DGI Nordjysk Trail Cup 18/19, Samlet tilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 17 Dec 06 Jan 06 Jan 26 Feb 17 Mar 02 Apr 22
1 Thomas Larsen Hjørring triatlon klub H7 1 1240 170 200 200 200 170 200 100
2 Marie - Louise Jespersen Runners dk D21 1 1140 170 200 200 200 130 170 70
3 Lone Nielsen AMK D7 1 1000 170 170 200 200 0 130 130
4 Käte Jensen D7 2 840 150 200 170 170 0 150 0
5 Kim Randers H7 2 810 150 170 170 0 150 170 0
6 Klavs Frederiksen homerun H14 1 750 0 0 200 200 0 200 150
7 Anders Biegel H21 1 742 110 130 100 170 66 100 66
8 Kenneth Bodilsen H14 2 680 110 170 110 0 110 110 70
9 Kasper Strandvig H14 3 666 200 0 150 0 100 150 66
10 Jonas Bach Aalborg Triathlon Klub H21 2 640 150 150 90 0 70 90 90
11 Lau de Zee Aalborg Cykle-Ring Udrenge7 1 600 200 0 200 200 0 0 0
12 Birgit Sørensen D7 3 568 90 150 100 100 66 0 62
13 Annette Lysdahl Vestbjerg Løbeklub D14 1 550 130 0 70 90 110 150 0
14 Caroline Hornnes D21 2 470 130 0 64 56 70 150 0
15 Helle O Pedersen AAM D14 2 470 0 0 130 170 0 0 170
16 Jens Brandt H21 3 470 170 170 130 0 0 0 0
17 Kristina Vils Larsen ROFL Runners Aabybro D14 3 456 100 130 38 60 64 64 0
18 Lars Rasmussen H7 3 438 58 70 64 150 52 0 44
19 Bent Stougaard Mariagerløberne H21 4 410 0 200 110 0 100 0 0
20 Anders Ring Gug Halvmaraton Klub H21 5 410 0 0 150 0 110 150 0
21 Rico Hejlskov Mogensen St. Binderup Orienteringsklub H21 6 400 0 0 0 0 200 200 0
22 Ulla K. Madsen D14 4 400 200 200 0 0 0 0 0
23 Jannie Høg D7 4 384 56 0 60 90 58 52 68
24 Søren Thomsen Godthåb Trim H7 4 384 0 0 90 170 0 70 54
25 Leo Jørgensen H7 5 380 52 0 56 130 48 48 46
26 Mark de Zee Motionscykelklubben Himmerland H7 6 360 100 0 150 0 110 0 0
27 Marianne Morton Team Vestenvind D21 3 356 0 0 150 150 0 0 56
28 Chanette Andersen Hjørring Triatlon Klub D7 5 356 64 60 58 68 42 26 38
29 Lisa Skov Nielsen LKB RUN D21 4 340 0 170 0 0 170 0 0
30 Mick Lundorff M2-sportslab H14 4 330 0 200 130 0 0 0 0
31 Mette Sand Olesen 9700 D21 5 330 0 0 0 0 0 200 130
32 Michael Holm Jensen De usynlige ninjaer H21 7 324 90 68 68 64 34 0 0
33 Morten Klingenberg Løbetosset.dk H21 8 320 130 0 0 0 90 0 100
34 Luan Huynh Seven Continents Club H21 9 310 0 0 0 200 0 110 0
35 Frederik Heinen H14 5 300 0 0 170 0 0 130 0
36 Inge Ring Gug Halvmaraton Klub D21 6 280 0 0 170 0 110 0 0
37 Simon Kroustrup AaRun H15 1 280 0 0 130 150 0 0 0
38 Ejnar Jensen Skovløberne Rold H14 6 266 68 58 18 62 22 38 0
39 Jens-Kristian Kragelund H21 10 266 0 0 0 80 54 70 62
40 Brian Løgstrup Hinnerup løberne H21 11 260 0 0 0 0 130 130 0
41 Peter Elnef H14 7 250 0 0 80 150 0 20 0
42 Hans Jensen Frejlev Motion H15 2 240 0 0 150 90 0 0 0
43 Stine Bertelsen Grindsted Hammers D14 5 230 150 0 80 0 0 0 0
44 Tina Fenger Rofl D14 6 222 0 0 40 58 66 58 0
45 Anders Kjærgaard H14 8 216 70 0 44 0 0 54 48
46 Michael Kristoffersen Nordkraft Løb & Motion H14 9 214 0 50 100 0 64 0 0
47 Merete Due LKB RUN D21 7 212 150 0 0 0 0 0 62
48 Liv Dyre D21 8 210 0 0 0 0 80 130 0
49 Peter Poulsen Team Grævlingen H21 12 210 54 66 40 0 14 36 0
50 Vibeke Norvin D21 9 210 0 0 0 100 0 110 0
51 Mette Sand Olesen 9700 D15 1 200 0 0 0 200 0 0 0
52 Samuel Bjerregaard Udrenge7 2 200 0 200 0 0 0 0 0
53 Christine Hansen Crossgym Aabybro D7 6 200 0 0 0 0 200 0 0
54 Kasper Laumann Hartlev HMRC H21 13 200 0 0 0 0 0 0 200
55 Jonas Jessen GIV H14 10 200 0 0 0 0 200 0 0
56 Jan Jensen D14 7 200 0 0 200 0 0 0 0
57 Zenia Mogensen De kommende mestre D21 10 200 0 0 0 0 200 0 0
58 Rasmus Meldgaard Kristensen Aalborg Atletik og Motion // LØBEREN H7 7 200 0 0 0 0 0 0 200
59 Maibritt Sørensen Bach D21 11 200 200 0 0 0 0 0 0
60 Sofie Hinz Aalborg Øst Road Runners Club D7 7 200 0 0 0 0 0 0 200
61 Jens Hoelgaard H7 8 200 0 0 130 0 0 0 70
62 Helle Højmark Eriksen D7 8 200 0 0 0 0 0 200 0
63 Christian Hansen H15 3 200 0 0 200 0 0 0 0
64 Charlotte thorsager Kronborg PGU Runners Tidligstart 1 200 0 0 0 200 0 0 0
65 Lone Duerlund D14 8 200 0 0 0 0 0 200 0
66 Katja Bailum Knudsen Aalborg Øst Road Runners Club D21 12 200 0 0 0 0 0 0 200
67 Jesper Eberhard Nordjyllands Politi H14 11 200 0 0 0 0 0 0 200
68 Søren Hyldal Sørensen Aalborg Triathlon Klub H21 14 200 0 0 200 0 0 0 0
69 Sarah Frankfurth Rema1000 UPiger7 1 200 0 0 0 0 0 200 0
70 Niels Laursen H7 9 200 200 0 0 0 0 0 0
71 Sofie Thomsen UPiger7 2 200 0 0 200 0 0 0 0
72 Thea Kofoed UPiger7 3 200 0 200 0 0 0 0 0
73 Søren Sørensen H21 15 200 200 0 0 0 0 0 0
74 Lene Kristensen Run for Fun D14 9 200 0 0 0 0 0 0 200
75 Ulla Madsen LKB run D15 2 200 0 0 200 0 0 0 0
76 Magnus Janum Udrenge7 3 200 0 0 0 0 0 0 200
77 Morten Bøgsted DFF H15 4 200 0 0 0 200 0 0 0
78 Thomas Madsen De forsvarende mestre H7 10 200 0 0 0 0 200 0 0
79 Rose- Mathilde Abel Lindholm AAM UPiger7 4 200 0 0 0 0 0 0 200
80 Minne Sondrup Johansen D15 3 200 0 0 130 70 0 0 0
81 Maja Klarskov Nielsen UPiger7 5 200 200 0 0 0 0 0 0
82 Louise Holm D7 9 200 200 0 0 0 0 0 0
83 Silas Frankfurth Rema1000 Udrenge7 4 200 0 0 0 0 0 200 0
84 Emma Lyngholm TEAM DANPO D14 10 200 0 0 0 0 200 0 0
85 Helle Højmark Eriksen D14 11 200 0 0 0 200 0 0 0
86 Helle Mosbøk D14 12 200 90 0 110 0 0 0 0
87 Carla Smink D7 10 192 0 0 0 130 62 0 0
88 Rikke Hommelgaard LKB Run D14 13 190 110 0 0 0 0 80 0
89 Tina Christensen D21 13 188 0 0 58 0 60 70 0
90 Arne Kærgaard Godthåb Trim H7 11 178 0 0 110 0 0 0 68
91 Karsten Sørensen ROFL Run H14 12 174 60 52 0 38 0 8 16
92 Michael Blomstrand Mariagerfjord OK Trial H21 16 172 0 110 0 0 62 0 0
93 Mette Kjærsgaard D7 11 170 0 0 0 0 0 170 0
94 Sofie Jørgensen D14 14 170 170 0 0 0 0 0 0
95 Benedikte Mølgaard Broccolibitches D7 12 170 0 0 0 0 170 0 0
96 Jesper Hvims H14 13 170 0 0 0 170 0 0 0
97 Camilla Lindholm AAM D21 14 170 0 0 0 170 0 0 0
98 Claus Hallingdahl Bloch Mariager Fjord OK Trail H21 17 170 0 0 0 0 170 0 0
99 Thomas Corneliussen Udrenge7 5 170 0 170 0 0 0 0 0
100 Hanne Sadolin D14 15 170 0 0 170 0 0 0 0
101 Martin Patwray Aalborg Øst Road Runners Club H7 12 170 0 0 0 0 0 0 170
102 Jens Tilma H21 18 170 0 0 0 0 0 0 170
103 Frederikke Lauritsen UPiger7 6 170 0 0 0 0 0 0 170
104 Benjamin Winther Møltorp LKB run Udrenge7 6 170 0 0 0 0 0 170 0
105 Charlotte Larsen Farsø tri og trim D14 16 170 0 170 0 0 0 0 0
106 Søren Rasmussen LØBECOACH:SR H21 19 170 0 0 170 0 0 0 0
107 Ulla Kjærgaard Madsen D15 4 170 0 0 0 170 0 0 0
108 Emil Jensen 9000 H14 14 170 0 0 0 0 0 170 0
109 Torsten Hundebøl Hansen H14 15 170 0 0 0 0 170 0 0
110 Camilla Abel Lindholm AAM D21 15 170 0 0 0 0 0 0 170
111 Mads Klinksgaard Aalborg Øst Road Runners Club H21 20 170 0 0 0 0 0 170 0
112 Anna Sondrup D14 17 170 0 0 0 0 170 0 0
113 Stine Kudsk Bertelsen Grindsted Hammers D14 18 170 0 0 0 0 0 170 0
114 Camilla Rathleff D7 13 170 0 0 0 0 0 0 170
115 Nicoline Brorson UPiger7 7 170 0 170 0 0 0 0 0
116 Anna Sondrup D15 5 170 0 0 170 0 0 0 0
117 Brian Bærentsen Spar Nord H15 5 170 0 0 170 0 0 0 0
118 Stefan Ottesen PGU Runners Tidligstart 2 170 0 0 0 170 0 0 0
119 Frederik Appel Udrenge7 7 170 0 0 0 0 0 0 170
120 Peter Hansen 9440 Udrenge7 8 170 0 0 170 0 0 0 0
121 Rasmus Mørk H14 16 170 170 0 0 0 0 0 0
122 Jonas Klarskov Nielsen Udrenge7 9 170 170 0 0 0 0 0 0
123 Jan Harboe H14 17 170 0 110 0 0 0 0 60
124 Mathilde Simonsen UPiger7 8 170 170 0 0 0 0 0 0
125 Jeppe Garde Aalborg Atletik & Motion H14 18 170 0 0 0 0 0 0 170
126 Grethe Torp LKB-run UPiger7 9 170 0 0 0 0 0 170 0
127 Tomas Bjørn Durup www.coolshop.com H15 6 170 0 0 0 170 0 0 0
128 Anders Abildgaard Pedersen FysioDanmark Aalborg Løbeklinik H21 21 162 0 0 62 100 0 0 0
129 Rene mørk Sand Bmc H7 13 160 0 0 0 0 70 90 0
130 Hanne Hyldgaard Nielsen D21 16 156 0 0 66 0 0 90 0
131 Kristine Winther D7 14 154 100 0 0 0 0 54 0
132 Kirsten Ingrid Lindeblad D7 15 154 48 0 26 28 34 18 0
133 Lars bo Christiansen LIUF motionsboksning H21 22 150 0 0 0 0 0 0 150
134 Lasse Grøn Udby Kiropraktik H7 14 150 0 150 0 0 0 0 0
135 Mathilde Enevoldsen 9000 D15 6 150 0 0 0 150 0 0 0
136 Andreas Rasmussen Team Rasmussen Udrenge7 10 150 0 0 150 0 0 0 0
137 Frank Linger Hinnerup løberne H21 23 150 0 0 0 0 150 0 0
138 Mathias Simonsen Udrenge7 11 150 150 0 0 0 0 0 0
139 Rikke Jørgensen D7 16 150 0 0 0 150 0 0 0
140 Winnie Nørgård Svensson D14 19 150 0 0 0 150 0 0 0
141 Katrine Hansen D7 17 150 0 0 0 0 150 0 0
142 Ulrich Hedegaard MTB Rebild Bakker H14 19 150 0 0 0 0 150 0 0
143 Rikke Storgaard Mariagerløberne D15 7 150 0 0 150 0 0 0 0
144 Hanne Kølbæk Jørgensen D7 18 150 0 0 150 0 0 0 0
145 Katrin Olsen D14 20 150 0 0 0 0 150 0 0
146 Rasmus Nielsen H14 20 150 150 0 0 0 0 0 0
147 Carsten Torp Norkraft Løb D14 21 150 0 0 150 0 0 0 0
148 Jacob Grergsen Lund Spar Nord H7 15 150 0 0 0 0 0 150 0
149 Charlotte Ramme D21 17 150 0 0 0 0 0 0 150
150 Maja Boe Aalborg Øst Road Runners Club D7 19 150 0 0 0 0 0 0 150
151 Rikke Storgaard Mariagerløberne D14 22 150 0 150 0 0 0 0 0
