Vinterturneringen Ungdom øst - samlet tilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Jan 12 Feb 23 Nov 01
1 Lara Teilmann Korsør Atletik og Motion P6-7-2km 1 100 0 50 50
2 Simon Worsøe Clausen Hvidovre Atletik D14-15-4km 1 100 50 0 50
3 Freja boss Rasmussen Viking P14-15-4km 1 100 50 0 50
4 Aline Hedegård Bruhn Frederiksberg IF P12-13-3km 1 100 0 50 50
5 Reinholdt Emil Brandt Schultz  Bagsværd Atletik Club (BAC) D6-7-2km 1 100 50 43 50
6 Anna Brandt Schultz  Bagsværd Atletik Club (BAC) P10-11-2km 1 100 50 43 50
7 William Kragholm Blovstrød Løverne D12-13-3km 1 100 45 50 50
8 Christian Skaunsgaard Sparta Atletik og Motion D10-11-2km 1 100 50 50 45
9 Nicolai Dahlerup Husum BK D8-9-2km 1 100 50 0 50
10 Regitze Wittenkamp Helsingør Atletik P8-9-2km 1 100 50 50 50
11 Lucas Jeppesen Korsør Atletik og Motion D16-19-4km 1 100 47 50 50
12 Anna Toft Boesen BAK P12-13-3km 2 97 50 0 47
13 Karla Kathrine Viggers Fabild Frederiksberg IF P10-11-2km 2 97 0 50 47
14 Gustav Herold Sparta Atletik og Motion D14-15-4km 2 97 43 50 47
15 Madeleine A Rasmussen Sparta Atletik og Motion P14-15-4km 2 97 47 50 47
16 Mathilde Winther Blovstrød Løverne P16-19-4km 1 97 0 47 50
17 Felix B Nielsen Amager Atletik Club D6-7-2km 2 95 45 50 0
18 Isabella Matilda Jensen Sparta Atletik og Motion P16-19-4km 2 95 45 50 45
19 Viggo Lysemose Nielsen IK Hellas D8-9-2km 2 94 47 47 45
20 Vagn Bjørn Amager Atletik Club D10-11-2km 2 94 47 45 47
21 Sophia Dahlerup Husum BK P8-9-2km 2 94 47 0 47
22 Nikolas Rondon Olsen Korsør Atletik og Motion D6-7-2km 3 94 0 47 47
23 William Thøgersen Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 2 94 47 45 47
24 Milo Boye Bagsværd Atletik Club (BAC) D8-9-2km 3 93 43 50 36
25 Eva Damborg  Bagsværd Atletik Club (BAC) P6-7-2km 2 93 50 43 40
26 Ellen Vincentsen Sparta Atletik og Motion P8-9-2km 3 92 45 47 45
27 Storm Foged Sabroe Frederiksberg IF D14-15-4km 3 92 0 47 45
28 Maya Teilmann Korsør Atletik og Motion P6-7-2km 3 92 0 45 47
29 Erika Livia Wischmann Sparta Atletik og Motion P10-11-2km 3 92 47 45 45
30 Clara Spaanheden Korsør Atletik og Motion P14-15-4km 3 92 45 47 0
31 Carlos Ørn Tange Paldan Frederiksberg IF D14-15-4km 4 90 47 43 0
32 Harry Lilleøre Amager Atletik Club D10-11-2km 3 90 43 47 40
33 Cecilie Skaunsgaard Sparta Atletik og Motion P12-13-3km 3 90 47 43 41
34 Nicoline Krogh Dissing Amager Atletik Club P6-7-2km 4 90 0 47 43
35 Juliet Hodge Sparta Atletik og Motion P10-11-2km 4 90 43 47 0
36 Mads Vincentsen Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 3 90 40 47 43
37 Johanne Lilleøre Amager Atletik Club P12-13-3km 4 90 39 47 43
38 Joakim Schnack SHS Stevns tri D16-19-4km 2 88 45 43 0
39 Sille Oksbroe Hejselbak Sparta Atletik og Motion P16-19-4km 3 88 43 45 43
