Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 10 Dec 01 Jan 12 Feb 02 Mar 02
1 Morten Helmer Team Hechmann Sport M6km40-44 1 100 24 25 25 25 25
2 Jens Abildgaard Holbæk LMK M6km70-74 1 100 25 25 25 25 25
3 Peter Bendixen Holbæk LMK M3km40-44 1 100 25 25 25 25 0
4 André Andersen Odsherredløberne M6km65-69 1 100 25 25 25 25 25
5 Andreas Brasen Kidmose Fremad Holbæk M6km25-29 1 100 25 25 25 25 0
6 Mads Simonsen Slagelse Atletik Delta M3km18-19 1 100 25 25 25 25 25
7 Ole Buhr JLMK M3km60-64 1 100 25 25 25 25 25
8 Flemming Meyer KHIF Løb & powerwalk M3km70-74 1 100 25 25 25 25 25
9 Nanna Cavella Helmer Fremad Holbæk F3km12-13 1 100 25 25 25 0 25
10 Camille Frededal Langkjær Hansen JAPI T.E.C F6km14-15 1 100 25 25 0 25 25
11 Marie Hansen F3km40-44 1 100 25 25 24 25 25
12 Thomas Midtgaard ALOT M9km40-44 1 100 25 25 25 25 25
13 Magnus Abildgaard Kofoed Hvidovre AM M3km0-11 1 100 25 25 25 25 25
14 Eli Henriksen M6km60-64 1 100 25 25 25 25 25
15 Ida Cavella Helmer Fremad Holbæk F3km14-15 1 100 25 25 25 0 25
16 Vivian Damm Høng løbeklub F9km55-59 1 100 25 25 25 25 25
17 Pernille Bøgh Brandt F3km35-39 1 100 25 25 25 25 25
18 Anette Poulsen JLMK F3km60-64 1 100 25 25 25 25 25
19 Michael Gleerup Køge atletik M6km50-54 1 100 25 25 25 25 24
20 Lisbeth Christensen Slagelse Atletik Delta F6km45-49 1 100 25 25 25 25 24
21 Jørgen Ebsen Slagelse Motionsklub M9km60-64 1 100 25 0 25 25 25
22 Bodil Larsen LMK Asnæs F6km65-69 1 100 24 25 25 25 25
23 Dorte Hjortskov Knudsen F3km45-49 1 100 25 23 25 25 25
24 Lotte Halling Ik hellas F3km50-54 1 100 25 25 25 25 25
25 Kristina Sørensen Fremad Holbæk F6km35-39 1 100 25 25 25 25 25
26 Anni Pihl F3km55-59 1 100 25 25 25 0 25
27 Katrine Mechernsee F3km20-24 1 100 25 25 25 0 25
28 Jesper Nielsen Team Hechmann sport M3km35-39 1 100 24 25 25 25 25
29 Tobias Jacobsen Landsbyens auto M9km0-11 1 100 25 25 25 25 25
30 Anni Vedel KHIF Løb & powerwalk F9km50-54 1 100 25 25 25 25 24
31 Christina Meincke F3km25-29 1 100 25 25 25 25 25
32 Naja Lønbak F6km25-29 1 100 25 25 25 25 25
33 Andreas Brasen Kidmose Fremad Holbæk M3km25-29 1 100 25 25 25 25 0
34 Rikke Hasselberg Køge Atletik Klub F6km40-44 1 100 25 25 25 25 25
35 Allan Vang Rosenbjerg Goldbear Runner M6km35-39 1 100 25 25 25 25 25
36 Freja Abildgaard Fremad Holbæk F3km0-11 1 100 25 25 25 25 24
37 Peter Breiner Nielsen Fremad Holbæk M9km45-49 1 100 25 25 25 25 0
38 Alex Rørbæk RIMO M3km50-54 1 100 25 25 25 25 25
39 Laura Cavella Helmer Fremad Holbæk F3km16-17 1 100 25 0 25 25 25
40 Inger Madsen Ik hellas F9km45-49 1 100 0 25 25 25 25
41 Mette Frøslev Bruun Kalundborg-if F9km60-64 1 100 25 25 25 25 25
42 Lasse Cilius Pedersen Slagelse Atletik Delta M6km12-13 1 100 25 25 25 25 0
43 Jónína Olesen Hechmann Running F6km55-59 1 100 25 25 25 25 25
44 Helle Nygaard Herlevløberne F6km60-64 1 99 24 25 25 25 24
45 Anders Poul APSTACLE RUNNING M9km30-34 1 99 24 25 25 25 0
46 Vagn Kildsig DIF Motion M6km75- 1 99 24 25 25 0 25
47 Tove Neregaard Holbæk LMK F6km75- 1 99 25 24 25 25 24
48 Anton Juhl Seitzberg Fremad Holbæk M3km14-15 1 99 25 25 24 0 25
49 Hans Peter Hansen Team Hechmann Sport M9km55-59 1 99 23 25 24 25 25
50 Sebastian Brogaard Korsør atletik og motion M3km12-13 1 99 25 0 25 25 24
51 Poul Anker Nielsen Kalundborg-if M9km65-69 1 99 24 0 25 25 25
52 Mikkel Simonsen Slagelse Atletik Delta M3km16-17 1 99 24 25 24 25 25
53 Kasper Granlund Greve Trim M6km0-11 1 99 25 25 23 24 25
54 Mette Damm #HolRun F9km30-34 1 99 24 25 25 25 0
55 Vibeke Bach-Hansen F3km30-34 1 99 0 24 25 25 25
56 Per Østerby Kalundborg-if M3km55-59 1 99 24 25 25 25 0
57 Kim Sørensen Køge Atletik Klub M9km50-54 1 99 24 24 25 25 25
58 Tove Abildgaard Holbæk LMK F6km70-74 1 99 25 24 25 25 24
59 Nicki Ottevig Team Hechmann Sport M9km35-39 1 98 24 24 25 24 25
60 Emil Toft Lund Olsen M6km18-19 1 98 25 25 24 23 24
61 Jesper Vange #Holrun M9km25-29 1 98 24 25 25 24 24
62 Mathias Geertsen SPORTMASTER, Vild med løb M3km12-13 2 98 0 25 24 24 25
63 Per Østerby Kalundborg-if M6km55-59 1 98 24 25 24 25 0
64 Thomas Juhl Fremad Holbæk M3km45-49 1 98 24 24 25 0 25
65 Christina Gründahl Molbo Goldbear Runner F9km30-34 2 98 25 24 24 24 25
66 Jacob Tønder #Holrun M6km20-24 1 98 25 0 25 25 23
67 Jason Overgaard Fremad Holbæk M3km16-17 2 98 25 0 25 24 24
68 Vagn Jørgensen Holbæk LMK M6km75- 2 98 25 24 0 25 24
69 Anne Fabricius Køge Atletik Klub F9km35-39 1 98 24 25 24 25 0
70 Merethe Damm Holbæk LMK F6km60-64 2 98 25 24 23 24 25
71 Gitte Fris VHGU F9km40-44 1 97 23 25 24 24 24
72 Jens Mundeli-Jensen ALOT M6km50-54 2 97 24 24 24 0 25
73 Josefine Qvortrup Greve Trim F9km25-29 1 97 23 23 24 25 25
74 Sebastian Kragh M6km12-13 2 97 23 24 24 24 25
75 Ane Marcher F3km55-59 2 97 24 24 24 25 24
76 Christian Bøgh M3km40-44 2 97 24 24 23 24 25
77 Carsten Ilsøe Ik hellas M9km60-64 2 97 24 25 24 24 24
78 Lasse Andersen Fremad Holbæk M3km14-15 2 97 24 24 25 0 24
79 Elizabeth Prier Holbæk LMK F3km12-13 2 97 24 24 24 25 0
80 Thomas Juhl Fremad Holbæk M6km45-49 1 97 24 24 25 0 24
81 Henriette Skavin Skavin Traning F9km25-29 2 97 24 24 25 24 24
82 Peter Bendixen Holbæk LMK M6km40-44 2 97 25 24 24 24 0
83 Michael Christiansen M3km35-39 2 97 25 24 24 0 24
84 Sanne Granum-Eriksen Fløng Kondi F3km30-34 2 96 25 23 0 24 24
85 Rune Skjold Tjørnløv M9km30-34 2 96 22 23 24 24 25
86 Sofia Dahl-Hansen Team Hechmann sport F6km35-39 2 96 24 24 0 24 24
87 Kurt Olesen Ik hellas M3km70-74 2 96 24 24 24 24 24
88 Martin Asholm KHIF Løb & powerwalk M3km60-64 2 96 24 24 24 24 24
89 Berit Wiese Holbæk LMK F6km45-49 2 96 24 24 22 23 25
90 Georg Andresen Holbæk LMK M6km70-74 2 96 24 24 22 24 24
91 Astrid Lykke Svendsen Malmos A/S F6km25-29 2 96 24 24 24 24 0
92 Henrik Dalby Damm Fløng Kondi M9km50-54 2 96 25 23 23 24 24
93 Lisbeth Jensen F3km35-39 2 96 24 24 24 0 24
94 Lone Hansen Undløse F3km60-64 2 96 24 24 0 24 24
95 Gitte Kæmpe VHGU F9km35-39 2 95 23 23 25 24 0
96 Peter Tagmos Team Hechmann Sport M9km40-44 2 95 24 24 22 24 23
97 Karin Ingleby JLMK F6km40-44 2 95 23 23 24 24 24
98 Margit Wildschiødtz Fernqvist F3km45-49 2 95 23 22 24 24 24
99 Niels Sørensen Dragør Sejlklub/ Kajakklubben Pilen M6km45-49 2 95 21 23 23 24 25
100 Dittemarie Egholm Kristensen Ik hellas F3km0-11 2 95 22 24 22 24 25
101 Maia Avnbo DIF Motion F6km65-69 2 95 23 24 24 0 24
102 Valdemar Nygaard Petersen #Holrun M9km20-24 1 95 24 22 24 23 24
103 Lau Larsen M6km35-39 2 95 24 23 0 24 24
104 Pernille Skovgaard Jakobsen F3km25-29 2 95 23 24 24 0 24
105 Lise Andersen Korsør atletik og motion F6km70-74 2 94 24 23 0 24 23
106 Leo Labusz Holbæk LMK M9km55-59 2 94 19 23 23 24 24
107 Elena Ingleby JLMK F3km12-13 3 94 0 23 23 24 24
108 Emil Midtgaard ALOT M3km12-13 3 94 24 24 23 23 23
109 Karsten Jørgensen M6km60-64 2 94 23 24 23 24 23
110 Christina Munch Risgaard Køge Atletik Klub F9km55-59 2 94 23 23 0 24 24
111 Axel Lyng Møller Jensen M9km20-24 2 94 0 25 22 24 23
112 Rasmus Brandt Jensen Fremad Holbæk M3km45-49 2 94 22 23 23 24 24
113 Thomas Rasksen Kalundborg-if M9km25-29 2 94 0 24 24 23 23
114 Gitte Qvortrup Greve Trim F9km60-64 2 94 23 23 24 0 24
115 Heidi Højgaard Nielsen Goldbear Runner F9km30-34 3 93 23 23 23 23 24
116 Neel Zacho Vestergaard Tølløberne F3km55-59 3 93 23 23 23 24 22
117 Jeanette Kristensen F6km45-49 3 93 23 22 23 24 23
118 Ole Due Holbæk LMK M6km65-69 2 93 23 23 21 23 24
119 Rene Leisted Fløng Kondi M6km55-59 2 93 21 22 22 24 25
120 Mette Larsen F6km30-34 1 93 0 23 24 23 23
121 Finn Christensen LMK Asnæs M3km55-59 2 93 22 23 24 24 0
122 Maiken Tranemose Hansen ALOT F9km45-49 2 93 24 23 23 22 23
123 Henning Meincke Kalundborg-if M6km55-59 3 93 23 24 23 23 0
124 Annemette Busk Fryd Holbæk LMK F6km55-59 2 93 21 23 22 24 24
125 Jørgen Aaby Nielsen pgi-motion M9km65-69 2 92 20 23 24 23 22
126 Poul T. Pedersen RIMO M3km45-49 3 92 23 22 24 23 0
127 Caroline Young #Holrun F6km30-34 2 92 21 24 23 24 20
