddagsløberne K60-3km 2 197 98 99 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Damian Jandura SG Atletik M30-3km 2 197 99 98 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Jane Ejby Odense Orienteringsklub K40-8km 2 197 98 99 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Helene Brunsgaard Konner OCR Odense K40-3km 1 197 98 99 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Birgit Wahlgren K60-3km 3 197 99 98 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Simon Tjalve Odense Atletik D13-3km 1 197 97 100 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Sofie Gaardboe Odense Atletik P13-3km 1 197 98 99 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Kristian Larsen Otterup løberne M50-8km 2 197 99 98 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Magnus Gourvan Julius Nielsen D13-8km 2 197 98 99 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Tine Koefoed 5000 K40-8km 3 197 99 98 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Line Hust Johansen 5000 K18-8km 1 197 100 97 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Helle Edvardsen Ngif K50-3km 2 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Johny Grundsø Næsby Motion M50-3km 2 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Kjetil Havstein M40-8km 2 196 99 97 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Bine Brunsgaard Konner OCR Odense P9-3km 2 196 99 97 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Bodil Schmidt Sct. Hans´erne K70-3km 3 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Svend Mortensen M70-8km 3 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Mads Lauritsen D5-3km 1 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Klaus Modberg Fjordager M60-8km 3 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Klaus Nørregaard OTK M30-8km 2 196 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Kristian Kjær Jørgensen Næsby Motion D18-8km 2 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Kirsten Jensen FSM K70-8km 3 195 97 98 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Flemming Wedell OGF Motion M70-3km 3 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Helene Tjalve Odense Atletik P13-3km 2 195 97 98 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Natasja Trustrup NGIF K18-3km 1 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Lukas Lindevang LLM D5-3km 2 195 96 99 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Cindie Østertoft K30-3km 3 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Valdemar Bloch-Kjær Team BK D13-3km 2 195 96 99 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Sally Jensby OGF K70-8km 4 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Carl Olav Fruerlund Nielsen FSM M60-3km 3 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Marie Schmidt K40-3km 2 195 97 98 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Jenny Isaksen 5210 K70-3km 4 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Dorit Jørgensen Ringeløbeklub K60-3km 4 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Anna Lundin Langeskov Løb og Motion K50-8km 3 194 98 96 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Anders Sørensen 5900 M50-3km 3 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Søren Sølund Wahlgren M40-3km 2 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Bitten Outlaw Næsby Motion K40-8km 4 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Mats Hansson M60-8km 4 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Solveig Maibom 5800 K50-3km 3 194 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Erik Matthiesen VLS Vestfyn M50-8km 3 194 98 96 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Niels Arndal Ngif M40-3km 3 194 96 98 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Silje Larsson Årslev Løbeklub P9-3km 3 193 97 96 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Nikolai Olsen Nyborg D13-3km 3 193 95 98 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Sonni Isaksen M30-8km 3 193 97 96 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Christian Schønberg Team Gummiben D18-8km 3 193 97 96 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Jacob Lauritsen D9-3km 3 193 95 98 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Majbrit Vindt Holm OCR Odense K40-3km 3 193 96 97 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Ulrik Rasmussen LLCL M50-8km 4 193 96 97 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Pernille Sølund Wahlgren K30-3km 4 193 97 96 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Leo Bodker M60-3km 4 193 97 96 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Kirsten Bomholt Rasmussen Ringe løbeklub K60-8km 3 193 96 97 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Johan Knudsen Multiatleten M40-8km 3 193 97 96 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Celine Hansen K18-8km 2 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Birgitte Adamczky TPI K50-8km 4 192 95 97 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Irene Stegemejer K40-8km 5 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Louise Schärfe Årslev løbeklub K18-8km 3 192 99 93 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Mads Dahl Møller M30-3km 3 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
94 Tove Pedersen FSM K70-8km 5 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
95 Flemming Hansen 5672 M70-8km 4 192 95 97 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Louise Gerlev Hansen FSM P13-3km 3 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Ditte Lundsgaard Andreasen K30-8km 1 192 98 94 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Kirsten Larsen Vejle S.G. & I.F. K50-3km 4 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Claus Toft 5550 M50-3km 4 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
100 Mia F.K. Søndergaard K18-3km 2 192 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Mette Larsen Sct. Hans'erne K50-8km 5 191 96 95 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Bente Danholt Munke Mose Motion K60-8km 4 191 95 96 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Mathias Hedegaard 5220 M18-3km 3 191 97 94 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Cassius Halskov D5-3km 3 191 94 97 0 0 0 0 0 0 0 0
105 David Laugaard Andersen Multiatleten M30-3km 4 191 94 97 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Poul Espersen M70-3km 4 191 95 96 0 0 0 0 0 0 0 0
107 Anja Jørgensen K40-3km 4 191 95 96 0 0 0 0 0 0 0 0
108 Keld Jensen 5800 M70-3km 5 191 97 94 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Frederik Laustsen D13-3km 4 191 94 97 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Lars Ivar Laugaard Henriksen Multiatleten M30-8km 4 191 96 95 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Jørgen Christensen Kirkeby Løbeklub M70-3km 6 191 96 95 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Line Højsgaard K30-3km 5 191 96 95 0 0 0 0 0 0 0 0
113 Jan Nygård Jensen Sg Atletik M50-8km 5 190 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0
114 Carsten Schulz Frederiksen Glamsbjerg Motion M40-3km 4 190 94 96 0 0 0 0 0 0 0 0
115 Carsten Jensen 5220 M50-3km 5 190 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0
116 Ditte Theil Årslev løbeklub P13-3km 4 190 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Kidi Neto M40-8km 4 190 96 94 0 0 0 0 0 0 0 0
118 Bettina K. Søndergaard K50-3km 5 190 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0
119 Torben Sæderup Hesselager løbeklub M60-8km 5 190 96 94 0 0 0 0 0 0 0 0
120 Malene Bruun-Nielsen K18-3km 3 190 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Birthe Christensen Kirkeby Løbeklub K60-3km 5 190 96 94 0 0 0 0 0 0 0 0
