Cup results

# Name Team Category Cat # Score Jan 06 Jan 20 Feb 03 Mar 03 Mar 17
1 Emilie Bruun Jensen D6 1 30 15 15 0 0 0
2 Camilla Rath Nielsen Blovstrød Løverne D12 1 30 15 15 0 0 0
3 Desmond Morgan Lagonda Møller INTERCEPTOR BUH3 1 30 15 15 0 0 0
4 Louise Jensen NBRO Running D9 1 30 15 15 0 0 0
5 Waldemar Ransby Lützhøft Furesø løbeklub BUH6 1 30 15 15 0 0 0
6 Hasse Petersen H9 1 28 15 13 0 0 0
7 Torben Grøn-Jensen H9 2 28 13 15 0 0 0
8 Frederik Pankchik Furesø Løbeklub/ Run 4 Fun BUH6 2 26 13 13 0 0 0
9 Toke Friis Furesø Løbeklub BUH3 2 26 13 13 0 0 0
10 Tine Rovsing Furesø Løbeklub D6 2 26 13 13 0 0 0
11 Sara Meisner Sørensen Furesø løbe klub BUD3 1 24 9 15 0 0 0
12 Gustav Alexander Cordua H12 1 23 10 13 0 0 0
13 Andreas Moors Furesø Løbeklub BUH6 3 22 11 11 0 0 0
14 Kenneth Marer Lynge Fun and Run H6 1 22 11 11 0 0 0
15 Liva Karla Ringgaard Furesø Løbeklub BUD3 2 21 11 10 0 0 0
16 Mille Meisner Sørensen Furesø løbe klub BUD3 3 21 10 11 0 0 0
17 Elias Ørnebjerg Larsen Profeterne BUH3 3 20 9 11 0 0 0
18 Monica Sonne D6 3 18 8 10 0 0 0
19 Anders Ransby Jensen Furesø Løbeklub BUH6 4 18 8 10 0 0 0
20 John Cordua LOMK H12 2 18 8 10 0 0 0
21 Daniel Boris Furesø løbeklub / Run BUH3 4 17 8 9 0 0 0
22 Danica Goueffon D9 2 17 6 11 0 0 0
23 Hanne Nielsen D3 1 15 0 15 0 0 0
24 Anders Poul H12 3 15 15 0 0 0 0
25 Sara Solowej-bech BUD3 4 15 15 0 0 0 0
26 Sven Poul Lagonda Møller, TRUE GRIT H6 2 15 0 15 0 0 0
27 Sven Poul Lagonda Møller TRUE GRIT H6 3 15 15 0 0 0 0
28 Ulla Dyrelund SØAM D3 2 15 15 0 0 0 0
29 Johan Svendsen Fredensborg Trail Team H12 4 15 0 15 0 0 0
30 Julie Legind Jepsen Furesø Løbeklub BUD6 1 15 15 0 0 0 0
31 Else Langkilde skovløberne D12 2 14 6 8 0 0 0
32 Monica Hammer D12 3 14 1 13 0 0 0
33 Sandra Konggaard D9 3 13 13 0 0 0 0
34 Patrick Broby H6 4 13 13 0 0 0 0
35 Louise Rahbek D9 4 13 0 13 0 0 0
36 Dennis Lauritzen H6 5 13 0 13 0 0 0
37 Diana Voss D3 3 13 13 0 0 0 0
38 Anders Mathiasen H6 6 13 4 9 0 0 0
39 Enya Brooks BUD3 5 13 13 0 0 0 0
40 REE V.I.P D12 4 13 13 0 0 0 0
41 Tim Lasman Apstacle Running H12 5 13 13 0 0 0 0
42 Julie D3 4 13 0 13 0 0 0
43 Frida Markussen Furesø Løbeklub BUD3 6 13 0 13 0 0 0
44 Rasmus Jørgensen Trinord H12 6 12 4 8 0 0 0
45 Unni Lizier D9 5 11 11 0 0 0 0