152 Anne-Dicte Abel Lindholm AAM UPiger7 10 150 0 0 0 0 0 0 150
153 Ida Rytter Jensen Aalborg Øst Road Runners Club D14 23 150 0 0 0 0 0 0 150
154 Johs Rygaard Udrenge7 12 150 0 150 0 0 0 0 0
155 David Frismodt H14 21 150 0 150 0 0 0 0 0
156 Maibritt Bach LKB RUN D21 18 150 0 0 0 0 150 0 0
157 Mads Klinksgaard Aalborg Øst Road Runners Club H7 16 150 0 0 0 0 0 0 150
158 Morten Bojesen H21 24 150 0 0 0 150 0 0 0
159 Hjalte Oosterhof Udrenge7 13 150 0 0 0 0 0 0 150
160 John Møller Larsen AKIF H21 25 148 0 0 0 0 68 80 0
161 Betina Elling D21 19 144 0 0 0 0 64 80 0
162 Leif T. Nielsen Aarhus 1900 A/M H7 17 136 0 0 0 90 46 0 0
163 Klaus Poulsen H21 26 134 66 0 0 68 0 0 0
164 Birgitte Borup Jarl Arden D14 24 130 0 0 0 0 130 0 0
165 Lau de Zee Aalborg Cykle-Ring H7 18 130 0 0 0 0 130 0 0
166 Stefan Schiønning H7 19 130 0 0 0 0 0 130 0
167 Mark de Zee Motionscykelklubben Himmerland H14 22 130 0 0 0 130 0 0 0
168 Anna Thrane UPiger7 11 130 0 0 0 0 0 0 130
169 Thomas Søndergaard Aalborg Øst Road Runners Club H21 27 130 0 0 0 0 0 0 130
170 Niels Henrik Mariegaard Aalborg Triathlon Klub H7 20 130 130 0 0 0 0 0 0
171 Jakob Glintborg Sunday running H14 23 130 0 130 0 0 0 0 0
172 Celina Jespersen D7 20 130 0 0 0 0 130 0 0
173 Line Lilja Christiansen D14 25 130 0 0 0 130 0 0 0
174 Christian Kærgaard Godthåb Trim Udrenge7 14 130 0 0 0 0 0 0 130
175 Bo Johansen Rold Skov MTB H14 24 130 0 0 0 0 130 0 0
176 Lisbeth Mai Nielsen D7 21 130 0 0 130 0 0 0 0
177 Mads Møller Aarun H21 28 130 0 0 0 130 0 0 0
178 Niels Harboe - H14 25 130 130 0 0 0 0 0 0
179 Lotte Loehr-Petersen Viking Genetics D14 26 130 0 0 0 0 0 130 0
180 Benjamin Winther D7 22 130 130 0 0 0 0 0 0
181 Charlotte Brix Christensen D7 23 130 0 130 0 0 0 0 0
182 Helene Maria Aastrup Jensen D21 20 130 0 0 0 130 0 0 0
183 Michael Rathleff H7 21 130 0 0 0 0 0 0 130
184 Mette Søgaard D21 21 130 0 0 130 0 0 0 0
185 Torben Toft Kristensen Revice #sammenkanvinoget H15 7 130 0 0 0 130 0 0 0
186 Christian Hesselborg 9330 H14 26 130 0 0 0 0 0 0 130
187 Mikkel Nørrevang H7 22 130 0 130 0 0 0 0 0
188 Lea Graakjær Team Alfred D15 8 130 0 0 0 130 0 0 0
189 Anne-Brit Tobiassen Thorlak Run For Fun, Haverslev D14 27 130 0 0 0 0 0 0 130
190 Per Wøldike Silkeborg Orientering Trail H21 29 128 0 0 80 0 48 0 0
191 Hans Peter JENSEN 65+ H14 27 128 54 56 0 18 0 0 0
192 Elisa Rasmussen Team Rasmussen D21 22 126 0 0 60 66 0 0 0
193 Anders Revsbech H14 28 122 90 0 0 0 0 0 32
194 Claus Møller Hjallerup løbeklub H21 30 122 0 0 56 66 0 0 0
195 Jonas Lyberth ROFL Run H21 31 122 0 0 66 0 0 56 0
196 Jette Christensen Lkb run D7 24 120 0 80 0 0 0 40 0
197 Pia Rasmussen Team Rasmussen D21 23 120 0 0 56 64 0 0 0
198 Mikkel Krog Nørgaard ROFL Run H14 29 120 66 54 0 0 0 0 0
199 Jacob Edelbo Lauritzen LKB Run H21 32 118 0 60 0 0 0 58 0
200 Jimi Sørensen H21 33 116 0 0 64 0 0 0 52
201 Nut Thomsen D7 25 116 0 0 70 46 0 0 0
202 Thomas Bergholt Madsen Runners DK Støvring H21 34 112 50 62 0 0 0 0 0
203 Nick Heiden Aalborg øst Roadrunners club H21 35 112 0 0 0 58 0 0 54
204 Poul-Erik Thorndal Frejlev Motion H15 8 110 0 0 0 110 0 0 0
205 Muna Lisa Begum Aalborg Øst Road Runners Club D7 26 110 0 0 0 0 0 0 110
206 Alexander Jørgensen H7 23 110 110 0 0 0 0 0 0
207 Maya Maate D14 28 110 0 0 0 110 0 0 0
208 Kristinna Jørgensen Run for Fun, Haverslev D7 27 110 0 0 0 0 110 0 0
209 Lotte Hoelgaard Crossfit Aalborg D7 28 110 0 0 110 0 0 0 0
210 Merethe Rønnow Lkb run D7 29 110 110 0 0 0 0 0 0
211 Rasmus Thomsen Godthåb trim Udrenge7 15 110 0 0 0 0 0 0 110
212 Charlotte Lorentzen D7 30 110 0 110 0 0 0 0 0
213 Eva Mortensen D15 9 110 0 0 0 110 0 0 0
214 Peter Janum 9230 H14 30 110 0 0 0 110 0 0 0
215 Gitte Dalin 9800 D7 31 110 0 0 0 110 0 0 0
216 Kristian Laumann Hartlev H14 31 110 0 0 0 0 0 0 110
217 Mia Jungberg Mathiesen Støvring Løbeklub D21 24 110 0 0 0 0 0 0 110
218 Jesper Lauritsen LIUF-LØB H21 36 110 0 0 0 0 0 0 110
219 Jesper Bak Spar Nord H7 24 110 0 0 0 0 0 110 0
220 Kristina Løgsted D21 25 110 0 0 110 0 0 0 0
221 Thomas Hansen Havndal Fitness H15 9 110 0 0 110 0 0 0 0
222 Lone Ringgaard FC løb Klub 100 halvmarathon D21 26 110 0 0 0 110 0 0 0
223 Anja Ranfelt Psycho Runners D21 27 110 110 0 0 0 0 0 0
224 Silas Leinum H7 25 110 0 110 0 0 0 0 0
225 Christina Rasch Johansen D14 29 110 0 0 0 0 0 110 0
226 Peter Nielsen LIUF-LØB H21 37 110 0 0 0 110 0 0 0
227 Julie Cecilie Hansen D7 32 110 0 0 0 0 0 110 0
228 Thomas Christensen Xamax Neuchatel F.C H7 26 110 0 0 0 0 0 0 110
229 Marie Toft Petersen UPiger7 12 110 0 0 0 0 0 0 110
230 Torben Jensen LIUF LØB H7 27 110 0 0 0 110 0 0 0
231 Kirsten Rovs Hansen D15 10 110 0 0 110 0 0 0 0
232 Christine Hansen D14 30 110 0 0 0 0 0 0 110
233 Andreas Krogh Søndergaard H21 38 108 58 0 50 0 0 0 0
234 Helene Olsen D14 31 102 0 0 34 0 0 68 0
235 Gry Knøsgaard Mogensen Team Fessor UPiger7 13 100 0 0 0 0 0 0 100
236 Heidi Andersen D14 32 100 0 0 100 0 0 0 0
237 Anders Klitgaard H14 32 100 100 0 0 0 0 0 0
238 Andreas David Laursen 9000 H14 33 100 0 0 0 0 0 100 0
239 Monica Sirbaugh Broccolibitches D7 33 100 0 0 0 0 100 0 0
240 Marlene Tidselbak Team Tidselbak D14 33 100 0 0 0 100 0 0 0
241 Mads Mejlholm Larsen H7 28 100 0 0 100 0 0 0 0
242 Thomas Kok PGU Runners H14 34 100 0 0 0 100 0 0 0
243 Christian Hesselborg HESSELBORG FOTO H7 29 100 0 0 0 100 0 0 0
244 Anni grønborg Jensen Mariagerløberne D7 34 100 0 100 0 0 0 0 0
245 Lotte Hoelgaard Christensen Crossfit Aalborg D7 35 100 0 0 0 0 0 0 100
246 Lars Juul Amok H21 39 100 100 0 0 0 0 0 0
247 Susanne Treney Roflrun D15 11 100 0 0 100 0 0 0 0
248 Beate Godsk STLK D21 28 100 0 0 0 0 0 100 0
249 Dennis Deleuran H15 10 100 0 0 0 100 0 0 0
250 Mikkel lind Schou Udrenge7 16 100 0 0 0 0 0 0 100
251 Thomas Olesen Team Gehlert H14 35 100 0 0 0 0 0 0 100
252 Brian Gundersborg H15 11 100 0 0 100 0 0 0 0
253 Jesper Knudsen Fodring (Wrightsock.dk) H7 30 100 0 0 0 0 100 0 0
254 Louise Jacobsen D7 36 100 0 0 0 0 0 100 0
255 Hanne Sommer D14 34 100 0 0 0 0 100 0 0
256 Test2 D21 29 100 0 0 100 0 0 0 0
257 Anders Revsbech Støvring løbe- og gåklub H7 31 100 0 100 0 0 0 0 0
258 Jane Bønkel D14 35 100 0 0 0 0 0 0 100
259 Bo Casper Solvang LKB Run H21 40 100 0 100 0 0 0 0 0
260 Pernille Poulsen D21 30 100 0 0 0 0 0 0 100
261 Helle Tøttrup PGU Runners D15 12 100 0 0 0 100 0 0 0
262 Lasse Stidsborg H7 32 100 0 0 0 0 0 100 0
263 Gitte Sørensen Aarhus 1900 D21 31 100 0 0 0 0 100 0 0
264 Anders Mølbæk Knudsen LKB Run H14 36 100 0 100 0 0 0 0 0
265 Sussi Jørgensen 9000 D14 36 100 0 0 0 0 0 100 0
266 Morten Bøgsted Team DFF H21 41 94 0 0 0 0 0 54 40
267 Lone Holler Foget D7 37 94 0 0 56 38 0 0 0
268 Jesper Skov Nielsen H21 42 92 56 0 0 0 36 0 0
269 Palle Kjaersgaard The SDK Way H14 37 92 0 0 36 56 0 0 0
270 Louise Vestergaard Team væver D21 32 90 0 0 0 0 90 0 0
271 Mariann Bach D15 13 90 0 0 90 0 0 0 0
272 Anita Thygesen PGU RUNNERS D7 38 90 0 0 90 0 0 0 0
273 Steen Kampmann Crossfit Hobro H7 33 90 0 90 0 0 0 0 0
274 Hanne Friis D7 39 90 0 0 0 0 90 0 0
275 Lissy Hansen Runforfun fun D14 37 90 0 0 0 0 0 0 90
276 Andreas Rasmussen H7 34 90 90 0 0 0 0 0 0
277 Ketty Jensen Thy Triathlon Team D21 33 90 0 0 0 90 0 0 0
278 Carsten Bramsen The Fab Four Runners H21 43 90 0 0 0 90 0 0 0
279 Casper Zachariasen 9230 H14 38 90 0 0 0 90 0 0 0
280 Tina Godsk D14 38 90 0 0 0 0 90 0 0
281 Charlotte Thorsager Kronborg PGU Runners D21 34 90 0 0 90 0 0 0 0
282 Anders Hjerting Udrenge7 17 90 0 0 0 0 0 0 90
283 Jens Godthaab Jensen H7 35 90 0 0 0 0 90 0 0
284 Helle Tøttrup PGU Runners D14 39 90 0 0 90 0 0 0 0
285 Stephan Nielsen PGU Runners H14 39 90 0 0 0 0 0 0 90
286 Anna Oosterhof D7 40 90 0 0 0 0 0 0 90
287 Steffen Nørgaard Vangsgaard LKB run H14 40 90 0 0 90 0 0 0 0
288 Kenneth malgo Jensen Mariagerløberne H14 41 90 0 90 0 0 0 0 0
289 Lea Hansen Hvelplund Agro D15 14 90 0 0 0 90 0 0 0
290 Thomas Andersen H14 42 90 0 0 0 0 90 0 0
291 Charlotte Klitholm D14 40 90 0 0 0 0 0 90 0
292 Claus Søndermølle Fjordløberne Hobro H21 44 90 0 90 0 0 0 0 0
293 Regitze Winther Fjordløberne Hobro D7 41 90 0 90 0 0 0 0 0
294 Agnete Bæhrenz Nielsen Rema1000 D7 42 90 0 0 0 0 0 90 0
295 Anne Østerbæk UPiger7 14 90 0 0 0 0 0 0 90
296 Daniel Therkildsen No Name Runners H7 36 90 0 0 0 0 0 0 90
297 Peter Nikolajsen Rema1000 H14 43 90 0 0 0 0 0 90 0
298 Ole Møller Vadum IF H15 12 90 0 0 90 0 0 0 0
299 Maibritt Bach D21 35 90 0 0 0 0 0 0 90
300 Charlotte Raunholt D7 43 88 0 0 52 36 0 0 0
301 Morten Grøndahl Nielsen H21 45 88 0 0 32 56 0 0 0
302 Jan Nordenbæk H21 46 88 0 0 26 42 0 20 0
303 Mette Olesen D7 44 80 0 0 0 80 0 0 0
304 Jens Radmer 9800 H14 44 80 0 0 0 80 0 0 0
305 Nynne Poulsen AARUN D7 45 80 0 0 0 0 0 80 0
306 Anni Martine Jensen Skovløberne Rold D7 46 80 0 0 0 0 80 0 0
307 Lærke Sø Team pip D14 41 80 0 0 0 0 80 0 0
