Cup results

# Name Team Category Cat # Score Jan 05 Jan 19 Feb 02 Mar 02 Mar 16
1 Jakob Nilsson H3 1 45 15 15 15 0 0
2 Simone Hou Marer Blovstrød Løverne BUD6 1 45 15 15 15 0 0
3 Morten Heiner Løberen H9 1 45 15 15 15 0 0
4 Charlotte Skaunsgaard D6 1 45 15 15 15 0 0
5 Alexander Suhr-Caillault BUH3 1 45 15 15 15 0 0
6 Sandra Gentin D9 1 43 15 13 15 0 0
7 Hasse Petersen H6 1 41 13 15 13 0 0
8 Anja Gade Steffensen LOMK (Liseleje og Omegns Motions Klub) D9 2 39 11 15 13 0 0
9 Frederik Pankchik Furesø Løbeklub - Run&Fun BUH6 1 39 13 13 13 0 0
10 Frida Borg Bech Borg BUD6 2 39 13 13 13 0 0
11 Kenneth Marer Blovstrød Løverne H6 2 38 10 13 15 0 0
12 Anton Kupriyanov Hviid BUH3 2 37 13 13 11 0 0
13 Maria Ellekær Team BFF D12 1 37 15 9 13 0 0
14 Danijel Avramovic LOMK H9 2 37 11 13 13 0 0
15 Mille Moors Furesø løbeklub BUD3 1 36 15 10 11 0 0
16 Torben Grøn-Jensen TeamVeteran H9 3 35 13 11 11 0 0
17 Ellinor Hallundbæk BUD3 2 35 13 13 9 0 0
18 Bettina Stummann Snik D9 3 35 13 11 11 0 0
19 Vibe Hallundbæk Østergaard D3 1 34 15 4 15 0 0
20 Maria Suhr D6 2 32 13 10 9 0 0
21 Rikke Jønsson Skovløberne D12 2 31 10 11 10 0 0
22 Frida Erdmann Markussen Furesø Løbeklub BUD6 3 31 11 11 9 0 0
23 August Wittenkamp BUH6 2 30 0 15 15 0 0
24 Hanne Nielsen D3 2 30 8 11 11 0 0
25 Emilie Tranberg Joost BUD3 3 30 9 11 10 0 0
26 Elias Ørnebjerg Larsen Profeterne BUH3 3 30 10 11 9 0 0
27 Cecilie Skaunsgaard BUD3 4 30 0 15 15 0 0
28 Lisbet Boris Furesø løbeklub D3 3 30 10 10 10 0 0
29 Ebbe Primdahl Sparta H12 1 30 8 7 15 0 0
30 Otto Hallundbæk BUH3 4 29 11 10 8 0 0
31 Andreas Moors Furesø Løbeklub BUH6 3 28 10 8 10 0 0
32 Anna Borg Bech Borg BUD6 4 28 7 10 11 0 0
33 Lars Skyum H12 2 28 6 9 13 0 0
34 Morten Brøgger BUH6 4 27 8 10 9 0 0
35 Brian Skovgaard VELUX løbeklub H9 4 27 9 8 10 0 0
36 Sidsel Ørnebjerg Larsen Profeterne D3 4 26 9 8 9 0 0
37 Birgitte Goeskjær Puls 3060 D12 3 25 11 13 1 0 0
38 Victoria Alexandra Rygh Jessen BUD3 5 25 8 9 8 0 0
39 Claus Nielsen H6 3 24 8 8 8 0 0
40 Dusica Cululejevic Puls 3060/CHEMBO D12 4 24 9 8 7 0 0
41 Jan Westlund Sørensen Lynge Run&Fun H9 5 24 8 7 9 0 0
42 Geske Skanner Puls 3060 D12 5 24 13 0 11 0 0
43 Sara Meisner Sørensen Furesø løbe klub BUD6 5 23 10 7 6 0 0
44 Markus Martin petersen BUH6 5 22 6 5 11 0 0
45 Lone Rasmussen Skovløberne D12 6 22 4 10 8 0 0
46 Line Bech Bech Borg D6 3 22 11 1 10 0 0
47 Mille Meisner Sørensen Furesø løbe klub BUD6 6 22 9 8 5 0 0