46 Anders Randolf Furesø Løbeklub H9 3 11 11 0 0 0 0
47 Maria Denise Randolf Furesø Løbeklub D6 4 11 11 0 0 0 0
48 Aksel Larsen Netcompany H9 4 11 0 11 0 0 0
49 Thomas Beck H12 7 11 11 0 0 0 0
50 Camilla Myhre Maymann Runners DK D6 5 11 0 11 0 0 0
51 Mette Wisbom Thomsen Skovshoved Triathlon Klub D12 5 11 0 11 0 0 0
52 Dorthe Grankvist D9 6 11 1 10 0 0 0
53 Søren Cronwald H12 8 11 0 11 0 0 0
54 Sussi Sommer Furesø løbeklub D12 6 11 11 0 0 0 0
55 Pernille Hernández Bengtson D3 5 11 0 11 0 0 0
56 Tanja Jørgensen D3 6 11 11 0 0 0 0
57 Tine Ringgaard Furesø Løbeklub D6 6 11 10 1 0 0 0
58 Lias Bondersholt BUH3 5 11 11 0 0 0 0
59 Jørgen Ringgaard Furesø Løbeklub H6 7 10 2 8 0 0 0
60 Jørgen Seligmann H9 5 10 0 10 0 0 0
61 Tore Friis Furesø Løbeklub BUH3 6 10 10 0 0 0 0
62 Rasmus Brandorff Søhavens Løbeklub BUH6 5 10 10 0 0 0 0
63 Kevin Roche Trinord H6 8 10 0 10 0 0 0
64 Loise Shiv D9 7 10 10 0 0 0 0
65 Thomas E. Grøn-Jensen BUH3 7 10 0 10 0 0 0
66 Pia Nelin Rasmussen D12 7 10 0 10 0 0 0
67 Torben Rollator Pihler Furesø Løbeklub H9 6 10 10 0 0 0 0
68 Charlotte Bjørlig Lynge Fun & Run D12 8 10 10 0 0 0 0
69 Bert Hessel H6 9 10 10 0 0 0 0
70 Jens Arne Christiansen Blovstrød Løverne H12 9 9 9 0 0 0 0
71 Christer P. Volk Gravity Fighters H6 10 9 9 0 0 0 0
72 Vicky Nielsen D6 7 9 9 0 0 0 0
73 Birthe Riis Olesen Blovstrød Løverne D12 9 9 3 6 0 0 0
74 Trine Thomsen DGI Nordsjælland D6 8 9 0 9 0 0 0
75 Jane Loklindt Blovstrød Løverne D12 10 9 0 9 0 0 0
76 Anja Gade Steffensen LOMK (Liseleje og Omegs Motions Klub) D9 8 9 9 0 0 0 0
77 Michael Klinck-Hansen Egedal Løbeklub H9 7 9 9 0 0 0 0
78 Jannick Jensen H12 10 9 0 9 0 0 0
79 Mikkel Winther BUH6 6 9 9 0 0 0 0
80 Henriette Aaris Møller Furesøløbeklub D9 9 9 0 9 0 0 0
81 MUNNECKE V.I.P D12 11 9 9 0 0 0 0
82 Jens Bergstrøm Furesøløbeklub H9 8 9 0 9 0 0 0
83 Gitte Bjørlig Islev tri D12 12 8 8 0 0 0 0
84 Britt Herløv DGI Nordsjælland D6 9 8 0 8 0 0 0
85 Louise Broby DGI Nordsjælland D9 10 8 8 0 0 0 0
86 Christine Bech D9 11 8 0 8 0 0 0
87 Mikkel Hernández BUH3 8 8 0 8 0 0 0
88 Louise Theil D12 13 8 1 7 0 0 0
89 Martin Glerup H9 9 8 8 0 0 0 0
90 Claus Brandorff Søhavens Løbeklub H6 11 8 8 0 0 0 0
91 Finn Kofoed-Dam Greve Trim H12 11 7 7 0 0 0 0
92 Ida Lindum Møller D6 10 7 7 0 0 0 0
