CLUB LA SANTA KIDS CUP 15 #CUP

Cup results

# Name Team Category Cat # Score May 25 Jun 14 Aug 09
1 Lucas Helth Hedegaard Varde U10D 1 3 1 1 1
2 Magnus Søndergaard-Nielsen Varde Cykel Klub U10D 2 6 2 2 2
3 Frederik Johansen Team Gedved Junior U10D 3 10 3 3 4
4 William Jørgensen Rkcc (Rødekro Cykelklub) U10D 4 12 4 5 3
5 Mathias Ellegaard MTB Kolding U10D 5 14 5 4 5
6 Elias Folke Guanio Varde Cykelklub U10D 6 19 6 7 6
7 Valdemar Skov Nielsen MTB Kolding U10D 7 20 7 6 7
8 Malthe Rye Andersen Stauning Dejbjerg Mtb U10D 8 25 8 9 8
9 Andreas Frederiksen Bramming I.F. Motion U10D 9 26 9 8 9
10 Mads Winther Dalum Team Gedved Junior U10D 10 71 10 11 50
11 Tobias Sand MTB Esbjerg U10D 11 110 50 10 50
12 Kamma Bergholt Varde Cykelklub U10P 1 4 2 1 1
13 Mille Frederiksen Varde Cykelklub U10P 2 5 1 2 2
14 Josefine Vestergaard Team Vestergaard U10P 3 10 3 3 4
15 Minna Riddersholm Ryborg U10P 4 14 5 4 5
16 Victoria Bonde Nielsen Varde Cykelklub U10P 5 16 4 5 7
17 Tilde Laumand Drue Nielsen Team Laumand U10P 6 20 8 6 6
18 Rebecca Koch Rahbek Varde cykelklub U10P 7 103 50 50 3
19 Ida Skov Tranegaard Mountainbike Club Vejle U10P 8 106 6 50 50
20 Julia Espesen U10P 9 107 7 50 50
21 Victor Laumand Drue Nielsen Varde Cykelklub U12D 1 3 1 1 1
22 Rasmus Søndergaard-Nielsen Varde Cykel Klub U12D 2 7 2 3 2
23 Peder T. Kristensen Varde Cykelklub U12D 3 11 3 5 3
24 Christian Esfelt Mountainbike Club Vejle U12D 4 11 5 2 4
25 Christian Hjorth-Hansen MTB Kolding U12D 5 15 4 6 5
26 Emil Folke Guanio Varde Cykelklub U12D 6 19 9 4 6
27 Magnus Bøge Sundahl Andersen MTBKolding U12D 7 21 6 7 8
28 Malthe Gemmer Kristensen Varde Cykelklub U12D 8 22 7 8 7
29 Andreas Nikolajsen Varde fysioterapi U12D 9 28 10 9 9
30 Malthe Skov Nielsen MTB Kolding U12D 10 33 11 12 10
31 Magnus Riddersholm Ryborg Varde Cykelklub U12D 11 34 12 11 11
32 Karl Holdensen BIF mtb U12D 12 35 13 10 12
33 Alfred Keller Team Gedved Junior U12D 13 108 8 50 50
34 Frederik brink Christensen BIF mtb U12D 14 114 14 50 50
35 Sune starup Jensen bif mtb U12D 15 115 15 50 50
36 Viktor Morsø Bramming IF U12D 16 116 16 50 50
37 Mads-Emil Hyldtoft Svendsen Gedved cykelklub U12D 17 117 17 50 50
38 Katrine Olsen Varde Cykelklub U12P 1 3 1 1 1
39 Cille Frederiksen Varde cykelklub U12P 2 6 2 2 2
40 Camilla Koch Rahbek U12P 3 56 50 3 3
41 Anna Skov Tranegaard Mountainbike Club Vejle U12P 4 103 3 50 50
42 Signe Møjbæk Team Børkop Cykler U14P 1 3 1 1 1
43 Lizette Nikolajsen Varde fysioterapi U14P 2 6 2 2 2
44 Bertil Laumand Døssing U8D 1 6 1 2 3
45 Victor Johansen Team Gedved Junior U8D 2 7 2 3 2
46 Jacob Emil Esfelt Mountainbike Club Vejle U8D 3 9 3 1 5
47 Frederik Vestergaard Team Vestergaard U8D 4 13 7 5 1
48 Elias Møjbæk Team Blaaholm junior U8D 5 15 5 6 4
49 Jeppe Laumand Drue Nielsen Team Laumand U8D 6 16 6 4 6
50 Lasse Vinding Ansager U8D 7 64 50 7 7
51 Karl Espesen U8D 8 104 4 50 50
52 Andreas Johansen Bramming if U8D 9 108 8 50 50
53 Lau Gabel-Frandsen Varde / Jyttes Kiosk U8D 10 109 9 50 50
54 Emilie T. Kristensen Varde Cykelklub U8P 1 3 1 1 1
55 Dicte Rye Andersen U8P 2 6 2 2 2
56 Alberte skov Mejer Team Mejer Racing U8P 3 103 3 50 50
57 Mathilde Ringtved U8P 4 103 50 50 3
58 Andrea Skov Meyer U8P 5 104 4 50 50