122 Nina Stiesdal K18-8km 4 190 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0
123 Alis Vesterby FSM K60-8km 5 189 94 95 0 0 0 0 0 0 0 0
124 Sabrina Hedegaard 5220 K30-3km 6 189 95 94 0 0 0 0 0 0 0 0
125 Mathias Edvardsen Ngif D18-8km 4 189 95 94 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Joachim Olsen Ngif gymnastik & atletik D13-3km 5 189 93 96 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Jette Weber Madsen K30-8km 2 188 96 92 0 0 0 0 0 0 0 0
128 Kenneth Klimek Årslev Løbeklub M30-3km 5 188 93 95 0 0 0 0 0 0 0 0
129 Tine Kjær K40-8km 6 188 93 95 0 0 0 0 0 0 0 0
130 Louise Lillelund K30-8km 3 188 95 93 0 0 0 0 0 0 0 0
131 Jens-Christian Jensen Otterupløberne M40-8km 5 188 95 93 0 0 0 0 0 0 0 0
132 Helios Fernández M50-3km 6 187 94 93 0 0 0 0 0 0 0 0
133 Bent Sørensen FSM M70-8km 5 187 91 96 0 0 0 0 0 0 0 0
134 Henrik Olsen Nyborg M40-3km 5 186 91 95 0 0 0 0 0 0 0 0
135 Karin Grundsø K50-3km 6 186 92 94 0 0 0 0 0 0 0 0
136 Sanne Jensen OCR Odense K30-3km 7 186 94 92 0 0 0 0 0 0 0 0
137 Rikke Fredsgaard K18-8km 5 186 94 92 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Henrik Kristiansen 5270 M60-8km 6 186 94 92 0 0 0 0 0 0 0 0
139 Erik Andersen Ringe G F Atletik M60-8km 7 186 95 91 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Naja Timmermann Langeskov Løb og Motion K40-8km 7 186 94 92 0 0 0 0 0 0 0 0
141 Andreas Thiesson M30-8km 5 186 95 91 0 0 0 0 0 0 0 0
142 Signe Kildehave K40-8km 8 185 92 93 0 0 0 0 0 0 0 0
143 Grzegorz Zdaniukiewicz Ringe løbeklub M30-8km 6 185 92 93 0 0 0 0 0 0 0 0
144 Maibritt Borg Clausen Fjordager IF K40-3km 5 185 90 95 0 0 0 0 0 0 0 0
145 Lene Nøhr-Jensen K50-3km 7 185 93 92 0 0 0 0 0 0 0 0
146 Marianne Frederiksen Wilke K30-8km 4 185 94 91 0 0 0 0 0 0 0 0
147 Bodil Løvlund Tommerup Idræt K60-3km 6 185 94 91 0 0 0 0 0 0 0 0
148 Esther Nøttrup K60-8km 6 184 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Henning Larsen Ringe løbeklub M70-8km 6 184 90 94 0 0 0 0 0 0 0 0
150 Birgit Hartung Ringe løbeklub K60-8km 7 184 93 91 0 0 0 0 0 0 0 0
151 Kurt Jeppesen FSM M70-8km 7 184 89 95 0 0 0 0 0 0 0 0
152 Marianne Rasmussen K50-8km 6 184 94 90 0 0 0 0 0 0 0 0
153 Thomas Frank Irming Langeskov Løb & Motion M40-8km 6 184 93 91 0 0 0 0 0 0 0 0
154 Mogens Petersen Morud IF løbeklub M60-8km 8 183 90 93 0 0 0 0 0 0 0 0
155 Niels Bak Ringe TRI M50-8km 6 183 93 90 0 0 0 0 0 0 0 0
156 Sofie Tarp Hansen K18-8km 6 183 93 90 0 0 0 0 0 0 0 0
157 Jacob Rasmussen 5250 M40-3km 6 183 89 94 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Maj-Britt Borgaard K40-8km 9 183 89 94 0 0 0 0 0 0 0 0
159 Berit Skriver K40-3km 6 183 89 94 0 0 0 0 0 0 0 0
160 Kasper Jensen Odense Triathlon Klub M30-8km 7 183 93 90 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Laura Nielsen K18-8km 7 183 92 91 0 0 0 0 0 0 0 0
162 Merete Andersen Hesselager K50-3km 8 182 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0
163 Freja Hanmer MiR K18-8km 8 182 88 94 0 0 0 0 0 0 0 0
164 Christian Niedoborski M30-8km 8 182 94 88 0 0 0 0 0 0 0 0
165 Arne N Andersen Tved Løbeklub M50-3km 7 182 92 90 0 0 0 0 0 0 0 0
166 Morten Andersen M50-3km 8 182 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0
167 Linda Jørgensen K30-8km 5 181 91 90 0 0 0 0 0 0 0 0
168 Keld Brandt SG Atletik M70-8km 8 181 88 93 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Kristian Jeppesen M50-8km 7 181 88 93 0 0 0 0 0 0 0 0
170 Jan Juul Hansen Næsby Motion M50-8km 8 181 92 89 0 0 0 0 0 0 0 0
171 Jakob Kildehave M40-8km 7 181 89 92 0 0 0 0 0 0 0 0
172 Connie Pedersen FPL K60-8km 8 181 91 90 0 0 0 0 0 0 0 0
173 Tina Gotfred-Iversen K30-8km 6 180 92 88 0 0 0 0 0 0 0 0
174 Brian Vesterlund Danielsen Årslev løbeklub M40-3km 7 180 87 93 0 0 0 0 0 0 0 0
175 Anders Lauritsen M40-3km 8 180 88 92 0 0 0 0 0 0 0 0
176 Charlotte Lystlund K50-8km 7 180 88 92 0 0 0 0 0 0 0 0
177 Mette Edvardsen Ngif K18-8km 9 179 90 89 0 0 0 0 0 0 0 0
178 Lene Foli Hesselager Løbeklub K40-3km 7 179 86 93 0 0 0 0 0 0 0 0
179 Mai-Britt Dujardin 5260 K30-3km 8 179 92 87 0 0 0 0 0 0 0 0
180 Martin Bendix LLCL M40-8km 8 178 91 87 0 0 0 0 0 0 0 0
181 Lea Mi Engholm K40-8km 10 178 87 91 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Janne Laustsen 5210 K40-3km 8 178 88 90 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Marianne Riber Rasmussen Ringe Løbeklub K50-8km 8 178 90 88 0 0 0 0 0 0 0 0
184 Kaj Brandt LLM M70-8km 9 177 86 91 0 0 0 0 0 0 0 0
185 Michael S. Ehmsen M30-8km 9 177 91 86 0 0 0 0 0 0 0 0
186 Kim Vinsten NÆSBY MOTION M40-8km 9 177 92 85 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Jørgen Blacha Fyens Motor Sport M70-8km 10 177 85 92 0 0 0 0 0 0 0 0
188 Preben Martinussen Kerteminde triklub M50-8km 9 177 85 92 0 0 0 0 0 0 0 0
189 Kristian Laustsen 5210 M40-8km 10 176 88 88 0 0 0 0 0 0 0 0
190 Mette Herlevsen K40-3km 9 176 84 92 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Vibeke Christensen Nyborg Trail Runners K50-8km 9 176 92 84 0 0 0 0 0 0 0 0
192 Christoffer Pedersen M30-8km 10 175 90 85 0 0 0 0 0 0 0 0
193 John von Essen Horne Løbeklub M60-8km 9 175 92 83 0 0 0 0 0 0 0 0
194 Sus Nielsen Ringe løbeklub K50-3km 9 175 87 88 0 0 0 0 0 0 0 0
195 Allan Bau Petersen Langeskov Løb og motion M50-8km 10 175 87 88 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Hanne Carstens VLS K60-8km 9 175 86 89 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Jørgen Clausen M60-8km 10 175 87 88 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Christina Engelbrekt Rohde K50-8km 10 175 86 89 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Søren Ove OTK M50-8km 11 175 84 91 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Martin Enemark M30-8km 11 175 88 87 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Britt Boll Petersen Langeskov løb og motion K50-8km 11 174 89 85 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Jane Rosener Nielsen SG Atletik K50-8km 12 174 83 91 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Sonny Andersen D18-8km 5 174 86 88 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Tina Schärfe Årslev løbeklub K50-8km 13 174 91 83 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Maria Damgaard Jørgensen Jørgensen sisters K40-8km 11 173 83 90 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Finn Skou Jensen 5270 M60-8km 11 173 88 85 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Ole Bekker SG Atletik M70-8km 11 173 84 89 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Mads Bonne Alkærsig Fangel M40-8km 11 173 90 83 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Charlotte Pedersen K30-8km 7 173 86 87 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Camilla Nygaard Stigeløberne K50-8km 14 172 85 87 0 0 0 0 0 0 0 0