93 Morten Buchard Furesø Løbeklub H9 10 7 7 0 0 0 0
94 Tine Nilsson Skovløberne Ålsgårde D9 12 7 0 7 0 0 0
95 Tove Nørkjær Seligmann D6 11 7 0 7 0 0 0
96 Gert Philip Lehmann Madsen Profeterne H6 12 7 1 6 0 0 0
97 Helle Aaen Jensen Blovstrød Løverne D12 14 7 2 5 0 0 0
98 Alexander Dyrby H6 13 7 7 0 0 0 0
99 Thomas Brett H12 12 7 1 6 0 0 0
100 Michelle Holm D12 15 7 7 0 0 0 0
101 Morten Petersen fredensborg ak H6 14 7 0 7 0 0 0
102 Pernille Forsingdal Beach training D9 13 7 7 0 0 0 0
103 Jacob Danielsen H12 13 7 0 7 0 0 0
104 Charlitte Falk-Sørensen Falk og musen D6 12 6 0 6 0 0 0
105 Martin Aabye H12 14 6 1 5 0 0 0
106 Laurent Leloup Genarps IF H12 15 6 6 0 0 0 0
107 DIENSTRUP V.I.P H12 16 6 5 1 0 0 0
108 Tina Mogensbæk Copenhagen Frontrunners D6 13 6 1 5 0 0 0
109 Heidi Ellefsen D6 14 6 6 0 0 0 0
110 Jørgen Seligmann H6 15 6 6 0 0 0 0
111 Kaj Dahl H9 11 6 6 0 0 0 0
112 Charlotte Juul Madsen SKOVLØBERNE D9 14 6 0 6 0 0 0
113 Jes Rudolf Lundh Team iFamily H6 16 5 5 0 0 0 0
114 Charlotte Siggaard SKOVLØBERNE D9 15 5 0 5 0 0 0
115 Malene Niebuhr Blovstrød løve D12 16 5 5 0 0 0 0
116 Susanne Lundh Team iFamily D6 15 5 5 0 0 0 0
117 Claes Lehmann Mors drenge H6 17 5 1 4 0 0 0
118 Charlie Solowej-bech H9 12 5 5 0 0 0 0
119 Jan Blomquist Puls 3060 H6 18 5 0 5 0 0 0
120 Maria Sturluson Out-Run Frederikssund D9 16 5 5 0 0 0 0
121 Jette Andkjær Nielsen Furesø Løbeklub D6 16 5 1 4 0 0 0
122 Louise Them Kjølholm Guthrie D12 17 4 0 4 0 0 0
123 Søren Wiewiura SØAM H6 19 4 1 3 0 0 0
124 Nicolai Bondersholt H9 13 4 4 0 0 0 0
125 Gitte Johansen Skovløberne D12 18 4 4 0 0 0 0
126 Kathrine Wacker DGI Nordsjælland D9 17 4 4 0 0 0 0
127 Malja Ingversen Skovløberne D12 19 4 1 3 0 0 0
128 Christina Hemmingsen Skovløberne D9 18 4 0 4 0 0 0
129 Henriette Aaris Møller D6 17 4 4 0 0 0 0
130 Palle Andersen Team Reborn H12 17 4 0 4 0 0 0
131 Jan Persson H6 20 3 3 0 0 0 0
132 Oskar Grelck Furesø løbeklub H9 14 3 3 0 0 0 0
133 Linda Wind Herlevløberne D6 18 3 3 0 0 0 0
134 Helle Elisabeth Cordua LOMK D6 19 3 0 3 0 0 0
135 Randi Albæk Andersen LOMK D9 19 3 3 0 0 0 0
136 Kenneth Joost Peugeot Helsingør H12 18 3 0 3 0 0 0
137 JONASSEN V.I.P H12 19 3 3 0 0 0 0
138 Hanne Schjellerup Blovstrød Løverne D12 20 3 1 2 0 0 0