48 Viktor Reinholdt petersen BUH6 6 22 9 6 7 0 0
49 Johanne Lybecker Christiani D9 4 21 5 9 7 0 0
50 Line Elgård Nielsen OK Øst Birkerød D3 5 21 13 0 8 0 0
51 Regitze Wittenkamp BUD3 6 21 0 8 13 0 0
52 Kim Plambech larsen ølstykke løberen H6 4 21 11 0 10 0 0
53 Gitte Johansen Skovløberne D12 7 21 8 7 6 0 0
54 Britta Burkal Hansen Furesø Løbeklub D9 5 20 10 0 10 0 0
55 Sussi Sommer Furesø løbeklub D6 4 20 0 9 11 0 0
56 Mikkel Granlund Bovien Furesø løbeklub BUH6 7 20 3 9 8 0 0
57 Johan Svendsen Fredensborg Trail Team H12 3 20 9 11 0 0 0
58 Ronny Myllynea H9 6 20 10 10 0 0 0
59 Michael Mortensen H12 4 20 0 10 10 0 0
60 UB Holmgård D6 5 19 7 6 6 0 0
61 Louise Broby DGI Nordsjælland D12 8 19 5 5 9 0 0
62 Giles Wilson H6 5 19 9 10 0 0 0
63 Leif Erik Nielsen H9 7 19 7 5 7 0 0
64 Anniken Rygh D9 6 19 8 2 9 0 0
65 Rosa Ørnebjerg Larsen Profeterne BUD3 7 19 7 5 7 0 0
66 Josefine Westlund Frei BUD3 8 18 11 7 0 0 0
67 Pia Andreasen LOMK D9 7 18 4 6 8 0 0
68 Aurélien Grosso H12 5 18 5 2 11 0 0
69 Bent Brøgger H6 6 17 4 6 7 0 0
70 Sandra Lange D3 6 16 7 9 0 0 0
71 Jan Persson H6 7 16 5 5 6 0 0
72 Caroline Westlund Frei BUD3 9 16 10 6 0 0 0
73 Lena Thoft-Pedersen Artful Dodgers OCR D12 9 15 0 0 15 0 0
74 Thomas Holm Fjordløberne BUH6 8 15 15 0 0 0 0
75 Emilie Jebelli Gatzwiller BUD6 7 15 8 6 1 0 0
76 Henrik Andersen H6 8 15 15 0 0 0 0
77 Lone Johansen LOMK D9 8 15 2 8 5 0 0
78 Didde Dalkvist D12 10 15 0 15 0 0 0
79 Anders Aagaard Hansen Endurance Team Phoenix H12 6 15 15 0 0 0 0
80 Cecilie Wisnewski D6 6 15 0 7 8 0 0
81 Aida Residovic D3 7 15 0 15 0 0 0
82 Bertram Sevelsted BUH3 5 15 6 9 0 0 0
83 Anders Poul APSTACLE RUNNING H12 7 15 0 15 0 0 0
84 Mathias Carlsen Carlsen BUH6 9 15 5 4 6 0 0
85 Nanna Johansen LOMK D9 9 14 1 7 6 0 0
86 Lone Aagaard Skovløberne D12 11 14 7 2 5 0 0
87 Cathy Lowder D6 7 14 0 13 1 0 0
88 Jørgen Ringgaard Furesø Løbeklub H6 9 14 6 3 5 0 0
89 Damaris Krog Slot D6 8 14 4 5 5 0 0
90 Henrik van Komen Poulsen Løbemotionisten H12 8 13 13 0 0 0 0
91 Christian Skaunsgaard BUH3 6 13 0 0 13 0 0
92 Alena Wintzer D3 8 13 0 13 0 0 0
93 Mathilde Sedelberg D6 9 13 0 0 13 0 0
94 Susanne Sloth Mogens' Disciple D9 10 13 0 10 3 0 0
95 Lars Kirk H3 2 13 13 0 0 0 0
96 Camilla Graves Camilla Graves D3 9 13 0 0 13 0 0
97 Christian Engberg Jacobsen H3 3 13 0 0 13 0 0
98 Feng Luo H9 8 13 5 2 6 0 0
99 Anders Pagh Engel Jensen H12 9 13 0 13 0 0 0
100 Line Hagn-Meincke D12 12 13 3 6 4 0 0
