Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 11 Dec 09 Jan 13 Feb 24
1 Patrick Demsgaard Team Lykkebo H-1419-8km 1 75 25 0 25 25
2 Michelle Andersen K-8998-4km 1 75 25 25 25 25
3 Mathias Gjerløv NALK H-8998-4km 1 75 0 25 25 25
4 Søren Jensen Rudbjerg H-4958-4km 1 75 25 25 25 25
5 Marie Lillelund K-1419-8km 1 75 0 25 25 25
6 Louise Caspersen Bogø K-7988-4km 1 75 0 25 25 25
7 Rune Jensen Vestlolland Tri-klub H-6978-12km 1 75 25 25 25 25
8 Jens Lykke Mikkelsen HGATM H-5968-4km 1 75 25 25 25 0
9 Lukas Olsen H-1419-4km 1 75 0 25 25 25
10 Andreas Bjerregaard Larsen H-8998-8km 1 75 25 25 25 25
11 Dorrit Petersen MogenstrupMLK K-4958-4km 1 75 25 25 25 25
12 Janne Jensen HGATM K-5968-8km 1 75 25 25 25 25
13 Peter Sejr Larsen Ik Olympia H-5968-8km 1 75 0 25 25 25
14 Jonas Christensen Mogenstrup LMK H-7988-8km 1 75 24 25 25 25
15 Vivian Clausen ØGIF K-5968-12km 1 75 25 25 25 24
16 Ida Laksafoss K-1419-12km 1 75 25 25 25 25
17 Jim Friward Runners H-7988-4km 1 75 23 25 25 25
18 Sophie Liv Baisner Holck K-U13-4km 1 75 25 25 25 24
19 Christoffer Jørgensen Vestlolland Triathlon klub H-8998-12km 1 75 24 25 25 25
20 Hanne Østergaard Møns Løbe- og Motionsklub K-48-4km 1 75 25 25 25 25
21 Keld Frandsen HGATM H-48-4km 1 75 24 25 25 25
22 Pernille Busk Mieritz 47½ løberne K-7988-8km 1 75 0 25 25 25
23 Claus Boysen H-6978-4km 1 75 25 25 25 25
24 Tom Kristensen MogenstrupLMK H-48-8km 1 75 25 25 25 25
25 Kirja Frederiksen Dokken Crossfit K-6978-4km 1 75 24 25 25 25
26 Maria Møller Hgatm K-8998-8km 1 75 25 25 25 25
27 Gustav Johannes Jensen Vestlolland Tri-klub H-U13-4km 1 75 25 25 25 0
28 Christine Lake K-6978-12km 1 75 0 25 25 25
29 Brith Andersen Præstø løberne K-4958-8km 1 75 25 24 25 25
30 Clara Hoff Runners K-1419-4km 1 74 25 25 24 24
31 Poul Andersen Møns Løbe- og Motionsklub H-4958-8km 1 74 25 25 23 24
32 Jakob Juul Christensen H-6978-8km 1 74 25 0 24 25
33 Søren Jespersen Bogø IF Motion H-4958-12km 1 74 25 24 25 0
34 Connie Haahr Larsen ØGIF K-4958-8km 2 73 24 25 24 23
35 Louise Klinke Jørgensen HGATM K-6978-12km 2 73 25 24 0 24
36 Maria Weisbjerg Dokken crossfit K-7988-12km 1 73 24 24 0 25
37 Frederik Nevers H-8998-12km 2 73 25 24 24 24
38 Allan Hoffmann nyråd løbeklub H-5968-4km 2 73 0 24 24 25
39 Simon Nielsen H-8998-4km 2 73 25 24 24 0
40 Brit Boysen HGATM K-6978-4km 2 73 25 24 15 24
41 Leif S. Petersen HGATM (Herlufsholm) H-48-4km 2 73 25 0 24 24
42 Jytte Jakobsen HGATM K-4958-4km 2 72 24 24 24 0
43 Peter Olsen HGATM H-5968-8km 2 72 24 23 24 24
44 Sabrina Petersen RGF K-7988-8km 2 72 24 24 24 22
45 Benny Lillelund H-6978-8km 2 72 24 25 22 23
46 Edith Koch Rasmussen Guldborgsundløberne K-5968-12km 2 72 24 24 24 22
47 Sillas Nielsen H-1419-8km 2 72 21 24 24 24
48 Kenn Bojtas Vestlolland tri-klub H-6978-12km 2 72 23 24 24 24
49 Kristian Erik Johansen NA gymcross H-8998-8km 2 72 24 24 24 0
50 Henrik Warming H-7988-12km 1 72 23 23 25 24
51 Nan Jørgensen K-8998-4km 2 72 19 24 24 24
52 Grethe Nexø Dokken crossfit K-8998-8km 2 72 24 24 24 24
53 Gitte Aagaard Nielsen Præstø løberne K-5968-4km 1 71 25 23 23 0
54 Mikkel Aabroe H-1419-8km 3 71 22 25 23 23
55 Søren Knudsen H-7988-8km 2 71 22 24 23 24
56 Ove Westerlin Hgatm / grp4 H-4958-4km 2 71 24 24 23 23
57 Maria Birch Nielsen 471/2 Løberne - Lundby K-6978-12km 3 71 24 23 24 23
58 Tina Jeppesen K-7988-4km 2 71 24 22 24 23
59 Mads Frederiksen Dokken Crossfit H-6978-4km 2 71 23 22 24 24
60 Jenni Tved Runners K-7988-12km 2 71 23 21 24 24
61 Kasper Nørgaard Dokken Crossfit H-6978-4km 3 71 24 24 0 23
62 Helle Juel Jørgensen Vestlolland Tri-klub K-6978-8km 1 71 0 23 25 23
63 Torben Hauerslev Guldborgsund Triathlonklub H-5968-12km 1 71 0 23 23 25