40 Lauge Højmark Omkvist IK Hellas D8-9-2km 4 88 45 43 38
41 Emma Brandt Schultz  Bagsværd Atletik Club (BAC) P10-11-2km 5 88 45 41 43
42 Julie Silleborg Sparta Atletik og Motion P8-9-2km 4 88 43 45 41
43 Kasper Granlund Greve Atletik D10-11-2km 4 88 45 43 41
44 William Hvass Sparta Atletik og Motion D14-15-4km 5 86 40 45 41
45 Anna Andersen Amager Atletik Club P14-15-4km 4 85 39 45 40
46 Annabella Rose Schmidt BAK P12-13-3km 5 85 40 45 0
47 Martin Thomsen Sparta Atletik og Motion D16-19-4km 3 85 40 40 45
48 Vilhelm Helk Frederiksberg IF D10-11-2km 5 84 38 41 43
49 Anders Silleborg Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 4 84 41 43 0
50 Luca Sjøgren Pedersen Amager Atletik Club D6-7-2km 4 84 41 0 43
51 Niels Elton Jokumsen FIF Hillerød Atletik D12-13-3km 5 84 43 41 0
52 Marc Sindhøj Amager Atletik Club D6-7-2km 5 84 39 45 0
53 Laurits Gade Strøyer Andersen Blovstrød Løverne D14-15-4km 6 84 41 0 43
54 Hugo Sølgaard Bagsværd Atletik Club (BAC) D6-7-2km 6 84 43 41 0
55 Liam Simonsen Frederiksberg IF D12-13-3km 6 83 34 38 45
56 Ida Mørck Bagsværd Atletik Club (BAC) P14-15-4km 5 83 40 43 0
57 Matilde Holck-Hansen Sparta Atletik og Motion P16-19-4km 4 82 41 41 40
58 Elliot  Pilegaard Christiansen Bagsværd Atletik Club (BAC) D6-7-2km 7 81 40 40 41
59 Ronja Kauschen Sparta Atletik og Motion P8-9-2km 5 81 38 43 0
60 Asmund Schou-Pedersen Herlev Atletik D8-9-2km 5 81 40 0 41
61 Alfred Hartung Sparta Atletik og Motion D8-9-2km 6 81 41 40 34
62 Aksel Kragh Winther Bagsværd Atletik Club (BAC) D10-11-2km 6 80 41 39 38
63 Alfred Brekling Brushøj Amager Atletik Club D10-11-2km 7 80 40 40 39
64 Jonathan Højgård-Clausen Sparta Atletik og Motion D16-19-4km 4 80 41 39 0
65 Jamie Kjær Nortoft IK Hellas D12-13-3km 7 79 37 39 40
66 Frida Gram Jensen Sparta Atletik og Motion P8-9-2km 6 79 41 0 38
67 Thit Jensen Amager Atletik Club P12-13-3km 6 79 32 34 45
68 Daniel Lund Amager Atletik Club D14-15-4km 7 79 38 40 39
69 Laura Nielsen Korsør Atletik og Motion P16-19-4km 5 79 39 40 0
70 Alma Juhl Horsgaard KIF P14-15-4km 6 79 38 41 0
71 Thomas Ek Udahl Hvidovre Atletik D14-15-4km 8 78 37 41 0
72 Asta Marie Holck Hansen Frederiksberg IF P12-13-3km 7 78 38 40 0
73 Hannah Damborg  Bagsværd Atletik Club (BAC) P10-11-2km 6 77 36 33 41
74 Abigail Sacco Copenhagen International School P14-15-4km 7 77 23 32 45
75 Isabella Petersen Frederiksberg IF P12-13-3km 8 77 27 38 39
76 Laura Maria Thomsen Frederiksberg IF P14-15-4km 8 77 37 40 0
77 Julia Ferris Gentofte Idræts Klub P14-15-4km 9 77 41 36 0
78 Wodah Muhammed Abdeljelil BAK D14-15-4km 9 77 32 39 38
79 Amelie Zemanova Amager Atletik Club P10-11-2km 7 77 0 37 40
80 Mikkel Feldborg Nielsen IK Hellas D12-13-3km 8 76 36 40 0
81 Anna Johansson Bagsværd Atletik Club (BAC) P12-13-3km 9 76 36 36 40
