Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 11 Dec 02 Jan 13 Feb 03 Mar 10
1 Per Østerby Kalundborg IF M50-54-3 1 100 25 25 25 25 0
2 Maia Avnbo DIF Motion Dianalund K65-69-3 1 100 25 25 25 25 24
3 Mads Simonsen Slagelse Atletik Delta M16-17-3 1 100 25 0 25 25 25
4 Anni Vedel KHIF Løb & Powerwalk K50-54-9 1 100 25 25 24 25 25
5 Anders Poul APstacle M30-34-9 1 100 25 25 25 25 0
6 Nikolaj Bluhme KHIF Løb M35-39-9 1 100 25 25 23 25 25
7 Stefan Pedersen KHIF Tri M25-29-9 1 100 24 25 25 25 25
8 Poul Anker Nielsen Kalundborg IF M65-69-6 1 100 25 25 25 25 25
9 Jeppe Hjermind Lund M14-15-9 1 100 25 0 25 25 25
10 Grete Zacho Kalundborg IF K60-64-3 1 100 25 25 24 25 25
11 Dorte Fris Jensen KHIF Løb & Powerwalk K45-49-3 1 100 25 24 25 25 25
12 Rasmus Lund jørgensen M12-13-6 1 100 0 25 25 25 25
13 Tobias Mørkeberg Poulsen Køge Atletik M14-15-6 1 100 25 25 25 25 0
14 Kamma Aglund Andersen OK Øst Birkerød K0-11-6 1 100 25 25 0 25 25
15 Nanna Helmer Fremad Holbæk K12-13-3 1 100 25 25 25 0 25
16 Merete Damm Holbæk LMK K60-64-6 1 100 25 25 25 24 25
17 Bodil Ullerup RIMO K70-6 1 100 25 25 25 25 25
18 Emil Toft Lund Olsen M16-17-6 1 100 24 25 25 25 25
19 Tove Abildgaard Holbæk LMK K65-69-6 1 100 24 25 25 25 25
20 Rikke Mørkeberg Poulsen Køge Atletik K40-44-6 1 100 25 25 25 25 25
21 Lars Karlsen Hvalsø Løbeklub M55-59-9 1 100 25 25 25 25 25
22 Ole Pedersen pgimotion M55-59-3 1 100 25 25 25 25 25
23 Kristina Sørensen Fremad Holbæk K35-39-6 1 100 25 25 25 25 25
24 Dennis Justesen Team Hechmann Sport M30-34-3 1 100 25 25 0 25 25
25 Kasper Granlund Greve trim M0-11-6 1 100 24 25 25 25 25
26 Mette Frøslev Bruun Kalundborg IF K60-64-9 1 100 25 25 25 25 25
27 Finn Jeppesen Holbæk LMK M70-3 1 100 25 25 25 25 25
28 Inger Madsen Ik hellas K45-49-9 1 100 25 25 25 25 24
29 Mette Poulsen Borup Løbeklub K65-69-9 1 100 25 25 25 25 0
30 Gitte Moth Fremad Holbæk K40-44-3 1 100 25 25 25 25 25
31 Jacob Tønder #Holrun M18-19-6 1 100 25 25 25 25 0
32 Ole Pedersen pgimotion M55-59-6 1 100 25 25 25 25 25
33 Liselotte Olesen Roskilde Svømning K50-54-3 1 100 25 25 25 25 25
34 Laura Holm Sylvest KHIF Tri K20-24-9 1 100 25 25 25 25 0
35 Vagn Kildsig DIF Motion Dianalund M70-9 1 100 25 24 25 25 25
36 Cecilie Mathorne Team Kaiser Sport K30-34-9 1 99 25 25 25 24 0
37 Signe Egebo Pedersen Ingen klub K30-34-6 1 99 25 24 25 25 0
38 Line Grubak K20-24-3 1 99 25 25 25 0 24
39 Mathias Geertsen Geertsen Holbæk LMK M0-11-3 1 99 0 24 25 25 25
40 Robin Leen Olsson M20-24-6 1 99 0 24 25 25 25
41 Thomas Juhl Fremad Holbæk M45-49-3 1 99 24 24 25 25 25
42 Lene Holmgaard Holbæk LMK K55-59-9 1 99 24 0 25 25 25
43 Andreas Brasen Kidmose Fremad Holbæk M25-29-3 1 99 24 25 25 25 24
44 Berit Wiese Holbæk LMK K45-49-6 1 99 24 24 25 25 25
45 Anne Wonge RIMO K35-39-3 1 99 23 24 25 25 25
46 Eli Henriksen Kalundborg IF M60-64-6 1 99 25 25 24 24 25
47 Anton Juhl Seitzberg Fremad Holbæk M14-15-3 1 99 24 24 25 25 25
48 Vagn Jørgensen Holbæk LMK M70-6 1 99 24 24 25 25 25
49 Peter Bendixen Holbæk LMK M40-44-3 1 99 25 24 25 25 24
50 Lene Striboldt Ik hellas K55-59-6 1 99 25 25 25 24 0
51 Niels Hansen Køge Atletik M50-54-9 1 99 25 24 24 25 25
52 Per Østerby Kalundborg IF M50-54-6 1 98 25 24 24 25 0
53 Anette Poulsen Jyderup Løbe-og Motionsklub K55-59-3 1 98 0 24 25 24 25
54 Jeremy William Millard Karosseriet M12-13-3 1 98 25 24 25 0 24
55 Ida Helmer Fremad Holbæk K14-15-3 1 98 24 25 24 0 25
56 Peter Christensen Slagelse Motionsklub M25-29-3 2 98 25 24 24 24 25
57 Thomas Juhl Fremad Holbæk M45-49-6 1 98 24 23 25 25 24
58 Pernille Nikolaisen K40-44-9 1 98 24 24 0 25 25
59 Peter Tagmos Team Hechmann Sport M40-44-9 1 98 23 23 25 25 25
60 Charlotte Schmidt Holbæk Tri K55-59-6 2 98 24 24 24 25 25
61 Thomas Midtgaard ALOT M40-44-9 2 98 25 25 23 24 24
62 André Andersen FK Odsherredløberne M60-64-6 2 98 24 24 25 25 24
63 Manja Lund jørgensen K12-13-6 1 98 24 24 25 24 25
64 Thomas Sikora Hvidovre Atletik & Motion M40-44-6 1 98 25 24 24 25 24
65 Jonina Olesen K50-54-9 2 97 24 24 25 24 24
66 Jonna Holm K55-59-9 2 97 0 25 24 24 24
67 Andreas Brasen Kidmose Fremad Holbæk M25-29-6 1 97 24 25 24 24 22
68 Mads Flacheberg Fløng Kondi M20-24-6 2 97 25 23 24 24 24
69 Erik Zacho Kalundborg IF M65-69-9 1 97 23 24 23 25 25
70 Peter Johansen DRSK Tri M35-39-3 1 97 25 25 24 0 23
71 Kjeld Nørregaard KOM-PLeKS M70-9 2 97 24 25 24 24 24
72 Freja Abildgaard Holbæk LMK K0-11-3 1 97 23 24 25 25 22
73 Nikolas Dehn Thomsen M0-11-6 2 97 25 24 23 24 24
74 Jørgen Aaby Nielsen PGI Motion M65-69-9 2 97 24 23 25 24 24
75 Kurt Olesen IK Hellas M70-3 2 96 24 24 24 24 24
76 Helle Hagen Simonsen TIK Løberne K50-54-6 1 96 24 24 24 22 24
77 Henrik Jakobsen Holbæk LMK M60-64-9 1 96 22 0 24 25 25
78 Lise Andersen Korsør Atletik og Motion K70-6 2 96 24 24 24 24 22
79 Louise Borchersen Brøndum Jyderup Løbe-og Motionsklub K30-34-6 2 96 24 23 24 23 25
80 Jens Abildgaard Holbæk LMK M65-69-6 2 96 0 24 24 24 24
81 Kirste Nymann Fremad Holbæk K50-54-3 2 96 24 24 0 24 24
82 Jesper Dissing Holbæk LMK M45-49-9 1 96 13 23 25 23 25
83 Lars Brasen Fremad Holbæk M55-59-3 2 96 24 24 24 0 24
84 Jørgen Hansen Team Hechmann Sport M45-49-9 2 96 24 24 24 0 24
85 Michael Jørgensen Fløng Kondi M25-29-6 2 96 22 23 25 25 23
86 Dittemarie Egholm Kristensen Ik hellas K0-11-3 2 96 25 23 23 0 25
87 Anne-Lise Schilling LMK Asnæs K65-69-9 2 96 24 24 24 24 0
88 Louise Neergaard Fremad Holbæk K35-39-3 2 96 24 25 24 0 23
89 Karoline Knudsen List Bevæg dig for livet - RUNNERS K20-24-6 1 95 25 23 0 23 24
90 Monica Johansen DRSK Tri K30-34-3 1 95 24 24 23 0 24
91 Peter Christensen Slagelse Motionsklub M25-29-6 3 95 23 24 20 23 25
92 Per Balling Fremad Holbæk M50-54-3 2 95 24 23 23 23 25
93 Glennie Davidsen Greve trim K35-39-9 1 95 24 23 23 23 25
94 Kirsten Toftegaard Holbæk LMK K60-64-6 2 95 24 24 24 23 0
95 Karin Ingleby Jyderup Løbe-og Motionsklub K40-44-6 2 95 23 0 24 24 24
96 Joachim Beierholm PGI Motion M20-24-9 1 95 25 21 24 24 22
97 Claus Christensen Kalundborg IF M55-59-9 2 95 24 24 0 24 23
98 Signe Nyby Bevæg dig for livet - RUNNERS K30-34-9 2 95 21 24 0 25 25
99 Jason Overgaard Fremad Holbæk M16-17-3 2 94 23 24 0 24 23
100 Michael Nygaard M45-49-3 2 94 22 23 24 24 23
101 Mette Kathrine Millard Karosseriet K40-44-3 2 94 24 23 24 0 23
102 Sanne Lindqvist Fløng Kondi K55-59-9 3 94 25 23 23 23 23
103 Lisbeth Christensen Slagelse Atletik Delta K40-44-6 3 94 24 24 23 22 23
104 Kasper Jensen M45-49-9 3 94 23 22 23 25 23
105 Mikkel Simonsen Slagelse Atletik Delta M14-15-3 2 94 23 23 24 23 24
106 Ivan sten Jeppesen Ik hellas M70-6 2 93 23 23 23 24 23
107 Mette Jensen Hvidovre Atletik & Motion K30-34-9 3 93 23 0 23 23 24
108 Jørn R. Nielsen Holbæk LMK M55-59-9 3 93 23 23 23 22 24
109 Rasmus Brandt Fremad Holbæk M40-44-3 2 93 24 23 23 0 23
110 Jan Mogensen M45-49-6 2 93 22 19 24 24 23
111 Pia Marcher Level X K50-54-6 2 93 23 23 23 24 0
112 Lars Brasen Fremad Holbæk M55-59-6 2 93 23 23 23 0 24
113 Ruth Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub K70-6 3 93 23 23 23 23 24
114 Susanne Lindskov #Holrun K50-54-3 3 93 22 23 24 23 23
115 Stig Nielsen FK Odsherredløberne M50-54-6 2 93 23 23 23 24 0
116 Jonas Larsen RIMO M25-29-9 2 93 18 23 23 24 23
117 Anja Marika Sørensen Team Sørensen K45-49-6 2 93 23 0 23 24 23
118 Anne Riisgaard Larsen K60-64-6 3 92 23 22 23 21 24
119 Arne Tobiasen Borup Løbeklub M65-69-6 3 92 23 22 23 23 23
120 Mette Glæemose KHIF Løb & Powerwalk K50-54-9 3 92 23 23 23 23 22
