Sydvest Crossløb 2018/2019 - Cuptilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Oct 06 Oct 27 Nov 17 Dec 01 Jan 05 Jan 26 Feb 23 Mar 09 Mar 23
1 Marie Stengård Thomsen Team Sdr. Omme IF K18-39-7 1 420 0 60 60 60 60 60 60 60 60
2 Birgit Pedersen Team Sdr. Omme IF K60-5 1 420 60 60 60 60 60 60 60 60 60
3 Anton Nielsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion D11-17-7 1 420 60 60 60 60 60 60 0 60 60
4 Jens Buch Esbjerg Atletik og Motion M60-7 1 420 60 60 60 60 60 60 60 0 60
5 Borgarhjørt Holm Ribe Motion - RIMO K50-59-5 1 420 0 60 0 60 60 60 60 60 60
6 Emilia Aa Esbjerg Atletik og Motion P11-17-2 1 420 54 60 60 60 60 60 60 60 60
7 Bente Hagsten Esbjerg Atletik og Motion K40-49-7 1 420 60 60 60 60 60 0 60 60 60
8 Klaus Nissen Løb - Grimstrup IF M60-5 1 420 60 60 60 60 60 60 60 60 60
9 Anja Overlund Kristensen Byparken Brørup K40-49-5 1 420 54 60 60 60 60 60 60 60 60
10 Jan Allan Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M60-2 1 420 60 60 60 60 60 0 60 60 0
11 Nanette Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund K18-39-5 1 420 60 60 0 48 60 60 60 60 60
12 Danni Callesen DGI Sydvest M40-49-5 1 420 60 60 60 60 54 60 60 60 0
13 Marianne Groth Hansen Team Sdr. Omme IF K50-59-2 1 420 48 60 60 60 60 60 60 60 60
14 Jan Aalling Brørup Løbeklub M50-59-7 1 420 60 60 60 60 0 60 0 60 60
15 Carsten Drangsfeldt Jensen M18-39-2 1 414 40 60 60 54 60 60 60 60 48
16 Mathilde Bundgaard Byparken Brørup P0-10-2 1 414 60 54 60 60 60 0 60 60 54
17 Hanne Damholdt Billund Løbeklub K50-59-7 1 414 0 54 60 60 54 60 60 60 60
18 Daniel Nørskov Birk Byparken Brørup D11-17-2 1 414 60 60 60 60 60 48 0 60 54
19 Mette Rudbeck Lauridsen Brørup Løbeklub K18-39-2 1 414 60 60 60 60 0 54 0 60 60
20 Birgit Hansen Team Skjern Bank Bramming K60-7 1 414 60 60 0 60 60 0 60 54 60
21 Caroline Strandbygaard Esbjerg Atletik og Motion P11-17-5 1 408 54 54 60 60 54 48 60 60 60
22 Peter Bernhard SGI Løb M50-59-5 1 408 0 60 0 54 54 60 60 60 60
23 Christian Andersen Byparken Brørup D0-10-2 1 402 60 60 60 0 48 43 60 54 60
24 Peter Bundgaard Byparken Brørup M40-49-2 1 402 60 60 60 60 54 54 54 54 48
25 Katharina Schmidt Madsen Esbjerg Ungdomstriatlon P11-17-7 1 396 0 54 0 60 54 54 54 60 60
26 Jan Aagesen ØVIF Løb M40-49-2 2 396 0 48 48 0 60 60 60 60 60
27 Archie Grimshaw Varde Muay Thai D0-10-5 1 396 54 54 54 54 60 54 60 60 54
28 Lene Fugmann Team Skjern Bank Bramming K60-7 2 390 0 54 60 54 54 60 54 0 54
29 Ida Rasmussen Esbjerg Atletik og Motion P11-17-5 2 390 0 60 54 54 48 60 54 54 54
30 Annette Aa Jensen SGI Løb K60-2 1 390 54 54 0 0 54 60 54 60 54
31 Christine Juul Beuschau Team Beuschau K50-59-5 2 384 0 54 60 54 54 54 54 54 54
32 Susanne Hansen K50-59-2 2 384 60 54 54 54 54 54 54 54 0
33 Bjarne Kristensen Esbjerg Atletik og motion M60-7 2 384 54 54 54 54 54 54 54 60 54
34 Sebastian Bang D0-10-5 2 384 60 60 60 60 31 48 48 0 48
35 Kenneth Thomsen FysioDanmark Varde M60-2 2 384 0 54 54 54 54 60 0 54 54
36 Charlotte Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund K40-49-5 2 384 60 54 54 54 54 54 54 54 54
37 Ian Mcgill SGI Løb M50-59-7 2 384 54 0 48 0 60 54 60 54 54
38 Michael Karstensen NRUI M18-39-2 2 384 54 54 54 48 54 54 48 54 60
39 Camilla Jessen P0-10-5 1 382 0 60 48 54 40 0 60 60 60
40 Jan Vestergaard Pedersen Varde Park løb M50-59-5 2 378 60 54 54 48 48 54 54 54 0
41 Silas Gärtner Varde Park løb D11-17-2 2 378 0 54 54 54 54 43 60 54 48
42 Thomas Nielsen SGI Løb D11-17-5 1 378 48 0 54 48 54 54 54 60 54
43 Izabela Ambroziak Varde Muay Thai K18-39-7 2 378 0 54 54 54 54 54 54 54 54
44 Patrick O'Connor Jensen Esbjerg Atletik og Motion D0-10-2 2 373 54 54 43 54 54 60 40 0 54
45 Kristina Holmgaard Vejen Friskole K40-49-7 2 372 0 54 48 48 48 60 54 54 54
46 Lars Brøndum-Løwe M40-49-5 2 372 48 0 48 54 48 54 54 54 60
47 Jane Lyngsø Byparken Brørup K18-39-5 2 372 43 0 54 54 48 54 54 54 54
48 Magnus Bundgaard Byparken Brørup D11-17-5 2 370 60 60 48 54 48 60 0 0 40
49 Michael Vind Vind Utd M18-39-5 1 368 43 60 0 54 54 43 43 54 60
50 Oliver Holm Henriksen NRUI D0-10-5 3 367 0 0 43 48 48 60 54 54 60
51 Bent Vang M60-5 2 366 54 0 54 54 54 0 54 48 48
52 Mette Kristine Tygesen Fitout P11-17-2 2 366 48 48 54 0 54 0 54 54 54
53 Johnny Strandbygaard Esbjerg Atletik og Motion M40-49-7 1 361 43 0 48 43 48 60 54 60 48
54 Madara Kleinberga Team Sdr. Omme IF P0-10-2 2 361 48 34 54 54 43 60 54 43 48
55 Ella Olesen Esbjerg Atletik og Motion K60-5 2 360 54 54 0 54 48 0 48 48 54
56 Clara Lorenz Esbjerg Atletik og Motion P11-17-2 3 360 60 54 48 54 43 48 48 48 43
57 Claus Damholdt Billund Løbeklub M50-59-7 3 360 0 48 54 54 54 48 54 48 48
58 Else Hansen K60-2 2 360 60 60 0 60 60 0 60 0 60
59 Filippa Dyhr Berggreen Esbjerg Atletik & Motion P0-10-5 2 360 54 48 54 0 48 48 54 0 54
60 Lisbeth Hansen Tygesen Fitout K50-59-7 2 355 54 43 54 54 48 0 54 48 43
61 Jesper Stengård Thomsen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 1 355 0 38 48 54 54 54 54 48 43
62 Tine Holgaard Pedersen Multiatleterne K18-39-5 3 355 48 54 60 0 54 48 0 48 43
63 Alexander Overlund Kristensen Byparken Brørup D11-17-5 3 354 54 0 60 60 60 0 60 0 60
64 Eskild Landgrebe Esbjerg Atletik og Motion/LØBEREN M18-39-7 2 354 60 0 60 60 0 60 0 60 54
65 Per Kjølby Multiatleterne M40-49-5 3 354 54 48 54 48 40 43 48 48 54
66 Dora Smith Team Sdr. Omme IF K60-2 3 354 0 48 60 48 48 54 48 48 48
67 Hege Tallaksen SGI Løb K40-49-7 3 349 54 43 0 43 54 54 48 48 48
68 Lone Karup Sørensen Varde Park løb K50-59-2 3 342 54 48 48 48 48 0 0 48 48
69 Bente Torbensen Team Skjern Bank Bramming K50-59-7 3 342 60 60 0 0 60 54 0 54 54
70 Søren Vinther Billund Løbeklub M60-7 3 337 0 0 48 43 48 48 48 54 48
71 Mette Thomsen FysioDanmark Varde K40-49-5 3 336 48 48 48 0 48 48 48 0 48
72 Benny Sørensen Løb i Vorbasse M60-5 3 333 0 0 48 43 43 54 48 54 43
73 Lizette Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund P11-17-5 3 332 48 43 48 0 43 54 0 48 48
74 Claus Schmidt Billund Løbeklub M40-49-7 2 330 0 38 38 0 43 54 60 54 43
75 Andreas Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund D11-17-5 4 328 43 54 43 43 43 43 0 54 48
76 Liselotte Sjøgaard Billund Løbeklub K50-59-5 3 328 60 43 54 40 43 40 38 48 38
77 Esther Juul SGI Løb K60-2 4 328 48 38 54 0 43 48 0 54 43
78 Tobias K. T. Mikkelsen Byparken Brørup D0-10-2 3 328 48 48 48 48 0 54 34 48 34
79 Jakob Haubak SGI Løb D11-17-7 2 327 48 43 40 0 0 54 54 48 40
80 Karin Rosenberg K60-5 3 326 48 48 0 48 43 48 43 43 48
81 Lars Nielsen OK Esbjerg M40-49-7 3 324 54 60 54 54 0 0 0 48 54
82 Marianne Egeris Hansen Multiatleterne K40-49-2 1 319 0 36 0 48 60 60 32 43 40
83 Poul Hansen M60-2 3 312 54 48 0 48 48 0 54 0 60
84 Kai Thomsen Team Sdr. Omme IF M60-2 4 312 0 36 48 43 0 54 40 43 48
85 Martin Grimshaw Varde Muay Thai M18-39-5 2 312 36 38 36 36 48 40 48 48 54
86 Hans Vestergård Varde Løbemotion M60-5 4 310 0 48 40 48 48 0 43 43 40
87 Thomas Nissen Ribe Motion - RIMO M18-39-5 3 310 0 48 43 48 40 0 40 43 48
88 Michael T. Mikkelsen Byparken Brørup M18-39-5 4 309 0 54 48 43 43 38 0 40 43
89 Mads T. Nielsen Løb i Vorbasse M50-59-5 3 309 48 36 36 38 38 40 43 48 54
90 Flemming Smith Team Sdr. Omme IF M60-5 5 305 0 54 43 40 40 48 40 40 38
91 Johnny Gärtner Varde Park løb M40-49-2 3 305 0 43 43 40 48 43 40 48 40
92 Hanne Grethe Holm Ribe Motion - RIMO K50-59-5 4 303 48 48 0 38 40 0 43 43 43
93 Dennis Wittrup Andersen Team Wittrup M18-39-2 3 302 48 40 40 40 40 40 0 0 54
94 Claus Danielsen M50-59-7 4 302 48 43 0 40 40 40 48 0 43
95 Mads Mortensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-5 5 300 60 0 60 60 0 60 60 0 0
96 Anja Skytte Hansen SGI Løb P11-17-7 2 300 0 60 60 0 60 60 60 0 0
97 Erik M V Sørensen Brørup Løbeklub M50-59-5 4 300 0 32 38 0 43 48 48 43 48
98 Janne Schultz NRUI K40-49-2 2 300 60 60 60 60 0 0 60 0 0
99 John O'Connor Jensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 3 299 48 48 38 40 40 43 40 40 40
100 Tine Thoresen Esbjerg Atletik og Motion K50-59-5 5 299 0 40 48 0 48 43 40 40 40
101 Kristina Boel Varde Løbemotion K18-39-7 3 298 48 40 40 36 43 43 48 0 0
102 Betina Aa Esbjerg Atletik og Motion K40-49-5 4 297 38 40 38 40 40 43 43 48 43
103 Liga Kleinberga Team Sdr. Omme IF K40-49-5 5 297 36 43 43 48 43 40 40 40 40
104 Ole Henriksen Taluniverset M60-2 5 297 48 38 40 40 43 0 43 40 43
105 Lena Alsted Jensen Esbjerg Atletik og Motion K60-5 4 294 43 38 54 32 38 0 40 38 43
106 Henrik Haure Billund Løbeklub M18-39-7 4 293 0 0 43 43 34 48 48 43 34
107 Tove Hansen Multiatleterne K60-2 5 292 43 43 0 43 40 40 40 43 40
108 Ulla Nielsen K40-49-7 4 291 43 38 34 36 43 48 43 0 40
109 Anna Boel P0-10-2 3 289 43 36 48 43 36 0 43 40 36
110 Tom Meyer Andreasen ØVIF Løb M40-49-5 4 289 43 40 40 0 0 38 40 40 48
111 Johan Andersen Vardeegnens Gymnasieforberedende Efterskole D11-17-7 3 286 40 48 0 48 48 0 48 0 54
112 Ulla Moustgaard Team Sdr. Omme IF K40-49-2 3 286 38 0 43 43 40 48 34 38 36
113 Felix Gärtner Varde Park løb D0-10-2 4 285 0 0 40 36 38 40 54 29 48
114 Lars Bang Multiatleterne M50-59-5 5 284 0 48 40 40 36 0 40 40 40
115 Bent Larsen M60-5 6 281 43 43 0 38 38 43 38 38 36
116 Lotte Højbjerg Esbjerg Atletik og Motion K40-49-5 6 280 40 38 40 43 38 0 38 43 38
117 Charlotte Halkjær Gärtner Varde Park løb K18-39-2 2 275 0 0 36 43 30 43 40 43 40
118 Dorte Lykke Andst AUI K40-49-7 5 273 40 0 36 38 36 43 40 40 36
119 Cecilie Højbjerg-Sørensen Esbjerg Atletik og Motion P0-10-2 4 272 40 38 38 40 40 0 38 38 34
120 Patrick K. Jensen Ribe Motion - RIMO D11-17-7 4 270 0 0 54 54 0 0 60 54 48