101 John Cordua LOMK H12 10 12 0 3 9 0 0
102 Oscar Sevelsted BUH3 7 12 5 7 0 0 0
103 Felicity Davies D6 10 11 0 11 0 0 0
104 Mette Nielsen D6 11 11 0 4 7 0 0
105 Adam Risbjerg Nielsen Langemosevej H3 4 11 11 0 0 0 0
106 Henrik Nordtorp Jørgensen H12 11 11 11 0 0 0 0
107 Sylvester Frøkjær Team Frøkjær BUH6 10 11 11 0 0 0 0
108 Charlotte Nielsen D3 10 11 11 0 0 0 0
109 Anne Marquardsen D3 11 11 6 5 0 0 0
110 Daniel Boris Riis Furesø løbeklub BUH6 11 11 4 7 0 0 0
111 Erik Holm H6 10 11 0 11 0 0 0
112 Simon Koktvedgaard BUH6 12 11 0 11 0 0 0
113 Tomas Holm H6 11 11 0 0 11 0 0
114 Martin Blomqvist H12 12 10 1 1 8 0 0
115 Henrik Steen Andersen H12 13 10 10 0 0 0 0
116 Kenneth Dall H3 5 10 10 0 0 0 0
117 Ella Marquardsen BUD3 10 10 6 4 0 0 0
118 Mia de Richelieu D6 12 10 10 0 0 0 0
119 Gustav Engberg Jacobsen BUH3 8 10 0 0 10 0 0
120 Bo Kinch Andersen H9 9 10 6 4 0 0 0
121 Annabelle Jensen BUD6 8 10 0 0 10 0 0
122 Isabella Koch Furesø løbeklub -Fun and run hold BUD6 9 9 5 4 0 0 0
123 Lasse Skovgaard Larsen Gribskov Gymnasium H9 10 9 0 9 0 0 0
124 Laurent Leloup Genarps IF H12 14 9 1 1 7 0 0
125 Morten Buchard Furesø løbeklub H9 11 9 3 1 5 0 0
126 Jarl H6 12 9 0 0 9 0 0
127 Noah Thorup BUH3 9 9 9 0 0 0 0
128 Andersen Marie-Louise D6 13 9 9 0 0 0 0
129 Mette-Marie Petersen DGI Nordsjælland BUD6 10 9 0 9 0 0 0
130 Martin Kristensen FeMD løbeklub H6 13 9 0 9 0 0 0
131 Signe Rechnitzer D9 11 9 9 0 0 0 0
132 Helle Aaen Jensen Blovstrød Løverne D6 14 8 6 2 0 0 0
133 Sarah Herfurth D12 13 8 1 4 3 0 0
134 Diego Andrès Rojas Risbjerg Langemosevej BUH3 10 8 8 0 0 0 0
135 Ane Koktvedgaard D6 15 8 0 8 0 0 0
136 Frederik Nielsen H9 12 8 0 0 8 0 0
137 Sander Weinreich Gilsborg BUH3 11 8 0 8 0 0 0
138 Peter L. Sørensen TeamFreja H12 15 8 0 8 0 0 0
139 Mia Christensen BUD6 11 8 0 0 8 0 0
140 Simone Gramsbergen D6 16 8 8 0 0 0 0
141 Gert Lehmann Madsen Profeterne H6 14 8 3 1 4 0 0
142 Ondrej Broz H12 16 8 3 5 0 0 0
143 Else Friis D9 12 8 6 1 1 0 0
144 Martin Højgaard Hareskovens Triathlonklub H12 17 8 7 1 0 0 0
145 Louis Festou H12 18 8 4 4 0 0 0
146 Nicolas Rojas Risbjerg Langemosevej BUH3 12 7 7 0 0 0 0
147 Anders Jensen Puls 3060 H12 19 7 1 0 6 0 0
148 Frederik Engberg Jacobsen BUH3 13 7 0 0 7 0 0
149 Freja Carlsen Carlsen BUD6 12 7 0 5 2 0 0
150 Ida Zachau D3 12 7 0 7 0 0 0
151 Toke Friis BUH6 13 7 7 0 0 0 0
152 Lau Frøkjær Team Frøkjær H6 15 7 7 0 0 0 0
153 Kathrine Wacker DGI Nordsjælland D12 14 7 6 1 0 0 0
