Cup results

# Name Team Category Cat # Score Apr 12 May 03 May 26 Jun 14 Aug 23 Aug 31
1 Gustav Gaardsmand Solbjerg IF MTB U9D 1 4 1 1 1 100 1 1
2 Rebecca Koch Sørensen Hald Ege MTB U9P 1 4 1 2 2 1 1 1
3 Lucca Bennetzen Racing89ers U13D 1 4 1 1 100 100 1 1
4 Dicte Köser-Lund Solbjerg IF mtb U13P 1 4 1 1 1 100 1 1
5 Oskar Rasmussen MTBK-Silkeborg U15D 1 5 1 2 2 1 1 2
6 Caroline Lumbye Damkjær Rold Skov MTB U15P 1 5 3 1 1 1 2 2
7 Alfred Baden U7D 1 5 1 2 2 1 1 2
8 Nikolaj Solsbæk Aarhus MTB / Team Solsbæk U11D 1 5 1 1 100 1 2 100
9 Melanie Koch Sørensen Hald Ege MTB U11P 1 5 2 1 3 2 1 1
10 Lucas Stensgaard Solbjerg MTB IF U7D 2 5 4 1 1 100 2 1
11 Sara Aaboe Kallestrup Hald Ege MTB / MTB Randers U15P 2 5 1 100 2 100 1 1
12 Rasmus Dalsgaard Sørensen MTB Randers U15D 2 5 2 1 1 2 3 1
13 Astrid Elkjær Solbjerg IF MTB U9P 2 6 6 1 1 2 100 2
14 Freja Frostholm SGIF cykelmotion U11P 2 6 100 2 1 1 2 2
15 Marcus Huss Aarhus MTB U11D 2 7 2 2 2 100 1 2
16 Emil Kryger Larsen Racing Viborg U9D 2 8 2 2 3 2 2 2
17 Vilma Elkjær Solbjerg IF MTB U7P 1 8 1 2 3 100 100 2
18 Mille Foldager Nielsen Gl Rye MTB U13P 2 8 2 2 2 100 2 2
19 Jacob Vejnø Hammel CK U9D 3 9 100 3 2 1 3 6
20 Sofie Birk Lildballe Solbjerg MTB U11P 3 9 1 3 2 3 3 3
21 Puk Sivebæk Skou Aarhus MTB U15P 3 9 2 2 100 2 3 3
22 Anton Hermann Nielsen Rold skov mtb U11D 3 9 3 3 1 2 7 4
23 Rasmus Frostholm SGIF cykelmotion U13D 2 9 3 4 1 2 3 3
24 Ignacio Menéndez Solbjerg IF MTB U7D 3 11 2 3 3 3 4 3
25 Lykke Philipsen Hald Ege MTB U9P 3 12 4 3 3 3 3 4
26 Mikkel MC Snedsted SGIF U11D 4 12 100 6 3 3 3 3
27 Magne Munk Hald Ege MTB U7D 4 13 3 4 4 2 100 4
28 Luna Høiriis Solbjerg IF MTB U13P 3 13 4 4 3 100 3 3
29 Oscar Kryger Larsen Racing Viborg U11D 5 13 4 4 4 6 5 1
30 Christian Bovbjerg Pallesen Solbjerg IF MTB U13D 3 13 6 7 2 3 6 2
31 Anna Haun Viborg MTB U13P 4 13 3 100 4 1 100 5
32 Josefina Menéndez Solbjerg IF MTB U9P 4 15 3 5 5 4 5 3
33 Rebecca Yde RyCC U15P 4 15 5 3 3 4 100 100
34 Tobias Solsbæk Aarhus MTB / Team Solsbæk U9D 4 16 3 5 100 5 4 4
35 Anton Hollensen Ry Cycle Club U15D 3 16 4 100 4 4 100 4
36 Katrine Frederiksen Sinding MTB U13P 5 16 5 7 6 3 4 4
37 Frida Elkjær Solbjerg IF MTB U11P 4 16 3 4 100 5 100 4
38 Benjamin Yde RyCC U15D 4 17 3 5 5 5 4 5
39 Laura Posselt Gamborg Hammel CK U9P 5 17 5 4 4 5 4 5
40 Christian Munch Facius MTB Randers U13D 4 18 8 3 100 4 5 6
41 Frida Holdt Aarhus MTB U11P 5 18 4 5 100 4 100 5
42 Lærke Philipsen Hald Ege MTB U13P 6 18 6 5 7 2 5 6
43 August Dam Viborg Mtb U11D 6 19 5 5 100 100 4 5
44 Kasper Solsbæk aarhus mtb / Team Solsbæk U13D 5 20 5 2 100 100 9 4
45 Christoffer Post Aarhus MTB U9D 5 20 4 4 100 4 10 8
46 Oliver Koch Sørensen Hald Ege MTB U9D 6 21 5 8 5 6 12 5
47 Isabella Jørgensen Sinding Mtb U13P 7 21 100 6 5 4 6 8
48 Wilhelm Tranberg Rasmussen Ry CC U13D 6 23 4 100 3 11 14 5
49 Magnus Henriksen SGIF U9D 7 23 100 100 6 3 11 3
50 Viktor Kempel MTB Randers U11D 7 24 7 11 7 4 8 6
51 Felix Dam Viborg mtb U13D 7 24 7 6 4 100 7 8