128 Jonas Weinreich #Holrun M6km35-39 3 92 23 22 24 23 0
129 Kristian Jensen Fløng Kondi M6km70-74 3 92 23 22 23 23 23
130 Ruth Hansen JLMK F6km70-74 3 92 23 0 24 23 22
131 Ingelise Keis F-Tri F9km55-59 3 92 20 22 24 23 23
132 Rasmus Brandt Jensen Fremad Holbæk M6km45-49 3 92 22 22 24 23 23
133 Else Overgaard Fremad Holbæk F3km40-44 2 92 0 24 21 23 24
134 Asger Vestergaard Tølløberne M3km60-64 3 91 22 22 23 23 23
135 Bent Riishøj Borup Løbeklub M6km70-74 4 91 22 23 24 22 22
136 Anders Digebo Crossfit Holbæk M6km25-29 2 91 24 23 0 24 20
137 Andreas Schou Korsør atletik og motion M9km20-24 3 91 25 24 0 21 21
138 Kirsten Toftegaard Holbæk LMK F6km60-64 3 91 23 23 22 0 23
139 Malene Remien Køge Atletik Klub F6km40-44 3 91 24 22 22 0 23
140 Pernille Sommer Køge Atletik Klub F6km40-44 4 91 21 24 23 23 0
141 Liva Cavella Helmer Fremad Holbæk F3km0-11 3 91 23 23 23 0 22
142 Allan Kofoed M9km45-49 2 90 20 0 23 23 24
143 Karina Davidsen Greve Trim F9km40-44 2 90 22 23 23 22 21
144 Mette Glæemose KHIF Løb & powerwalk F9km50-54 2 90 22 22 22 24 0
145 Andreas Ahlmann Fløng Kondi M9km20-24 4 90 23 20 0 22 25
146 Jesper Budde M6km35-39 4 89 21 20 23 22 23
147 Mikkel Steffensen Slagelse Motionsklub M3km0-11 2 89 23 23 22 0 21
148 Troels Kristensen Holbæk LMK M9km35-39 2 89 21 21 23 23 22
149 Jens Prier Holbæk LMK M9km50-54 3 89 21 21 24 23 0
150 Line Spang Køge Atletik Klub F6km35-39 3 89 23 22 0 22 22
151 Britta Lange Greve Trim F6km50-54 1 89 22 0 20 23 24
152 Thomas Mørk Køge Atletik Klub M9km40-44 3 89 22 22 19 23 22
153 Michael Steffensen Slagelse Motionsklub M3km40-44 3 89 23 23 20 0 23
154 Nadina Lugonic F9km35-39 3 89 20 21 23 23 22
155 Nicole Helmer-Nielsen Hechmann Running F6km35-39 4 89 21 21 24 23 21
156 Poul Schøning M9km65-69 3 88 21 22 23 22 21
157 Pia Christensen LMK Asnæs F3km50-54 2 88 22 20 22 24 0
158 Jonna Holm GIC F9km55-59 4 88 22 21 23 22 0
159 Birgitte Kristensen ALOT F6km60-64 4 88 19 22 24 23 0
160 Michael Nygaard M3km45-49 4 88 20 21 22 22 23
161 Ole Buhr JLMK M9km60-64 3 87 21 21 23 22 21
162 Kasper Roslyng TIK Løberne M9km45-49 3 87 8 23 21 20 23
163 Alex Rørbæk RIMO M6km50-54 3 87 0 21 22 23 21
164 Jonas Larsen PGI M9km30-34 3 87 0 21 23 23 20
165 Kurt Larsen Holbæk LMK M6km65-69 3 87 22 22 20 0 23
166 Sander Starskov Team Herner M3km12-13 4 87 22 22 20 22 21
167 Hans Henrik Larsen Greve Trim M6km60-64 3 87 21 23 21 22 20
168 Torben Olsen Greve Trim M9km65-69 4 87 22 20 22 0 23
169 Dennis Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS M6km25-29 3 87 23 22 21 0 21
170 Kenneth Lund Hansen ALOT M9km45-49 4 87 23 22 0 21 21
171 Lars Andersen Fremad Holbæk M6km40-44 3 87 21 23 22 0 21
172 Helene Bjerregaard F9km50-54 3 87 19 21 21 22 23
173 Henrik Bülow Andersen Team Hechmann Sport M9km45-49 5 87 22 21 0 19 25
174 Etti Larsen Greve Trim F6km55-59 3 87 20 20 21 23 23
175 Mads Flacheberg Green-IT M9km20-24 5 86 22 21 21 20 22
176 Sanne Lindqvist Fløng Kondi F9km55-59 5 86 21 20 22 21 22
177 Sine Assum Køge Atletik Klub F6km45-49 4 86 17 23 21 21 21
178 Sofia Egholm Kristensen Ik hellas F3km0-11 4 86 20 0 21 22 23
179 Jan Drachmann Run Forrest Run M6km50-54 4 86 21 22 0 21 22
180 Jesper Rötzler Team Hechmann Sport M6km40-44 4 86 22 22 19 0 23
181 Line Olsen Team Herner F3km35-39 3 86 21 21 18 23 21
182 Aino Sødring LMK Asnæs F3km45-49 3 85 0 20 22 21 22
183 Anne Riisgaard Larsen F6km60-64 5 85 20 21 20 22 22
184 Cecilie Eske Hansen Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km25-29 3 85 19 22 22 0 22
185 Helle Vestergaard F3km35-39 4 85 23 22 20 0 20
186 Tobias Abildgaard Kofoed Hvidovre AM M3km0-11 3 85 0 24 23 20 18
187 Thomas Holmberg Tejn IF M9km45-49 6 85 17 19 22 22 22
188 Jesper Larsen Køge Atletik Klub M6km55-59 4 85 18 19 20 22 24
189 Morten Lund Olsen M9km50-54 4 84 17 19 20 22 23
190 Jonas Nyvang Team Tøf M9km30-34 4 84 19 20 21 22 21
191 Marianne Karstenberg RIMO F3km55-59 4 84 21 20 20 22 21
192 Heidi Hansen Viby løbeklub F3km40-44 3 84 22 21 18 0 23
193 Brian Nielsen M9km35-39 3 84 17 0 24 22 21
194 Leif Nilsson LMK Asnæs M6km70-74 5 83 20 21 0 21 21
195 Jacob Frost Hansen Viby løbeklub M3km0-11 4 83 21 22 21 0 19
196 Søren Helmer Fremad Holbæk M6km40-44 5 83 23 0 23 13 24
197 Kurt Bach Fløng Kondi M6km65-69 4 83 20 18 24 21 18
198 Palle Sekshøj-Christensen Fløng Kondi M9km60-64 4 83 20 20 17 20 23
199 Morten Seehusen DIF Motion M9km55-59 3 83 17 0 22 22 22
200 Frants Engelby Korsør Atletik og Motion M9km55-59 4 82 20 19 20 21 21
201 Jens Jørgen Eriksen DIF Motion M9km60-64 5 82 18 22 20 0 22
202 Marianne Jacobsen Tabata løberne F3km45-49 4 82 22 18 20 22 0
203 Finn Asbirk Ik hellas M9km65-69 5 82 0 21 21 20 20
204 Benita Skjærlund F9km45-49 3 82 21 20 21 17 20
205 Marianne Meedom Christensen Holbæk LMK F9km50-54 4 82 17 20 20 20 22
206 Louise Borchersen Brøndum JLMK F6km35-39 5 82 20 20 22 0 20
207 Søren Mortensen landsbyens auto M9km30-34 5 82 18 22 22 19 19
208 Heidi Villadsen F3km40-44 4 82 0 20 19 21 22
209 Karin Storm F9km40-44 3 82 20 0 21 21 20
210 Thomas Sikora 4200 Running M6km40-44 6 81 20 20 0 21 20
211 Ditte Pedersen Sørby løbeklub F6km40-44 5 81 20 20 20 0 21
212 Bent Gøttrup Slagelse Motionsklub M6km55-59 5 81 20 20 18 0 23
213 Lars Svanberg Hillerød 10. klasse - sejtrækkerne M6km45-49 4 80 17 20 22 0 21
214 Charlotte Sprenger F6km55-59 4 80 18 22 15 20 20
215 Finn Jeppesen Holbæk LMK M6km70-74 6 80 19 20 20 20 20
216 Christian H. U. Sørensen Korsør atletik og motion M6km40-44 7 79 13 0 21 23 22
217 Hans Bruun-Jensen Holbæk LMK M6km45-49 5 79 0 21 21 18 19
218 Vibeke Lyster Høng løbeklub F9km55-59 6 79 19 19 21 20 0
219 Line Rasmussen F6km35-39 6 79 16 19 23 21 0
220 Karina Pedersen ALOT F6km45-49 5 79 0 20 18 19 22
221 Cathrine Hartung F6km45-49 6 79 15 18 24 22 10
222 Preben Schrøder Odsherredløberne M6km65-69 5 79 19 20 19 20 20
223 Chris Olsen M9km35-39 4 79 20 16 21 20 18
224 Per Frederiksen Fløng Kondi M9km55-59 5 79 18 20 19 20 20
225 Ole Fabricius M9km40-44 4 78 20 18 18 22 0
226 Kristian Egholm Ik hellas M9km40-44 5 78 19 21 17 21 5
227 Bjørn Olsen JLMK M6km60-64 4 78 20 19 19 20 0
228 Stephanie Hauser JLMK F3km35-39 5 78 20 20 17 21 0
229 Lise Damm #Holrun F6km25-29 4 78 16 20 20 22 0
230 Tobias Højlund M3km0-11 5 77 19 21 19 18 16
231 Elisabeth Leisted Fløng Kondi F6km55-59 5 77 10 17 20 21 19
232 Malthe Højlund M3km0-11 6 77 18 20 20 19 17
233 Lauritz Tietze M9km35-39 5 77 14 17 20 21 19
234 Cecilie Sprenger F6km25-29 5 77 17 0 19 21 20
235 Peter Simonsen Slagelse Atletik Delta M9km40-44 6 77 21 20 11 18 18
236 Kristian Olsen Team Herner M9km35-39 6 76 15 19 22 0 20
237 Lasse Hvenegaard GV’sejeste M9km40-44 7 76 0 19 16 20 21
238 Torben Witzell M6km50-54 5 76 18 18 21 19 0
239 Karsten Ølholm DIF Motion M3km45-49 5 76 16 0 19 19 22
240 Dorte Riisgaard F6km55-59 6 75 17 15 18 19 21
241 Asbjørn Andersen Høng løbeklub M9km18-19 1 75 0 25 0 25 25
242 Lucas Rosendahl Jeppesen Korsør Atletik og Motion M6km14-15 1 75 25 0 25 25 0
243 Malene Jacobsen Landsbyens auto F3km40-44 5 75 0 19 17 19 20
244 Martin Thornbjerg Klausen Fremad Holbæk M6km45-49 6 75 25 25 0 25 0
245 Maja Behrens Holbæk LMK F6km50-54 2 75 20 0 16 18 21
246 Signe Boegh Greve Trim F3km65-69 1 75 25 25 0 25 0
247 Pernille Westh KHIF Løb & powerwalk F6km50-54 3 75 25 25 0 25 0
248 Martin Thornbjerg Klausen Fremad Holbæk M3km45-49 6 75 25 25 0 25 0
249 Heidi Treur F9km40-44 4 74 14 18 20 20 16
250 Janni Andersen F6km40-44 6 74 16 12 19 21 18
251 Carsten Pedersen ALOT M9km60-64 6 74 17 17 19 21 0
252 Anette Fog Jørgensen RIMO F9km50-54 5 74 16 18 18 19 19
253 Marinus Petersen RIMO M6km50-54 6 74 20 15 17 22 0
254 Stefan Hansen 3KløverenOCR M9km35-39 7 73 0 25 0 25 23
255 Jesper Dissing Holbæk LMK M9km45-49 7 73 0 20 24 24 5
256 Morten Roslyng Johansson #Waltzingmorten M6km45-49 7 73 19 18 14 22 0
257 Lars Pilgaard RIMO M6km65-69 6 72 18 19 17 18 16