82 Stefan Ursea Hvidovre Atletik D14-15-4km 10 76 36 0 40
83 Albert Vagn Jensen Frederiksberg IF D16-19-4km 5 76 38 38 0
84 Annika Holther Olesen BAK P14-15-4km 10 76 36 39 37
85 Liva Johansson  Bagsværd Atletik Club (BAC) P10-11-2km 8 76 39 35 37
86 Vilma Viggers Fabild Frederiksberg IF P12-13-3km 10 75 35 37 38
87 Sofie From Gren IK Hellas P8-9-2km 7 75 36 39 34
88 Kirsa Wirth BAK P14-15-4km 11 74 31 0 43
89 Ada Nissen Thyrsted Amager Atletik Club P14-15-4km 12 74 34 35 39
90 Lasse Sterup Abrahamsson Frederiksberg IF D10-11-2km 8 74 37 37 31
91 Johannes Mølbak Johansen Amager Atletik Club D10-11-2km 9 74 36 38 34
92 Mikkel Sterup Abrahamsson Frederiksberg IF D8-9-2km 7 73 34 39 30
93 Karoline Koch Juhl  Bagsværd Atletik Club (BAC) P10-11-2km 9 73 37 36 35
94 Freja Kauschen Sparta Atletik og Motion P10-11-2km 10 73 33 40 0
95 August Hviid Frederiksberg IF D8-9-2km 8 73 35 38 0
96 Ellen Bondo Rahbek Amager Atletik Club P8-9-2km 8 73 35 38 0
97 Erik Sneholt-Ottesen Frederiksberg IF D12-13-3km 9 73 19 32 41
98 Anton Moth Søndergaard Helsingør Atletik D12-13-3km 10 73 32 36 37
99 Anton Grønborg Frederiksberg IF D14-15-4km 11 72 33 35 37
100 Atle Oliveira-Borg Bagsværd Atletik Club (BAC) D8-9-2km 9 72 37 0 35
101 Esben Madsen Korsør Atletik og Motion D14-15-4km 12 72 34 38 0
102 Jeppe From Gren IK Hellas D10-11-2km 10 72 35 36 36
103 Siri Milter Fausager Frederiksberg IF P10-11-2km 11 71 29 38 33
104 Johanna Høj Amager Atletik Club P8-9-2km 9 71 34 37 0
105 Julia Hedegaard Hallsdottir Sparta Atletik og Motion P10-11-2km 12 71 35 0 36
106 Flora Sander Amager Atletik Club P10-11-2km 13 71 41 30 0
107 Anna Nova Kronberg Andersen Amager Atletik Club P12-13-3km 11 68 23 31 37
108 Frey Egholm Høgh Blovstrød Løverne D12-13-3km 11 68 33 0 35
109 Sebastian Brogaard Korsør Atletik og Motion D14-15-4km 13 68 31 37 0
110 Emil Kundal Bagsværd Atletik Club (BAC) D12-13-3km 12 67 31 35 32
111 Clara K Hermansen K Hermansen Bagsværd Atletik Club (BAC) P8-9-2km 10 67 31 36 0
112 Estha Færch Amager Atletik Club P12-13-3km 12 66 31 35 0
113 Ella Kristine Meyer Jørgensen Frederiksberg IF P10-11-2km 14 65 31 34 0
114 Alberte Halberg Helsingør Atletik P14-15-4km 13 65 27 0 38
115 Alfred Illemann Parsholt Frederiksberg IF D8-9-2km 10 65 33 0 32
116 Siri Nissen Thyrsted Amager Atletik Club P12-13-3km 13 65 33 32 0
117 David R Nielsen Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 13 65 27 0 38
118 Gustav Lagerqvist Bagsværd Atletik Club (BAC) D8-9-2km 11 65 36 0 29
119 Hjalte Højmark Omkvist IK Hellas D12-13-3km 14 64 26 31 33
120 Hayden Hodge Copenhagen International School D14-15-4km 14 63 29 34 0
121 Philip Jespersen  Bagsværd Atletik Club (BAC) D8-9-2km 12 63 32 0 31
