Tirsdagstræningen - cupstilling

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Apr 05 Apr 12 Apr 19 Apr 26 May 03 May 10 May 17 May 24 May 31 Jun 07 Jun 14 Jun 21 Jun 28 Aug 09 Aug 16 Aug 23 Aug 30 Sep 06 Sep 13 Sep 20 Sep 27 Oct 04
1 Nils Eigil Bradtberg Profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 1 181 0 11 13 15 9 11 1 0 1 15 10 13 0 11 0 15 10 9 13 9 10 5
2 Frank Hansen Johannes Fog A/S A-klasse 2 109 11 0 7 0 6 1 8 0 1 7 13 10 0 1 7 1 9 0 10 6 0 11
3 Jacob Winther Johansen Profiloptik Strandvejen 153 A-klasse 3 105 13 15 4 13 3 9 11 0 0 1 8 7 0 4 0 0 0 0 7 7 2 1
4 Martin Hammer Carl Ras A/S A-klasse 4 101 0 0 0 0 11 0 13 0 13 13 0 0 0 15 0 0 11 0 11 11 3 0
5 Nicolai Norrid Topdanmark A/S A-klasse 5 75 0 0 0 11 0 0 10 0 1 0 1 9 0 0 10 6 8 5 0 0 8 6
6 Sebastian Hartvigsen Profiloptik Strandvejen 153 A-klasse 6 72 15 0 15 0 0 0 15 0 1 0 0 0 0 0 0 0 15 11 0 0 0 0
7 Kenth Westergaard Bikeuniverse A-klasse 7 67 0 0 0 0 0 0 0 0 11 11 15 0 0 0 0 13 1 0 1 13 1 1
8 Jørgen HK Jepsen Copenhagen Event Company B-klasse 1 64 0 2 1 0 0 0 1 0 8 4 0 0 0 5 15 7 15 0 6 0 0 0
9 Robert Mariager ABC Bilsyn C-klasse 1 62 13 1 2 6 10 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 7 1 3 1 1 7
10 Oscar Svane Profiloptik Strandvejen 153 B-klasse 2 60 11 8 11 11 9 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Peter Lassen Kønig & Partnere A-klasse 8 58 8 13 0 10 4 6 0 0 2 1 5 0 0 0 1 1 1 3 3 0 0 0
12 Jacob Mørkøv Lemvig muller A-klasse 9 58 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 10 7 0 15 1 11 10
13 Stinus Roslund Topdanmark A/S A-klasse 10 57 10 10 0 0 0 0 0 0 5 6 0 6 0 1 1 11 0 0 1 3 0 3
14 Michael Nørby Miracle Buddyshop C-klasse 2 55 0 0 0 0 0 0 0 0 9 13 0 11 0 1 10 0 11 0 0 0 0 0
15 Lars Kongsted Falck C-klasse 3 54 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 1 0 0 0 0 10 13 0 13 11 0 0
16 Jens Abrahamsson Profiloptik Strandvejen 153 B-klasse 3 54 1 15 10 0 4 0 15 0 1 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Dennis Eskildsen Rigspolitiets Idrætsforening (1) C-klasse 4 53 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 7 0 15 0 5 15 8 1
18 Peter Larsen ABC Bilsyn C-klasse 5 53 7 9 11 15 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Lars Bo Henriksen Copenhagen Event Company 2 C-klasse 6 52 0 0 0 3 6 0 0 0 0 0 0 15 0 13 0 0 0 7 0 0 0 8
20 Adrian Munk Gigtforeningen B-klasse 4 51 0 0 1 13 0 1 8 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 9 1 10
21 Helle Sejersen Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 7 50 1 1 1 0 0 1 0 0 15 4 0 0 0 8 0 0 9 0 0 10 0 0
22 Jim Nielsen Lemvig Müller B-klasse 5 50 7 4 0 0 1 7 0 0 1 0 1 0 0 6 1 1 9 0 2 1 0 9
23 Lars Berg ABC Bilsyn C-klasse 8 48 1 1 1 0 1 13 11 0 1 0 1 6 0 4 1 0 4 1 0 0 1 1
24 Nicolai Norrid Topdanmark A/S B-klasse 6 47 0 9 15 0 8 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Tim Hoelgaard Netværk Danmark B-klasse 7 46 10 1 9 0 0 9 6 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Tommy Andersen ABC Bilsyn C-klasse 9 45 1 1 1 13 1 6 1 0 11 1 1 1 0 1 1 1 1 0 0 1 1 1
27 Christian Uhrenholt Dong C-klasse 10 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 10 9 15 0 0 0
28 Peter Larsen ABC Bilsyn B-klasse 8 44 0 0 0 0 0 11 1 0 6 3 6 0 0 9 0 0 0 0 0 8 0 0
29 Dan Schwartz Lemvigh-Müller B-klasse 9 44 6 10 6 0 0 0 4 0 10 0 1 0 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0
30 Andreas B. Søndergaard Carl Ras A/S B-klasse 10 43 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 13 4 0 1 11 0 0 13 0 0 0 0
31 Kean Bang-Sørensen Miracle Buddyshop A-klasse 11 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 8 0 7 1 0 13 0 9 0 0 0
32 Jørn Bonde Falck C-klasse 11 40 1 11 15 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6 0 1
33 Kristian Sønderby Topdanmark A/S C-klasse 12 40 0 1 1 0 0 10 1 0 1 1 7 0 0 1 0 1 0 0 9 1 5 1
34 Hong Suong Han eCapacity Cycling A-klasse 12 40 9 0 0 0 7 0 9 0 6 1 1 1 0 1 1 0 0 0 2 0 1 1
35 Michael Gerner-Rasmussen Profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 11 39 0 1 4 9 1 8 0 0 15 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Henrik Frederiksen ABC Bilsyn A-klasse 13 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 15 4 13
37 Jesper Elimar ABC Bilsyn C-klasse 13 37 0 1 0 0 0 9 1 0 1 7 5 1 0 10 1 1 0 0 0 0 0 0
38 Carsten Pettersson Invita København C-klasse 14 37 1 1 1 4 0 0 4 0 10 0 1 0 0 0 0 13 0 1 0 1 0 0
39 Christian Graver Larsen Profiloptik Strandvejen 153 v/ Jesper Bak B-klasse 12 37 0 0 0 15 0 0 11 0 0 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Carsten Hansen ABC Bilsyn C-klasse 15 36 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 15 1 9 6 0 2 1 0 0
41 Frederik Lewinsky Club PELOTON B-klasse 13 36 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 8 1 10 2 0 0 0 0
42 Jørgen Stokbro Kønig & Partnere B-klasse 14 34 1 1 5 2 1 1 2 0 1 1 3 1 0 1 1 1 1 1 1 7 1 1
43 Michael Østergaard Bikeuniverse A-klasse 14 34 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 8 0 5 0 4 5 1 9
44 Ulrik Nikolajsen Kønig & Partnere B-klasse 15 33 0 0 1 3 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 9 1 1 0 1 7 3
45 Simon Christensen Profiloptik strandvejen 153 V/Jesper Bak A-klasse 15 33 0 3 5 0 0 10 0 0 0 8 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Knud Heglund JMVCables A/S B-klasse 16 31 13 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0
47 Klaus Myrholt Hotel SKT. Annæ A-klasse 16 31 0 8 1 0 0 0 1 0 4 1 0 1 0 0 5 1 1 1 1 1 1 4
48 Thomas Jensen Rigspolitiets Idrætsforening (1) C-klasse 16 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 6 0 10 0
49 Alexander Kamp profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 17 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0
50 Rolf Kjøller Profiloptik Strandvejen 153 v/ Jesper Bak B-klasse 17 30 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
51 Jesper Nør Carl Ras A/S C-klasse 17 30 15 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
52 Christian Brewaeys Profiloptik Strandvejen 153 B-klasse 18 30 1 0 0 0 0 0 7 0 0 1 0 13 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0
53 Casper Romme Invita København C-klasse 18 29 0 0 10 11 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Simon Tvede Bikeuniverse A-klasse 18 29 0 0 0 0 0 0 1 0 9 1 0 2 0 0 0 0 1 0 8 0 7 0
55 Frank Verdich JMVCables A/S B-klasse 19 29 1 1 1 7 1 1 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 7 1 1 1 1 1
56 Simon Svensson Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 20 28 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Lars Eddie Shell ABC Bilsyn C-klasse 19 28 0 0 0 0 0 7 15 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
58 Peter Frank Lemvigh-Müller C-klasse 20 28 1 1 1 0 0 11 1 0 2 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Mads Kragh Invita København C-klasse 21 27 0 13 13 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Leslie Lau bikeuniverse.dk B-klasse 21 26 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0
61 Patrick Seemann Carl Ras A/S A-klasse 19 26 0 0 0 0 0 0 0 0 15 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0
62 Nicolai Ravn Carl Ras A/S A-klasse 20 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 7 0 0 6 8 1 1
63 Anders Melgaard Gigtforeningen C-klasse 22 26 0 0 1 1 1 1 13 0 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Søren Mandrup Christophersen JMV Cables A/S B-klasse 22 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0 0 15
65 Allan Andersen Miracle Buddyshop B-klasse 23 26 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 8 1 1 1 1 1
66 Karsten Bothoft Nielsen RICOH DANMARK B-klasse 24 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 1 1 5 9 0
67 Jesper Bøves Johannes Fog A/S B-klasse 25 24 1 0 0 0 0 6 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 11 1 1
68 Line Eriksen P20 C-klasse 23 24 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
69 Louise Houbak Invita København C-klasse 24 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 1 0 13
70 Leslie Lau Bikeuniverse A-klasse 21 24 0 0 0 0 0 0 5 0 0 1 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
71 Michael Strøm Gigtforeningen C-klasse 25 24 0 1 1 0 0 4 8 0 1 1 1 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 1
72 Ole Egeblad Falck B-klasse 26 23 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0
73 Søren Almind Hotel SKT. Annæ A-klasse 22 23 0 4 10 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 1 2
74 Søren Walsted Miracle Buddyshop C-klasse 26 23 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 8 0 0 1 1 7 1 0 0 0 1 1