211 René Hofmann VLS Vestfyn M50-8km 12 172 91 81 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Annemette Schaldemose Munke Mose Motion K60-8km 10 172 84 88 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Ole Juul Sct.Hans’erne M60-8km 12 172 91 81 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Lene Heck Ringe Tri K60-8km 11 172 87 85 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Gitte Gehlert Banner-Voigt Sg-atletik K60-8km 12 171 88 83 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Henrik Overgaard Otterupløberne M60-8km 13 171 89 82 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Hans Erik Madsen Gabet M50-8km 13 171 86 85 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Fredrik Thinggaard D18-8km 6 171 87 84 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Dorte Nørregaard Madsen Ngif K60-8km 13 171 89 82 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Kenneth Dokkedal Bruun Bjørnebanden M30-8km 12 171 87 84 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Daniel Rasmussen Bogenseløberne D18-8km 7 171 89 82 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Heidi Riisager Nyborg trail runners K30-8km 8 169 88 81 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Rasmus Rovelt Andreasen M30-8km 13 169 89 80 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Susanne Jensen Hesselager løb og motion K40-8km 12 168 81 87 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Søren Møller Løbeklubben5762 M40-8km 12 168 87 81 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Emil Hempler D18-8km 8 167 82 85 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Stine Frandsen Bevæg dig for livet – RUNNERS K30-8km 9 167 84 83 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Lisbeth Højlund rasmussen K40-8km 13 167 79 88 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Mikkel Music Secher M30-8km 14 167 86 81 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Morten Tanne World of Warcraft Classic D18-8km 9 167 81 86 0 0 0 0 0 0 0 0
231 Mette Arndal Ngif K40-3km 10 166 78 88 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Kim Gotfred-Iversen M30-8km 15 165 83 82 0 0 0 0 0 0 0 0
233 Henning Hansen Korup Motion M60-8km 14 165 86 79 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Tina Schulz Frederiksen Glamsbjerg Motion K40-3km 11 164 77 87 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Marie Rosquist K40-8km 14 164 75 89 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Birgitte Rasmussen Lunterne K40-8km 15 163 82 81 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Louise Elbæk K30-8km 10 163 83 80 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Marie Lützen SG Atletik K50-8km 15 163 84 79 0 0 0 0 0 0 0 0
239 Dennis Thorsen D18-8km 10 163 84 79 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Thomas Hansen M50-8km 14 163 80 83 0 0 0 0 0 0 0 0
241 Kim Rasmussen Trail Running Denmark M30-8km 16 162 85 77 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Claus Rasmussen Bogenseløberne M50-8km 15 162 82 80 0 0 0 0 0 0 0 0
243 Betina Biller Bønnelykke K30-8km 11 162 85 77 0 0 0 0 0 0 0 0
244 Jan Gisselø M50-8km 16 162 78 84 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Karina Barløse OTK K40-8km 16 161 78 83 0 0 0 0 0 0 0 0
246 Birte Larsen VLS Vestfyn K60-8km 14 161 81 80 0 0 0 0 0 0 0 0
247 Glenn Aarhus Outzen MiR D18-8km 11 160 79 81 0 0 0 0 0 0 0 0
248 Ib Pedersen 5450 M60-8km 15 160 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Stefan Terndrup NGIF M40-8km 13 160 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Katja Lauritsen K40-3km 12 160 75 85 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Michael Schultz 24 7 M40-8km 14 160 81 79 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Christina Elbæk ogf K30-8km 12 159 81 78 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Dennis Thomsen M40-8km 15 159 82 77 0 0 0 0 0 0 0 0
254 Marlene Robanke Onsdagssneglene K30-8km 13 158 82 76 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Bente Rasmussen SG Atletik K60-8km 15 158 79 79 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kirsten K. Jensen Kirkeby Løbeklub K60-8km 16 158 80 78 0 0 0 0 0 0 0 0
257 Jacob Frost VLS Vestfyn M30-8km 17 157 79 78 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Kathrine Møller K30-8km 14 157 78 79 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Heidi Schmidt Sct. Hans’erne K40-3km 13 157 73 84 0 0 0 0 0 0 0 0
260 Kim Lindberg SG Atletik M50-8km 17 157 79 78 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Tina vissing Jørgensen Jørgensen sisters K40-8km 17 156 72 84 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Troels Henneberg 5771 M40-8km 16 156 78 78 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Charlotte Tygesen SG Atletik K60-8km 17 154 77 77 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Morten Larsen M30-8km 18 154 81 73 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Lene Møller Larsen Langeskov Løb og Motion K50-8km 16 153 78 75 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Jane Stimose K40-8km 18 153 77 76 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Susanne Østergaard VLS K50-8km 17 153 81 72 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Lisbet Scheel-Hincke Sct. Hans’erne K50-8km 18 153 75 78 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Thue Hansen M30-8km 19 152 78 74 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Anders Trans Sørensen VTC M40-8km 17 152 70 82 0 0 0 0 0 0 0 0
271 John Østergaard VLS M50-8km 18 151 74 77 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Przemyslaw Kobielski D18-8km 12 151 75 76 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Mads Mouritzen D18-8km 13 151 74 77 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Tina Bak-Nielsen K30-8km 15 151 77 74 0 0 0 0 0 0 0 0
275 Martin Price Korup Motion M30-8km 20 151 72 79 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Heidi Ørom VLS Vestfyn K40-8km 19 151 74 77 0 0 0 0 0 0 0 0
277 Mads Grue Trail Running Denmark M40-8km 18 150 74 76 0 0 0 0 0 0 0 0
278 Mette Lunø Iversen Næsby Cykelmotion K40-8km 20 150 76 74 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Andreas Kjeldsen 5250 M50-8km 19 149 75 74 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Susanne Stubager Ringe TRI K50-8km 19 147 74 73 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Anne Louise Paulsen Holluf pile løbeklub K40-8km 21 146 66 80 0 0 0 0 0 0 0 0
282 Søren Valentin Munke Mose Motion M50-8km 20 146 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Helle Aatofte Rasmussen Korup motion K40-8km 22 145 67 78 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Jacob Lystlund M50-8km 21 145 77 68 0 0 0 0 0 0 0 0
285 Dorthe Dall Rasmussen K30-8km 16 145 74 71 0 0 0 0 0 0 0 0
286 Heidi Larsen LCLL K40-8km 23 143 70 73 0 0 0 0 0 0 0 0
287 Andrew Rodda DAN M50-8km 22 143 76 67 0 0 0 0 0 0 0 0
288 Mark Burton M40-8km 19 143 69 74 0 0 0 0 0 0 0 0
289 Keld Sune Jørgensen M50-8km 23 142 70 72 0 0 0 0 0 0 0 0
290 Martin Tygesen Årslev Løbeklub M30-8km 21 141 71 70 0 0 0 0 0 0 0 0
291 Lars Kristian Pedersen 5270 M50-8km 24 141 66 75 0 0 0 0 0 0 0 0
292 Dorthe Madsen 5000 K50-8km 20 140 69 71 0 0 0 0 0 0 0 0
293 Lise-Lotte Nielsen OGF K50-8km 21 140 72 68 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Thomas Østertoft Team Nassau M50-8km 25 139 68 71 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Brian Fyhn Olesen M40-8km 20 138 72 66 0 0 0 0 0 0 0 0
296 Rasmus Egede M40-8km 21 138 66 72 0 0 0 0 0 0 0 0
297 Steffen Palm Team Palm M40-8km 22 138 76 62 0 0 0 0 0 0 0 0
298 John Horn Pedersen OGF M50-8km 26 137 67 70 0 0 0 0 0 0 0 0
299 Rasmus Thomsen M30-8km 22 137 66 71 0 0 0 0 0 0 0 0
300 Jonas Andersen M30-8km 23 137 62 75 0 0 0 0 0 0 0 0
301 Martin Malmkvist Familiefit M30-8km 24 137 61 76 0 0 0 0 0 0 0 0
302 Bjarke Berg M30-8km 25 136 67 69 0 0 0 0 0 0 0 0
303 Margreta Reinhold Niclasen Ringe Løbeklub K50-8km 22 136 50 86 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Esper Johansen M40-8km 23 135 75 60 0 0 0 0 0 0 0 0
305 Anette Hochreuter 5853 K50-8km 23 135 66 69 0 0 0 0 0 0 0 0
306 Heidi Bay Rasmussen Ringe TRI K40-8km 24 135 63 72 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Lone Dæncker Bogenseløberne K40-8km 25 135 60 75 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Jette Hansen K50-8km 24 134 67 67 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Christina Skovgaard K40-8km 26 133 65 68 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Søren Farm M30-8km 26 132 65 67 0 0 0 0 0 0 0 0