122 Carl Carstens Frederiksberg IF D10-11-2km 11 63 30 33 28
123 Camilla Hansen Amager Atletik Club P10-11-2km 15 63 0 29 34
124 Gustav Görtz Glostrup IC D14-15-4km 15 63 30 33 0
125 Silja Hickman Herlev Atletik P10-11-2km 16 63 32 31 29
126 Andreas Moors Blovstrød Løverne D12-13-3km 15 62 24 28 34
127 Laura Lehman Jensen Frederiksberg IF P10-11-2km 17 62 30 32 0
128 Viggo Hammer Frederiksberg IF D14-15-4km 16 62 26 36 0
129 Ida Lund Amager Atletik Club P10-11-2km 18 62 34 27 28
130 Jamilla Jensen Herlev Atletik P14-15-4km 14 61 17 27 34
131 Julie Marie Nørreskov Groth Amager Atletik Club P12-13-3km 14 61 25 0 36
132 Tilde Brogaard Korsør Atletik og Motion P10-11-2km 19 61 38 23 0
133 Mads Augustinus Rasmussen Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 16 61 28 33 0
134 Andrea Winther Glamoclija Sparta Atletik og Motion P10-11-2km 20 60 28 0 32
135 Philip Fjeldsted Herlev Atletik D10-11-2km 12 60 28 32 26
136 Nanna Trier Svendsen Frederiksberg IF P12-13-3km 15 59 26 0 33
137 Karla Bredmose Rasmussen Herlev Atletik P10-11-2km 21 59 27 28 31
138 Ella Djurhuus Amager Atletik Club P12-13-3km 16 59 24 0 35
139 Kirstine Ingeborg Th Carstens Frederiksberg IF P14-15-4km 15 59 26 33 0
140 Malthe K Hermansen Bagsværd Atletik Club (BAC) D10-11-2km 13 58 27 31 0
141 Emilie Jæger IK Hellas P14-15-4km 16 58 24 34 0
142 Tristan Trzecieski Amager Atletik Club D12-13-3km 17 58 0 29 29
143 Max Backman Christiansen Sparta Atletik og Motion D10-11-2km 14 57 26 30 27
144 Albert Lysemose Nielsen IK Hellas D12-13-3km 18 55 21 24 31
145 Nativel Dang Thien Long Gentofte Idræts Klub D12-13-3km 19 52 22 30 0
146 Franciska Trzecieski Amager Atletik Club P10-11-2km 22 52 0 25 27
147 Elvira Norton Ørsted Pedersen Frederiksberg IF P14-15-4km 17 51 20 31 0
148 Lucas Zwicki Amager Atletik Club D12-13-3km 20 51 0 23 28
149 Gertrud Sander Clausen Frederiksberg IF P12-13-3km 17 51 22 29 0
150 Tristan Sundgaard Lund Sparta Atletik og Motion D10-11-2km 15 50 0 0 50
151 Andreas Holst KIF D16-19-4km 6 50 50 0 0
152 Theodor Reedtz Lundsgaard Gentofte Idræts Klub D12-13-3km 21 50 50 0 0
153 Josefine Munksdorf BAK P16-19-4km 6 50 50 0 0
154 Andreas Magne Johannesen BAK D12-13-3km 22 50 16 34 0
155 Emma Brandt Amager Atletik Club P10-11-2km 23 49 23 22 26
156 Frederik Harding IK Hellas D12-13-3km 23 49 23 26 0
157 Karen Leth-Sonne Herlev Atletik P10-11-2km 24 49 25 24 0
158 Ivy Perez Storm-Jørgensen Frederiksberg IF P12-13-3km 18 49 21 28 0
159 Tobias Feldborg Nielsen IK Hellas D16-19-4km 7 47 0 47 0
160 Esther Kirkeby KIF P16-19-4km 7 47 47 0 0
161 Bjørn Borgen Jensen IK Hellas D8-9-2km 13 47 0 0 47
162 David Choldin Blovstrød Løverne D16-19-4km 8 47 0 0 47
163 Anton Geppel Thelwell Frederiksberg IF D6-7-2km 8 47 47 0 0
164 Joyce Aldama BAK P6-7-2km 5 47 47 0 0