121 Jens Jørgen Eriksen DIF Motion Dianalund M60-64-9 2 92 24 24 22 0 22
122 Jacob Balling Fremad Holbæk M25-29-3 3 92 23 23 23 23 23
123 Martin Asholm KHIF Løb & Powerwalk M60-64-6 3 91 22 23 23 22 23
124 Brian Jørgensen WM M40-44-6 2 91 23 22 23 22 23
125 Frederik Mikkelsen Team Tuse Næs M0-11-3 2 91 24 0 22 23 22
126 Palle Sekshøj-Christensen Fløng Kondi M60-64-9 3 91 21 22 0 24 24
127 Lars Bo Andersen M45-49-3 3 91 21 21 23 23 24
128 Jesper Troelsen Holbæk LMK M50-54-9 2 91 0 23 22 23 23
129 René Leisted Fløng Kondi M55-59-6 3 91 22 22 22 24 23
130 Cecilie Eske Hansen Bevæg dig for livet - RUNNERS K25-29-6 1 91 20 23 24 0 24
131 Line Christoffersen K40-44-3 3 91 22 0 23 24 22
132 Sofia Egholm kristensen Ik hellas K0-11-3 3 91 22 21 24 0 24
133 Helle Dyhr Skotte K40-44-9 2 91 21 21 23 23 24
134 Leif Nilsson LMK Asnæs M70-6 3 91 0 22 22 23 24
135 Kristian Egholm Ik hellas M35-39-9 2 90 22 22 22 0 24
136 Martin Sømberg Det 8. rige M35-39-6 1 90 22 0 23 22 23
137 Anders Digebo Crossfit Holbæk M20-24-6 3 90 24 21 22 20 23
138 Mathias Krak Team Tuse Næs M0-11-3 3 90 21 0 24 22 23
139 Jytte Jørgensen K35-39-9 2 90 22 24 22 22 0
140 Michael Steffensen Slagelse Motionsklub M40-44-3 3 90 22 21 22 24 22
141 Trine Roslyng Johansson Hechmann Running K40-44-9 3 90 19 22 22 24 22
142 Frank Sigsgaard Padderne M50-54-6 3 90 22 0 21 23 24
143 Pernille Beierholm PGI Motion K50-54-9 4 89 22 22 22 22 23
144 Christian Nerup Sørensen Karosseriet M30-34-9 2 89 23 20 21 21 24
145 Georg Andresen Holbæk LMK M65-69-9 3 89 22 22 22 22 23
146 Kasper Roslyng TIK Løberne M40-44-9 3 89 20 21 22 23 23
147 Jan Halvorsen M55-59-3 3 89 22 22 22 23 0
148 Tove Neregaard Holbæk LMK K70-6 4 89 22 22 22 22 23
149 Karina Pedersen ALOT K45-49-6 3 89 22 20 22 21 24
150 Mathias Jordt M25-29-9 3 88 17 21 22 23 22
151 Iver Thomsen Roskilde Ældre Motion M60-64-6 4 88 21 22 0 23 22
152 Maria Pedersen FK Odsherredløberne K35-39-6 2 88 21 20 22 22 23
153 Anita Kragh Nielsen Slagelse Motionsklub K45-49-9 2 88 22 22 21 21 23
154 Pernille Westh KHIF Løb K45-49-9 3 88 20 23 23 20 22
155 Finn Kofoed-Dam Greve trim M50-54-9 3 87 22 22 19 21 22
156 Katja May Weber RIMO K40-44-6 4 87 22 22 21 21 22
157 Ole Kragh M35-39-6 2 87 0 24 22 20 21
158 Else Overgaard Fremad Holbæk K40-44-3 4 87 21 21 22 23 18
159 Brian Jørgensen LMK Asnæs M45-49-9 4 87 22 20 21 24 0
160 Bent Gøttrup Slagelse Motionsklub M55-59-6 4 87 21 21 0 23 22
161 Johnny Frederiksen M35-39-9 3 86 20 0 21 23 22
162 Maria Steen K35-39-6 3 86 20 21 23 0 22
163 Maj-Britt Petersen #HolRun/Team Kaiser Sport K30-34-9 4 86 19 22 20 21 23
164 Kim Dyhr Skotte M45-49-9 5 86 21 21 22 18 22
165 Ole Due Holbæk LMK M60-64-6 5 85 19 21 22 21 21
166 Lars Pilgaard RIMO M65-69-6 4 85 21 21 18 21 22
167 Conny Niemi KHIF Løb & Powerwalk K50-54-3 4 85 21 20 0 22 22
168 Lise Hjermind Lund K40-44-9 4 85 20 20 21 21 23
169 Marianne Karstenberg RIMO K55-59-3 2 85 0 17 22 22 24
170 Karsten Ølholm DIF Motion Dianalund M45-49-3 4 84 0 20 21 22 21
171 Preben Schrøder FK Odsherredløberne M65-69-6 5 84 22 20 20 22 19
172 Magnus Abildgaard Kofoed Hvidovre Atletik & Motion M0-11-3 4 84 22 22 20 17 20
173 Hans Weis Eliasen LMK Asnæs M60-64-9 4 84 19 21 21 23 0
174 Martin Stenstrup Mikkelsen M35-39-9 4 83 18 18 20 22 23
175 Peter Simonsen Slagelse Atletik Delta M40-44-9 4 83 19 18 21 22 21
176 AnneLise Lock-Lorentzen RIMO K50-54-6 3 83 20 22 20 20 21
177 Susanne Szmyrko DIF Motion Dianalund K50-54-9 5 83 21 21 21 20 0
178 Morten Roslyng Johansson M45-49-6 3 83 14 17 22 23 21
179 Hanne Abildgaard Holbæk LMK K40-44-3 5 83 20 22 21 20 17
180 Rune Dehn Thomsen M40-44-6 3 82 22 20 20 0 20
181 Dennis Aps Bevæg dig for livet - RUNNERS M25-29-6 4 82 18 20 21 20 21
182 Henny Krogh Fløng Kondi K55-59-6 3 81 19 21 19 22 0
183 Carsten Nisted BEC - Bankernes EDB Central M55-59-9 4 81 19 20 20 20 21
184 Kurt Larsen Holbæk LMK M60-64-6 6 81 20 20 21 20 20
185 Henrik Høltzer KHIF Løb M50-54-9 4 81 20 21 18 22 0
186 Jens Olesen KHIF Løb M45-49-6 4 81 19 18 0 22 22
187 Folmer Jensen VHGU M60-64-9 5 81 25 18 0 19 19
188 Vibeke Lyster Høng løbeklub K55-59-9 4 81 0 21 19 20 21
189 Johnny Bonke Karlslunde Tri M55-59-9 5 81 18 21 21 21 0
190 Hans Henrik Larsen Greve trim M55-59-6 5 80 18 0 20 21 21
191 Dan Christoffersen M40-44-6 4 80 21 0 21 19 19
192 Monica Brandtberg Larsen Hvalsø Løbeklub K35-39-6 4 80 16 19 21 19 21
193 Karin Andersen DIF Motion Dianalund K50-54-3 5 80 18 19 23 20 0
194 Malene Remien K40-44-6 5 80 19 20 20 0 21
195 Anne Amstrup Høng løbeklub K35-39-9 3 79 19 20 20 20 0
196 Karin Christensen Bevæg dig for livet - RUNNERS K55-59-6 4 79 17 20 0 20 22
197 Henrik Schjøtt M25-29-9 4 79 16 20 0 22 21
198 Mia Elling Greve trim K40-44-9 5 79 14 18 20 20 21
199 Kurt Bach Fløng Kondi M65-69-6 6 78 19 19 19 19 21
200 Mikkel Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M35-39-9 5 78 16 20 14 21 21
201 Per Bækgård Madsen Holbæk LMK M60-64-9 6 78 14 19 18 21 20
202 Jasper Dehn Thomsen M0-11-3 5 78 18 21 0 21 18
203 Ketty Sejbjerg Træningsglæde holdet K50-54-6 4 77 25 25 12 0 15
204 Michael Sjøberg DIF Motion Dianalund M40-44-6 5 77 20 21 18 0 18
205 Heidi Hansen K40-44-3 6 77 19 19 20 19 19
206 Helle Eilersen Fløng Kondi K45-49-6 4 77 18 18 21 20 0
207 Brian Grønkjær Slott M45-49-6 5 77 17 16 20 21 19
208 Christina munch Risgaard Køge Atletik K50-54-9 6 77 18 18 19 19 21
209 Morten Lund Olsen M50-54-9 5 77 15 20 16 20 21
210 Lene Westermann K40-44-6 6 76 17 21 19 0 19
211 Gitte Jensen K45-49-9 4 76 19 19 18 17 20
212 Michael Emanuel Fløng Kondi M55-59-6 6 76 19 18 19 20 0
213 Michael Themsen Ingen klub M45-49-9 6 76 0 19 19 20 18
214 Søren Helmer Fremad Holbæk M40-44-6 6 75 0 25 25 0 25
215 Ella Christoffersen K16-17-3 1 75 25 0 25 0 25
216 Stig Bille Iversen 4440løberne M50-54-9 6 75 21 15 17 18 19
217 Trine Roed K30-34-3 2 75 0 25 25 25 0
218 Julie Klarskov Hvidovre Atletik & Motion K12-13-6 2 75 25 25 0 25 0
219 Dennis Justesen Team Hechmann Sport M30-34-6 1 75 25 0 0 25 25
220 Rikke Mikkelsen Team Tuse Næs K40-44-6 7 75 18 0 18 19 20
221 Magnus Neergaard Pedersen Fremad Holbæk M0-11-3 6 75 20 20 18 0 17
222 Anita Kløve Iversen K20-24-6 2 75 0 25 25 0 25
223 Kurt Jensen Borup Løbeklub M55-59-9 6 74 15 18 18 19 19
224 Josefine Qvortrup Olsen Greve trim K25-29-9 1 74 24 0 25 25 0
225 Rasmus Olsen Køge Atletik M14-15-3 3 74 25 25 0 24 0
226 Carsten Jensen Hvalsø Løbeklub M65-69-6 7 74 18 18 17 18 20
227 Bent Riishøj Borup Løbeklub M70-6 4 74 25 25 24 0 0
228 Elias Olsen DRSK Tri M12-13-3 2 74 0 25 24 0 25
229 Søren Helmer Fremad Holbæk M40-44-3 4 74 0 25 24 0 25
230 Helle Bendixen WAT - Womens Adventure Team K35-39-9 4 74 25 0 24 25 0
231 Michael Gleerup Køge Atletik M50-54-6 4 74 24 25 25 0 0
232 Robert Jensen 4200Running M45-49-6 6 74 18 15 21 20 0
233 Lena Sørensen KHIF Løb & Powerwalk K45-49-9 5 74 21 21 16 16 0
234 Bjørn Sabroe Simonsen HG Næstved M16-17-3 3 73 24 25 0 0 24
235 Alice Rasmussen Træningsglæde holdet K65-69-3 2 73 0 24 0 24 25
236 Olav Raahede FK Odsherredløberne M60-64-6 7 73 17 18 19 19 14
237 Mads Voss Hansen Crossfit Holbæk M20-24-9 2 73 0 24 0 25 24
238 Johnny Alring M35-39-3 2 73 24 24 25 0 0
239 Tom Hjerrild Tølløberne M50-54-6 5 73 15 16 17 19 21
240 Claus Hincke VHG cykelsport M45-49-9 7 73 19 18 16 15 20
241 William Ejlif Sørensen Team Sørensen M16-17-6 2 73 25 0 24 24 0
242 Torben Ole Olsen Greve trim M65-69-9 4 72 25 0 24 23 0
243 Casper Jakobsen M30-34-3 2 72 0 0 24 24 24
244 Rolf Larsen M45-49-9 8 72 18 16 17 16 21