308 Søren Gramkow H14 45 80 0 80 0 0 0 0 0
309 Jasmin Jusic H7 37 80 0 80 0 0 0 0 0
310 Tommy Hansen Aalborg Øst Road Runners Club H7 38 80 0 0 0 0 0 0 80
311 Kurt Madsen Løbeklubben Søndag Morgen H7 39 80 0 0 0 80 0 0 0
312 Mads Hedelund H14 46 80 0 0 0 0 80 0 0
313 Jacob Bertramsen H14 47 80 80 0 0 0 0 0 0
314 John Nørgaard LKB Run H7 40 80 80 0 0 0 0 0 0
315 Mads Janum Udrenge7 18 80 0 0 0 0 0 0 80
316 Anna Sondrup D21 36 80 0 0 0 80 0 0 0
317 Glen Mogensen St. Binderup Orientering H7 41 80 0 0 0 0 80 0 0
318 Steffen Vangsgaard LKB run H14 48 80 0 0 0 0 0 80 0
319 Thomas Pedersen Fjordløberne H21 47 80 0 80 0 0 0 0 0
320 Flemming Struntze PGU Runners H14 49 80 0 0 0 0 0 0 80
321 Kasper Braae Runners DK Støvring H15 13 80 0 0 0 80 0 0 0
322 Sophia Bergen Andersen Team Fessor UPiger7 15 80 0 0 0 0 0 0 80
323 Test3 D21 37 80 0 0 80 0 0 0 0
324 Anne-sofie Kjeldsen D14 42 80 0 0 0 80 0 0 0
325 Mariann Bach D15 15 80 0 0 0 80 0 0 0
326 Nien Dong Aalborg Øst Road Runners Club H21 48 80 0 0 0 0 0 0 80
327 Anders Gredal SOIF H21 49 80 0 0 0 0 80 0 0
328 Michael Holz Spar Nord H7 42 80 0 0 0 0 0 80 0
329 Inge Ring Kofoed Gug Halvmaratonklub D21 38 80 0 0 0 0 0 0 80
330 Emilie Roskjær Knudsen Aalborg Øst Road Runners Club D14 43 80 0 0 0 0 0 0 80
331 Mai-Britt Hansen ROFL Run Løbeskole D7 47 80 0 0 80 0 0 0 0
332 Julie Brandborg Nykredit D7 48 80 0 0 0 0 0 0 80
333 Dorte Kirk D7 49 80 80 0 0 0 0 0 0
334 Søren Sørensen Bach H21 50 80 80 0 0 0 0 0 0
335 Ole Benner Svendsen LKB Run H15 14 80 0 0 80 0 0 0 0
336 Emil Sadolin H7 43 80 0 0 80 0 0 0 0
337 Torben Toft Kristensen Revice #sammenkanvinoget H14 50 78 0 0 0 0 0 34 44
338 Lene Dodensig Projekt kom i bedre form D14 44 76 0 0 32 44 0 0 0
339 Henrik Højen Diedrichsen H14 51 72 0 0 42 0 30 0 0
340 Søren Kent. Jensen Fjordløberne Hobro H21 51 70 0 70 0 0 0 0 0
341 Lars Ziegler Rofl-run H7 44 70 0 0 70 0 0 0 0
342 Maj-Britt Aagaard D21 39 70 0 0 70 0 0 0 0
343 Lena Brandt Linnet D7 50 70 0 0 0 0 70 0 0
344 Stine Gundersen D7 51 70 0 70 0 0 0 0 0
345 Helle Østergaard Aarhus 1900 A/M D7 52 70 0 0 0 70 0 0 0
346 Lisa Kirk D7 53 70 70 0 0 0 0 0 0
347 Kasper Bech H7 45 70 0 0 0 70 0 0 0
348 Lone Olsen 9800 D14 45 70 0 0 0 70 0 0 0
349 Hanne Byrialsen Larsen D14 46 70 0 0 0 0 0 0 70
350 Julie Gjerding D7 54 70 0 0 0 0 0 70 0
351 Nicklas Jensen ROFL Run H14 52 70 0 0 70 0 0 0 0
352 Mark Laursen Runners DK H15 15 70 0 0 0 70 0 0 0
353 Martin Sørensen Aalborg Atletik & Motion H14 53 70 0 0 0 70 0 0 0
354 Ove Håkansson H15 16 70 0 0 70 0 0 0 0
355 Ib Olesen 9700 H14 54 70 0 0 0 42 0 28 0
356 Simon Kroustrup AaRun H14 55 70 0 70 0 0 0 0 0
357 Jens Buch H7 46 70 70 0 0 0 0 0 0
358 Oliver Vedding Udrenge7 19 70 0 0 0 0 0 0 70
359 Keld Bo Jensen Hammer Bakker Runners H21 52 70 0 0 0 70 0 0 0
360 Jens Buch NØL Nørresundby Løbe og motionsklub H14 56 70 0 0 0 0 70 0 0
361 Bo Casper Solvang LKB Run H21 53 70 0 0 70 0 0 0 0
362 Susanne Fjordbak Jensen Spar Nord D14 47 70 0 0 0 0 0 70 0
363 Thomas Märcher Spar Nord H14 57 70 0 0 0 0 0 70 0
364 Susanne Østergaard D21 40 70 0 0 0 70 0 0 0
365 Jack Krupa H21 54 70 0 0 0 0 0 0 70
366 Mariann Bach D14 48 70 0 0 0 0 70 0 0
367 Ida Hagsholm Pedersen UPiger7 16 70 0 0 0 0 0 0 70
368 Peter Vestergaard Post Nord H21 55 70 70 0 0 0 0 0 0
369 Kamilla M Jensen Running Ladies D7 55 70 0 0 0 0 0 0 70
370 Marlene Pihl 9550 D7 56 68 0 68 0 0 0 0 0
371 Kent Frederiksen H14 58 68 0 0 0 0 0 68 0
372 Peter Sloth kærgaard Runners dk Vejle H15 17 68 0 0 0 68 0 0 0
373 Mette Nielsen Klub 100 halvmarathon D21 41 68 0 0 0 68 0 0 0
374 Gitte Larsen PGU Runners D14 49 68 0 0 0 68 0 0 0
375 Jan Jensen H15 18 68 0 0 68 0 0 0 0
376 Anders Mølbak H14 59 68 0 0 0 0 0 0 68
377 Sisse Kondrup D7 57 68 0 0 0 0 0 68 0
378 Benny Sørensen H21 56 68 0 0 0 0 0 0 68
379 Henrik Dutten Nielsen PGU runners H14 60 68 0 0 0 68 0 0 0
380 Helga Holten Hansen AMOK D21 42 68 0 0 0 0 68 0 0
381 Hellemai Schou FAGI D21 43 68 0 0 0 0 0 68 0
382 John Brun Paulsen IFAA H21 57 68 0 0 0 0 0 68 0
383 Mikkel Ruager Udrenge7 20 68 0 0 0 0 0 0 68
384 Minne Sondrup Johansen D14 50 68 0 0 0 0 68 0 0
385 Dennis Christensen Høwi løber klub H7 47 68 68 0 0 0 0 0 0
386 Johnny Kjær Jakobsen AMOK Aalborg H21 58 68 68 0 0 0 0 0 0
387 Silas Bjesenbæk H14 61 68 0 68 0 0 0 0 0
388 Alma Thrane UPiger7 17 68 0 0 0 0 0 0 68
389 MajBrit Starcke Jeppesen Hjallerup løbeklub D21 44 68 0 0 68 0 0 0 0
390 Pia Højen D7 58 68 68 0 0 0 0 0 0
391 Simon smetaba Christensen H14 62 68 0 0 0 0 68 0 0
392 Jessica Watson D7 59 68 0 0 0 0 68 0 0
393 Janni Nørgård Michelsen ROFL Run D14 51 68 0 0 68 0 0 0 0
394 Jesper V. Jensen Hammer Bakker Runners H7 48 68 0 0 0 0 0 68 0
395 Thomas Dahl Pedersen H7 49 68 0 0 68 0 0 0 0
396 Asger Hegelund LKB Run H7 50 68 0 68 0 0 0 0 0
397 Anja Wiebenson Team W’erne D21 45 68 0 0 0 0 0 0 68
398 Louise Reetz D14 52 68 0 0 0 0 0 0 68
399 Gitte Sand Pedersen D15 16 68 0 0 0 68 0 0 0
400 Martin Østerbæk H14 63 68 0 0 68 0 0 0 0
401 John Østergaard Runners DK H7 51 68 0 0 0 0 68 0 0
402 Karin Harregaard Spar Nord D7 60 68 0 0 68 0 0 0 0
403 Erik Vinding Hammer Bakker Runners H7 52 66 0 0 0 0 0 66 0
404 Claus Jespersen H7 53 66 0 0 0 0 66 0 0
405 Johannes Markvad H7 54 66 0 66 0 0 0 0 0
406 Kate Andersen D15 17 66 0 0 0 66 0 0 0
407 Anne Merete Jakobsen Hammer Bakker Runners D14 53 66 0 0 0 0 0 0 66
408 Bodil Strandbygaard Rasmussen Gistrup LKB-RUN D14 54 66 0 0 66 0 0 0 0
409 Stine Herred Sørensen Spar Nord D7 61 66 0 0 0 0 0 66 0
410 Sanne Andersen Aalborg Løbeklinik D14 55 66 0 0 0 0 0 66 0
411 Hanne Søhus Pgu D7 62 66 0 0 0 66 0 0 0
412 Katrine Teisen AKIF D21 46 66 0 0 0 0 0 0 66
413 Anne Holten Johansen AMOK D21 47 66 0 0 0 0 66 0 0
414 Lars Frederiksen H14 64 66 0 66 0 0 0 0 0
415 Benedikte Haastrup Aarhus 1900 A/M D14 56 66 0 0 0 66 0 0 0
416 Torben Grøn-Jensen TeamVeteran AllStar H14 65 66 0 0 0 0 66 0 0
417 Elsebeth Herlev ROFL Run D7 63 66 0 0 66 0 0 0 0
418 Victoria Ottesen UPiger7 18 66 0 0 0 0 0 0 66
419 Thomas Poulsen Team Alfred H15 19 66 0 0 0 66 0 0 0
420 Sofus Abel Lindholm AAM Udrenge7 21 66 0 0 0 0 0 0 66
421 Mikael Larsen The Rolling Stones H7 55 66 66 0 0 0 0 0 0
422 Jonas Larsen Nykredit H7 56 66 0 0 0 0 0 0 66
423 Niels Erik Hansen H14 66 66 0 0 0 66 0 0 0
424 Mikkel Konradsen ROFL H14 67 66 0 0 66 0 0 0 0
425 Karsten Behrentzs ROFL Run H7 57 66 0 0 66 0 0 0 0
426 Ulla Sidelmann Running Ladies. D7 64 66 0 0 0 0 0 0 66
427 Lars Jørgensen DGI Nordjylland H15 20 66 0 0 66 0 0 0 0
428 Birthe Jensen IFAA D21 48 66 0 0 0 0 0 66 0
429 Per Bach Poulsen Mariagerfjord Triathlon Klub H14 68 66 0 0 0 0 0 66 0
430 Cecilie Madsen D7 65 66 66 0 0 0 0 0 0
431 Anne Marie Mariussen D7 66 66 0 66 0 0 0 0 0
432 Henrik Bengaard Aalborg Løbeklinik H21 59 66 0 0 0 0 0 66 0
433 Anne Merete Starcke Jacobsen Hammer Bakker Runners D7 67 64 0 0 0 0 0 64 0
434 Jesper Skov Nielsen LKB RUN H21 60 64 0 64 0 0 0 0 0
435 Samuel Tang Nielson H14 69 64 0 64 0 0 0 0 0
436 Kristine Winther LKB run D14 57 64 0 0 64 0 0 0 0
437 Joni Olesen H7 58 64 0 0 0 0 0 0 64
438 Annette Nørregaard D7 68 64 0 0 0 0 64 0 0
439 Mathilde Madsen V. Hassing UPiger7 19 64 0 0 0 0 0 0 64
440 Kasper Thomsen Hvelplund Agro H15 21 64 0 0 0 64 0 0 0
441 Vera Larsen Aarhus 1900 A/M D14 58 64 0 0 0 64 0 0 0
442 Tina Fenger Rofl D7 69 64 0 64 0 0 0 0 0
443 Kent Brix Larsen Spar Nord H7 59 64 0 0 0 0 0 64 0
444 Kristina Jørgensen 8000 D14 59 64 0 0 0 0 0 0 64
445 Camilla Øland D7 70 64 0 0 0 64 0 0 0
446 Mads Dollerup Jensen Gedsted H21 61 64 0 0 0 0 64 0 0
447 Matias Arden Kristensen H14 70 64 0 0 0 0 0 64 0
448 Sebastian Thesbjerg Roflrun H14 71 64 0 0 64 0 0 0 0
449 Jacob Dencker H7 60 64 64 0 0 0 0 0 0
450 Esben Mathiasen aabybro efterskole H21 62 64 0 0 0 0 0 0 64
451 Malene Knigge D15 18 64 0 0 0 64 0 0 0
452 Mette Bro D7 71 64 0 0 0 0 0 0 64
453 Martin Ivar Hedegaard H15 22 64 0 0 64 0 0 0 0
454 Peter Linnet H7 61 64 0 0 0 0 64 0 0
455 Mikkel Astrup H14 72 64 64 0 0 0 0 0 0
456 Mia Muxoll Rasmussen D21 49 64 0 0 0 0 0 64 0
457 Ole Mølgaard 9270 H21 63 64 64 0 0 0 0 0 0
458 Lone Larsen D7 72 64 0 0 64 0 0 0 0
459 Tue Styrbaek Familieteamet H14 73 64 0 0 0 0 0 0 64
460 Magnus Mogensen AKIF Udrenge7 22 64 0 0 0 0 0 0 64
461 Peter Vestergaard Post Nord H21 64 64 0 0 0 0 0 64 0
462 Casper Weng Grooss H14 74 64 0 0 0 64 0 0 0
463 Pernille Olesen LIUF Læb D21 50 64 0 0 0 0 0 0 64
464 Ivan Mortensen H15 23 62 0 0 0 62 0 0 0
465 Sanne Michelsen D7 73 62 0 0 0 0 0 62 0
466 Brian Elfrom Hansen Hinnerup Løberne H21 65 62 0 0 0 0 0 62 0
467 Flemming H. Pedersen Aalborg Atletik & Motion H21 66 62 0 0 46 16 0 0 0
468 Henrik Frankfurth Rema1000 H14 75 62 0 0 0 0 0 62 0
469 Jens Kalør H7 62 62 0 0 0 0 0 62 0
470 Signe Klarskov Nielsen D7 74 62 62 0 0 0 0 0 0