311 Thomas Karl Andersen Fjordager IF M40-8km 24 131 61 70 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Hanne Rosenberg Christiansen Sct. Hans'erne K40-8km 27 131 62 69 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Anette Ploug Andersen K50-8km 25 130 68 62 0 0 0 0 0 0 0 0
314 Anders Normann-Nielsen Nyborg Trail Runners M40-8km 25 129 65 64 0 0 0 0 0 0 0 0
315 Jørgen Frederiksen Ringe løbeklub M50-8km 27 127 63 64 0 0 0 0 0 0 0 0
316 Annika Mahallati 5000 K40-8km 28 126 55 71 0 0 0 0 0 0 0 0
317 Winie Hust VLS Vestfyn K50-8km 26 126 65 61 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Bent Damsgård Nielsen M50-8km 28 126 64 62 0 0 0 0 0 0 0 0
319 Bettina Rother 5800 K50-8km 27 125 61 64 0 0 0 0 0 0 0 0
320 Karina Rasmussen Nyborg Trail Runners K40-8km 29 124 57 67 0 0 0 0 0 0 0 0
321 Laila elva Hansen Otk K40-8km 30 124 61 63 0 0 0 0 0 0 0 0
322 Dorte Spillemose K50-8km 28 122 62 60 0 0 0 0 0 0 0 0
323 Johnny Hansen Ringe løbeklub M40-8km 26 120 49 71 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Peer Karup M50-8km 29 119 56 63 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Allan Bechsgaard Hedeselskabet M40-8km 27 119 58 61 0 0 0 0 0 0 0 0
326 Lisbeth Lildballe 5330 K50-8km 29 119 63 56 0 0 0 0 0 0 0 0
327 Mads Andersen Sg M40-8km 28 119 60 59 0 0 0 0 0 0 0 0
328 Ulla Andersen Sct. Hans’erne K50-8km 30 118 60 58 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Lone Abildgaard 5400 K40-8km 31 118 58 60 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Tina Bergen K40-8km 32 118 53 65 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Anne Carøe Tøser med spin i/Nyborg Trail Runners K40-8km 33 117 59 58 0 0 0 0 0 0 0 0
332 Lene Juul larsen K50-8km 31 115 58 57 0 0 0 0 0 0 0 0
333 Morten Littau 5700 M40-8km 29 114 56 58 0 0 0 0 0 0 0 0
334 Erik Larsen Langeskov Løb og Motion M50-8km 30 114 58 56 0 0 0 0 0 0 0 0
335 Poul Kjær Sct. Hans'erne M50-8km 31 114 55 59 0 0 0 0 0 0 0 0
336 Tina Hansen 5250 K50-8km 32 114 49 65 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Janni Pedersen K40-8km 34 113 51 62 0 0 0 0 0 0 0 0
338 Maybritt Bøye Langeskov løb og motion K50-8km 33 112 57 55 0 0 0 0 0 0 0 0
339 Dorthe Agertoft K40-8km 35 111 52 59 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Mette Thorup Simesen TEAM TO K40-8km 36 110 49 61 0 0 0 0 0 0 0 0
341 Connie Eckhoff Kirkeby løbeklub K50-8km 34 109 55 54 0 0 0 0 0 0 0 0
342 Kristine Tordrup K40-8km 37 107 43 64 0 0 0 0 0 0 0 0
343 H. C. Hansen NGIF M50-8km 32 107 50 57 0 0 0 0 0 0 0 0
344 Søren Jørgensen MiR M40-8km 30 107 50 57 0 0 0 0 0 0 0 0
345 Jacob Tanne Hesselager Løb og Motion M50-8km 33 107 53 54 0 0 0 0 0 0 0 0
346 Hanne Holmskov Jørgensen Bogenseløberne K50-8km 35 106 53 53 0 0 0 0 0 0 0 0
347 Frank Dall Kristensen NGIF M50-8km 34 106 54 52 0 0 0 0 0 0 0 0
348 Preben Lehmann Hansen VLS M50-8km 35 106 51 55 0 0 0 0 0 0 0 0
349 Anette Schmidt Jørgensen K50-8km 36 106 54 52 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Per Bering M40-8km 31 105 53 52 0 0 0 0 0 0 0 0
351 Helena Bøgebjerg Jensen K40-8km 38 105 48 57 0 0 0 0 0 0 0 0
352 Bjørn Hell Andersen M40-8km 32 103 55 48 0 0 0 0 0 0 0 0
353 Hanne Worsøe Fjordager K50-8km 37 102 51 51 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Maria Hermansen 5400 K40-8km 39 101 45 56 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Anton Helms M50-8km 36 101 43 58 0 0 0 0 0 0 0 0
356 Vitoria Bloch- Kjær Team BK P5-3km 2 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
357 Ida Kim Heide SG Atletik P9-3km 4 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
358 Laura Kjærgaard Larsen K18-3km 4 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
359 Rie Stentebjerg K40-3km 14 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
360 Laura Kjærgaard Larsen K18-3km 5 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
361 Torben Klose FPI M50-3km 9 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
362 Brian Schmidt Team Løbexperten / Newbalance M40-8km 33 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
363 Rebecca Louise Heimer Glamsdalens Idrætsefterskole P13-3km 5 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
364 Mette Schmeltz Ringetri P13-8km 1 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
365 Mikkel Schnedler Rasmussen Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 6 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
366 Bibi Liebmann - K40-3km 15 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Marie-Louise Schultz 24 7 K30-8km 17 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
368 Rasmus Price Korup Motion D5-3km 4 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
369 Victoria Bloch-Kjær Team BK P5-3km 3 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
370 Villads Trans Sørensen D9-8km 1 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
371 Emil Madsen D13-8km 3 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Emma Lolk Hjemly Runners High P13-8km 2 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
373 Jeanette Lindevang LLM K30-8km 18 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
374 Julius Krusell Howitz Brylle Bryghus D5-3km 5 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
375 Andreas Lommer OA D18-8km 14 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
376 Frederikke Idan-Andersen OTK K18-8km 10 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
377 Anna Nevada Løndahl Henriksen Vester Skerninge Tennisklub P13-3km 6 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
378 Stine Samsø SG Atletik K30-3km 9 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
379 Helle Vinsten Ogf K60-8km 18 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
380 Elle Silke Slott Glamsdalens Idrætsefterskole P13-3km 7 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
381 Christoffer Kirk Strandgaard Odense Triathlon Klub M30-8km 27 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
382 Martin Hygum Multi Motion Assens M50-8km 37 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Emil Riiser Klub Krone K30-8km 19 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
384 Jan Pedersen FPL M50-8km 38 99 49 50 0 0 0 0 0 0 0 0
385 Karoline Ejby K18-8km 11 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
386 Henrik Lau odense atletik M40-8km 34 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hannah Wæver Ucl K18-3km 6 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
388 Liam Hammerich Aamand D5-3km 6 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
389 Oliver Uldahl Bruun Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 7 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
390 Helle Skovgaard K50-3km 10 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
391 Muhammed Idris Hussein OA D18-8km 15 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
392 Jens Pedersen SG-Atletik M50-3km 10 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
393 Kjeld Andersen OGF M80-3km 2 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
394 Thomas Rasmussen M30-8km 28 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
395 Rie Stentebjerg K40-3km 16 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
396 Karin Berendtsen Otk K50-3km 11 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
397 Thomas Hansen FSM M40-3km 9 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
398 Hans Dürke Bloch-Kjær Team BK M40-3km 10 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
399 Kent Gottschalk Hansen M40-8km 35 99 46 53 0 0 0 0 0 0 0 0
400 Kjeld Andersen OGF M80-3km 3 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Charlotte Thude Hansen K18-3km 7 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
402 Astrid Laustsen P9-3km 5 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