121 Kasper Pedersen EP Running M18-39-7 5 270 40 36 40 38 31 38 38 38 38
122 Nanna Rørbæk NRUI K40-49-2 4 270 0 38 40 36 54 54 48 0 0
123 Line Espenhain Fitout K18-39-7 4 269 0 0 36 34 38 40 40 43 38
124 Dorthe Lindberg Schmidt ETOM K40-49-7 6 266 48 36 0 32 34 40 36 38 34
125 Morten Theut EP Running M18-39-5 6 264 48 0 54 0 60 48 54 0 0
126 Poul Quist NRUI M40-49-2 4 264 54 54 54 54 0 0 48 0 0
127 Tage Holst M50-59-7 5 263 43 0 36 36 34 38 0 38 38
128 Emilie Lodahl Ellehage NRUI P11-17-2 4 262 43 40 40 48 48 43 0 0 0
129 Sofie Barack Multiatleterne P0-10-2 5 259 54 60 0 0 54 0 0 48 43
130 Emilie Venø Team Sdr. Omme IF P0-10-2 6 259 32 0 36 38 0 54 34 34 31
131 Poul Erik Nesager Vejen AF - Atletik og Løbemotion M60-7 4 259 43 0 36 32 34 40 36 38 32
132 Emilie Overlund Kristensen Byparken Brørup P11-17-5 4 258 0 0 43 48 38 43 0 43 43
133 Rasmus Meldgaard Thomsen FysioDanmark Varde D11-17-5 5 257 36 0 40 31 31 38 0 43 38
134 Finn Hansen NRUI M60-7 5 253 0 34 38 36 36 43 0 32 34
135 Benny Jepsen Varde Løbemotion M40-49-7 4 252 0 30 31 28 32 48 0 43 40
136 Hanne Egeris Hansen Multiatleterne K18-39-2 3 251 0 38 0 40 32 36 31 36 38
137 Birthe Fog Ribe Motion - RIMO K50-59-5 6 250 40 0 40 32 36 0 34 32 36
138 Allan Bernhard Triclub Danmark M40-49-7 5 250 48 54 0 38 40 0 43 0 27
139 Gjerluf Hansen Brørup Løbeklub M60-5 7 249 40 0 38 0 34 40 36 30 31
140 Jeannette Cincinnatus Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 7 247 32 0 43 34 34 0 36 36 32
141 Jeppe Nielsen EP Running M18-39-7 6 246 34 34 36 36 28 34 36 36 0
142 Bjarne Juul Hansen NRUI M50-59-5 6 245 31 38 34 34 34 36 31 38 0
143 Stephanie Gärtner Varde Park løb P11-17-2 5 244 0 0 38 43 0 40 40 43 40
144 Johnny Kaus Team Sdr. Omme IF M40-49-5 5 244 31 30 29 34 0 36 36 34 43
145 Orla Christensen Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 6 243 40 1 40 0 31 30 32 34 36
146 Claus Graversen Multiatleterne Esbjerg M50-59-7 7 242 36 30 32 31 19 34 36 43 30
147 Johannes Christensen Team Sdr. Omme IF M60-7 6 242 0 40 43 40 40 0 43 0 36
148 Lisbeth Venø Team Sdr. Omme IF K18-39-2 4 242 31 31 43 54 0 0 0 40 43
149 Per Daugaard Varde Løbemotion M60-5 8 242 0 38 0 34 32 38 34 34 32
150 Jane Beith Nielsen Varde Park løb K18-39-7 5 242 34 32 0 32 34 36 38 0 36
151 Finn Østergaard Ribe Motion - RIMO M60-7 7 240 38 31 34 30 29 38 34 34 31
152 Anne Agerskov SGI Løb K40-49-5 7 239 22 29 30 32 28 38 36 38 36
153 Finn Lauritzen Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 8 239 34 34 31 32 32 31 0 36 40
154 Karsten Svendsen SGI Løb M50-59-7 9 238 32 38 0 34 38 36 28 32 0
155 Anders Holmgaard SGI Løb M18-39-7 7 237 36 43 0 31 27 31 34 31 31
156 Mirjam Hansen SGI Løb K18-39-7 6 235 38 30 31 30 30 32 0 40 34
157 Simon Bertram Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 8 234 0 32 34 34 32 36 0 34 32
158 Dorthe Hein Hansen Billund Løbeklub K40-49-2 5 233 36 31 0 0 38 43 31 0 54
159 Anne Hansen Billund Løbeklub P11-17-5 5 233 0 0 38 0 36 38 43 40 38
160 Runa Rathmann K60-5 5 233 40 31 36 0 28 0 30 32 36
161 Michael Hammerstrøm Ribe Motion - RIMO M50-59-5 7 233 36 34 32 36 32 0 32 31 31
162 Ryan Nielsen M50-59-5 8 232 34 31 0 32 31 34 34 0 36
163 Lars Møller NRUI M18-39-2 4 232 60 43 43 0 43 0 43 0 0
164 Andreas Jessen D11-17-5 6 230 29 36 34 28 25 0 38 40 0
165 Erik Rahbek Team Sdr. Omme IF M60-5 9 230 38 36 31 0 0 34 31 32 28
166 Madars Kleinbergs Team Sdr. Omme IF M40-49-5 6 230 32 34 27 31 26 34 0 32 40
167 Vibeke Larsen NRUI K40-49-7 7 229 32 27 30 0 29 38 34 34 32
168 Steffan Andersen Byparken Brørup M18-39-7 9 229 54 54 54 0 43 0 0 0 24
169 Liga Riekstina Team Sdr. Omme IF K18-39-5 4 229 38 0 40 60 43 0 0 0 48
170 Kenneth Sørensen Varde Løbemotion M40-49-7 6 227 29 26 30 26 1 34 40 32 36
171 Karina Jørgensen Multiatleterne K50-59-7 4 227 0 0 0 48 40 0 48 43 48
172 Anette Nissen Løb - Grimstrup IF K50-59-5 8 227 34 34 38 30 31 30 28 30 29
173 Martin Balsby Taluniverset M40-49-5 7 227 30 31 28 32 28 0 32 36 38
174 Sanne Arentoft K18-39-5 5 226 54 48 43 0 38 0 43 0 0
175 Jette Søndergaard Madsen Team Sdr. Omme IF K50-59-2 4 226 0 0 43 0 43 43 0 43 54
176 Louise Debel Wehner K18-39-5 6 226 40 43 48 0 17 0 48 0 30
177 Rikke Buch Hansen K18-39-7 7 224 54 34 0 0 0 48 0 48 40
178 Hanne Munksgaard K50-59-5 9 222 38 29 0 31 30 36 30 28 0
179 Birthe Kjær Hansen Team Sdr. Omme IF K60-5 6 222 0 34 40 36 29 43 0 0 40
180 Kristina Rubin SGI Løb K18-39-5 7 221 30 31 30 0 31 43 38 0 18
181 Marianne Stokholm Team Sdr. Omme IF K50-59-5 10 220 28 30 0 0 32 34 32 34 30
182 Kaare Bundgaard Skjøth Lindknud Glad Motion D11-17-5 7 219 34 0 36 29 24 29 36 0 31
183 Mathilde Wittrup Andersen Team Wittrup P0-10-2 7 218 29 28 32 25 29 40 0 31 29
184 Jesper Jøker Eg Billund Løbeklub M50-59-7 10 217 0 40 43 48 0 43 43 0 0
185 Erik Lynge Løb i Vorbasse M50-59-5 9 217 29 26 30 31 29 31 30 32 34
186 Oskar Radmar D0-10-2 5 217 40 29 0 27 40 0 0 43 38
187 Peter S. Jensen Billund Løbeklub M50-59-7 11 217 0 36 29 28 36 23 29 30 29
188 Lars Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund M50-59-5 10 217 32 27 31 30 30 0 28 34 32
189 Britt Ølgaard SGI Løb K40-49-2 6 216 54 54 0 0 0 0 54 54 0
190 Dorthe Stamp Christensen Team Sdr. Omme IF K50-59-5 11 216 54 0 0 48 38 38 0 38 0
191 Jane Andersen Byparken Brørup K18-39-2 5 216 43 0 48 0 43 48 0 0 34
192 Birte Clement Team Sdr. Omme IF K60-5 7 216 0 0 0 0 54 54 54 54 0
193 Anne Marie Iversen NRUI K18-39-2 6 216 54 54 54 0 54 0 0 0 0
194 Mille Boel P0-10-2 8 216 28 25 31 32 0 43 31 24 26
195 Jane Andersen Ribe Motion - RIMO K60-5 8 215 0 36 48 0 34 0 32 34 31
196 Kurt Nielsen Løb i Vorbasse M50-59-7 12 215 0 0 23 29 28 27 34 40 34
197 Valdemar Arvad Sørensen Team Sdr. Omme IF D0-10-5 4 214 0 0 32 36 36 34 0 36 40
198 Kurt Olsen Multiatleterne M50-59-7 13 213 0 31 28 30 29 32 0 31 32
199 Helle Sandgrav-Madsen Team Sdr. Omme IF K40-49-7 8 213 28 31 0 0 26 34 32 32 30
200 Morten Agerskov SGI Løb M40-49-5 8 213 27 23 30 28 27 32 31 38 0
201 Anne Barack Søe Multiatleterne K18-39-5 8 213 34 32 29 0 40 0 0 38 40
202 Lise Bomann NRUI K18-39-2 7 211 48 29 40 0 40 0 54 0 0
203 Mads S. Madsen Team Skjern Bank Bramming M60-2 6 211 40 40 43 0 0 0 48 0 40
204 Arne Højer Blåbjerg Gå- og Løbemotion M60-5 10 210 0 0 32 32 29 32 32 26 27
205 Johanne Overlund Kristensen Byparken Brørup P11-17-5 6 210 30 0 0 38 32 0 36 38 36
206 Anne Høj K40-49-7 9 209 0 48 43 40 40 0 0 0 38
207 Vera Hauge Mortensen K18-39-2 8 209 32 32 30 31 48 0 0 0 36
208 Pia Femhøj SSK K40-49-5 8 208 24 27 27 0 26 32 31 34 31
209 Ingrid Christensen Team Sdr. Omme IF K60-5 9 208 0 32 38 34 30 0 36 0 38
210 Jan Meldgaard FysioDanmark Varde M40-49-7 7 208 23 28 29 27 26 36 0 30 32
211 Peter Clemmensen SGI Løb M40-49-5 9 207 0 29 26 30 0 31 24 31 36
212 Michael Hartmann Brørup Løbeklub M40-49-7 8 207 38 48 0 48 0 43 11 19 0
213 Bjørn Petterson M40-49-2 5 207 43 0 38 43 43 40 0 0 0
214 Simon Jæger D11-17-5 8 206 28 32 31 25 22 26 32 32 0
215 Rasmus Søndergaard-Nielsen Blåbjerg Gå- og Løbemotion D11-17-7 5 205 54 54 0 0 54 0 0 0 43
216 Marcus K. T. Mikkelsen Byparken Brørup D11-17-2 3 205 0 0 43 40 40 34 0 48 0
217 Jesper Møller DGI Sydvest M40-49-5 10 204 0 0 32 43 38 48 43 0 0
218 Michael Bruun Pedersen NRUI M50-59-5 11 203 30 28 26 27 28 30 0 30 30
219 Maja Lorenzen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 12 203 30 0 32 29 29 0 27 29 27
220 Marius Tobøl Andersen D0-10-5 5 203 40 32 30 29 0 0 34 38 0
221 Brian K K Philipp Team Skjern Bank Bramming M18-39-5 7 202 0 36 0 0 32 34 32 32 36
222 Dorthe Thøstesen Billund Løbeklub K50-59-5 13 202 0 36 31 28 27 29 25 24 26
223 Martin Aa Esbjerg Atletik og Motion M40-49-7 9 202 21 36 36 40 31 38 0 0 0
224 Kathrine Østergaard Wollerup P11-17-5 7 202 29 34 36 0 31 0 38 0 34
225 Stine Hansen Multiatleterne P11-17-2 6 201 0 30 0 40 0 32 34 34 31
226 Majbritt Gynthersen Multiatleterne K50-59-2 5 201 0 0 40 0 0 40 43 38 40
227 Bjørk Skovbjerg P0-10-5 3 200 60 54 43 0 43 0 0 0 0
228 Patrick Angel EP Running M18-39-7 10 199 30 25 31 29 26 28 30 0 0
229 Rasmus Asgar Christensen Bramming Løbeklub D0-10-2 6 198 38 28 0 0 43 0 0 60 29
230 Trine Vestergaard Esbjerg Atletik og Motion K40-49-5 9 196 0 32 0 38 29 34 29 0 34
231 Niels Peder Bruun Varde Løbemotion M50-59-5 12 195 27 29 27 29 0 27 27 29 0
232 Line Rolund Sørensen Multiatleterne K18-39-5 9 195 25 20 24 0 19 30 28 34 34
233 Mille Sørensen EP Running K18-39-5 10 195 0 40 38 43 34 0 40 0 0
234 Trine Larsen Varde Park løb K18-39-2 9 194 36 36 38 48 36 0 0 0 0
235 Clara Andesen Byparken Brørup P11-17-2 7 193 29 29 31 0 34 38 0 0 32
236 Trine Bonde Østergaard K40-49-2 7 193 43 40 0 0 36 0 36 0 38
237 Peter Krammer Varde Løbemotion M50-59-7 14 192 38 0 1 0 27 29 38 28 31
238 Eva Uldall Team Skjern Bank Bramming K60-5 10 192 0 30 34 0 27 38 29 0 34
239 Britta Brink Nielsen Byparken Brørup K18-39-5 11 192 26 22 0 32 20 0 24 36 32
240 Henrik Barack Multiatleterne M40-49-5 11 191 0 36 31 0 36 0 28 28 32
241 Yvonne Bromerholm Team Skjern Bank Bramming K40-49-7 10 191 27 24 26 28 24 31 31 0 0
242 Lotte Fyhn Team Skjern Bank Bramming K18-39-7 8 191 32 29 30 0 27 0 30 0 43
243 Peter Boye M50-59-7 15 190 0 28 25 27 26 24 31 26 27
244 John Thomsen ØVIF Løb M40-49-5 12 190 40 0 38 0 34 40 38 0 0
245 Arne Svenstrup Multiatleterne M60-7 8 190 0 36 40 0 38 0 38 0 38
246 Marianne Sørensen NRUI K18-39-2 10 190 38 0 0 0 0 60 38 0 54
247 Bodil Kristensen NRUI K50-59-5 14 189 24 38 34 0 0 31 0 31 31