64 Nicklas Jensen Nakskov H-U13-4km 2 71 21 23 23 25
65 Susanne Johansen Møns Løbe- og Motionsklub K-5968-4km 2 71 0 25 22 24
66 Peter Ritter Dokken Crossfit H-7988-4km 2 71 22 24 23 24
67 Kasper Johansen H-8998-8km 3 70 23 22 23 24
68 Peter Fisker Schrøder Bogø IF Motion H-4958-4km 3 70 23 23 0 24
69 Ole Johannes Jeppesen HGATM H-5968-12km 2 70 0 25 24 21
70 Ole Olsen Nyråd løbeklub H-48-4km 3 70 23 24 23 22
71 Berit Christoffersen Nyråd Løbeklub K-4958-8km 3 70 23 23 23 24
72 Preben Knud Rasmussen Runners H-4958-12km 2 70 23 23 24 22
73 Mikkel Saksenborg 4780 H-7988-12km 2 69 22 21 24 23
74 Beatrice Jessien Soccer moms - hgatm K-6978-8km 2 69 23 22 24 0
75 Henrik Ludvigsen Bogø IF Motion H-5968-4km 3 69 24 0 21 24
76 Oluf Hansen Bogø IF Motion H-1419-8km 4 69 24 23 22 21
77 Kaj Aage Munk Guldborgsundløberne H-4958-12km 3 69 24 0 22 23
78 Alberte Jensen Nakskov K-U13-4km 2 69 24 22 23 21
79 Leif Johansen Nyråd løbeklub H-4958-8km 2 69 22 24 0 23
80 Steen Kronborg Bogø I.F. Motion H-48-4km 4 68 22 23 22 23
81 Thomas Haurum Klub Haurum H-6978-4km 4 68 22 23 23 0
82 Tine Olsen K-6978-8km 3 68 22 19 22 24
83 Kirsten Caspersen Bogø IF Motion K-4958-4km 3 68 22 22 20 24
84 Marcus Boysen HGATM H-U13-4km 3 68 24 22 22 22
85 Pernille Linden Hedegaard Andersen HGATM K-8998-4km 3 68 22 23 23 22
86 Bodil Madsen Nyråd Løbeklub K-5968-8km 2 68 23 23 22 20
87 Birgitte Kristensen K-6978-4km 3 68 21 23 23 22
88 Jørgen Stegmann H-5968-8km 3 68 23 20 23 22
89 Jakob Jensen Nag - crossgym H-6978-12km 3 67 21 22 23 22
90 Steen Christiansen H-5968-4km 4 67 23 0 22 22
91 Troels Bertholdt Bergendorff Dokken crossfit H-6978-8km 3 67 23 22 21 22
92 Jannie Andersen K-7988-4km 3 67 22 0 23 22
93 Torben Johansen Nag-crossgym H-4958-8km 3 67 23 23 21 20
94 Kim Nexø Dokken crossfit H-7988-4km 3 67 19 23 22 22
95 Lene Mikkelsen guldborgsund triathlonklub K-5968-12km 3 67 23 23 21 21
96 Lotte Jørgensen NøG K-4958-4km 4 67 20 23 21 23
97 Nikolai Albrechtsen H-U13-4km 4 67 23 21 21 23
98 Carsten Carstensen Nyråd Løbeklub H-5968-12km 3 67 23 22 20 22
99 Henrik Vestergaard Andersen Dokken Crossfit H-7988-8km 3 67 21 23 21 23
100 Torunn Laksafoss K-5968-12km 4 67 22 22 23 20
101 Kent Borreskov Hansen Nyråd løbeklub H-5968-8km 4 67 22 0 22 23
102 Jannie Hansen Dokken Crossfit K-7988-4km 4 66 23 21 22 21
103 Allan Andersen Præstø løberne H-6978-8km 4 66 21 24 19 21
104 Jeanne Olsen Ørslev walk and run K-7988-8km 3 66 22 22 22 21
105 Birgit Petersen Vestlolland tri-klub K-5968-4km 3 66 24 19 20 22
106 Henrik Rasmussen IK Olympia H-4958-4km 4 66 22 21 22 22
107 Michael Aagaard Nielsen Præstø løberne H-5968-12km 4 66 24 20 22 20
108 Tommy Clausen Mogenstrup LMK H-5968-12km 5 65 19 21 21 23
109 Claus Rene Hansen H-5968-4km 5 65 22 22 20 21
110 Gitte Nygaard K-5968-8km 3 65 18 24 13 23
111 Birgit Hemmingsen hgatm K-4958-8km 4 65 22 22 21 0
112 Ole Rasmussen H-6978-8km 5 65 22 23 20 13
113 Mette Preus hgatm K-6978-4km 4 64 17 21 22 21
114 Michael Christensen Løbeklubben Sibirien H-5968-4km 6 64 21 23 19 20
115 Susanne Rasmussen Horreby løberne K-5968-4km 4 64 16 22 19 23
116 Martin Neesby Dokken Crossfit H-6978-4km 5 64 21 21 20 22
117 Gregers Frisken Møns Løbe H-48-4km 5 64 21 22 21 21
118 Bent Nielsen HGATM H-4958-4km 5 64 21 22 21 0
119 Martin Albrechtsen De kvikke H-7988-4km 4 64 16 22 21 21
120 Jacob Møller H-8998-8km 4 64 22 20 20 22
121 Anja Nielsen Møns løbe og motionsklub K-4958-8km 5 64 0 21 22 21
122 Pernille Jensen Vestlolland Tri-klub K-6978-4km 5 63 18 22 0 23
123 Jan Friberg Nyråd Løbeklub H-4958-8km 4 63 20 22 18 21
124 Lars Østerskov Christensen HGATM-Motion H-4958-8km 5 62 21 18 19 22
125 Maj-Britt Ludvigsen HGATM K-6978-8km 4 62 19 21 19 22