403 Hans Jakob Rasmussen JDRI M30-3km 6 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
404 Malene Anker K30-8km 20 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
405 Jonas Larsen Brylle Bryghus D9-3km 4 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
406 Brian Krusell Howitz Brylle Bryghus M40-3km 11 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
407 Otto Janus Hjemly Runners High D13-8km 4 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
408 Lene Sørensen Ringe Løbeklub K60-8km 19 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Annette Lander Ringe Løbeklub K50-8km 38 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
410 Emilie Liebmann Johansen - P9-3km 6 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
411 Kasper Kreiberg svendborg M18-3km 4 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
412 Mohammed Idres OA D18-8km 16 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
413 Sophie Møller 5000 K18-8km 12 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
414 Sigrid Nordberg Eriksen Læge Thore Eriksen K18-8km 13 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
415 Sofie Rath Mortensen B1913 K18-3km 8 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
416 Johannes Clausen Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 8 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
417 Henrik Tranberg BBB M60-3km 5 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
418 Mathias Klose FPI M18-3km 5 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Chris Hansen M30-3km 7 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
420 Mille Price Korup Motion P5-3km 4 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
421 Helle Nyhuus Trail Running Denmark K30-8km 21 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
422 Sebastian Larsson Årslev Løbeklub M40-8km 36 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
423 Nete Holmslykke K40-8km 40 98 44 54 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Leif Møller Pedersen Odense Atletik M70-3km 7 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
425 William Møller Zenergy Racing D9-3km 5 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
426 Lukas Christiansen D5-3km 7 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
427 Klaus Wester M40-8km 37 97 43 54 0 0 0 0 0 0 0 0
428 Børge Pedersen Odense Orienteringsklub M70-8km 12 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
429 Benjamin Havstein M18-3km 6 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
430 Pernille Skov Løbeklubben5762 K30-8km 22 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
431 Lene Lauridsen K30-8km 23 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
432 Olivia T. Berthelsen Odense Atletik P13-3km 8 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
433 Tina Rønstrup K50-8km 39 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
434 Svend Ottesen Lunterne M50-8km 39 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
435 Jacob Køstner M30-3km 8 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
436 Jesper Tue M50-8km 40 97 46 51 0 0 0 0 0 0 0 0
437 Laura Sylvest KHIF Tri K18-8km 14 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
438 Anne Marie Molter Rasmussen FSM K60-8km 20 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
439 Simone Dyring Hasselsteen K18-3km 9 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
440 Jens Christian Simonsen Munke Mose Motion M30-8km 29 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
441 Peter Dunek Årslev løbeklub D9-3km 6 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
442 Stinna Pedersen K30-8km 24 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
443 Per Nygaard Andersen Nygaard El-NGIF M60-8km 16 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
444 Laurids Ejersbo D18-8km 17 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
445 Emil Grønbæk Årslevløbeklub M18-3km 7 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
446 Lone K. Eggert Bogense løberne K60-3km 7 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
447 Lis Hansen 5000 K70-3km 5 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
448 Villads von Essen Årslev løbeklub D9-3km 7 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
449 Henning Rasmussen FSM M70-8km 13 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
450 Cecilie Larsen Brylle Bryghus P9-3km 7 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
451 Bibi Liebmann - K40-8km 41 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
452 Christoffer Damm OTK D18-8km 18 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
453 Thore Hammer Eriksen Læge Thore Eriksen M40-8km 38 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
454 Conny Larsen VLS K70-8km 6 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
455 Marian Ulrich SG atletik K70-8km 7 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
456 Karina Geisler 5771 K40-8km 42 95 42 53 0 0 0 0 0 0 0 0
457 Kim Hemmerich M30-3km 9 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
458 Johanne Krusell Howitz Brylle Bryghus P9-3km 8 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
459 Jonathan Sydenham OGF/Odense Atletik M60-3km 6 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
460 Emma Damgaard 5300 P9-3km 9 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
461 Lars Bagge-Hansen M40-3km 12 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
462 Sys Vibeke Andersen Gl K60-3km 8 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
463 Bent Hornemann Ringe Løbeklub M60-8km 17 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
464 Mads Leonardo Lynge SG atletik D13-3km 9 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
465 Benjamin Hagensen D5-3km 8 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
466 Chris Johansen M18-3km 8 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
467 Jette Andreasen Ogf K60-3km 9 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
468 Annika Skov K30-8km 25 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
469 Martin Petersen Middelfart Løbeklub M30-8km 30 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
470 Birgit Hansen Ringe Løbeklub K50-8km 40 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
471 Dorte Lund Toftelund Ringe Løbeklub K50-3km 12 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
472 Josefine Olsen Årslev løbe klub P9-3km 10 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
473 Kurt Bruun otterup løberne M50-8km 41 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
474 Sofie Nissen FSM P9-3km 11 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
475 Antonio Obando M50-3km 11 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
476 Heidi Plaetner Nielsen Nyborg Trail Runners K40-3km 17 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
477 Bjørn Grønbæk M40-8km 39 94 52 42 0 0 0 0 0 0 0 0
478 Bendt Christian Murrekilde Kirkeby løbeklub M70-8km 14 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
479 Torben Andersson TPI løbeklub M50-8km 42 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
480 Milas Hagensen D9-3km 8 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
481 Laila Jensen K60-8km 21 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
482 Dorthe Larsen K18-3km 10 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
483 Mads Halskov M30-3km 10 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
484 Anders Oksbjerg Madsen D18-8km 19 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
485 Tristan Rix Brandrup OA/OGF D13-3km 10 94 0 94 0 0 0 0 0 0 0 0
486 Lars Borg Kristensen Ringe Tri M40-8km 40 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