245 Frida Revall Kostpartner K0-11-6 2 72 24 24 24 0 0
246 Ane Marcher K55-59-3 3 72 24 23 0 25 0
247 Victor Buck Holbæk Svømme Klub M0-11-3 7 72 0 25 23 24 0
248 Alex Rørbæk RIMO M50-54-3 3 72 0 24 24 24 0
249 Henrik Larsen Holbæk LMK M60-64-9 7 72 16 20 16 20 0
250 Maja Behrens Holbæk LMK K45-49-6 5 72 17 16 16 17 22
251 Karen Candelaria Team Hechmann Sport K40-44-9 6 72 0 25 25 22 0
252 Stefan Rohde Team Argador M25-29-6 5 71 25 0 22 0 24
253 Anne Marie Bluhm Hansen Ingen klub K45-49-9 6 71 23 0 24 24 0
254 Lars Christian von Gersdorff M35-39-9 6 71 12 15 18 20 18
255 Mads Christoffersen M12-13-3 3 71 24 0 23 24 0
256 Súni Lamhauge Team Hechmann Sport M45-49-9 9 71 25 25 0 21 0
257 Hans H Pedersen M55-59-6 7 71 17 17 18 19 0
258 Camilla Ralkov Hvalsø Løbeklub K45-49-6 6 70 15 17 19 19 0
259 Henrik Koudal M55-59-3 4 70 23 23 0 24 0
260 Karen Rej ValløBy Motion K45-49-3 2 70 23 23 24 0 0
261 Annisetta Petersen Greve trim K55-59-6 5 70 16 16 13 18 20
262 Annemette Heller Greve trim K60-64-9 2 70 0 22 24 0 24
263 Nicklas Karl Sørensen Team Sørensen M12-13-6 2 70 23 0 24 23 0
264 Marlene Rimfort K35-39-6 5 70 22 0 0 24 24
265 Louise Petersen K35-39-6 6 69 13 16 15 18 20
266 Peter Dorff Hansen RIMO M55-59-9 7 69 17 0 13 17 22
267 Christina Nielsen DIF Motion Dianalund K35-39-6 7 69 23 23 0 23 0
268 Christoffer Schülein Holbæk LMK M14-15-6 2 69 22 23 0 0 24
269 Ronja Revall Kostpartner K0-11-6 3 69 23 23 23 0 0
270 Paul Johan Allaart Fløng Kondi M60-64-9 8 69 23 0 23 0 23
271 Jørgen Veisig M50-54-9 7 69 19 17 13 13 20
272 Michael Larsen M40-44-6 7 69 24 23 0 0 22
273 Kim Lock-Lorentzen RIMO M55-59-9 8 69 22 0 24 23 0
274 Bodil Hjort Holbæk LMK K60-64-6 4 68 0 23 0 22 23
275 Pernille Baagøe Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS K25-29-6 2 68 0 22 22 24 0
276 Benita Skjærlund Korsør Atletik og Motion K45-49-9 7 68 0 24 22 22 0
277 Karoline Revall Kostpartner K20-24-6 3 68 23 21 24 0 0
278 Camilla Alring K30-34-3 3 68 23 23 22 0 0
279 Henrik Dalby Damm Fløng Kondi M50-54-9 8 68 0 0 20 24 24
280 Jesper Jensen 4200Running M45-49-6 7 68 16 14 19 17 16
281 Mikkel Steffensen Slagelse Motionsklub M0-11-3 8 68 15 0 17 20 16
282 Lau Lysgaard Larsen M35-39-6 3 68 0 0 25 21 22
283 Randi Krak Team Tuse Næs K35-39-3 3 67 22 0 23 0 22
284 Markus Zetterberg Ik hellas M40-44-9 5 67 17 13 18 19 0
285 Jannie Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub K45-49-6 7 67 20 23 24 0 0
286 Alex Thorsen VHG cykelsport M40-44-9 6 67 15 14 19 17 16
287 Anders Frøhlke M45-49-9 10 66 15 17 15 13 19
288 Marianne Linnet Træningsglæde holdet K50-54-6 5 66 19 0 14 16 17
289 Gitte Børresen KHIF Løb K45-49-6 8 66 16 15 17 18 0
290 Lita Klingenberg Vitus Guld ApS K55-59-6 6 66 21 23 22 0 0
291 Thomas Rasksen M25-29-6 6 65 20 22 23 0 0
292 Mette Christensen KHIF Løb & Powerwalk K40-44-9 7 65 0 17 15 16 17
293 Malene Henriksen Bevæg dig for livet - RUNNERS K30-34-6 3 65 21 21 0 0 23
294 Flemming Olsen DRSK Tri M40-44-9 7 65 0 19 24 0 22
295 Lone Hansen K55-59-3 4 65 0 19 23 23 0
296 Cecilie Wulff KHIF Løb & Powerwalk K35-39-9 5 64 21 22 0 21 0
297 Anne Holm Greve trim K50-54-9 7 64 15 0 13 16 20
298 Klaus Johansen M40-44-9 8 64 11 15 20 18 0
299 Thomas Lundø Olsen M40-44-6 8 64 16 0 17 17 14
300 Else Borring Holbæk LMK K55-59-6 7 64 22 22 20 0 0
301 Patrick Krak Team Tuse Næs M0-11-3 9 64 12 0 19 19 14
302 Jan Hansen LMK Asnæs M55-59-9 9 64 20 22 22 0 0
303 Michael Stoltenborg Karosseriet M35-39-9 7 63 14 0 16 17 16
304 Steen Møller Jørgensen Padderne M50-54-6 6 63 19 22 22 0 0
305 Johannes Grøntved Høng løbeklub M65-69-9 5 63 21 21 0 21 0
306 Tenna Qvortrup Olsen Greve trim K30-34-9 5 63 20 0 21 22 0
307 Peter Korshøj Holbæk LMK M60-64-6 8 62 15 17 15 15 0
308 Tina Mayn LMK Asnæs K40-44-9 8 62 13 16 14 0 19
309 Susanne Reichhardt Træningsglæde holdet K45-49-6 9 62 0 12 15 14 21
310 Johnny Pedersen ALOT M50-54-9 9 62 16 14 12 15 17
311 Louise Jensen K40-44-3 7 62 0 0 19 22 21
312 Dorte Riisgaard K50-54-6 6 62 17 13 15 14 16
313 Torben Corell Iversen Greve trim M55-59-9 10 62 10 17 17 18 0
314 Kenneth Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M45-49-6 8 62 21 0 23 0 18
315 Anja Heitmann Holbæk LMK K40-44-6 8 61 20 18 0 23 0
316 Kristian Jensen Fløng Kondi M65-69-6 8 61 20 0 21 20 0
317 Marlene Hansen FIF - Atletik og Motion K30-34-9 6 61 0 0 19 20 22
318 Tina Lundgaard K50-54-6 7 61 13 0 0 23 25
319 Jacob Frost Hansen M0-11-3 10 61 11 15 15 16 15
320 Allan Brix Greve trim M30-34-9 3 60 0 18 19 0 23
321 Bo Slemming Greve Trim M60-64-9 9 60 18 0 20 22 0
322 Carsten Pedersen LMK Asnæs M55-59-9 11 60 14 16 14 0 16
323 Hanne Nyborg K50-54-9 8 60 19 20 0 21 0
324 Asger Vestergaard Tølløberne M60-64-6 9 59 16 14 16 0 13
325 Helle Harritz Nielsen Greve trim K50-54-9 9 59 10 15 16 18 0
326 Svend Bøger Padderne M55-59-9 12 59 7 0 16 16 20
327 Kimmi Thorsen Holbæk LMK M35-39-9 8 59 8 14 17 0 20
328 Claus Jacob Jensen Holbæk Tri M45-49-6 9 59 13 0 15 16 15
329 Bjørn Olsen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-6 10 59 0 15 14 14 16
330 Mette Sloth K45-49-9 8 59 0 20 20 19 0
331 Line Mathisen Fløng Kondi K45-49-9 9 58 0 14 13 12 19
332 Lene Møller Petersen K45-49-9 10 58 15 13 15 13 15
333 Claus T. Degn Holbæk LMK M50-54-6 7 57 0 17 19 21 0
334 Annette Charelius Lund Jyderup Løbe-og Motionsklub K50-54-9 10 57 20 19 18 0 0
335 Neel Zacho Vestergaard Tølløberne K55-59-6 8 57 15 18 0 0 24
336 Henrik Saldern Greve trim M45-49-9 11 57 20 0 18 19 0
337 Klaus Jensen Holbæk LMK M40-44-9 9 57 12 5 16 14 15
338 Noah Johansen DRSK Tri M0-11-3 11 57 13 16 16 0 12
339 Per Horney Nielsen RIMO M60-64-6 11 57 0 19 20 18 0
340 Morten Herskind Dam Nygaard Holbæk LMK M40-44-6 9 56 19 19 0 18 0
341 Kirsten Jeziorski Greve trim K50-54-9 11 56 11 11 9 17 17
342 Christina Volder KHIF Løb K45-49-6 10 56 12 0 13 11 20
343 Nina Lindner Slagelse Motionsklub K45-49-9 11 55 0 18 19 18 0
344 Jesper Skjold Holm 4440løberne M40-44-9 10 55 14 10 15 16 0
345 Bo Færmann Hansen PGI Motion M45-49-9 12 55 14 13 12 12 16
346 Jens Ellevang TIK Løberne M50-54-9 10 55 14 9 11 14 16
347 Henrik Schilling LMK Asnæs M35-39-9 9 55 19 17 19 0 0
348 Torsten Jeziorski Greve trim M60-64-9 10 55 17 0 17 0 21
349 Vibeke Bønding Greve trim K40-44-9 9 54 11 0 10 18 15
350 Rikke Larsen K40-44-6 9 54 6 12 12 12 18
351 Asbjørn Blak-nielsen M45-49-6 10 54 12 9 13 0 20
352 Dorte Lenskjold Henningsen Greve trim K50-54-9 12 54 13 12 11 13 16
353 Gitte Sivertsen RIMO K40-44-9 10 54 0 0 17 19 18
354 Steen Wæde Fløng Kondi M50-54-6 8 54 16 18 0 20 0
355 Bjarne Klarskov slagelse triathlon klub M40-44-9 11 54 18 16 0 20 0
356 Susan Jans Frandsen Team Guldbamse K40-44-9 11 54 0 0 19 15 20
357 Yvonne Gabrielsen KHIF Løb & Powerwalk K45-49-6 11 54 11 0 12 12 19
358 Malene Taarnmark Greve trim K45-49-6 12 54 14 13 14 13 0
359 Jeanne Desler Greve trim K45-49-9 12 53 14 15 14 10 0
360 Søren Michael Thomasen M55-59-9 13 53 3 11 15 15 12
361 Morten Sloth M50-54-9 11 53 11 16 7 12 14
362 Torben Nielsen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-6 12 52 18 0 17 17 0
363 Majbritt Brander LMK Asnæs K50-54-6 8 52 14 14 11 13 0
364 Majbritt Castella Hvalsø Løbeklub K55-59-6 9 52 18 19 15 0 0
365 Dorte Keinicke K45-49-9 13 52 0 0 17 14 21
366 Lise Christensen K35-39-6 8 52 0 18 17 17 0
367 Diana Severinsen Greve trim K40-44-9 12 52 12 10 13 17 0
368 Jonas Næsby Holbæk LMK M35-39-9 10 51 5 10 11 16 14
369 Brith Markvardsen Team UD K40-44-6 10 51 7 13 14 0 17