258 Karsten Nielsen Holbæk LMK M6km50-54 7 72 15 13 18 20 19
259 Bjarke Rømer Gravlund Holbæk LMK M6km14-15 2 72 0 24 0 23 25
260 Henrik Glimø Køge Atletik Klub M9km45-49 8 72 18 18 18 18 0
261 Thomas B Jensen DIF Motion M6km45-49 8 72 18 14 15 19 20
262 Peter Nielsen Køge Atletik Klub M9km50-54 5 72 18 12 21 21 0
263 Viggo Mortensen RIMO M3km14-15 3 71 23 23 0 25 0
264 Sebastian Antoine M9km30-34 6 71 17 17 20 0 17
265 Lars Karlsen Hvalsø Løbeklub M9km55-59 6 71 24 22 25 0 0
266 Mette Aronsson Thornbjerg Holbæk LMK F6km55-59 7 71 24 24 23 0 0
267 Dorte Keinicke Slagelse Motionsklub F9km45-49 4 71 16 16 18 16 21
268 Michael Larsen M6km40-44 8 71 18 18 16 19 0
269 Thomas Elsgaard Greve Trim M9km50-54 6 71 16 17 16 0 22
270 Pernille Kinnunen Malmos A/S F9km50-54 6 71 23 24 24 0 0
271 Bee Andersen Høng løbeklub F9km45-49 5 71 0 24 0 23 24
272 Hans Weis Eliasen LMK Asnæs M9km65-69 6 71 23 24 0 24 0
273 Peter Letting M6km50-54 8 70 16 16 19 17 18
274 Frank Jensen Team Hechmann Sport M6km50-54 9 70 23 0 0 24 23
275 Britta Olsen Borup Løbeklub F9km40-44 5 70 16 19 17 18 15
276 Claus Olsen Kalundborg-if M6km60-64 5 70 24 0 22 0 24
277 Heidi Aparicio Madsen F6km35-39 7 70 14 17 19 19 15
278 Robert Jensen 4200Running M6km45-49 9 70 16 16 16 20 18
279 Jørgen Veisig Køge Cykelmotion M9km50-54 7 70 15 15 17 17 21
280 Christian Ottendahl Jakobsen M9km35-39 8 69 11 0 17 17 24
281 Søren Skovgaard Holbæk LMK M9km60-64 7 69 15 15 16 19 19
282 Finn Kofoed-Dam Greve Trim M9km55-59 7 69 22 24 0 23 0
283 Michael Emanuel Fløng Kondi M6km55-59 6 69 0 16 14 19 20
284 Louise Jensen Tabata løberne F3km40-44 6 69 23 0 22 24 0
285 Rikke Kristensen Ik hellas F3km35-39 6 69 22 23 0 24 0
286 Anne Larsen F3km55-59 5 68 0 0 22 23 23
287 Henrik Breth Jakobsen Holbæk LMK M9km60-64 8 68 22 23 0 23 0
288 Carsten Nisted BEC - Bankernes EDB Central M9km55-59 8 68 16 18 17 15 17
289 Per Malmos Malmos A/S M9km60-64 9 68 23 24 21 0 0
290 Michael Hansen 4200Running M9km45-49 9 68 15 17 17 0 19
291 Peter Dorff Hansen RIMO M9km55-59 9 68 11 0 21 18 18
292 Klaus Jensen Holbæk LMK M3km40-44 4 68 0 0 22 22 24
293 Johnny Bonke Karlslunde Tri M9km55-59 10 67 0 17 18 17 15
294 Minna Thorning Jensen VHG Cykelsport F9km40-44 6 67 13 0 18 19 17
295 Jan Halvorsen KHIF Løb & powerwalk M3km60-64 4 67 23 0 22 22 0
296 Asbjørn Ingleby JLMK M3km12-13 5 67 0 23 22 0 22
297 Erik Zacho Holbæk LMK M6km65-69 7 67 24 21 22 0 0
298 Mauro Marigo Køge Atletik Klub M9km40-44 8 67 16 12 12 19 20
299 Thomas Boysen M9km35-39 9 67 13 14 18 18 17
300 Jette Kongstad Hvalsø Løbeklub F6km50-54 4 67 21 24 22 0 0
301 Clara Marschner F6km35-39 8 67 15 16 18 18 14
302 Peter Korshøj Holbæk LMK M6km65-69 8 67 17 16 15 17 17
303 Heidi Eva Andersen F9km45-49 6 66 15 17 16 15 18
304 Rikke Pilgaard Nielsen #Holrun F6km40-44 7 66 11 15 12 22 17
305 Søren Haugaard Høng løbeklub M9km55-59 11 66 13 0 15 19 19
306 Carina Brink Køge Trail Ladies F6km50-54 5 66 0 0 19 24 23
307 Lene Koogi Ik hellas F6km55-59 8 66 14 13 16 18 18
308 Magnus Dahl-Hansen M3km0-11 7 65 22 0 0 23 20
309 Anita Kragh Nielsen Slagelse Motionsklub F9km50-54 7 65 21 0 23 21 0
310 Leif Lindegren Larsen LMK Asnæs M6km60-64 6 65 22 22 0 0 21
311 Benny Christiansen JLMK M6km60-64 7 65 0 0 20 23 22
312 Jacob Mortensen RIMO M3km40-44 5 64 21 22 0 21 0
313 Ane Højlund F9km45-49 7 64 17 14 14 14 19
314 Lena Sørensen KHIF Løb & powerwalk F9km45-49 8 64 23 22 0 19 0
315 Anne Marie Bluhm Hansen Mikkeller Running Club F9km45-49 9 64 22 0 22 20 0
316 Gitte Børresen KHIF Løb & powerwalk F6km45-49 7 64 14 16 19 12 15
317 Laura Poulsen Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km25-29 6 64 20 23 21 0 0
318 Jes Kortsen M6km40-44 9 63 0 21 20 22 0
319 Erik Johansen Kalundborg-if M6km65-69 9 63 0 24 23 16 0
320 Asta Mortensen RIMO F3km0-11 5 63 21 19 0 23 0
321 Morten Kjær Bevæg dig for livet - RUNNERS M6km35-39 5 63 20 0 21 0 22
322 Frode Mortensen RIMO M3km12-13 6 63 21 21 0 21 0
323 Leon Sander Brandenborg Holbæk TRI M9km45-49 10 63 7 16 20 0 20
324 Carsten Petersen JLMK M9km35-39 10 62 12 15 19 16 0
325 Lea Witzell 5 Tårns Motion F6km45-49 8 62 21 15 15 11 0
326 Karina Breiner Skov Terkelsen Fremad Holbæk F3km40-44 7 62 20 22 20 0 0
327 Anja Marika Sørensen Team Sørensen F6km45-49 9 61 22 19 0 20 0
328 Carsten Lundegaard Tølløberne M9km50-54 8 61 19 20 22 0 0
329 Lea Ovesen F3km45-49 5 61 21 19 21 0 0
330 Conny Niemi KHIF Løb & powerwalk F6km50-54 6 61 16 17 14 14 0
331 Jeanne Nobel Høng løbeklub F9km35-39 4 61 18 20 0 0 23
332 Frank Bennetsen M9km50-54 9 61 6 13 14 18 16
333 Marlene Jørgensen Holbæk LMK F9km45-49 10 61 18 11 19 13 0
334 Tine Jensen F9km50-54 8 61 12 16 15 0 18
335 Thomas Porsmose Holbæk LMK M3km45-49 7 60 19 0 21 20 0
336 Jens Olesen KHIF Løb & powerwalk M6km45-49 10 60 20 19 0 21 0
337 Rolf Larsen M9km45-49 11 60 10 12 16 16 16
338 Carl Erik Rebien DIF Motion M6km65-69 10 60 21 0 18 0 21
339 Bodil Hjort Holbæk LMK F6km60-64 6 60 21 20 19 0 0
340 Johannes Grøntved Høng løbeklub M9km65-69 7 60 19 0 20 21 0
341 Palle Dybdal Nordea Ejendomme M6km50-54 10 60 0 17 23 0 20
342 Hanne Danielsen F6km40-44 8 60 19 11 10 17 13
343 Brian R. Larsen Holbæk LMK M3km45-49 8 59 18 0 20 21 0
344 Stig Bille Iversen 4440løberne M9km50-54 10 59 8 14 15 16 14
345 Per Bækgård Madsen Holbæk LMK M9km60-64 10 59 12 10 14 15 18
346 Allan Olderkjær M6km40-44 10 59 0 15 12 15 17
347 Christina Wæver Wæver Lorentzen ALOT F6km50-54 7 58 15 16 12 0 15
348 Preben Ejlertsen M9km55-59 12 58 6 12 16 14 16
349 Lise Kruse Madsen Bevæg dig for livet - Runners F6km50-54 8 58 0 21 21 0 16
350 Anja Liss Petersen F6km45-49 10 58 0 21 17 0 20
351 Alfa Hauser JLMK F3km0-11 6 58 18 20 0 20 0
352 Jeanette Abildgaard F6km55-59 9 58 13 14 14 17 0
353 Louise Kirstan F9km40-44 7 58 10 17 14 17 0
354 Jesper Jensen 4200Running M6km45-49 11 57 15 13 0 14 15
355 Anders Frøhlke M9km45-49 12 57 9 13 15 15 14
356 Ole Pedersen Borup Løbeklub M6km55-59 7 57 0 0 15 21 21
357 Jane Koesgaard Holbæk LMK F9km45-49 11 57 0 0 17 18 22
358 Karoline Knudsen List Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km25-29 7 57 15 21 0 0 21
359 Brian Julius Team William&Matilde M6km40-44 11 57 19 0 18 20 0
360 Lene Køj Poulsen Malmos A/S F3km35-39 7 57 0 19 16 22 0
361 Charlotte Aagaard Christensen F6km50-54 9 57 17 0 0 21 19
362 Brian Rasmussen OKNygaard M9km35-39 11 57 18 20 0 19 0
363 Dorte Fris Jensen KHIF Løb & powerwalk F6km45-49 11 57 13 13 10 13 18
364 Mikkel Thomsen Maskinerne M9km25-29 3 57 19 0 0 20 18
365 Claus T. Degn Holbæk LMK M6km50-54 11 57 0 10 16 14 17
366 Tom Hjerrild Tølløberne M6km50-54 12 56 13 9 14 13 16
367 Michael Sørensen Run Forrest Run M6km45-49 12 56 12 15 0 13 16
368 Mathias Dahl-Hansen M3km0-11 8 56 20 0 0 21 15
369 Tina Ravnholt Tølløberne F6km50-54 10 56 14 18 11 13 0
370 Malene Keldt F6km45-49 12 56 8 12 14 14 16
371 Helle Nielsen Greve Trim F9km50-54 9 55 0 17 0 17 21
372 Sussi Thyge Køge Trail Ladies F6km50-54 11 55 0 0 18 20 17
373 Lina Due Bitz Nordea Ejendomme F9km50-54 10 55 10 13 0 16 16
374 Gitta Buch Høng løbeklub F9km50-54 11 55 7 11 12 15 17
375 Susanne Djernis JLMK F6km55-59 10 55 16 0 17 22 0
376 Gitte Jensen F9km45-49 12 54 19 15 20 0 0
377 Line Mathisen Fløng Kondi F9km45-49 13 54 0 10 15 12 17
378 Morten Lund M6km45-49 13 54 10 10 20 0 14
379 Simon Allingham Slagelse Motionsklub M9km40-44 9 54 15 13 9 16 10
380 Sune Rasmussen M6km55-59 8 54 16 21 17 0 0
381 Lone Hartung Nielsen Køge Trail Ladies F6km50-54 12 54 0 0 17 19 18
382 Kurt Jensen Borup Løbeklub M9km60-64 11 54 16 18 0 0 20
383 Kasper Jensen Hechmann Running M9km45-49 13 53 19 15 19 0 0
384 Klaus Johansen M9km40-44 10 53 18 1 0 17 17
385 Karin Christensen Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km55-59 11 52 9 21 0 0 22
386 Torben Nielsen JLMK M6km65-69 11 52 0 17 16 19 0
387 Ole Kragh M6km40-44 12 51 14 11 11 12 14