487 Michael Sellerup M50-3km 12 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
488 Jørgen Ole Thomassen Glamsbjerg Motion M70-3km 8 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
489 Thomas Frederiksen D18-8km 20 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
490 Lis Rosager Møldrup Årslev Løbeklub K60-3km 10 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
491 Martin Vahl Møller M40-3km 13 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
492 Helga Christensen 5771 K60-8km 22 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
493 Mette Marie Lungholt Odense Orienteringsklub K40-3km 18 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
494 Fie Majgaard Stigeløberne K30-8km 26 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
495 Ida von Essen Årslev løbeklub P9-3km 12 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
496 Kurt Hansen OGF Motion M70-8km 15 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
497 Sahra Lowe K30-3km 10 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
498 Christian Jeppesen Korup Motion D13-3km 11 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
499 Amalie Louise Kirkegaard K30-3km 11 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
500 Mathias Conrad D18-8km 21 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
501 Ole Frank Rasmussen NGIF M60-8km 18 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
502 Charlotte Wæver K50-3km 13 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
503 Vivi Skyttegaard K50-8km 41 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
504 Anette Larsen Nyborg trail runners K60-3km 11 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
505 Karin Berendtsen Otk K50-8km 42 93 0 93 0 0 0 0 0 0 0 0
506 Mathis Østergaard D18-8km 22 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
507 Søren Hornsleth M40-8km 41 92 41 51 0 0 0 0 0 0 0 0
508 Lis Hansen 5000 K60-3km 12 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
509 Ulla Birgitte Nielsen FSM K60-3km 13 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
510 Vasilis Lias Rhodos atletic M70-3km 9 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
511 Peter Boklund M50-8km 43 92 44 48 0 0 0 0 0 0 0 0
512 Steven Nyatekani Odense Triathlon Klub M30-8km 31 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
513 Mads Nørregaard D18-8km 23 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
514 Andreas Sterup Christiansen Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 12 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
515 Nis Refner M50-3km 13 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
516 Bent Aage Nielsen Sct. Hans'erne M70-8km 16 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
517 Gry Vesterlund Edvardsen Årslev løbeklub P9-3km 13 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
518 Chris Christiansen M30-3km 11 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
519 Thomas Hofstedt Nielsen 5863 M40-3km 14 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
520 Jeanette Madsen K40-3km 19 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
521 Lone Fyhn Olesen Odense Orienteringsklub K40-8km 43 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
522 Ida Ploug Andersen K18-8km 15 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Maja Tommerup Årslev Løbeklub K30-3km 12 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
524 Matthies Møller Zenergy Racing D13-3km 13 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
525 Mads Halskov M30-3km 12 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
526 Tobias Jensen Hjemly Runners High D18-8km 24 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
527 Vibeke von Essen Årslev løbeklub K40-3km 20 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
528 Belinda Mössner K40-3km 21 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
529 Kathrine Nielsen OCR Odense K30-3km 13 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
530 Stefan Pedersen KHIF Tri D18-8km 25 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
531 Christina la Cour K30-3km 14 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
532 Kirsten Pedersen 5750 K50-3km 14 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
533 Leo Sørensen M60-8km 19 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
534 Ingrid Rasmussen K60-8km 23 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Mette Henriksen 5771 K40-8km 44 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
536 Karsten Schmidt Jørgensen M50-3km 14 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
537 Thomas Hansen FSM M40-8km 42 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
538 Lajla Muminnc K30-8km 27 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
539 Christoffer Scheel-hincke Fjordager IF D18-8km 26 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
540 Mathis Østergaard D18-8km 27 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
541 Sussi Funder Mortensen Årslev løbeklub K50-3km 15 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
542 Jesper aka Find Holger Poulsen TPI M50-8km 44 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
543 Finn Johansen M40-3km 15 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
544 Stig Jensen 5330 M70-8km 17 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
545 Kent Steffensen VLS Vestfyn M30-8km 32 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
546 Louise Nielsen RIF Løb K40-3km 22 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
547 Jannie Spanner Kristiansen K30-8km 28 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
548 Marie Krusell Howitz Brylle Bryghus K30-8km 29 89 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0
549 Haide Pacuan K30-3km 15 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
550 Sandra Kuehn K50-3km 16 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
551 Emma Christophersen Korup Motion K18-8km 16 89 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0
552 Lars Ibsen M40-8km 43 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Ole Vorre M50-8km 45 89 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0
554 Jonas Jensen 5000 D18-8km 28 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
555 Yvonne Koch 5750 K50-3km 17 89 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0
556 Jens Viggo Jørgensen SG Atletik M60-8km 20 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
557 Jens Mogensen M50-3km 15 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
558 Carina Christensen Årslev løbeklub K30-3km 16 88 0 88 0 0 0 0 0 0 0 0
559 Martin Pedersen Kirkeby løbeklub M40-8km 44 88 45 43 0 0 0 0 0 0 0 0
560 Carsten Brendholdt Årslev løbeklub M50-3km 16 88 0 88 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Eva Tøth K50-3km 18 88 88 0 0 0 0 0 0 0 0 0
562 Christian Ainsworth D18-8km 29 88 88 0 0 0 0 0 0 0 0 0
563 Emma Christophersen Korup Motion K18-8km 17 88 0 88 0 0 0 0 0 0 0 0
564 Anika Aberin K40-8km 45 88 88 0 0 0 0 0 0 0 0 0
565 Margit Brendholdt Årslev løbeklub K50-3km 19 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
566 Hansen K18-8km 18 87 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0
567 Jane Brink Stigeløberne K50-8km 43 87 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0
568 Inge Holst Tommerup Idræt K60-8km 24 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
569 Susie Andersen 5250 K40-3km 23 87 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0
570 Lars Høyer Rasmussen Horne løbeklub M50-8km 46 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
571 Christina From-Nielsen K30-8km 30 87 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0