154 Peter Borg H6 16 7 0 7 0 0 0
155 Marie Humble BUD6 13 7 0 0 7 0 0
156 Tina Cassøe D3 13 7 0 0 7 0 0
157 Heidi Corneliussen Furesø løbeklub D9 13 7 7 0 0 0 0
158 Jette Andkjær Nielsen Furesø løbeklub D6 17 6 1 1 4 0 0
159 Pernille Walsted D3 14 6 0 6 0 0 0
160 Ulla Stahl D3 15 6 0 0 6 0 0
161 Mogens Fich Furesø Løbeklub H12 20 6 0 6 0 0 0
162 Jacob Zachariasen Skovløberne H9 13 6 0 6 0 0 0
163 Camilla Graves Camilla Graves BUH3 14 6 0 0 6 0 0
164 Louise Them Kjølholm Guthrie Blovstrød løverne D6 18 6 5 1 0 0 0
165 Sofie Humble BUD3 11 6 0 0 6 0 0
166 Liva Karla Ringgaard Furesø Løbeklub BUD6 14 6 6 0 0 0 0
167 Anne Smidt D3 16 5 5 0 0 0 0
168 Silje Thorup BUD3 12 5 5 0 0 0 0
169 Hanne Stahl D3 17 5 0 0 5 0 0
170 Olav Jessen H6 17 5 0 2 3 0 0
171 Sussi Dyreborg D9 14 5 0 5 0 0 0
172 Adrian Lindum BUH3 15 5 0 0 5 0 0
173 Søren Cronwald Søren Cronwald Svendsen H12 21 5 0 0 5 0 0
174 Karla Skjødt BUD3 13 4 4 0 0 0 0
175 Susanne Kjær Susanne Kjær D9 15 4 0 0 4 0 0
176 Amalie BUD6 15 4 0 0 4 0 0
177 Gitte Willemoe Matzen Formel 76 D12 15 4 1 1 2 0 0
178 Lars Rønn H9 14 4 0 1 3 0 0
179 Jan Tolstrup H9 15 4 0 0 4 0 0
180 Kasper Madsen Skovløberne H12 22 4 1 1 2 0 0
181 Lars Ole Andresen Furesø Løbeklub H9 16 4 4 0 0 0 0
182 Matthew Mason H12 23 4 0 0 4 0 0
183 Marie-Louise Andersen D9 16 4 0 4 0 0 0
184 Sisse Skjødt D3 18 4 4 0 0 0 0
185 Jon Tinghuus Petersen DGI Nordsjælland H6 18 4 0 4 0 0 0
186 Tine Ringgaard Furesø løbeklub D6 19 3 1 1 1 0 0
187 Gry Haugaard D6 20 3 1 1 1 0 0
188 Gitte Busted Madsen Skovløberne D12 16 3 1 1 1 0 0
189 Niels Hindborg Hansen H12 24 3 1 1 1 0 0
190 Christine Brøgger D6 21 3 1 1 1 0 0
191 Henriette Kiersmeyer D6 22 3 1 1 1 0 0
192 Vibeke Bønding Greve Trim D12 17 3 1 1 1 0 0
193 Claes Lehmann Lehmann H6 19 3 0 1 2 0 0
194 Lotte Tørholm Lamp D9 17 3 1 1 1 0 0
195 Daniel Due Team Due H6 20 3 1 1 1 0 0
196 Mia de Richelieu D9 18 3 0 3 0 0 0
197 Lára Stefánsdóttir Get Fit Gym D6 23 3 1 1 1 0 0
198 Henrik Horsten H9 17 3 0 3 0 0 0
199 Jeanette Andresen Running Rhino D6 24 3 1 1 1 0 0
200 Tina Buchard Furesø løbeklub D6 25 3 1 1 1 0 0
201 Anette Hammering Running Rhino D6 26 3 1 1 1 0 0
202 Cille Falkenberg Formel76 D12 18 3 2 1 0 0 0
203 Joachim Due Team Due H12 25 3 1 1 1 0 0
204 Birgit Skånvad Blovstrød Løverne D9 19 3 3 0 0 0 0
205 Stephanie Raaholt D6 27 3 1 1 1 0 0
206 Pia Halldorsson 2970 D9 20 3 1 1 1 0 0