165 Elisabeth Thorsti Møller Rønnstad Sparta Atletik og Motion P16-19-4km 8 47 0 0 47
166 Rasmus Jæger IK Hellas D16-19-4km 9 45 0 45 0
167 Nelle Ahle Jensen Bagsværd Atletik Club (BAC) P6-7-2km 6 45 0 0 45
168 Christopher Strandgaard Sparta Atletik og Motion D14-15-4km 17 45 45 0 0
169 Emil Mundt Herlev Atletik D6-7-2km 9 45 0 0 45
170 Bertram Nøddekær Bagsværd Atletik Club (BAC) D8-9-2km 14 45 0 45 0
171 Fillipa Jørgensen Greve Atletik P12-13-3km 19 45 45 0 0
172 Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen Herlev Atletik D12-13-3km 24 44 14 0 30
173 Ida Kiil Gentofte Idræts Klub P14-15-4km 18 43 43 0 0
174 Laurits Pantmann Bagsværd Atletik Club (BAC) D16-19-4km 10 43 43 0 0
175 Billie Deleuran Sparta Atletik og Motion P8-9-2km 11 43 0 0 43
176 Ida Palbo FIF Hillerød Atletik P16-19-4km 9 43 0 43 0
177 Aliya Dahl KIF P12-13-3km 20 43 43 0 0
178 Johan Damborg Krüger HVRunners D8-9-2km 15 43 0 0 43
179 Lukas Samø Korsør Atletik og Motion D8-9-2km 16 41 0 41 0
180 Celine Sams Nielsen Sparta Atletik og Motion P14-15-4km 19 41 0 0 41
181 Emilia Torpenholt Jørgensen Bagsværd Atletik Club (BAC) P6-7-2km 7 41 0 0 41
182 Ida Hansen Korsør Atletik og Motion P6-7-2km 8 41 0 41 0
183 Klara Hatini Pedersen KIF P12-13-3km 21 41 41 0 0
184 Anna Tejs Rohde Blovstrød Løverne P16-19-4km 10 41 0 0 41
185 Marie Roelsgaard Frederiksberg IF P8-9-2km 12 41 0 41 0
186 Louise Lehman Jensen Frederiksberg IF P12-13-3km 22 41 0 41 0
187 David Romney Lauridsen Herlev Atletik D16-19-4km 11 41 0 41 0
188 Anthon Juul Adjeiquaye Herlev Atletik D12-13-3km 25 40 13 27 0
189 Luca Costantini-Olesen Herlev Atletik D8-9-2km 17 40 0 0 40
190 Emilie Petersen FIF Hillerød Atletik P10-11-2km 25 40 40 0 0
191 Emma Fokdal Gentofte Idræts Klub P16-19-4km 11 40 40 0 0
192 Agnete Jensen Bagsværd Atletik Club (BAC) P8-9-2km 13 40 40 0 0
193 Clara K Hermansen Bagsværd Atletik Club (BAC) P8-9-2km 14 40 0 0 40
194 Josefine Hansen Korsør Atletik og Motion P6-7-2km 9 40 0 40 0
195 Lotus Zwicki Amager Atletik Club P8-9-2km 15 40 0 40 0
196 Kajsa Kyster Hvelplund Frederiksberg IF P8-9-2km 16 39 39 0 0
197 Elisabeth Marie Lykke Bagge Korsør Atletik og Motion P10-11-2km 26 39 0 39 0
198 Viktor Aglund Andersen Ok Øst Birkerød D10-11-2km 16 39 39 0 0
199 Cilius Jørgensen Gentofte Idræts Klub D16-19-4km 12 39 39 0 0
200 Jonas Kofoed Nielsen Amager Atletik Club D8-9-2km 18 39 0 0 39
201 Emil Zilmer Lund Amager Atletik Club D12-13-3km 26 39 39 0 0
202 Villy Reedtz Funder Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 27 39 0 0 39
203 Emil Saltoft-Tolborg Herlev Atletik D8-9-2km 19 39 39 0 0
204 Ellen Sofie Lykke Bagge Korsør Atletik og Motion P12-13-3km 23 39 0 39 0
205 Emilie Petersen HVRunners P10-11-2km 27 39 0 0 39