388 Camilla Vogn Kjær F6km40-44 9 51 17 17 17 0 0
389 Henrik Schjøtt M9km30-34 7 51 15 16 0 20 0
390 Torben Corell Iversen Greve Trim M9km55-59 13 51 14 14 10 0 13
391 Tobias Hauser JLMK M9km14-15 1 50 0 0 0 25 25
392 Bodil Ullerup RIMO F6km75- 2 50 0 25 0 0 25
393 Tanja Siiger F9km45-49 14 50 12 0 13 9 16
394 Erling Ammentorp Ik hellas M9km65-69 8 50 25 25 0 0 0
395 Lars Laugesen Trail & Pandelygtesjov M9km50-54 11 50 12 0 18 20 0
396 Sarah Børresen KHIF F6km12-13 1 50 0 25 25 0 0
397 Mette Poulsen Borup Løbeklub F6km70-74 4 50 0 25 0 0 25
398 Stine Ebsen Slagelse motionsklub F9km20-24 1 50 25 25 0 0 0
399 Mads Voss Hansen M9km20-24 6 50 0 0 25 25 0
400 Tore Sten Andersen Precis Runners M9km25-29 4 50 25 0 0 0 25
401 Kjeld Nørregaard KOM-PLeKS M9km70-74 1 50 25 25 0 0 0
402 Maria Greis Brandt Køge atletik F9km40-44 8 50 0 0 0 25 25
403 Cathrine Ahlmann Nordea Ejendomme F6km20-24 1 50 0 25 0 0 25
404 Benjamin Grønbæk Andersen M6km18-19 2 49 0 0 0 24 25
405 Anja Bjærg F3km40-44 8 49 24 0 25 0 0
406 Majbrit Rosin Holbæk LMK F6km20-24 2 49 25 0 24 0 0
407 Hanne Rosin Holbæk LMK F6km50-54 13 49 24 0 25 0 0
408 Wictor Husted Olsen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium M9km18-19 2 49 0 0 25 24 0
409 Louise Gründahl Molbo Goldbear Runner F9km35-39 5 49 25 0 0 0 24
410 Regitze Baumgarten Olsen F6km30-34 3 49 24 0 0 25 0
411 Susanne Olsen F6km50-54 14 49 0 19 15 15 0
412 Karina Helmer Fremad Holbæk F6km45-49 13 49 19 17 13 0 0
413 Ante Ziegler Ik hellas M6km0-11 2 49 0 0 24 25 0
414 Jens Lysholm Ellevang TIK-Løberne M9km50-54 12 48 9 0 6 15 18
415 Pernille Sørensen F9km20-24 2 48 24 0 0 24 0
416 Lene Holmgaard Holbæk LMK F9km55-59 7 48 24 24 0 0 0
417 Jørn Lauritzen Holbæk LMK M6km50-54 13 48 0 12 20 16 0
418 Annemette Heller Greve Trim F9km60-64 3 48 24 24 0 0 0
419 Hans H Pedersen M6km55-59 9 48 0 15 13 20 0
420 Pernille Westh KHIF Løb & powerwalk F3km50-54 3 48 24 24 0 0 0
421 Theodor Hauser JLMK M3km0-11 9 48 24 0 0 24 0
422 Amalie Sommer F6km20-24 3 47 0 24 23 0 0
423 Anita Iversen F6km25-29 8 47 0 0 23 0 24
424 Walther Bjerre Crossfit Holbæk M9km40-44 11 47 23 0 24 0 0
425 Helene Bothilde Rønne F9km50-54 12 47 24 23 0 0 0
426 Dennis Justesen Team Hechmann Sport M9km30-34 8 47 23 24 0 0 0
427 Camilla Riel F6km30-34 4 47 25 0 0 0 22
428 Hjalte Rømer Gravlund Holbæk LMK M6km12-13 3 47 0 0 0 23 24
429 Mette Johansen F9km20-24 3 47 23 24 0 0 0
430 Kim Dyhr Skotte M9km45-49 14 47 16 0 0 14 17
431 Søren Vange #Holrun M9km50-54 13 47 7 10 11 0 19
432 Søren Helmer Fremad Holbæk M3km40-44 6 47 0 0 24 23 0
433 Ida Ullitz TEAM KRAFTVRK F9km25-29 3 47 0 25 0 0 22
434 Morten Sloth M9km50-54 14 47 0 16 12 19 0
435 Malte Holmgaard Olsen M9km20-24 7 46 0 23 23 0 0
436 Gitte Abildgaard Kofoed F3km45-49 6 46 0 0 0 23 23
437 Camilla Vogn Kjær F9km40-44 9 46 0 0 0 23 23
438 Sine Logis Hansen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F3km18-19 1 46 0 0 22 24 0
439 Jack van Burleigh Nordea Ejendomme M9km55-59 14 46 9 13 8 12 12
440 Dag-Yero Diallo Precis Runners M6km20-24 2 46 24 0 0 0 22
441 Lars Kobbernagel M6km50-54 14 46 14 14 0 18 0
442 Ove Pedersen Høng løbeklub M9km55-59 15 46 0 16 0 16 14
443 Lærke Borchersen Brøndum JLMK F3km0-11 7 46 24 22 0 0 0
444 Berith Munch Sørensen Køge Trail Ladies F6km45-49 14 45 0 0 11 17 17
445 Mandy Wirth ALOT F9km45-49 15 45 0 0 24 21 0
446 Hanne Abildgaard Holbæk LMK F3km40-44 9 45 0 23 0 22 0
447 Martin Hansen Fløng Kondi M9km40-44 12 45 5 9 5 15 16
448 Magnus Hansen Rona 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium M3km18-19 2 45 0 0 22 23 0
449 Thea Lindebjerg Kot Slagelse Motionsklub F9km20-24 4 45 22 23 0 0 0
450 Kimmi Thorsen Holbæk LMK M9km40-44 13 45 12 7 7 12 14
451 Torben Persson M6km50-54 15 45 22 23 0 0 0
452 Karina Bidstrup F6km45-49 15 45 6 6 16 10 13
453 Hjalte Rømer Gravlund Holbæk LMK M3km12-13 7 44 23 0 21 0 0
454 Mette Katrine Wallin #HolRun/Team Kaiser Sport F6km45-49 16 44 12 14 0 18 0
455 Malene H. Petersen F3km45-49 7 44 0 21 23 0 0
456 Tim Kjær-Hansen Greve Trim M9km50-54 15 44 22 22 0 0 0
457 Dorthe Høier F3km55-59 6 44 22 22 0 0 0
458 Lise Larsen F3km50-54 4 44 0 21 23 0 0
459 Christoffer Karlsen M6km25-29 4 44 0 24 20 0 0
460 Viktor Frøslev M3km0-11 10 44 0 0 0 22 22
461 Mathias Jordt M9km25-29 5 44 21 0 23 0 0
462 Preben Nygaard Malmos A/S M9km50-54 16 44 10 11 13 10 0
463 Ole Pedersen pgi-motion M6km55-59 10 43 25 18 0 0 0
464 Nynne Krogh Cleiren Fløng Kondi F6km40-44 10 43 0 10 0 19 14
465 Lonnie Lilja ALOT F9km40-44 10 43 0 24 19 0 0
466 Malene Henriksen Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km30-34 5 43 0 22 0 0 21
467 Lars Eriksen TRI4 M9km40-44 14 43 11 14 4 14 0
468 Martin Sømberg Det 8. rige M6km35-39 6 43 22 21 0 0 0
469 Else Marie Seehusen DIF Motion F6km60-64 7 43 22 0 21 0 0
470 Åge Møller ALOT M6km55-59 11 43 22 0 21 0 0
471 Pernille Beierholm pgi-motion F9km50-54 13 43 20 0 0 23 0
472 Stig Molter Ulriksen M9km50-54 17 42 2 7 9 13 13
473 Matilde Frøslev F3km0-11 8 42 0 21 0 21 0
474 Lissi Karlsen F3km55-59 7 42 0 21 21 0 0
475 Jacob Eriksen Malmos A/S M9km35-39 12 42 19 23 0 0 0
476 Johnny Pedersen ALOT M9km55-59 16 42 21 21 0 0 0
477 Bo Hansen pgi-motion M9km45-49 15 42 1 10 14 7 11
478 Vibeke Bønding Greve Trim F9km45-49 16 42 13 8 0 6 15
479 Ivan Jeppesen Ik hellas M6km70-74 7 42 21 0 21 0 0
480 Folmer Jensen VHGU M9km60-64 12 42 0 0 12 14 16
481 Charlotte Dam F6km50-54 15 42 19 23 0 0 0
482 Finn Thor Hansen ALOT M9km60-64 13 42 0 12 13 17 0
483 Helle Stecher-Hansen 47½ Løberne - Lundby F9km40-44 11 41 0 22 0 0 19
484 Olav Raahede Odsherredløberne M6km65-69 12 41 0 0 0 22 19
485 Jonas Næsby Holbæk LMK M6km40-44 13 41 15 13 13 0 0
486 Mads Andersen Hvalsø Løbeklub M9km45-49 16 41 2 8 9 12 12
487 Mads Jensen Bevæg dig for livet - RUNNERS M6km40-44 14 40 6 12 8 14 0
488 Flemming Jørgensen JLMK M6km40-44 15 40 12 14 14 0 0
489 Charlotte Fanefjord Sørensen F6km35-39 9 40 10 0 14 16 0
490 Henrik Lång Konglång løberne. M9km50-54 18 40 3 0 8 12 17
491 Claus Raarup Naviair M9km50-54 19 40 1 0 5 14 20
492 Sonja Petersen DIF Motion F6km50-54 16 40 0 20 0 0 20
493 Kirsten Jeziorski Greve Trim F9km50-54 14 40 11 12 17 0 0
494 Brian Jensen4000 M9km40-44 15 40 13 0 10 4 13
495 Susanne Schwartzbach F3km40-44 10 39 0 0 0 18 21
496 Maria Steen Køge Atletik Klub F6km40-44 11 39 18 21 0 0 0
497 Bjarne Dybdahl Rørby Løbeklub M6km60-64 8 39 0 20 0 19 0
498 Christian Skriver #holrun M9km25-29 6 39 22 0 0 0 17
499 Tove Woller DIF Motion F9km50-54 15 39 9 14 16 0 0
500 Tina Granstrøm F3km45-49 8 39 0 0 19 20 0
501 Jesper Troelsen Holbæk LMK M9km50-54 20 39 20 0 19 0 0
502 Sofie Ziegler F3km0-11 9 39 0 0 20 19 0
503 Line Juul Christensen F9km40-44 12 38 18 20 0 0 0
504 Mette Christensen KHIF Løb & powerwalk F9km45-49 17 38 20 18 0 0 0
505 Dorte Jansen F9km45-49 18 38 25 0 0 0 13
506 Margrethe Klostergaard ALOT F6km55-59 12 38 0 19 19 0 0
507 Bjørn Hansen M9km60-64 14 38 19 19 0 0 0
508 Kristian Magersholt Hillerød 10. klasse - sejtrækkerne M9km45-49 17 38 11 14 13 0 0
509 Carina Vestergård Abildskov Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km25-29 9 38 18 0 0 20 0
510 Pia Holm F9km40-44 13 38 8 0 0 16 14
511 René Villumsen M6km40-44 16 38 16 0 10 0 12
512 Michael Rosin Holbæk LMK M6km55-59 12 38 19 0 19 0 0
513 Brian Grønkjær Slott M6km50-54 16 38 19 19 0 0 0
514 Rikke Steger F6km40-44 12 37 0 16 21 0 0
515 Christian Kepser ALOT M9km40-44 16 37 0 16 21 0 0
516 Sarah Andersen F6km35-39 10 37 19 0 0 0 18
517 Gitte Sivertsen RIMO F9km40-44 14 37 19 0 0 0 18
518 Claes Habersaat M6km40-44 17 37 8 9 6 10 10
519 Monica Larsen Hvalsø Løbeklub F6km35-39 11 37 0 18 0 0 19
520 Jacob Danielsen M9km40-44 17 37 0 10 15 0 12
521 Tina Lindenskov Nielsen Høng Løbeklub F6km40-44 13 37 8 8 6 15 0
522 Stefan Jensen M6km40-44 18 36 17 19 0 0 0