248 Brian Christensen M40-49-7 10 189 26 29 0 31 27 0 0 38 38
249 Sofie Højbjerg-Sørensen Esbjerg Atletik og Motion P11-17-5 8 189 38 38 40 43 0 0 0 0 30
250 Johanne Østergaard Wollerup P11-17-2 8 188 28 28 30 0 32 0 36 0 34
251 Mikkel Rudklint Ribe Motion D11-17-2 4 187 48 0 48 48 43 0 0 0 0
252 Troels Sødal Jørgensen Varde Løbemotion M18-39-7 11 187 23 26 27 0 21 26 27 30 28
253 Markus Skovsborg Multiatleterne D11-17-5 9 187 30 38 0 26 23 32 0 38 0
254 Per Jantzen SSK M50-59-5 13 186 40 40 0 0 0 32 0 36 38
255 Leni Astrup NRUI K18-39-2 11 186 0 0 31 32 31 38 0 54 0
256 Troels Christensen M18-39-5 8 185 23 28 0 26 27 25 27 0 29
257 Peter Enggaard M50-59-5 14 185 25 24 29 0 20 23 29 27 28
258 Brian Krogh Hansen Blåbjerg Gå- og Løbemotion M40-49-5 13 185 0 0 18 24 23 29 27 30 34
259 Per Jessen M40-49-7 11 185 19 22 23 22 9 0 31 34 34
260 Lars Ryø Bække Mark M60-5 11 183 36 34 30 30 26 0 27 0 0
261 Keld Fyhn Andersen Glejbjerg M18-39-7 12 183 24 24 23 25 25 27 28 0 30
262 Lukas Hansen SGI Løb D11-17-5 10 183 0 30 29 27 29 0 34 34 0
263 Jack Sanz M40-49-5 14 182 38 43 34 38 29 0 0 0 0
264 Klavs Kleinbergs Team Sdr. Omme IF D11-17-5 11 182 0 0 0 0 0 48 43 48 43
265 Lærke Marie Wittrup Andersen Team Wittrup P0-10-2 9 181 26 22 25 24 24 30 0 30 0
266 Morten Mortensen Tjæreborg Motion M40-49-7 12 181 60 0 60 60 1 0 0 0 0
267 Mark Enggaard M18-39-5 9 181 30 31 30 0 30 29 31 0 0
268 Morten Lodberg SGI Løb M18-39-5 10 180 29 30 0 0 29 31 29 0 32
269 Tommy Vonsild ØVIF Løb M18-39-5 11 180 0 0 32 30 26 28 30 34 0
270 Mats Rudklint Multiatleterne M50-59-5 15 180 0 0 60 60 60 0 0 0 0
271 Søren Kruse Madsen SGI Løb M50-59-2 1 180 0 0 0 0 0 60 60 0 60
272 Henrik Boysen coolsigns M18-39-5 12 179 31 26 31 0 0 30 0 30 31
273 Berit Rahbek Team Sdr. Omme IF K50-59-5 15 179 36 31 36 0 0 28 23 0 25
274 Rene Lodahl NRUI M40-49-7 13 179 32 34 28 32 24 0 0 29 0
275 Thor Gadeaard Nielsen OK Esbjerg D0-10-2 7 179 43 26 0 34 0 0 0 40 36
276 Oliver Pedersen Billund Løbeklub D0-10-5 6 177 0 0 48 0 0 43 43 0 43
277 René Buchholdt M18-39-7 13 177 27 22 26 26 22 0 26 25 25
278 Peter Thrane D11-17-2 5 176 0 48 0 0 48 40 0 0 40
279 Bent Pedersen Team Skjern Bank Bramming M60-5 12 176 0 31 29 29 27 31 0 29 0
280 Ib Brun Billund Løbeklub M50-59-7 16 176 0 29 21 25 23 26 26 0 26
281 Dorthe Juel Multiatleterne K40-49-5 10 175 0 15 19 23 19 30 24 31 29
282 Claus Jørgensen Løb i Vorbasse M50-59-5 16 175 22 23 23 26 25 28 0 28 0
283 Noah Holm Byparken Brørup D0-10-2 8 175 30 40 30 29 0 0 0 25 21
284 Jørgen Clement Team Sdr. Omme IF M60-2 7 174 0 0 0 0 40 48 38 48 0
285 Jane Hansen Multiatleterne K40-49-5 11 174 0 36 34 36 32 0 0 36 0
286 Viktor Debel Wehner D0-10-5 7 174 0 31 31 0 38 0 36 0 38
287 Victoria Damborg P0-10-5 4 174 0 0 0 60 60 54 0 0 0
288 Leif Holm Billund Løbeklub M50-59-7 17 174 0 26 20 23 24 25 27 29 0
289 Michael de Oliveira Vorbeck SGI Løb M40-49-7 14 174 15 19 22 24 22 32 0 40 0
290 Kristian Holmgaard Vejen Friskole D0-10-2 9 173 0 34 28 0 25 25 29 0 32
291 Tanja Rasmussen Team Skjern Bank Bramming K18-39-7 9 173 40 31 34 0 36 0 32 0 0
292 Ea Venø Team Sdr. Omme IF P0-10-2 10 173 17 13 27 31 0 28 25 22 23
293 Egon Nissen DHK Dansk Halvmarathon Klub M60-7 9 173 40 30 0 31 32 0 0 40 0
294 Dorthe Skovbjerg NRUI K18-39-7 10 173 36 0 32 0 31 38 36 0 0
295 Anne-Marie Johansen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 16 172 31 22 23 0 25 0 26 21 24
296 Vibeke Nielsen Byparken Brørup K50-59-7 5 172 48 38 43 43 0 0 0 0 0
297 Vibeke Søndergård Kjær K50-59-5 17 171 26 23 20 24 21 26 24 25 23
298 Susan Hansen K40-49-2 8 171 40 0 48 0 0 0 40 0 43
299 Sander Juul SGI Løb D0-10-2 10 171 18 27 29 0 19 29 0 26 23
300 Linda de-la-motte Hansen ØVIF Løb K40-49-5 12 170 34 34 36 0 0 0 34 0 32
301 Ida Jensen Team Musse P0-10-2 11 168 0 40 0 0 48 0 40 0 40
302 Benni Andersen M40-49-7 15 168 16 21 20 30 13 0 32 36 0
303 Tommy B. Nielsen APPLUS RUN M50-59-5 17 166 0 15 18 21 22 24 26 26 29
304 Christian Hansen Team Sdr. Omme IF M50-59-5 18 166 0 0 43 19 0 43 38 0 23
305 Kristoffer Rønn SGI Løb D11-17-5 12 165 31 40 32 0 26 0 0 36 0
306 Victoria Arentoft P11-17-5 9 165 34 32 34 0 34 0 31 0 0
307 Linda Josefsen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 18 164 43 28 0 36 0 0 29 0 28
308 Kenneth Mikkelsen M18-39-7 14 163 25 19 24 0 18 22 24 27 22
309 Mette Rahbek Bruun Pedersen NRUI P11-17-2 9 162 30 36 32 0 0 34 0 0 30
310 Line Selmer Olsen Varde Park løb K40-49-7 11 162 34 0 31 30 31 0 0 36 0
311 Anders Kristensen DGI Sydvest M50-59-5 19 162 23 20 21 23 24 0 24 0 27
312 Noah Nørby Nygaard SGI Løb D11-17-2 6 161 43 40 40 38 0 0 0 0 0
313 Henrik Thrane Jensen Multiatleterne M40-49-7 16 161 34 0 25 34 28 40 0 0 0
314 Ea SAND Esbjerg Ungdomstriatlon P11-17-2 10 161 40 38 43 0 40 0 0 0 0
315 Tommy Nielsen M40-49-7 17 159 17 20 19 21 19 25 30 0 25
316 Martin Klindtworth SSK M18-39-5 13 159 0 43 40 0 38 0 0 38 0
317 Lisette Enggaard K50-59-5 19 158 22 24 29 25 13 0 16 22 20
318 Thomas Quist Schultz NRUI D0-10-2 11 158 34 30 54 40 0 0 0 0 0
319 Camilla Tobøl Andersen K18-39-5 12 158 8 34 36 25 0 0 32 23 0
320 Henriette Anthonsen SGI Løb K40-49-5 13 158 14 28 18 26 20 0 13 27 25
321 Lotte Wittrup Andersen Team Wittrup K18-39-5 13 158 0 21 21 31 24 31 0 30 0
322 Rasmus Clemmensen D11-17-5 13 158 0 48 0 0 0 36 40 0 34
323 Ulrik Kynde M40-49-7 18 157 31 31 0 0 30 29 36 0 0
324 Jeanett Dahl SGI Løb K40-49-5 14 157 23 20 21 24 27 29 0 0 13
325 Felix Rye Petersen D0-10-2 12 157 0 38 0 0 36 0 43 0 40
326 Jesper Mikkelsen SGI Løb M18-39-2 5 157 43 0 38 0 38 38 0 0 0
327 Ole Nielsen Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 18 157 23 23 26 0 30 0 30 0 25
328 Anne Christensen K18-39-5 14 156 28 3 20 34 2 29 14 0 28
329 Pernille Kielstrup Hauge Team Skjern Bank Bramming K18-39-7 11 156 0 0 38 43 32 0 43 0 0
330 Jimmi Johansen Multiatleterne M40-49-5 15 155 0 0 17 22 16 24 22 26 28
331 Lars Brockhoff M40-49-5 16 155 25 20 0 0 25 0 25 29 31
332 Alberte Arvad Sørensen Team Sdr. Omme IF P11-17-2 11 155 27 0 29 0 31 0 0 32 36
333 Kenneth M. Leisten Multiatleterne M18-39-5 14 154 38 40 38 38 0 0 0 0 0
334 Stig Enggaard SGI Løb M40-49-5 17 154 28 26 24 0 22 28 26 0 0
335 Peter Skjøth Lindknud Glad Motion M40-49-5 18 153 21 0 19 26 17 22 23 0 25
336 Susan Strebøl Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 20 153 27 21 24 23 16 27 15 0 0
337 Michael Larsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 19 152 0 23 24 23 0 27 29 0 26
338 Danitsja Rientjes Varde Løbemotion K18-39-7 12 151 60 43 0 0 0 0 0 0 48
339 Dennis Ipsen EP Running M18-39-7 15 151 29 30 0 0 29 0 31 32 0
340 Dorthe Holm Henriksen NRUI K18-39-5 15 151 16 14 12 26 14 22 21 25 27
341 Jesper Møbjerg Team Sdr. Omme IF M40-49-2 6 151 0 0 40 0 0 36 32 0 43
342 Tage Sjøgaard Billund Løbeklub M50-59-7 19 150 20 20 16 19 16 17 25 25 24
343 Claus Jensen GGF Løb M40-49-7 20 150 36 0 32 0 34 0 48 0 0
344 Rikke Boes Larsen Team Sdr. Omme IF K40-49-5 15 148 0 22 17 0 0 27 25 29 28
345 Thomas Sølbeck ØVIF Løb M40-49-7 21 148 0 17 18 25 7 22 26 21 19
346 Jens Kristensen SGI Løb M60-5 13 148 34 32 0 0 25 0 29 28 0
347 Valdemar Hauge Drangsfeldt D0-10-2 13 148 23 16 21 26 23 20 0 0 19
348 Jesper Petersen EP Running M18-39-7 16 148 14 0 20 21 17 20 23 28 19
349 Christian Knippel Knudsen M18-39-7 17 147 31 28 0 12 0 24 25 0 27
350 Gitte Schøler Team Skjern Bank Bramming K40-49-5 16 147 20 13 20 21 18 25 19 0 24
351 Peter Laursen M40-49-7 22 146 11 15 17 0 20 26 28 0 29
352 Jørn Strebøl Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 20 146 21 19 15 18 17 16 40 0 0
353 Heino Aalling Brørup Løbeklub M18-39-7 18 146 38 40 0 32 0 0 0 0 36
354 Bettina Pins Ribe Motion - RIMO K40-49-5 17 146 29 0 29 27 30 31 0 0 0
355 Lene Vinther Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-7 12 145 29 32 28 0 28 0 0 0 28
356 Lene Nørby Nygaard SGI Løb K40-49-2 9 145 48 43 54 0 0 0 0 0 0
357 Frank Venø Team Sdr. Omme IF M18-39-7 19 145 0 0 29 22 20 25 0 29 20
358 Anne-Sofie Straadt Christensen ØVIF Løb P0-10-2 12 144 36 32 40 0 0 0 36 0 0
359 Lars Henrik Just Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 21 144 29 27 22 0 0 22 0 24 20
360 Inga Nielsen Ribe Motion - RIMO K40-49-7 13 144 31 0 27 0 25 32 0 0 29
361 Karina Lage Hansen SGI Løb K18-39-7 13 143 31 28 0 27 28 29 0 0 0
362 Christoffer Brandt Ribe Motion M40-49-7 23 143 27 24 0 0 23 0 38 0 31
363 Berit Have K50-59-5 21 143 18 17 25 19 0 25 21 18 0
364 Marcus Lauridsen D0-10-5 8 143 0 43 29 28 0 0 0 43 0
365 Vicki Gliese Varde Park løb K40-49-7 14 142 36 34 40 0 32 0 0 0 0
366 Christina Hansen Multiatleterne K40-49-5 18 141 32 30 28 28 23 0 0 0 0
367 Ruben Petersen Team Musse D11-17-5 14 141 0 31 30 0 21 27 0 0 32
368 Frida Just Agerskov SGI Løb P0-10-2 13 140 16 9 22 21 5 23 19 21 18
369 Dorte Svendsen SGI Løb K50-59-5 22 140 29 32 0 0 1 32 20 26 0
370 Gustav Emil Aagesen ØVIF Løb D11-17-5 15 139 0 43 38 0 27 31 0 0 0
371 Jean Riddersholm Team Skjern Bank Bramming M40-49-5 19 139 34 24 0 0 24 0 30 0 27
372 Tonnes Uhd Jepsen Multiatleterne M60-7 10 139 0 48 0 48 43 0 0 0 0
373 Simon Nielsen M18-39-5 15 139 0 0 0 34 31 36 38 0 0
374 Ditte Vindbjerg SSK K18-39-5 16 138 36 36 0 0 30 0 36 0 0
375 Jan Lund Andersen Varde Løbemotion M40-49-5 20 138 19 15 16 20 15 23 21 0 24
376 Jonas Pedersen Multiatleterne D0-10-5 9 137 43 30 0 0 32 0 32 0 0
377 Rune Egede Pedersen Multiatleterne M18-39-7 20 137 28 27 28 28 0 0 0 0 26
378 Anna Petterson P0-10-2 14 137 27 0 23 30 26 31 0 0 0