206 Villads Emil Rosenstand Frederiksberg IF D14-15-4km 18 39 39 0 0
207 Othelia Tibian Bagsværd Atletik Club (BAC) P8-9-2km 17 39 0 0 39
208 Frida Kristensen Viking P16-19-4km 12 38 38 0 0
209 Atlas Noer Frederiksberg IF D8-9-2km 20 38 38 0 0
210 Luana Hess Sparta Atletik og Motion P10-11-2km 28 38 0 0 38
211 Luna Haugaard Christensen BAK P14-15-4km 20 38 0 38 0
212 Emil Ehrhart Frederiksberg IF D12-13-3km 28 38 38 0 0
213 Mads Berthelsen Herlev Atletik D8-9-2km 21 37 0 0 37
214 Mikkel Drage Greve Atletik D12-13-3km 29 37 12 25 0
215 Carl B Nielsen Amager Atletik Club D12-13-3km 30 37 0 37 0
216 Emil Risom Mountwell Hansen BAK D16-19-4km 13 37 37 0 0
217 Rasmus Bank HVRunners D10-11-2km 17 37 0 0 37
218 Hedvig Demidoff Nielsen Sparta Atletik og Motion P8-9-2km 18 37 0 0 37
219 Victor Klok Korsør Atletik og Motion D8-9-2km 22 37 0 37 0
220 Clara Wellendorf IK Hellas P12-13-3km 24 37 37 0 0
221 Greta Keisala Frederiksberg IF P14-15-4km 21 37 0 37 0
222 Lykke Fauerskou Amager Atletik Club P8-9-2km 19 37 37 0 0
223 Hannah Ejby Hansen HVRunners P14-15-4km 22 36 0 0 36
224 August Olander Frederiksberg IF D12-13-3km 31 36 0 0 36
225 Ida Rafaela Øhrgaard Lauersen Herlev Atletik P8-9-2km 20 36 0 0 36
226 Martin Bo Bagge Korsør Atletik og Motion D10-11-2km 18 35 0 35 0
227 Laurits Læbo Rehhoff Thomsen Hvidovre Atletik D14-15-4km 19 35 35 0 0
228 Klara Langhoff-Roos Wernevi Sparta Atletik og Motion P14-15-4km 23 35 35 0 0
229 Sara Vind P8-9-2km 21 35 0 0 35
230 Otto Qvist Amager Atletik Club D10-11-2km 19 35 0 0 35
231 Jeppe Birk Hvidovre Atletik D12-13-3km 32 35 35 0 0
232 Julia Kragelund HVRunners P14-15-4km 24 35 0 0 35
233 Asta Hindborg Frederiksberg IF P12-13-3km 25 34 34 0 0
234 Elise Martens Sloth Herlev Atletik P12-13-3km 26 34 0 0 34
235 Josh Hjort BAK D10-11-2km 20 34 34 0 0
236 Esben Kjærsgaard Herlev Atletik D10-11-2km 21 34 0 34 0
237 Sofie Olesen Greve Atletik P12-13-3km 27 33 0 33 0
238 Ida Strandos Frederiksberg IF P14-15-4km 25 33 33 0 0
239 Samuel Grønlund Brix Sparta Atletik og Motion D10-11-2km 22 33 0 0 33
240 Liva Egevang Herlev Atletik P8-9-2km 22 33 33 0 0
241 Joel Hjort BAK D10-11-2km 23 33 33 0 0
242 August Hvid FIF D8-9-2km 23 33 0 0 33
243 Oliver Neergaard Greve Atletik D14-15-4km 20 32 0 32 0
244 Elsa Kyster Hvelplund Frederiksberg IF P12-13-3km 28 32 0 0 32
245 Frederik Frimor BAK D10-11-2km 24 32 32 0 0
246 Ellinor Svane Amager Atletik Club P8-9-2km 23 32 32 0 0
247 Balder Breinholst Amager Atletik Club D10-11-2km 25 32 0 0 32
248 Katarina A Jørgensen Hvidovre Atletik P14-15-4km 26 32 32 0 0
249 August Herring Jensen Frederiksberg IF D10-11-2km 26 31 31 0 0
250 Maximilian Mohr Hermansen Amager Atletik Club D8-9-2km 24 31 31 0 0
251 Naia Hansen Amager Atletik Club P12-13-3km 29 30 0 30 0