52 Rasmus Gundelach Bendtson Team Gedved U11D 8 25 6 7 6 100 6 100
53 Kalle Høiriis Solbjerg IF MTB U9D 8 26 6 9 4 100 7 10
54 Sebastian Steen Jakobsen Viborg MTB U15D 5 26 5 7 6 8 100 8
55 Bertil Lebech Hoe Team Gedved U9D 9 28 100 6 8 7 8 7
56 Andreas Withus Solbjerg IF MTB U15D 6 28 100 8 7 7 7 7
57 Noah Løw-Mikkelsen Solbjerg IF MTB U13D 8 32 9 9 6 8 13 100
58 Andreas Brandt MTB Randers U11D 9 33 8 12 8 8 9 10
59 Noah Boeg Aarhus mtb U11D 10 36 9 8 100 7 100 12
60 Gabriel Bøgeskov-Jensen Solbjerg MTB U11D 11 38 16 15 9 11 10 8
61 Mathias Post Aarhus MTB U13D 9 40 100 11 100 9 11 9
62 Joaquín Menéndez Solbjerg IF MTB U11D 12 42 14 100 12 9 12 9
63 Jakob Albrekt Solbjerg MTB U9D 10 43 10 13 12 8 18 13
64 Viktor Kildeby Team Gedved U9D 11 47 8 15 13 11 100 100
65 Svend Nørregaard Højer Ry CC U11D 13 47 100 13 10 10 100 14
66 Jakob Sundbøll Pedersen Solbjerg IF MTB U13D 10 48 10 13 100 12 17 13
67 August Baden U11D 14 52 13 19 13 12 14 17
68 Elias Hermansen U9D 12 53 9 12 16 100 16 100
69 Kasper Skammelsen SGIF cykelmotion U13D 11 53 12 100 9 17 15 100
70 Gustav Hedenstad Solbjerg IF MTB U13D 12 64 14 16 100 18 19 16
71 Jonas Gamborg Hammel MTB U15D 7 108 100 3 100 3 2 100
72 Markus Gamborg Hammel MTB U13D 13 110 100 5 100 1 4 100
73 Eva Tranberg Rasmussen Rycc U9P 6 110 2 100 6 100 2 100
74 Christoffer Olsen 6470 U13D 14 125 100 8 100 5 100 12
75 Albert Lundgren Aarhus Mtb U13D 15 127 100 100 100 6 10 11
76 Laurids Bro Rædkjær U9D 13 133 100 100 9 100 13 11
77 William Hovgaard Thomsen Hald Ege MTB U11D 15 140 15 14 11 100 100 100
78 Mikkel Lillbach Gl. Rye MTB klub U13D 16 141 13 100 8 100 20 100
79 Victor Sandberg Solbjerg If. Mtb U13D 17 153 100 18 100 100 18 17
80 Marie Klitte MTBK Silkeborg U7P 2 202 100 1 1 100 100 100
81 Magnus Dürr Grue Viborg MTB U13D 18 204 2 100 100 100 2 100
82 Oliver Letager Århus MTB U15D 8 207 100 4 100 100 100 3
83 Anna Holm FLUIF MTB/MCK U15P 5 207 4 100 100 3 100 100
84 Alfred Rabølle Gl.ry mtb U9D 14 214 100 100 100 100 5 9
85 Marius Guldmann Hammel CK U9D 15 214 100 7 7 100 100 100
86 Malthe Holst Ginnerup Aarhus MTB U13D 19 215 100 100 100 100 8 7
87 Jonas Hansen Hammel MTB U15D 9 218 100 10 8 100 100 100
88 Magnus Guldmann Hammel Ck U13D 20 222 100 15 7 100 100 100
89 Sebastian Søby Rye Nørgaard Hammel CK U9D 16 227 100 100 11 100 100 16
90 Ebbe Thesbjerg Ry U11D 16 227 12 100 15 100 100 100
91 Hugo Harboe Aarhus MTB U11D 17 231 100 100 100 100 15 16
92 Vitus Philkjær Falck Århus MTB U13D 21 234 100 100 100 13 21 100
93 Svea Nørgaard Solbjerg mtb U7P 3 301 100 100 100 100 100 1
94 Laura Klitte MTBK Silkeborg U7P 4 302 100 100 2 100 100 100
95 Alfrida Hostrup Andersen MTB Sønderborg U13P 8 303 100 3 100 100 100 100
96 Tobias Neander Smenge Team Gummiben U15D 10 303 100 100 3 100 100 100
97 Sofus Vestergaard Gl Rye MTB U7D 5 303 100 100 100 100 3 100
98 Camilla T. Perry Mikkelsen Solbjerg IF MTB U7P 5 303 100 100 100 100 100 3
99 Signe Lillback U11P 6 304 100 100 100 100 4 100