523 Annika Jensen Høng løbeklub F9km40-44 15 36 7 14 15 0 0
524 Mie Lisa Petersen F3km40-44 11 36 0 18 0 0 18
525 René Timm Slagelse Motionsklub M9km40-44 18 36 17 17 0 1 1
526 Katja Weber RIMO F9km45-49 19 35 0 19 12 4 0
527 Helle Brandt F6km45-49 17 35 0 5 9 9 12
528 Anne-Marie Vernon Tølløberne F6km50-54 17 35 13 0 10 12 0
529 Karl Ziegler M6km40-44 19 35 0 0 17 18 0
530 Gabi Juul-Bergstrøm /tri club denmark F6km40-44 14 35 9 0 0 16 10
531 Helle Eilersen Fløng Kondi F9km45-49 20 35 0 7 9 5 14
532 Flemming Schou Karlslunde Tri M9km50-54 21 35 1 6 3 11 15
533 Lars Pedersen Holbæk LMK M9km55-59 17 34 1 0 11 11 11
534 Lone Fischer F6km45-49 18 34 0 0 0 15 19
535 Christina Jensen F6km40-44 15 34 0 19 15 0 0
536 Anne-Hedvig Olsen F6km35-39 12 34 0 14 0 20 0
537 Mikkel Rørvig Sørensen #HolRun M9km35-39 13 34 16 18 0 0 0
538 Tove-Irén Parthaugen F9km50-54 16 33 14 0 19 0 0
539 Bjarne Kristiansen M6km40-44 20 33 9 0 5 0 19
540 Marianne Holmbo F9km50-54 17 33 15 0 0 18 0
541 Christian Børresen KHIF Løb & Powerwalk M6km45-49 14 33 11 9 13 0 0
542 Flemming Petersen Sørby løbeklub M9km45-49 18 33 5 11 6 6 10
543 Jens Olsen Køge Atletik Klub M9km45-49 19 33 6 7 7 0 13
544 Christian Bindslev M6km40-44 21 33 0 16 0 17 0
545 Jan Langkjær Hansen JAPI T.E.C M9km45-49 20 33 4 9 10 5 9
546 Ejvind Jensen M9km60-64 15 32 0 0 15 0 17
547 Anja Mandal Blue Stue F9km40-44 16 32 0 16 16 0 0
548 Bent Bækmand Kristensen Holbæk LMK M9km60-64 16 32 14 0 18 0 0
549 Henrik Laursen RIMO M9km55-59 18 32 1 4 9 10 9
550 Birthe Kristensen Greve Trim F9km50-54 18 32 13 19 0 0 0
551 Alvaro Buxens M6km45-49 15 32 0 0 19 0 13
552 Sussie Mortensen GV’sejeste F6km45-49 19 32 10 7 5 8 7
553 Pia Bentzen Greve Trim F6km55-59 13 31 15 16 0 0 0
554 Thomas Birkedal M6km45-49 16 31 14 0 17 0 0
555 Camilla Trustrup Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km40-44 16 31 0 18 13 0 0
556 Bo Slemming Greve Trim M9km60-64 17 30 0 14 0 16 0
557 Brian Johnsen Greve Trim M9km45-49 21 30 12 0 0 0 18
558 Mari Louise Wiederquist Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km35-39 13 30 0 0 0 17 13
559 Jørgen Wiberg M9km55-59 19 30 15 15 0 0 0
560 Anders Florup Nielsen Korsør atletik og motion M9km40-44 19 29 0 15 14 0 0
561 Morten Almstrup Team La Sportiva M9km50-54 22 29 11 18 0 0 0
562 Klaus Jensen Holbæk LMK M9km40-44 20 29 1 5 2 11 11
563 Helle Kristiansen F6km35-39 14 28 0 13 15 0 0
564 Søren Gulbrant Greve Trim M9km45-49 22 28 13 0 0 0 15
565 Henrik Schilling LMK Asnæs M9km40-44 21 28 0 0 13 0 15
566 Louise Kolpen F6km35-39 15 28 0 12 16 0 0
567 Annet Thomsen Greve Trim F6km45-49 20 28 5 4 7 7 9
568 Finn øgård Hansen pgi-motion M9km55-59 20 28 4 9 7 0 8
569 Carsten Pedersen LMK Asnæs M9km55-59 21 27 3 5 13 6 0
570 Jens Worm Andersen RIMO M9km55-59 22 27 25 0 0 0 2
571 Lise Jensen F6km45-49 21 27 18 1 4 0 4
572 Sanne Agerskov F6km40-44 17 27 0 9 7 0 11
573 Kenneth Hostrup Sahlberg RIMO M9km45-49 23 27 1 1 8 10 8
574 Anita Kjær Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km40-44 18 26 10 0 16 0 0
575 Jens Peter Chr Dalsgaard DIF Motion M6km50-54 17 26 0 11 0 15 0
576 Morten Frydendal M9km40-44 22 26 10 8 0 8 0
577 Kathrin Skovgaard Hardiman Køges Kost Koncept F6km40-44 19 26 13 13 0 0 0
578 Torsten Jeziorski Greve Trim M9km60-64 18 26 13 13 0 0 0
579 Lone Hovn Petersen F6km40-44 20 26 15 0 11 0 0
580 Heidi Almgren-Hansen F9km35-39 6 25 0 0 0 0 25
581 Mie Becher Pedersen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F9km20-24 5 25 0 0 0 25 0
582 Lone Rosander Karlslunde Tri F6km50-54 18 25 0 0 0 0 25
583 Casper Jakobsen M3km30-34 1 25 0 0 0 25 0
584 Anders Aagaard Hansen Endurance Team Phoenix M9km25-29 7 25 0 0 0 25 0
585 Camilla Ewers Olsen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F3km18-19 2 25 0 0 0 25 0
586 Carol Rasmussen Dintraener F9km50-54 19 25 0 0 0 0 25
587 Benjamin Baraka Mpambano 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium M6km18-19 3 25 0 0 25 0 0
588 Maria Steen Køge Atletik Klub F9km40-44 17 25 0 0 25 0 0
589 Patrick Leese FIF M9km30-34 9 25 25 0 0 0 0
590 Trine Kaad Køge Atletik Klub F6km30-34 6 25 0 25 0 0 0
591 Bodil Timm Kalundborg-if F6km65-69 3 25 25 0 0 0 0
592 Sune Pedersen M9km35-39 14 25 25 0 0 0 0
593 Rie Kjær Christensen F6km30-34 7 25 0 0 25 0 0
594 Christoffer Schülein Holbæk LMK M9km16-17 1 25 25 0 0 0 0
595 Dikte Eschricht Jensen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F6km18-19 1 25 0 0 25 0 0
596 Jonathan Grønbæk Andersen M6km18-19 4 25 0 0 0 25 0
597 Michelle Juel Keested 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F3km18-19 3 25 0 0 25 0 0
598 Camilla Steinicke Henriksen F3km30-34 3 25 0 25 0 0 0
599 Peer Rasmussen RIMO M6km55-59 13 25 0 0 25 0 0
600 Mihalis Tsiropoulos Precis Runners M6km30-34 1 25 25 0 0 0 0
601 Trine Roslyng Johansson Hechmann Running F9km40-44 18 25 25 0 0 0 0
602 Mikkel Hylby M6km0-11 3 25 0 0 25 0 0
603 Mia Laybourn Steiness F9km25-29 4 25 25 0 0 0 0
604 Mandy Wirth ALOT F3km45-49 9 25 0 25 0 0 0
605 Nadia Nathan F6km30-34 8 25 0 0 0 0 25
606 Lars Bo Andersen KHIF Løb & powerwalk M6km45-49 17 25 13 12 0 0 0
607 Hjalte Hylby M6km16-17 1 25 0 0 25 0 0
608 Niels Hansen Køge Atletik M9km50-54 23 25 0 25 0 0 0
609 Nicolai Skafte M6km30-34 2 25 0 0 0 0 25
610 Victor Fromberg Team Forrest gumps deciple M9km16-17 2 25 0 25 0 0 0
611 Ole Pedersen pgi-motion M3km55-59 3 25 25 0 0 0 0
612 Mike Andreas Andersen DGI Tidtagning M3km20-24 1 25 25 0 0 0 0
613 Philip Østergaard M9km18-19 3 25 25 0 0 0 0
614 Oliver Hostrup Sahlberg RIMO M6km14-15 3 25 0 25 0 0 0
615 Nicole Vincentz Slagelse Motionsklub F9km20-24 6 25 0 0 25 0 0
616 Mohammed Idris M6km20-24 3 25 0 0 0 0 25
617 Kasper Lehmann Pedersen M6km25-29 5 25 0 0 0 0 25
618 Mie Becher Pedersen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F6km20-24 4 25 0 0 25 0 0
619 Camilla Pedersen KHIF F3km45-49 10 24 0 24 0 0 0
620 Andreas Vestergaard M6km14-15 4 24 24 0 0 0 0
621 Nicolai Lykke Team Forrest gumps deciple M9km16-17 3 24 0 24 0 0 0
622 Sabrina Jensen F3km20-24 2 24 0 0 0 0 24
623 Else Borring Holbæk LMK F6km55-59 14 24 0 0 24 0 0
624 Ole Jensen JLMK M6km60-64 9 24 0 0 24 0 0
625 Mads Petersen M6km14-15 5 24 0 0 0 0 24
626 Toke Hylby M6km14-15 6 24 0 0 24 0 0
627 Klaus V Larsen Ik hellas M9km65-69 9 24 0 0 0 0 24
628 Pernille Beierholm pgi-motion F6km50-54 19 24 0 0 24 0 0
629 Rebecca Aida Petersen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F3km18-19 4 24 0 0 24 0 0
630 Kenneth Petersen M3km30-34 2 24 0 0 0 24 0
631 Peer Rasmussen RIMO M9km45-49 24 24 24 0 0 0 0
632 Carl Johan Hildebrand M9km40-44 23 24 0 0 0 0 24
633 Tim Lasman APSTACLE RUNNING M9km30-34 10 24 0 0 0 0 24
634 Christina Baun Hillerød 10. klasse - sejtrækkerne F3km30-34 4 24 0 0 24 0 0
635 Ingrid Ferslev Fremad Holbæk F3km0-11 10 24 0 0 24 0 0
636 Iver Thomsen Roskilde ældre motion M6km65-69 13 24 0 0 0 24 0
637 Jesper Bodeholt M9km45-49 25 24 1 1 11 11 0
638 Mark Rieck Larsen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium M3km18-19 3 24 0 0 0 24 0
639 Sebastian Rathje M6km20-24 4 24 0 0 0 0 24
640 Casper Jakobsen M6km30-34 3 24 0 0 0 0 24
641 Rikke Larsen F9km40-44 19 24 9 15 0 0 0
642 Anton Holst Schilling LMK Asnæs M3km0-11 11 24 0 0 24 0 0
643 Lucas Sødergaard M6km14-15 7 24 0 0 0 24 0
644 Christina Poulsen Køge atletik F9km45-49 21 24 0 0 0 24 0
645 Anders Kornerup Olesen M6km12-13 4 24 24 0 0 0 0
646 Lars Birk Jensen M3km35-39 3 24 0 0 0 24 0
647 Camilla Ralkov Hvalsø Løbeklub F6km45-49 22 24 0 10 0 0 14
648 Lene Christensen RIMO F9km45-49 22 24 0 13 0 11 0
649 Gitte Pedersen Blue Stue F9km45-49 23 24 0 6 10 8 0
650 Allan Søgaard Orienteringsklubben Roskilde M9km45-49 26 24 0 24 0 0 0
651 Berit Hartung F3km45-49 11 24 24 0 0 0 0
652 Valdemar Høgh Christensen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium M3km18-19 4 24 0 0 24 0 0