370 Mette Katrine Wallin #HolRun/Team Kaiser Sport K45-49-9 14 50 17 16 0 0 17
371 Carsten Ilsøe IK Hellas M60-64-9 11 50 0 25 25 0 0
372 Ole Buhr Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-3 1 50 25 25 0 0 0
373 Allan Rosenbjerg Team Guldbamse M35-39-6 4 50 25 0 0 25 0
374 Mona Koudal K55-59-3 5 50 25 25 0 0 0
375 Rikke Due-Andersen Køge Atletik K45-49-6 13 50 25 25 0 0 0
376 Marcus Rønn RUN4ALL / FULLPERFORMANCE / Blovstrød Løverne / www.run4all.dk M20-24-9 3 50 0 25 0 0 25
377 Sanne Møller Kirkedal K35-39-9 6 50 0 25 25 0 0
378 Martin Klausen Fremad Holbæk M45-49-3 5 50 25 25 0 0 0
379 Anja Hiltunen RIMO K40-44-9 13 50 18 14 18 0 0
380 Anja Lamhauge Skælskør løbeklub K45-49-9 15 50 18 17 0 15 0
381 Marianne Zimmermann Holbæk LMK K40-44-9 14 50 10 0 11 13 16
382 Lars Laugesen Trail Easy Run-Sparta M50-54-9 12 49 13 19 0 17 0
383 Camilla Steinicke Henriksen K25-29-3 1 49 0 25 24 0 0
384 Mette Bonde Petersen K45-49-3 3 49 0 25 0 24 0
385 Thomas Roed-Birk M30-34-3 3 49 0 24 25 0 0
386 Erik Hanson Køge Atletik M50-54-9 13 49 24 0 25 0 0
387 Casper Rogild Storm NBRO M30-34-6 2 49 24 25 0 0 0
388 Pia Düring Lausen Greve trim K40-44-6 11 49 11 14 9 15 0
389 Oliver Hostrup Sahlberg RIMO M14-15-6 3 49 24 0 0 0 25
390 Thomas Jørgensen Kalundborg IF M35-39-6 5 49 24 25 0 0 0
391 Nicki Ottevig Team Hechmann Sport M35-39-6 6 49 0 0 0 24 25
392 Simone Nielsen K25-29-3 2 49 0 24 25 0 0
393 Marc Henriksen Løbeklubben 4420 M35-39-9 11 48 10 19 0 0 19
394 Brian Nielsen M35-39-9 12 48 15 0 15 18 0
395 Christian Toldberg Andersen OK Øst Birkerød M35-39-9 13 48 0 24 0 24 0
396 HENNING MEINCKE Kalundborg IF M55-59-6 8 48 0 24 24 0 0
397 Christina Neergaard Greve Trim K25-29-6 3 48 23 25 0 0 0
398 Annie Christensen Greve trim K60-64-9 3 48 24 24 0 0 0
399 David Nielsen Sortedam M35-39-9 14 48 0 23 25 0 0
400 Allan Søgaard OK Roskilde M40-44-9 12 48 24 24 0 0 0
401 Thorrill Sørensen Bagatellen M40-44-9 13 48 13 7 10 13 12
402 Jimmy Uhrbrand Nielsen Greve trim M50-54-9 14 48 9 8 23 8 0
403 Annette Klarskov Hechmann Running K40-44-9 15 48 25 23 0 0 0
404 Sarah Børresen KHIF K12-13-6 3 47 0 0 24 23 0
405 Nynne Krogh Cleiren Fløng Kondi K40-44-6 12 47 0 16 15 16 0
406 Allan Løwe Johansen M40-44-6 10 47 0 15 16 16 0
407 Viktor Mantzius Slagelse Motionsklub M12-13-6 3 47 0 24 23 0 0
408 Nanna Ferslev Fremad Holbæk K40-44-3 8 47 23 24 0 0 0
409 Gustav Børresen KHIF M0-11-6 3 47 23 0 24 0 0
410 Henrik Krak Team Tuse Næs M35-39-6 7 47 23 0 24 0 0
411 Louise Mantzius Slagelse Motionsklub K20-24-9 2 47 24 0 23 0 0
412 Patrick Søgaard OK Roskilde M14-15-6 4 47 23 24 0 0 0
413 Lone Petersen K40-44-6 13 47 8 0 10 13 16
414 Brian Jørgensen Sortedam M30-34-9 4 47 0 23 24 0 0
415 Carl Erik Rebien DIF Motion Dianalund M65-69-6 9 47 24 23 0 0 0
416 Alfa Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub K0-11-3 4 47 24 0 0 23 0
417 Annette Gydam FIF - Atletik og Motion K65-69-9 3 46 0 0 23 23 0
418 Sara CBH Lorentzen Sparta K35-39-6 9 46 24 22 0 0 0
419 Vibeke Rasmussen LMK Asnæs K55-59-3 6 46 0 22 24 0 0
420 Hanne Høberg Fløng Kondi K55-59-6 10 46 0 0 0 23 23
421 Else Marie Seehusen DIF Motion Dianalund K60-64-9 4 46 23 23 0 0 0
422 Mette Emanuel Fløng Kondi K55-59-6 11 46 0 15 12 19 0
423 Signe Boegh Greve Trim K60-64-6 5 46 0 0 21 25 0
424 Marius Mikkelsen Team Tuse Næs M0-11-3 12 46 25 0 21 0 0
425 Matilde Wagner Daugaard JLMK K12-13-3 2 46 0 23 23 0 0
426 Mikkel Rørvig Sørensen #Holrun M35-39-9 15 46 3 9 10 15 12
427 Carina Vestergård Abildskov Bevæg dig for livet - RUNNERS K25-29-9 2 46 21 25 0 0 0
428 Oliver Klarskov Slagelse badminton M0-11-3 13 46 23 23 0 0 0
429 Nicolai Sthur HG Næstved M30-34-6 3 46 23 23 0 0 0
430 Niels Tovborg #Holrun M50-54-3 4 45 23 0 22 0 0
431 Jette Lykke Hansen DIF Motion Dianalund K45-49-3 4 45 0 22 0 23 0
432 Tobias Jensen Jyderup Løbe-og Motionsklub M14-15-6 5 45 21 0 0 24 0
433 Anette Fog Jørgensen RIMO K50-54-6 9 45 0 20 0 25 0
434 Sofie Rohde Holbæk Tri K40-44-6 14 45 0 23 22 0 0
435 Jørgen Wiberg M55-59-9 14 45 16 10 19 0 0
436 Anders Stavensø Mathiasen M20-24-9 4 45 0 20 25 0 0
437 Jane Rie Hansen Level X K40-44-6 15 45 14 15 16 0 0
438 Karoline Bluhme KHIF K0-11-3 5 45 0 0 0 24 21
439 Britta M Laursen Høng løbeklub K50-54-9 13 44 0 8 12 11 13
440 Allan Stenberg Greve Trim M45-49-6 11 44 23 21 0 0 0
441 Mette Friis Vestergaard KHIF Løb K35-39-3 4 44 21 23 0 0 0
442 Gitte Qvortrup Greve trim K55-59-9 5 44 0 0 22 22 0
443 Marc Bundgaard Trailventures M30-34-9 5 44 0 21 23 0 0
444 Charlotte Raeburn Colordamerne K50-54-6 10 44 0 0 22 0 22
445 Per Hansen M50-54-6 9 44 0 0 0 22 22
446 Anette Bødker RIMO K55-59-3 7 44 23 21 0 0 0
447 Alex Rørbæk RIMO M50-54-9 15 44 0 13 15 16 0
448 Jonas Nyvang Team Tøf M30-34-9 6 44 0 0 20 24 0
449 Ulla Hansen K50-54-6 11 44 0 0 0 21 23
450 Thomas Corval Fremad Holbæk M40-44-3 5 43 21 22 0 0 0
451 Dag Nielsen M50-54-9 16 43 18 10 0 0 15
452 Anders Madsen #Holrun M50-54-3 5 43 0 0 21 22 0
453 Ole Buhr Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-9 12 43 20 23 0 0 0
454 Dorte Buresø Greve trim K45-49-9 16 43 11 7 0 0 25
455 Morten Brandt M35-39-9 16 43 11 13 0 19 0
456 Susanne Jørgensen LMK Asnæs K55-59-9 6 43 0 22 0 21 0
457 Marianne Jacobsen K45-49-3 5 43 0 0 23 20 0
458 Khieu Dieu Slagelse Motionsklub M55-59-9 15 43 0 9 11 10 13
459 Tomm Bruhns Jakobsen Team JETO M40-44-6 11 43 0 0 22 0 21
460 Britta Olsen Borup Løbeklub K40-44-9 16 43 9 7 9 12 13
461 Kenneth Reiner DRSK Tri M40-44-9 14 43 9 8 9 0 17
462 Kaspar Falk Kjærgaard 4440løberne M40-44-3 6 43 23 20 0 0 0
463 Helle Baagøe Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS K45-49-6 14 43 13 11 10 9 0
464 Etti Larsen Greve trim K55-59-9 7 43 0 0 21 0 22
465 Annet Thomsen Greve trim K45-49-9 17 43 12 9 10 9 12
466 Claudio Pelsen Køge Atletik M45-49-9 13 42 0 0 20 22 0
467 Chris Olsen M30-34-9 7 42 0 0 22 20 0
468 Mette Gildberg Nielsen Kalundborg IF K55-59-6 12 42 0 14 11 17 0
469 Lars Cordi M45-49-9 14 42 12 14 4 1 12
470 Birgitte Bertram Tølløberne K50-54-3 6 42 20 22 0 0 0
471 Peter Rabbitts 4440løberne M35-39-9 17 42 9 11 9 0 13
472 Bjarne. Dybdahl Rørby Løbeklub M60-64-6 13 41 0 16 0 13 12
473 Etti Larsen Greve trim K55-59-6 13 41 20 0 0 21 0
474 Henrik Laursen RIMO M55-59-6 9 41 0 19 0 22 0
475 Hanne Bach Tønnsen Fløng Kondi K50-54-6 12 41 21 0 0 0 20
476 Rikke Jensen Greve trim K45-49-9 18 41 10 8 9 8 14
477 Claus Damm M55-59-9 16 41 1 15 0 14 11
478 Nicolai Winther-stokholm M40-44-6 12 41 0 0 0 24 17
479 Thomas Munk M30-34-9 8 41 22 19 0 0 0
480 Kenneth Madsen Level X M25-29-9 5 41 19 22 0 0 0
481 Klaus-Jørgen Nielsen Kalundborg IF M55-59-9 17 40 6 8 8 9 15
482 Jacob Jul Sørensen M30-34-9 9 40 0 0 18 0 22
483 Peter Neergaard Greve Trim M55-59-6 10 40 20 20 0 0 0
484 Stefan Jæger M30-34-9 10 40 0 0 0 19 21
485 Ping Li K50-54-3 7 40 0 0 21 19 0
486 Christina Kragelund K35-39-9 7 40 0 19 21 0 0
487 Ilse MEINCKE Kalundborg IF K50-54-6 13 40 0 19 21 0 0
488 Hanne Nielsen Greve Trim K45-49-6 15 40 19 21 0 0 0
489 Kaspar Falk Kjærgaard 4440løberne M40-44-6 13 39 0 0 19 20 0
490 Thomas Elsgaard Greve trim M45-49-9 15 39 0 12 13 14 0
491 Simon Agerskov M25-29-9 6 39 20 19 0 0 0
492 Janni Andersen K35-39-6 10 39 0 0 19 20 0
493 Lars Pedersen Holbæk LMK M55-59-9 18 39 0 0 9 12 18
494 Linda Tønder #Holrun K50-54-3 8 38 17 21 0 0 0
495 Anders Florup Korsør AM M40-44-9 15 38 0 17 0 21 0
496 Lars Nordlund Køge Atletik M45-49-9 16 37 17 9 0 11 0