572 Jens Corfitzen M70-8km 18 87 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0
573 Claus Kusk Fjordager M60-8km 21 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
574 Alexander Welander D18-8km 30 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
575 Ann Rasmussen NGIF gymnastik & atletik K50-3km 20 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
576 Kim Bergholdt Musklerogled.dk M40-8km 45 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
577 Anke Wagner Sørensen Rif K40-8km 46 86 86 0 0 0 0 0 0 0 0 0
578 Trine Rasmussen Årslev løbeklub K40-3km 24 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
579 Lars Kromann Næsby Motion M50-8km 47 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
580 Mark Reeh Pedersen M40-8km 46 86 86 0 0 0 0 0 0 0 0 0
581 Ditte Beck-Hald K30-8km 31 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
582 Kirsten Larsen K60-8km 25 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
583 Camilla Antonsen K30-3km 17 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
584 Gitte Overgård K40-8km 47 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
585 Asger Rabølle Nielsen M60-8km 22 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
586 Lone Bonde Larsen Kirkeby Løbeklub K60-8km 26 85 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0
587 Elisabeth Nørgaard Ringe Løbeklub K40-8km 48 85 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0
588 Preben Rasmussen Fjordager M60-8km 23 85 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0
589 Johnny Mindedahl Dyrvig VLS Vestfyn M40-8km 47 85 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0
590 Lena Falkenstrøm Madsen Sct. Hans'erne K40-8km 49 85 0 85 0 0 0 0 0 0 0 0
591 Mathilde Mouritsen K30-8km 32 85 0 85 0 0 0 0 0 0 0 0
592 Alice Larsen Brylle Bryghus K40-3km 25 85 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0
593 Martin Westergaard D18-8km 31 85 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0
594 Helena Kanstrup 5270 K40-8km 50 84 84 0 0 0 0 0 0 0 0 0
595 Hans Otto Møller Kirkeby Løbeklub M60-8km 24 84 84 0 0 0 0 0 0 0 0 0
596 Peter Larsen-Ledet VTC M40-8km 48 84 84 0 0 0 0 0 0 0 0 0
597 Lennart Damgaard 5300 M40-8km 49 84 0 84 0 0 0 0 0 0 0 0
598 Ulrik Nørregård M60-8km 25 84 0 84 0 0 0 0 0 0 0 0
599 Christina Susanne Christensen K30-8km 33 84 0 84 0 0 0 0 0 0 0 0
600 Astrid Bojesen Sct Hans'erne K60-8km 27 84 0 84 0 0 0 0 0 0 0 0
601 Mathias Møller Nyborg Trail Runners M30-8km 33 84 84 0 0 0 0 0 0 0 0 0
602 Lasse Hammerich M30-8km 34 83 0 83 0 0 0 0 0 0 0 0
603 Christian Drøhse D18-8km 32 83 0 83 0 0 0 0 0 0 0 0
604 Niels Mogensen Multiatleten M50-8km 48 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
605 Helle Kolstrup FSM K60-8km 28 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
606 John Cruusberg OGF M60-8km 26 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
607 Henrik Hansen 5800 M40-8km 50 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
608 René Lauridsen LLM M40-8km 51 83 51 32 0 0 0 0 0 0 0 0
609 Mikkel Dean Bjørnebanden D18-8km 33 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
610 Louise Hofstedt Nielsen RIF Løb K40-3km 26 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
611 Peder Sørensen M50-8km 49 82 0 82 0 0 0 0 0 0 0 0
612 Birgitte Sølund Hansen K60-8km 29 82 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
613 Lars-E. Christensen Nyborg Trail Runners M60-8km 27 82 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
614 Signe Skov K30-8km 34 82 0 82 0 0 0 0 0 0 0 0
615 Jane Brink Stigeløberne K40-8km 51 82 0 82 0 0 0 0 0 0 0 0
616 Lasse Hammerich M30-8km 35 82 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
617 Lene Bøgetoft 5672 K50-8km 44 82 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
618 Margit Kaas K40-3km 27 82 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
619 Lone Annette Justesen K50-8km 45 82 0 82 0 0 0 0 0 0 0 0
620 Ulla Vølund K40-3km 28 81 81 0 0 0 0 0 0 0 0 0
621 Mads Holmgaard 5260 M50-8km 50 81 81 0 0 0 0 0 0 0 0 0
622 Jesper Egesborg M40-8km 52 81 36 45 0 0 0 0 0 0 0 0
623 Anette Riis Madsen K50-8km 46 81 0 81 0 0 0 0 0 0 0 0
624 Kim Gommesen 5300 M60-8km 28 81 81 0 0 0 0 0 0 0 0 0
625 Lisbeth Runager SG Atletik K60-8km 30 81 0 81 0 0 0 0 0 0 0 0
626 Lene Witt Larsen K50-8km 47 80 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0
627 Christoffer Schrøder Næsby Motion M30-8km 36 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
628 Rikke From Larsen K40-3km 29 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
629 Camilla Kahlert K30-8km 35 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
630 Karin Koertz K50-8km 48 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
631 Martin Larsen D18-8km 34 80 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0
632 Trine Thilsing K40-8km 52 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
633 Martin Høgh M40-8km 53 80 42 38 0 0 0 0 0 0 0 0
634 Lars Jensen D18-8km 35 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
635 Lene Jensen Næsby Motionsløb K40-8km 53 79 0 79 0 0 0 0 0 0 0 0
636 Søren Andersen NGIF M50-8km 51 79 0 79 0 0 0 0 0 0 0 0
637 Lone Jensen Jensen FSM K50-8km 49 79 79 0 0 0 0 0 0 0 0 0
638 Mette Egede K40-3km 30 79 79 0 0 0 0 0 0 0 0 0
639 Jan Thaysen M40-8km 54 79 35 44 0 0 0 0 0 0 0 0
640 Jan Torp 5450 M60-8km 29 79 79 0 0 0 0 0 0 0 0 0
641 Allan Madsen M40-8km 55 79 79 0 0 0 0 0 0 0 0 0
642 Pi Klinkvort K30-8km 36 79 79 0 0 0 0 0 0 0 0 0
643 Emil Hartfelt MiR D18-8km 36 78 78 0 0 0 0 0 0 0 0 0
644 Mads Groth EVP D18-8km 37 78 0 78 0 0 0 0 0 0 0 0
645 Nils Jul Larsen SG Atletik M60-8km 30 78 0 78 0 0 0 0 0 0 0 0
646 Hardy Sand 5220 M40-8km 56 78 39 39 0 0 0 0 0 0 0 0
647 Anette Kej Nielsen Kirkeby løbeklub K60-8km 31 78 78 0 0 0 0 0 0 0 0 0
648 Morten Nielsen M40-8km 57 77 77 0 0 0 0 0 0 0 0 0
649 Lise Dahl Næsby Cykelmotion K50-8km 50 77 77 0 0 0 0 0 0 0 0 0
650 Martin Nielsen Bjørnebanden D18-8km 38 77 77 0 0 0 0 0 0 0 0 0
651 Anne Sofie Petersen K50-8km 51 77 0 77 0 0 0 0 0 0 0 0
652 Frederik Madsen M30-8km 37 77 77 0 0 0 0 0 0 0 0 0
653 Simon Christensen D18-8km 39 76 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0
654 Fleur Sellerup K50-8km 52 76 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0
655 Lars Simon Pedersen Fjordager M50-8km 52 76 0 76 0 0 0 0 0 0 0 0
656 Thomas Nielsen M30-8km 38 76 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0
657 Lene Møller Nielsen K40-3km 31 76 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0
658 Hanne Rasmussen 5000 K50-8km 53 76 0 76 0 0 0 0 0 0 0 0
659 Gitte Chor TEAM TO K30-8km 37 76 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0
660 Christian Petersen Onsdagssneglene M40-8km 58 75 40 35 0 0 0 0 0 0 0 0
661 Kristian Bæk Nielsen M30-8km 39 75 75 0 0 0 0 0 0 0 0 0
662 Louise Nielsen Nyborg Trail Runners K30-8km 38 75 0 75 0 0 0 0 0 0 0 0
663 Martin Bekke Fjordager M40-8km 59 75 0 75 0 0 0 0 0 0 0 0
664 Christine Scheel-Hincke K30-8km 39 75 75 0 0 0 0 0 0 0 0 0
665 Helle von Essen Årslev løbeklub K40-3km 32 74 74 0 0 0 0 0 0 0 0 0
666 Jan Sørensen M40-8km 60 74 37 37 0 0 0 0 0 0 0 0
667 Jens Erik Laulund Skotte Klub Krone M30-8km 40 74 74 0 0 0 0 0 0 0 0 0
668 Dorte Lund Jensen VLS Nr.Åby K50-8km 54 74 0 74 0 0 0 0 0 0 0 0
669 Vibeke Majgaard K30-8km 40 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
670 Sanne Knudsen K40-8km 54 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
671 Martin Okkerholm Nyborg Tri M40-8km 61 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
672 Magnus Helms Team Prust og Støn D18-8km 40 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
673 Marianne Beyer Bevæg dig for livet – RUNNERS K50-8km 55 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