126 Susanne Vibeke Schrøder Bogø IF Motion K-5968-4km 5 62 22 20 15 20
127 Maja Larsen Bogø IF K-6978-4km 6 61 16 20 21 20
128 Dorthe Schmidt Andersen HGATM K-5968-4km 6 61 23 0 17 21
129 Kasper Løje Tema Lykkebo H-8998-8km 5 61 21 19 19 21
130 Susanne Ovesen 47 1/2 K-4958-8km 6 61 21 20 18 20
131 Lis Kristoffersen Møns Løbe- og Motionsklub K-4958-4km 5 61 19 21 18 21
132 Casper S. L. Knudsen Runners H-7988-8km 4 61 20 22 0 19
133 Monica Mikkelsen HGATM K-5968-8km 4 60 21 21 18 0
134 Helle Gammel K-7988-4km 5 60 20 0 20 20
135 Natascha Schumacher K-8998-4km 4 60 18 0 21 21
136 Anne-Lise Beck Nielsen Nyråd Løbeklub K-4958-8km 7 60 19 0 19 22
137 Jan Andersen H-5968-8km 5 60 20 18 20 20
138 Heidi Bøg Olsen mogenstrup lmk K-6978-8km 5 59 20 18 21 0
139 Vinnie Wissing Møns Løbe - og Motionsklub K-4958-8km 8 59 20 19 20 0
140 Tina Oldrup Guldborgsundløberne K-5968-12km 5 59 21 19 17 19
141 Christian Steffensen Bogø IF H-6978-8km 6 59 19 20 0 20
142 Steen Nielsen H-5968-8km 6 59 21 17 0 21
143 Lisette Dworak Nielsen Mogenstrup LMK K-7988-4km 6 59 21 19 19 0
144 Kim Johansen De kvikke H-6978-4km 6 59 20 15 18 21
145 Thomas Juliussen Vestlolland tri-klub H-6978-12km 4 59 19 21 10 19
146 Bjarne Krogh 47 1/2 løberne H-6978-8km 7 59 20 21 18 0
147 Søren Grønager Runners H-7988-4km 5 58 18 20 20 0
148 Gert Bonde Guldborgsundløberne H-6978-12km 5 57 18 20 19 17
149 Lene Stenbek HG K-5968-8km 5 57 14 0 21 22
150 Bo Wrona Olsen Guldborgsundløberne H-5968-12km 6 56 20 19 16 17
151 Wicki Nørgaard Dokken Crossfit K-7988-4km 7 56 0 24 8 24
152 Thomas Jepsen Vestlollands triklub H-6978-4km 7 55 19 16 15 20
153 Per Frandsen Nyråd Løbeklub H-4958-8km 6 55 0 20 17 18
154 Trine Møller Bogø IF Motion K-6978-4km 7 55 14 19 17 19
155 Birgit Kirk 47 1/2 løberne K-4958-4km 6 55 0 18 17 20
156 Karen Krog Rasmussen Øgif K-5968-8km 6 55 0 19 19 17
157 Dan Gerner Marcussen Mogenstrup lmk H-6978-8km 8 55 18 18 16 19
158 Inger Lise Harpsøe Møns løbe- og motionsklub K-4958-4km 7 54 18 20 16 0
159 Diana Krogh 47 1/2 løberne K-6978-4km 8 54 13 18 18 18
160 Suzi Plamboeck K-6978-8km 6 54 9 25 20 0
161 Lonni Rasmussen Ørslev Walk K-6978-8km 7 54 21 15 0 18
162 Jane Dunk K-5968-8km 7 54 16 0 20 18
163 Per Simonsen Løbeklubben Sibirien H-5968-12km 7 54 21 16 17 15
164 Heidi Macdams Runners K-7988-4km 8 53 17 17 6 19
165 Benno Hansen Vestlolland Tri-klub H-5968-8km 7 53 19 16 18 0
166 Allan Carlson H-5968-8km 8 53 0 15 19 19
167 Gitte Lykkebo Petersen Team Lykkebo K-5968-4km 7 53 21 0 14 18
168 Arne Hansen Møns løbe og motions klub H-4958-8km 7 52 19 16 15 17
169 Martin Baisner Holck H-6978-8km 9 52 17 17 15 18
170 Lisbeth Wahlers Dokken Crossfit K-5968-4km 8 52 0 17 16 19
171 Charlotte Lund Jørgensen K-7988-4km 9 52 19 18 15 0
172 Kenneth Christensen Rødvig G H-6978-12km 6 52 17 19 16 16
173 Christina Olsen Mogenstrup LMK K-6978-8km 8 52 11 16 17 19
174 Carsten kofoed Hansen H-7988-4km 6 52 15 21 16 0
175 Tina Beckmann K-6978-8km 9 52 18 14 13 20
176 Tanja Schertiger K-5968-8km 8 51 17 0 10 24
177 Jimmy Hansen H-6978-4km 8 50 18 14 13 18
178 Rene Petersen Nyråd Løbeklub H-5968-8km 9 50 17 12 16 17
179 Lasse Ahm Nyråd Løbeklub H-5968-8km 10 50 18 14 0 18
180 Rikke Sigrid Nielsen Vestlolland tri-klub K-6978-8km 10 49 25 24 0 0
181 Michael Hansen Team Hyben H-5968-8km 11 49 25 24 0 0
182 Bettina M. Nielsen Bach K-7988-4km 10 49 16 15 12 18
183 Dorte Bohn Skov K-6978-8km 11 49 14 20 0 15
184 Patrick Pilemand H-U13-8km 1 49 25 0 0 24
185 Jeanette Friberg Nyråd Løbeklub K-5968-8km 9 49 12 18 11 19
186 Maibritt Fobian Mogenstrup LMK K-5968-8km 10 48 24 0 24 0
187 Isabella Pilemand Parkgaarden K-U13-4km 3 48 23 0 0 25