75 Jacob Gils Rigspolitiets Idrætsforening (1) C-klasse 27 23 1 0 1 1 0 1 6 0 6 0 0 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
76 Ricki Boye Club Peloton B-klasse 27 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 13 0 1 0 0 0 0 0
77 Torsten Bonde Falck B-klasse 28 22 0 0 0 0 2 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 9 0 0 0
78 Maximillian Hoffmann Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 23 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Ronny Knag Carl Ras A/S C-klasse 28 22 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Poul Kornerup Lauridsen CLUB PELOTON B-klasse 29 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 9 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Mads Pedersen Gigtforeningen B-klasse 30 22 1 1 1 8 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 0 1 0
82 Lars Christensen Profiloptik Strandvejen 153 C-klasse 29 21 1 1 1 0 0 3 3 0 1 1 1 0 0 7 1 0 0 0 0 0 0 1
83 Frederik Lewinsky CLUB PELOTON B-klasse 31 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 4 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Jørgen Lesby Rigspolitiet(2) C-klasse 30 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 4 5
85 Frederik Schwartz Lemvig Müller A-klasse 24 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 2 5 1 0 1 1 1 0
86 Ole Egeblad Johannes Fog A/S B-klasse 32 20 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 13
87 Casper Romme Invita København B-klasse 33 20 0 0 0 0 0 1 13 0 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
88 Søren Martin Hansen Carl Ras A/S B-klasse 34 20 0 1 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 8
89 Anders Gibsholm Lemvigh-Müller B-klasse 35 20 1 1 7 1 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Kenneth Lillelund ABC Bilsyn C-klasse 31 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 1 10 0 0 0
91 Jens Abrahamsson Profiloptik Strandvejen 153 v/ Jesper Bak A-klasse 25 20 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 1 1 2 0 1 0 0 1
92 Henrik Olsen Invita København C-klasse 32 20 1 1 1 1 0 0 10 0 1 0 1 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 1
93 Jørgen Sørensen Hotel SKT. Annæ A-klasse 26 20 0 9 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 1 4 0 0 0 1 1
94 Arne Laursen JMV Cables A/S C-klasse 33 19 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 4 1 1 1 1 1 1
95 Anders Arkrog Jepsen Topdanmark A/S B-klasse 36 19 0 0 0 0 0 0 0 0 4 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Niels Graversen Rigspolitiets Idrætsforening (1) C-klasse 34 18 0 0 0 0 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 0 7 0
97 Tino Birk Lemvigh-Müller C-klasse 35 18 1 0 0 0 1 0 5 0 0 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1
98 Nicki Rasmussen JMV Cables A/S A-klasse 27 18 0 0 0 0 0 4 0 0 3 1 0 1 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0
99 Kim Lyngbek Netværk Danmark C-klasse 36 18 2 1 0 0 1 0 1 0 1 2 0 0 0 1 1 0 0 1 1 4 1 1
100 Klaus Enhard Copenhagen Event Company 2 C-klasse 37 18 0 0 0 8 0 0 0 0 4 0 0 0 0 5 0 0 0 1 0 0 0 0
101 Jens Langergaard Topdanmark A/S B-klasse 37 18 0 1 1 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 1 1 1 1 1 1
102 Niels Thestrup Kønig & Partnere B-klasse 38 17 1 0 1 1 0 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
103 Kean Bang-Sørensen Miracle Buddyshop A-klasse 28 17 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 6 0
104 Dennis Christensen ABC Bilsyn C-klasse 38 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 1 0 2 1
105 Michael Barfoed Topdanmark A-klasse 29 17 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
106 Kenneth Thestrup Dachser A-klasse 30 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 15 0 1 0 0 0 0 0
107 Flemming Sørensen Schneider Electric A/S C-klasse 39 17 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 1
108 Tim Hoelgaard Netværk Danmark A-klasse 31 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 9 1 1 1 0 0 1
109 Michael Arends Ricoh Danmark A/S C-klasse 40 17 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Flemming Fisker Jensen Kønig A-klasse 32 17 0 0 0 0 0 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
111 Brian Nielsen ABC Bilsyn B-klasse 39 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Thomas Lastrup Ricoh C-klasse 41 16 1 0 1 0 0 0 0 0 1 10 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
113 Morten Vontillius Holten-Andersen Profiloptik Strandvejen 153 B-klasse 40 16 15 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 Flemming Mahler eCapacity Cycling C-klasse 42 16 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0 1 3 1 1 0 0 0 1 1
115 Erik Kunert JMVCables A/S B-klasse 41 16 1 1 1 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1
116 Lars Bo Henriksen Copenhagen Event Company 2 B-klasse 42 16 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 1 3 0 4 1 1 0
117 Claus Andreasen Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 43 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0
118 Jesper Haumann Sørensen Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 43 16 0 1 0 0 0 0 7 0 0 0 0 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1
119 Morten Rejnhold JMV Cables A/S B-klasse 44 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0
120 Ole Reersted Egeblad CEC B-klasse 45 15 0 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 8 0
121 Lasse Bruhn bull profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak C-klasse 44 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
122 Peter Tjellesen Lemvig-Müller C-klasse 45 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
123 Patrick Seemann Carl Ras A/S A-klasse 33 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
124 Henrik Olsen Invita København B-klasse 46 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0
125 Claus Katzmann Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak C-klasse 46 15 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Torben Andersen Johannes Fog A/S B-klasse 47 15 1 1 1 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 1 0 1 1 1 1 1 1
127 Jens Diche Topdanmark A/S B-klasse 48 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0
128 Frank Mathiesen Hotel SKT. Annæ A-klasse 34 15 0 1 0 0 0 0 6 0 1 1 0 1 0 1 1 0 3 0 0 0 0 0
129 Bjørn Ballegaard Miracle Buddyshop C-klasse 47 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0
130 Klaus Nielsen bikeuniverse A-klasse 35 15 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
131 Peter Laisbo ABC Bilsyn C-klasse 48 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
132 Stig Korfitsen Falck C-klasse 49 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
133 Thor Morup Prødel Profiloptik Strandvejen 153 v/ Jesper Bak C-klasse 50 15 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
134 Henrik Holmgren Netværk Danmark C-klasse 51 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0
135 Henrik Andersen Falck A-klasse 36 15 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
136 Flemming Sørensen Schneider Electric A/S B-klasse 49 15 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 10 1 0 0 0 1 0 0
137 Julius Johansen Carl Ras A/S A-klasse 37 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
138 Mogens Hansen ABC Bilsyn C-klasse 52 14 10 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
139 Rasmus Studsgaard cec 2 B-klasse 50 14 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
140 Morten Bech Falck C-klasse 53 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0 0 5 1 0 1 1 1 1
141 Lars Tostenæs Rigspolitiets Idrætsforening (1) C-klasse 54 14 1 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 4 0 0 1 1 0 1 1
142 Peter Trolesen Carl Ras A/S C-klasse 55 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 Klaus Berth Invita København A-klasse 38 14 0 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 1
144 Ole Michelsen JMVCables A/S A-klasse 39 14 7 0 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
145 Peter Mønsted Invita København B-klasse 51 14 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1
146 Steen Tolmark Johannes Fog A/S B-klasse 52 14 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 7 2 1 1 1 0 1 0
147 Martin Lyngsted Gigtforeningen C-klasse 56 14 0 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
148 Erik Fisker Lemvigh Müller C-klasse 57 14 0 0 1 0 0 0 0 0 0 8 1 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1 0