497 Anton Holst Schilling LMK Asnæs M0-11-3 14 37 19 18 0 0 0
498 Dirch Dirch Klub Osted M50-54-6 10 37 18 19 0 0 0
499 Rikke Kristensen Ik hellas K35-39-6 11 37 0 17 20 0 0
500 Janie Fravn FK Odsherredløberne K50-54-6 14 36 0 0 18 0 18
501 Martin Hansen Løb for livet M40-44-9 16 36 0 4 14 0 18
502 Morten Bo Pedersen Fremad Holbæk M40-44-6 14 36 18 18 0 0 0
503 Tove Woller DIF Motion Dianalund K50-54-9 14 36 12 0 10 14 0
504 Susanne Olsen K50-54-6 15 36 0 0 17 0 19
505 Jens Worm Andersen RIMO M55-59-9 19 36 11 0 12 13 0
506 Jan Nielsen Løbeklubben Sibirien M55-59-9 20 36 8 0 0 11 17
507 Marianne August Kryger LMK Asnæs K45-49-6 16 35 0 19 0 16 0
508 Morten Vogt M45-49-9 17 35 9 11 5 9 6
509 Jeanette Wly Høng løbeklub K50-54-9 15 35 0 0 20 0 15
510 Anita la Fontaine Din Træner K50-54-6 16 35 0 16 19 0 0
511 Gitte Mathiasen Tølløberne K45-49-9 19 35 13 10 12 0 0
512 Mads Andersen Hvalsø Løbeklub M45-49-9 18 35 3 5 6 10 14
513 Sandy Katrine Boesen Colordamerne K35-39-6 12 35 0 0 18 0 17
514 Pia Bentzen Greve Trim K55-59-6 14 35 12 0 23 0 0
515 Kennet Pedersen FK Odsherredløberne M40-44-9 17 35 16 0 0 0 19
516 Charlotte Bruus Dalsgaard Bevæg dig for livet - RUNNERS K40-44-9 17 35 16 19 0 0 0
517 Susanne Djernis Jyderup Løbe-og Motionsklub K55-59-6 15 34 0 17 17 0 0
518 LARS ANDERSEN M45-49-6 12 34 20 0 0 14 0
519 Jette Nørrekær KHIF Løb & Powerwalk K50-54-9 16 34 17 17 0 0 0
520 Marie Rønholt Toft Colordamerne K35-39-6 13 34 0 0 16 0 18
521 Claus Christophersen VHG cykelsport M45-49-9 19 33 1 1 14 0 17
522 Lars Nørgaard Greve trim M45-49-9 20 33 16 0 0 17 0
523 Anette Mørup Greve trim K50-54-6 17 33 0 0 16 17 0
524 Jørn Kaalund De tossede Løbere M40-44-9 18 33 0 12 1 0 20
525 Erwin Næs Hvalsø Løbeklub M55-59-9 21 33 9 14 10 0 0
526 Deks Deks Klub Osted M40-44-6 15 32 15 17 0 0 0
527 Henrik Lång Konglång løberne M50-54-9 17 32 8 12 3 0 9
528 Theodor Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub M0-11-3 15 32 14 0 0 18 0
529 Tania Olsen SpartanCross K40-44-6 16 32 15 17 0 0 0
530 Benny Christiansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-6 14 31 0 0 0 16 15
531 Charlotte Lavendt Danmarks Nationalbank K50-54-9 17 31 0 14 17 0 0
532 Lene Andresen Greve trim K50-54-9 18 30 0 16 14 0 0
533 Bente Danielsen FIF - Atletik og Motion K50-54-9 19 30 0 0 6 10 14
534 Claus Andersen RIMO M55-59-9 22 30 2 0 7 7 14
535 John Poulsen Fløng Kondi M60-64-9 13 30 15 0 15 0 0
536 Thomas Algot Søllested M40-44-9 19 29 0 0 7 12 10
537 Jørgen Mathiasen Tølløberne M50-54-9 18 29 12 11 6 0 0
538 Lennart Knudsen Høng løbeklub M50-54-9 19 29 1 25 1 1 2
539 Tina Siig K50-54-9 20 29 14 0 15 0 0
540 Lene Christensen RIMO K40-44-9 18 29 0 15 0 14 0
541 Lone Beyer Jyderup Løbe-og Motionsklub K55-59-6 16 29 13 0 16 0 0
542 Simon Bjørnsholm Karosseriet M35-39-9 18 29 7 0 8 14 0
543 Christian Jørgensen M40-44-9 20 28 0 2 12 0 14
544 Anne-Marie Vernon Tølløberne K50-54-6 18 28 15 0 13 0 0
545 Kent Wagner Daugaard JLMK M45-49-6 13 28 0 10 18 0 0
546 Brian Kristiansen DRSK Tri M35-39-9 19 28 0 16 12 0 0
547 Anja Revall Greve trim K45-49-6 17 28 8 14 6 0 0
548 Kenneth Hostrup Sahlberg RIMO M45-49-9 21 27 11 0 0 3 13
549 Merete Mantzius Slagelse Motionsklub K45-49-6 18 27 9 0 0 0 18
550 Jacob Haahr Ipsen M50-54-9 20 27 0 4 1 9 13
551 Ole Taarnmark Greve trim M45-49-9 22 26 6 10 10 0 0
552 Torben Nielsen DIF Motion Dianalund M60-64-6 15 26 0 13 13 0 0
553 Julie Borup Olsen K16-17-6 1 25 0 0 0 25 0
554 Rasmus Wiese Holbæk LMK M18-19-3 1 25 0 25 0 0 0
555 Emil Hansen #Hansen M12-13-3 4 25 0 0 0 25 0
556 Jan Drachmann M50-54-6 11 25 0 0 0 0 25
557 Anders Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub M40-44-9 21 25 1 1 5 6 13
558 Nicki Ottevig M35-39-3 3 25 0 0 0 0 25
559 Kathrine Dahl Larsen Frederiksberg atletik og motion K35-39-3 5 25 25 0 0 0 0
560 Thomas Brett M45-49-6 14 25 0 11 14 0 0
561 Louise Vilhelmsen K25-29-6 4 25 0 0 25 0 0
562 Elna Johanne Kjøllmoen K0-11-6 4 25 0 0 25 0 0
563 Amalie Sommer K18-19-3 1 25 0 25 0 0 0
564 Trine Holst Jensen OK Esbjerg K25-29-9 3 25 25 0 0 0 0
565 Mikkel Hejbøl Jensen M25-29-9 7 25 25 0 0 0 0
566 Oliver Thernøe Korsør AM M20-24-6 4 25 0 25 0 0 0
567 Emma-Katrine Balling K20-24-3 2 25 0 0 0 0 25
568 Jens Peter Dalsgaard DIF Motion Dianalund M45-49-6 15 25 10 0 0 15 0
569 Susanne Petersen LMK Asnæs K50-54-6 19 25 0 15 10 0 0
570 Sarah Mogensen Tunge stænger K14-15-6 1 25 25 0 0 0 0
571 Alberte Holst Schilling LMK Asnæs K14-15-3 2 25 25 0 0 0 0
572 Hanne Pedersen K60-64-3 2 25 0 0 25 0 0
573 Asta Due-Andersen Køge Atletik K16-17-6 2 25 0 25 0 0 0
574 Erling Ammentorp Ik hellas M65-69-9 6 25 0 25 0 0 0
575 Peter Breiner Nielsen Fremad Holbæk M45-49-6 16 25 0 0 0 0 25
576 Benja Larsen M12-13-9 1 25 0 0 25 0 0
577 Michelle Vernon Tølløberne K30-34-3 4 25 25 0 0 0 0
578 Elisabeth Jentoft Fertin Holbæk Orienteringsklub K14-15-3 3 25 0 0 25 0 0
579 Martin Christensen M30-34-9 11 25 0 0 0 0 25
580 Julie Kieler Andersen The Frontiers K20-24-6 4 25 0 0 0 25 0
581 Mikkel Ipsen Team Hechmann Sport M45-49-6 17 25 25 0 0 0 0
582 Maria Nørremark K0-11-3 6 25 0 25 0 0 0
583 Christina Dahliln K25-29-6 5 25 0 0 0 25 0
584 Agnes Kracht Tisvildehegn OK K18-19-3 2 25 25 0 0 0 0
585 Alexander Siedler Run4all/www.run4all.dk M18-19-9 1 25 0 0 0 25 0
586 Emma Olesen Team Viby K16-17-6 3 25 25 0 0 0 0
587 Frederik Dalsgaard M12-13-6 4 25 25 0 0 0 0
588 Bodil Timm Kalundborg IF K65-69-6 2 25 25 0 0 0 0
589 Julie Hagstrøm Danielsen K30-34-3 5 25 0 0 0 0 25
590 Nikolai Hansen #Hansen M35-39-3 4 25 0 0 0 25 0
591 Michala Michno KHIF Løb K30-34-6 4 25 0 25 0 0 0
592 Sarah Jürgensen Frederiksberg atletik og motion K25-29-6 6 25 25 0 0 0 0
593 Lucas Balling Fremad Holbæk M20-24-3 1 25 0 25 0 0 0
594 Marie Rørbæk RIMO K18-19-6 1 25 0 25 0 0 0
595 Benny Christiansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-3 2 25 0 0 25 0 0
596 Simone Bonde Nielsen K25-29-6 7 25 0 0 0 0 25
597 Martin Klausen Fremad Holbæk M45-49-6 18 25 0 25 0 0 0
598 Josefine Lundsgaard Tørnstrøm Ingen klub K14-15-3 4 25 0 0 0 25 0
599 Annie Wendell Greve trim K50-54-6 20 25 0 0 25 0 0
600 Michala Michno KHIF Løb K30-34-9 7 24 0 0 24 0 0
601 Sandi Madsen K35-39-3 6 24 0 0 0 24 0
602 Walther Bjerre #Holrun M35-39-9 20 24 24 0 0 0 0
603 Sophia Swing Holbæk LMK K20-24-6 5 24 24 0 0 0 0
604 Katrine Olsen Level X K25-29-6 8 24 0 24 0 0 0
605 Gustav Hansen JLMK M0-11-3 16 24 0 0 0 0 24
606 Emilie Hostrup Sahlberg RIMO K12-13-3 3 24 24 0 0 0 0
607 Katrine Jentoft Fertin Holbæk Orienteringsklub K12-13-3 4 24 0 0 24 0 0
608 Pia Susanne Nielsen K35-39-9 8 24 0 0 0 24 0
609 Maria Juel Keested DRSK Tri K40-44-9 19 24 0 0 24 0 0
610 Stine Lorentzen K45-49-9 20 24 24 0 0 0 0
611 Tim Lasman M30-34-9 12 24 0 24 0 0 0
612 Laurids Kawauchi Team Viby M18-19-6 2 24 24 0 0 0 0
613 Mette Valla K20-24-6 6 24 0 24 0 0 0
614 Simona Králová K20-24-3 3 24 0 0 24 0 0
615 Maria Andersen Playground Triathlon K30-34-9 8 24 24 0 0 0 0
616 Hans Henrik Jeppesen M30-34-6 4 24 0 0 0 24 0
617 Jens Madsen M35-39-3 5 24 0 0 0 24 0
618 Michael Aagaard Jensen Odsherred Løberne M50-54-3 6 24 0 0 0 0 24
619 Peter Johansen DRSK tri M35-39-6 8 24 0 0 0 0 24
620 Freja li Kjøller K14-15-3 5 24 0 0 0 24 0
621 Michael Rasmussen M55-59-6 11 24 24 0 0 0 0
622 Mette Bruun K35-39-6 14 24 0 0 24 0 0
623 Karla Due-Andersen Køge Atletik K12-13-3 5 24 0 24 0 0 0
624 Christian Toldberg Andersen OK Øst Birkerød M35-39-3 6 24 0 0 0 0 24
625 Jens Nørremark M45-49-6 19 24 0 24 0 0 0
