DGI MTB Børneløb 2020 - Samlet tilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Aug 15 Aug 29 Sep 13 Sep 26 Oct 10 Oct 24
1 Paw Kragh Saltum Trim D13-Plus 1 600 200 200 200 0 0 0
2 Freja Frostholm Snedsted MTB P9-10 1 570 200 170 200 0 0 0
3 Andreas Røge Pedersen AMK D9-10 1 540 170 200 170 0 0 0
4 Lykke Philipsen Hald Ege MTB / MTB Randers P9-10 2 540 170 200 170 0 0 0
5 Rasmus Frostholm Snedsted MTB D13-Plus 2 490 170 170 150 0 0 0
6 Lærke Philipsen Hald Ege MTB / MTB Randers P11-12 1 490 170 150 170 0 0 0
7 Mikkel Mc Snedsted MTB D11-12 1 450 110 170 170 0 0 0
8 Mathilde de Linde Rold Skov MTB P13-Plus 1 400 200 0 200 0 0 0
9 Josefine Odgaard Rold Skov MTB P7-8 1 400 200 0 200 0 0 0
10 Anton Hermann Nielsen Rold skov MTB D11-12 2 400 0 200 200 0 0 0
11 Lærke Dissing Andersen Saltum Trim P11-12 2 400 200 0 200 0 0 0
12 Oliver Stendal VMCC D9-10 2 370 110 150 110 0 0 0
13 Frederik Møller Nielsen Rold skov MTB D11-12 3 370 170 110 90 0 0 0
14 Magne Munk Hald Ege D5-6 1 370 200 0 170 0 0 0
15 Benjamin H. Bech AMK D7-8 1 350 200 0 150 0 0 0
16 Jonatan Odgaard Rold Skov MTB D9-10 3 350 200 0 150 0 0 0
17 Tue Christophersen MTB Skagen D13-Plus 3 330 90 150 90 0 0 0
18 Ida Møller MTB Skagen P11-12 3 310 110 200 0 0 0 0
19 Elias Morsbøl AMK Supporter D7-8 2 310 0 200 110 0 0 0
20 Oliver Jørgensen Amk D7-8 3 300 170 0 130 0 0 0
21 Mirjam Morsbøl AMK Supporter P9-10 3 300 0 150 150 0 0 0
22 Magnus Henriksen Snedsted MTB D9-10 4 280 150 0 130 0 0 0
23 Maria Møller MTB skagen P11-12 4 270 100 170 0 0 0 0
24 Lea H. Bech AMK P11-12 5 240 90 0 150 0 0 0
25 Silas Nielsen D9-10 5 220 90 130 0 0 0 0
26 Rasmus Jørgensen Saltum Trim D9-10 6 210 130 0 80 0 0 0
27 Noah Thorsager Christiansen Hald Ege MTB / MTB Randers D11-12 4 210 0 130 80 0 0 0
28 Jeppe Jørgensen Saltum Trim D7-8 4 200 0 0 200 0 0 0
29 Jacob Vejnø Lund Hammel CK D9-10 7 200 0 0 200 0 0 0
30 August Lassen Team Støvring Cykler D5-6 2 200 0 0 200 0 0 0
31 Daniel Krogsgaard Sørensen Rold Skov MTB D11-12 5 200 200 0 0 0 0 0
32 Storm møller Christensen Rold skov MTB D7-8 5 170 0 170 0 0 0 0
33 Mikkel Jørgensen Saltum Trim D7-8 6 170 0 0 170 0 0 0
34 Paulo Lucas Pereira Neto Rold skov MTB D9-10 8 170 0 170 0 0 0 0
35 Christopher Juel christensen Mtb 9900 Frederikshavn D13-Plus 4 170 0 0 170 0 0 0
36 Vilma Dubillot Snedsted MTB P7-8 2 170 0 0 170 0 0 0
37 Andreas Brandt MTB Randers D11-12 6 150 0 0 150 0 0 0
38 Anton Kaptain D5-6 3 150 0 0 150 0 0 0