100 Caroline Olsen MTB Sønderborg U15P 6 304 100 100 100 100 100 4
101 Oliver kock Pedersen Hamme CK U13D 22 305 100 100 5 100 100 100
102 Frederik G. Warming-Jespersen Solbjerg MTB U7D 6 305 100 100 100 100 100 5
103 Andreas Røge Pedersen Amk U11D 18 305 100 100 100 5 100 100
104 Magnus Dollerup Slagelse MTB U11D 19 305 100 100 5 100 100 100
105 Nicklas Gødvad U15D 11 305 100 100 100 100 5 100
106 Emma Mc SGIF motion U13P 9 305 100 100 100 5 100 100
107 Sara S. Jensen U11P 7 305 100 100 100 100 5 100
108 Esther Mejdal Haaning Aarhus mtb U9P 7 306 100 100 100 100 100 6
109 Andrea Munk U9P 8 306 100 6 100 100 100 100
110 Martin Pasgaard RYCC U15D 12 306 100 6 100 100 100 100
111 Asger Gjøde Møller Gl Rye MTB U15D 13 306 100 100 100 100 6 100
112 Anton Moesgaard Poulsen U7D 7 306 100 100 100 100 100 6
113 Mads Bentzen Århus MTB U15D 14 306 100 100 100 6 100 100
114 Mads Søndermark Bentzen Aarhus MTB U15D 15 306 100 100 100 100 100 6
115 Gustav Hockerup Gl Rye MTB U9D 17 306 100 100 100 100 6 100
116 Sigurd Mølgård Bjørn Olsen Århus MTB U13D 23 307 100 100 100 7 100 100
117 Caroline Bach Hald Kristensen Grenå Cykel Klub U9P 9 307 100 100 100 100 100 7
118 Anton Bisgaard Kromann Team Gedved U9D 18 307 7 100 100 100 100 100
119 Freja Eriksen U13P 10 307 100 100 100 100 100 7
120 Karl Nørregaard Højer U7D 8 307 100 100 100 100 100 7
121 Rasmus G. Bendtson Team Gedved U11D 20 307 100 100 100 100 100 7
122 Ida Hvid Poulsen Silkeborg MTB U13P 11 308 100 8 100 100 100 100
123 Cecilie T. Perry Mikkelsen Solbjerg IF MTB U9P 10 308 100 100 100 100 100 8
124 Jakob Haimes MTBK-Silkeborg U15D 16 309 100 9 100 100 100 100
125 Magnus Studsgaard Birk Hartvig MTB Sønderborg U11D 21 309 100 9 100 100 100 100
126 Patrik Houlborg Jørgensen Randers MTB U9D 19 309 100 100 100 9 100 100
127 Jonathan Lunden HCK U15D 17 309 100 100 9 100 100 100
128 Birk Christian Holm Aarhus MTB U15D 18 309 100 100 100 100 100 9
129 Emil Rokjær Gl Rye MTB U9D 20 309 100 100 100 100 9 100
130 Bulivai Basu Århus MTB U15D 19 310 100 100 100 100 100 10
131 Storm Gram Andersen Solbjerg IF MTB U9D 21 310 100 10 100 100 100 100
132 Karl Emil Schøsler Rycc U11D 22 310 10 100 100 100 100 100
133 Oskar Hostrup Andersen MTB Sønderborg U11D 23 310 100 10 100 100 100 100
134 Sigurd Olsen U13D 24 310 100 100 100 100 100 10
135 Emil Bauer Nielsen MTB Randers U9D 22 310 100 100 100 10 100 100
136 Frederik Raaby Hald Ege MTB U13D 25 310 100 100 10 100 100 100
137 Noah Jozefowicz MTB Sønderborg U13D 26 310 100 10 100 100 100 100
138 William Eriksen Hald Ege MTB U9D 23 310 100 100 10 100 100 100
139 Magnus Lund Jensen Randers MTB U13D 27 310 100 100 100 10 100 100
140 Gustav Hansen U11D 24 311 100 100 100 100 100 11
141 Oscar Johansen Team Gedved MTB Ungdom U11D 25 311 11 100 100 100 100 100
142 Gustav Ø.B. Hansen Aarhus MTB U11D 26 311 100 100 100 100 11 100
143 Theodor Baden Hermansen Aarhus Mtb U13D 28 311 11 100 100 100 100 100