379 Kirsten S. Munck Ribe Motion - RIMO K50-59-5 23 136 19 26 0 0 24 0 22 23 22
380 Thea Juul SGI Løb P0-10-2 15 135 19 14 24 0 18 38 0 0 22
381 Helena Holm Lund Ribe Motion - RIMO P0-10-2 16 134 0 48 0 48 38 0 0 0 0
382 Gunnar Madsen Blåbjerg Gå- og Løbemotion M18-39-5 16 134 34 34 0 32 0 0 0 0 34
383 Torbjørn Holm Lund Ribe Motion - RIMO D0-10-2 14 134 0 43 0 43 0 48 0 0 0
384 Per Nygaard Hansen SGI Løb M40-49-2 7 134 48 0 0 0 0 0 43 43 0
385 Holger Andersen Ribe Motion - RIMO M50-59-7 22 133 28 22 19 0 21 0 24 0 19
386 Fillip Lauridsen D0-10-2 15 133 0 32 31 32 0 0 0 38 0
387 Xande Kjølby Jacobsen Multiatleterne D0-10-2 16 133 36 0 38 30 29 0 0 0 0
388 Egon Lamp Varde Løbemotion M50-59-7 23 132 0 0 18 24 20 21 0 27 22
389 Noah Junior Grene Multiatleterne D0-10-5 10 132 48 48 36 0 0 0 0 0 0
390 Gitte Møbjerg Team Sdr. Omme IF K18-39-5 17 132 0 29 1 36 0 36 30 0 0
391 Andreas Barack Multiatleterne D0-10-2 17 131 0 15 36 0 0 0 26 32 22
392 Magnus Lodberg D0-10-2 18 130 32 0 0 0 0 0 31 36 31
393 Thomas Sønderskov Varde Løbemotion M18-39-7 21 130 19 17 19 20 16 18 0 19 18
394 Julie Møbjerg Team Sdr. Omme IF P0-10-2 17 129 0 16 28 0 0 29 26 0 30
395 Sofia Aa Esbjerg Atletik og Motion P11-17-5 10 128 40 48 0 0 40 0 0 0 0
396 Bo Sørensen M40-49-5 21 128 26 28 0 29 21 0 0 24 0
397 Finn Simony M60-7 11 128 0 32 0 0 30 0 0 36 30
398 Per Bromerholm Team Skjern Bank Bramming M40-49-7 24 127 40 43 0 29 15 0 0 0 0
399 Allan Pedersen Multiatleterne M18-39-7 22 127 21 12 17 17 12 16 20 21 15
400 Steffen Jakobsen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 23 126 32 0 0 0 30 32 32 0 0
401 Jørgen Højgård Team Sdr. Omme IF M50-59-7 24 126 17 21 17 0 18 14 21 13 18
402 Karen-Lise Knigge EAM K50-59-5 24 126 0 0 30 21 19 0 18 17 21
403 Liam Venø Team Sdr. Omme IF D0-10-2 19 125 0 0 24 25 0 0 23 27 26
404 Nicole Beier ØVIF Løb K40-49-2 10 125 0 34 0 0 48 0 43 0 0
405 Trine Bundesen EP Running K18-39-5 18 125 31 0 32 0 22 40 0 0 0
406 Birk Christensen D0-10-2 20 125 15 10 0 19 18 28 17 0 18
407 Torben Jensen Team Musse M18-39-7 24 125 0 21 21 0 19 21 22 0 21
408 Frederik Olesen D0-10-2 21 125 0 0 0 0 34 0 48 0 43
409 Inga Palaikiene High5Living K18-39-7 14 124 0 36 48 40 0 0 0 0 0
410 Mick Overlund Kristensen Byparken Brørup M40-49-5 22 124 17 12 15 18 0 19 20 0 23
411 Inge lise Pedersen Ølgod Løb og Motion K60-5 11 124 38 29 0 31 26 0 0 0 0
412 Andreas Beier ØVIF Løb D11-17-2 7 124 0 38 0 0 38 0 48 0 0
413 Helle Hansen K18-39-5 19 123 19 19 0 0 23 0 0 31 31
414 Bent Krarup Møller SGI Løb M60-2 8 122 43 43 0 0 0 0 36 0 0
415 Jane Bloch- Nielsen SGI Løb K60-5 12 122 0 43 0 43 36 0 0 0 0
416 Katrine Haahr Pedersen SGI Løb K18-39-2 12 121 40 0 0 0 38 0 43 0 0
417 Holger Bonde Østergaard D0-10-2 22 121 24 17 0 0 26 0 27 0 27
418 Henrik Lund Hansen SGI Løb M40-49-7 25 121 18 18 21 19 17 28 0 0 0
419 Anette Trip Vilhelmsen SGI Løb K50-59-7 6 121 0 40 0 0 43 0 0 38 0
420 Peter Groth Hansen Team Sdr. Omme IF D11-17-5 16 120 40 0 0 0 40 40 0 0 0
421 Poul Markus Skovsborg Multiatleterne M40-49-5 23 120 20 17 0 21 19 25 0 18 0
422 Magnus Søndergaard-Nielsen Blåbjerg Gå- og Løbemotion D0-10-2 23 120 0 0 0 60 60 0 0 0 0
423 Tina Olesen K40-49-5 19 120 0 31 0 0 31 0 28 0 30
424 Anne Nørskov SGI Løb K18-39-5 20 120 32 0 0 40 0 0 12 20 16
425 Anne-Sofie Ølgaard Kjærgaard SGI Løb P11-17-5 11 120 36 36 0 0 0 0 48 0 0
426 Tanja Gabelgaard High5Living K18-39-7 15 119 0 38 43 38 0 0 0 0 0
427 Trine Andersen K18-39-5 21 119 13 9 8 27 7 0 16 24 22
428 Ib Lauritsen Bække Mark M60-5 14 118 32 30 28 28 0 0 0 0 0
429 Tanja Hansen Billund Løbeklub K40-49-5 20 118 0 7 11 0 13 20 17 28 22
430 Regner Knudsen Team Sdr. Omme IF M60-7 12 118 0 38 0 0 0 0 40 0 40
431 Svenne Thiim Ribe Motion - RIMO M60-5 15 118 48 0 36 0 0 0 0 0 34
432 Karsten Kjær Christensen Billund Løbeklub M50-59-5 20 117 0 19 0 22 0 25 0 25 26
433 Lilli Carstensen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 25 117 0 18 19 0 14 23 13 16 14
434 Unn Lind Matras Varde Løbemotion K40-49-7 15 116 38 40 38 0 0 0 0 0 0
435 Jeppe Bertram Hagsten D0-10-2 24 116 20 13 18 17 15 0 15 16 15
436 Bo Thomsen Bo Bedre Erhverv M40-49-7 26 115 20 25 34 36 0 0 0 0 0
437 Morten Mosevang Pedersen Brørup Løbeklub M18-39-7 25 115 0 29 30 27 0 0 0 0 29
438 Gry Adamsen Kolding KFUM atletik og motion P0-10-2 18 114 0 0 0 0 0 0 0 54 60
439 Liv Christensen P0-10-2 19 114 15 10 0 19 12 22 21 0 15
440 Bonnie Fjord K18-39-5 22 114 0 16 18 0 0 0 23 28 29
441 Michael Snedker Poulsen SGI Løb M40-49-5 24 113 23 21 0 0 20 27 0 22 0
442 Jette Hansen K60-5 13 113 0 0 43 0 0 0 34 36 0
443 Brian Arnsbæk SGI Løb M50-59-5 21 113 43 30 0 0 40 0 0 0 0
444 Anders Kruse Vejen Friskole D0-10-2 25 113 0 36 23 0 0 24 0 0 30
445 Tobias Pedersen Billund Løbeklub D0-10-5 11 112 0 0 34 0 0 38 40 0 0
446 Daniel Krag Petersen EP Running M18-39-7 26 112 22 20 22 24 2 0 0 22 0
447 Tove Hansen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 26 111 13 11 16 17 10 22 0 14 18
448 Lone Pedersen High5Living K60-5 14 111 0 40 0 0 0 0 31 40 0
449 Noah Nørby Nygaard SGI Løb D11-17-5 17 111 0 0 0 0 20 0 31 31 29
450 Tobias Larsen Varde Park løb D0-10-2 26 110 21 5 26 38 20 0 0 0 0
451 Jesper Nørby Hansen Multiatleterne M40-49-5 25 110 0 38 0 40 32 0 0 0 0
452 Bjarne Sørensen NRUI M40-49-2 8 110 0 40 0 0 0 34 36 0 0
453 René Andersen Andst AUI M40-49-7 27 110 12 0 11 0 4 21 21 24 17
454 Jakob Ølgaard Nygaard SGI Løb D0-10-2 27 110 27 24 0 0 0 0 25 34 0
455 Lars Sørensen SGI Løb M40-49-2 9 110 0 0 0 0 0 38 34 0 38
456 Luna Lisbjerg NRUI P0-10-2 20 110 0 43 18 0 1 48 0 0 0
457 Mie Donslund NRUI K18-39-5 23 110 4 1 5 22 5 24 13 22 19
458 Louise Tofting Skovvang Varde Løbemotion K18-39-5 24 109 0 0 34 0 32 0 0 43 0
459 Tarun Varma Billund Løbeklub M18-39-5 17 108 0 0 0 0 0 0 34 36 38
460 Lolita Refshøj Jensen Team Sdr. Omme IF K18-39-5 25 108 0 0 0 0 0 25 25 32 26
461 Mia Sørensen NRUI P0-10-2 21 108 34 12 0 0 0 34 28 0 0
462 Birgit Thomsen ØVIF Løb K40-49-5 21 107 26 0 16 0 15 24 26 0 0
463 Krista Bonde Østergaard P0-10-2 22 107 20 18 0 0 21 0 27 0 21
464 Mette Olesen SGI Løb K40-49-5 22 107 18 21 23 0 22 0 23 0 0
465 Rasmus Andersen Varde Løbemotion M40-49-7 28 106 1 14 0 14 3 31 13 0 30
466 Magnus Lønne M18-39-5 18 106 25 25 27 29 0 0 0 0 0
467 Ulla Radmer Multiatleterne K40-49-7 16 106 0 26 25 29 0 0 0 0 26
468 Jens Frost Astrup NRUI M18-39-7 27 106 13 10 11 13 5 14 21 17 17
469 Pernille Abild Nissen EP Running K18-39-5 26 105 23 28 28 0 26 0 0 0 0
470 Kent Clausen SGI Løb M50-59-5 22 104 26 25 25 28 0 0 0 0 0
471 Kenneth Hansen Esbjerg Atletik og Motion M40-49-5 26 104 29 25 20 0 0 0 0 0 30
472 Rasmus Lodberg D0-10-2 28 103 22 0 0 0 0 0 22 31 28
473 Victor Brinch Brockhoff D0-10-2 29 102 26 0 0 0 24 0 0 28 24
474 Uffe Juul Varde Løbemotion M50-59-7 25 102 0 13 13 20 8 12 20 0 16
475 Leif Hansen SGI Løb M40-49-7 29 101 24 0 26 0 21 30 0 0 0
476 Benjamin Holm Henriksen NRUI D0-10-2 30 101 14 3 11 14 12 19 14 15 13
477 Lene Dransfeldt SSK K50-59-5 27 101 25 0 27 20 12 0 17 0 0
478 Gustav Radmer Multiatleterne D0-10-5 12 101 0 34 0 31 0 0 0 0 36
479 Tina Vind SGI Løb K40-49-5 23 101 1 1 13 0 24 28 15 12 8
480 Svend Aage Nørgaard Team Sdr. Omme IF M60-5 16 100 0 0 34 0 0 36 0 0 30
481 Gert Madsen Agerbæk M40-49-7 30 100 22 0 0 0 16 0 34 0 28
482 Michael Stoltze Billund Løbeklub M50-59-5 23 99 0 22 0 25 27 0 0 0 25
483 Ann Spandet Team Sdr. Omme IF K40-49-5 24 99 10 6 10 15 0 19 16 14 15
484 Dorte Schmidt Jakobsen SGI Løb K40-49-5 25 99 19 19 22 0 21 0 18 0 0
485 Claus Emil Jessen NRUI M40-49-7 31 99 0 9 9 13 1 16 25 26 0
486 Jesper Sørensen SGI Løb M50-59-5 24 99 20 14 0 20 0 22 23 0 0
487 LIse Dyhr Bergreen K18-39-5 27 98 10 38 1 0 0 16 18 0 15
488 Ida Astrup NRUI P0-10-2 23 98 0 0 19 34 19 26 0 0 0
489 Lasse Staugaard D0-10-2 31 98 25 18 0 0 27 0 28 0 0
490 Johan Arvad Sørensen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 32 97 7 0 13 15 1 20 0 27 14
491 Cira Madsen ØVIF Løb K18-39-5 28 97 0 18 19 0 13 27 0 0 20
492 Gaia Mikkelsen Multiatleterne P0-10-2 24 97 0 11 0 0 11 27 23 25 0
493 Preben Sørensen Ribe Motion - RIMO M50-59-7 26 97 19 16 11 0 14 15 22 0 0
494 Klaus Pedersen ØVIF Løb M40-49-5 27 96 0 19 0 0 0 26 0 25 26
495 Rikke Mikkelsen Multiatleterne K40-49-2 11 96 0 30 0 0 0 0 30 36 0
496 Irene Holm Multiatleterne K18-39-2 13 96 0 0 0 0 0 0 0 48 48
497 Grethe K. Kjær Ribe Motion - RIMO K40-49-5 26 95 0 0 7 17 0 18 12 23 18
498 Marlene Søndergaard-Nielsen DGI Sydvest K40-49-5 27 95 12 0 15 0 0 21 20 0 27
499 Carl-chr. Knigge Esbjerg Atletik og motion M60-5 17 95 0 0 0 0 0 0 30 36 29
500 Michael Loft Mikkelsen Multiatleterne M18-39-5 19 95 0 0 0 0 28 0 36 31 0
501 Lotte Frisk K18-39-5 29 94 15 17 9 0 9 0 20 0 24
502 Simon Lykke Hermansen D0-10-2 32 94 31 31 0 0 32 0 0 0 0
503 John Nissen Ribe Motion - RIMO M18-39-7 28 94 0 9 9 15 0 13 17 18 13
504 Emil Larsen Varde Park løb D0-10-2 33 94 19 12 20 21 22 0 0 0 0
505 Sif Bailey P0-10-2 25 93 31 30 0 0 32 0 0 0 0
506 Lene Johansen Multiatleterne K50-59-5 28 93 0 0 0 0 28 0 31 0 34
507 Jane Schou Lønborg SGI Løb P11-17-5 12 92 32 0 0 0 28 0 32 0 0
508 Flemming Jørgensen Multiatleterne M50-59-7 27 92 0 0 0 21 1 13 19 21 17
509 Camilla Brinch Clasen Konstruktørerne K18-39-5 30 92 24 0 22 30 16 0 0 0 0
510 Lis Clausen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 29 92 15 10 14 0 15 24 14 0 0
511 Anita Jessen Varde Løbemotion K50-59-5 30 92 23 2 26 0 22 0 0 0 19