674 Sarah Micha Selmer VLS Vestfyn K30-8km 41 73 0 73 0 0 0 0 0 0 0 0
675 Christian Damm Trail Running Danmark M40-8km 62 73 0 73 0 0 0 0 0 0 0 0
676 David Andersen M30-8km 41 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
677 Ditte Foss K30-8km 42 72 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0
678 Mette Nielsen K30-8km 43 72 0 72 0 0 0 0 0 0 0 0
679 Michael Hansen Årslev løbeklub M50-8km 53 72 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0
680 Kristian Nielsen M30-8km 42 72 0 72 0 0 0 0 0 0 0 0
681 Finn Johansen M40-8km 63 71 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
682 Karsten Pedersen Vejle S.G. & I.F. M50-8km 54 71 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
683 Lene Caspersen FSM K50-8km 56 71 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
684 Camilla Antonsen 5000 K30-8km 44 71 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
685 Iben Hjorth Carl Lunds vejs løbeklub :-) K40-8km 55 71 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
686 Susanne Sohrbeck Heinrichs Nyborg Trail Runners K50-8km 57 70 0 70 0 0 0 0 0 0 0 0
687 Linda Kristensen 5771 K40-8km 56 70 0 70 0 0 0 0 0 0 0 0
688 Michelle Nielsen K30-8km 45 70 0 70 0 0 0 0 0 0 0 0
689 Anders Choy M30-8km 43 70 70 0 0 0 0 0 0 0 0 0
690 Dorte Johannessen Kirkeby løbeklub K50-8km 58 70 70 0 0 0 0 0 0 0 0 0
691 Sonni Thelmark Bevæg dig for livet – RUNNERS M40-8km 64 69 0 69 0 0 0 0 0 0 0 0
692 Karin Larsen K40-8km 57 69 69 0 0 0 0 0 0 0 0 0
693 Lars Skovly Årslev Løbeklub M50-8km 55 69 0 69 0 0 0 0 0 0 0 0
694 Anders Fraser LLCL M40-8km 65 69 28 41 0 0 0 0 0 0 0 0
695 Kenneth Griffiths M50-8km 56 69 69 0 0 0 0 0 0 0 0 0
696 Martin Larsen M30-8km 44 69 69 0 0 0 0 0 0 0 0 0
697 Jacob Grube Rasmussen Ollerup Gymnastikforening M30-8km 45 68 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0
698 Casper Larsen Brylle Bryghus M40-8km 66 68 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0
699 Kristina Sørensen Brylle Bryghus K40-8km 58 68 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0
700 Bjarke Skov Hansen M30-8km 46 68 0 68 0 0 0 0 0 0 0 0
701 Nicki Andreasen M40-8km 67 68 0 68 0 0 0 0 0 0 0 0
702 Jan Jeppesen Svendborg Triatlon Klub M40-8km 68 67 0 67 0 0 0 0 0 0 0 0
703 Kim Nørgaard Andreasen VTC M40-8km 69 67 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0
704 Dorte Conrad K40-8km 59 66 0 66 0 0 0 0 0 0 0 0
705 Marianne Junge 5550 K50-8km 59 66 0 66 0 0 0 0 0 0 0 0
706 Michael Damgaard NGIF M50-8km 57 66 0 66 0 0 0 0 0 0 0 0
707 Erik Weiglin-Chrone Kerteminde Tri Klub M40-8km 70 65 32 33 0 0 0 0 0 0 0 0
708 Kenneth Griffiths M50-8km 58 65 0 65 0 0 0 0 0 0 0 0
709 Claus Foli Hesselager Løbeklub M40-8km 71 65 0 65 0 0 0 0 0 0 0 0
710 Brian Michael Hamann Svendborg Triathlon Klub M40-8km 72 65 31 34 0 0 0 0 0 0 0 0
711 Jesper Bruun-Schmidt M50-8km 59 65 65 0 0 0 0 0 0 0 0 0
712 Kittie Carlson Trailrunning Denmark K40-8km 60 64 64 0 0 0 0 0 0 0 0 0
713 Anders Rasmussen M30-8km 47 64 64 0 0 0 0 0 0 0 0 0
714 Lise Lotte Andersen K50-8km 60 64 64 0 0 0 0 0 0 0 0 0
715 Thorleif Møller Zenergy Racing M40-8km 73 64 64 0 0 0 0 0 0 0 0 0
716 Thomas Strandmark M40-8km 74 63 63 0 0 0 0 0 0 0 0 0
717 Kasper Andersen Sct. Hans’erne M30-8km 48 63 63 0 0 0 0 0 0 0 0 0
718 Michael Jepsen Sats M40-8km 75 63 0 63 0 0 0 0 0 0 0 0
719 Vivi Kej Munke Mose Motion K50-8km 61 63 0 63 0 0 0 0 0 0 0 0
720 Thomas Kanstrup StigeLøberne M40-8km 76 62 62 0 0 0 0 0 0 0 0 0
721 Karsten Hansen M50-8km 60 62 62 0 0 0 0 0 0 0 0 0
722 Ole T Nielsen Team Alfa M50-8km 61 61 61 0 0 0 0 0 0 0 0 0
723 Carsten Løvenholdt Fjordager M50-8km 62 61 0 61 0 0 0 0 0 0 0 0
724 Brian Hansen Bjørnebanden M30-8km 49 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0
725 Michael Sørensen Vejle S.G. & I.F. M50-8km 63 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0
726 John Besser M50-8km 64 60 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0
727 Helle Egvang Larsen K50-8km 62 59 0 59 0 0 0 0 0 0 0 0
728 Ulla Schulz Mikkelsen Ringe TRI K50-8km 63 59 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0
729 Jørgen Ingemann Jensen FSM M50-8km 65 59 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0
730 Jimmy Delgado Trail Running Danmark M30-8km 50 59 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0
731 Lenny Pedersen broby if M40-8km 77 59 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0
732 Steen Jeppesen Lunterne M50-8km 66 57 57 0 0 0 0 0 0 0 0 0
733 Thomas Jensen M40-8km 78 57 57 0 0 0 0 0 0 0 0 0
734 Berit Kolding Wedel Tøser med spin i/Nyborg Trail Runners K50-8km 64 56 56 0 0 0 0 0 0 0 0 0
735 Andreas Mössner M40-8km 79 56 0 56 0 0 0 0 0 0 0 0
736 May-Britt Nielsen Langeskov løb & motion K40-8km 61 56 56 0 0 0 0 0 0 0 0 0
737 Lonnie Rasmussen 5250 K40-8km 62 55 0 55 0 0 0 0 0 0 0 0
738 Morten Bergen M40-8km 80 55 0 55 0 0 0 0 0 0 0 0
739 Nicolai Madsen Ringe TRI M40-8km 81 54 54 0 0 0 0 0 0 0 0 0
740 Mette Kofoed OGF K40-8km 63 54 54 0 0 0 0 0 0 0 0 0
741 Clavs Myltoft M50-8km 67 53 0 53 0 0 0 0 0 0 0 0
742 John Skov Andersen Ringe M50-8km 68 52 52 0 0 0 0 0 0 0 0 0
743 Mileidys Jeppesen Korup Motion K40-8km 64 52 0 52 0 0 0 0 0 0 0 0
744 Mette Kirstine Ernstsen K50-8km 65 52 52 0 0 0 0 0 0 0 0 0
745 Lasse Juel 5250 M40-8km 82 50 0 50 0 0 0 0 0 0 0 0
746 Eva Tøtk K50-8km 66 50 0 50 0 0 0 0 0 0 0 0
747 Stine Jørs 5700 K40-8km 65 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0
748 Morten Petersen 5800 M40-8km 83 49 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0
749 Lars Frandsen M50-8km 69 49 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0
750 Hanne Uggerhøj K50-8km 67 48 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0
751 Claus Ingerslev Carl Lunds vejs løbeklub :-) M40-8km 84 48 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0
752 Henrik Gregersen Ringe Tri M50-8km 70 48 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0
753 Rikke Møllegard K50-8km 68 47 47 0 0 0 0 0 0 0 0 0
754 Steffan Harmansen M40-8km 85 47 0 47 0 0 0 0 0 0 0 0
755 Maria Valdsgaard Sørensen Odense Triathlon Klub K40-8km 66 47 47 0 0 0 0 0 0 0 0 0
756 Jens Rasmussen M50-8km 71 47 47 0 0 0 0 0 0 0 0 0
757 John Maglund M40-8km 86 47 47 0 0 0 0 0 0 0 0 0
758 John Magelund M40-8km 87 46 0 46 0 0 0 0 0 0 0 0
759 Randi Jørgensen Team Crazy K40-8km 67 46 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0
760 Peter Andersen M50-8km 72 45 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0
761 JAN HENRIKSEN 5771 M40-8km 88 44 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0
762 Henrik Hansen M50-8km 73 42 42 0 0 0 0 0 0 0 0 0
763 Jess Jensen Llom M50-8km 74 41 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0
764 Janne Ditlevsen K40-8km 68 41 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0
765 Michael Jeppesen Korup Motion M40-8km 89 40 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0
766 Lotte Poulsen Ringe Tri K40-8km 69 40 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0
767 Katja Grønne K40-8km 70 39 39 0 0 0 0 0 0 0 0 0
768 Morten Beyer Bevæg dig for livet – RUNNERS M40-8km 90 38 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0
769 Henrik C. Aarenstrup M40-8km 91 36 0 36 0 0 0 0 0 0 0 0
770 Preben Thaysen M40-8km 92 34 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0
771 Palle Lamp M40-8km 93 33 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0
772 Claus Vinther Jensen M40-8km 94 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0
773 Lars Bjerregaard M40-8km 95 29 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0
774 Karen Louise Reeh 5230 K40-8km 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
775 Charlotte von Essen K18-8km 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0