149 Steen Rømer CEC 2 C-klasse 58 14 0 1 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 0 1
150 Kim Sørensen Valora trade C-klasse 59 14 0 5 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
151 Sebastián Refsgaard Schneider Electric A-klasse 40 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0
152 Rasmus Studsgaard CEC 2 B-klasse 53 13 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
153 Ashleigh Jones Invita København B-klasse 54 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0
154 Flemming Back Ricoh B-klasse 55 13 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 0 0 0 1 0 0 1 1 1 2 0 1
155 Rasmus Studsgaard CEC B-klasse 56 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0
156 Lars Cortsen Club Peloton B-klasse 57 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0
157 Kenneth Thestrup Dachser B-klasse 58 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Mogens VEdel Pedersen Lemvig Müller B-klasse 59 13 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 1 1 5 0 1 1 0 0
159 Christian Graver Profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 60 13 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
160 Andreas Krohn Kønig A-klasse 41 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0
161 Lars Cortsen CLUB PELOTON B-klasse 61 13 0 0 0 0 0 0 1 0 0 9 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
162 Christian Møller JMV Cables A/S C-klasse 60 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0
163 SørenThillemann Treager profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 62 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0
164 Kristian S. Jensen Lemvigh-Müller B-klasse 63 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0
165 Johnny Borup Lemvigh-Müller B-klasse 64 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 7
166 Kim Anders Thomasen Topdanmark A/S C-klasse 61 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
167 Frank Maar Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 62 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
168 Claus Van Der Poel ABC Bilsyn A-klasse 42 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Benjamin Justensen Bikeuniverse A-klasse 43 13 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
170 Morten Risbjerg Carl Ras A/S A-klasse 44 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0
171 Anders Krøll Topdanmark B-klasse 65 13 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
172 Rasmus Studsgaard CEC2 B-klasse 66 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0
173 Mogens Petersen Lemvigh-Müller C-klasse 63 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0
174 Michael Olesen Miracle Buddyshop C-klasse 64 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0
175 Morten Risbjerg Profiloptik Strandvejen 153 v/ Jesper Bak A-klasse 45 13 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
176 Mads Kragh Copenhagen Event Company 1 B-klasse 67 13 0 0 0 0 0 0 1 0 3 1 0 1 0 1 1 4 1 0 0 0 0 0
177 Anders Nyholm CEC 2 B-klasse 68 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
178 Sanne Røhe Miracle Buddyshop C-klasse 65 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 7 0 0 1
179 Ole Kjær Jacobsen Rigspolitiets Idrætsforening (3) B-klasse 69 12 0 1 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 3 1
180 Toni Koldby Falck C-klasse 66 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 9
181 Thorbjørn Thrane Schierup CEC2 B-klasse 70 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 9 0 0 0 0 0 0 0
182 Ronni Larsen Schneider Electric A/S A-klasse 46 12 0 0 0 0 0 1 1 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Allan Bungaard Falck C-klasse 67 12 0 1 1 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
184 Thomas Wad Falck A-klasse 47 12 6 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
185 Jesper Gotfredsen Kønig & Partnere C-klasse 68 12 1 1 1 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 1
186 Mikael Andersen eCapacity A-klasse 48 12 0 0 0 0 1 0 7 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
187 Torben Andersen Johannes Fog A/S C-klasse 69 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0
188 Lynge Bjørklund Invita København B-klasse 71 12 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 7 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
189 Adam Dreyer-Sulcs Miracle Buddyshop B-klasse 72 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6 4 1
190 Bjarne Thomsen ABC Bilsyn B-klasse 73 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Ulrik Heilmann Kønig & Partnere B-klasse 74 11 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 7 0 0 1
192 Lasse Bruhn Bull Dachser C-klasse 70 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0
193 Benny Niebling CC C-klasse 71 11 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 7 0 1
194 Thomas Erringsø Rigspolitiets Idrætsforening (1) A-klasse 49 11 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Preben Rasmussen Kønig & Partnere B-klasse 75 11 1 1 1 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
196 Morten Abel Hotel Skt. Annæ A-klasse 50 11 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Michael Hesselberg Topdanmark A/S C-klasse 72 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Ole Holmbo JMV Cables A/S B-klasse 76 11 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0
199 Rikke Lønne profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 77 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0
200 Søren Frahm Bravida C-klasse 73 11 0 0 8 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Brian Falkeborg Vibjerg Rigspolitiets Idrætsforening (2) B-klasse 78 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0
202 Asbjørn Leeth Miracle Buddyshop B-klasse 79 11 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
203 Jesper Frilund Lemvig Müller B-klasse 80 11 0 0 1 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Anders Højsgaard Thomsen e-capacity B-klasse 81 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0
205 Torben Dydensborg Johannes Fog A/S A-klasse 51 11 4 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1
206 Nils Eigil bradtberg profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 52 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0
207 Adam Dreyer-Sulcs Miracle Buddyshop C-klasse 74 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0
208 Christian Staalby PELOTON B-klasse 82 11 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Oscar Svane Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 53 11 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 3 0 2 1 0 0 1
210 Henrik Holmgren Netværk Danmark C-klasse 75 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
211 Emil Thurø ABC Bilsyn C-klasse 76 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Kristian S. Jensen Lemvig-Müller B-klasse 83 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
213 Torsten Bonde Falck B-klasse 84 11 1 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Jørn Bjerregaard JMV Cables A/S C-klasse 77 11 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1 0
215 Thomas Blume JMVCables A/S C-klasse 78 11 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Ota Rossini Bikeuniverse B-klasse 85 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Peter Mønsted Invita København C-klasse 79 11 0 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
218 Brian Winther Ricoh C-klasse 80 11 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Rasmus Studsgaard CEC2 B-klasse 86 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0
220 Thomas Wad Falck A-klasse 54 11 0 0 0 0 0 0 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 5 0 0 0
221 Martin Veng JMV Cables A/S A-klasse 55 11 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1
222 Mie Nielsen Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 81 10 1 1 1 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0 0
223 Flemming Van Poppel ABC Bilsyn A-klasse 56 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Kim Florager Schneider Electric A/S A-klasse 57 10 0 0 0 0 0 1 3 0 1 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Christian Uhrenholt CC (DONG) C-klasse 82 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 8 0 0 0 0 0 0
226 Anders Biehl Schneider Electric B-klasse 87 10 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
227 Knud Helund JMV Cables A/S B-klasse 88 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0