512 Annette Lønne Multiatleterne K50-59-5 31 91 17 19 28 27 0 0 0 0 0
513 Morten Thrane Team Musse M40-49-7 33 91 0 10 12 0 6 19 24 0 20
514 Birgitte Schøning Ansager Løbeklub K40-49-5 28 91 31 0 31 29 0 0 0 0 0
515 Klaus Brink Madsen Varde Løbemotion M40-49-7 34 88 1 8 8 11 1 14 19 17 11
516 Mikkel Thrane Team Musse D11-17-5 18 88 0 0 0 0 28 30 0 0 30
517 Arne Bertelsen Varde Løbemotion M50-59-7 28 88 0 6 7 14 9 11 17 18 12
518 Anja Asmussen SGI Løb K40-49-5 29 88 13 18 1 19 8 0 7 11 12
519 Githa Holm Byparken Brørup K18-39-5 31 87 0 7 11 29 0 0 0 26 14
520 Victoria Bloch Varde Park Løb P11-17-5 13 87 28 30 0 0 29 0 0 0 0
521 Simon Skau D11-17-2 8 86 0 0 0 43 0 0 0 0 43
522 Preben Rahr M60-7 13 86 0 0 0 0 0 0 0 43 43
523 Jess Højlund Team Skjern Bank Bramming M60-7 14 86 48 0 0 38 0 0 0 0 0
524 Dace Kalve Team Sdr. Omme IF K40-49-2 12 86 0 0 0 0 0 0 38 0 48
525 Simon Bertelsen 6740 D11-17-2 9 86 0 0 0 0 0 0 43 43 0
526 Jens-Peter Løcke Multiatleterne M18-39-7 29 85 0 15 18 18 15 19 0 0 0
527 Dean Grene Multiatleterne M40-49-7 35 84 25 32 27 0 0 0 0 0 0
528 Malene Andersen K18-39-5 32 84 0 0 0 0 27 26 31 0 0
529 William Brøndum Løwe D0-10-5 13 84 0 0 0 0 0 36 0 48 0
530 Minea Nolling K18-39-5 33 84 9 2 0 0 6 0 15 27 25
531 Freja Agertoft K18-39-5 34 84 0 0 0 0 21 34 29 0 0
532 Nina Jakobsen Ølgod Løb og Motion K18-39-5 35 84 0 1 6 0 8 18 22 29 0
533 Søren Kruse Madsen SGI Løb M50-59-5 25 84 17 13 17 18 19 0 0 0 0
534 Annemette K. Andersen ØVIF Løb K60-2 6 83 0 40 0 0 0 0 43 0 0
535 Jens Thyssen Konstruktørerne M18-39-5 20 83 28 0 28 27 0 0 0 0 0
536 Jesper Christiansen Varde Løbemotion M50-59-7 29 83 30 0 27 26 0 0 0 0 0
537 Lærke Møller Ølgod løb og motion P0-10-5 5 83 0 43 40 0 0 0 0 0 0
538 Mads Faghtmann Billund Løbeklub M50-59-7 30 83 0 18 8 15 13 0 0 16 13
539 Mads Larsen Varde Park løb D0-10-2 34 83 17 4 19 22 21 0 0 0 0
540 Natasja Thomsen ØVIF Løb P0-10-2 26 81 38 0 43 0 0 0 0 0 0
541 Magnus Lisbjerg NRUI D0-10-2 35 81 0 19 15 0 11 36 0 0 0
542 Jacob Venø Billund Løbeklub D11-17-7 6 81 43 0 38 0 0 0 0 0 0
543 Marie Danielsen P11-17-5 14 80 0 0 0 0 0 40 0 0 40
544 Villads Stangerum D0-10-5 14 80 0 0 0 0 0 40 0 40 0
545 Marianne Pelle Jensen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 32 79 0 20 17 0 23 0 19 0 0
546 Anders Gammelgaard SGI Løb M18-39-7 30 79 12 0 16 16 0 15 0 20 0
547 Mads Dyhr Berggreen Esbjerg Atletik & Motion M18-39-7 31 79 43 5 7 0 3 10 0 0 11
548 Keld Nyland SGI Løb M50-59-5 26 79 21 17 20 0 21 0 0 0 0
549 Gitte Dahl Gravesen SGI Løb K50-59-7 7 78 0 0 0 0 38 0 0 40 0
550 Malene Jacobsen NRUI K40-49-7 17 78 30 25 0 0 23 0 0 0 0
551 Casper Bernhard Team Bernhard D0-10-2 36 78 0 14 0 24 0 0 0 20 20
552 Claus Dalgaard SGI Løb M40-49-7 36 78 9 5 4 7 0 17 14 22 0
553 Hanne Kruse Olsen Brørup Løbeklub K40-49-5 30 78 28 25 0 25 0 0 0 0 0
554 Poul Erik Friis Varde Løbemotion M50-59-7 31 78 25 0 30 0 0 0 23 0 0
555 Per Overgaard Jørgensen M50-59-7 32 77 24 24 14 0 15 0 0 0 0
556 Sofie Rasmussen P0-10-2 27 77 21 0 0 0 0 0 0 29 27
557 Linda Christensen K40-49-5 31 77 21 0 26 0 0 0 30 0 0
558 Allan Munk Nielsen Team Sdr. Omme IF M50-59-7 33 77 0 10 0 0 0 8 18 20 21
559 Casper Petersen SGI Løb M18-39-7 32 76 8 13 14 0 7 0 18 16 0
560 Freja Sandgrav-Madsen Team Sdr. Omme IF P11-17-2 12 76 0 0 0 0 0 0 0 38 38
561 Dorte Thuesen K40-49-5 32 76 0 0 24 0 25 0 27 0 0
562 Henrik Vind Jensen Multiatleterne M40-49-7 37 76 0 40 0 0 36 0 0 0 0
563 Lars Sørensen SGI Løb M40-49-5 28 76 18 11 0 17 30 0 0 0 0
564 Helga Nørgaard Team Sdr. Omme IF K60-2 7 76 0 0 0 0 0 38 0 0 38
565 Hejne Vangsgaard Team Skjern Bank Bramming M60-5 18 76 0 40 0 0 36 0 0 0 0
566 Susanne Pedersen Andst AUI K50-59-7 8 76 0 0 36 0 0 0 0 0 40
567 Cecilie Nørskov Bruun SGI Løb P0-10-2 28 75 23 21 15 0 16 0 0 0 0
568 Uffe Bloch Varde Park løb M40-49-7 38 75 30 27 0 0 18 0 0 0 0
569 Emilie Nørskov Bruun SGI Løb P0-10-2 29 75 22 20 16 0 17 0 0 0 0
570 Cecilie Thomsen ØVIF Løb P11-17-2 13 74 38 0 36 0 0 0 0 0 0
571 Frank Conradsen Brørup Løbeklub M50-59-7 34 74 26 0 0 0 25 0 0 0 23
572 Anna Ryø B�kke Mark K18-39-5 36 73 11 11 16 0 18 0 17 0 0
573 Morten Jacobsen Varde Park løb M40-49-7 39 73 0 0 15 0 10 0 0 25 23
574 Thomas Jespersen EP Running M18-39-7 33 73 11 0 12 14 10 12 0 0 14
575 Nina Jæger K40-49-5 33 72 0 1 2 9 1 12 11 18 19
576 Victor Nielsen M18-39-5 21 72 40 0 0 0 0 32 0 0 0
577 Noah Nilsson SGI Løb D11-17-5 19 72 38 34 0 0 0 0 0 0 0
578 Barbara Bloch Varde Park løb M18-39-5 22 72 24 23 0 0 25 0 0 0 0
579 Torben Bøgelund SGI Løb M50-59-7 35 72 9 8 0 0 2 5 15 19 14
580 Fatima Ferreira SGI Løb K40-49-5 34 71 4 3 0 18 10 26 10 0 0
581 Finn Thomsen Multiatleterne M50-59-5 27 71 0 43 28 0 0 0 0 0 0
582 Jasmin Ingemann Dinesen SGI Løb P11-17-2 14 70 34 0 0 0 0 36 0 0 0
583 John Davidsen Varde Løbemotion M50-59-7 36 70 18 15 0 13 0 9 0 0 15
584 Jesper Foldager Billund Løbeklub M40-49-7 40 70 0 0 1 0 0 24 23 0 22
585 Birgit Svendsen Løb i Vorbasse K60-5 15 70 0 0 0 38 32 0 0 0 0
586 Lars Hørlyck Sørensen Multiatleterne M50-59-7 37 70 27 25 1 17 0 0 0 0 0
587 Smilla Brogaard SGI Løb P11-17-2 15 69 31 0 0 0 38 0 0 0 0
588 Ruth Nielsen Gram løbeklub K60-5 16 69 0 0 0 0 31 0 38 0 0
589 Susanne Lundbye Bekke Byparken Brørup K18-39-5 37 69 17 15 14 0 0 0 0 0 23
590 Michael Møller M40-49-7 41 69 0 0 16 20 2 0 0 31 0
591 Susanne Harder Lorenzen K18-39-2 14 68 0 0 34 34 0 0 0 0 0
592 Lisa Sejrup Hansen SSK K18-39-5 38 68 0 13 15 0 0 0 0 40 0
593 Marika Brogaard SGI Løb P11-17-2 16 68 32 0 0 0 36 0 0 0 0
594 Malthe Sørensen NRUI D0-10-2 37 68 0 20 0 0 0 30 18 0 0
595 Bjørk Adamsen Kolding KFUM atletik og motion P0-10-2 30 68 0 0 0 0 0 0 0 36 32
596 Connie Kristensen Ribe Motion - RIMO K60-5 17 68 36 0 0 0 0 0 0 0 32
597 Torben Søndergaard M50-59-7 38 68 16 11 9 0 10 0 0 22 0
598 Morten Rasmussen M40-49-5 29 67 0 0 0 36 31 0 0 0 0
599 Lars Torbensen Team Skjern Bank Bramming M50-59-5 28 67 0 18 0 0 23 26 0 0 0
600 Flemming Matthisson SGI Løb M50-59-5 29 67 24 21 22 0 0 0 0 0 0
601 Lone Bruun Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 33 67 7 0 9 12 0 0 11 15 13
602 Jens Ole Svendsen Løb i Vorbasse M60-5 19 67 0 0 0 36 31 0 0 0 0
603 Hjalte Larsen coolsigns D11-17-5 20 66 32 0 0 0 0 34 0 0 0
604 Emma Bomann NRUI P0-10-2 31 66 0 26 26 0 14 0 0 0 0
605 Jytte Lauritzen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 34 66 14 8 15 0 3 0 10 0 16
606 Karin Larsen Varde Løbemotion K40-49-5 35 66 27 23 0 0 16 0 0 0 0
607 Henrik Søndergaard-Nielsen Blåbjerg Gå- og Løbemotion M40-49-7 42 66 0 0 14 0 12 0 27 0 13
608 Morten Junker Nielsen SGI Løb M40-49-5 30 65 24 18 23 0 0 0 0 0 0
609 Dorthe Holm Thomsen Team Skjern Bank Bramming K40-49-5 36 65 0 1 0 14 0 0 14 20 16
610 Gert Petersen Esbjerg Atletik & Motion M60-7 15 65 0 0 0 34 31 0 0 0 0
611 Nicklas Bernhard Team Bernhard D0-10-2 38 64 0 9 0 16 0 0 0 23 16
612 Lone Mouritzen Team Skjern Bank Bramming K40-49-5 37 64 1 1 0 0 36 0 0 26 0
613 Lauge Møbjerg Team Sdr. Omme IF D0-10-2 39 64 0 0 14 0 0 22 16 0 12
614 Guntars Vinskevics Team Sdr. Omme IF M40-49-5 31 64 0 0 0 0 0 30 34 0 0
615 Bjarne Hartmann Brørup Løbeklub M40-49-7 43 64 28 0 0 0 29 0 7 0 0
616 Susanne Nyland SGI Løb K40-49-5 38 64 11 14 25 0 14 0 0 0 0
617 Sanne Ø Kristensen K18-39-5 39 63 3 1 0 0 0 23 0 0 36
618 Bruno Holm Byparken Brørup M40-49-7 44 63 3 7 3 10 1 0 15 18 7
619 Brian Kikkenborg M50-59-7 39 63 15 14 12 0 12 10 0 0 0
620 Merete Arvad Sørensen Team Sdr. Omme IF K18-39-2 15 63 0 0 29 0 0 0 0 34 0
621 Sanni Nielsen Team Skjern Bank Bramming K40-49-5 39 63 9 1 8 0 7 0 0 21 17
622 Lone Ryø Bække Mark K60-5 18 62 34 28 0 0 0 0 0 0 0
623 Caroline Mathilde Scheffler Multiatleterne P0-10-2 32 62 18 17 0 0 27 0 0 0 0
624 Rikke Winther Blåbjerg løbe og gå motion K40-49-5 40 62 0 0 0 0 17 23 22 0 0
625 Jesper Madsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 45 61 2 2 2 5 1 12 16 14 10
626 Mette Johnsen Johnsenbanden K40-49-7 18 61 0 0 0 0 30 0 0 0 31
627 Lene Søndergaard Hansen NRUI K40-49-5 41 61 8 1 1 10 3 14 8 17 0
628 Julie Rasmussen P0-10-2 33 61 25 0 0 0 0 0 0 20 16
629 Juliana Poulsen P0-10-5 6 60 0 0 0 0 0 60 0 0 0
630 Christian Østergaard Jørgensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 34 60 0 0 0 0 60 0 0 0 0
631 Alasdair Mcleod EAM M18-39-7 35 60 0 0 0 0 0 0 60 0 0
632 Carina Larsen K18-39-2 16 60 0 0 0 0 60 0 0 0 0
633 Freja Riegels-Jakobsen Esbjerg Atletik og Motion P11-17-5 15 60 0 0 0 0 60 0 0 0 0
634 Conni Damm NRUI K50-59-5 35 60 0 0 7 13 2 18 8 12 0
635 Henrik Andersen Byparken Brørup M18-39-7 36 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60
636 Victoria Vestergaard Hansen Multiatleterne/EUT P11-17-5 16 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0
637 Rikke Winther Blåbjerg Gå- og Løbemotion K40-49-5 42 60 0 0 0 34 0 0 0 0 26
638 Victor Wejrup D11-17-2 10 60 0 0 0 0 0 60 0 0 0
639 Hans-Henrik Schmidt Esbjerg Tri og Multisport M40-49-5 32 60 0 0 0 0 60 0 0 0 0
640 Frank Barrit Esbjerg Atletik og Motion M40-49-7 46 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60
641 Daniel Lübker K60-7 3 60 0 0 0 0 0 0 0 60 0
642 Thomas Hansen K40-49-2 13 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60
643 Morten Basse Esbjerg Atletik og Motion M40-49-7 47 60 0 0 0 0 60 0 0 0 0
644 Ane Egeris Hansen Multiatleterne Esbjerg P0-10-2 34 60 14 0 0 0 7 21 18 0 0
645 Ole Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 37 60 0 60 0 0 0 0 0 0 0
646 Hans-Henrik Schmidt Esbjerg Tri og Multisport M18-39-5 23 60 0 0 0 0 0 0 0 60 0