207 Paw Petersen DGI Nordsjælland H12 26 3 1 1 1 0 0
208 Jan Blomquist Puls 3060 H6 21 3 1 1 1 0 0
209 Eva Sunesen Get fit gym D6 28 3 1 1 1 0 0
210 Tine Nilsson Skovløberne - Ålsgårde D9 21 3 1 1 1 0 0
211 Louise Sevelsted D6 29 3 2 1 0 0 0
212 Kirsten Krogshøj Hammer Out-Run Frederikssund D6 30 3 1 1 1 0 0
213 Jack Ehrbahn Liseleje og Omegns Morionsklub (LOMK) H12 27 3 1 1 1 0 0
214 Anne-Sofie Hansen D6 31 3 3 0 0 0 0
215 Jimmy Parbst Skovløberne H12 28 3 1 1 1 0 0
216 Charlotte Nielsen D6 32 3 0 0 3 0 0
217 Bettina K. Gottlieb Formel76 D12 19 3 1 1 1 0 0
218 Mia Elling Greve Trim D12 20 3 1 1 1 0 0
219 Heidi Vest D6 33 3 0 3 0 0 0
220 Gitte Petersen OutRun D6 34 3 1 1 1 0 0
221 Jens Carlsen Carlsen H6 22 3 1 1 1 0 0
222 Linette Madsen D9 22 3 1 1 1 0 0
223 Christian Hahn H6 23 3 1 1 1 0 0
224 Maj-Britt Iversen D9 23 3 1 1 1 0 0
225 Sofie BUD6 16 3 0 0 3 0 0
226 Lila Dall BUD3 14 3 3 0 0 0 0
227 Sanne Edgar Olsen Skovløberne D9 24 3 1 1 1 0 0
228 Michael Klinck-Hansen Egedal løbeklub H12 29 3 1 1 1 0 0
229 Mette Weinreich D3 19 3 0 3 0 0 0
230 Mimi Dauw DGI Nordsjælland D6 35 3 1 1 1 0 0
231 Helle Fuhr Skovløberne D12 21 3 0 3 0 0 0
232 Peder Schimmell H12 30 3 1 1 1 0 0
233 Lasse Skovgaard Larsen Gribskov Gymnasium H12 31 3 0 0 3 0 0
234 Klavs Petersen H12 32 3 1 1 1 0 0
235 René Nielsen H12 33 3 1 1 1 0 0
236 Lars Andersen Puls 3060 H12 34 3 1 1 1 0 0
237 Marianne Rix Furesø Løbeklub D6 36 3 1 1 1 0 0
238 Anja Hansen Furesø løbeklub D6 37 3 1 1 1 0 0
239 Charlotte Christiansen Skovløberne D6 38 3 0 1 2 0 0
240 Lene Nielsen Furesø løbeklub D6 39 3 1 1 1 0 0
241 Annette Staal D9 25 3 1 1 1 0 0
242 Jacob Nielsen Team BFF H12 35 3 1 1 1 0 0
243 Jan Tolstrup Jan Tolstrup H9 18 3 2 1 0 0 0
244 Mark Augustinussen H9 19 3 1 1 1 0 0
245 Ulrikke Jacobsen Running Rhino D6 40 3 1 1 1 0 0
246 Bernt Hessel H12 36 3 1 1 1 0 0
247 Katja Watson DGI Runners D9 26 2 0 1 1 0 0
248 Kurt Sørensen H12 37 2 0 1 1 0 0
249 Henrik Kobberø Petersen NordTrim H12 38 2 1 1 0 0 0
250 Roland Gotfredsen H9 20 2 0 0 2 0 0
251 Hans Peter Nielsen H6 24 2 2 0 0 0 0
252 Nikita Tut Strate D9 27 2 1 0 1 0 0
253 Dorthe M. Wiuf Nielsen DGI Runners D6 41 2 1 0 1 0 0
254 Charlotte Dahl Hurrelbrink Lui løb run&fon D9 28 2 1 1 0 0 0
255 Lizette Nislev Furesø Løbeklub D6 42 2 0 1 1 0 0
256 Charlotte Falk-Sørensen Blovstrød Løverne D9 29 2 1 1 0 0 0
257 Nils edmund Løfstedt Trail gump H12 39 2 1 1 0 0 0
258 Mads Thomsen H12 40 2 1 1 0 0 0
