CLUB LA SANTA KIDS CUP 14 #CUP

Cup results

# Name Team Category Cat # Score May 25 Jun 09 Aug 24
1 Rasmus Søndergaard-Nielsen Varde cykelklub U10D 1 3 1 1 1
2 Lucas Helth Hedegaard Varde cykelklub U10D 2 6 2 2 2
3 Christian Hjorth-Hansen Mtb kolding U10D 3 9 3 3 3
4 Magnus Bøge Sundahl Andersen Mtbkolding U10D 4 13 5 4 4
5 Alfred Børgesen Keller Team gedved junior U10D 5 18 6 6 6
6 Andreas Nikolajsen Varde fysioterapi U10D 6 21 9 7 5
7 Emil Folke Guanio Fanø mtb U10D 7 22 7 5 10
8 Malthe gemmer Kristensen Varde cykelklub U10D 8 27 10 9 8
9 Joachim Isak Bjergager Sgi U10D 9 35 8 16 11
10 Hasse Møjbæk Team blaaholm junior U10D 10 39 12 15 12
11 Mads Jørgensen Mtbkolding U10D 11 74 11 13 50
12 Lasse Fyhn Bramming motion U10D 12 77 50 14 13
13 Hjalte Egsgaard Mcv U10D 13 104 4 50 50
14 Magnus K Nørgaard U10D 14 107 50 50 7
15 Erik John Mtb team neuffen U10D 15 108 50 8 50
16 Henry Øhlenschlæger Varde cykelklub U10D 16 109 50 50 9
17 Magnus Nørgaard U10D 17 110 50 10 50
18 Peter Beck Bramming motion U10D 18 111 50 11 50
19 Hjalte Toft Thuesen Team gedved junior U10D 19 112 50 12 50
20 Christian Laursen Team gedved junior U10D 20 113 13 50 50
21 William foged Jørgensen U10D 21 114 14 50 50
22 Matti Overgaard U10D 22 115 15 50 50
23 Signe Poulsen V.nebel mtb U10P 1 3 1 1 1
24 Signe Frost Bramming if U10P 2 102 2 50 50
25 Signe Frost Bramming motion U10P 3 102 50 50 2
26 Mikkel Aagaard Schmidt Varde cykelklub U12D 1 4 1 1 2
27 Victor Laumand Drue Nielsen Varde cykelklub U12D 2 5 2 2 1
28 Marcus Milther Secher Vejle U12D 3 12 3 5 4
29 Marcus Øhlenschlæger Varde cykelklub U12D 4 13 5 3 5
30 Theodor Philip Bjergager Sgi U12D 5 14 4 4 6
31 Markus Jessen Mtb esbjerg U12D 6 20 6 7 7
32 Simon Hvelplund Overgaard Mtb kolding U12D 7 63 7 6 50
33 Peder T Kristensen Varde cykelklub U12D 8 103 50 50 3
34 Simon Jæger Larsen U12D 9 108 8 50 50
35 Niclas Beck Bramming motion U12D 10 108 50 8 50
36 Signe Møjbæk Vck U12P 1 5 3 1 1
37 Katrine Olsen Varde cykelklub U12P 2 6 2 2 2
38 Lizette Nikolajsen Varde fysioterapi U12P 3 8 1 4 3
39 Cille Frederiksen Vck U12P 4 11 4 3 4
40 Carla Marie Fjordby Varde U12P 5 15 5 5 5
41 Josefine Nielsen Bramming motion U12P 6 106 6 50 50
42 Sofia Bergholt Varde cykelklub U12P 7 106 50 50 6
43 Naya Møjbæk Team blaaholm junior U12P 8 107 50 50 7
44 Theresa Maria Bjergager Sgi U14P 1 3 1 1 1
45 Sara Ingstrup Varde U14P 2 7 2 2 3
46 Michelle Milther Secher Vejle U14P 3 10 3 3 4
47 Anne Sophie Bonde Nielsen Vck U14P 4 16 5 6 5
48 Andrea Hedevang Johnsen Vck U14P 5 58 4 4 50
49 SARAH JOHANNSEN Sgi U14P 6 102 50 50 2
50 Dominika Lewadny U14P 7 105 50 5 50
51 Magnus Søndergaard-Nielsen Varde cykelklub U8 1 4 1 2 1
52 Elias Folke Guanio Fanø mtb U8 2 5 2 1 2
53 Elias Møjbæk Team blaaholm junior U8 3 11 4 4 3
54 Jeppe Laumand Drue Nielsen Team laumand U8 4 16 5 6 5
55 William Øhlenschlæger Varde cykelklub U8 5 59 50 5 4
56 Felix Kjær Nielsen U8 6 103 3 50 50
57 Mads Winther Dalum Team gedved junior U8 7 103 50 3 50
58 Bertil Laumand Team laumand U8 8 106 50 50 6
59 Andreas Johansen Team mølgaard U8 9 106 6 50 50
60 Mille Frederiksen Team blaaholm junior U8P 1 3 1 1 1
61 Martine Utzen Keller Team gedved junior U8P 2 8 2 3 3
62 Victoria Bonde Nielsen Vck U8P 3 10 4 2 4
63 Kamma Bergholt Varde cykelklub U8P 4 102 50 50 2
64 Regitze Laursen Team gedved junior U8P 5 103 3 50 50
65 Alberte Skov Mejer Team mejer racing U8P 6 105 5 50 50