653 Nicolai Skafte M6km25-29 6 24 0 0 24 0 0
654 Stephanie Ingversen F6km30-34 9 24 0 0 0 0 24
655 Jens Falkesen M3km55-59 4 24 0 24 0 0 0
656 Gitte hemicke Rosen Rørby Løbeklub F3km50-54 5 24 0 0 24 0 0
657 Lasse Vester M6km30-34 4 24 24 0 0 0 0
658 Claus Møller M3km50-54 2 24 0 0 0 24 0
659 Simon Schneider Johnsen M6km25-29 7 24 0 0 0 0 24
660 Bolette Fischer F6km20-24 5 24 24 0 0 0 0
661 Oliver Fris vinde helsinge løbeklub M3km0-11 12 24 0 0 0 0 24
662 Edina Wiesler F9km35-39 7 24 0 24 0 0 0
663 Mathias Laugesen M6km16-17 2 24 0 0 24 0 0
664 Pernille Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS F3km25-29 3 24 24 0 0 0 0
665 Jens Egede Rasmussen M6km35-39 7 24 0 24 0 0 0
666 Christina Anker Scales Ædedolkenes Klub F9km40-44 20 24 24 0 0 0 0
667 Oscar Wind Tune Trim M6km0-11 4 24 24 0 0 0 0
668 Amanda Madsen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium F3km18-19 5 23 0 0 23 0 0
669 Kenneth Holmbjerg Lejre Night Runners M6km55-59 14 23 0 23 0 0 0
670 Jonas Dehn M9km35-39 15 23 23 0 0 0 0
671 Michella Kaalhøj KHIF Løb & Powerwalk F6km20-24 6 23 23 0 0 0 0
672 Jane Holst Højby Udemotion F6km50-54 20 23 0 0 23 0 0
673 Morten Jensen pgi-motion M9km50-54 24 23 5 8 10 0 0
674 Rene Thomsen Karlslunde Tri M9km55-59 23 23 0 0 0 0 23
675 Mik Kristoffersen Mars DK M9km40-44 24 23 0 23 0 0 0
676 Ida Ullitz TEAM KRAFTVRK F6km25-29 10 23 23 0 0 0 0
677 Mads Lange M6km25-29 8 23 0 0 0 0 23
678 Christina Klement Hansen F9km30-34 4 23 0 0 0 0 23
679 Sofie Nielsen F3km12-13 4 23 0 0 0 0 23
680 Heidi Djernis F3km35-39 8 23 0 0 23 0 0
681 Camilla Tind Køge Trail Ladies F6km25-29 11 23 0 0 0 0 23
682 Kitt Spengler F9km25-29 5 23 0 0 0 23 0
683 Mads Larsen M6km25-29 9 23 0 0 23 0 0
684 Johan Hildebrand M9km40-44 25 23 0 0 23 0 0
685 Helle Baagøe Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS F3km50-54 6 23 23 0 0 0 0
686 Oliver Thyssen M3km0-11 13 23 0 0 0 0 23
687 Henrik Gammalmark Pedersen Holbæk LMK M9km50-54 25 23 23 0 0 0 0
688 Karla Hartung Jørgensen F3km12-13 5 23 23 0 0 0 0
689 Benny Christiansen JLMK M3km60-64 5 23 0 23 0 0 0
690 Kirsten Sode højland F6km35-39 16 23 0 0 0 0 23
691 Michael Sjøberg DIF Motion M6km40-44 22 23 0 10 0 0 13
692 Susanne Lindskov #Holrun F3km50-54 7 23 0 23 0 0 0
693 Mads riemer Helbo M6km16-17 3 23 0 0 23 0 0
694 Cecilie Andersen F9km20-24 7 23 0 0 0 23 0
695 Michael Rixon M9km30-34 11 23 0 0 0 0 23
696 Klaus Jørgensen M3km55-59 5 23 23 0 0 0 0
697 Vicki Thyssen F3km35-39 9 23 0 0 0 0 23
698 Bjarke Rømer Gravlund Holbæk LMK M3km14-15 4 23 0 0 23 0 0
699 Anita Kløve Iversen F6km25-29 12 23 0 0 0 23 0
700 Christopher Brixen Precis Runners M6km30-34 5 23 23 0 0 0 0
701 Tina Jakobsen F6km30-34 10 23 23 0 0 0 0
702 Ida Svane Grevlund F9km25-29 6 23 0 0 0 0 23
703 Kasper Koch /tri club denmark M9km25-29 8 23 0 23 0 0 0
704 Andreas Storgaard Madsen 3.d Idræt B - Odsherreds gymnasium M3km18-19 5 23 0 0 23 0 0
705 Lise Lindvig F6km55-59 15 23 23 0 0 0 0
706 Mads Nielsen Precis Runners M9km25-29 9 23 23 0 0 0 0
707 Klaus Sørensen Slagelse Motionsklub M9km50-54 26 23 1 2 0 8 12
708 Dan Sutherland Køge atletik M6km45-49 18 23 23 0 0 0 0
709 Nanna Ferslev Fremad Holbæk F3km40-44 12 23 0 0 23 0 0
710 Louise Gründahl Molbo Goldbear Runner F6km35-39 17 23 0 23 0 0 0
711 Helle Simonsen TIK Løberne F6km50-54 21 23 23 0 0 0 0
712 Lene Berring F6km55-59 16 22 22 0 0 0 0
713 Jeppe Heiner Brandt Kofoed M3km40-44 7 22 22 0 0 0 0
714 Louise Pedersen KHIF F3km12-13 6 22 0 22 0 0 0
715 Louise Kjøller F6km30-34 11 22 0 0 22 0 0
716 Martine Herløw F9km60-64 4 22 22 0 0 0 0
717 Annette Vilstrup Hansen ALOT F9km45-49 24 22 11 0 11 0 0
718 Tenna Qvortrup Greve Trim F9km30-34 5 22 22 0 0 0 0
719 Sofie Nielsen F3km12-13 7 22 22 0 0 0 0
720 Anja Roos Køge Atletik Klub F6km40-44 21 22 22 0 0 0 0
721 Karina Thomasen F9km40-44 21 22 0 0 22 0 0
722 Mette Charlotte Malmberg Vest F6km35-39 18 22 22 0 0 0 0
723 Ebbe Larsen Høng løbeklub M9km50-54 27 22 1 1 4 6 11
724 Claus Damm M9km55-59 24 22 1 7 14 0 0
725 Christine Fog-Larsen F3km35-39 10 22 0 0 22 0 0
726 Lene Køj Poulsen Malmos A/S F9km35-39 8 22 22 0 0 0 0
727 Jørn Nielsen Holbæk LMK M9km60-64 19 22 0 0 22 0 0
728 Sanne Cowland F6km50-54 22 22 0 22 0 0 0
729 Andreas Alsbirk Luztoft M6km25-29 10 22 0 0 22 0 0
730 Stine Eger Palsbøll #Holrun F9km35-39 9 22 0 22 0 0 0
731 Cecilie Wettersløv F6km25-29 13 22 22 0 0 0 0
732 Lars Aamand Dahl M9km35-39 16 22 0 22 0 0 0
733 Christina Jensen F9km40-44 22 22 0 0 0 0 22
734 Sandy Boesen F9km35-39 10 22 0 0 22 0 0
735 Runa Aalykke Larsen F6km50-54 23 22 0 0 0 22 0
736 Tobias Nielsen M9km25-29 10 22 0 0 0 22 0
737 Christina Neergaard Greve Trim F6km30-34 12 22 22 0 0 0 0
738 Peter Juul Madsen Holbæk LMK M6km45-49 19 22 0 0 0 0 22
739 Birgitte Mortensen F3km50-54 8 22 0 22 0 0 0
740 Brian Steger M6km35-39 8 22 0 0 22 0 0
741 Camilla Andersen F9km25-29 7 22 0 0 0 22 0
742 Søren Michael Thomasen KomPLeKS M9km55-59 25 22 1 6 6 7 3
743 Finn Højland M6km65-69 14 22 0 0 0 0 22
744 Kathrine Abel-Jørgensen Nordea Ejendomme F6km40-44 22 22 0 0 0 0 22
745 Lukas von Schuckmann M9km25-29 11 22 0 0 0 0 22
746 Ole Lyngvåg M6km25-29 11 22 0 0 0 0 22
747 Sara Frøslev F3km35-39 11 22 0 0 0 0 22
748 Jeppe Johansen GV’sejeste M9km30-34 12 22 0 0 0 0 22
749 Rikke Friis F9km45-49 25 22 0 12 0 10 0
750 Henning Jensen M6km55-59 15 22 0 0 0 0 22
751 Caroline Helbo Andersen F9km25-29 8 22 0 22 0 0 0
752 Stefan Yong Gildhoff M9km35-39 17 22 22 0 0 0 0
753 Nicolai Bondersholt M6km30-34 6 22 22 0 0 0 0
754 Tove Woller DIF Motion F6km50-54 24 22 0 0 0 0 22
755 Kristine Rye Jensen TRI4 F9km25-29 9 22 22 0 0 0 0
756 Regitze Baumgarten Olsen F9km30-34 6 22 0 22 0 0 0
757 Niels Erik Wiederquist M6km60-64 10 21 0 0 0 21 0
758 Carsten Asp Svendsen OCR M3km45-49 9 21 21 0 0 0 0
759 Kasper Gabs Hansen Ballerup Biatlon M9km30-34 13 21 21 0 0 0 0
760 Ene Camille Lindharth F9km35-39 11 21 21 0 0 0 0
761 Erwin Næs Hvalsø Løbeklub M9km55-59 26 21 0 1 12 8 0
762 Julie Svan F6km25-29 14 21 21 0 0 0 0
763 Lars Lynge VHGU M9km55-59 27 21 8 0 0 13 0
764 Mette Ørveile F9km45-49 26 21 0 21 0 0 0
765 Anja Torsbakke F6km35-39 19 21 0 0 21 0 0
766 Peter Christensen M9km25-29 12 21 0 0 0 21 0
767 Maria Birch Nielsen 47½ Løberne - Lundby F9km40-44 23 21 0 21 0 0 0
768 Jørgen Hansen Team Hechmann Sport M9km45-49 27 21 21 0 0 0 0
769 Charlotte Timm F9km60-64 5 21 21 0 0 0 0
770 Camilla Lundsgaard F6km30-34 13 21 0 21 0 0 0
771 Lotte Sivertsen F9km40-44 24 21 21 0 0 0 0
772 Lauge Gravlund Holbæk LMK M3km40-44 8 21 0 0 21 0 0
773 Nina Nielsen F3km0-11 11 21 0 0 0 0 21
774 Dorte Jensen F3km35-39 12 21 0 0 21 0 0
775 Anna Neustrup F9km30-34 7 21 0 21 0 0 0
776 Rasmus Skjold Precis Runners M9km25-29 13 21 0 0 0 0 21
777 Kenni Griffens Nilfisk M9km30-34 14 21 0 0 0 21 0
778 Lars Birk Jensen M6km35-39 9 21 0 0 0 0 21
779 Anne-Louise Heiner Brandt Kofoed F3km40-44 13 21 21 0 0 0 0
780 John Poulsen Fløng Kondi M6km60-64 11 21 0 21 0 0 0
781 Jacob Madsen M9km40-44 26 20 0 0 20 0 0
782 Kim Vognsen ALOT M9km55-59 28 20 1 10 0 9 0
783 Dorte Dahl Køge Trail Ladies F6km40-44 23 20 0 0 0 20 0
784 Michael Stoltenboerg RIMO M3km40-44 9 20 20 0 0 0 0
785 Jeanne Nobel Høng løbeklub F6km35-39 20 20 0 0 20 0 0
786 Signe Bisgaard F6km30-34 14 20 20 0 0 0 0
787 Tonny Petersen M6km35-39 10 20 0 0 0 0 20
788 Christina Buster Frank F3km40-44 14 20 0 0 0 20 0
789 Rikke Høgh Darmer Køge Trail Ladies F6km45-49 23 20 0 0 20 0 0
790 Mads Nielsen M9km25-29 14 20 0 0 0 0 20
791 Lasse Ikjær M9km30-34 15 20 20 0 0 0 0
792 Sanne Illum F3km35-39 13 20 0 0 0 20 0
793 Marianne Jørgensen F6km45-49 24 20 20 0 0 0 0
794 Onat Coskun Precis Runners M9km20-24 8 20 0 0 0 0 20
795 Klaus Langholz Kristensen Langholz AC M9km25-29 15 20 20 0 0 0 0
796 Michael Hansen M6km50-54 18 20 0 20 0 0 0
797 Lene Landvad Køge Trail Ladies F6km40-44 24 20 0 0 0 0 20