188 Martin Friis Jørgensen NØG H-6978-8km 10 48 16 15 17 12
189 Finn Berg Stevns løbeklub H-4958-12km 4 48 0 0 23 25
190 Vitus Refdahl H-U13-4km 5 48 0 24 24 0
191 Jacob Hacke H-7988-12km 3 48 24 24 0 0
192 Liselotte Juhl Pedersen K-5968-4km 9 48 15 16 13 17
193 Ann Dorte Hageman Gregersen Stubbekøbing Løbeklub K-5968-4km 10 48 0 24 24 0
194 Jesper Vincent Andersen H-5968-12km 8 48 18 18 12 0
195 Jeanne Albrekt K-7988-4km 11 47 18 20 9 0
196 Danny Kolding H-7988-12km 4 47 0 0 22 25
197 Maria Yring Dokken Crossfit K-7988-8km 4 46 23 23 0 0
198 Thomas Larsen 47 1/2 Løberne H-5968-12km 9 46 22 0 0 24
199 Eva Schumacher K-5968-4km 11 46 20 0 10 16
200 Dorrit Larsen Nalk K-4958-4km 8 46 23 0 23 0
201 Heidi Kruger K-6978-12km 4 45 23 22 0 0
202 Anders Schoubye 4160 H-1419-8km 5 45 23 0 0 22
203 John Jørgensen Egi H-4958-8km 8 45 18 13 14 0
204 Rikke Friis-Mortensen Friis-Mortensen K-7988-12km 3 45 22 0 0 23
205 Søren L. Poulsen Rødvig G H-6978-12km 7 45 14 15 15 15
206 Rene Vallentin Team Vallentin H-8998-8km 6 45 0 0 22 23
207 Lars Stegmann Hg orientering H-6978-12km 8 45 24 0 0 21
208 Annie Jørgensen Mogenstrup LMK K-5968-8km 11 45 0 22 23 0
209 Rikke Kromand Bonde teamet K-6978-8km 12 44 16 13 14 14
210 Kirsten Olsen NAG K-6978-8km 13 44 15 12 9 17
211 Mette Færregaard Nyråd løbeklub K-5968-8km 12 44 13 15 16 13
212 Benny Lydolph Pedersen Mogenstrup LMK H-4958-8km 9 44 24 0 20 0
213 Lars Wissing Møns Løbe - og Motionsklub H-4958-8km 10 44 17 14 13 0
214 Julius Gammel H-7988-4km 7 44 20 0 24 0
215 Gitte Mathiasen Møns løbeklub K-6978-4km 9 43 8 12 14 17
216 Michael Jørgensen H-5968-8km 12 43 16 9 14 13
217 Ingrid Andersen Horrebyløberne K-5968-4km 12 43 17 0 12 14
218 Rikke Lykkebo Team Lykkebo K-8998-4km 5 43 20 0 0 23
219 Henrik piszczek Andersen Guldborgsund Triathlonklub H-7988-12km 5 43 0 22 21 0
220 Janne Rasmussen Guldborgsundløberne K-7988-12km 4 43 21 22 0 0
221 Alfred Hansen H-U13-4km 6 42 22 20 0 0
222 Thomas Bruun Rasmussen Vestlolland Triatlonklub H-6978-12km 9 42 12 16 13 13
223 Jesper S. Frederiksen BDFL Runners H-7988-12km 6 42 20 0 0 22
224 Erik Mollerup H-5968-8km 13 42 0 11 17 14
225 Gitte Jespersen Bogø IF Motion K-5968-4km 13 42 0 21 21 0
226 Jørgen Blad H-48-4km 6 41 0 21 20 0
227 Lars Damgaard Hansen HG H-5968-8km 14 41 14 0 15 12
228 Lars Nordahl Stevns løbeklub H-5968-12km 10 41 25 0 0 16
229 Klaus Nissen H-5968-8km 15 40 0 19 21 0
230 Stig Iversen Runners H-6978-8km 11 40 13 13 10 14
231 Ole Pedersen Frejlev H-5968-12km 11 40 16 13 10 11
232 Charlotte Kalmar Nielsen Stubbekøbing Løbeklub K-5968-8km 13 40 11 13 12 15
233 Gitte Albrekt Bogø IF Mortion K-4958-4km 9 40 21 0 19 0
234 Edwin Johansen Møns Løbe- og Motionsklub H-4958-4km 6 40 0 20 20 0
235 Tine Johansen De kvikke K-6978-4km 10 40 12 15 7 13
236 Annette Petersen Nyråd Løbeklub K-5968-8km 14 40 9 14 14 12
237 Janne Jensen Ørslev Walk K-5968-8km 15 39 22 17 0 0
238 Annette Jepsen Vestlolland triatlonklub K-6978-8km 14 39 6 7 16 16
239 Birthe Rasmussen Dalbyløberne K-5968-12km 6 39 0 20 19 0
240 Lasse Thorsen H-7988-8km 5 38 0 0 18 20
241 Tommy Nevers H-6978-12km 10 38 13 13 12 12
242 Mike Hansen H-6978-8km 12 38 14 0 9 15
243 Suzanne Gasberg Dalbyløberne K-5968-12km 7 38 0 18 20 0
244 Mette-Marie Kristensen EGI K-6978-4km 11 38 10 0 12 16
245 Britta Jensen Egi løbe klub K-7988-8km 5 38 19 0 0 19
246 Jane Skafte Olsen K-6978-4km 12 37 0 13 10 14
247 Arne Nielsen Vestlolland triklub H-5968-8km 16 37 15 0 11 11
248 Sanne Spandel EGI Løberne K-6978-4km 13 37 11 14 9 12
249 Mads Otto Vestlolland tri-klub H-7988-4km 8 37 14 0 0 23
250 Victor Jørgensen H-U13-4km 7 36 20 16 0 0
251 Christina Nexø K-5968-8km 16 36 20 16 0 0