228 Martin Glensbjerg Kønig & Partnere B-klasse 89 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 1
229 Ulrich Feltfors Skt Annæ hotel A-klasse 58 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Henrik Dahl JMV Cables A/S C-klasse 83 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 9 0
231 Peter Villefrance Miracle Buddyshop C-klasse 84 10 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0
232 Gert Henningsen Bravida C-klasse 85 10 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1 0 1 1 1 1
233 Lasse Sørensen Kønig & Partnere B-klasse 90 10 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
234 Jesper Ruvald ABC Bilsyn B-klasse 91 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Thomas Schou Carl Ras A/S B-klasse 92 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 2 0
236 Henrik Andersen Topdanmark A/S A-klasse 59 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0
237 Thomas Willumsen Falck C-klasse 86 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Mogens Hansen ABC Bilsyn B-klasse 93 10 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
239 Ricki Boye CLUB PELOTON B-klasse 94 10 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Jesper Bak Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 95 10 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 0 1 0 1
241 Kristian Vang invita kbh B-klasse 96 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0
242 Bo Samak Muennoi Topdanmark A/S B-klasse 97 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
243 Kim Ringsgart JMVCables A/S B-klasse 98 10 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1
244 Jesper Grønbek Bravida B-klasse 99 10 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0
245 Simon Tvede A-klasse 60 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0
246 Rikke Cedervall Laursen Rigspolitiets Idrætsforening VIP C-klasse 87 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
247 Johnny Borup Lemvig-Muller B-klasse 100 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0
248 Frank Licht Lassen Kønig & Partnere B-klasse 101 9 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Martin Kinnerup Carl Ras A/S B-klasse 102 9 1 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
250 Maybritt Bisp CC C-klasse 88 9 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Lars Vinther Lemvigh-Müller B-klasse 103 9 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0
252 Johnny Thomas Borup. lemvig-Müller B-klasse 104 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Michael Gerner-rasmussen Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 61 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 1 1
254 Klaus Storch Topdanmark A/S B-klasse 105 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Sebastian Refsgaard Schneider Electric A-klasse 62 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 0 0 0 0 0
256 Merete Andersen Kønig & Partnere B-klasse 106 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 0 0 0
257 Michael Christensen Miracle Buddyshop C-klasse 89 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0
258 Claus Katzmann Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 107 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 1 1 1 1 1
259 Steffen Poulsen Johannes Fog A/S C-klasse 90 9 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
260 Lars Eddie ABC Bilsyn C-klasse 91 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Morten Permin Carl Ras A/S B-klasse 108 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0
262 Henrik Bandsholm Rigspolitiets Idrætsforening (2) A-klasse 63 9 0 0 3 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
263 Peter Høgh Falck C-klasse 92 9 1 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Ulrik Skovgaard-Mortensen Carl Ras A/S B-klasse 109 9 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1
265 Olay AAA Ricoh Danmark A/S C-klasse 93 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Morten Larsen Gigtforeningen C-klasse 94 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
267 Frederik Erringsø Skt Annæ hotel A-klasse 64 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Søren Lindhardt Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 95 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0
269 Lars Eddie Sell ABC Bilsyn C-klasse 96 9 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
270 Anders Ejlev CEC 1 B-klasse 110 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 6
271 Simon Rath Club PELOTON A-klasse 65 9 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Johnny Weber Lau JMV Cables A/S C-klasse 97 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0
273 Philip Christensen Schneider Electric A/S B-klasse 111 8 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
274 Stig Pedersen Copenhagen Event Company 2 B-klasse 112 8 0 0 0 0 0 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
275 Per Christoffersen ABC Bilsyn B-klasse 113 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Jannie Holm Lauridsen Topdanmark A/S C-klasse 98 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
277 Stefan Bjørn Carl Ras A/S B-klasse 114 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1
278 Gabor Klöczl Topdanmark A/S A-klasse 66 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
279 Christian Nygaard Johansson JMV Cables A/S A-klasse 67 8 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
280 Bo Hamburger Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 68 8 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Bjarne Mortensen ABC Bilsyn C-klasse 99 8 1 0 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
282 Brian Toft Nielsen C-klasse 100 8 0 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Claus Hansen CEC 2 B-klasse 115 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Henrik Linde Topdanmark A/S C-klasse 101 8 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1
285 Ole Schwartz ABC Bilsyn C-klasse 102 8 0 0 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
286 Søren Julø JMV Cables A/S B-klasse 116 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1
287 Martin Glensbjerg Kønig & Partnere C-klasse 103 8 0 0 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288 John Nielsen Hotel SKT. Annæ B-klasse 117 8 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
289 Peter Leisbo ABC Bilsyn C-klasse 104 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0
290 Ulrik Skovgaard-Mortensen Carl Ras A/S A-klasse 69 8 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 1 0 0
291 Peter Lassen Kønig & Partnere A-klasse 70 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0
292 Christian Lesby Rigspolitiets Idrætsforening (2) B-klasse 118 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293 Jesper Bak Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak C-klasse 105 8 1 1 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Gabor Klöczl Profiloptik Strandvejen 153 v/ Jesper Bak A-klasse 71 8 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Lasse Mortensgaard Bravida A-klasse 72 8 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
296 Kent De mester ABC Bilsyn A-klasse 73 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0
297 Rene Krarup Johannes Fog A/S C-klasse 106 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
298 Morten Staghøj DONG Energy C-klasse 107 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
299 Niels Larsen JMV Cables A/S B-klasse 119 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 0 0 1 1
300 Søren Hass Mathiesen Kønig & Partnere C-klasse 108 8 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
301 Tim Frank Andersen PELOTON B-klasse 120 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
302 Joakim Svensson Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 74 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
303 Jesper Viktor Larsen Topdanmark C-klasse 109 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Anders Gibsholm Lemvig Muller A-klasse 75 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0
305 Patrick Seemann Carl Ras A/S A-klasse 76 7 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
306 Gorm Rasmussen Carl Ras A/S A-klasse 77 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
307 Gert Juhl Topdanmark A/S C-klasse 110 7 1 2 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Frederik Wiidau Invita København B-klasse 121 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Oluf Hansen Gigtforeningen B-klasse 122 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 5 0