647 Michael Lodberg M40-49-7 48 60 0 4 0 0 1 0 22 15 18
648 Freja Larsen P0-10-2 35 60 0 0 0 0 0 0 0 32 28
649 Laila Junker Sørensen brørup løbeklub K18-39-2 17 60 0 0 0 0 0 0 60 0 0
650 Filippa Møller NRUI P0-10-2 36 60 0 29 0 0 31 0 0 0 0
651 Susanne Larsen Ribe Motion - RIMO K40-49-2 14 60 0 0 0 0 0 0 0 60 0
652 Anders Jørgensen Brørup Løbeklub M50-59-7 40 60 0 32 0 0 0 28 0 0 0
653 Mathias Juul D11-17-2 11 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60
654 Aleksander Winther M18-39-2 6 60 0 0 0 60 0 0 0 0 0
655 Henning Hansen SSK M50-59-2 2 60 0 0 0 60 0 0 0 0 0
656 Mille Hagsten P0-10-5 7 60 0 0 60 0 0 0 0 0 0
657 Amalie Sørensen NRUI P0-10-2 37 58 13 6 0 0 0 19 20 0 0
658 Kis Bonde SGI Løb K50-59-5 36 58 3 16 10 0 20 0 9 0 0
659 Gerda Jakobsen Ølgod Løb og Motion K50-59-5 37 58 0 5 6 10 1 20 6 10 0
660 Carina Søndergaard SGI Løb K40-49-5 43 58 0 10 14 0 9 0 0 25 0
661 Iben Nilsson Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-5 44 57 1 1 1 11 0 13 0 16 14
662 Diane Pedersen Billund Løbeklub K40-49-7 19 57 0 0 0 0 0 30 0 0 27
663 Andrea Harder Lorenzen P0-10-2 38 57 0 0 14 23 0 20 0 0 0
664 Lennarth Fyhn Team Skjern Bank Bramming M18-39-7 38 57 0 7 15 0 0 0 19 0 16
665 Hans Holm Henriksen NRUI M40-49-7 49 56 1 0 5 12 1 13 8 16 0
666 Erik Staal Gårdeløberen M50-59-7 41 55 22 17 0 16 0 0 0 0 0
667 Marianne Lauritsen Bække Mark K50-59-5 38 55 6 12 18 15 4 0 0 0 0
668 Kurt Petersen Varde Løbemotion M50-59-7 42 55 10 0 6 8 5 0 14 12 0
669 Maria Lynge Brix-Thomsen Ansager Løbeklub K18-39-5 40 55 0 30 25 0 0 0 0 0 0
670 Niels Henrik Lorenz Tjæreborg motion M50-59-7 43 54 0 54 0 0 0 0 0 0 0
671 Rigmor Andersen K60-2 8 54 0 0 0 54 0 0 0 0 0
672 Julie Brøndum Løwe P0-10-2 39 54 0 0 0 0 0 24 30 0 0
673 Jan Andersen M50-59-2 3 54 0 0 0 54 0 0 0 0 0
674 Bjørn Dupont-Mouritzen Fiskeri- og Søfartsmuseet D0-10-5 15 54 0 0 0 0 54 0 0 0 0
675 Marianne Nors Karstensen K40-49-7 20 54 0 0 0 54 0 0 0 0 0
676 Jacob Glæsner multiatleterne M40-49-7 50 54 0 0 0 0 54 0 0 0 0
677 Steen Lassen Skjern Bank Bramming M50-59-5 30 54 54 0 0 0 0 0 0 0 0
678 Henrik Andersen Byparken Brørup M18-39-7 39 54 0 0 0 0 0 0 0 54 0
679 Elliott Mulder D11-17-2 12 54 0 0 0 0 0 0 54 0 0
680 Anne Mia Storm Pedersen Andst UI P11-17-7 3 54 0 0 0 0 0 0 0 0 54
681 Sarah Jensen Team Sdr. Omme IF P11-17-2 17 54 0 0 0 0 0 54 0 0 0
682 Henrik Møller Andresen Team Sdr. Omme IF M18-39-5 24 54 0 0 0 0 0 54 0 0 0
683 Mette Schmidt kristensen K40-49-5 45 54 30 24 0 0 0 0 0 0 0
684 Nikolai Holm D11-17-2 13 54 0 0 0 0 0 54 0 0 0
685 Rolf B. H. Jakobsen SGI Løb M40-49-5 33 54 0 54 0 0 0 0 0 0 0
686 Marianne Nors Karstensen K40-49-7 21 54 0 0 54 0 0 0 0 0 0
687 Ida Schmidt P0-10-5 8 54 0 0 0 0 54 0 0 0 0
688 Jan Allan Sørensen Esbjerg Atletik & Motion M60-5 20 54 0 0 0 0 0 0 0 0 54
689 Henrik Andersen Byparken Brørup M18-39-2 7 54 0 0 0 0 0 0 54 0 0
690 Nicklas Thomsen Bo Bedre Erhverv D11-17-2 14 54 54 0 0 0 0 0 0 0 0
691 Vivi Lassen U15 K40-49-2 15 54 0 0 0 54 0 0 0 0 0
692 Marius Jørgensen Vorbasse M18-39-5 25 54 54 0 0 0 0 0 0 0 0
693 Carla Sophia Scheffler Multiatleterne P0-10-2 40 54 24 0 0 0 30 0 0 0 0
694 Thomas nørregren Johansen byparken Brørup M40-49-2 10 54 0 0 0 0 0 0 0 0 54
695 Augusta Berggreen EAM P0-10-2 41 53 0 0 21 0 0 32 0 0 0
696 Britt Jørgensen SGI Løb K50-59-5 39 53 0 27 0 26 0 0 0 0 0
697 Carsten Kindt Multiatleterne M50-59-7 44 53 11 4 4 6 0 3 0 14 11
698 Susanne Larsen Ribe Motion - RIMO K40-49-5 46 53 0 0 6 16 11 0 0 0 20
699 Oscar Emanuel Aagesen ØVIF Løb D0-10-2 40 52 0 25 27 0 0 0 0 0 0
700 Linda Fogh Ribe Motion - RIMO K50-59-5 40 52 0 0 0 22 18 0 12 0 0
701 Torben Andreassen Vorbasse M18-39-5 26 52 0 0 26 0 0 26 0 0 0
702 Johan Harder Lorenzen D0-10-2 41 52 0 0 13 18 0 21 0 0 0
703 Pernille Westergaard SGI Løb K18-39-5 41 52 27 25 0 0 0 0 0 0 0
704 Maren Skovsborg Multiatleterne P0-10-2 42 52 0 23 0 29 0 0 0 0 0
705 Ingrid Skovsborg P0-10-2 43 52 0 24 0 28 0 0 0 0 0
706 Frank Rødgaard Multiatleterne M50-59-7 45 51 14 12 0 12 6 7 0 0 0
707 Randi Hansen EP Running K18-39-5 42 51 0 5 10 24 12 0 0 0 0
708 Sylvester Hauge Drangsfeldt D0-10-2 42 51 16 8 12 15 0 0 0 0 0
709 Bethina M. Laursen K50-59-5 41 50 4 4 5 0 1 19 5 0 12
710 Peter Biltoft SGI Løb M40-49-5 34 50 0 27 0 0 0 0 0 23 0
711 Ole Schneider Nielsen Team Musse M40-49-7 51 50 0 0 0 0 11 18 0 0 21
712 Birthe Nesager Vejen AF - Atletik og Løbemotion K50-59-5 42 49 0 0 13 0 8 0 0 13 15
713 Jytte Kruse High5Living K40-49-5 47 49 0 0 0 0 0 0 9 19 21
714 Ulla Toft Esbjerg Atletik og Motion K50-59-5 43 49 0 0 0 18 11 0 0 20 0
715 Lars Lykke Hermansen M18-39-2 8 48 0 0 0 0 48 0 0 0 0
716 Anni Lundvsldt Schade K60-7 4 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48
717 Niels E Kjærgaard M18-39-7 40 48 0 0 0 48 0 0 0 0 0
718 Michelle Nielsen Nrui K18-39-2 18 48 0 0 0 0 0 0 48 0 0
719 Mie Jensen NRUI P0-10-5 9 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48
720 Morten Aarestrup M18-39-2 9 48 0 0 0 0 0 48 0 0 0
721 Henrik Aalling Brørup Løbeklub/Honda Glejbjerg M18-39-7 41 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48
722 Niels Henrik Lorenzz Tjæreborg Motion M50-59-7 46 48 0 0 0 0 48 0 0 0 0
723 Iben Lund Blåbjerg Gå- og Løbemotion K40-49-2 16 48 0 48 0 0 0 0 0 0 0
724 Lone Koch K50-59-2 6 48 0 0 0 0 0 0 48 0 0
725 Brian Hagsten Jensen NRUI M40-49-2 11 48 0 0 0 48 0 0 0 0 0
726 Lars Wejrup M40-49-2 12 48 0 0 0 0 0 48 0 0 0
727 Mette Davidsen SGI løb K18-39-7 16 48 0 0 0 48 0 0 0 0 0
728 Steen Lassen Team Skjern Bank Bramming M50-59-5 31 48 0 0 48 0 0 0 0 0 0
729 Dorte Tanghus Grindsted Motion K50-59-7 9 48 0 0 48 0 0 0 0 0 0
730 Pernille Lauridsen K18-39-2 19 48 0 48 0 0 0 0 0 0 0
731 Anni Terkildsen Hejnsvig Runners K50-59-5 44 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48
732 Bodil Kristensen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 45 48 0 0 22 0 26 0 0 0 0
733 Bente Schmidt Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-7 22 48 26 0 0 0 22 0 0 0 0
734 Anni Terkildsen Hejnsvig Runners K50-59-5 46 48 0 0 0 0 0 0 48 0 0
735 Helle Dahlmann Dinesen SGI Løb K50-59-2 7 48 0 0 0 0 0 48 0 0 0
736 Anette Clausen SGI Løb K50-59-5 47 48 0 25 12 11 0 0 0 0 0
737 Karlo Bernt Nielsen SGI M60-7 16 48 0 0 0 0 0 0 0 48 0
738 Annette Clemmensen IVG - forsvaret K18-39-7 17 48 0 48 0 0 0 0 0 0 0
739 Carina Scheffler Varde Park løb K18-39-7 18 48 0 0 0 0 48 0 0 0 0
740 Anni Terkildsen Hejnsvig Runners K50-59-5 48 48 0 0 0 0 0 48 0 0 0
741 Mathilde Agathon Hansen Esbjerg Atletik & Motion P11-17-2 18 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48
742 Jonathan Hagsten D11-17-7 7 48 0 0 48 0 0 0 0 0 0
743 Tina Pedersen NRUI K40-49-2 17 48 0 0 0 0 0 0 0 48 0
744 Mads Dyhr Berggreen Esbjerg Atletik & Motion M18-39-2 10 48 0 0 0 0 0 0 0 48 0
745 Lars Lykke Hermansen M18-39-2 11 48 0 48 0 0 0 0 0 0 0
746 Soffi Schultz NRUI P0-10-2 44 48 0 0 0 0 0 0 48 0 0
747 Søren Nielsen Multiatleterne M18-39-2 12 48 0 0 48 0 0 0 0 0 0
748 Anni L. Schade K60-7 5 48 0 0 0 0 48 0 0 0 0
749 Oliver Vestergaard Mølby Esbjerg Ungdomstriatlon D11-17-5 21 48 0 0 0 0 0 0 48 0 0
750 Ole Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 42 48 0 0 0 0 48 0 0 0 0
751 Lone Christensen Multiatleterne K50-59-7 10 48 0 48 0 0 0 0 0 0 0
752 Jim Zakaria Konstruktørerne M40-49-5 35 47 22 0 0 25 0 0 0 0 0
753 Cim Grene Multiatleterne M18-39-7 43 47 0 23 0 0 24 0 0 0 0
754 Ea Mikkelsen Multiatleterne P0-10-2 45 47 0 7 0 0 0 0 22 18 0
755 Rasmus Johnsen Byparken Brørup D0-10-2 43 47 0 0 0 28 0 0 0 19 0
756 Lisbeth Bailey K40-49-5 48 46 25 9 0 0 12 0 0 0 0
757 Tom Hansen Team DistanceRunning.dk M40-49-7 52 46 0 6 0 0 5 0 0 23 12
758 Kalle Johansen Multiatleterne M50-59-7 47 46 0 0 10 0 11 0 16 0 9
759 Jette Jessen K40-49-5 49 46 5 1 1 7 1 0 6 15 11
760 Ulla Radmer Multiatleterne K40-49-5 50 45 0 0 0 0 0 0 21 24 0
761 Steen Olesen SGI Løb M50-59-5 32 45 19 0 0 0 26 0 0 0 0
762 Per Guldager Billund Løbeklub M40-49-7 53 45 0 1 1 0 1 15 12 0 15
763 Clara Astrup NRUI P0-10-2 46 45 0 0 0 20 0 25 0 0 0
764 Freja Lisbjerg NRUI K40-49-7 23 45 0 0 24 0 21 0 0 0 0
765 Ina Boysen SGI Løb K18-39-5 43 44 20 24 0 0 0 0 0 0 0
766 Stig Christensen ØVIF Løb M40-49-5 36 44 0 22 22 0 0 0 0 0 0
767 Niels Ellehage M40-49-7 54 44 10 0 0 0 8 0 17 0 9
768 Silas Kjølby Jacobsen Multiatleterne D11-17-2 15 43 0 43 0 0 0 0 0 0 0
769 Jeanett Jensen K18-39-2 20 43 0 43 0 0 0 0 0 0 0
770 Lars Hørlyck Sørensen Multiatleterne M50-59-5 33 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43
771 Stephanie Vestergaard Hansen Multiatleterne/EUT P11-17-5 17 43 43 0 0 0 0 0 0 0 0
772 Claus Beck Schmidt Kærbølling M40-49-7 55 43 0 0 43 0 0 0 0 0 0
773 Rasmus Nielsen Byparken Brørup M18-39-2 13 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43
774 Søren Olesen M50-59-7 48 43 0 0 0 0 43 0 0 0 0
775 Halla A Nordi Team Skjern Bank Bramming K40-49-5 51 43 43 0 0 0 0 0 0 0 0
776 Karin Thomsen Team Sdr. Omme IF K60-2 9 43 0 0 0 0 0 43 0 0 0
777 Joan Christensen NRUI K50-59-2 8 43 0 0 0 43 0 0 0 0 0
778 Peder Erichsen U15 Varde M50-59-5 34 43 0 0 0 43 0 0 0 0 0
779 Janus Kempel Ellegaard multiatleterne M40-49-5 37 43 0 0 0 0 43 0 0 0 0
780 Anni Bernhard Team Bernhard K50-59-2 9 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43
781 Ole Eriksen Multiatleterne M60-7 17 43 0 43 0 0 0 0 0 0 0
782 Emil Skov Nielsen D0-10-5 16 43 0 0 0 0 43 0 0 0 0
783 Kasper Olsen D0-10-5 17 43 0 0 0 43 0 0 0 0 0