252 Lars Friis Møns løbe og motionsklub H-5968-12km 12 36 0 15 9 12
253 Ralf Larsen H-6978-12km 11 36 0 0 18 18
254 Thomas Schnoor Nielsen H-6978-12km 12 34 11 12 11 0
255 Carsten Skytt DGI Storstrømmen Runners H-5968-12km 13 34 14 11 6 9
256 Bill Rene Hansen Nyråd Løbeklub H-5968-12km 14 34 15 12 7 0
257 Thomas Skov Rgf H-6978-8km 13 33 0 19 14 0
258 Maria Christiansen Ørslev walk K-6978-8km 15 31 8 11 0 12
259 Susanne Møller Nielsen DalbylØberne K-5968-8km 17 31 10 12 9 0
260 Anne Christiansen Patricks madammer K-6978-4km 14 31 15 0 16 0
261 Steen Sønderup Præstø løberne H-6978-12km 13 30 16 14 0 0
262 Thomas Mogensen H-6978-8km 14 30 0 0 13 17
263 Tine Gylling Stevns løbeklub K-5968-8km 18 29 15 0 0 14
264 Kasper Andersen Friis-Mortensen H-6978-12km 14 29 15 0 0 14
265 Iben Pedersen Frejlev K-5968-4km 14 29 14 15 0 0
266 Camilla Zachau Patricks Madammer K-6978-8km 16 29 17 0 12 0
267 Keith Duddles Præstø løberne H-5968-12km 15 28 0 14 14 0
268 Pernille Hansen Bogø IF Motion K-6978-4km 15 26 7 8 0 11
269 Christina Buster K-6978-4km 16 26 0 0 11 15
270 Susanne Jonsson Rdg runners K-5968-4km 15 25 0 0 25 0
271 Kirsten Gunvor Mikkelsen Guldborgsundløberne K-4958-12km 1 25 0 0 25 0
272 Hasse Lorentzen Nmk H-7988-4km 9 25 25 0 0 0
273 Johan Stamp HGATM H-4958-8km 11 25 0 0 25 0
274 Lasse Overgaard la'tiff H-7988-12km 7 25 0 25 0 0
275 Teresa Heimann K-7988-12km 5 25 25 0 0 0
276 Morten Westphal H-7988-8km 6 25 25 0 0 0
277 Carsten Munch Fuld Tons H-7988-12km 8 25 25 0 0 0
278 Karina Kofoed-Skov K-8998-12km 1 25 0 0 25 0
279 Noah Borgen Morell IK Olympia H-1419-12km 1 25 0 25 0 0
280 Mikkel Madsen H-U13-8km 2 25 0 0 25 0
281 Ann Dorte Hageman Gregersen Stubbekøbing Løbeklub K-5968-12km 8 25 0 0 0 25
282 Frej Alexander Nielsen H-1419-4km 2 25 25 0 0 0
283 Lone Birgitte Larsen Præstø løberne K-5968-4km 16 25 0 0 0 25
284 Jens Vallentin Team Vallentin H-4958-8km 12 25 0 0 0 25
285 Rikke Sigrid Nielsen Vestlolland tri-klub K-6978-8km 17 25 0 0 0 25
286 Andre Pilemand Parkgaarden H-6978-8km 15 25 0 0 25 0
287 Rosa Jensen Team Jensen K-1419-4km 2 25 0 0 25 0
288 Asger Olsen vinder hold H-U13-8km 3 25 0 0 0 25
289 Teresa Heimann K-7988-12km 6 25 0 25 0 0
290 Jeanette Møller Dokken crossfit K-7988-4km 12 25 25 0 0 0
291 Victor Fromberg Henriksen Team Forrest gumps deciple H-1419-12km 2 25 25 0 0 0
292 Katia Kromann Nielsen Nannas Kossan K-7988-12km 7 25 0 0 25 0
293 Frank Løvendahl H-5968-12km 16 25 0 0 25 0
294 Mona Lauridsen MLMK/HGATM K-7988-8km 6 25 25 0 0 0
295 Carsten Christensen H-4958-12km 5 25 0 25 0 0
296 Hannah Marie Bergstrøm K-1419-4km 3 25 0 0 0 25
297 Nicolai Lykke Erlik Team Forrest gumps deciple H-1419-12km 3 24 24 0 0 0
298 Jens Vallentin Team Vallentin H-4958-4km 7 24 0 0 24 0
299 Viggo Mortensen 4100 H-1419-4km 3 24 0 0 0 24
300 Simon Kajbæk Nmk H-1419-4km 4 24 24 0 0 0
301 Silje Nordhald K-U13-4km 4 24 0 24 0 0
302 Nicolas Hentzel Bosei H-6978-8km 16 24 0 0 0 24
303 Lea Gottschalk Rasmussen K-6978-4km 17 24 0 0 24 0
304 Mads Wolf Bosei H-8998-4km 3 24 0 0 0 24
305 Lukas Pilemand Parkgaarden H-U13-8km 4 24 0 0 24 0
306 Adam Andersen 4180 H-U13-4km 8 24 0 0 0 24
307 Palle Myssen H-4958-8km 13 24 0 0 24 0
308 Rikke Juliussen Vestlolland tri-klub K-6978-8km 18 24 10 6 8 0
309 Jan Erling Rasmussen H-4958-12km 6 24 0 0 0 24
310 Stine Hansen K-8998-4km 6 24 24 0 0 0
311 Asger Olsen H-1419-4km 5 24 0 0 24 0
312 Patrick Frydenlund Larsen Patricks madammer H-8998-4km 4 24 24 0 0 0
313 Lauge Gammel H-7988-4km 10 24 24 0 0 0
314 Hanne Kærgaard Madsen K-6978-8km 19 24 24 0 0 0
315 Rikard Hansen Dalbyløberne H-48-8km 2 24 0 0 24 0
316 Sofie Mortensen K-U13-4km 5 24 0 0 24 0