310 Michael Frederiksen Ricoh Danmark A/S C-klasse 111 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
311 Adam Powers Topdanmark A/S B-klasse 123 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Steen Ølholm bravida C-klasse 112 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
313 Birger Landø Sørensen Rigspolitiets Idrætsforening (1) B-klasse 124 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
314 Michael Cubbin Miracle Buddyshop B-klasse 125 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 1 1 1
315 Carsten Dyssell Johannes Fog A/S B-klasse 126 7 0 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
316 Nicolai Meelby Topdanmark A/S A-klasse 78 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
317 Bo Bendix Miracle Buddyshop B-klasse 127 7 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Michael Strøm Gigtforeningen B-klasse 128 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
319 Christian Wæver Invita København B-klasse 129 7 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 1
320 Toni Koldby Falck B-klasse 130 7 0 0 0 0 0 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
321 Peter Haes Carl Ras A/S A-klasse 79 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 0 0
322 Holger Lunden Topdanmark A/S B-klasse 131 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
323 Simon Svensson Bikeuniverse.dk B-klasse 132 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Stig Pedersen CEC2 C-klasse 113 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Ole Puggard Invita København C-klasse 114 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
326 Arne Laursen JMV Cables A/S B-klasse 133 6 0 0 1 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
327 Bo Valsted Kønig & Partnere B-klasse 134 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0
328 Flemming Holck Johannes Fog A/S B-klasse 135 6 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
329 Lars Nielsen Kønig & Partnere B-klasse 136 6 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
330 Christian Graver Larsen Profil Optik Strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 80 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0 1 1
331 Jens Johansen Bravida C-klasse 115 6 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
332 Christian Schultz Topdanmark A/S A-klasse 81 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 1 1
333 Steen Glad Rydicher Miracle Buddyshop C-klasse 116 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
334 Mikkel Mantzius Ricoh Danmark A/S B-klasse 137 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
335 Johnny Lau Lemvig-Müller B-klasse 138 6 0 0 0 0 0 0 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
336 Jorge Michelsen Invita København C-klasse 117 6 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Frederik Madsen Carl Ras A/S A-klasse 82 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
338 Jess Sørrige Invita København C-klasse 118 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0
339 Michael Strøm Gigtforeningen C-klasse 119 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Lars Klima Topdanmark A/S A-klasse 83 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
341 Gert Henningsen Bravida C-klasse 120 6 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
342 Allan Gall Dachser C-klasse 121 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0
343 Casper Walsøe Topdanmark A/S A-klasse 84 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
344 Tonny Christensen JMVCables A/S C-klasse 122 6 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
345 Peter Rampel Carl Ras A/S A-klasse 85 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 1
346 Søren Hütten Lemvig-müller B-klasse 139 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
347 Bjørn Willemoe Gigtforeningen B-klasse 140 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 0 1
348 Henrik Thorenfeldt Topdanmark A/S C-klasse 123 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
349 Thomas B. Wad Falck A-klasse 86 6 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Kim Jakobsen Kønig & Partnere C-klasse 124 6 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
351 Robert Mariager ABC Bilsyn B-klasse 141 6 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
352 Flemming Westervang Miracle Buddyshop C-klasse 125 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
353 Carsten Boe Carl Ras A/S B-klasse 142 5 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Anders Højsgaard eCapacity B-klasse 143 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Mads Kragh invita kbh B-klasse 144 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4
356 Steen Glad Rydicher Miracle Buddyshop B-klasse 145 5 0 0 0 0 0 2 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
357 Michael Østergaard A-klasse 87 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
358 Björn Rechinger CC (DONG) C-klasse 126 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 1 1
359 Jørgen Lesby Rigspolitiets Idrætsforening (2) B-klasse 146 5 1 1 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
360 Morten Staghøj CC (DONG) C-klasse 127 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
361 Filip Ravn Grønholt Topdanmark A/S B-klasse 147 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1
362 Dennis Cjristensen ABC Bilsyn C-klasse 128 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0
363 Robert Hjorth Carl Ras A/S A-klasse 88 5 0 0 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
364 Jakob Piil bikeuniverse.dk B-klasse 148 5 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
365 Jacob Roth Carl Ras A/S B-klasse 149 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
366 Jens Hartmann Topdanmark A/S B-klasse 150 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Jesper De Vlaeminck ABC Bilsyn A-klasse 89 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0
368 Per Bager Johannes Fog A/S B-klasse 151 5 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
369 Martin Lundgaard Hansen Netværk Danmark A-klasse 90 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
370 Steen Møller Topdanmark A/S B-klasse 152 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
371 Tim Hoelgaard Netværk Danmark B-klasse 153 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Anders Bang PELOTON B-klasse 154 5 1 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
373 Peter Bo Nielsen CEC 2 B-klasse 155 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
374 Amjad Halim Ecapacity B-klasse 156 5 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
375 Rikke Cedervall Laursen Kønig & Partnere B-klasse 157 5 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
376 Morten Jørgensen Netværk Danmark C-klasse 129 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 1 0
377 Claus Holm ABC Bilsyn A-klasse 91 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
378 Lynge Bjørklund Invita København C-klasse 130 5 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
379 Kurt Hindkjær Carl Ras A/S C-klasse 131 5 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Thomas Nielsen Ecapacity B-klasse 158 5 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
381 Johnni Eriksen Miracle Buddyshop C-klasse 132 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
382 Brian Scheelhardt Carl Ras A/S C-klasse 133 5 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
383 Kim Fielsø Club PELOTON B-klasse 159 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
384 Ole Puggaard Invita København C-klasse 134 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
385 Martin Glensbjerg Kønig & Partnere B-klasse 160 5 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
386 Kristoffer Emil Bendiks Mikkelsen Rigspolitiets Idrætsforening (2) A-klasse 92 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Ole Puggaard Copenhagen Event Company 1 B-klasse 161 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
388 Dan Schwartz Lemvigh Müller B-klasse 162 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
389 Lars Iversen Skt Annæ hotel C-klasse 135 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
390 Peter Høgh Falck B-klasse 163 5 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
391 Christian Gram Falck C-klasse 136 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
392 Jesper Høvelskov Topdanmark A/S B-klasse 164 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