144 Mads Wisbech Hultmann MTBK-Silkeborg U15D 20 311 100 11 100 100 100 100
145 Valdemar Sommer Solbjerg IF MTB U9D 24 311 100 11 100 100 100 100
146 Laurids Kudsk Gjern Canyon U13D 29 312 100 12 100 100 100 100
147 Noah Lauersen Gl Rye MTB U13D 30 312 100 100 100 100 12 100
148 Emil Williams Karlson Solbjerg MTB U9D 25 312 100 100 100 100 100 12
149 Anton Askov 8355 U11D 27 313 100 100 100 100 100 13
150 Mads Høeg Viborg MTB U11D 28 313 100 100 100 100 13 100
151 Oliver Hedin MTBK Silkeborg U9D 26 314 100 14 100 100 100 100
152 Silas Nørskov Hansen Gl Rye MTB U9D 27 314 100 100 100 100 14 100
153 Hjalte Raaby Hald Ege MTB U9D 28 314 100 100 14 100 100 100
154 Alfred Askov 8355 U9D 29 314 100 100 100 100 100 14
155 Mads Christian Funch Schack MTBK-Silkeborg U11D 29 314 100 100 14 100 100 100
156 Vitus Falck Aarhus MTB U13D 31 314 100 100 100 100 100 14
157 Mikkel Lind MTB Randers U13D 32 314 100 100 100 14 100 100
158 Rasmus Wittenhagen MTBK-Silkeborg U13D 33 314 100 14 100 100 100 100
159 Jacob S. Jensen U9D 30 315 100 100 100 100 15 100
160 Jacob Reher Team Gedved U9D 31 315 100 100 100 100 100 15
161 Andreas Lund Jensen U13D 34 315 100 100 100 15 100 100
162 Alexander Møller Solbjerg IF MTB U11D 30 315 100 100 100 100 100 15
163 Asger Snehøj Ravn Hammel U9D 32 315 100 100 15 100 100 100
164 Noah Priess Madsen 8355 U13D 35 315 100 100 100 100 100 15
165 Zakarias Hansen Randers MTB U13D 36 316 100 100 100 16 100 100
166 Simin Bach Hald Kristensen Grenå Cykle Club U11D 31 316 100 100 100 100 16 100
167 Emil Borup Fredberg MTBK-Silkeborg U11D 32 316 100 16 100 100 100 100
168 Emil Engel Hartwell Gl Rye MTB U13D 37 316 100 100 100 100 16 100
169 Ebbe Flensted Jensen Gl Rye MTB U11D 33 317 100 100 100 100 17 100
170 Kasper Kromann Team Gedved U9D 33 317 100 100 17 100 100 100
171 Simon Guldmann MTBK-Silkeborg U11D 34 317 100 17 100 100 100 100
172 Tristan Nørgaard Solbjerg mtb U9D 34 317 100 100 100 100 100 17
173 Bastian Møller-Jensen MTBK-Silkeborg U13D 38 317 100 17 100 100 100 100
174 Niels Stauersbøl SGIF Cykel Motion U9D 35 317 100 100 100 100 17 100
175 Andreas Lethenborg Ry U11D 35 318 100 100 100 100 18 100
176 Mads Hvid Poulsen Silkeborg MTB U11D 36 318 100 18 100 100 100 100
177 Nicolaj Dalbøl Skammelsen SGIF cykelmotion U9D 36 319 100 100 100 100 19 100
178 Johan Lohmann Gl Rye MTB U11D 37 319 100 100 100 100 19 100
179 Tobias Graversen HTBK-Silkeborg U13D 39 319 100 19 100 100 100 100
180 Bertram Hildebrand U9D 37 320 100 100 100 100 20 100
181 Isaac Viuff Gl Rye MTB U11D 38 320 100 100 100 100 20 100
182 Mads Fisker Silkeborg MTB U13D 40 320 100 20 100 100 100 100
183 Oscar Schmidt Høgsted Gl Rye MTB U11D 39 321 100 100 100 100 21 100
184 Asger Würtz Jensen MTBK-Silkeborg U13D 41 321 100 21 100 100 100 100
185 Mads Emil Holst Ginnerup Aarhus MTB U9D 38 321 100 100 100 100 21 100
186 Viktor Vestergaard Gl Rye MTB U11D 40 322 100 100 100 100 22 100
187 Anton Hildebrand U11D 41 323 100 100 100 100 23 100