798 Pernille Svane Club LaSagna Sport F9km50-54 20 20 0 0 0 0 20
799 Kjeld Nørregaard KOM-PLeKS M6km70-74 8 19 0 0 19 0 0
800 Anders Florup Nielsen Korsør atletik og motion M9km40-44 27 19 0 0 0 0 19
801 Claus Christophersen VHG Cykelsport M9km45-49 28 19 1 6 12 0 0
802 Halfdan Stenholm M6km45-49 20 19 0 7 12 0 0
803 Jacob Bruun /tri club denmark M9km30-34 16 19 0 19 0 0 0
804 Nina Nielsen F3km0-11 12 19 19 0 0 0 0
805 Anne-Hedvig Olsen F9km35-39 12 19 19 0 0 0 0
806 Louise Kantsø F3km35-39 14 19 0 0 19 0 0
807 Katja Hansson F3km40-44 15 19 0 0 0 0 19
808 Lise Jensen F3km45-49 12 19 0 0 0 19 0
809 Peter Spengler M9km55-59 29 19 1 11 5 2 0
810 Christian Jønch M9km25-29 16 19 0 0 0 0 19
811 Dorte Dahl Køge Trail Ladies F6km40-44 25 19 0 0 0 0 19
812 Yvonne Gabrielsen KHIF Løb & powerwalk F6km45-49 25 19 1 1 0 6 11
813 Morten Olsen M6km35-39 11 19 0 19 0 0 0
814 Hanne Høberg Fløng Kondi F6km55-59 17 19 19 0 0 0 0
815 Gitte Lund F6km45-49 26 19 1 1 1 16 1
816 Tina Thaulov RIMO F3km40-44 16 19 19 0 0 0 0
817 Thomas Algot Søllested Mountain Gazelles M9km40-44 28 19 1 1 1 9 8
818 Dorte Heilskov Nordea Ejendomme0 F6km60-64 8 19 0 19 0 0 0
819 Anne Wonge Andreasen RIMO F9km40-44 25 19 6 13 0 0 0
820 Lars Sode Højland M6km40-44 23 18 0 0 0 0 18
821 Pia Friis Jeppesen Slagelse Motionsklub F6km45-49 27 18 0 3 6 3 6
822 Rune Skougaard M9km30-34 17 18 0 18 0 0 0
823 Marianne Petersen Greve Trim F6km60-64 9 18 18 0 0 0 0
824 Tina Kann Hillerød 10.klasse-sejtrækkerne F6km55-59 18 18 0 18 0 0 0
825 John Hansen M9km65-69 10 18 18 0 0 0 0
826 John Christensen Kalundborg-if M9km60-64 20 18 0 0 0 18 0
827 Thorrill Sørensen Bagatellen M9km40-44 29 18 4 3 1 10 0
828 Ulla Holm Bevæg dig for livet - Runners F6km45-49 28 18 0 1 12 0 5
829 Dan Dumitru M9km30-34 18 18 0 0 0 0 18
830 Anne Wonge Andreasen RIMO F6km40-44 26 18 0 0 0 18 0
831 Peter Juul Madsen Holbæk LMK M6km45-49 21 18 0 0 18 0 0
832 Hanne Nyborg Mikkeller Running Club F9km50-54 21 18 18 0 0 0 0
833 Kirsten Bridgwood F6km50-54 25 18 18 0 0 0 0
834 Unni Holbek F6km35-39 21 18 18 0 0 0 0
835 Katrine Sofie Dittrich Bach F6km40-44 27 18 0 0 18 0 0
836 Mads Grønbæk Anderse M6km45-49 22 17 0 0 0 0 17
837 Lauge Gravlund Holbæk LMK M9km40-44 30 17 1 0 0 7 9
838 Mie Andreasen F6km35-39 22 17 0 0 17 0 0
839 Maj-Britt Hjøllund Petersen #HolRun/Team Kaiser Sport F6km35-39 23 17 17 0 0 0 0
840 Johnny Kubiak Goldbear Runner M9km45-49 29 17 0 0 0 17 0
841 Anette Mørup Greve Trim F6km50-54 26 17 0 0 0 17 0
842 Peter Neergaard Greve Trim M6km55-59 16 17 17 0 0 0 0
843 Lærke Stoltenboerg RIMO F3km0-11 13 17 17 0 0 0 0
844 Anja Jedig F9km40-44 26 17 17 0 0 0 0
845 Lauge Gravlund Holbæk LMK M6km40-44 24 17 0 17 0 0 0
846 Linus Stoltenboerg RIMO M3km0-11 14 17 17 0 0 0 0
847 Allan Carlson M6km50-54 19 17 17 0 0 0 0
848 Jack Cowland M6km55-59 17 17 0 17 0 0 0
849 Brian Kristensen HP løbeklub M3km45-49 10 17 17 0 0 0 0
850 Pernille Stahrenberg F6km35-39 24 17 0 0 0 0 17
851 Alex Thorsen VHG Cykelsport M9km40-44 31 17 0 11 6 0 0
852 Philip Waseen Run Forrest Run M6km45-49 23 17 0 17 0 0 0
853 Lars R Mathiasen Holbæk LMK M9km50-54 28 17 0 1 7 9 0
854 Mads Grønbæk Andersen M6km45-49 24 17 0 0 0 17 0
855 Bonnie Oemann Holbæk LMK F6km35-39 25 16 0 0 0 0 16
856 Annika Jensen Høng løbeklub F6km40-44 28 16 0 0 0 0 16
857 Jacob Balling Fremad Holbæk M9km25-29 17 16 0 0 0 0 16
858 Brian Steger M9km35-39 18 16 0 0 0 0 16
859 Anja Hiltunen RIMO F9km45-49 27 16 0 9 0 7 0
860 Jannick Schumacher M6km40-44 25 16 0 0 0 0 16
861 Hanne Hilslev Nielsen Greve Trim F6km45-49 29 16 16 0 0 0 0
862 Finn Berg M9km60-64 21 16 0 16 0 0 0
863 Lasse Russotti M6km45-49 25 16 0 0 0 16 0
864 Thomas Munk M9km30-34 19 16 16 0 0 0 0
865 Andras Palfi M9km30-34 20 16 0 0 0 0 16
866 Anita La Fontaine Vipperød KGF F6km50-54 27 16 0 0 0 16 0
867 Adam von Magius M6km40-44 26 16 0 0 0 16 0
868 Peter Holst Højby Udemotion M6km55-59 18 16 0 0 16 0 0
869 Anne Stenholm F6km45-49 30 16 0 8 8 0 0
870 Michael Granlund Greve Trim M6km50-54 20 15 0 0 15 0 0
871 Allan Birkedal M6km45-49 26 15 0 0 0 15 0
872 Casper Thyssen M6km40-44 27 15 0 0 0 0 15
873 Trine Aamand Dahl F6km35-39 26 15 0 15 0 0 0
874 Svend Bøger M9km55-59 30 15 7 8 0 0 0
875 Louise Jensen Tabata løberne F6km40-44 29 15 0 0 0 0 15
876 Jesper Oemann Andersen Holbæk LMK M9km35-39 19 15 0 0 0 0 15
877 Lotte Lindboe F9km50-54 22 15 0 15 0 0 0
878 Kalle Autzen Høng løbeklub M9km55-59 31 15 12 1 0 1 1
879 Poul T. Pedersen RIMO M9km45-49 30 15 1 1 5 8 0
880 Maja Henriksen Løbeklubben 4420 F9km40-44 27 15 15 0 0 0 0
881 Martin Hardiman Køges Kost Koncept M6km40-44 28 15 7 8 0 0 0
882 Sam Eddy San Fransisco Crossrunners M6km40-44 29 15 0 0 15 0 0
883 Marc Henriksen Løbeklubben 4420 M9km40-44 32 14 14 0 0 0 0
884 Allan Hallin Saan-Løberne M9km55-59 32 14 1 1 0 5 7
885 Charlotte Raeburn Colordamerne F9km50-54 23 14 0 0 14 0 0
886 Jeppe Poss M9km30-34 21 14 14 0 0 0 0
887 Trine Borre F6km40-44 30 14 0 14 0 0 0
888 Britt Andersen F9km45-49 28 14 14 0 0 0 0
889 Erik Drachmann Holbæk LMK M9km50-54 29 14 0 1 0 4 9
890 Peter Findsen Køge atletik M9km45-49 31 14 14 0 0 0 0
891 Lea Nielsen F6km40-44 31 14 0 0 14 0 0
892 Lars Kristensen M9km45-49 32 14 1 0 0 13 0
893 Per Cantby Korsør atletik og motion M9km45-49 33 14 0 1 4 3 6
894 Jari Smørup Nordea Ejendomme M9km50-54 30 14 14 0 0 0 0
895 Betina Rieche Johnsen F6km40-44 32 14 14 0 0 0 0
896 Henrik Thyssen Greve Trim M9km50-54 31 13 13 0 0 0 0
897 Janie Fravn Odsherred Løberne F6km50-54 28 13 0 0 13 0 0
898 Hans Henrik Jeppesen M9km30-34 22 13 13 0 0 0 0
899 Pernille Dehn FIF atletik og motion F9km50-54 24 13 0 0 13 0 0
900 Dag Nielsen M9km50-54 32 13 4 9 0 0 0
901 Kenneth Samuelsen M9km40-44 33 13 0 0 0 13 0
902 Lisa Rostén Pedersen Tune Trim F6km35-39 27 13 13 0 0 0 0
903 Dorthe Toftebjerg Tune IF løbehold niveau 1 F6km55-59 19 12 12 0 0 0 0
904 Rasmus Nederskov M9km45-49 34 12 1 1 1 9 1
905 Nicolai Winther-stokholm M9km40-44 34 12 1 1 1 3 7
906 Marianne Juul Birch Zimmermann F9km40-44 28 12 12 0 0 0 0
907 Helen Sørensen Ik hellas F6km50-54 29 12 12 0 0 0 0
908 Lars Cordi M9km50-54 33 12 1 3 1 7 0
909 Lotte Mandal Greve Trim F6km40-44 33 12 12 0 0 0 0
910 Rune Mortensen Maskinerne M9km30-34 23 12 12 0 0 0 0
911 Tanja Brams F6km35-39 28 12 0 0 0 0 12
912 Camilla Wegge Andreasen F6km40-44 34 12 0 0 0 0 12
913 Nanna Vesterlund Thomsen F6km35-39 29 12 12 0 0 0 0
914 Ole Søndergaard M6km40-44 30 11 0 0 0 11 0
915 Jytte Friis Tune Trim F6km55-59 20 11 11 0 0 0 0
916 Karsten S Lund Ik hellas M9km60-64 22 11 0 11 0 0 0
917 Nicklas Viby Fursund M6km40-44 31 11 11 0 0 0 0
918 Bent Jensen M9km50-54 34 11 1 4 1 5 0
919 Anders Borre M6km45-49 27 11 0 11 0 0 0
920 Peter Haldor Hansen M6km40-44 32 11 0 0 0 0 11
921 Sandie Odessa Dehn F6km35-39 30 11 11 0 0 0 0
922 Michael Brandt M6km45-49 28 11 0 0 11 0 0
923 Søren Siggaard Padderne M9km40-44 35 11 2 6 0 0 3
924 Anders Hauser JLMK M9km40-44 36 11 1 1 3 1 6
925 Anette Kalle Larsen Holbæk LMK F9km40-44 29 11 11 0 0 0 0
926 Helene Tranderup Olesen F6km45-49 31 11 11 0 0 0 0
927 Stine Oppfeldt F6km45-49 32 11 0 11 0 0 0
928 Michael Kirkegaard Nathan M9km55-59 33 10 0 0 0 0 10
929 Claus Henriksen Codan Løb M9km50-54 35 10 1 0 1 0 8
930 Per Jensen ALOT M9km50-54 36 10 1 1 1 0 7
931 Jan Mørup Tune Trim M9km50-54 37 10 0 0 0 0 10
932 Diana Severinsen Greve Trim F9km45-49 29 10 10 0 0 0 0
933 Bo Rasmussen HP løbeklub M9km55-59 34 10 10 0 0 0 0
934 Jens Skriver #holrun M9km55-59 35 10 5 0 0 0 5
935 Charlie Solowej-bech M6km40-44 33 10 10 0 0 0 0
936 Morten Stokholm Fløng Kondi M9km40-44 37 9 9 0 0 0 0
937 Vicki Johansen F9km45-49 30 9 9 0 0 0 0
938 Ane Dolward F6km35-39 31 9 9 0 0 0 0
939 Jette Filsøe TIK F6km45-49 33 9 9 0 0 0 0
940 Rune Thomsen JLMK M6km40-44 34 9 0 0 9 0 0
941 TAGE BO NIELSEN M9km50-54 38 9 1 1 1 2 5
942 Jesper Brede M6km40-44 35 9 0 0 0 9 0