471 Dorte Kirk LKB Run D14 60 62 0 0 62 0 0 0 0
472 Birger Johansen H7 63 62 0 0 62 0 0 0 0
473 Pia Skouboe Høgh D21 51 62 0 0 62 0 0 0 0
474 Asger Enggaard H14 76 62 0 0 62 0 0 0 0
475 Klaus Rogild PGU Runners H21 67 62 0 0 0 62 0 0 0
476 Kristian Pape. Jørgensen H14 77 62 0 0 0 0 0 0 62
477 Line Stokholm Jacobsen ROFL Run D7 75 62 0 0 62 0 0 0 0
478 Henrik Mølgaard Madsen Støvring Løbeklub H7 64 62 0 0 0 0 62 0 0
479 Jette Højen Sørensen D14 61 62 0 0 0 0 0 0 62
480 Dorthe Grønning PGU runners D14 62 62 0 0 0 62 0 0 0
481 Peter Thrane H7 65 62 0 0 0 0 0 0 62
482 Johnny Nielsen H21 68 62 62 0 0 0 0 0 0
483 Preben Nielsen H14 78 62 0 62 0 0 0 0 0
484 Kamilla Fuglsang Team pip D14 63 62 0 0 0 0 62 0 0
485 Helle Krog Hvelplund Agro D21 52 62 0 0 0 62 0 0 0
486 Lars Jørgensen DGI Nordjylland H14 79 62 62 0 0 0 0 0 0
487 Zoya Hejselbæk D14 64 62 0 0 0 0 0 62 0
488 August Thrane Udrenge7 23 62 0 0 0 0 0 0 62
489 Anders Lund Jensen Orbicon H14 80 62 0 0 0 0 62 0 0
490 Anne-Marie Carlsen D7 76 62 0 62 0 0 0 0 0
491 Lars Pedersbæk H7 66 62 62 0 0 0 0 0 0
492 Rikke Storgaard Mariagerløberne D21 53 62 0 0 0 0 62 0 0
493 Laura Stadsgaard-Haun UPiger7 20 62 0 0 0 0 0 0 62
494 Ditte Hesselborg HESSELBORG FOTO D7 77 62 0 0 0 62 0 0 0
495 Niels Henrik Lund H7 67 60 0 0 0 0 60 0 0
496 Henriette Vedsted Frejlev Motion D7 78 60 0 0 0 60 0 0 0
497 René Fagerstrøm H15 24 60 0 0 0 60 0 0 0
498 Anders Klitgaard Hammer Bakker Runners H21 69 60 0 0 0 0 0 60 0
499 Toni Bach Nørgaard 9600 UPiger7 21 60 0 0 0 0 0 0 60
500 Tina Porsmose Aalborg Løbeklinik D21 54 60 0 0 0 60 0 0 0
501 John Poulsen Støvring Løbeklub H7 68 60 0 0 0 0 0 0 60
502 Martin Jensen H21 70 60 0 0 60 0 0 0 0
503 Martin Nørgaard 9000 H14 81 60 0 0 60 0 0 0 0
504 Peter Fredsgaard Spar Nord H7 69 60 0 0 0 0 0 60 0
505 Lena Dyrvig Johannesen IFAA D14 65 60 0 0 0 0 60 0 0
506 Louise Rathleff D14 66 60 0 0 0 0 0 0 60
507 Annika Johansen farsø tri og trim / vesthimmerlandscykelcenter D21 55 60 0 0 0 0 0 0 60
508 Lars Mortensen H14 82 60 0 0 0 0 0 60 0
509 Alexander Jørgensen H14 83 60 0 0 0 60 0 0 0
510 Frederik Heinen H14 84 60 0 0 0 0 60 0 0
511 Claus Dethlefsen H7 70 60 60 0 0 0 0 0 0
512 Karina Jensen Aalborg Øst Road Runners Club D7 79 60 0 0 0 0 0 0 60
513 Grete Møller Løb i bakkerne D14 67 60 0 0 0 0 0 60 0
514 Paw Sørensen ROFL H7 71 60 0 0 60 0 0 0 0
515 Jacob Sørensen Sdr. Omme IF H21 71 60 0 0 0 0 60 0 0
516 Kasper Larsen H21 72 60 0 0 0 60 0 0 0
517 Dorte v. Linaa D7 80 60 60 0 0 0 0 0 0
518 Karen Torp LKB run D14 68 60 0 0 60 0 0 0 0
519 Michael Fjordback H21 73 60 60 0 0 0 0 0 0
520 Tobias Nielsen PGU runners Udrenge7 24 60 0 0 0 0 0 0 60
521 Sara Trier Gaarde Spar Nord D7 81 60 0 0 0 0 0 60 0
522 Marianne Juul VLIR D7 82 60 0 0 0 0 60 0 0
523 Stefan Knudsen H14 85 60 0 60 0 0 0 0 0
524 Ole Mouritsen H21 74 60 0 0 0 0 0 0 60
525 Krisztina Pedersen 9800 D7 83 58 0 0 0 30 0 0 28
526 Sebastian Nielsen PGU runners Udrenge7 25 58 0 0 0 0 0 0 58
527 Hanne Hansen ROFL Run D14 69 58 0 0 58 0 0 0 0
528 John Brun Poulsen H21 75 58 0 0 0 0 58 0 0
529 Jan Sørensen Cykelnerven Nordjylland H14 86 58 0 0 0 0 0 0 58
530 Søren Aagaard Christiansen H14 87 58 58 0 0 0 0 0 0
531 Christian Jørgensen H14 88 58 0 0 0 58 0 0 0
532 Mette Due Andersen Spar Nord D7 84 58 0 0 0 0 0 58 0
533 Dennis Deleuran H14 89 58 0 0 58 0 0 0 0
534 Sara Strøbeck D21 56 58 0 0 0 0 58 0 0
535 Peter Larsen H7 72 58 0 0 0 0 58 0 0
536 Jesper Kring H14 90 58 0 0 0 0 0 58 0
537 Charlotte Møller D7 85 58 0 0 0 58 0 0 0
538 Jørgen Haldgaard H21 76 58 0 0 0 0 0 0 58
539 Tracey Madsen D7 86 58 0 58 0 0 0 0 0
540 Per Sørensen H14 91 58 0 0 0 0 58 0 0
541 Fie Broberg 9000 D21 57 58 0 0 0 58 0 0 0
542 Lene Laustsen D21 58 58 0 0 0 0 0 0 58
543 Betina Borup D14 70 58 0 0 0 0 0 0 58
544 Gustav Nielsen ROFL Run H7 73 58 0 0 58 0 0 0 0
545 Nichlas Skjødt Jokumsen H7 74 58 0 0 0 0 0 58 0
546 Johnny Vinther H21 77 58 0 0 58 0 0 0 0
547 Jesper Holmsted Myrup H21 78 58 0 58 0 0 0 0 0
548 Liselotte Søjborg Aalborg Øst Road Runners Club D7 87 58 0 0 0 0 0 0 58
549 Sólgerð Torp D7 88 58 58 0 0 0 0 0 0
550 Lilly Suadicani UPiger7 22 58 0 0 0 0 0 0 58
551 Christoffer Simoni Nykredit H7 75 58 0 0 0 0 0 0 58
552 Ole Benner Svendsen LKB Run H21 79 56 0 56 0 0 0 0 0
553 Martin Lambertsen H21 80 56 0 0 0 0 56 0 0
554 Bruno Stagsted H14 92 56 0 0 56 0 0 0 0
555 Jane Svenstrup D21 59 56 0 0 0 0 56 0 0
556 Michael Ø. Nielsen TEAM DANPO H7 76 56 0 0 0 0 56 0 0
557 Marianne Kjærsgaard Reinau ROFL Run D14 71 56 0 0 0 0 0 56 0
558 Jesper Lisby Højvang H14 93 56 56 0 0 0 0 0 0
559 Lars Nielsen H14 94 56 0 0 0 0 0 0 56
560 Trine Andersen D7 89 56 0 0 34 0 0 0 22
561 Soren Olesen Nykredit H21 81 56 0 0 0 0 0 0 56
562 Nidia tind Hansen D14 72 56 0 0 0 0 0 0 56
563 Lisbeth Skjødt Jokumsen D7 90 56 0 0 0 0 0 56 0
564 Rasmus Bastholm Petersen No Name Runners H7 77 56 0 0 0 0 0 0 56
565 Helene Olsen D14 73 56 0 0 0 56 0 0 0
566 Charlotte Pedersen IFAA D7 91 56 0 0 0 56 0 0 0
567 Tea-Sophia Krogsgaard Frandsen UPiger7 23 56 0 0 0 0 0 0 56
568 Kristian Vinter H14 95 56 0 0 0 0 56 0 0
569 Hanne Sommer D14 74 56 0 0 56 0 0 0 0
570 Sebastian Engstrøm Lyhne LKB Run H7 78 56 56 0 0 0 0 0 0
571 Emil Wittrup-Christiansen Spar Nord H14 96 56 0 0 0 0 0 56 0
572 Peter Jungersen Vejdirektoratet H7 79 56 0 0 0 0 0 56 0
573 Helene Olsen D7 92 56 0 0 0 0 56 0 0
574 Hanne Krigslund D7 93 56 0 0 0 0 0 0 56
575 Oliver Krogsgaard Frandsen Udrenge7 26 56 0 0 0 0 0 0 56
576 Iben Mogensen AKIF UPiger7 24 54 0 0 0 0 0 0 54
577 Merete Madssen PGU Runners D14 75 54 0 0 54 0 0 0 0
578 Jesper Tejls H7 80 54 0 0 54 0 0 0 0
579 Rene Pedersen Psycho Runners H7 81 54 0 0 0 0 54 0 0
580 Tina K Woxen Pgu runners D7 94 54 0 0 0 54 0 0 0
581 Anne grete Christensen Pgu Runners D21 60 54 0 0 54 0 0 0 0
582 Kim Nymark Aarhus 1900 A/M H21 82 54 0 0 0 54 0 0 0
583 Rikke Toft D7 95 54 0 0 0 0 0 0 54
584 Grethe Torp D7 96 54 54 0 0 0 0 0 0
585 Finn Lauridsen AMOK H14 97 54 0 0 0 54 0 0 0
586 Lene Vintersbølle D21 61 54 0 0 0 0 54 0 0
587 Mai Helbl Runners DK Vejle D14 76 54 0 0 0 54 0 0 0
588 Christine Andersen Støvring Løbeklub D7 97 54 0 0 0 0 54 0 0
589 Mads Mogensen AKIF Udrenge7 27 54 0 0 0 0 0 0 54
590 Niels Kjærsgaard H7 82 54 54 0 0 0 0 0 0
591 Søren Nielsen ROFL Run H21 83 54 0 0 54 0 0 0 0
592 Sabine Petersen D14 77 54 0 0 0 0 0 0 54
593 Henrik Simonsen Team Henriks Auto H14 98 54 0 0 0 0 0 0 54
594 John Nørgaard Lkb H14 99 54 0 0 24 0 0 30 0
595 Søren Errebo Spar Nord H7 83 54 0 0 0 0 0 54 0
596 Michael Fjorback H14 100 54 0 0 0 0 54 0 0
597 Birgitte Nielsen ROFL Run D7 98 54 0 0 54 0 0 0 0
598 Katja Otkjær D21 62 54 0 0 0 0 0 0 54
599 Jeppe Hansen 9440 H14 101 54 0 0 54 0 0 0 0
600 Peter Nielsen H21 84 52 0 0 52 0 0 0 0
601 Tina Viuff PGU Runners D14 78 52 0 0 0 52 0 0 0
602 Claus Jensen Spentrup Løberne H21 85 52 0 0 0 0 52 0 0
603 Mette Flarup Skovløberne Rold D7 99 52 0 0 0 0 52 0 0
604 Majbritt Christensen ROFL Run D14 79 52 0 0 52 0 0 0 0
605 Martin Olesen Gug Halvmarathonklub H21 86 52 0 0 0 0 0 52 0
606 Morten Skjoldager Aalborg Løbeklinik/PGU H21 87 52 0 0 0 52 0 0 0
607 Joachim Jørgensen H14 102 52 52 0 0 0 0 0 0
608 Frederik Bech Spar Nord H7 84 52 0 0 0 0 0 52 0
609 Jakob Klitkou H14 103 52 0 0 0 0 0 0 52
610 Bertram Lind Schou Udrenge7 28 52 0 0 0 0 0 0 52
611 Carsten Torp Nordkraft Løb & Motion H14 104 52 0 0 0 0 0 52 0
612 Jantsje Torensma D21 63 52 0 0 0 0 52 0 0
613 Bettina Støttrup D21 64 52 0 0 0 0 0 0 52
614 Flemming Eriksen ROFL Run H14 105 52 0 0 52 0 0 0 0
615 Erik Nielsen 9440 H21 88 52 0 0 0 44 0 0 8
616 Christian Top H21 89 52 52 0 0 0 0 0 0
617 Julie Skov Nielsen LKB RUN D7 100 52 52 0 0 0 0 0 0
618 Susanne Treney Nykredit D14 80 52 0 0 0 0 0 0 52
619 Frida Knøsgaard Mogensen Team Fessor UPiger7 25 52 0 0 0 0 0 0 52
620 Leif Praastrup AMOK Aalborg H14 106 52 0 0 0 52 0 0 0
621 Henriette Christensen D7 101 52 0 0 0 0 0 0 52
622 Thomas Hansen Havndal Fitness H14 107 52 0 0 0 0 52 0 0
623 Klaus Folden ROFL Run H7 85 52 0 0 52 0 0 0 0
624 Dorthe Damsgaard D7 102 52 0 0 0 52 0 0 0
625 Jonna Nielsen PGU Runners D21 65 52 0 0 52 0 0 0 0
626 Per Nonboe H7 86 52 0 0 0 0 0 0 52
627 William Løgsted H14 108 50 0 0 50 0 0 0 0
628 Tina K Woxen Pgu runners D21 66 50 0 0 50 0 0 0 0
629 Annemette Marinussen D21 67 50 0 0 0 0 50 0 0
630 Kenn Mørk Vejdirektoratet H14 109 50 0 0 0 0 0 50 0
631 Kirsten Vestergaard PGU D14 81 50 0 0 0 50 0 0 0
632 Lotte Lyngsø ROFL D7 103 50 0 0 50 0 0 0 0
633 Mariann Madsen D7 104 50 0 0 0 50 0 0 0
634 Nuno Manuel Pratas H14 110 50 50 0 0 0 0 0 0
635 Leif Holt LIUF-LØB H14 111 50 0 0 0 50 0 0 0
636 Henrik Kjær TEAM DANPO H14 112 50 0 0 0 0 50 0 0
637 Nicholai Benzon Nykredit H7 87 50 0 0 0 0 0 0 50
638 Amalie Bergen Andersen Team Fessor UPiger7 26 50 0 0 0 0 0 0 50