252 Olivia Ostenfeld Bagsværd Atletik Club (BAC) P8-9-2km 24 30 30 0 0
253 Albert Holm Olsen Sparta Atletik og Motion D10-11-2km 27 30 0 0 30
254 Frida Revall Greve Atletik P14-15-4km 27 30 30 0 0
255 Maya Bruun Herlev Atletik P10-11-2km 29 30 0 0 30
256 Mathilde Pihl Amager Atletik Club P14-15-4km 28 30 0 30 0
257 Johan Jensen Bagsværd Atletik Club (BAC) D8-9-2km 25 30 30 0 0
258 Annsofia Bruhn Madsen Amager Atletik Club P12-13-3km 30 30 30 0 0
259 Jonathan Mansfeldt KIF D12-13-3km 33 30 30 0 0
260 Oscar Søttrup Dinesen BAK D10-11-2km 28 29 29 0 0
261 Mathilde Olsen Greve Atletik P14-15-4km 29 29 0 29 0
262 Augusta Bruzelius Amager Atletik Club P8-9-2km 25 29 29 0 0
263 Viola Jensen Greve Atletik P14-15-4km 30 29 29 0 0
264 Bertram Illemann Parsholt Frederiksberg IF D12-13-3km 34 29 29 0 0
265 Sebastian Pedersen HVRunners D10-11-2km 29 29 0 0 29
266 Aya Mouchkir Amager Atletik Club P12-13-3km 31 29 29 0 0
267 Emma Zornhagen Glostrup IC P12-13-3km 32 28 28 0 0
268 Ditte Münch BAK P14-15-4km 31 28 28 0 0
269 Elin Barenholdt Götze Frederiksberg IF P14-15-4km 32 28 0 28 0
270 Frederik Norskov-Murmann Frederiksberg IF D14-15-4km 21 28 28 0 0
271 Victor Colberg BAK D14-15-4km 22 27 27 0 0
272 Anna Søttrup Dinesen BAK P10-11-2km 30 26 26 0 0
273 Birgit Svendsen Glostrup IC P14-15-4km 33 26 0 26 0
274 Emma Novak Amager Atletik Club P10-11-2km 31 26 0 26 0
275 Laura Wulff Bagsværd Atletik Club (BAC) P14-15-4km 34 25 25 0 0
276 Motoki Møller Sparta Atletik og Motion D12-13-3km 35 25 25 0 0
277 Jolie Aldama BAK P10-11-2km 32 24 24 0 0
278 Saga Bergholm Sparta Atletik og Motion P14-15-4km 35 22 22 0 0
279 Alma Lynge Skjerning Frederiksberg IF P14-15-4km 36 21 21 0 0
280 Mikkel Moser Kristiansen Hvidovre Atletik D12-13-3km 36 20 20 0 0
281 Hannah Ejby Hansen FIF Hillerød Atletik P14-15-4km 37 19 19 0 0
282 Signe Kensø Herlev Atletik P14-15-4km 38 18 18 0 0
283 Jonatan Horsholt Frederiksberg IF D12-13-3km 37 18 18 0 0
284 Sebastian Henning Hvidovre Atletik D12-13-3km 38 17 17 0 0
285 Naja Lildholdt Amager Atletik Club P14-15-4km 39 16 16 0 0
286 Magnus Dons  Bagsværd Atletik Club (BAC) D12-13-3km 39 15 15 0 0
287 Patrick Aagaard Mortensen Frederiksberg IF D12-13-3km 40 11 11 0 0
288 Hugo Bjerring Glostrup IC D12-13-3km 41 0 0 0 0
289 Isabella Jensen Amager Atletik Club P6-7-2km 10 0 0 0 0
290 Mille Jørgensen P12-13-3km 33 0 0 0 0
291 Marius Hansen Amager Atletik Club D14-15-4km 23 0 0 0 0
292 Johan Jespersen  Bagsværd Atletik Club (BAC) D6-7-2km 10 0 0 0 0
293 Aviala Jacobsen Amager Atletik Club P6-7-2km 11 0 0 0 0
294 Silas Ejby Hansen FIF Hillerød Atletik D8-9-2km 26 0 0 0 0
295 Mads Kristensen Helsingør Atletik D16-19-4km 14 0 0 0 0
296 Laura Lund Bagsværd Atletik Club (BAC) P14-15-4km 40 0 0 0 0