943 Lars Christian von Gersdorff M9km40-44 38 9 7 2 0 0 0
944 Karsten Vestergaard M6km45-49 29 9 9 0 0 0 0
945 Christina Volder KHIF Løb & powerwalk F6km45-49 34 9 2 1 2 2 3
946 Anders Saron Dalsgaard M9km45-49 35 9 1 1 0 0 7
947 Maria Knudsen Høng løbeklub F6km40-44 35 9 0 0 9 0 0
948 Marianne August Kryger LMK Asnæs F6km45-49 35 9 0 9 0 0 0
949 Niels Mathisen Fløng Kondi M9km55-59 36 9 0 1 3 1 4
950 Marie Toft Colordamerne F6km40-44 36 8 0 0 8 0 0
951 Jakob Kaad Køge Atletik Klub M9km40-44 39 8 0 0 8 0 0
952 Anders Houg Mikkeller Running Club M9km45-49 36 8 1 2 1 0 4
953 Claus Larsen M6km45-49 30 8 0 8 0 0 0
954 Rikke betina Jensen F9km45-49 31 8 8 0 0 0 0
955 Katja Weber RIMO F6km45-49 36 8 0 0 0 0 8
956 Per Møller SGF Crossgym M6km45-49 31 8 8 0 0 0 0
957 Maria Hamilton Brown Holbæk LMK F9km50-54 25 8 8 0 0 0 0
958 Tommy Rydberg Hansen M9km40-44 40 8 8 0 0 0 0
959 Brian Larsen Docra M6km45-49 32 7 7 0 0 0 0
960 Jeff Craven Holbæk LMK M9km45-49 37 7 1 4 0 2 0
961 Michael Granlund Greve Trim M9km50-54 39 7 1 1 0 1 4
962 Lars Nielsen LMK Asnæs M6km40-44 36 7 0 0 7 0 0
963 Mick Pelvig M9km45-49 38 7 1 1 2 1 3
964 Tina Boyd Tune Trim F6km40-44 37 7 7 0 0 0 0
965 Dorthe Grankvist F6km45-49 37 7 7 0 0 0 0
966 Thomas Pipper Malmos A/S M9km45-49 39 7 1 5 0 1 0
967 Mikael Yde Fløng Kondi M9km50-54 40 7 1 0 0 0 6
968 Martin Holmberg M9km40-44 41 6 0 0 0 6 0
969 Stig Petersen M9km45-49 40 6 1 1 3 1 1
970 Morten Drost Club LaSagna Sport M9km55-59 37 6 0 0 0 0 6
971 Kent Iversen Holbæk LMK M9km50-54 41 6 1 5 0 0 0
972 Jens Christian Louring Malmos A/S M9km45-49 41 6 1 3 1 1 0
973 Michael Arpe Nordea Ejendomme M9km55-59 38 6 2 3 0 1 0
974 Khieu Dieu Slagelse Motionsklub M9km55-59 39 6 1 1 1 3 1
975 Michael Stoltenboerg RIMO M9km40-44 42 6 6 0 0 0 0
976 Bendt Hejbøl M9km50-54 42 5 1 1 1 0 2
977 Carsten Juul Jensen Holbæk LMK M9km55-59 40 5 1 0 4 0 0
978 Camilla Nielsen F9km45-49 32 5 0 5 0 0 0
979 Claus Vognsen Holbæk TRI M9km40-44 43 5 1 1 1 0 2
980 Thomas Gudmundsen Malmos A/S M9km40-44 44 5 1 4 0 0 0
981 Anette Christensen F6km45-49 38 5 0 0 0 5 0
982 Jacob Sørensen Tas Race M9km40-44 45 5 0 0 0 5 0
983 Maria Knudsen Høng løbeklub F9km40-44 30 5 5 0 0 0 0
984 Thomas W. Juhl GSG&IF M9km50-54 43 5 0 1 1 3 0
985 Frank Poulsen M9km55-59 41 4 1 1 1 0 1
986 Camilla von Magius F6km45-49 39 4 0 0 0 4 0
987 Morten Nobel Høng løbeklub M9km40-44 46 4 1 1 0 1 1
988 Jørgen Jakobsen IF62 Walk M9km55-59 42 4 0 0 0 4 0
989 Jesper Holmbo M9km45-49 42 4 1 0 1 1 1
990 Louise Borring F6km45-49 40 4 4 0 0 0 0
991 Morten Peter Rasmussen GSG&IF M9km45-49 43 4 1 1 1 1 1
992 Morten Nobel Høng løbeklub M6km40-44 37 4 0 0 4 0 0
993 Vibeke Køhl Hoby TROELS a/s you rock we roll F9km45-49 33 4 0 4 0 0 0
994 Jesper Høgsvig Ik hellas M9km45-49 44 4 0 1 1 1 1
995 Jens Hou M9km50-54 44 4 1 1 1 1 0
996 Jacob Petersen Holbæk LMK M9km45-49 45 4 1 1 1 1 1
997 Per Frederiksen KomPLeKS M9km55-59 43 4 1 1 1 1 0
998 Peter Sørensen Holbæk LMK M9km40-44 47 4 1 1 1 1 0
999 Janne Farup F6km45-49 41 4 1 0 1 0 2
1000 Jonas Friis M9km40-44 48 4 1 1 1 0 1
1001 Thomas Jacobsen Landsbyens auto M9km40-44 49 4 1 1 1 1 1
1002 Allan Bachmann M9km40-44 50 4 0 0 0 0 4
1003 Carsten Asp Svendsen OCR M9km45-49 46 4 0 1 1 1 1
1004 Søren Valet Rimo M9km45-49 47 4 1 0 0 1 2
1005 Michael Hartmann /tri club denmark M9km45-49 48 4 1 0 1 1 1
1006 Ronnie Pettersson Karlslunde Tri M9km45-49 49 4 1 1 1 1 1
1007 Lars Skov Jensen Høng løbeklub M9km50-54 45 4 1 1 1 1 1
1008 Morten Høgsvig M9km45-49 50 4 0 0 0 4 0
1009 Thomas Møller Laursen JLMK M9km45-49 51 4 1 1 1 1 1
1010 Ulrik Bjerring ALOT M9km45-49 52 3 1 0 1 1 0
1011 Bjørn M. Schülein Holbæk LMK M9km40-44 51 3 1 1 0 1 0
1012 Brian Marker M9km45-49 53 3 0 0 1 1 1
1013 Rasmus Eliasson Meyer Skov Tølløberne M9km40-44 52 3 1 1 0 1 0
1014 Frank Kjær Johansen M9km45-49 54 3 0 1 1 1 0
1015 Allan Stenberg Greve Trim M9km45-49 55 3 3 0 0 0 0
1016 Rune Thomsen JLMK M9km40-44 53 3 3 0 0 0 0
1017 Tommy Ketscher M9km50-54 46 3 0 0 0 0 3
1018 Niels Emmering M9km40-44 54 3 1 1 1 0 0
1019 Michael Kristensen M9km45-49 56 3 1 0 0 1 1
1020 Pernille Stahrenberg F6km45-49 42 3 0 0 3 0 0
1021 Tommy Stub Blue Stue M9km45-49 57 3 0 1 1 1 0
1022 Elke Grønhøj Fløng Kondi F6km45-49 43 3 3 0 0 0 0
1023 Carsten Rasmussen M9km45-49 58 3 0 1 1 0 1
1024 Jim Mandal Blue Stue M9km45-49 59 3 0 1 1 1 0
1025 Klaus-Jørgen Nielsen Kalundborg-if M9km55-59 44 3 0 1 2 0 0
1026 Thomas Delff Nielsen #Holrun M9km40-44 55 3 1 1 1 0 0
1027 Michael Pedersen Blue Stue M9km45-49 60 3 0 1 1 1 0
1028 Lars Friberg Christensen RIMO M9km45-49 61 3 1 0 0 1 1
1029 Dorte Boysen GV’sejeste F6km45-49 44 3 1 0 1 1 0
1030 Jan Hoff-Hansen ALOT M9km50-54 47 2 1 1 0 0 0
1031 Mette Panduro Køge Atletik Klub F6km45-49 45 2 1 1 0 0 0
1032 Dorte Jansen F6km45-49 46 2 0 2 0 0 0
1033 Bo Backman M9km45-49 62 2 1 1 0 0 0
1034 Søren Bøgelund M9km45-49 63 2 0 0 1 0 1
1035 Christian Odgaard M9km45-49 64 2 1 1 0 0 0
1036 Thomas Jørgensen M9km45-49 65 2 1 1 0 0 0
1037 Michael Blæsbjerg HGATM M9km45-49 66 2 1 1 0 0 0
1038 Søren Bjerregaard Padderne M9km40-44 56 2 1 0 1 0 0
1039 Morten Herskind Dam Nygaard Holbæk LMK M9km45-49 67 2 1 0 1 0 0
1040 Herik Petersen Odsherredløberne M9km50-54 48 2 1 0 1 0 0
1041 Mick Frøslev M9km40-44 57 2 1 1 0 0 0
1042 Jan Krohn ALOT M9km50-54 49 2 0 0 2 0 0
1043 Marcus Faber Kappendrup Nilfisk M9km40-44 58 2 0 0 0 2 0
1044 Brian Kristensen VD M9km40-44 59 2 0 1 0 1 0
1045 Ole Kim Petersen RIMO M9km50-54 50 2 1 0 1 0 0
1046 Flemming Mortensen M9km55-59 45 2 0 2 0 0 0
1047 Claus Christensen RIMO M9km45-49 68 2 0 1 0 1 0
1048 Henrik Davidoff IF 62 Dalmose M9km45-49 69 1 0 0 0 1 0
1049 Jacob Thomsen M9km40-44 60 1 1 0 0 0 0
1050 Henrik Olsen Padderne M9km50-54 51 1 1 0 0 0 0
1051 Jacob Handberg /tri club denmark M9km40-44 61 1 1 0 0 0 0
1052 Lars Søholm Olsen Gå-Lunt-Løb Rødovre M9km45-49 70 1 1 0 0 0 0
1053 Tommy Ketcher M9km50-54 52 1 1 0 0 0 0
1054 Finn Søgaard Tune Trim M9km55-59 46 1 1 0 0 0 0
1055 Jacob Duus M9km45-49 71 1 1 0 0 0 0
1056 Michael Aagaard Jensen Odsherred Løberne M9km50-54 53 1 0 0 1 0 0
1057 Martin Stendahl Münster M9km45-49 72 1 0 0 0 0 1
1058 Helle Wind Tune Trim F6km45-49 47 1 1 0 0 0 0
1059 Michael Bengtsson M9km45-49 73 1 0 1 0 0 0
1060 Carsten Henrik Jensen M9km45-49 74 1 0 1 0 0 0
1061 Rasmus Vogn Kjær M9km40-44 62 1 0 0 1 0 0
1062 Thomas Petersen IMD8 M9km45-49 75 1 1 0 0 0 0
1063 Martin Myrup Korsør atletik og motion M9km40-44 63 1 0 0 0 1 0
1064 René Frank Jørgensen M9km50-54 54 1 1 0 0 0 0
1065 Christian Rønne Roskilde Tri M9km40-44 64 1 1 0 0 0 0
1066 Peter Lund Olsen M9km55-59 47 1 0 1 0 0 0
1067 Michael Bildsøe Møller M9km45-49 76 1 0 0 0 1 0
1068 Michael Baun M9km40-44 65 1 0 0 1 0 0
1069 Michael Brandt M9km45-49 77 1 0 1 0 0 0
1070 Marianne Jacobsen Tabata løberne F6km45-49 48 1 0 0 0 0 1
1071 Kent Filsøe TIK M9km50-54 55 1 1 0 0 0 0
1072 Svend Heiselberg Tune Trim M9km50-54 56 1 1 0 0 0 0
1073 Jette Lykke Hansen DIF Motion F6km45-49 49 1 0 1 0 0 0
1074 Jan Lundgreen Ædedolkenes Klub M9km45-49 78 1 1 0 0 0 0
1075 Allan Bruhn Borup Løbeklub M9km45-49 79 1 1 0 0 0 0
1076 Heidi Dyhr Tune Trim F6km45-49 50 1 1 0 0 0 0
1077 Anders Jannerup M9km45-49 80 1 0 0 0 1 0
1078 Claus Søgaard Andersen RIMO M9km55-59 48 1 0 0 0 1 0
1079 Lennart Gjermandsen Trim Ballerup M9km55-59 49 1 1 0 0 0 0
1080 Steen Flensburg M9km45-49 81 1 0 1 0 0 0
1081 Mikkel Andersson Tune Trim M9km45-49 82 1 0 0 0 0 1
1082 Sten Bartelsen Høng løbeklub M9km45-49 83 1 0 0 0 0 1
1083 Michael Bjerre M9km35-39 20 0 0 0 0 0 0
1084 Peter Jespersgaard K-Tri M9km40-44 66 0 0 0 0 0 0
1085 Rasmus Kjær M9km40-44 67 0 0 0 0 0 0
1086 Steen Wæde Fløng Kondi M6km50-54 21 0 0 0 0 0 0
1087 Bjarke Hylby M6km45-49 33 0 0 0 0 0 0
1088 Helle Baagøe Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS F6km50-54 30 0 0 0 0 0 0
1089 Liva Stoltenboerg RIMO F3km12-13 8 0 0 0 0 0 0