639 Maren Bach LKB-RUN D7 105 50 50 0 0 0 0 0 0
640 Inger Jellesen D7 106 50 0 0 0 0 0 0 50
641 Christian Larsen FLSmotionsløb D21 68 50 0 0 0 0 0 0 50
642 Connie Jeppesen D14 82 50 0 0 0 0 0 0 50
643 Mads Lassen H7 88 50 50 0 0 0 0 0 0
644 Martin Klitgaard Jensen Aalborg Atletik & Motion H21 90 50 0 0 0 0 0 50 0
645 Michael Lajlev H14 113 50 0 0 0 0 0 0 50
646 Ida Errebo Spar Nord D7 107 50 0 0 0 0 0 50 0
647 Bjarne Nielsen H7 89 50 0 0 0 0 50 0 0
648 Charlotte Stark IFAA D7 108 50 0 0 0 0 50 0 0
649 Morten Løgsted H7 90 50 0 0 50 0 0 0 0
650 Michael Bech Spar Nord H7 91 50 0 0 0 0 0 50 0
651 Kenneth Jensen 9670 H21 91 50 0 0 24 26 0 0 0
652 Søren Bach LKB RUN H21 92 50 0 0 0 0 50 0 0
653 Rene Boddum Olesen Team Grævlingen H21 93 50 0 0 0 50 0 0 0
654 Per Bach Poulsen Mariagerfjord Triathlon Klub H21 94 50 0 0 0 0 0 0 50
655 Dinna Jensen ROFL Run D14 83 50 0 0 50 0 0 0 0
656 Thanh T.T. Nguyen IFAA D7 109 48 0 0 0 0 48 0 0
657 Alexander Laugesen H14 114 48 0 48 0 0 0 0 0
658 Bodil Jæger Pedersen LIUF-LØB D7 110 48 0 0 0 48 0 0 0
659 Mai-Britt Hansen D14 84 48 0 0 0 48 0 0 0
660 Esben Kappel Tifrunners H21 95 48 0 0 48 0 0 0 0
661 Karen Torp LKB-run D7 111 48 0 0 0 0 0 48 0
662 Anders Nielsen Nielsen H21 96 48 48 0 0 0 0 0 0
663 Marianne Nyborg Jacobsen 22929669 D21 69 48 0 0 0 0 0 0 48
664 Kristian Tidselbak Team Tidselbak H14 115 48 0 0 0 48 0 0 0
665 Ditte Hesselborg 9330 D14 85 48 0 0 0 0 0 0 48
666 Jonna Christensen D21 70 48 0 0 0 0 48 0 0
667 Anders Mejlholm Larsen H14 116 48 0 0 48 0 0 0 0
668 Elin Sørensen ROFL D7 112 48 0 0 48 0 0 0 0
669 Sidsel Knøsgaard Mogensen Team Fessor UPiger7 27 48 0 0 0 0 0 0 48
670 Michael Lyngholm TEAM DANPO H14 117 48 0 0 0 0 48 0 0
671 Ole sommer Vestergaard AArun H21 97 48 0 0 0 0 0 0 48
672 Bent Høholt Jakobsen ROFL Run H7 92 48 0 0 48 0 0 0 0
673 Torben Holmgaard Aarhus 1900 A/M H21 98 48 0 0 0 48 0 0 0
674 Ronni Danielsen H7 93 48 48 0 0 0 0 0 0
675 Thomas Poulsen H21 99 48 0 0 0 0 0 48 0
676 Lone Toft Nielsen D7 113 48 0 0 0 0 0 0 48
677 Marianne Simonsen 9800 D7 114 48 0 0 0 32 0 0 16
678 Ulrik Schou H7 94 48 0 0 0 0 0 0 48
679 Anita Johannesen ROFL Run D14 86 48 0 0 48 0 0 0 0
680 Max Djepper Nielsen Hammer Bakker Runners H14 118 48 0 0 0 0 0 48 0
681 Charlotte Pedersen IFAA D21 71 48 0 0 48 0 0 0 0
682 Jens Mylund Andersen PGU Runners H14 119 46 0 0 0 46 0 0 0
683 Mikkel Wammen H14 120 46 0 0 0 0 0 46 0
684 Martin Bentzen Aarhus 1900 A/M H21 100 46 0 0 0 46 0 0 0
685 Gitte Sørensen Liuf-løb D14 87 46 0 0 0 0 0 0 46
686 Johan Sadolin H7 95 46 0 0 46 0 0 0 0
687 Katrine Hasager D21 72 46 0 0 46 0 0 0 0
688 Lars Panduro Mogensen Gross Gym Aabybro H14 121 46 0 0 46 0 0 0 0
689 Kim Nielsen H21 101 46 0 0 22 24 0 0 0
690 Jan Aggerholm Team Fusion H21 102 46 46 0 0 0 0 0 0
691 Nina Mortensen ROFL, Aabybro D7 115 46 0 0 46 0 0 0 0
692 Keld Jellesen H14 122 46 0 0 0 0 0 0 46
693 Ane Edelbo Lauritzen D7 116 46 46 0 0 0 0 0 0
694 Søren Bach H21 103 46 0 0 0 0 0 0 46
695 Lone Bech Aarhus 1900 D21 73 46 0 0 0 0 46 0 0
696 Michael Nikolajsen Rema1000 H7 96 46 0 0 0 0 0 46 0
697 Ulla Kjær Odense D7 117 46 0 0 0 0 0 46 0
698 Heidi Rasmussen VLIR - vi løber i Randers D7 118 46 0 0 0 0 46 0 0
699 Bettina Karlsen D21 74 46 0 0 0 0 0 0 46
700 Grethe Torp LKB run D14 88 46 0 0 46 0 0 0 0
701 Per Bach Poulsen 9510 H14 123 46 0 0 0 0 46 0 0
702 Christian Top H21 104 46 0 0 0 0 0 46 0
703 Bo Casper Brinkmann Solvang LKB Run H21 105 46 0 0 0 0 46 0 0
704 Emilie Karstrøm-Jørgensen UPiger7 28 46 0 0 0 0 0 0 46
705 Rikke Kaasing Hedegaard Running Ladies D7 119 46 0 0 0 0 0 0 46
706 Karin Christensen PGU D14 89 46 0 0 0 46 0 0 0
707 Frederikke Duus Pedersen PGU Runners D7 120 44 0 0 0 0 0 0 44
708 Niels Mose De 3 tosser H21 106 44 0 0 44 0 0 0 0
709 Tina Engstrøm Lyhne LKB Run D7 121 44 44 0 0 0 0 0 0
710 Hanne Maul Nymark Aarhus 1900 A/M D7 122 44 0 0 0 44 0 0 0
711 Winnie Christensen VLIR - Vi løber i Randers D7 123 44 0 0 0 0 44 0 0
712 Mads Enggaard H7 97 44 0 0 44 0 0 0 0
713 Søren Jakobsen H21 107 44 0 0 0 0 0 0 44
714 Smilla Christensen UPiger7 29 44 0 0 0 0 0 0 44
715 Lars Kjærulff Christensen Aarhus 1900 H21 108 44 0 0 0 0 44 0 0
716 Lotte Loehr-Petersen Viking Genetics D21 75 44 0 0 0 0 0 0 44
717 Doris A. Jensen Hammer Bakker Runners D7 124 44 0 0 0 0 0 44 0
718 Helen Marie Brendzus D21 76 44 0 0 0 0 44 0 0
719 Lars Bo Pedersen H14 124 44 0 0 0 0 0 44 0
720 Kurt Madsen H21 109 44 0 0 0 36 8 0 0
721 Jette Christensen Lkb D14 90 44 0 0 44 0 0 0 0
722 Sidse Norre D14 91 44 0 0 0 0 0 0 44
723 Jane Mogensen Rofl Run Åbybro - 5 km. D7 125 44 0 0 44 0 0 0 0
724 Morten Balle H21 110 44 44 0 0 0 0 0 0
725 Michael Larsen Larsenløb.dk H21 111 44 0 0 0 0 0 44 0
726 Knud Erik Busk TEAM Midgården H14 125 44 0 0 0 0 44 0 0
727 Christian Vestergaard H14 126 44 0 0 0 44 0 0 0
728 Casper Svane Randers Freja Motion H7 98 44 0 0 0 0 44 0 0
729 Kristina Nielsen D7 126 42 0 0 0 0 0 42 0
730 Jens Peter Jensen The Jensen Family H7 99 42 0 0 0 0 0 0 42
731 Heidi Rasmussen Digigraf Tryk & Reklame D14 92 42 0 0 0 42 0 0 0
732 Betinna Madsen V. Hassing D14 93 42 0 0 0 0 0 0 42
733 Peter Elnef H7 100 42 0 0 0 0 42 0 0
734 Mette Bisgaard Kristensen D7 127 42 0 0 0 0 0 0 42
735 Pernille Faurholt D7 128 42 0 0 0 42 0 0 0
736 Lenette Hougaard Andersen D7 129 42 42 0 0 0 0 0 0
737 Mette Vestergaard D21 77 42 0 0 0 0 42 0 0
738 Nikolaj Johansen H21 112 42 0 0 0 0 0 42 0
739 Lasse Iversen ROFL Run H14 127 42 0 0 0 0 0 0 42
740 Jesper Holmsted H21 113 42 42 0 0 0 0 0 0
741 Lene Vintersbølle D21 78 42 0 0 0 0 0 0 42
742 Bjørn Petrat-Melin H21 114 42 0 0 0 0 42 0 0
743 Rasmus Dahm H21 115 42 0 0 42 0 0 0 0
744 Malene Vestergaard D7 130 42 0 0 42 0 0 0 0
745 Thomas Mathiesen Støvring Løbeklub H21 116 42 0 0 0 0 0 0 42
746 Per Rimmen Amok H14 128 42 0 0 0 0 0 42 0
747 Betina Christensen LKB Run D14 94 42 0 0 42 0 0 0 0
748 Niels Rubæk Nielsen Worst Pace Scenario H14 129 42 0 0 0 0 42 0 0
749 Camilla Karstrøm D21 79 40 0 0 0 0 0 0 40
750 Rune Cassøe H14 130 40 0 0 40 0 0 0 0
751 Steffen Rye H14 131 40 0 0 0 0 0 0 40
752 Christian Klemm Skive Ultra Runners H14 132 40 0 0 0 0 0 40 0
753 Tina Tranekær Pehrson KVL Fysioterapi D7 131 40 0 0 40 0 0 0 0
754 Anni Bøgsted DFF D14 95 40 0 0 0 40 0 0 0
755 Camilla Ernstsen Aarhus 1900 Trailrunners D7 132 40 0 0 0 0 40 0 0
756 Janni D. Simonsen D7 133 40 40 0 0 0 0 0 0
757 Trine Juul Andersen D7 134 40 0 0 0 40 0 0 0
758 Rikke Jørgensen D14 96 40 0 0 0 0 0 0 40
759 Claus Knudsen H21 117 40 0 0 0 0 0 40 0
760 Per Bonkegaard pgu runners H14 133 40 0 0 0 40 0 0 0
761 Jeppe Vedding H7 101 40 0 0 0 0 0 0 40
762 Karsten Serup Aarhus 1900 A/M H21 118 40 0 0 0 40 0 0 0
763 Jimi Sørensen H21 119 40 0 0 0 0 40 0 0
764 Lars Holm Hansen H21 120 40 40 0 0 0 0 0 0
765 Kirsten S. Mortensen Brønderslev løbeklub D7 135 40 0 0 0 0 0 0 40
766 Mikael Juul VLIR H14 134 40 0 0 0 0 40 0 0
767 Dennis Christensen 9260 H14 135 38 0 0 0 0 0 0 38
768 John Brun Paulsen ifaa H21 121 38 0 0 0 0 0 0 38
769 Sonni Vinther H14 136 38 0 0 38 0 0 0 0
770 Henrik Bondgaard H21 122 38 0 0 0 0 38 0 0
771 Lasse Johansen H14 137 38 0 0 0 0 38 0 0
772 Morten Balle H21 123 38 0 0 38 0 0 0 0
773 Liza Aaskoven Christiansen Lkb run D7 136 38 38 0 0 0 0 0 0
774 Esther Studstrup Team ynk og klynk. D14 97 38 0 0 0 38 0 0 0
775 René Boddum Olesen Vendsyssel Trail H21 124 38 0 0 0 0 0 38 0
776 Merete Larsen KVL Fysioterapi D7 137 38 0 0 38 0 0 0 0
777 Søren Andersen H21 125 38 38 0 0 0 0 0 0
778 Louise Winther Thomsen D14 98 38 0 0 0 0 0 0 38
779 Bo Christensen Aalborg tri klub H21 126 38 0 0 30 0 0 8 0
780 Sofie Bøgeskov Jakobsen D7 138 38 0 0 0 0 38 0 0
781 Jan Christensen H21 127 38 0 0 28 0 0 10 0
782 Finn Andersen FC løb Klub 100 marathon Klub 100 halvmarathon H21 128 38 0 0 0 38 0 0 0
783 Charlotte Boddum D21 80 38 0 0 0 0 0 0 38
784 Rasmus Kjul H7 102 38 0 0 0 0 0 0 38
785 Carina Winther D7 139 38 0 0 0 0 0 38 0
786 Jonas Lind H14 138 36 0 0 0 0 0 36 0
787 Jon Bach H14 139 36 0 0 0 0 36 0 0
788 Kirsten Jungberg Jørgensen Støvring Løbeklub D14 99 36 0 0 0 0 0 0 36
789 Brit H.U. Nielsen Worst Pace Scenario D7 140 36 0 0 0 0 36 0 0
790 Helle Stær 9000 D7 141 36 0 0 24 0 0 12 0
791 Henrik Kok Pgu H14 140 36 0 0 0 36 0 0 0
792 Olav Bisgaard Kristensen H7 103 36 0 0 0 0 0 0 36
793 Helene Mejlhede D14 100 36 0 0 0 36 0 0 0
794 Fie Broberg FysioDanmark - Aalborg Løbeklinik D21 81 36 0 0 0 0 0 0 36
795 Julie Valsø 9250 D7 142 36 0 0 0 0 0 0 36
796 Michael Østergaard Johansen ROFL Runners H21 129 36 0 0 36 0 0 0 0
797 Sólgerð Torp LKB run D14 101 36 0 0 36 0 0 0 0
798 Betina Maria Thimm Christensen LKB Run D7 143 36 0 0 0 0 0 36 0
799 Søren Barbre Pedersen EnviDan H21 130 36 36 0 0 0 0 0 0
800 Alexander Jørgensen H21 131 36 0 0 0 0 0 0 36
801 Sune damsig Sørensen H14 141 36 0 0 0 0 0 0 36