784 Mathilde Agathon Esbjerg Ateletik og motion P11-17-2 19 43 0 43 0 0 0 0 0 0 0
785 Niels Kjærgaard EAM M18-39-7 44 43 0 0 0 0 0 0 43 0 0
786 Signe Winther SGI K40-49-7 24 43 0 0 0 0 0 0 0 43 0
787 Thomas Michaelsen Tirsdagsklubben M40-49-5 38 43 0 0 43 0 0 0 0 0 0
788 Rikke Ruby byparken K40-49-7 25 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43
789 Rune Hartkopf M18-39-2 14 43 0 0 0 0 0 43 0 0 0
790 Karin Iversen Varde park løb K50-59-5 49 43 0 0 0 43 0 0 0 0 0
791 Bjarne Søndergaard Christensen Varde Park løb M18-39-2 15 43 0 0 0 43 0 0 0 0 0
792 Steffan Andersen Byparken Brørup M18-39-2 16 43 0 0 0 0 0 0 0 43 0
793 Jens Bertelsen Bertelsen M50-59-7 49 43 0 0 0 0 0 20 0 23 0
794 Anna Bertelsen Bertelsen P0-10-5 10 43 0 0 0 0 0 43 0 0 0
795 David Dupot-Mouritzen Fiskeri- og Søfartsmuseet M40-49-5 39 43 0 0 0 0 0 0 0 43 0
796 Caroline Schultz NRUI P11-17-2 20 43 0 0 0 0 0 0 43 0 0
797 Søren Olesen Moldow Løb M50-59-7 50 43 0 0 0 43 0 0 0 0 0
798 Anna Nissen Andersen SGI Løb K18-39-7 19 43 43 0 0 0 0 0 0 0 0
799 Heidi Gry Ribe Motion - RIMO K40-49-2 18 43 0 0 0 0 43 0 0 0 0
800 Gustav Uhre Hagsten Esbjerg Atletik og Motion D11-17-7 8 43 0 0 43 0 0 0 0 0 0
801 Berit Vestergaard SGI Løb K50-59-5 50 42 9 0 11 0 6 0 7 9 0
802 Thorben Beck Petersen M50-59-5 35 42 18 0 0 0 0 0 0 24 0
803 Mads Thuesen SGI Løb M18-39-7 45 41 16 14 0 0 11 0 0 0 0
804 Jes Nielsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion M40-49-7 56 41 14 11 0 16 0 0 0 0 0
805 Allan Sørensen M40-49-5 40 41 0 16 25 0 0 0 0 0 0
806 Lise Nilsson SGI Løb K18-39-5 44 41 18 23 0 0 0 0 0 0 0
807 Anders Vindbjerg M40-49-2 13 40 0 0 0 0 40 0 0 0 0
808 Anni Bernhard Team Bernhard K50-59-2 10 40 0 0 0 0 0 0 0 40 0
809 Julie Lykke Hermansen K18-39-2 21 40 0 40 0 0 0 0 0 0 0
810 Christian Christensen NRUI M18-39-2 17 40 0 0 0 0 0 0 0 40 0
811 Victor Nordentoft D0-10-5 18 40 0 0 0 40 0 0 0 0 0
812 Claus Frees Faaborg Kalland 6650 M18-39-5 27 40 0 0 0 0 0 0 0 0 40
813 Ingeborg Muff POULSEN Esbjerg atletik og motion K60-5 19 40 0 0 0 0 40 0 0 0 0
814 Puk Hansen P11-17-5 18 40 0 0 0 40 0 0 0 0 0
815 Agnes Rosendahl P0-10-5 11 40 0 40 0 0 0 0 0 0 0
816 Godtfred Desn Kloster løbe motion M40-49-7 57 40 0 0 40 0 0 0 0 0 0
817 Anna Margrethe Bruun Brørup Løbeklub K60-5 20 40 0 0 0 40 0 0 0 0 0
818 Maria Bertelsen Bertelsen P11-17-2 21 40 0 0 0 0 0 0 0 40 0
819 Mark Lyhne Danielsen Blåbjerg Gå- og Løbemotion M18-39-5 28 40 0 0 0 40 0 0 0 0 0
820 Hanne Schultz Grindsted Motion K60-5 21 40 0 0 0 0 0 40 0 0 0
821 Anne Johansen multiatleterne K18-39-7 20 40 0 0 0 0 40 0 0 0 0
822 Andreas Michaelsen Tirsdagsklubben D0-10-5 19 40 0 0 40 0 0 0 0 0 0
823 Trine Skole Jørgensen P11-17-5 19 40 0 0 0 0 0 0 40 0 0
824 Hanne Sørensen SGI Løb K40-49-2 19 40 0 0 0 0 0 0 0 40 0
825 Kirsten Hartkopf K18-39-2 22 40 0 0 0 0 0 40 0 0 0
826 Allan Bernhard Triclub Danmark M40-49-2 14 40 0 0 0 0 0 0 0 40 0
827 Phillip Kristensen U15 D11-17-5 22 40 0 0 0 40 0 0 0 0 0
828 Helle Grønlund Grindsted Motion K50-59-7 11 40 0 0 40 0 0 0 0 0 0
829 Niels Ellesen Kjærgaard Esbjerg Atletik & Motion M18-39-7 46 40 0 0 0 0 0 40 0 0 0
830 Jane Locht U15 Varde K40-49-2 20 40 0 0 0 40 0 0 0 0 0
831 Xande Kjølby Jacobsen Multiatleterne D0-10-5 20 40 0 40 0 0 0 0 0 0 0
832 William Brøndum-Løwe multiatleterne D0-10-5 21 40 0 0 0 0 40 0 0 0 0
833 Emilie Brandt Ribe motion P11-17-5 20 40 0 40 0 0 0 0 0 0 0
834 Ane Egeris Hansen Multiatleterne Esbjerg P0-10-2 47 39 0 0 0 22 0 0 0 0 17
835 Anna Lykke Hermansen P0-10-2 48 39 0 19 0 0 20 0 0 0 0
836 Lone Aagaard Nielsen Varde Løbemotion K50-59-5 51 39 12 14 8 0 5 0 0 0 0
837 Cathrine Andersen Byparken Brørup P0-10-2 49 39 0 0 0 0 0 0 0 19 20
838 Dorte Knudsen K50-59-5 52 39 20 0 0 0 0 0 0 19 0
839 Susanne Lundbye Bekke Byparken Brørup K18-39-2 23 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
840 Lone Stangerum K18-39-5 45 38 0 0 0 0 0 38 0 0 0
841 Tom Madsen Team Sdr. Omme IF M50-59-5 36 38 0 0 0 0 0 38 0 0 0
842 Rie Ibsen multiatleterne K40-49-7 26 38 0 0 0 0 38 0 0 0 0
843 Allan Harder M40-49-2 15 38 0 0 0 0 38 0 0 0 0
844 Oliver Bramming BMC D11-17-5 23 38 0 0 0 0 38 0 0 0 0
845 Ditte Vindbjerg SGI Løb K18-39-2 24 38 0 0 0 0 0 0 0 38 0
846 Niels Laursen M40-49-2 16 38 0 0 0 0 0 0 38 0 0
847 Allan Harder Lorenzen M40-49-2 17 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
848 William Brøndum-Løve D0-10-5 22 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
849 Niels Henrik Lorenzen Tjæreborg Motion M50-59-7 51 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
850 Johnny Bilager M18-39-7 47 38 0 0 0 0 38 0 0 0 0
851 Lars Møller SGI-løb M40-49-7 58 38 0 0 0 0 38 0 0 0 0
852 Birthe Svarrer K50-59-2 11 38 0 0 38 0 0 0 0 0 0
853 Kirstine Kjems Byparken Brørup P0-10-2 50 38 0 0 0 0 0 0 0 0 38
854 Madeleine Mortensen NRUI K18-39-7 21 38 0 0 0 0 0 0 0 38 0
855 Simon Hein Rostermund Billund Løbeklub D0-10-5 23 38 0 0 0 0 0 0 38 0 0
856 Simon Hein Rostermund D0-10-2 44 38 0 0 0 0 0 38 0 0 0
857 Carsten Høxbro M40-49-7 59 38 13 0 1 0 1 23 0 0 0
858 Marie Jensen Nrui P11-17-2 22 38 0 0 0 0 0 0 38 0 0
859 Jens Bager Billund Løbeklub M50-59-7 52 38 0 0 38 0 0 0 0 0 0
860 Christina Olsen K18-39-5 46 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
861 Freja Agertoft K18-39-5 47 38 0 0 0 0 0 0 0 0 38
862 Karin Kjær Jensen K50-59-7 12 38 0 0 38 0 0 0 0 0 0
863 Jonas Christensen NRUI M18-39-2 18 38 0 38 0 0 0 0 0 0 0
864 Ole Jensen SGI Løb M50-59-5 37 38 38 0 0 0 0 0 0 0 0
865 Magnus Sommerlund NRUI D0-10-5 24 38 0 38 0 0 0 0 0 0 0
866 Ida Schmidt P0-10-5 12 38 0 38 0 0 0 0 0 0 0
867 Signe Winther K40-49-7 27 38 0 0 0 0 0 0 38 0 0
868 Henrik Skov Christensen SGI Løb M18-39-7 48 38 18 11 0 0 9 0 0 0 0
869 Tobias Michaelsen Tirsdagsklubben D0-10-5 25 38 0 0 38 0 0 0 0 0 0
870 Jeppe Vestergaard Christensen u15 Varde D11-17-5 24 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
871 Carlos Mulder D0-10-2 45 38 0 0 0 0 0 0 38 0 0
872 Tobias Clemmensen D11-17-2 16 38 0 0 0 0 0 38 0 0 0
873 Lotte Jørgensen U 15 varde K40-49-2 21 38 0 0 0 38 0 0 0 0 0
874 Susanne Nielsen Varde Park løb K50-59-5 53 38 21 0 0 0 17 0 0 0 0
875 Lasse Jørgensen Varde IF D11-17-5 25 36 0 0 0 36 0 0 0 0 0
876 Line Winther Idrætsforeningen Varde Garnison K18-39-5 48 36 0 0 0 0 36 0 0 0 0
877 Anders Debel Wehner M40-49-2 18 36 0 0 0 0 36 0 0 0 0
878 Freja Agertoft K18-39-2 25 36 0 0 0 36 0 0 0 0 0
879 Tim Bramming BMC M18-39-5 29 36 0 0 0 0 36 0 0 0 0
880 Christian Lønne Rasmussen D0-10-5 26 36 0 36 0 0 0 0 0 0 0
881 Oliver Hansen NRUI D11-17-5 26 36 0 0 0 0 0 0 0 0 36
882 Kamilla Kruse Kjærgaard Ribe motion K18-39-2 26 36 0 0 0 0 0 0 36 0 0
883 Anni Skovhus SGI Løb K50-59-5 54 36 2 13 0 0 0 17 4 0 0
884 Kenneth Andersen M18-39-2 19 36 0 0 0 0 36 0 0 0 0
885 Johanne Tang P11-17-2 23 36 36 0 0 0 0 0 0 0 0
886 Niels Kjærgaard Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 49 36 0 0 0 0 36 0 0 0 0
887 Henry Stokholm Team Skjern Bank Bramming M40-49-5 41 36 36 0 0 0 0 0 0 0 0
888 Marianne Svenstrup Multiatleterne K60-2 10 36 0 36 0 0 0 0 0 0 0
889 Henrik Hvidtfeldt Tirsdagsklubben M40-49-5 42 36 0 0 36 0 0 0 0 0 0
890 Jens Bertelsen Bertelsen M50-59-5 38 36 0 0 0 0 0 0 36 0 0
891 Marie Jensen Nrui P11-17-5 21 36 0 0 0 0 0 36 0 0 0
892 Emil Skov Nielsen D0-10-2 46 36 0 0 0 0 0 0 36 0 0
893 Victor Wejrup D11-17-5 27 36 0 0 0 0 36 0 0 0 0
894 Victoria Jensen P11-17-5 22 36 0 0 0 36 0 0 0 0 0
895 Lotte Andersen SGI Løb K50-59-7 13 36 0 0 0 0 0 0 0 36 0
896 Daniel Wejrup D11-17-2 17 36 0 0 0 0 0 36 0 0 0
897 Merle Grebdahl Team Sdr. Omme IF P0-10-2 51 36 0 0 0 0 0 36 0 0 0
898 Ida Nørby Hansen Multiatleterne P11-17-2 24 36 0 0 0 0 0 0 0 36 0
899 Karin Bertelsen Varde løbemotion K40-49-7 28 36 0 0 0 0 0 36 0 0 0
900 Julie Brøndum-Løve P0-10-2 52 36 0 0 0 36 0 0 0 0 0
901 Pernille Wejrup K40-49-5 52 36 0 0 0 0 0 36 0 0 0
902 Jesper Pedersen Multiatleterne M18-39-7 50 35 9 6 0 0 6 0 14 0 0
903 Lykke Nielsen K18-39-2 27 34 0 0 0 0 0 0 34 0 0
904 Pernille Wejrup K40-49-5 53 34 0 0 0 0 34 0 0 0 0
905 Dorthe Damborg Varde muay thai K18-39-2 28 34 0 0 0 0 0 34 0 0 0
906 Ida Katrine Bruun NRUI K18-39-7 22 34 0 0 0 0 0 0 34 0 0
907 Channie Urup K18-39-5 49 34 0 0 0 0 0 0 34 0 0
908 Ulrik B Pedersen M18-39-5 30 34 0 0 0 0 34 0 0 0 0
909 Kristian Olsen D0-10-5 27 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0
910 Emma Hyldgaard P11-17-5 23 34 0 0 0 0 0 34 0 0 0
911 Julie Lykke Hermansen K18-39-2 29 34 34 0 0 0 0 0 0 0 0
912 Freja Jensen Multiatleterne P11-17-2 25 34 0 34 0 0 0 0 0 0 0
913 Maria Glargaard P11-17-5 24 34 0 0 0 0 0 0 34 0 0
914 Peter Bonnichsen Løgumkloster Løbemotion M50-59-7 53 34 0 0 34 0 0 0 0 0 0
915 Freya Lehmann Larsen P0-10-2 53 34 0 0 34 0 0 0 0 0 0
916 Steen Rye Jakobsen M40-49-7 60 34 8 0 7 0 1 0 18 0 0
917 Lise Hansen NRUI K18-39-2 30 34 0 34 0 0 0 0 0 0 0
918 Joen Håkonsson M18-39-5 31 34 0 0 34 0 0 0 0 0 0
919 Victor Sommerlund NRUI D0-10-5 28 34 0 0 0 0 0 0 0 34 0
920 Julie Lykke Hermansen K18-39-2 31 34 0 0 0 0 34 0 0 0 0
921 Willum Aarestrup D0-10-2 47 34 0 0 0 0 0 34 0 0 0
922 Freya Larsen P0-10-2 54 34 0 0 0 0 34 0 0 0 0
923 Oscar Wiltz Bække SF D0-10-5 29 34 0 0 0 0 34 0 0 0 0
924 Sif Svarrer P11-17-2 26 34 0 0 34 0 0 0 0 0 0
925 Simon Riber Nielsen U15 Varde D11-17-5 28 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0
926 Frederik Guldager Esbjerg Ungdomstriatlon D0-10-2 48 34 0 0 34 0 0 0 0 0 0
927 Rasmus Clemmensen D11-17-5 29 34 0 0 0 0 34 0 0 0 0