393 Anders B. Rasmussen Kønig & Partnere C-klasse 137 5 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
394 Jonata Hilt Bartholin Invita København B-klasse 165 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
395 Knud Heglund JMV Cables A/S B-klasse 166 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
396 René Seidel-Amini Miracle Buddyshop C-klasse 138 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
397 Jacob Therkelsen Topdanmark A/S C-klasse 139 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
398 Allan Bundgaard Falck B-klasse 167 4 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
399 Kim Nørgaard Copenhagen Event Company 1 C-klasse 140 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
400 Jeppe Rasmussen Ricoh C-klasse 141 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
401 Jens Flinker Nørgaard Topdanmark A/S B-klasse 168 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
402 Jens Vuust Kristiansen Rigspolitiet Idrætsforening (3) C-klasse 142 4 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
403 John Børgesen Johannes Fog A/S C-klasse 143 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
404 Martin Kinnerup Carl Ras A/S A-klasse 93 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
405 David Olsen Hotel SKT. Annæ B-klasse 169 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
406 Carsten Pettersson Invita København B-klasse 170 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
407 Thomas Willumsen Falck B-klasse 171 4 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
408 Rikke Bak Dalgaard DONG Energy B-klasse 172 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0
409 Thomas Vejle Carl Ras A/S A-klasse 94 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0
410 Jens Hockerup JMV Cables A/S B-klasse 173 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
411 Tim Godsk Ricoh C-klasse 144 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
412 Morten Jørgensen Netværk Danmark B-klasse 174 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
413 Henrik Olsen Invita København B-klasse 175 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
414 Rasmus Olesen JMV Cables A/S B-klasse 176 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
415 Claus Christiansen Miracle Buddyshop B-klasse 177 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
416 Jens Robert Jørgensen Bravida C-klasse 145 4 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
417 Morten Koch Johannes Fog A/S B-klasse 178 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
418 Michael Salbo profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak A-klasse 95 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
419 Karsten Nielsen ricoh B-klasse 179 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
420 Jørn Bonde Falck B-klasse 180 4 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
421 Henrik Westermann Netværk Danmark C-klasse 146 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
422 Morten Bech Falck C-klasse 147 4 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
423 Trine Schmidt Carl Ras A/S B-klasse 181 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
424 Thomas Enemark Hotel SKT.Annæ B-klasse 182 4 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
425 Brian Scheelhardt Invita København B-klasse 183 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0
426 Michael Schmidt bikeuniverse C-klasse 148 4 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
427 Andreas B. Søndergaard Carl Ras A/S A-klasse 96 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
428 Klaus Enhard Copenhagen Event Company 2 B-klasse 184 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
429 Rasmus Barfred Bikeuniverse A-klasse 97 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
430 Aino Abrahamsen Dong Energy C-klasse 149 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 1
431 Henrik Jørgensen Ricoh C-klasse 150 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
432 Kim Florager Dachser A-klasse 98 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
433 Kaj Falsig Rigspolities Idrætsforening (2) C-klasse 151 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
434 Helge Larsen Johannes Fog A/S C-klasse 152 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
435 Michael Mortensen CEC 2 B-klasse 185 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
436 David Olsen Hotel SKT. Annæ A-klasse 99 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
437 Claus Lange Kønig & Partnere C-klasse 153 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
438 Lau Jensen Bravida C-klasse 154 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
439 Morten Christensen Topdanmark A/S C-klasse 155 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
440 Jesper Hladka Invita København C-klasse 156 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
441 Michael Hero Jakobsen Kønig & Partnere B-klasse 186 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
442 René Poulsen Hotel SKT. Annæ B-klasse 187 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
443 Micki Havmøller Lemvig-Müller C-klasse 157 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
444 Peter Høgh Falck B-klasse 188 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
445 Ulrik Christensen Topdanmark A/S C-klasse 158 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
446 Peter Bo Nielsen CEC2 B-klasse 189 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
447 Jens Robert Jørgensen Bravida C-klasse 159 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1
448 Søren Martin Hansen Carl Ras A/S A-klasse 100 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
449 Michael Larsen Invita København C-klasse 160 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
450 Jeppe Rasmussen Ricoh Danmark A/S C-klasse 161 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
451 Niels Henrik Bak Rigspolitiets Idrætsforening (3) C-klasse 162 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
452 Lars Krull Jørgensen Falck C-klasse 163 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
453 Søren Lundgren Schneider Electric C-klasse 164 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
454 Søren Lind Wenck Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak C-klasse 165 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
455 Tom Wind Kønig & Partnere B-klasse 190 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
456 Mogens Hansen ABC Bilsyn C-klasse 166 3 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
457 Birger Landø Rigspolitiets Idrætsforening (1) B-klasse 191 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
458 KIm Løvqvist CEC 2 A-klasse 101 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
459 Stig Pedersen CSC2 C-klasse 167 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
460 Steen Ølholm Bravida C-klasse 168 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
461 Niels LauLund Netværk Danmark B-klasse 192 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
462 Karsten Nielsen Ricoh Danmark A/S B-klasse 193 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
463 Michael Nørby Miracle Buddyshop B-klasse 194 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1
464 Filip Grønholt Profiloptik Strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 195 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
465 Geir Kristensen Netværk Danmark B-klasse 196 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
466 KIm Nørgaard Copenhagen Event Company C-klasse 169 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
467 Amjad Halim eCapacity A-klasse 102 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
468 Carsten Nielsen Ricoh Danmark A/S B-klasse 197 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
469 Roar Dalsgaard Dachser C-klasse 170 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
470 Rene Krarup Johannes Fog A/S B-klasse 198 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
471 Poul Gregers Pedersen CEC 2 B-klasse 199 3 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
472 Merete Andersen Rigspolitiets Idrætsforening VIP C-klasse 171 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
473 Flemming Troelsen cec 2 C-klasse 172 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
474 Jesper Nør Carl Ras A/S B-klasse 200 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
475 Stinus Roslund CLUB PELOTON A-klasse 103 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