802 Catia Simonsen D7 144 36 0 0 36 0 0 0 0
803 Torben Høgaard Nielsen H21 132 34 0 0 34 0 0 0 0
804 Preben Kyneb H21 133 34 34 0 0 0 0 0 0
805 Christina Røgilds D7 145 34 0 0 0 34 0 0 0
806 Cecilie Mejlhede D14 102 34 0 0 0 34 0 0 0
807 Elin Bindner 8860 D21 82 34 0 0 0 0 0 0 34
808 Bruno Roer Team Tungmetal H21 134 34 0 0 0 0 0 34 0
809 Christina Holm Jensen D7 146 34 0 0 0 0 0 34 0
810 Christian Jeppesen H14 142 34 0 0 34 0 0 0 0
811 Peter Imer Frandsen PGU Runners H21 135 34 0 0 0 34 0 0 0
812 Martin Nyman Badsberg H14 143 34 0 0 0 0 34 0 0
813 Sonja Brasholt 9760 D7 147 34 0 0 0 0 0 0 34
814 Bent Ole Pedersen LIUF-LØB H14 144 34 0 0 0 34 0 0 0
815 Oliver Beckermann H14 145 34 0 0 0 0 0 0 34
816 Magnus Frederiksen Tyksak H7 104 34 0 0 0 0 0 0 34
817 Heine Andersen H21 136 34 0 0 0 0 0 0 34
818 Merete Riise Madssen PGU Runners D14 103 34 0 0 0 0 0 0 34
819 Thomas Nedergaard H21 137 32 0 0 0 0 32 0 0
820 Kasper Nielsen H21 138 32 32 0 0 0 0 0 0
821 Dan Mose Pedersen H14 146 32 0 0 32 0 0 0 0
822 Jimmy Skou-Sørensen Fjerritslev Trimklub H21 139 32 0 0 0 32 0 0 0
823 Charlotte Mønster LKB Run D7 148 32 0 0 32 0 0 0 0
824 Lene Østerbæk D7 149 32 0 0 0 0 0 0 32
825 Palle Kjærsgaard The SDK Way H14 147 32 0 0 0 0 0 32 0
826 Mark Laursen Runners DK H14 148 32 0 0 0 0 32 0 0
827 Claus Mogensen Team Fessor H7 105 32 0 0 0 0 0 0 32
828 Marlene Mygind Klessen PGU Runners D21 83 32 0 0 0 0 0 0 32
829 Marianne Janum D14 104 32 0 0 0 0 0 0 32
830 Henrik Klitte H21 140 32 0 0 0 0 0 32 0
831 Jesper Dam H21 141 32 0 0 0 0 0 0 32
832 Kirsten Holm D7 150 32 0 0 0 0 0 32 0
833 Jonas Grønning PGU runners H14 149 32 0 0 0 32 0 0 0
834 Britt Hagsholm Pedersen D7 151 30 0 0 0 0 0 0 30
835 Carl Olsen Vester Hornum Løberne H21 142 30 0 0 0 0 0 0 30
836 Kent Larsen RunningWild Trail Aarhus H21 143 30 0 0 0 0 30 0 0
837 Simon Frandsen H14 150 30 0 0 0 0 0 0 30
838 Lone Møller 9330 D21 84 30 0 0 0 0 0 0 30
839 Jess Peter Poulsen 208 H21 144 30 0 0 0 0 0 30 0
840 Martin Lauritsen Aarhus 1900 A/M H21 145 30 0 0 0 30 0 0 0
841 Asger Milborg H21 146 30 0 0 16 14 0 0 0
842 Lea Ørsted 9460 D7 152 30 0 0 30 0 0 0 0
843 Simon Munk H14 151 30 0 0 30 0 0 0 0
844 Morten Christensen PGU Runners H7 106 30 0 0 0 0 0 0 30
845 Julie Graabæk Voss D14 105 30 0 0 30 0 0 0 0
846 Kim Carlsen H14 152 30 0 0 0 30 0 0 0
847 Sólgerd Torp LKB-run D7 153 30 0 0 0 0 0 30 0
848 Lotte Wagner Skovløberne Rold D14 106 30 0 0 0 0 0 0 30
849 Lotte Mortensen D21 85 28 0 0 0 0 0 0 28
850 Jan Aggerholmt Team Fusion H21 147 28 0 0 0 0 0 28 0
851 Svend Ejvind Jensen The Jensen Family H7 107 28 0 0 0 0 0 0 28
852 Jacob Thorup Toft H14 153 28 0 0 0 0 28 0 0
853 Martin Østerbæk H21 148 28 0 0 0 0 0 0 28
854 Hanne Søhus 9490 D14 107 28 0 0 28 0 0 0 0
855 Pia Nielsen D7 154 28 0 0 28 0 0 0 0
856 Andreas Krogh Søndergaard H21 149 28 0 0 0 0 28 0 0
857 Peder Sørensen PGU Runners H14 154 28 0 0 0 28 0 0 0
858 Kim Odgaard ROFL Run H14 155 28 0 0 28 0 0 0 0
859 Morten Ziethen 9520 H14 156 28 0 0 0 0 0 0 28
860 Kaj B. Hunderup Klub 100 marathon/Klub 100 1/2 marathon H21 150 28 0 0 0 28 0 0 0
861 Charlotte Strandhave D7 155 28 0 0 0 0 0 28 0
862 Karen Mary Hald Stisen D14 108 28 0 0 0 0 0 0 28
863 Betina Møller Nykredit / PGU Runners D7 156 26 0 0 0 0 0 0 26
864 Tina Serup Aarhus 1900 A/M D7 157 26 0 0 0 26 0 0 0
865 Thomas Søhus H14 157 26 0 0 0 0 0 0 26
866 Peter Hagsholm Pedersen løbeklubben, søndag morgen H21 151 26 0 0 0 0 0 0 26
867 Dennis Bergen H7 108 26 0 0 0 0 0 0 26
868 Thomas Kok PGU Runners H14 158 26 0 0 26 0 0 0 0
869 Vivian Hald Stisen D14 109 26 0 0 0 0 0 0 26
870 Anni Thompsen LIUF-LØB D21 86 26 0 0 0 0 0 0 26
871 Lars Kristensen H14 159 26 0 0 0 0 0 26 0
872 Nicklas Tovgaard Kjeldsen H14 160 26 0 0 0 26 0 0 0
873 Thomas Kokholm NJYL Run H21 152 26 0 0 0 0 0 26 0
874 Morten Skjoldager H21 153 26 0 0 0 0 26 0 0
875 Stefan Lænner H14 161 26 0 0 0 0 26 0 0
876 Camille Milk D14 110 26 0 0 26 0 0 0 0
877 Mikkel Bach H14 162 24 0 0 0 0 24 0 0
878 Michael Jensen NJYL RUN H21 154 24 0 0 0 0 0 24 0
879 Poul Christensen H14 163 24 0 0 0 24 0 0 0
880 Mai-Britt Frimor Vester Hornum Løberne D21 87 24 0 0 0 0 0 0 24
881 Martin Nikolajsen 9000 H14 164 24 0 0 0 0 0 24 0
882 Allan Zaar Lassen DFB H21 155 24 0 0 0 0 24 0 0
883 Margrethe Nysom 9382 D7 158 24 0 0 0 24 0 0 0
884 Lykke Bak D7 159 24 0 0 0 0 0 24 0
885 Lene Dodensig Projekt kom i bedre form D7 160 24 0 0 0 0 0 0 24
886 Mads Aagaard H21 156 24 0 0 0 0 0 0 24
887 Casper Søborg Team Henriks Auto H7 109 24 0 0 0 0 0 0 24
888 Jesper Aaholm H14 165 24 0 0 0 0 0 0 24
889 Karin Christensen PGU D14 111 24 0 0 24 0 0 0 0
890 Annette Olesen D14 112 24 0 0 0 0 0 0 24
891 Ove Søborg H21 157 22 0 0 0 0 22 0 0
892 Thomas Arensbach NJYL run H21 158 22 0 0 0 0 0 22 0
893 Morten Hyllested HBR H21 159 22 0 0 0 22 0 0 0
894 Test1 D14 113 22 0 0 22 0 0 0 0
895 Thorbjørn Illemann H14 166 22 0 0 22 0 0 0 0
896 Kim Christiansen Runners DK H14 167 22 0 0 14 0 8 0 0
897 Karina Teilskov 9310 D14 114 22 0 0 0 0 0 0 22
898 Charlotte Damborg Pedersen Vester Hornum Løberne D21 88 22 0 0 0 0 0 0 22
899 Hans-Jørgen Mogensen AKIF H7 110 22 0 0 0 0 0 0 22
900 Søren Esko Nielsen Esko67 H21 160 22 0 0 0 0 0 0 22
901 Peter Hovmøller Christensen 9382 H14 168 22 0 0 0 0 0 22 0
902 Anna Nysom 9382 D7 161 22 0 0 0 22 0 0 0
903 Mette-Marie Degn D7 162 22 0 0 22 0 0 0 0
904 Bjarne Christensen H14 169 22 0 0 0 0 0 0 22
905 Lotte Bang D7 163 22 0 0 0 0 0 22 0
906 Peter Mysager H14 170 22 0 0 0 22 0 0 0
907 Henrik Sørensen H14 171 20 0 0 0 20 0 0 0
908 Birgitte Peters D7 164 20 0 0 0 0 0 0 20
909 Lene Meik Nielsen PGU Runners D14 115 20 0 0 0 0 0 0 20
910 Hanne Schultz Andersen 8230 D7 165 20 0 0 0 20 0 0 0
911 Jesper Sørensen H21 161 20 0 0 0 0 0 0 20
912 Mette Kassow D7 166 20 0 0 0 0 0 20 0
913 Benny Larsen H21 162 20 0 0 20 0 0 0 0
914 Pernille Kreiner ROFL D14 116 20 0 0 20 0 0 0 0
915 Christian Rasmussen H21 163 20 0 0 0 20 0 0 0
916 Per Nøttrup Nøttrup H7 111 20 0 0 0 0 0 0 20
917 Niels Agerholm H14 172 20 0 0 0 0 0 0 20
918 Thomas V H21 164 20 0 0 0 0 20 0 0
919 Torben Johansen Aars trim H14 173 20 0 0 0 0 20 0 0
920 Britta Reiche Berthelsen D7 167 20 0 0 20 0 0 0 0
921 Bodil Jæger Pedersen LIUF LØB D21 89 20 0 0 0 0 0 0 20
922 Per Hansen H14 174 20 0 0 20 0 0 0 0
923 Susie Rasmussen PGU D21 90 18 0 0 0 0 0 0 18
924 Poul Erik Hansen H7 112 18 0 0 0 0 0 0 18
925 Henrik Kroth Holm Nykredit H21 165 18 0 0 0 0 0 0 18
926 Mads Møller Pedersen Hadsten Løbegruppe H21 166 18 0 0 0 0 18 0 0
927 Lars Cronwald 9293 H21 167 18 0 0 0 0 0 18 0
928 Allan Thorup Rold skov mtb H14 175 18 0 0 0 0 18 0 0
929 Tove Brander Hejlesen ROFL D14 117 18 0 0 18 0 0 0 0
930 Karen Simonsen D7 168 18 0 0 18 0 0 0 0
931 Michael skjødt Huus TCK H21 168 18 0 0 0 18 0 0 0
932 Mrlene Nedergaard D7 169 18 0 0 0 0 0 0 18
933 Lars Kristensn ROFLRun begynder H21 169 18 0 0 18 0 0 0 0
934 Hans Ove Manø Aalborg Øst Road Runners Club H14 176 18 0 0 0 0 0 0 18
935 Glen Mogensen St. Binderup Orienteringsklub H14 177 18 0 0 0 0 0 18 0
936 Heidi Prentow Egerup D14 118 18 0 0 0 0 0 0 18
937 Carina Ørum Jacobsen D14 119 16 0 0 0 0 0 0 16
938 Klaus J Holk Pedersen Aars trim H14 178 16 0 0 0 0 16 0 0
939 Kasper Braae Runners DK Støvring H14 179 16 0 0 16 0 0 0 0
940 Jacob Ryberg Pedersen Spar Nord H14 180 16 0 0 0 0 0 16 0
941 Ole Møller Bag Højen H14 181 16 0 0 0 16 0 0 0
942 Albert Bruun H21 170 16 0 0 0 0 0 0 16
943 Søren Nielsen H21 171 16 0 0 0 0 16 0 0
944 Helle Tøttrup PGU Runners D21 91 16 0 0 0 0 0 0 16
945 Cathrine Allentoft D7 170 16 0 0 16 0 0 0 0
946 Michael Jørgensen H7 113 16 0 0 0 0 0 0 16
947 Rebecca Otkjær D7 171 16 0 0 0 0 0 16 0
948 Kim Hansen HBR H21 172 16 0 0 0 0 0 16 0
949 Jesper Møller Vejdirektoratet H14 182 14 0 0 0 0 0 14 0
950 Thomas Nielsen Nykredit H21 173 14 0 0 0 0 0 0 14
951 Lottebirka Pedersen D7 172 14 0 0 0 0 0 14 0
952 Kim Sørensen Hjemmeværnet H14 183 14 0 0 0 0 14 0 0
953 Mads Knøsgaard Andersen Team Fessor H7 114 14 0 0 0 0 0 0 14
954 Michael M. Rasmussen Skovløberne Rold H14 184 14 0 0 0 0 0 0 14
955 Louise Kragelund D7 173 14 0 0 0 0 0 0 14
956 Heidi Jerking D14 120 14 0 0 0 0 0 0 14
957 Ida Løgsted D7 174 14 0 0 14 0 0 0 0
958 Rasmus Frederiksen Runaar H21 174 14 0 0 0 0 0 14 0
959 Anders Bonde Jensen Aarhus 1900 A/M H14 185 14 0 0 0 14 0 0 0
960 Heidi Rasmussen PGU Runners D21 92 14 0 0 0 0 0 0 14
961 Henrik Kobbetø Petersen NordTrin H21 175 12 0 0 0 0 12 0 0
962 Kasper Nuelsen H21 176 12 0 0 0 0 0 12 0
963 Vivi Rindsig D7 175 12 0 0 12 0 0 0 0
964 Claus Dethlefsen LKB Run H14 186 12 0 0 12 0 0 0 0
965 Brian Rodkjær PGU Runners H21 177 12 0 0 0 12 0 0 0
966 Dorthe Boelskifte Nykredit D7 176 12 0 0 0 0 0 0 12
967 Casper Lindenmayer H21 178 12 0 0 0 0 0 0 12