39 Tilde Holm Christensen CCH P9-10 4 150 150 0 0 0 0 0
40 Emilie Tollestrup P7-8 3 150 0 0 150 0 0 0
41 Oliver Nørgaard Eriksen AMK D13-Plus 5 150 150 0 0 0 0 0
42 Ane Leth Christensen Saltum Trim P11-12 6 150 150 0 0 0 0 0
43 Alfred Toldam Saltum Trim D11-12 7 150 150 0 0 0 0 0
44 Mark Langendorff MTB Skagen D11-12 8 150 0 150 0 0 0 0
45 Mikkel Toft AMK D11-12 9 130 130 0 0 0 0 0
46 Lucas Rask Team Støvring Cykler D13-Plus 6 130 0 0 130 0 0 0
47 Freja møller Christensen Rold skov MTB P9-10 5 130 0 130 0 0 0 0
48 Hjalte Stidsborg Kjærsgaard D5-6 4 130 0 0 130 0 0 0
49 Victoria Vejnø Lund Hammel CK P11-12 7 130 0 0 130 0 0 0
50 Frederik Bertelsen D13-Plus 7 130 130 0 0 0 0 0
51 Mathilde Gørler Saltum Trim P11-12 8 130 130 0 0 0 0 0
52 Julius Sloth VMCC D11-12 10 130 0 0 130 0 0 0
53 Cornelius Tangaa-Møller D13-Plus 8 110 110 0 0 0 0 0
54 Jeppe de Gier VMCC D11-12 11 110 0 0 110 0 0 0
55 Emil Risager Mtb 9900 Frederikshavn D13-Plus 9 110 0 0 110 0 0 0
56 Villum Haller D5-6 5 110 0 0 110 0 0 0
57 Asger Kurtzmann Pedersen VMCC D9-10 9 100 0 0 100 0 0 0
58 Halfdan Vecchio Villadsen Rold skov MTB D7-8 7 100 0 0 100 0 0 0
59 Mark Langendorff MTB Skagen D13-Plus 10 100 100 0 0 0 0 0
60 Anton Brix Team Brix D9-10 10 100 100 0 0 0 0 0
61 Lucas Lund D13-Plus 11 100 0 0 100 0 0 0
62 Malte Lassen Team Støvring Cykler D11-12 12 100 0 0 100 0 0 0
63 Kristoffer Byrialsen Rold skov MTB D11-12 13 100 0 100 0 0 0 0
64 Kristian Weesgaard CCH D11-12 14 90 0 90 0 0 0 0
65 Bertil Stetter AMK D9-10 11 90 0 0 90 0 0 0
66 Jalte Kjær Rold skov MTB D11-12 15 80 0 80 0 0 0 0
67 Tobias Meik Nielsen Saltum Trim D9-10 12 80 80 0 0 0 0 0
68 Tobias Olsen Mørch Boesen Mtb 9900 Frederikshavn D9-10 13 70 0 0 70 0 0 0
69 Frederik N. Thomsen VMCC D11-12 16 70 0 0 70 0 0 0
70 Anton Thøgersen Saltum Trim D9-10 14 70 70 0 0 0 0 0
71 Mark Rye Langendorff MTB Skagen D11-12 17 68 0 0 68 0 0 0
72 Jonathan Stendahl D9-10 15 68 68 0 0 0 0 0
73 Vilhelm Vecchio Villadsen Rold skov MTB D9-10 16 68 0 0 68 0 0 0
74 Magnus Jensen Team Støvring Cykler D11-12 18 66 0 0 66 0 0 0
75 Alfred Nørby D9-10 17 66 0 0 66 0 0 0
76 Esben Toldam Saltum Trim D9-10 18 66 66 0 0 0 0 0
77 Holger Nørby AMK D9-10 19 64 0 0 64 0 0 0
78 Emil Søndergaard D11-12 19 64 0 0 64 0 0 0
79 Victor Purkær Nielsen VMCC D9-10 20 62 0 0 62 0 0 0
80 Sebastian Nielsen Saltum Trim D9-10 21 60 0 0 60 0 0 0
81 Tobias Nielsen Saltum Trim D9-10 22 58 0 0 58 0 0 0
82 Jacob Drachmann Rold skov MTB D13-Plus 12 0 0 0 0 0 0 0