476 Sonny Kort ABC Bilsyn C-klasse 173 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
477 Oluf Kristian Hansen Gigtforeningen B-klasse 201 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
478 Toni Koldby Falck C-klasse 174 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
479 Rasmus Hauge Schneider Electric A/S A-klasse 104 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
480 Jens Robert Jørgensen Bravida C-klasse 175 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
481 Morten Bech Falck B-klasse 202 3 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
482 Jan Beck Johannes Fog A/S C-klasse 176 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
483 Steen Rydicher Miracle Buddyshop B-klasse 203 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
484 Kim Jacobsen Kønig & Partnere C-klasse 177 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
485 Kim Fielsø Club PELOTON B-klasse 204 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
486 Anders Olesen Miracle Buddyshop B-klasse 205 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
487 Allan Blume JMV Cables A/S C-klasse 178 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
488 Flemming Sørensen Schneider Electric B-klasse 206 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
489 Danni Hoffmeister JMV Cables A/S B-klasse 207 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
490 Jens Jacob Hansen Miracle Buddyshop B-klasse 208 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
491 Lars Maagaard Netværk Danmark B-klasse 209 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
492 Ulrik Nikolajsen Kønig & Partnere B-klasse 210 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
493 Jesper Brink Malmkjær Kønig & Partnere C-klasse 179 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
494 Pernille Christoffersen CEC 2 C-klasse 180 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
495 Claus Berg-Sonne Schneider Electric C-klasse 181 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
496 Lars Bo Henriksen CEC 2 B-klasse 211 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
497 Peter Bo Madsen Topdanmark A/S B-klasse 212 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
498 Tina Hostrup CC C-klasse 182 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
499 Kurt Hindkjær Carl Ras A/S B-klasse 213 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
500 Kristian Egholm CEC 2 B-klasse 214 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
501 Miklos Molnar ABC Bilsyn B-klasse 215 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
502 Peder Gullacksen Topdanmark A/S C-klasse 183 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
503 Kenneth Seifert JMV Cables A/S B-klasse 216 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
504 Jens Robort Jørgensen bravida C-klasse 184 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
505 Allan Dahl Hansen Rigspolitiet Idrætsforening 2 C-klasse 185 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
506 Kurt Jørgensen Miracle Buddyshop B-klasse 217 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
507 Poul Gregers Pedersen cec 2 B-klasse 218 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
508 Tim Godsk Ricoh Danmark A/S C-klasse 186 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
509 Søren Walsted Miracle Buddyshop C-klasse 187 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
510 Jimmi Andersen ABC Bilsyn B-klasse 219 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
511 Aino Abrahamsen Kønig & Partnere B-klasse 220 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
512 Bjarne Sjørup Topdanmark A/S C-klasse 188 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
513 Jan Christensen Johannes Fog A/S B-klasse 221 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
514 Tonni Koldby Falck C-klasse 189 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
515 Tom Wind Kønig & Partnere B-klasse 222 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
516 Michael Krogh Mortensen CEC 2 B-klasse 223 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
517 Jesper Nielsen profiloptik strandvejen 153 v/Jesper Bak B-klasse 224 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
518 Henrik Blandebjerg Rigspolitiet C-klasse 190 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
519 Henrik Røhl JMV Cables A/S C-klasse 191 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
520 Jens Løppenthien Schneider Electric A/S C-klasse 192 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
521 Søren Julø Johannes Fog A/S C-klasse 193 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
522 Martin Svend Pedersen CEC2 A-klasse 105 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
523 Frank Licht Kønig & Partnere B-klasse 225 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
524 Karsten Lund eCapacity B-klasse 226 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
525 Johnni Krogsgaard Miracle Buddyshop B-klasse 227 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
526 Dines Sirvent-Graakjær CEC2 A-klasse 106 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
527 Holger Lunden Topdanmark A/S A-klasse 107 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
528 David Meyer Netværk Danmark B-klasse 228 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
529 Jesper Hendriksen CLUB PELOTON B-klasse 229 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
530 Michael Birch Jacobsen Miracle Buddyshop C-klasse 194 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
531 Michael Pheiffer bikeuniverse.dk C-klasse 195 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
532 Lars Gregersen Topdanmark A/S B-klasse 230 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
533 Poul Kornerup Lauridsen Club PELOTON B-klasse 231 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
534 Bo Valsted Kønig & Partnere A-klasse 108 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Jens Løppenthien Schneider Electric A/S B-klasse 232 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
536 Jakob Hoyer CLUB PELOTON B-klasse 233 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
537 Nikolaj Niebling Invita København B-klasse 234 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
538 Carsten Dysell Johannes Fog A/S B-klasse 235 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
539 KARSTEN NIELSEN RICOH DANMARK A/S B-klasse 236 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
540 Thomas Marker Topdanmark A/S C-klasse 196 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
541 Allan Gullaksen JMV Cables A/S C-klasse 197 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
542 Steffen Heegaard Topdanmark A/S C-klasse 198 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
543 Ole Schwartz ABC Bilsyn C-klasse 199 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
544 Therese Aabech Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 200 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
545 Martina Lerche Rigspolitiets Idrætsforening (2) C-klasse 201 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Torben Thomsen Netværk Danmark B-klasse 237 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
547 Brian Nygaard Vinjebo bikeuniverse.dk A-klasse 109 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
548 Zoran Dimovski Schneider Electric A/S C-klasse 202 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
549 Flemming Back Ricoh Danmark A/S C-klasse 203 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
550 Heino Tandrup Eilsø Netværk Danmark B-klasse 238 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
551 Lars Kongsted Falck B-klasse 239 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
552 Thomas Pedersen Topdanmark A/S C-klasse 204 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kenneth Johansen Hotel SKT. Annæ B-klasse 240 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
554 Lars Dyhr Rigspolitiets Idrætsforening (1) C-klasse 205 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
555 Robert Hjorth Carl Ras A/S B-klasse 241 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
556 Søren Berth Bravida C-klasse 206 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
557 Amir Mirzay Chirazi Topdanmark A/S C-klasse 207 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
558 Rasmus Mathias Barfred Bikeuniverse A-klasse 110 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