968 Mads Østerbæk H14 187 12 0 0 0 0 0 0 12
969 Annemette Christensen PGU Runners D21 93 12 0 0 0 0 0 0 12
970 Dennis Rygaard H14 188 12 0 0 0 0 0 12 0
971 Felly Kalunga H7 115 12 0 0 0 0 0 0 12
972 Ib Knudsen H14 189 12 0 0 0 0 12 0 0
973 Gitte Allersglimt Pink Ladies Dreamteam D14 121 12 0 0 0 0 0 0 12
974 Finn Bjerre Pgu Runners H14 190 12 0 0 0 12 0 0 0
975 Bjørn Astrup H14 191 10 0 0 0 0 0 10 0
976 Bruno Nørgaard ROFL Run H14 192 10 0 0 10 0 0 0 0
977 Marianne Kjærsgaard ROFL Run D7 177 10 0 0 10 0 0 0 0
978 Rasmus Frederiksen H21 179 10 0 0 0 0 10 0 0
979 Henrik Bengaard Aalborg Løbeklinik/PGU H21 180 10 0 0 0 10 0 0 0
980 Susanne Jørgensen D7 178 10 0 0 0 0 0 0 10
981 Jonas Hagsholm Pedersen H14 193 10 0 0 0 0 0 0 10
982 Søren Rokkjær DHK H21 181 10 0 0 0 0 0 0 10
983 Remi Appel H7 116 10 0 0 0 0 0 0 10
984 Charlotte Thorsager Kronborg PGU Runners D21 94 10 0 0 0 0 0 0 10
985 Mathilde Rask D14 122 10 0 0 0 0 0 0 10
986 Ole Rokkjær DGI Nordjylland H14 194 10 0 0 0 10 0 0 0
987 Martin Borup-Andersen H14 195 10 0 0 0 0 10 0 0
988 Jens Jungersen H14 196 8 0 0 0 0 0 0 8
989 Henriette Henriksen D21 95 8 0 0 0 0 0 0 8
990 Tommy Villadsen Runners DK Vejle H21 182 8 0 0 0 8 0 0 0
991 Charlotte Nielsen Roflrun D7 179 8 0 0 8 0 0 0 0
992 Mikkel Krog Nørgaard ROFL Run H14 197 8 0 0 8 0 0 0 0
993 Gabriele Reutter D7 180 8 0 0 0 0 0 0 8
994 Anne Korup-Jensen D14 123 8 0 0 0 0 0 0 8
995 Johan Suadicani H7 117 8 0 0 0 0 0 0 8
996 Frederik Pedersen DFF H14 198 8 0 0 0 8 0 0 0
997 Bent Ole Jæger Pedersen LIUF LØB H21 183 0 0 0 0 0 0 0 0
998 Helene Mejlhede XL - Tømmergården Hune D14 124 0 0 0 0 0 0 0 0
999 Thomas Christtreu H21 184 0 0 0 0 0 0 0 0
1000 Søren Vibeholm Klinsmann Bevæg dig for livet RUNNERS ambassadør - personen til bedre oplevelser H21 185 0 0 0 0 0 0 0 0
1001 Jane Risager D14 125 0 0 0 0 0 0 0 0
1002 Niels Klemm Skive Ultra Runners H14 199 0 0 0 0 0 0 0 0
1003 John Nielsen 9200 H21 186 0 0 0 0 0 0 0 0
1004 Helle Weile Larsen Løb i bakkerne, Thise IF D14 126 0 0 0 0 0 0 0 0
1005 Henrik Christensen Vadum-løberne H21 187 0 0 0 0 0 0 0 0
1006 Charlotte Raunholt 9490 D14 127 0 0 0 0 0 0 0 0
1007 Camilla Bastholm Petersen No Name Runners D7 181 0 0 0 0 0 0 0 0
1008 Victor Buhlmann H14 200 0 0 0 0 0 0 0 0
1009 Helle Mettea Nielsen PGU Runners D7 182 0 0 0 0 0 0 0 0
1010 Rebekka Bisgaard Jensen PGU Runners D14 128 0 0 0 0 0 0 0 0
1011 Jeppe Garde H7 118 0 0 0 0 0 0 0 0
1012 Kristoffer Schiemann H7 119 0 0 0 0 0 0 0 0
1013 Jeanette Jensen Team Neest D14 129 0 0 0 0 0 0 0 0
1014 Klaus Rogild PGU Runners H21 188 0 0 0 0 0 0 0 0
1015 Lotte Brasholt 9760 D14 130 0 0 0 0 0 0 0 0
1016 Allan Jeppesen Kryle Fun Park H14 201 0 0 0 0 0 0 0 0
1017 Lotte Bertelsen D7 183 0 0 0 0 0 0 0 0
1018 Rasmus Fagernæs H21 189 0 0 0 0 0 0 0 0
1019 Arne Lehrmann H21 190 0 0 0 0 0 0 0 0
1020 Charlotte Pedersen Vester Hornum Løberne D21 96 0 0 0 0 0 0 0 0
1021 Kurt Tulstrup Petersen Run for fun Haverslev if H14 202 0 0 0 0 0 0 0 0
1022 Søren Larsen PGU Runners H21 191 0 0 0 0 0 0 0 0
1023 Thomas Mortensen H14 203 0 0 0 0 0 0 0 0
1024 Vita Klinsmann D21 97 0 0 0 0 0 0 0 0
1025 Maria Appel D7 184 0 0 0 0 0 0 0 0
1026 Jacob Kjelgaard Pedersen Hvelplund Agro H14 204 0 0 0 0 0 0 0 0
1027 Thomas Smidt H21 192 0 0 0 0 0 0 0 0
1028 Peder Sørensen PGU Runners H21 193 0 0 0 0 0 0 0 0
1029 Anita Nøttrup Nøttrup D7 185 0 0 0 0 0 0 0 0
1030 Rikke Thrane D7 186 0 0 0 0 0 0 0 0
1031 Kristina Frederiksen Bevæg dig for livet RUNNERS ambassadør - personen til bedre oplevelser D14 131 0 0 0 0 0 0 0 0
1032 Jens Rye Trailtosserne H21 194 0 0 0 0 0 0 0 0
1033 René Fagerstrøm 9490 H21 195 0 0 0 0 0 0 0 0
1034 Mads Frandsen H14 205 0 0 0 0 0 0 0 0
1035 Marianne Olesen D14 132 0 0 0 0 0 0 0 0
1036 Thomas Frandsen H14 206 0 0 0 0 0 0 0 0
1037 Søren Stidstrup Larsen PGU Runners H21 196 0 0 0 0 0 0 0 0
1038 Per Tranekær AAlborg Atletik H21 197 0 0 0 0 0 0 0 0
1039 Linette Lutken Team Henriks Auto D7 187 0 0 0 0 0 0 0 0
1040 Jesper Østergaard Eskildsen THOR - Veddum/Skelund H21 198 0 0 0 0 0 0 0 0
1041 Lene Drachmann PGU D7 188 0 0 0 0 0 0 0 0
1042 Jonas Als H14 207 0 0 0 0 0 0 0 0
1043 Per Kloster H21 199 0 0 0 0 0 0 0 0
1044 Palle Sørensen PGU Runners H14 208 0 0 0 0 0 0 0 0
1045 Søren Frederiksen H14 209 0 0 0 0 0 0 0 0
1046 Asger Eldrup H21 200 0 0 0 0 0 0 0 0
1047 Henrik Jørgensen AKIF H21 201 0 0 0 0 0 0 0 0
1048 Henrik Nielsen PGU Runners H21 202 0 0 0 0 0 0 0 0
1049 Vivi Jensen The Jensen family D7 189 0 0 0 0 0 0 0 0
1050 Herman Ruager H21 203 0 0 0 0 0 0 0 0
1051 Birgitte Bach Andersen PGU Runners D7 190 0 0 0 0 0 0 0 0
1052 Iona McLaughlin D14 133 0 0 0 0 0 0 0 0
1053 Mette Kjul D7 191 0 0 0 0 0 0 0 0
1054 Lars Kristensen H21 204 0 0 0 0 0 0 0 0
1055 Karsten Kristensen 9850 H21 205 0 0 0 0 0 0 0 0
1056 Claus Burgaard H21 206 0 0 0 0 0 0 0 0
1057 Carina Nørgaard Mogensen AKIF D7 192 0 0 0 0 0 0 0 0
1058 David Olesen H14 210 0 0 0 0 0 0 0 0
1059 Laila Dam Hoppe Phu runners D14 134 0 0 0 0 0 0 0 0
1060 Betina Borup D14 135 0 0 0 0 0 0 0 0
1061 Tina Langballe PGU Runners D14 136 0 0 0 0 0 0 0 0
1062 Lisbeth Nielsen Pgu D14 137 0 0 0 0 0 0 0 0
1063 Henrik Christensen AKIF H21 207 0 0 0 0 0 0 0 0
1064 Brian Busk AKIF H21 208 0 0 0 0 0 0 0 0
1065 Hans Jørn Christensen 9560 H14 211 0 0 0 0 0 0 0 0
1066 Ivar Hansen H21 209 0 0 0 0 0 0 0 0
1067 Ditte Prehn Thise IF D7 193 0 0 0 0 0 0 0 0
1068 Karoline Holst Team Thole D21 98 0 0 0 0 0 0 0 0
1069 Peter Steen Nøhr NJYL Run H21 210 0 0 0 0 0 0 0 0
1070 JØRGEN WINTHER RASMUSSEN ALFA LAVAL / AAL MOTION. H21 211 0 0 0 0 0 0 0 0
1071 Anne Rosborg Wegener D7 194 0 0 0 0 0 0 0 0
1072 Dennis L Hansen Runners.dk Silkeborg H14 212 0 0 0 0 0 0 0 0
1073 Frederik Pedersen H14 213 0 0 0 0 0 0 0 0
1074 Renata Ottesen D7 195 0 0 0 0 0 0 0 0
1075 Charlotte Guldberg Pgu runners D14 138 0 0 0 0 0 0 0 0
1076 Brian Skov Rodkjær PGU Runners H21 212 0 0 0 0 0 0 0 0
1077 Ditte Bentzen D14 139 0 0 0 0 0 0 0 0
1078 Anne-Mette Christensen D14 140 0 0 0 0 0 0 0 0
1079 Kim Meldgaard KM Installation H21 213 0 0 0 0 0 0 0 0
1080 Karina Thomsen 9220 D14 141 0 0 0 0 0 0 0 0
1081 Lars Jensen H14 214 0 0 0 0 0 0 0 0
1082 Dan Kristoffer Holmstad Team Veteran All Stars H21 214 0 0 0 0 0 0 0 0
1083 Rene Pedersen Psycho Runners H21 215 0 0 0 0 0 0 0 0
1084 Jakob Ehlert Elvstrøm 2XCDO H21 216 0 0 0 0 0 0 0 0
1085 Lars Ramme H21 217 0 0 0 0 0 0 0 0
1086 Lærke Augustasen 9000 D14 142 0 0 0 0 0 0 0 0
1087 Niels Birch Mogensen 2XCDO H21 218 0 0 0 0 0 0 0 0
1088 Mathias Iversen H14 215 0 0 0 0 0 0 0 0
1089 Kirsten Jensen 9460 D7 196 0 0 0 0 0 0 0 0
1090 Torben Godsk H14 216 0 0 0 0 0 0 0 0
1091 Kirsten Estrup Madsen PGU D14 143 0 0 0 0 0 0 0 0
1092 Anne Voss Skovløberne Rold D14 144 0 0 0 0 0 0 0 0
1093 Tommy Nielsen Team Henriks Auto H14 217 0 0 0 0 0 0 0 0
1094 Jørgen Eliasson Vilsund Løbeklub H21 219 0 0 0 0 0 0 0 0
1095 Henrik Rønnest Kybele H21 220 0 0 0 0 0 0 0 0
1096 Laila Østergaard Vester Hornum Løberne D14 145 0 0 0 0 0 0 0 0
1097 Anders Abildgaard Pedersen Aalborg Løbeklinik H21 221 0 0 0 0 0 0 0 0
1098 Tanja Bach 9600 D7 197 0 0 0 0 0 0 0 0
1099 Svend erik Poulsen saltum trim H14 218 0 0 0 0 0 0 0 0
1100 Tanja Møller Team Neest D14 146 0 0 0 0 0 0 0 0
1101 Bianca Neumann Thise IF D7 198 0 0 0 0 0 0 0 0
1102 Nut Thomsen D14 147 0 0 0 0 0 0 0 0
1103 Henrik Bargholz Skovløberne Rold H14 219 0 0 0 0 0 0 0 0
1104 Jesper bæk Nielsen H14 220 0 0 0 0 0 0 0 0
1105 Maj-Britt Bertelsen Skovløberne Rold D14 148 0 0 0 0 0 0 0 0
1106 Sten Hansen 9440 H14 221 0 0 0 0 0 0 0 0
1107 Anne lind Schou D7 199 0 0 0 0 0 0 0 0
1108 Michelle Lundtoft Reetz D14 149 0 0 0 0 0 0 0 0
1109 Inga Hansen Pgu walkers D7 200 0 0 0 0 0 0 0 0
1110 Ole Styrbæk Familieteamet H14 222 0 0 0 0 0 0 0 0
1111 Steen Eriksen Cross gym Aabybro H14 223 0 0 0 0 0 0 0 0
1112 Anne Barchow D7 201 0 0 0 0 0 0 0 0
1113 Hans Møller LIUF-LØB H14 224 0 0 0 0 0 0 0 0
1114 Vivi Rindsig D14 150 0 0 0 0 0 0 0 0
1115 Lisbeth Selvejer Sørensen Rofl Run D14 151 0 0 0 0 0 0 0 0
1116 Alice Styrbæk Familieteamet D14 152 0 0 0 0 0 0 0 0
1117 Gitte Dietz PGU Runners D7 202 0 0 0 0 0 0 0 0
1118 Per Hoppe PGU Runners H14 225 0 0 0 0 0 0 0 0
1119 Morten Svendsen H21 222 0 0 0 0 0 0 0 0
1120 Kristine Andersen D21 99 0 0 0 0 0 0 0 0
1121 Jesper Iversen ROFL Run H14 226 0 0 0 0 0 0 0 0
1122 Lars Mikkelsen 7800 H21 223 0 0 0 0 0 0 0 0
1123 Mette Hermansen Vejdirektoratet D14 153 0 0 0 0 0 0 0 0
1124 Tine Christensen D7 203 0 0 0 0 0 0 0 0
1125 JUTTA FUTTRUP MOGENSEN VIF-LØB D21 100 0 0 0 0 0 0 0 0
1126 Matthias Jensen LØBEREN H21 224 0 0 0 0 0 0 0 0
1127 Lea Frederikke Mommer Familien Mommer Hjorth D7 204 0 0 0 0 0 0 0 0
1128 Signe Skriver Vester Hornum Løberne D14 154 0 0 0 0 0 0 0 0
1129 Viggo Lundsgaard H21 225 0 0 0 0 0 0 0 0
1130 Dorthe Prehn Thise IF D14 155 0 0 0 0 0 0 0 0