259 Per Løcke H12 41 2 0 1 1 0 0
260 Kristian Lange H12 42 2 1 1 0 0 0
261 Pernille Jørgensen D9 30 2 1 1 0 0 0
262 Sune Schack Formel76 H12 43 2 1 1 0 0 0
263 Tina Kann Out-Run Frederikssund D6 43 2 1 1 0 0 0
264 Kenneth Joost Peugeot Helsingør H12 44 2 0 1 1 0 0
265 Hanne Schjellerup Blovstrød Løverne D9 31 2 1 1 0 0 0
266 Henrik Petersen fredensborg ak H6 25 2 1 1 0 0 0
267 May Andersen Fjordløberne D6 44 2 1 1 0 0 0
268 Julie Tange D6 45 2 1 0 1 0 0
269 Pia Lildballe Pedersen Out-Run D6 46 2 1 1 0 0 0
270 Peter Magill H12 45 2 1 1 0 0 0
271 Camilla Myhre Maymann RunnersNordsjælland D6 47 2 1 1 0 0 0
272 Lars Laugesen Vejrhøj Trail/T&P H12 46 2 1 1 0 0 0
273 Finn Kofoed-Dam Greve Trim H12 47 2 1 1 0 0 0
274 Karen Hein Karen Hein D6 48 2 1 0 1 0 0
275 Claus Høyer H12 48 2 1 1 0 0 0
276 Christoffer Rud Egelund Nordtrim H12 49 2 1 1 0 0 0
277 Susanne Jönsson RDG Runners D6 49 2 1 1 0 0 0
278 Lars Gejlager H12 50 2 1 1 0 0 0
279 Trine D9 32 2 0 0 2 0 0
280 Zabine Østergaard D6 50 2 1 1 0 0 0
281 Jens Arne Christiansen Blovstrød Løverne H12 51 2 2 0 0 0 0
282 Anders Licht-Larsen H12 52 1 0 1 0 0 0
283 Lars Gejlager H12 53 1 0 0 1 0 0
284 Christian Thodsen Blovstrød Løverne H12 54 1 1 0 0 0 0
285 Hanne Mason D6 51 1 0 0 1 0 0
286 Henrik Rosendahl Rosendahl Design Group H9 21 1 0 0 1 0 0
287 Dorthe Grankvist Copenhagen Frontrunners D9 33 1 0 1 0 0 0
288 Denni Børstrøm H6 26 1 0 1 0 0 0
289 Helle Nørgaard Rasmussen Sparta D6 52 1 0 1 0 0 0
290 Nikolaj Dahlkild H12 55 1 0 1 0 0 0
291 Christian Nielsen Team OTTO H12 56 1 0 1 0 0 0
292 Klaus Johansen H12 57 1 0 1 0 0 0
293 Jens Mathiassen DGI Runners H12 58 1 0 1 0 0 0
294 Emma Humble D6 53 1 0 0 1 0 0
295 Bente Vedel Wilstrup Wilstrup D6 54 1 1 0 0 0 0
296 Signekatrine Augusta Ockert Fogtmann D9 34 1 0 1 0 0 0
297 Preben Luther H6 27 1 0 1 0 0 0
298 Pia Dippel Formel 76 D6 55 1 1 0 0 0 0
299 Morten Saabye H9 22 1 1 0 0 0 0
300 Louise Theil D6 56 1 0 1 0 0 0
301 Valentin Lubbe H6 28 1 1 0 0 0 0
302 Carsten Rose Lundberg Firkløver Ultra Trail 50/50 H12 59 1 0 1 0 0 0
303 Lasse Simonsen H12 60 1 0 1 0 0 0
304 Helle Vilholm Coloplast D12 22 1 0 1 0 0 0
305 Andy Højholdt H9 23 1 0 0 1 0 0
306 Rikke Søndergaard D9 35 1 0 1 0 0 0
307 Anne Charlotte Nielsen Skovløberne D6 57 1 0 1 0 0 0
308 Mette Jørgensen D6 58 1 0 0 1 0 0
309 Lea Brinkkjær D12 23 1 0 1 0 0 0
310 Kirsten Breiner D12 24 1 0 1 0 0 0
311 Preben Luther FarDatter H9 24 1 1 0 0 0 0