139 Anja Hansen Furesø Løbeklub D6 20 2 1 1 0 0 0
140 Jørgen Busch BDFL Runners Nordsjælland H6 21 2 0 2 0 0 0
141 Martin Mikkelsen H12 20 2 2 0 0 0 0
142 Charlotte Hurrelbrink D9 20 2 2 0 0 0 0
143 Henrik Petersen fredensborg ak H6 22 2 1 1 0 0 0
144 Christoffer Rud Egelund Nordtrim H12 21 2 1 1 0 0 0
145 Victoria Campbell Unnerup D12 21 2 1 1 0 0 0
146 Kim Sidor Nielsen H6 23 2 1 1 0 0 0
147 Jeppe Borg H12 22 2 0 2 0 0 0
148 Stine Lykkebo D6 21 2 2 0 0 0 0
149 Nina Dalsgaard Skovløberne/ Trinord/ Formel76 D12 22 2 1 1 0 0 0
150 Mimi Dauw DGI Nordsjælland D6 22 2 0 2 0 0 0
151 Jan Vegeberg H12 23 1 1 0 0 0 0
152 Christian Skjoldvang Andersen H12 24 1 0 1 0 0 0
153 Martin ABC Hansen Netcompany H12 25 1 0 1 0 0 0
154 Anders Nielsen H12 26 1 0 1 0 0 0
155 Jeppe Taunø Larsen Team Taunø H6 24 1 0 1 0 0 0
156 Martin Ullitz H12 27 1 1 0 0 0 0
157 Mikkel Graulund H6 25 1 1 0 0 0 0
158 Helle Cordua LOMK D6 23 1 1 0 0 0 0
159 Christine Bech D9 21 1 1 0 0 0 0
160 Michelle Madsen D6 24 1 1 0 0 0 0
161 Klaus Sennefelder H12 28 1 0 1 0 0 0
162 Kim Sørensen H12 29 1 0 1 0 0 0
163 Vinni Albertsen D9 22 1 1 0 0 0 0
164 Tina McGinley D6 25 1 0 1 0 0 0
165 Jeanette Petersen D9 23 1 1 0 0 0 0
166 Nils Kruse Emdrup H12 30 1 1 0 0 0 0
167 Thomas Piper H12 31 1 1 0 0 0 0
168 Camilla Krogh 3060MTB D12 23 1 0 1 0 0 0
169 Jan Mozart SØAM H6 26 1 1 0 0 0 0
170 Lars Ole Andresen Furesø Løbeklub H12 32 1 1 0 0 0 0
171 Dorthe M. Wiuf Nielsen D12 24 1 1 0 0 0 0
172 Mikkel Grauland H6 27 1 0 1 0 0 0
173 Peter Magill TriNord H12 33 1 1 0 0 0 0
174 Ida Toft D9 24 1 1 0 0 0 0
175 Jonatan Jerichow H12 34 1 1 0 0 0 0
176 Lone Lundø Søfelde SØAM D6 26 1 1 0 0 0 0
177 Jakob H12 35 1 1 0 0 0 0
178 Rasmus Rozentals Team Rap Rap H12 36 1 0 1 0 0 0
179 May Andersen Fjordløberne D6 27 1 1 0 0 0 0
180 Mathias Sørensen SNIK H12 37 1 1 0 0 0 0
181 Lise Lotte D12 25 1 1 0 0 0 0
182 Camilla Josephson D12 26 1 1 0 0 0 0
183 Bastian Jerichow H12 38 1 1 0 0 0 0
184 Peder Schimmell Team Rap Rap H12 39 1 0 1 0 0 0
185 Trine Apitz Wistoft D6 28 1 1 0 0 0 0
186 Jens Bergstrøm Furesøløbeklub H6 28 1 1 0 0 0 0
187 Peter Windum Alsønderup Idrætsforening H12 40 1 0 1 0 0 0
188 Kim Sandvold LOMK H12 41 1 1 0 0 0 0
189 Sabrina Broby Klitvad D6 29 1 1 0 0 0 0