626 Anne Birgitte Hansen K40-44-3 9 24 0 0 0 0 24
627 Mette Damm #HolRun K30-34-3 6 24 0 0 24 0 0
628 Allan Rosenbjerg Team Guldbamse M35-39-9 21 24 0 0 24 0 0
629 Troels Kristensen Holbæk LMK M35-39-9 22 24 4 7 13 0 0
630 Mathias Sørensen M30-34-9 13 24 24 0 0 0 0
631 Mads Frederiksen M25-29-9 8 24 0 24 0 0 0
632 Mette Damm #HolRun K30-34-6 5 24 0 0 0 24 0
633 Kirsten Haugegaard KHIF Tri K55-59-9 8 24 0 24 0 0 0
634 Magnus Schülein Holbæk LMK M12-13-6 5 24 24 0 0 0 0
635 Rune Skjold Tjørnløv Risø M30-34-6 5 24 0 24 0 0 0
636 Karina Boers Fremad Holbæk K45-49-3 6 24 24 0 0 0 0
637 Martin Bjergfelt Team Bjergfelt M25-29-9 9 24 0 0 24 0 0
638 Mathilde Larsen K20-24-6 7 24 0 0 0 24 0
639 Louise Risdahl Jensen K20-24-9 3 24 0 0 24 0 0
640 Rikke Sønderfelt DIF Motion Dianalund K35-39-6 15 24 0 24 0 0 0
641 Regitze Baumgarten Olsen K25-29-9 4 24 0 24 0 0 0
642 Christina Hallas K30-34-6 6 24 0 0 0 0 24
643 Edel Møller K65-69-3 3 24 0 0 24 0 0
644 Katrine Mortensen K25-29-6 9 24 24 0 0 0 0
645 Lukas Rubak M12-13-6 6 24 0 0 0 24 0
646 Ditte Jensen K35-39-3 7 24 0 0 0 0 24
647 Max Michael Jensen Kalundborg IF M55-59-9 23 24 12 12 0 0 0
648 Chris Reeves White Chocolate M25-29-9 10 24 0 0 0 0 24
649 Linda Larsen FK Odsherre Løberne K60-64-3 3 23 0 0 23 0 0
650 Simon Koefoed-Jensen M20-24-6 5 23 0 0 23 0 0
651 Birgit Larsen K50-54-3 9 23 23 0 0 0 0
652 Danny Steiness Intersport Holbæk M35-39-9 23 23 23 0 0 0 0
653 Christina Harboe K25-29-9 5 23 23 0 0 0 0
654 Signe Ridderberg K40-44-9 20 23 23 0 0 0 0
655 Jonna Holm K55-59-6 17 23 23 0 0 0 0
656 Kristoffer Høgh M25-29-9 11 23 23 0 0 0 0
657 Lars Mogensen Team Tunge Stænger M40-44-9 22 23 22 0 1 0 0
658 Thomas Kristensen M35-39-3 7 23 0 23 0 0 0
659 Tanja Holm Sorø Triathlon klub K25-29-3 3 23 0 23 0 0 0
660 Michael Larsen M40-44-6 16 23 0 0 0 23 0
661 Anja Thomsen Fløng Kondi K45-49-9 21 23 0 0 0 23 0
662 Søs Andersen K30-34-9 9 23 0 23 0 0 0
663 Benjamin Perello M40-44-3 7 23 0 0 0 23 0
664 Claus Frandsen M45-49-3 6 23 23 0 0 0 0
665 Rikke Friis K45-49-9 22 23 0 12 0 11 0
666 Frank Jensen Team Hechmann Sport M50-54-9 21 23 23 0 0 0 0
667 Ole Redsted M60-64-6 16 23 23 0 0 0 0
668 Jens Falkesen M55-59-3 5 23 0 0 23 0 0
669 Jonas Reholt M20-24-9 5 23 0 23 0 0 0
670 Hanna Zayat Team Zayat K35-39-9 9 23 23 0 0 0 0
671 Mikael Yde Fløng Kondi M50-54-6 12 23 0 0 0 0 23
672 Christian Poulsen Greve trim M40-44-9 23 23 1 20 0 1 1
673 Chloe Christensen K25-29-6 10 23 0 0 23 0 0
674 Joakim Korslund adidas Runners Copenhagen M20-24-6 6 23 0 0 0 23 0
675 Casper Thygesen M35-39-3 8 23 23 0 0 0 0
676 Hussain Hafedi M20-24-9 6 23 0 0 0 0 23
677 Mads Mayn LMK Asnæs M40-44-9 24 23 5 1 8 0 9
678 Martin Hjermind Lund M40-44-9 25 23 0 1 4 10 8
679 Mari Louise Wiederquist Bevæg dig for livet - RUNNERS K35-39-3 8 23 0 0 0 23 0
680 Ali Turkmani-Kofoed M30-34-9 14 23 0 0 0 23 0
681 Katrine Hagenbæk K25-29-6 11 23 0 0 0 0 23
682 Brian Svane Baltzer M35-39-6 9 23 0 0 0 23 0
683 Christina Winther K45-49-6 19 23 0 0 0 23 0
684 Leah Somberg K0-11-3 7 23 0 0 0 0 23
685 Sheila Güntlisberger Fløng Kondi K30-34-6 7 23 23 0 0 0 0
686 Bente Stillhoff Jakobsen K65-69-6 3 23 23 0 0 0 0
687 Mikkel Emil Silas Mogensen M0-11-6 4 23 0 23 0 0 0
688 Helle Nørregaard Holmquist K55-59-9 9 23 23 0 0 0 0
689 Tobias Jacobsen Ingen klub M0-11-6 5 23 0 0 0 0 23
690 Bastian Schrøder M12-13-3 5 23 0 0 0 23 0
691 Markus Bech Fløng Kondi M14-15-3 4 22 22 0 0 0 0
692 Aleksander Abildgaard M25-29-3 4 22 0 0 0 0 22
693 Henrik Bülow Andersen Team Hechmann Sport M40-44-9 26 22 0 22 0 0 0
694 Lone Pedersen K30-34-6 8 22 22 0 0 0 0
695 Klaus Olsen Greve trim M55-59-9 24 22 1 7 6 8 0
696 Kenneth Neergaard M30-34-6 6 22 0 22 0 0 0
697 Ida Friis Vestergaard KHIF Løb K0-11-3 8 22 0 22 0 0 0
698 Nikolaj Ritter adidas Runners Copenhagen M25-29-6 7 22 0 0 0 22 0
699 Jesper Vesterlyng M30-34-9 15 22 0 22 0 0 0
700 Lea Jensen Hvalsø Løbeklub K60-64-6 6 22 22 0 0 0 0
701 Lars Bendixen M45-49-3 7 22 0 0 22 0 0
702 Charlotte Larsen K30-34-9 10 22 22 0 0 0 0
703 Tobias Lykholt M25-29-9 12 22 22 0 0 0 0
704 Konrad Konradsson M20-24-9 7 22 0 22 0 0 0
705 Konrad Snær Konradsson M20-24-6 7 22 0 0 0 22 0
706 Thobias Lauridsen M25-29-3 5 22 0 0 22 0 0
707 Anne Olsen K50-54-3 10 22 0 0 22 0 0
708 Michael Skøtt Tjebberup Løbe- og ØlKlub M45-49-3 8 22 0 0 0 0 22
709 Jimmie Rindal M30-34-9 16 22 0 0 0 22 0
710 Gustav Secher Hvalsø Løbeklub M20-24-6 8 22 0 22 0 0 0
711 Camilla Elise Hansen #Holrun K45-49-3 7 22 22 0 0 0 0
712 Christina Lindsgren APstacle K40-44-9 21 22 22 0 0 0 0
713 Pernille Valla K30-34-6 9 22 0 22 0 0 0
714 Lis Quintes K30-34-9 11 22 0 0 22 0 0
715 Tove Jensen A-Team K45-49-3 8 22 0 0 0 22 0
716 Line Madsen K35-39-3 9 22 0 0 0 22 0
717 Lone Hanson K50-54-6 21 22 22 0 0 0 0
718 Signe Bisgaard K30-34-6 10 22 0 0 0 22 0
719 OTTO OLSEN M65-69-6 10 22 0 0 22 0 0
720 Marinus Petersen RIMO M45-49-3 9 22 0 22 0 0 0
721 Marianne Petersen Greve trim K60-64-6 7 22 0 0 22 0 0
722 Inge Pedersen Høng løbeklub K45-49-6 20 22 0 0 5 0 17
723 Line Skytte K25-29-9 6 22 22 0 0 0 0
724 Minna Thorning Jensen K40-44-9 22 22 0 8 0 0 14
725 Kasper Stofberg M14-15-6 6 22 0 22 0 0 0
726 Malene Bay K45-49-6 21 22 0 0 0 22 0
727 Jacob Mortensen M40-44-9 27 22 0 0 0 11 11
728 Heidie Larsen K35-39-3 10 22 0 0 22 0 0
729 Marianne Jørgensen K45-49-6 22 22 0 22 0 0 0
730 Flemming Schou Karlslunde Tri M50-54-9 22 22 5 1 1 5 11
731 Phillip Jensen ALOT M0-11-6 6 22 22 0 0 0 0
732 Rune Kyhl DIF Motion Dianalund M45-49-6 20 22 0 22 0 0 0
733 Louise Mantzius Slagelse Motionsklub K20-24-6 8 22 0 22 0 0 0
734 Regitze Baumgarten Olsen K25-29-6 12 22 22 0 0 0 0
735 Susanne Nørr Solrød A M K55-59-6 18 21 0 0 0 0 21
736 Thrine Kongensgaard K35-39-6 16 21 0 0 0 21 0
737 Mette Høgh Sørensen K45-49-6 23 21 21 0 0 0 0
738 Fie Johansen K30-34-3 7 21 0 0 21 0 0
739 Johan Walter Jouret The Frontiers M20-24-6 9 21 0 0 0 21 0
740 Mathilde Holst Schilling LMK Asnæs K0-11-3 9 21 21 0 0 0 0
741 Sabina Jensen K40-44-9 23 21 0 9 12 0 0
742 Morten Juhl M50-54-6 13 21 0 21 0 0 0
743 Stephanie Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub K35-39-3 11 21 0 0 0 21 0
744 Daniel Thorup Schou M35-39-9 24 21 21 0 0 0 0
745 Rikke Christiansen Jyderup Løbe-og Motionsklub K40-44-6 17 21 10 0 11 0 0
746 Susan Jans Frandsen Team Guldbamse K40-44-6 18 21 21 0 0 0 0
747 Anne Holm Greve trim K50-54-6 22 21 0 21 0 0 0
748 Nicki Ottevig Team Hechmann Sport M35-39-9 25 21 0 21 0 0 0
749 Leiv Arne Kjøllmoen M35-39-6 10 21 0 0 21 0 0
750 Mikael Damgaard LMK Asnæs M55-59-9 25 21 21 0 0 0 0
751 Vincent Murillo Valdez The Frontiers M25-29-6 8 21 0 0 0 21 0
752 Anne-Hedvig Olsen K35-39-9 10 21 0 21 0 0 0
753 Anders Damsgaard Christensen Level X M25-29-6 9 21 21 0 0 0 0
754 Stine Shaughnessy K25-29-6 13 21 21 0 0 0 0
755 Mathias Langkjær M30-34-9 17 21 21 0 0 0 0
756 Jasper Siegfred M25-29-9 13 21 21 0 0 0 0
757 Birger Jensen ALOT M40-44-9 28 21 21 0 0 0 0
758 Else Andersen Tølløberne K55-59-6 19 21 0 0 21 0 0
759 Frank g. Bennetsen M50-54-6 14 21 21 0 0 0 0
760 Sonja Ragab K25-29-6 14 21 0 21 0 0 0
761 Malene Christiansen K45-49-3 9 21 0 0 0 21 0
762 Lars Hansen M35-39-6 11 21 21 0 0 0 0
763 Lars Rubak M40-44-6 17 21 0 0 0 21 0
764 Dennis Beck-Nyling M55-59-6 12 21 0 0 21 0 0
765 Jannie Tørnstrøm K40-44-3 10 21 0 0 0 21 0
766 Dorte Beyer Jyderup Løbe-og Motionsklub K45-49-6 24 21 10 0 11 0 0
767 Sonni Guldborg M30-34-6 7 21 0 21 0 0 0