312 Lene Vesth D9 36 1 1 0 0 0 0
313 Anne Jensen D6 59 1 0 1 0 0 0
314 Marianne Liv Bech RRA D6 60 1 0 0 1 0 0
315 Martin Holt Jensen H6 29 1 0 0 1 0 0
316 Christine D12 25 1 0 0 1 0 0
317 Anders Nielsen Frontpoint Sport H12 61 1 0 1 0 0 0
318 Mette Jørgensen D6 61 1 0 1 0 0 0
319 Adam Bidstrup H6 30 1 0 1 0 0 0
320 Line Luther DatterFar D9 37 1 1 0 0 0 0
321 Diana Marker Diana Marker D6 62 1 1 0 0 0 0
322 Annemette Roed Out-Run Fredeikssunf D6 63 1 1 0 0 0 0
323 Anna Møller D12 26 1 0 1 0 0 0
324 Thomas Lindum H6 31 1 0 0 1 0 0
325 Thomas Jørgensen H12 62 1 1 0 0 0 0
326 Valentin Lubbe H6 32 1 0 0 1 0 0
327 Henrik Nikolajsen Skovløberne H12 63 1 0 1 0 0 0
328 Marthe Gramsbergen D6 64 1 1 0 0 0 0
329 Jane Lindkvist Jørgensen D12 27 1 1 0 0 0 0
330 Helle Auken Lygum Puls 3060 D9 38 1 0 1 0 0 0
331 Niels Skjærbæk H12 64 1 0 1 0 0 0
332 Pernille Walsted D6 65 1 0 0 1 0 0
333 Katja Watson DGI Runners D6 66 1 1 0 0 0 0
334 Claus Holm Andersen H9 25 1 1 0 0 0 0
335 Malja Ingversen Skovløberne D6 67 1 0 1 0 0 0
336 Marija Durafour D12 28 1 1 0 0 0 0
337 Michelle Aniere Bentsen Kokkedal Løbe Klub D12 29 1 0 1 0 0 0
338 Mickie Billesø Sats tri H12 65 1 0 1 0 0 0
339 Maryam Gatziller D6 68 1 1 0 0 0 0
340 Christine Bech D12 30 1 0 1 0 0 0
341 Lars Friis H12 66 1 0 1 0 0 0
342 Jonas Thomsen H6 33 1 0 1 0 0 0
343 Sofie Brinkmann Fedders Furesø D9 39 1 0 0 1 0 0
344 Mette Larsen D12 31 1 0 1 0 0 0
345 Thomas Elsgaard Greve Trim H12 67 1 1 0 0 0 0
346 Louise Theil D6 69 1 0 0 1 0 0
347 Signe Jacobsen D6 70 1 1 0 0 0 0
348 Christian Thorup Nielsen Team OTTO H12 68 1 0 0 1 0 0
349 Charlotte Pagh Engel Jensen D6 71 1 0 1 0 0 0
350 Henriette Kehlet D6 72 1 1 0 0 0 0
351 Maja Kornbæk Finne Jeppesen D6 73 1 1 0 0 0 0
352 Vivian Slot D6 74 1 1 0 0 0 0
353 Poul Dobel Team Tittycamp H6 34 1 0 0 1 0 0
354 Gurli Mogensen Skovløberne D12 32 1 0 1 0 0 0
355 Lone Dall SNIK D9 40 1 1 0 0 0 0
356 Kirsten Wagner D6 75 1 0 1 0 0 0
357 Claus Larsen Team GNU H9 26 1 0 1 0 0 0
358 Maibritt Bryding Sparta D9 41 1 0 1 0 0 0
359 Dorte Risborg Høyer Puls 3060 D12 33 1 0 1 0 0 0
360 Christian H6 35 1 0 0 1 0 0
361 Karin Johansen Team Tittycamp D6 76 1 0 0 1 0 0
362 Trine Danner Johannesson D6 77 1 0 0 1 0 0
363 Nina Damsgaard Pedersen D12 34 1 0 1 0 0 0
364 Hp Nielsen H6 36 1 0 0 1 0 0
365 Heidi Klinck-Hansen Egedal løbeklub D6 78 1 0 0 1 0 0
366 Tina Mogensbæk Copenhagen Frontrunners D9 42 1 0 1 0 0 0