CLUB LA SANTA KIDS CUP 16 #CUP

Cup results

# Name Team Category Cat # Score May 16 Jun 12 Sep 03
1 Magnus Søndergaard-Nielsen Varde Cykelklub U10D 1 4 1 2 1
2 Bertil Laumand Døssing Varde Cykelklub U10D 2 8 3 3 2
3 Elias Folke Guanio Varde Cykelklub U10D 3 53 2 1 50
4 Alexander Kristiansen U10D 4 58 50 5 3
5 Per Rasmussen Bramming U10D 5 104 50 4 50
6 Magnus Grosbøl Team M U10D 6 106 50 6 50
7 Mille Frederiksen Varde Cykelklub U10P 1 3 1 1 1
8 Emilie T. Kristensen Varde Cykelklub U10P 2 9 2 4 3
9 Rebecca Rahbek Varde cykelklub U10P 3 54 50 2 2
10 Silje Cramon Bluemoutain U10P 4 57 50 3 4
11 Natasja Sloth Kaspersen U10P 5 105 50 50 5
12 Freja Louise Moesby U10P 6 106 50 50 6
13 Rasmus Søndergaard-Nielsen Varde Cykelklub U12D 1 4 1 2 1
14 Christian Hjorth-Hansen MTB Kolding U12D 2 9 4 3 2
15 Malthe Gemmer Kristensen Varde Cykelklub U12D 3 10 3 4 3
16 Malthe Rye Andersen Stauning Dejbjerg Mtb U12D 4 16 7 5 4
17 Andreas Frederiksen Bramming U12D 5 20 8 7 5
18 Emil Folke Guanio Varde Cykelklub U12D 6 53 2 1 50
19 Andreas Nikolajsen FysioDanmark Varde U12D 7 105 5 50 50
20 Tobias Kaspersen 6830 U12D 8 106 50 6 50
21 Tobias Sloth Kaspersen Varde cykel klub U12D 9 106 50 50 6
22 Frederik Tang Johansen Team Gedved junior U12D 10 106 6 50 50
23 Tobias Lindegaard Stauning/dejbjerg Mtb U12D 11 107 50 50 7
24 Sune starup Jensen Bramming U12D 12 108 50 50 8
25 Simon Puggaard Mikkelsen U12D 13 109 50 50 9
26 Victor Fjord Varde U12D 14 109 9 50 50
27 Josefine Vestergaard Team Vestergaard U12P 1 3 1 1 1
28 Camilla Rahbek Varde cykelklub U14P 1 101 50 50 1
29 Frederik Vestergaard Team Vestergaard U8D 1 4 1 2 1
30 Lasse Skou Vinding Herning CK U8D 2 8 3 3 2
31 Johannes Gamkinn Gulddalslund U8D 3 14 4 4 6
32 Jeppe Skou Vinding Skovlund U8D 4 23 8 6 9
33 Lau Gabel-Frandsen Varde U8D 5 25 6 8 11
34 Jeppe Laumand Drue Nielsen Varde Cykelklub U8D 6 51 0 1 50
35 Malthe Cramon Bluemountain U8D 7 65 50 7 8
36 Nikolaj Vestergaard Team Vestergaard U8D 8 68 5 50 13
37 Victor Tang Johansen Team Gedved junior U8D 9 102 2 50 50
38 Tobias Plauborg Varde U8D 10 103 50 50 3
39 Made Emil Dahlerup Hansen Varde U8D 11 104 50 50 4
40 Hjalte Baltzer Ladekjær-Mikkelsen Varde U8D 12 105 50 5 50
41 Mads Løth Varde Cykelklub U8D 13 105 50 50 5
42 Simon Dalgaard Christensen Bramming IF U8D 14 107 7 50 50
43 Noah Baltzer Ladekjær-Mikkelsen VCK U8D 15 107 50 50 7
44 Magnus Messi Larsen Varde Cykelklub U8D 16 110 50 50 10
45 Hjalte Baltzer Ladekjær-Mikkelsen VCK U8D 17 112 50 50 12
46 Emma Frederiksen Bramming U8P 1 3 1 1 1
47 Dicte Rye Andersen Stauning Dejbjerg Mtb U8P 2 6 2 2 2
48 Frederikke T. Kristensen Varde Cykelklub U8P 3 10 4 3 3
49 Alberte Skov Mejer Team Mejer Raceing U8P 4 103 3 50 50
50 Sia Hansen U8P 5 104 50 50 4
51 Andrea Skov Mejer Team Mejer Raceing U8P 6 105 5 50 50