768 Jakob Sørensen Slagelse Motionsklub M45-49-6 21 21 0 8 0 0 13
769 Per Hansen Holbæk LMK M25-29-6 10 21 0 21 0 0 0
770 Lucas Jensen M0-11-3 17 21 0 0 0 0 21
771 Jon Bjergfelt Team Bjergfelt M50-54-9 23 21 0 0 21 0 0
772 Lasse Hansen #Holrun M35-39-9 26 21 6 0 0 0 15
773 Susanne Arends K50-54-3 11 21 0 0 0 21 0
774 Vivi Gøllnitz Olsen LMK Asnæs K35-39-3 12 21 0 0 0 0 21
775 Jan Langkjær Hansen JAPI T.E.C M45-49-6 22 20 0 20 0 0 0
776 Hjalte Olesen Team Viby M14-15-6 7 20 20 0 0 0 0
777 Maja Henriksen Løbeklubben 4420 K35-39-9 11 20 20 0 0 0 0
778 Birgitte Båstrup-Larsen FIF - Atletik og Motion K55-59-9 10 20 0 0 20 0 0
779 Karina Breiner Skov Terkelsen Fremad Holbæk K40-44-3 11 20 0 0 0 0 20
780 Cecilie Wulff KHIF Løb & Powerwalk K35-39-3 13 20 0 0 0 0 20
781 Klaus Braunschweig M35-39-6 12 20 0 0 0 0 20
782 Jan Drachmann M50-54-9 24 20 0 0 9 11 0
783 Maria Lynæs K40-44-6 19 20 0 0 0 20 0
784 Stina Kjeldahl K30-34-6 11 20 20 0 0 0 0
785 Søren Vange #Holrun M50-54-9 25 20 10 6 4 0 0
786 Bente Mikkelsen Hvalsø Løbeklub K55-59-3 8 20 0 20 0 0 0
787 Laura Wulff Larsen KHIF K0-11-3 10 20 0 0 0 0 20
788 Astrid Kragh K45-49-6 25 20 0 0 20 0 0
789 Pernille Dehn FIF - Atletik og Motion K50-54-9 21 20 0 0 8 12 0
790 Sascha Mogensen K40-44-3 12 20 0 20 0 0 0
791 Per Baltzersen Knudsen M50-54-6 15 20 0 0 20 0 0
792 Palle Jensen M50-54-6 16 20 0 20 0 0 0
793 Jeppe Poss M30-34-9 18 20 20 0 0 0 0
794 René Essom PsyQue M50-54-6 17 20 20 0 0 0 0
795 Tove-Iren Parthaugen K50-54-9 22 19 0 0 0 0 19
796 Javier Lopez M35-39-6 13 19 0 0 0 0 19
797 Steven Kristiansen DRSK Tri M0-11-3 18 19 0 19 0 0 0
798 Christian Bjørn M25-29-6 11 19 19 0 0 0 0
799 Frank Poulsen M55-59-9 26 19 5 6 5 3 0
800 Bjarne Bøttern M45-49-6 23 19 0 0 0 19 0
801 Anders Houg MRC Chapter Hørve M45-49-9 23 19 1 1 1 6 11
802 Vibeke Bønding Greve trim K40-44-6 20 19 0 19 0 0 0
803 Søren Brinck Slagelse Motionsklub M55-59-9 27 19 0 19 0 0 0
804 Karina Persson K50-54-6 23 19 0 0 0 19 0
805 Stefan Thorlaksson M50-54-9 26 19 0 0 0 19 0
806 Jon Christensen Kalundborg IF M60-64-9 14 19 0 0 19 0 0
807 Børge Christiansen M60-64-6 17 19 0 0 0 0 19
808 Viktor Andersen OK Øst Birkerød M0-11-3 19 19 0 0 0 0 19
809 Anne-Hedvig Olsen K35-39-6 17 19 19 0 0 0 0
810 Sussi Skadborg K50-54-3 12 19 19 0 0 0 0
811 Mari Louise Wiederquist Bevæg dig for livet - RUNNERS K35-39-6 18 19 0 0 0 0 19
812 Lars Ishøj Sorø Triathlon klub M40-44-3 8 19 0 19 0 0 0
813 Niels Erik Wiederquist M60-64-6 18 18 0 0 0 0 18
814 Kenn Bille Iversen M50-54-9 27 18 0 0 0 0 18
815 Helen Sørensen Greve trim K50-54-9 23 18 9 9 0 0 0
816 Lars Hansen Greve trim M50-54-9 28 18 0 18 0 0 0
817 Christina Bøttern K40-44-6 21 18 0 0 0 18 0
818 Birgit Larsen K50-54-6 24 18 0 18 0 0 0
819 Tonny Edgar Padderne M50-54-9 29 18 3 5 0 10 0
820 Susanne Jørgensen LMK Asnæs K55-59-6 20 18 0 0 18 0 0
821 Søren Bjerregaard M40-44-9 29 18 6 0 3 7 2
822 Berit Larsen Solrød A M K50-54-9 24 18 0 0 0 0 18
823 Vicki Gertsen K35-39-6 19 18 18 0 0 0 0
824 Marianne Jørgensen K45-49-9 23 18 0 0 0 0 18
825 Susanne Dalsgaard DIF Motion Dianalund K50-54-6 25 18 18 0 0 0 0
826 Kenn Lentz Schreiner M50-54-6 18 18 0 0 18 0 0
827 Tina Ravnholt Tølløberne K45-49-6 26 18 0 10 8 0 0
828 Pia Andresen K55-59-3 9 18 0 18 0 0 0
829 Per Frederiksen Gørlev/Bakkendrup M55-59-9 28 18 0 0 4 4 10
830 Thomas Winther M45-49-6 24 18 0 0 0 18 0
831 Susanne Kristensen Høng løbeklub K45-49-9 24 18 0 0 7 0 11
832 Nina Nielsen FK Odsherred Løberne K45-49-6 27 18 0 0 18 0 0
833 Karsten Jørgensen M60-64-6 19 18 0 0 18 0 0
834 Anne Dantorp K50-54-6 26 18 0 0 0 18 0
835 Thomas Birkedal M45-49-6 25 17 0 0 17 0 0
836 Allan Møller Pedersen M45-49-9 24 17 0 4 9 4 0
837 Christina Kragelund K35-39-6 20 17 17 0 0 0 0
838 Alfred Johansen HIF M0-11-3 20 17 17 0 0 0 0
839 Linus Due-Andersen Køge Atletik M0-11-3 21 17 0 17 0 0 0
840 Frank Fredslund Nielsen Tjebberup Løbe- og ØlKlub M45-49-6 26 17 0 0 0 0 17
841 Tim Olsen M35-39-9 27 17 0 0 0 0 17
842 Mikael Valdohf Jensen M25-29-6 12 17 17 0 0 0 0
843 Jesper Høgsvig Ik hellas M45-49-9 25 17 8 1 8 0 0
844 Ann K. Larsen K40-44-9 24 17 17 0 0 0 0
845 David Buck Holbæk Tri M40-44-9 30 17 0 0 17 0 0
846 Henrik Larsen Holbæk LMK M60-64-6 20 17 0 0 0 0 17
847 Kirsten Bridgwood K50-54-6 27 17 0 17 0 0 0
848 Mick Pelvig M45-49-9 26 17 0 0 1 7 9
849 Jesper Arvad Hansen HP Running Team M45-49-9 27 17 7 0 1 1 8
850 Jonas Dehn M35-39-9 28 17 17 0 0 0 0
851 Berit Madsen K40-44-6 22 17 0 0 17 0 0
852 Anders Haulund Christensen SpartanCross M40-44-6 18 17 17 0 0 0 0
853 Tais Johansen M35-39-9 29 17 1 0 5 0 11
854 Peter Juul Madsen Holbæk LMK M45-49-9 28 17 10 0 7 0 0
855 Jonas Ghiyati Team Argador M40-44-9 31 17 10 3 0 0 4
856 Per Jensen M50-54-6 19 17 17 0 0 0 0
857 Brian Jimmi Bech Team Old Boyz M50-54-9 30 17 17 0 0 0 0
858 Liselotte Algreen Nielsen K40-44-6 23 17 0 0 0 17 0
859 Henrik Olsen Padderne M50-54-9 31 16 0 1 1 4 10
860 Dennis Koefoed-Jensen M45-49-6 27 16 0 0 16 0 0
861 Susie Ravnborg Greve trim K40-44-6 24 16 16 0 0 0 0
862 Dorthe Van Der Muts K45-49-9 25 16 0 0 0 0 16
863 Guri Hoyvík K40-44-9 25 16 0 0 16 0 0
864 Susanne Jensen K50-54-6 28 16 16 0 0 0 0
865 Oliver Gørtsen M0-11-3 22 16 16 0 0 0 0
866 Anders Houlind Fat And Furious M40-44-6 19 16 0 16 0 0 0
867 Ole Kim Petersen RIMO M50-54-9 32 16 1 1 1 2 12
868 Rikke Møller #HolRun K45-49-9 26 16 16 0 0 0 0
869 Elke Grønhøj Fløng Kondi K45-49-6 28 16 0 0 9 7 0
870 Lotte Lindboe K50-54-9 25 16 16 0 0 0 0
871 Stanley Richardt Fløng Kondi M55-59-6 13 16 0 16 0 0 0
872 Per Grenaa M40-44-6 20 16 0 0 0 0 16
873 Thomas Jacobsen Ingen klub M40-44-6 21 15 0 0 0 0 15
874 Dorte Buresø Greve trim K45-49-6 29 15 0 0 0 15 0
875 Nanna Vesterlund Thomsen K35-39-6 21 15 15 0 0 0 0
876 Jesper Nygaard PlayGroundTriathlon M45-49-9 29 15 0 15 0 0 0
877 Jørn Pedersen FK Odsherredløberne M40-44-9 32 15 0 0 0 15 0
878 Allan Kofoed M45-49-9 30 15 0 0 0 0 15
879 Michael Nilsson 4440løberne M40-44-9 33 15 1 1 1 8 5
880 Majken Gudmundsson K40-44-9 26 15 15 0 0 0 0
881 Jesper Larsen Køge Atletik M55-59-9 29 15 4 5 0 6 0
882 Gitte Liland K50-54-6 29 15 0 0 0 15 0
883 Martin Vaabengaard Ingen klub M45-49-9 31 15 0 1 2 2 10
884 Hans Bruun-Jensen Holbæk LMK M45-49-6 28 15 15 0 0 0 0
885 Ann-Charlotte Nør-Pedersen Hvalsø Løbeklub K50-54-9 26 15 0 0 0 15 0
886 Frank Kjær Johansen M45-49-9 32 15 0 7 1 0 7
887 Tina Stoltenborg K40-44-6 25 14 0 0 0 14 0
888 Lars Christiansen M45-49-6 29 14 0 0 0 0 14
889 Susanne Achton LMK Asnæs K55-59-6 21 14 14 0 0 0 0
890 Claus Jacobsen M50-54-9 33 14 6 0 8 0 0
891 Henrik Rentoft Larsen Sparta M50-54-9 34 14 0 0 14 0 0
892 Sandie Odessa Dehn K35-39-6 22 14 14 0 0 0 0
893 Inger Pedersen K55-59-6 22 14 0 0 14 0 0
894 Jacob Petersen Holbæk LMK M40-44-9 34 14 3 1 1 4 6
895 Morten Lind M50-54-9 35 14 7 7 0 0 0
896 Lars Mikkelsen Hvalsø Løbeklub M55-59-9 30 13 0 13 0 0 0
897 Tanja Siiger K40-44-9 27 13 0 13 0 0 0
898 Thomas Christiansen M45-49-6 30 13 0 13 0 0 0
899 Jakob Dreyer-Stapput M40-44-9 35 13 0 0 13 0 0
900 Tine Jensen K50-54-9 27 13 0 13 0 0 0
901 Stine Birkelund K40-44-6 26 13 13 0 0 0 0
902 Carl Emil Heisel M0-11-3 23 13 0 0 0 0 13
903 Malene Wagner Daugaard Team Wagner Daugaard K40-44-6 27 13 0 0 13 0 0
904 Karin Hornbøll Solrød A M K45-49-9 27 13 0 0 0 0 13
905 David Palm M35-39-9 30 13 13 0 0 0 0
906 Flemming Mortensen M55-59-9 31 13 13 0 0 0 0
907 Jeff Craven Holbæk LMK M45-49-9 33 13 2 6 0 5 0
908 Maria Birch Nielsen 47½ Løberne - Lundby K40-44-9 28 12 0 12 0 0 0