317 Hans Henrik Olsen Rødvig GIF løb H-5968-12km 17 24 0 0 11 13
318 Johnny Møller Dalbyløberne H-5968-12km 18 24 0 24 0 0
319 Liva Christiansen K-1419-8km 2 24 0 0 24 0
320 Mathias Munkstrup H-7988-8km 7 24 0 0 24 0
321 Linda Lund Tietze K-7988-8km 7 24 0 0 0 24
322 Christian Rasmussen H-6978-8km 17 23 0 0 23 0
323 Lauge Christensen Mogenstrup LMK H-8998-8km 7 23 0 23 0 0
324 Mille Frier Patricks madammer K-8998-4km 7 23 23 0 0 0
325 Camilla Riel K-7988-8km 8 23 0 0 23 0
326 Cecilia Bjørn Hansen K-U13-4km 6 23 0 0 0 23
327 Jens Egede Rasmussen H-7988-8km 8 23 23 0 0 0
328 Henrik Andersen H-5968-4km 7 23 0 0 0 23
329 Pouline Perch-Nielsen Rødvig G K-5968-12km 9 23 0 0 0 23
330 Camilla Nordhald K-7988-4km 13 23 0 23 0 0
331 Lauge Christiansen H-U13-8km 5 23 0 0 23 0
332 Jakob Ferdinand H-7988-12km 9 23 0 0 23 0
333 Smilla Kobbernagel The Kobbernagels K-U13-4km 7 23 0 23 0 0
334 Stine Lyngby K-7988-8km 9 23 0 0 0 23
335 Henrik Henriksen H-5968-4km 8 23 0 0 23 0
336 Patricia Jensen K-1419-8km 3 23 0 0 23 0
337 Hanne Kærgaard Madsen K-6978-8km 20 23 0 0 23 0
338 Lars Kulle H-6978-12km 15 23 0 0 0 23
339 Therese Tummler LFL K-7988-12km 8 23 0 23 0 0
340 Simon Madsen Præstø løberne H-6978-12km 16 23 0 23 0 0
341 Kirstine Stig-Steffensen K-1419-4km 4 23 0 0 0 23
342 Nikolaj Larsen H-8998-12km 3 23 23 0 0 0
343 Nina Poulsen Team Poulsen danmark K-8998-8km 3 23 0 0 23 0
344 Helle Schack Dokken Crossfit K-6978-4km 18 23 23 0 0 0
345 Lisen Amelia K-U13-4km 8 22 0 0 0 22
346 Stine Lynge Pedersen K-8998-8km 4 22 0 0 22 0
347 Sille Johansen K-U13-4km 9 22 22 0 0 0
348 Jan Rasmussen H-4958-8km 14 22 0 0 22 0
349 Dines Justesen /tri club denmark H-6978-12km 17 22 0 0 22 0
350 Tina praem Olsen K-8998-4km 8 22 0 0 22 0
351 Carsten Borgen IK Olympia H-5968-8km 17 22 0 22 0 0
352 Susanne Jensen H-5968-8km 18 22 0 10 12 0
353 Ida Lykke K-8998-4km 9 22 0 22 0 0
354 Maja Gromada Faxe Håndboldfitness K-4958-4km 10 22 0 0 0 22
355 Isabella Boysen K-U13-4km 10 22 0 0 22 0
356 Simon Gram H-7988-8km 9 22 0 0 22 0
357 Charlotte Knudsen K-6978-4km 19 22 22 0 0 0
358 Lotte Kraeutler K-4958-4km 11 22 0 0 22 0
359 Karen Henriksen K-5968-12km 10 22 0 0 22 0
360 Morten Larsen H-6978-4km 9 22 0 0 22 0
361 Heidi Haurum Klub Haurum K-6978-4km 20 22 6 10 6 0
362 Michael Mark Stevns Tri Klub H-6978-12km 18 22 22 0 0 0
363 Tina Forsmann K-7988-8km 10 21 0 0 21 0
364 Vitus H-U13-4km 9 21 0 0 0 21
365 Jakob Ryhl H-8998-8km 8 21 0 0 21 0
366 Lars Kulle H-6978-12km 19 21 0 0 21 0
367 Nikolaj Kaufmann H-7988-12km 10 21 21 0 0 0
368 Gert arno Pedersen stevns løbeklub H-4958-4km 8 21 0 0 0 21
369 Signe Priergaard Vestlolland Tri-klub K-8998-4km 10 21 21 0 0 0
370 Mie Jensen Team Jensen K-7988-4km 14 21 0 0 21 0
371 Rikard Hansen Dalbyløberne H-4958-8km 15 21 0 21 0 0
372 Helle Carlsson Dalbyloeberne K-5968-12km 11 21 0 21 0 0
373 Dorthe Ipsen 4660 K-5968-8km 19 21 0 0 0 21
374 Allan Skøtt H-6978-4km 10 21 0 0 21 0
375 Emil Larsen H-7988-4km 11 21 21 0 0 0
376 Jessica Boysen K-U13-4km 11 21 0 21 0 0
377 Leila Maria Dantes K-6978-8km 21 21 12 2 7 0
378 Jakob Ryhl H-8998-8km 9 21 0 21 0 0
379 Christian Beck H-7988-8km 10 21 0 0 0 21
380 Trine Lagersted-Olsen K-7988-8km 11 21 21 0 0 0
381 Julie Rasmussen K-U13-4km 12 21 0 0 21 0
382 Susanne Hansen K-6978-8km 22 21 0 0 0 21
383 Morten Villadsen H-5968-8km 19 21 0 21 0 0
384 Asta Mortensen 4100 K-U13-4km 13 20 0 0 0 20
385 Juliane Elisabeth Rasmussen K-7988-8km 12 20 0 0 20 0
386 Jesper Klinge H-7988-8km 11 20 0 0 20 0
387 Rasmus Albrechtsen H-U13-4km 10 20 0 0 0 20
388 Uwe Langwald Jyllinge Løbeklub H-6978-12km 20 20 0 0 20 0
389 Ditte Hansen K-7988-8km 13 20 20 0 0 0