559 Skipper Andersen Netværk Danmark B-klasse 242 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
560 Peter Lindkvist JMV Cables A/S A-klasse 111 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Jens Langergaard Topdanmark A/S C-klasse 208 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
562 Tom Christensen JMV Cables A/S B-klasse 243 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
563 Henrik Schütt JMV Cables A/S C-klasse 209 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
564 Jimmi Olsen Topdanmark A/S B-klasse 244 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
565 Benn Ebbesen Johannes Fog A/S B-klasse 245 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
566 Dennis Christensen ABC Bilsyn B-klasse 246 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
567 Stig Damgaard Carl Ras A/S C-klasse 210 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
568 Henrik Blom Lemvigh-Müller B-klasse 247 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
569 Rikke Cedervall Lauersen P20 C-klasse 211 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
570 Helle Sejersen Rigspolitiets Idrætsforening (2) B-klasse 248 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
571 Christian Møller Lemvigh Müller B-klasse 249 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
572 Henrik Truels Jensen Netværk Danmark C-klasse 212 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
573 Aputsiaq (Løkkefond) Jacobsen Falck C-klasse 213 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
574 Lars Bryde Topdanmark A/S C-klasse 214 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
575 Arne Nielsson Gigtforeningen C-klasse 215 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
576 Claus Melgaard Kønig & Partnere B-klasse 250 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
577 Per Andersen Kønig & Partnere B-klasse 251 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
578 Claus HHansen Bravida B-klasse 252 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
579 Anders Bang Club PELOTON B-klasse 253 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
580 Jens Jørgensen Bravida C-klasse 216 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
581 Philip Christensen Schneider Electric A/S C-klasse 217 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
582 Jørgen HK Jepsen Cec A-klasse 112 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
583 Jannick (Løkkefond) Jakobsen Falck C-klasse 218 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
584 Martin Svend Pedersen Copenhagen Event Company 2 A-klasse 113 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
585 Wicky Fangel Ricoh C-klasse 219 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
586 Philip Christensen Schneider Electric A/S B-klasse 254 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
587 John Powers Bates Topdanmark A/S C-klasse 220 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
588 Kenn Nielsen Kønig & Partnere C-klasse 221 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
589 Kim Christiansen Bravida C-klasse 222 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
590 Rene' Dalsgaard Bravida C-klasse 223 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
591 Thomas Vejle CEC2 A-klasse 114 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
592 Lars Maagaard JMV Cables A/S C-klasse 224 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
593 Aino Abrahamsen P20 C-klasse 225 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
594 Bjørn Rechinger Dong Energy C-klasse 226 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
595 Mette Harboe Stenfelt CC (DONG) C-klasse 227 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
596 Dines Sirvent-Graakjaer CEC A-klasse 115 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
597 Anders Ejlev CEC 1 B-klasse 255 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
598 Jens Morten Hansen Miracle Buddyshop C-klasse 228 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
599 Peter Frost Ricoh B-klasse 256 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
600 Jacob Blomgren Knudsen Topdanmark A/S C-klasse 229 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
601 Niels Thestrup Kønig & Partnere A-klasse 116 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
602 Gert Henningsen Bravida C-klasse 230 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
603 Jan Bay Gigtforeningen C-klasse 231 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
604 Peter Lassen Kønig & Partnere A-klasse 117 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
605 Christian Uhrenholt CC (DONG) B-klasse 257 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
606 Lars Vinther Lemvigh-Müller A/S C-klasse 232 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
607 Kenneth Lillelund Miracle Buddyshop C-klasse 233 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
608 Kaj Nielsen Lemvigh-Müller C-klasse 234 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
609 Helle Bang CEC 2 C-klasse 235 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
610 Preben Rasmussen Dachser C-klasse 236 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
611 Morten Rasmussen Ricoh Danmark A/S C-klasse 237 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
612 Claus Lange Kønig & Partnere B-klasse 258 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
613 Peter Tjellesen Lemigh-Mûller C-klasse 238 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
614 Andreas Jeppesen CLUB PELOTON B-klasse 259 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
615 Jannick Finne Schneider Electric A/S C-klasse 239 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
616 Bent Christiansen Miracle Buddyshop C-klasse 240 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
617 Mogens Vedel Pedersen Lemvigh-Müller A-klasse 118 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
618 Christian Wæver Invita København C-klasse 241 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
619 Peter Nissen JMV Cables A/S B-klasse 260 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
620 Thomas Petersen Miracle Buddyshop C-klasse 242 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
621 Lars Johnbeck Carl Ras A/S B-klasse 261 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
622 Lone Rydicher CC (Rigspolitiets Idrætsforening) C-klasse 243 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
623 Jonas Uffe Møllenborg Netværk Danmark C-klasse 244 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
624 Johnny Nederskov Nielsen CEC 2 B-klasse 262 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
625 Rikke C. Laursen Kønig & Partnere B-klasse 263 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
626 Lars Thylander Kønig & Partnere B-klasse 264 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
627 Peter Bo Mortensen Topdanmark A/S B-klasse 265 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
628 Per Jensen Netværk Danmark C-klasse 245 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
629 Carsten Spliid RPI B-klasse 266 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
630 Casper Wulff ABC Bilsyn C-klasse 246 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
631 Frank Licht Kønig & Partnere A-klasse 119 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
632 Morten Østergaard ABC Bilsyn C-klasse 247 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
633 Kasper Mortensen Schneider Electric A/S C-klasse 248 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
634 Martin Rosenvinge Johannes Fog A/S B-klasse 267 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
635 Wicky Fangel Petersen Ricoh Danmark A/S C-klasse 249 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
636 Anders Jacobsen Miracle Buddyshop C-klasse 250 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
637 Jesper Gotfredsen Kønig & Partnere C-klasse 251 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
638 Kim Refsgaard JMV Cables A/S B-klasse 268 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Thomas Jensen Carl Ras A/S C-klasse 252 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
640 Linda Martines ABC Bilsyn C-klasse 253 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
641 Heino Møller Netværk Danmark B-klasse 269 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
642 Jacob Therkelsen Topdanmark A/S B-klasse 270 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0