909 Kim Jensen M35-39-9 31 12 0 12 0 0 0
910 Steen garfield Nielsen M45-49-6 31 12 0 12 0 0 0
911 Bo Rasmussen HP Running Team M50-54-9 36 12 2 1 1 1 8
912 Camilla Holst Schilling LMK Asnæs K40-44-6 28 12 12 0 0 0 0
913 Gitte Nielsen K50-54-6 30 12 0 0 0 12 0
914 Allan Frederiksen Greve trim M50-54-9 37 11 4 1 5 1 0
915 Søren Fertin Holbæk Orienteringsklub M45-49-9 34 11 0 0 11 0 0
916 Anita Jespersen K40-44-9 29 11 0 11 0 0 0
917 Lene Gottlieb DIF Motion Dianalund K45-49-9 28 11 0 11 0 0 0
918 Jesper Nordling M40-44-9 36 11 0 0 11 0 0
919 Jesper Lassen Avisruten M40-44-9 37 11 0 11 0 0 0
920 Gitte Juel K50-54-6 31 11 0 0 0 11 0
921 Bjørn M. Schülein Holbæk LMK M40-44-9 38 11 8 1 1 0 1
922 Morten Sundstrøm LMK Asnæs M45-49-6 32 11 11 0 0 0 0
923 Dorte Jansen K45-49-9 29 11 0 0 11 0 0
924 Ebbe Larsen Høng løbeklub M50-54-9 38 10 0 1 1 1 7
925 Nels Rasmussen M50-54-9 39 10 0 0 10 0 0
926 Palle Gustavsen RIMO M40-44-9 39 10 1 1 1 0 7
927 Jacob Quistgaard M35-39-9 32 10 0 0 0 0 10
928 Bente Birgitta Riis K45-49-6 30 10 0 0 0 10 0
929 Paw Larsen Høng løbeklub M45-49-9 35 10 1 8 0 1 0
930 Helle Roenberg Greve Trim K50-54-9 28 10 0 10 0 0 0
931 Bent Jensen M50-54-9 40 10 1 1 1 7 0
932 Leif Gundtoft Korsør Atletik og Motion M55-59-9 32 10 1 4 0 5 0
933 Dorthe Ørving K40-44-6 29 9 9 0 0 0 0
934 Carsten Djursgård M40-44-9 40 9 0 0 0 9 0
935 Niels Mathisen Fløng Kondi M50-54-9 41 9 0 1 1 1 6
936 Kim Kanstrup Ik hellas M40-44-9 41 9 0 9 0 0 0
937 Tina Steinbach Fløng Kondi K45-49-6 31 9 0 9 0 0 0
938 Flemming Damborg M45-49-9 36 8 0 0 0 8 0
939 Allan Hallin Hvalsø Løbeklub M50-54-9 42 8 1 1 1 1 5
940 Morten Nielsen M35-39-9 33 8 0 8 0 0 0
941 Mikael Yde Fløng Kondi M50-54-9 43 8 0 0 2 6 0
942 Søren Biener Friis Ingen klub M45-49-9 37 8 5 3 0 0 0
943 Pia Jensen K45-49-6 32 8 0 0 0 8 0
944 Rikke Jepsen K45-49-9 30 8 0 0 8 0 0
945 Thomas Kongensgaard M40-44-9 42 7 1 0 1 5 0
946 Klaus Brinchmann Greve trim M50-54-9 44 7 1 1 1 1 4
947 Annette Fischer K50-54-9 29 7 0 0 7 0 0
948 Dennis Høilund Team Tunge Stænger M35-39-9 34 7 0 0 7 0 0
949 René Thastum Jespersen M40-44-9 43 7 4 1 1 1 0
950 Brian Kristensen VD M40-44-9 44 7 0 1 6 0 0
951 Gorm Rosenberg M40-44-9 45 7 7 0 0 0 0
952 Jan Møller Karosseriet M35-39-9 35 7 2 5 0 0 0
953 Ronnie Pettersson Karlslunde Tri M45-49-9 38 7 1 1 1 1 4
954 Ann Katrine Lund Andersen LMK Asnæs K45-49-6 33 7 0 0 7 0 0
955 Susanne Kristensen Høng løbeklub K45-49-6 34 7 7 0 0 0 0
956 Thomas Kelstrup M40-44-9 46 6 1 0 1 3 1
957 Thomas Hansen M35-39-9 36 6 0 6 0 0 0
958 Inge Pedersen Høng løbeklub K45-49-9 31 6 0 6 0 0 0
959 Søren Vestergaard M35-39-9 37 6 0 0 6 0 0
960 Søren Valet RIMO M45-49-9 39 6 4 0 1 1 0
961 Stefan Jensen M40-44-9 47 6 0 6 0 0 0
962 Thomas B Jensen Ni14 M45-49-9 40 6 1 1 1 1 3
963 Morten Rasmussen Run4Friends M45-49-9 41 5 0 0 0 0 5
964 Michael Kristensen M45-49-9 42 5 1 1 0 1 2
965 Morten Nobel Høng løbeklub M40-44-9 48 4 1 1 1 1 1
966 Andreas Taarning KHIF Løb & Powerwalk M40-44-9 49 4 1 1 1 1 1
967 Søren Friis Vestergaard M35-39-9 38 4 0 4 0 0 0
968 Jens Hou Team Old Boyz M45-49-9 43 4 1 1 1 1 1
969 Anders Elmkjær Greve trim M50-54-9 45 4 1 1 1 1 0
970 Jan Mantzius Slagelse Motionsklub M45-49-9 44 4 1 1 1 1 0
971 Kalle Autzen Høng Løbeklub M55-59-9 33 4 1 0 3 0 0
972 Michael Granlund Greve trim M50-54-9 46 4 1 1 1 1 1
973 Martin Jørgensen Høng løbeklub M40-44-9 50 4 0 1 2 0 1
974 Martin Myrup Korsør Atletik og Motion M40-44-9 51 4 0 1 1 2 0
975 Kim Chabert Greve trim M45-49-9 45 4 1 1 1 1 0
976 Thomas Møller Laursen Jyderup Løbe-og Motionsklub M45-49-9 46 4 1 1 1 0 1
977 Brian Klug Karosserit M40-44-9 52 4 1 1 1 1 0
978 Peter Lund Olsen Jyderup Løbe-og Motionsklub M50-54-9 47 4 1 1 1 1 1
979 Martin Haugaard Jensen M45-49-9 47 3 0 0 3 0 0
980 Michael Aagaard Jensen Odsherred Løberne M50-54-9 48 3 0 0 0 3 0
981 Allan Desler Greve trim M50-54-9 49 3 1 1 1 0 0
982 Claus Vognsen Holbæk Tri M40-44-9 53 3 1 0 1 0 1
983 Stephan Qvist M40-44-9 54 3 0 0 0 0 3
984 René Jørgensen M50-54-9 50 3 0 0 0 0 3
985 Kenneth Jeppesen Karosseriet M40-44-9 55 3 1 0 1 1 0
986 René Essom PsyQue M50-54-9 51 3 0 3 0 0 0
987 Carsten Rasmussen M45-49-9 48 3 0 0 1 1 1
988 Mikkel Dalsgaard M40-44-9 56 3 2 1 0 0 0
989 Finn øgård Hansen pgimotion M50-54-9 52 3 1 2 0 0 0
990 Henrik Ohm Hansen Greve trim M50-54-9 53 3 1 1 0 1 0
991 Mads Oggesen Karosseriet M45-49-9 49 3 0 1 1 1 0
992 Michael Bengtsson M45-49-9 50 2 0 1 1 0 0
993 Rasmus Skov Tølløberne M40-44-9 57 2 0 0 1 0 1
994 Kennet Sandberg Løbeklubben 4420 M40-44-9 58 2 1 1 0 0 0
995 David Ferslev Team Old Boyz M40-44-9 59 2 1 0 1 0 0
996 Steen Norstrøm Sampension M45-49-9 51 2 1 1 0 0 0
997 Peer Rasmussen RIMO M50-54-9 54 2 0 0 0 1 1
998 Morten Baunerhøj Kalundborg IF M50-54-9 55 2 1 1 0 0 0
999 Kim Pedersen RIMO M40-44-9 60 2 1 1 0 0 0
1000 Tage Nielsen M50-54-9 56 2 0 0 1 0 1
1001 Claus Christensen RIMO M45-49-9 52 2 0 1 0 1 0
1002 Mads Thernøe M45-49-9 53 2 1 0 1 0 0
1003 Henrik Hobel Greve trim M50-54-9 57 2 1 1 0 0 0
1004 Lars Knudsen Holbæk LMK M45-49-9 54 2 1 1 0 0 0
1005 Karsten Jakobsen Sampension M45-49-9 55 2 0 2 0 0 0
1006 Thomas Jørgensen Team Jørgensen M40-44-9 61 2 0 1 1 0 0
1007 Henrik Dalsø Ingen klub M40-44-9 62 1 0 0 1 0 0
1008 Sean Sealey M40-44-9 63 1 0 0 1 0 0
1009 Mick Frøslev Løbeklubben 4420 M40-44-9 64 1 0 0 0 0 1
1010 Erland Hansen Cassiopeia All Stars M40-44-9 65 1 1 0 0 0 0
1011 Jesper Knudsen M40-44-9 66 1 0 1 0 0 0
1012 Mark Thomassen Tølløberne M45-49-9 56 1 0 0 1 0 0
1013 Per Magnusson Fløng Kondi M40-44-9 67 1 0 1 0 0 0
1014 René Jørgensen M50-54-9 58 1 0 1 0 0 0
1015 Kristian Aaskov M40-44-9 68 1 0 0 1 0 0
1016 Frederik Nielsen M40-44-9 69 1 1 0 0 0 0
1017 Herik Petersen FK Odsherredløberne M45-49-9 57 1 0 0 1 0 0
1018 Kim Dahl Christensen Novo Gruppens Løbeklub M50-54-9 59 1 0 0 0 1 0
1019 Henrik Dvinge Team Jernlungerne GT M40-44-9 70 1 0 1 0 0 0
1020 Mark Oxfeldt M40-44-9 71 1 1 0 0 0 0
1021 Robert Sørensen M40-44-9 72 1 0 1 0 0 0
1022 Mike Romme M45-49-9 58 1 0 1 0 0 0
1023 Brian Maach DIF Motion Dianalund M45-49-9 59 1 0 0 0 1 0
1024 Thomas Skotte Stentoft M45-49-9 60 1 0 0 0 1 0
1025 Jesper Holmbo M45-49-9 61 1 0 0 0 0 1
1026 Kim H. Jørgensen Stenlille Løbe og Trailsjov M50-54-9 60 1 0 0 0 1 0
1027 Jens Olesen Team Viby M40-44-9 73 1 1 0 0 0 0
1028 Bryan Haddock M40-44-9 74 1 1 0 0 0 0
1029 Jesper Birk M40-44-9 75 1 0 0 1 0 0
1030 Thomas Sorth IMD8 = Idræt Med Diabetes M40-44-9 76 1 0 0 0 0 1
1031 Ole Hansen M40-44-9 77 1 1 0 0 0 0
1032 Anders Houlind Fat And Furious M40-44-9 78 1 0 0 0 1 0
1033 Nicolai Winther-stokholm M40-44-9 79 1 0 1 0 0 0
1034 Lars Kruse M40-44-9 80 1 1 0 0 0 0
1035 Henrik Pedersen LMK Asnæs M45-49-9 62 1 0 0 1 0 0
1036 Rasmus Mohr M40-44-6 22 0 0 0 0 0 0
1037 Nickie Overby Bevæg dig for livet - RUNNERS K30-34-9 12 0 0 0 0 0 0
1038 Torben Nielsen M50-54-6 20 0 0 0 0 0 0
1039 Mette Andresen Holbæk LMK K25-29-6 15 0 0 0 0 0 0
1040 Bettina Kot K45-49-6 35 0 0 0 0 0 0
1041 Lene Larsen K50-54-6 32 0 0 0 0 0 0
1042 Mille Mohr K14-15-6 2 0 0 0 0 0 0
1043 Morten Hansen M40-44-9 81 0 0 0 0 0 0
1044 Regitse Valdohf Jensen K25-29-6 16 0 0 0 0 0 0
1045 Lærke Hjermind Lund K12-13-9 1 0 0 0 0 0 0
1046 Dorte Sandager Tølløberne K50-54-6 33 0 0 0 0 0 0
1047 Adam Nybo Brekling Cassiopeia Allstars M35-39-9 39 0 0 0 0 0 0
1048 Pernille Heisel K40-44-3 13 0 0 0 0 0 0
1049 Mette Kirstine Bloch K40-44-9 30 0 0 0 0 0 0
1050 Rasmus Nederskov #Holrun M45-49-9 63 0 0 0 0 0 0