390 Patrick Rasmussen H-7988-12km 11 20 0 0 20 0
391 Lisbeth Pedersen K-6978-4km 21 20 0 0 20 0
392 Lisbeth Jensen Rudbjerg Gymnastikforening K-5968-8km 20 20 0 20 0 0
393 Mikkel Kure H-8998-8km 10 20 20 0 0 0
394 Hårek Sande H-6978-12km 21 20 0 0 0 20
395 Peter Bojtas H-6978-4km 11 20 0 20 0 0
396 Ketill Lejre nalk H-48-4km 7 20 0 0 0 20
397 Flemming Nielsen Møns Løbe H-4958-4km 9 20 20 0 0 0
398 Tobias Tærsker H-U13-4km 11 20 0 0 20 0
399 Lærke Frimann K-U13-4km 14 20 0 0 20 0
400 Hiroyuki Amano Bosei H-8998-8km 11 20 0 0 0 20
401 Merethe Hansen K-6978-4km 22 20 20 0 0 0
402 Henrik Schmidt H-6978-12km 22 20 20 0 0 0
403 Meyse Falkenberg Bosei K-7988-8km 14 20 0 0 0 20
404 Stine Hansen H-6978-4km 12 19 0 0 0 19
405 John Rømer Haslev H-6978-4km 13 19 0 19 0 0
406 Ronni Hansen H-7988-8km 12 19 0 0 19 0
407 Sophie Bang From K-6978-8km 23 19 0 9 10 0
408 Marianne Willum Jensen K-5968-4km 17 19 19 0 0 0
409 Laurits Olsen vinder hold H-U13-4km 12 19 0 0 0 19
410 Jette Bøgvad K-6978-4km 23 19 0 0 19 0
411 Karen Krog Rasmussen Øgif K-5968-8km 21 19 19 0 0 0
412 Lauge Johansen De kvikke H-U13-4km 13 19 0 19 0 0
413 Søren Madsen H-6978-4km 14 19 0 0 19 0
414 Lisbeth Pedersen K-6978-4km 24 19 19 0 0 0
415 Rebbecca Paulsen K-U13-4km 15 19 0 0 19 0
416 Palle Myssen H-4958-8km 16 19 0 0 0 19
417 Britta Christiansen Team tvilling H-4958-4km 10 19 0 0 19 0
418 Jacob Madsen H-U13-4km 14 19 0 0 19 0
419 Karin Lillelund K-6978-4km 25 19 0 11 8 0
420 Henrik Koch H-5968-12km 19 19 0 0 19 0
421 Christian Houbak Bosei H-8998-8km 12 19 0 0 0 19
422 Hanne Kobbernagel The Kobbernagels K-4958-4km 12 19 0 19 0 0
423 Karsten Jacobsen HGATM H-4958-8km 17 19 0 19 0 0
424 Niklas Nexø H-7988-4km 12 19 0 0 19 0
425 Morten Villadsen H-5968-12km 20 19 0 0 0 19
426 Silje Christiansen K-U13-4km 16 18 0 0 18 0
427 Theo Bredtved LFL H-U13-4km 15 18 0 18 0 0
428 Jim Rosenquist H-5968-12km 21 18 0 0 0 18
429 Malene Andreassen EGI K-6978-8km 24 18 4 1 1 13
430 Lotte Johansen K-5968-4km 18 18 0 0 18 0
431 Søren Larsen H-6978-12km 23 18 0 18 0 0
432 Lotte Olsen K-7988-4km 15 18 0 0 18 0
433 Toke Johansen De kvikke H-U13-4km 16 18 0 0 0 18
434 Heidi Hemmingsen Walk and Run ØGIF K-6978-8km 25 18 5 4 0 9
435 Karsten Damgaard Nielsen Bosei H-8998-8km 13 18 0 0 0 18
436 Helene Brangstrup Dalbyløberne K-5968-4km 19 18 0 18 0 0
437 Allan Hallin Saan løberne H-5968-12km 22 18 0 0 8 10
438 Henriette Jacobsen 47 1/5 løberne K-6978-8km 26 18 7 5 1 6
439 Vibeke Bastrup HGATM K-5968-12km 12 18 0 0 18 0
440 Lars Bo Andersen Haslev H-6978-4km 15 18 0 18 0 0
441 Helen Grønager K-5968-4km 20 18 18 0 0 0
442 Susanne Brandt Bogø if K-4958-8km 9 18 18 0 0 0
443 Magnus Degl H-U13-4km 17 18 0 0 18 0
444 Morten Villadsen H-5968-12km 23 18 0 0 18 0
445 Annelouise Jessien K-6978-8km 27 18 0 0 18 0
446 Gustavo Ferraz de Luna H-7988-4km 13 18 0 0 18 0
447 Frode Mortensen 4100 H-U13-4km 18 17 0 0 0 17
448 Palle Pedersen Dalbyløberne H-6978-12km 24 17 0 17 0 0
449 Henrik Berner Stevns løbeklub H-5968-12km 24 17 17 0 0 0
450 Jeanette Refdahl K-7988-4km 16 17 0 0 17 0
451 Dennis Frimann H-7988-4km 14 17 0 0 17 0
452 Marianne Kim Graff Bogø IF Motion K-6978-4km 26 17 0 17 0 0
453 Nils Capion Nyråd Løbeklub H-4958-8km 18 17 0 17 0 0
454 Tanja Rosgaard 47 1/2 løberne K-6978-8km 28 17 0 17 0 0
455 Noah Saksenborg H-U13-4km 19 17 0 0 17 0
456 Mathilde Sunesen Aarup Høng løbeklub K-U13-4km 17 17 0 0 17 0
457 Anders Fog Iversen HGATM H-6978-12km 25 17 0 0 17 0
458 Jesper Hansen H-7988-4km 15 17 17 0 0 0
459 Emil Hansen H-U13-4km 20 17 0 17 0 0
460 Ninna Myssen K-5968-8km 22 17 0 0 17 0
461 Kristoffer Eriksen H-7988-8km 13 17 0 0 17 0
462 Jim Rosenquist H-5968-12km 25 17 0 17 0 0