1131 Tina Viuff PGU Runners D21 101 0 0 0 0 0 0 0 0
1132 Anita Jellesen D14 156 0 0 0 0 0 0 0 0
1133 Mona Rekve The Jensen Family D7 205 0 0 0 0 0 0 0 0
1134 Torben Gregersen 9380 H14 227 0 0 0 0 0 0 0 0
1135 Jens erik Grøn H21 226 0 0 0 0 0 0 0 0
1136 Kasper Thomsen H14 228 0 0 0 0 0 0 0 0
1137 Marlene Jellesen D14 157 0 0 0 0 0 0 0 0
1138 Birgitte breitbart Nielsen H14 229 0 0 0 0 0 0 0 0
1139 Helge Langballe PGU Runners H21 227 0 0 0 0 0 0 0 0
1140 Marlene Pihl 9550 D14 158 0 0 0 0 0 0 0 0
1141 Jutta Futtrup Mogensen VIF-MORS D21 102 0 0 0 0 0 0 0 0
1142 MIkkel Søndergaard 9000 H21 228 0 0 0 0 0 0 0 0
1143 Morten Primdahl-Nielsen Vejdirektoratet H21 229 0 0 0 0 0 0 0 0
1144 Anders Steen Madssen PGU Runners H14 230 0 0 0 0 0 0 0 0
1145 Laura Enggaard D7 206 0 0 0 0 0 0 0 0
1146 Martin Andersen 9000 H21 230 0 0 0 0 0 0 0 0
1147 Lisette Krogsgaard D7 207 0 0 0 0 0 0 0 0
1148 Peter Sørent Running Wild H14 231 0 0 0 0 0 0 0 0
1149 Ane Sørensen D14 159 0 0 0 0 0 0 0 0
1150 Lisbeth Dagmar Nielsen PGU Runners D14 160 0 0 0 0 0 0 0 0
1151 Kenneth Richardt Jensen Vester Hornum Løberne H21 231 0 0 0 0 0 0 0 0
1152 Mette Thomsen D14 161 0 0 0 0 0 0 0 0
1153 Malene Vejby Kristensen Bevæg dig for livet RUNNERS ambassadør - personen til bedre oplevelser D14 162 0 0 0 0 0 0 0 0
1154 Tine Christensen D14 163 0 0 0 0 0 0 0 0
1155 Aase Hauerslev D7 208 0 0 0 0 0 0 0 0
1156 Birgit Ankjær D14 164 0 0 0 0 0 0 0 0
1157 Catia Simonsen vhg cross D14 165 0 0 0 0 0 0 0 0
1158 Lotte Pannerup Pink Ladies Dreamteam D14 166 0 0 0 0 0 0 0 0
1159 Henrik Wiberg Aalborg Øst Road Runners Club H14 232 0 0 0 0 0 0 0 0
1160 Ellen Hjerting D7 209 0 0 0 0 0 0 0 0
1161 Stefan Ottesen PGU Runners H21 232 0 0 0 0 0 0 0 0
1162 Birgitte Nielsen 9490 D7 210 0 0 0 0 0 0 0 0
1163 Jesper Mommer Hjorth Familien Mommer Hjorth H14 233 0 0 0 0 0 0 0 0
1164 Annika Knøsgaard Mogensen Team Fessor D7 211 0 0 0 0 0 0 0 0
1165 Rene Jørgensen H14 234 0 0 0 0 0 0 0 0
1166 Christine Simonsen Team Henriks Auto D14 167 0 0 0 0 0 0 0 0
1167 Karin Christensen PGU Runners D14 168 0 0 0 0 0 0 0 0
1168 Kristina Lykkegaard D14 169 0 0 0 0 0 0 0 0
1169 Michael Arentsen H14 235 0 0 0 0 0 0 0 0
1170 Thomas Birch H21 233 0 0 0 0 0 0 0 0
1171 Rikke Christensen Støvring løbeklub D14 170 0 0 0 0 0 0 0 0
1172 Helena Agesen D7 212 0 0 0 0 0 0 0 0
1173 Christoffer Gahrn AKIF H21 234 0 0 0 0 0 0 0 0
1174 Thomas Engelbredt SIKA FOOTWEAR H21 235 0 0 0 0 0 0 0 0
1175 Finn Bjerre PGU Runners H14 236 0 0 0 0 0 0 0 0
1176 Mette Poulsen 9490 D14 171 0 0 0 0 0 0 0 0
1177 Pernille W Hejlesen D14 172 0 0 0 0 0 0 0 0
1178 Poul Madsen PGU Runners H14 237 0 0 0 0 0 0 0 0
1179 Kenn Mørk Vejdirektoratet H21 236 0 0 0 0 0 0 0 0
1180 Jasper Bailum Knudsen Aalborg Øst Road Runners Club H21 237 0 0 0 0 0 0 0 0
1181 Laura Barchow D7 213 0 0 0 0 0 0 0 0
1182 Flemming Kallehauge Hjørring Garnisions idrætsforening H21 238 0 0 0 0 0 0 0 0
1183 Tobias Simonsen Folden ROFL Run H14 238 0 0 0 0 0 0 0 0
1184 Thomas Kristensen H14 239 0 0 0 0 0 0 0 0
1185 Didde Grevelund PGU Runners D14 173 0 0 0 0 0 0 0 0
1186 Louise Ott Vejdirektoratet D14 174 0 0 0 0 0 0 0 0
1187 Jesper Beyer Trudslev Team Fuldild H14 240 0 0 0 0 0 0 0 0
1188 Peter Jeppesen H21 239 0 0 0 0 0 0 0 0
1189 Søren Mogensen H14 241 0 0 0 0 0 0 0 0
1190 Tina Kronborg Woxen PGU Runners D21 103 0 0 0 0 0 0 0 0
1191 Henrik Sørensen 9440 H21 240 0 0 0 0 0 0 0 0
1192 Mathias Toldbod Burgaard H14 242 0 0 0 0 0 0 0 0
1193 Tina Kristensen AKIF D7 214 0 0 0 0 0 0 0 0
1194 Louise Schønnemann Vejdirektoratet D14 175 0 0 0 0 0 0 0 0
1195 Mikael Larsen The Rolling Stones H14 243 0 0 0 0 0 0 0 0
1196 Henrik Würtz Vi Løber I Randers ( VLIR) H14 244 0 0 0 0 0 0 0 0
1197 Anemette Buhlmann D14 176 0 0 0 0 0 0 0 0
1198 Peter Larsen H14 245 0 0 0 0 0 0 0 0
1199 Jacob Tind H14 246 0 0 0 0 0 0 0 0
1200 Simon Flensted H14 247 0 0 0 0 0 0 0 0
1201 Jesper Møller Vejdirektoratet H21 241 0 0 0 0 0 0 0 0
1202 Karina Engelbrecht PGU Runners D14 177 0 0 0 0 0 0 0 0
1203 Lone Dansbo Trailtosserne D21 104 0 0 0 0 0 0 0 0
1204 Anja Christensen D14 178 0 0 0 0 0 0 0 0
1205 Jytte Gertrud Larsen Støvring Løbe- & Gåklub D14 179 0 0 0 0 0 0 0 0
1206 Francisco Mendes H14 248 0 0 0 0 0 0 0 0
1207 Thomas Sloth Mikkeller Running Club Aarhus H21 242 0 0 0 0 0 0 0 0
1208 Lars Esmarch Andersen AaRun H21 243 0 0 0 0 0 0 0 0
1209 Stefan Sørensen H21 244 0 0 0 0 0 0 0 0
1210 Erik Lauritzen H21 245 0 0 0 0 0 0 0 0
1211 Mette Stadsgaard-Haun D7 215 0 0 0 0 0 0 0 0
1212 Lars Henrik Sørensen LIUF-LØB H14 249 0 0 0 0 0 0 0 0
1213 Charlotte Klitgaard Team Henriks Auto D14 180 0 0 0 0 0 0 0 0
1214 Thomas Andersen H21 246 0 0 0 0 0 0 0 0
1215 Ulla Madsen LKB run D21 105 0 0 0 0 0 0 0 0
1216 Gustav Nielsen H14 250 0 0 0 0 0 0 0 0
1217 Torben From H14 251 0 0 0 0 0 0 0 0
1218 Hans-Jørgen Svendsen Kjærsgaard Bolighus, Aabybro H21 247 0 0 0 0 0 0 0 0
1219 Brita Karstrøm D7 216 0 0 0 0 0 0 0 0
1220 Dorthe Poulsen PGU Runners D7 217 0 0 0 0 0 0 0 0
1221 Thomas Nyborg Jacobseb H21 248 0 0 0 0 0 0 0 0
1222 Emil Peter Mommer Familien Mommer Hjorth H14 252 0 0 0 0 0 0 0 0
1223 Tommy Christensen Team TC H21 249 0 0 0 0 0 0 0 0
1224 Erik Nielsen PGU Runners H14 253 0 0 0 0 0 0 0 0
1225 Anja julie Østergaard D14 181 0 0 0 0 0 0 0 0
1226 Björn Hintze H14 254 0 0 0 0 0 0 0 0
1227 Kirsten Vestergaard PGU Runners D21 106 0 0 0 0 0 0 0 0
1228 Torben Hjorth Hansen TEAM DANPO H14 255 0 0 0 0 0 0 0 0
1229 Kirsten Thomsen H14 256 0 0 0 0 0 0 0 0
1230 Tom Larsen H14 257 0 0 0 0 0 0 0 0
1231 Leif Østergaard AKIF H21 250 0 0 0 0 0 0 0 0
1232 Mariann Augustasen 9700 D14 182 0 0 0 0 0 0 0 0
1233 Jette Holt Saltum Strand Camping D21 107 0 0 0 0 0 0 0 0
1234 Jesper Bork Skovløberne Rold H21 251 0 0 0 0 0 0 0 0
1235 Rasmus Stadsgaard-Haun H14 258 0 0 0 0 0 0 0 0
1236 Mikkel Broberg FysioDanmark - Aalborg Løbeklinik H21 252 0 0 0 0 0 0 0 0
1237 Henrik Kok PGU Runners H14 259 0 0 0 0 0 0 0 0
1238 Maiken Andersen D7 218 0 0 0 0 0 0 0 0
1239 Mark Byskov H21 253 0 0 0 0 0 0 0 0
1240 Annette Møller PGU Runners D14 183 0 0 0 0 0 0 0 0
1241 Grethe Poulsen Svømmeklub Nord D14 184 0 0 0 0 0 0 0 0
1242 Helle Lundtoft PGU Runners D14 185 0 0 0 0 0 0 0 0
1243 Sine Rytter Jensen D14 186 0 0 0 0 0 0 0 0
1244 Michael Andersen AAM H21 254 0 0 0 0 0 0 0 0
1245 Hanne Christensen LIUF- LØB D21 108 0 0 0 0 0 0 0 0
1246 Mads Holm H14 260 0 0 0 0 0 0 0 0
1247 Peter Helge Jensen Team wellness H21 255 0 0 0 0 0 0 0 0
1248 Kim Østerhaab Mortensen H21 256 0 0 0 0 0 0 0 0
1249 Michael Østergaard Johansen ROFL runners H21 257 0 0 0 0 0 0 0 0
1250 Egon Brasholt 9760 H14 261 0 0 0 0 0 0 0 0
1251 Peter Imer Frandsen H21 258 0 0 0 0 0 0 0 0
1252 Jan Lauritzen H14 262 0 0 0 0 0 0 0 0
1253 Søren Peter Bendtsen Vadum-løberne H21 259 0 0 0 0 0 0 0 0
1254 Rikke Olssen Jensen PGU Runners D7 219 0 0 0 0 0 0 0 0
1255 Jesper k Christensen Dansk halvmaraton klub H21 260 0 0 0 0 0 0 0 0
1256 Søren Andersen H14 263 0 0 0 0 0 0 0 0
1257 Susanne Mentz Familieteamet D14 187 0 0 0 0 0 0 0 0
1258 Torben Lindholm ROFL H14 264 0 0 0 0 0 0 0 0
1259 Hans Erik Lund 8800 H21 261 0 0 0 0 0 0 0 0
1260 Dorthe Møller Søndergaard AMOK D14 188 0 0 0 0 0 0 0 0
1261 Cecilie Nielsen Vester Hornum Løberne D14 189 0 0 0 0 0 0 0 0
1262 Emil Rytter Jensen H14 265 0 0 0 0 0 0 0 0
1263 Jesper stenvald Pedersen H14 266 0 0 0 0 0 0 0 0
1264 Mads Larsen PGU Runners H14 267 0 0 0 0 0 0 0 0
1265 Kim Jensen Ok vendelboerne H21 262 0 0 0 0 0 0 0 0
1266 Christina Bach Team Assens D14 190 0 0 0 0 0 0 0 0
1267 Michael walther Borup ROFL Run H14 268 0 0 0 0 0 0 0 0
1268 Mathias Bøgelund Aalborg Atletik og Motion // CoachD H7 120 0 0 0 0 0 0 0 0
1269 Cecilie Mejlhede XL - Tømmergården Hune D21 109 0 0 0 0 0 0 0 0
1270 Carsten Voss H14 269 0 0 0 0 0 0 0 0
1271 Tina Hyldgaard Porsmose D21 110 0 0 0 0 0 0 0 0
1272 Kristian Lentz H21 263 0 0 0 0 0 0 0 0
1273 Jesper Janus Kring H14 270 0 0 0 0 0 0 0 0
1274 Isabella Glad Wiberg Aalborg Øst Road Runners Club D14 191 0 0 0 0 0 0 0 0
1275 Elise Snitker Jensen Skovløberne Rold D14 192 0 0 0 0 0 0 0 0
1276 Lorents Bentzen Team Bentzen H14 271 0 0 0 0 0 0 0 0
1277 Rene Sjølund Baasch H21 264 0 0 0 0 0 0 0 0
1278 Morten Hansen 9760 H14 272 0 0 0 0 0 0 0 0
1279 Allan Treney Nykredit H14 273 0 0 0 0 0 0 0 0
1280 Lennart Brouer H14 274 0 0 0 0 0 0 0 0
1281 Ilva Thomsen D14 193 0 0 0 0 0 0 0 0
1282 Bent Møller PGU H14 275 0 0 0 0 0 0 0 0
1283 Helle Pedersen Hvalsø Løbeklub D21 111 0 0 0 0 0 0 0 0
1284 Charlotte Line Pedersen PGU Runners Løbeskole D7 220 0 0 0 0 0 0 0 0
1285 Emilie Niebuhr D14 194 0 0 0 0 0 0 0 0
1286 Kristina Maria Mølgaard Sørensen D14 195 0 0 0 0 0 0 0 0
1287 Benjamin Winther Møltorp LKB run H14 276 0 0 0 0 0 0 0 0
1288 Lars Carsøe Gug Halvmarathonklub H21 265 0 0 0 0 0 0 0 0