463 Ole Ørum H-6978-4km 16 17 0 0 17 0
464 Ole Ørum H-6978-4km 17 17 0 17 0 0
465 Finn Pedersen Rødvig g H-5968-8km 20 16 0 0 0 16
466 Jeannette Sloth K-6978-8km 29 16 13 3 0 0
467 Thomas Jensen H-6978-4km 18 16 0 0 16 0
468 Linda Sønderup Præstø løberne K-6978-4km 27 16 0 16 0 0
469 Liselotte Thorsen Runners K-6978-8km 30 16 1 10 5 0
470 Jette Bøgvad K-7988-4km 17 16 0 16 0 0
471 Søren Johansen H-7988-8km 14 16 0 0 16 0
472 Kim B. Nielsen H-6978-8km 18 16 0 0 0 16
473 Birk Gottschalk Rasmussen H-U13-4km 21 16 0 0 16 0
474 Nina Myssen K-5968-8km 23 16 0 0 0 16
475 BJARNE SUNESEN H-4958-8km 19 16 0 0 16 0
476 Camilla Jensen Team Jensen K-7988-4km 18 16 0 0 16 0
477 Max Sunke Vestlolland tri H-6978-8km 19 16 0 16 0 0
478 Lars Kobbernagel H-5968-8km 21 15 0 0 0 15
479 Kenneth Rasmussen H-7988-8km 15 15 0 0 15 0
480 Helle Danielsen ørslev walk and run K-6978-8km 31 15 0 0 15 0
481 William Christiansen H-U13-4km 22 15 0 0 15 0
482 Bodil Pedersen K-5968-8km 24 15 0 0 15 0
483 Niels Olsen H-7988-4km 16 15 0 0 15 0
484 Bo Kinch Andersen Klub Sjus H-5968-12km 26 15 0 0 15 0
485 Kaj Aage Munk Guldborgsundløberne H-4958-8km 20 15 0 15 0 0
486 Carsten Jensen H-6978-8km 20 15 15 0 0 0
487 Maja eva Birkholm stevns løbeklub K-5968-4km 21 15 0 0 0 15
488 Morten Rasmussen H-6978-8km 21 14 0 14 0 0
489 Thorsten Christiansen H-6978-4km 19 14 0 0 14 0
490 Carsten Hansen H-6978-12km 26 14 0 0 14 0
491 Nina Kragh-Kobbernagel The Kobbernagels K-7988-4km 19 14 0 14 0 0
492 Christian Beck H-7988-8km 16 14 0 0 14 0
493 William Olsen H-U13-4km 23 14 0 0 14 0
494 Klaus Liltorp Running Hvidovre H-5968-12km 27 14 0 0 0 14
495 Karina Frimann K-7988-4km 20 14 0 0 14 0
496 Jim Rosenkvist H-5968-12km 28 13 0 0 13 0
497 Robin Berg Pedersen Lailas legehus H-5968-8km 22 13 0 13 0 0
498 Morten Minor Saabye H-5968-8km 23 13 0 0 13 0
499 Linette Hedegaard Andersen HGATM K-6978-8km 32 13 2 0 4 7
500 Laurits Olsen H-U13-4km 24 13 0 0 13 0
501 Andrea Thomsen K-7988-4km 21 13 0 0 13 0
502 Mette Christiansen K-6978-4km 28 13 0 0 13 0
503 Dianna Holck K-6978-8km 33 12 0 1 1 10
504 Mohammed Pilemand Parkgaarden H-U13-4km 25 12 0 0 12 0
505 Lars Fischer H-6978-4km 20 12 0 0 12 0
506 Carsten Jensen H-6978-8km 22 12 0 0 12 0
507 Johnny Jensen H-6978-8km 23 11 0 0 11 0
508 Kamilla Fog Iversen HGATM K-6978-8km 34 11 0 0 11 0
509 Charlotte Mathiasen K-6978-8km 35 11 0 0 0 11
510 Catarina Birck Jensen Team Jensen K-5968-4km 22 11 0 0 11 0
511 Naja Pedersen K-7988-4km 22 11 0 0 11 0
512 Sebastian Fischer Heilemann H-U13-4km 26 11 0 0 11 0
513 Ida Pedersen K-7988-4km 23 10 0 0 10 0
514 Michael Wandall Stevns Tri Klub H-6978-12km 27 10 10 0 0 0
515 Louise LøbeSmølfen Andersen Møns Løbe og Motionsklub K-6978-8km 36 10 1 1 0 8
516 Stine Hansen K-6978-4km 29 9 9 0 0 0
517 Anja Kobbernagel The Kobbernagels K-6978-4km 30 9 0 9 0 0
518 Hanne Møller Frandsen K-5968-8km 25 8 0 0 8 0
519 Manja Haus Vestlolland triklub K-6978-8km 37 8 0 8 0 0
520 Susanne Sunesen Høng løbeklub K-7988-4km 24 7 0 0 7 0
521 Sine Christiansen K-6978-8km 38 6 0 0 6 0
522 Louise Jensen Team Jensen K-6978-4km 31 5 0 0 5 0
523 Monica Jørgensen K-6978-4km 32 4 0 0 4 0
524 Pernille Pilemand Parkgaarden K-6978-8km 39 3 3 0 0 0
525 Karen Rej K-6978-4km 33 3 0 0 3 0
526 Nanna Schnipper K-6978-8km 40 3 0 0 3 0
527 Karina Rasmussen K-6978-8km 41 2 0 0 2 0
528 Karina Jensen K-6978-8km 42 1 0 0 1 0
529 Helene Brangstrup Dalbyløberne K-6978-8km 43 1 0 0 1 0
530 Anja Frahm Jyllinge løbeklub K-6978-8km 44 1 0 0 1 0
531 Tina Olsen vinder hold K-6978-4km 34 0 0 0 0 0
532 Charlotte Aagaard Christensen løbeklubben Sibirien K-5968-4km 23 0 0 0 0 0
533 Mette Sieben K-5968-4km 24 0 0 0 0 0