928 Joan Petrea Bernhard Team Bernhard K40-49-2 22 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0
929 Pernille Falther Lund K18-39-7 23 34 0 0 0 0 0 34 0 0 0
930 Hans Tobiasen Ribe Motion - RIMO K40-49-7 29 34 0 0 0 34 0 0 0 0 0
931 Thomas Gliese Multiatleterne M40-49-7 61 33 4 3 6 9 1 0 10 0 0
932 Alex Petersen SGI Løb M50-59-7 54 33 12 5 0 9 7 0 0 0 0
933 Rune Ahlers M18-39-7 51 33 17 16 0 0 0 0 0 0 0
934 Rene Sommerlund NRUI M40-49-5 43 33 0 14 0 0 0 0 0 19 0
935 Anne-Dorthe Kristensen SGI Løb K40-49-5 54 32 15 17 0 0 0 0 0 0 0
936 Hayde Svarrer K40-49-5 55 32 0 0 32 0 0 0 0 0 0
937 Mogens Lund M40-49-5 44 32 0 32 0 0 0 0 0 0 0
938 Sebastian Maimburg Løb i Vorbasse D0-10-2 49 32 0 0 0 0 0 32 0 0 0
939 Signe Lykke Nielsen Byparken Brørup P0-10-2 55 32 0 0 0 0 0 0 32 0 0
940 Lene Nørby Nygaard SGI Løb K40-49-5 56 32 0 0 0 0 5 0 4 13 10
941 Emma Biltoft Multiatleterne P11-17-2 27 32 0 32 0 0 0 0 0 0 0
942 Amanda Refshøj Jensen Team Sdr. Omme IF P11-17-5 25 32 0 0 0 0 0 0 0 0 32
943 Julie Danielsen K18-39-5 50 32 0 0 0 0 0 32 0 0 0
944 Gitte Møbjerg Team Sdr. Omme IF K18-39-2 32 32 0 0 0 0 0 0 0 0 32
945 Malte Skovhus D0-10-2 50 32 0 0 0 0 0 0 32 0 0
946 Søren Hansen M18-39-5 32 32 0 32 0 0 0 0 0 0 0
947 Susanne Lorenzen K18-39-2 33 32 0 0 0 0 0 32 0 0 0
948 Annemette Brun Jæger K18-39-5 51 32 0 6 13 0 0 13 0 0 0
949 Ebbe Jørgensen Stage U 15 varde D11-17-5 30 32 0 0 0 32 0 0 0 0 0
950 Leif Jørgensen Grindsted Motion M60-7 18 32 0 0 32 0 0 0 0 0 0
951 Alisha Wallenstein K18-39-2 34 32 0 0 32 0 0 0 0 0 0
952 Joan Petrea Bernhard Team Bernhard K40-49-2 23 32 0 32 0 0 0 0 0 0 0
953 Magnus O´Connor Jensen ECR D11-17-5 31 32 0 0 0 0 32 0 0 0 0
954 Kenneth Pasgaard M18-39-5 33 32 32 0 0 0 0 0 0 0 0
955 Mette Schmidt K18-39-2 35 32 0 0 0 0 0 0 32 0 0
956 Lene Langelund SGI Løb K50-59-5 55 32 10 15 0 0 7 0 0 0 0
957 Ann-Britt Nordby K40-49-5 57 32 0 0 0 0 0 0 32 0 0
958 Katja Villalobos Larsen K40-49-7 30 32 0 0 32 0 0 0 0 0 0
959 Mikkel Guldager Esbjerg Ungdomstriatlon D0-10-2 51 32 0 0 32 0 0 0 0 0 0
960 Steffen Greisen EP Running M18-39-7 52 32 0 0 32 0 0 0 0 0 0
961 Markus Vymøller Mundbjerg D0-10-5 30 32 0 0 0 0 0 32 0 0 0
962 Lene Jensen K40-49-5 58 32 0 0 0 0 0 0 0 32 0
963 Andreas Lund Blåbjerg Gå- og Løbemotion D0-10-5 31 32 0 0 0 32 0 0 0 0 0
964 Bente R. Andersen Ribe Motion - RIMO K40-49-5 59 32 0 4 1 0 4 0 0 0 23
965 Karin Bertelsen Varde løbemotion K40-49-5 60 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0
966 Carl-Christian Knigge Esbjerg atletik og motion M60-5 21 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0
967 Arne Kopp Sørensen M60-5 22 31 0 0 0 0 0 0 0 31 0
968 Silje Cramon Blåbjerg Gå- og Løbemotion P0-10-2 56 31 0 31 0 0 0 0 0 0 0
969 Rasmus Johnsen Johnsenbanden D0-10-2 52 31 0 0 0 0 31 0 0 0 0
970 Lars Hvejsel Hansen Multiatleterne M50-59-7 55 31 31 0 0 0 0 0 0 0 0
971 Laura Rosendahl P11-17-5 26 31 0 31 0 0 0 0 0 0 0
972 Morten Borg Multiatleterne M18-39-7 53 31 0 31 0 0 0 0 0 0 0
973 Maria Vind Jensen Multiatleterne P11-17-2 28 31 0 31 0 0 0 0 0 0 0
974 Camilla Hansen NRUI P11-17-5 27 31 0 0 0 0 0 0 0 0 31
975 Mille Grønborg Sørensen Løb i Vorbasse K18-39-7 24 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0
976 Ulrik Bertram Pedersen M18-39-5 34 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0
977 Tristan Storm Kjølby Jacobsen Multiatleterne D0-10-2 53 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0
978 Lisbeth Venø Team Sdr. Omme IF K18-39-7 25 31 0 0 0 0 0 31 0 0 0
979 Sofie Svarrer K18-39-5 52 31 0 0 31 0 0 0 0 0 0
980 Sofie Pedersen Familien Pedersen P11-17-5 28 31 31 0 0 0 0 0 0 0 0
981 Jens Erik Lorentsen M40-49-7 62 31 1 1 0 0 0 0 9 12 8
982 Gustav Hartkopf D0-10-2 54 31 0 0 0 0 0 31 0 0 0
983 Jannie Christensen K18-39-7 26 31 0 0 0 0 0 0 31 0 0
984 Katja V Larsen Løb i Vorbasse K40-49-7 31 31 0 0 0 31 0 0 0 0 0
985 Jan Havsager SGI Løb M50-59-7 56 30 7 3 2 0 4 4 0 10 0
986 Astrid Skov Timmermann K18-39-7 27 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0
987 Sylvester Pedersen D0-10-2 55 30 0 0 0 0 0 0 30 0 0
988 Kristine Sørensen Varde løbemotion P11-17-5 29 30 0 0 0 0 30 0 0 0 0
989 Lucas Christensen NRUI D0-10-2 56 30 0 0 0 0 0 0 0 30 0
990 Louise Christensen NRUI K18-39-2 36 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0
991 Markus Hymøller Mundbjerg D0-10-5 32 30 0 0 0 0 30 0 0 0 0
992 Lone Stangerum K40-49-5 61 30 0 0 0 0 0 0 0 30 0
993 Freja Andersen P11-17-5 30 30 0 0 0 0 0 0 30 0 0
994 Alexander Erichsen U15 Varde D11-17-5 32 30 0 0 0 30 0 0 0 0 0
995 Steffen Greisen M18-39-7 54 30 0 0 0 30 0 0 0 0 0
996 Arne POULSEN Esbjerg atletik og motion M60-5 23 30 0 0 0 0 30 0 0 0 0
997 Tine Dahl Fysioterapi og træning Nørre Nebel. K40-49-5 62 30 0 0 0 30 0 0 0 0 0
998 Jette Fugleberg K40-49-7 32 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0
999 Kasper Johnsen Johnsenbanden D0-10-2 57 30 0 0 0 0 30 0 0 0 0
1000 Berit Søndergaard Larsen K40-49-7 33 30 0 0 0 0 0 0 30 0 0
1001 Christine Figge Larsen P0-10-2 57 30 0 0 30 0 0 0 0 0 0
1002 Emil Bojsen Multiatleterne D0-10-5 33 30 0 0 0 30 0 0 0 0 0
1003 William Zakaria Grindesgaard Konstruktørene P0-10-2 58 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0
1004 Niels Kock Konstruktørerne M18-39-5 35 30 0 0 0 0 0 0 0 0 30
1005 Jens Mejrup Esbjerg Atletik og Motion D11-17-5 33 30 0 0 0 0 30 0 0 0 0
1006 Kristian Kragh Jensen M18-39-7 55 30 0 0 0 0 0 30 0 0 0
1007 Sofie Bomann NRUI P0-10-2 59 30 0 8 20 0 2 0 0 0 0
1008 Mille Grønborg Sørensen Løb i Vorbasse K18-39-7 28 30 0 0 0 0 0 30 0 0 0
1009 Birgitte Schultz Larsen K18-39-5 53 29 0 0 0 0 29 0 0 0 0
1010 Rasmus Kristensen D0-10-5 34 29 0 29 0 0 0 0 0 0 0
1011 Pernille Falther Lund K18-39-7 29 29 0 0 0 0 29 0 0 0 0
1012 Anne Lise Jensen Varde Park Løb K50-59-5 56 29 8 7 0 14 0 0 0 0 0
1013 Vinnie Overgaard Christensen K40-49-7 34 29 0 29 0 0 0 0 0 0 0
1014 Eddy Pedersen EP Running M50-59-5 39 29 0 0 0 0 0 29 0 0 0
1015 Thomas Meyer Team Sdr. Omme IF M18-39-5 36 29 0 0 29 0 0 0 0 0 0
1016 Jonas Lange Herning Løbeklub M18-39-7 56 29 0 0 0 0 0 29 0 0 0
1017 Karoline Kristensen P11-17-5 31 29 0 29 0 0 0 0 0 0 0
1018 Lena Smidt Øgendahl NRUI K40-49-5 63 29 0 1 0 0 0 15 3 10 0
1019 Søren Østergaard Nielsen Andst AUI M50-59-7 57 29 0 0 1 7 0 6 0 15 0
1020 Martin Louis Petersen NRUI M18-39-5 37 29 0 29 0 0 0 0 0 0 0
1021 Anette Clemmensen K18-39-2 37 29 0 0 0 0 29 0 0 0 0
1022 Pernille Lund K18-39-7 30 29 0 0 0 29 0 0 0 0 0
1023 Morten Pedersen Varde Muay Thai M18-39-7 57 29 0 0 0 0 0 0 29 0 0
1024 Rasmus Johnsen Byparken Brørup D0-10-2 58 29 29 0 0 0 0 0 0 0 0
1025 Frederica Danesi EP Running Team K18-39-5 54 29 29 0 0 0 0 0 0 0 0
1026 Johnny Jensen M40-49-5 45 29 0 0 0 0 0 0 29 0 0
1027 Emma Figge Larsen P0-10-2 60 29 0 0 29 0 0 0 0 0 0
1028 Berit Højberg Sørensen K40-49-7 35 29 0 0 29 0 0 0 0 0 0
1029 Anna Bertelsen Bertelsen P0-10-2 61 29 0 0 0 0 0 0 29 0 0
1030 Flemming Adamsen Kolding KFUM atletik og motion M40-49-5 46 29 0 0 0 0 0 0 0 0 29
1031 Anne Vesterby Hansen ØV IF Løb P11-17-5 32 29 0 0 0 0 0 0 29 0 0
1032 Julie Brøndum-Løwe multiatleterne P0-10-2 62 28 0 0 0 0 28 0 0 0 0
1033 Hans Hansen M50-59-5 40 28 28 0 0 0 0 0 0 0 0
1034 Torben Andreassen Løb i Vorbasse M18-39-5 38 28 0 0 0 28 0 0 0 0 0
1035 Susanne Harder K18-39-2 38 28 0 0 0 0 28 0 0 0 0
1036 Frank Venø Team Sdr. Omme IF M18-39-5 39 28 0 0 0 0 0 0 28 0 0
1037 Jane Schnefeldt K40-49-7 36 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0
1038 Sebastian Pedersen Billund Løbeklub D11-17-5 34 28 0 0 0 0 0 28 0 0 0
1039 Carl-christian Knigge Esbjerg atletik og motion M60-5 24 28 0 0 0 0 28 0 0 0 0
1040 Carla Vindbjerg SGI Løb P0-10-2 63 28 0 0 0 0 0 0 0 28 0
1041 Dorthe Damborg Varde muay thai K18-39-5 55 28 0 0 0 0 28 0 0 0 0
1042 Emil Boysen Multiatleterne D0-10-5 35 28 0 0 28 0 0 0 0 0 0
1043 Mikkel Lykke Hermansen D0-10-2 59 28 28 0 0 0 0 0 0 0 0
1044 Ib Nielsen Brørup Løbeklub M50-59-7 58 28 0 0 0 0 0 0 0 0 28
1045 Kamilla Kønig Team Haters K18-39-5 56 28 0 0 0 28 0 0 0 0 0
1046 Thorvald Andersen ØVIF Løb M60-5 25 28 0 0 0 0 0 0 28 0 0
1047 Ole Pedersen M40-49-7 63 28 0 0 0 0 0 0 0 28 0
1048 Kardine Poulsen K18-39-5 57 28 0 0 0 0 0 28 0 0 0
1049 Thomas Hansen Billund Løbeklub D0-10-2 60 28 0 0 0 0 28 0 0 0 0
1050 Ida Strømå K18-39-7 31 28 0 0 0 28 0 0 0 0 0
1051 Morten Lundkvist U15 Varde M40-49-5 47 27 0 0 0 27 0 0 0 0 0
1052 Soffy Bøttcher Løb - Grimstrup IF K40-49-5 64 27 0 5 9 13 0 0 0 0 0
1053 Kasper Stantley Sørensen Varde Parkløb M18-39-5 40 27 0 27 0 0 0 0 0 0 0
1054 Karin Berthelsen K40-49-7 37 27 0 0 0 0 27 0 0 0 0
1055 Emma Lundkvist U15 Varde P0-10-2 64 27 0 0 0 27 0 0 0 0 0
1056 Flemming Adamsen M40-49-5 48 27 0 0 0 0 0 0 0 27 0
1057 Lone Kodal K50-59-5 57 27 0 0 0 0 0 0 0 27 0
1058 Jesper Kusk Hansen M18-39-5 41 27 0 0 0 0 0 27 0 0 0
1059 Emil Pedersen Familien Pedersen D11-17-5 35 27 27 0 0 0 0 0 0 0 0
1060 Naomi Thomas SGI Løb P0-10-2 65 27 0 0 0 0 0 0 0 27 0
1061 Casper Brandsborg M18-39-5 42 27 27 0 0 0 0 0 0 0 0
1062 Marius Hartkopf D0-10-2 61 27 0 0 0 0 0 27 0 0 0
1063 Erik Landgrebe Sydmors IF M60-5 26 27 0 0 0 0 0 0 0 27 0
1064 Magnus Poulsen Multiatleterne D0-10-5 36 27 0 0 0 27 0 0 0 0 0
1065 Susanne Harder Lorenzen K18-39-5 58 27 0 27 0 0 0 0 0 0 0
1066 Janne Tryk Christiansen K18-39-5 59 27 0 0 27 0 0 0 0 0 0
1067 Mie Mulder K18-39-5 60 27 0 0 0 0 0 0 27 0 0
1068 Nikoline Madsen Multiatleterne P0-10-2 66 27 0 27 0 0 0 0 0 0 0
1069 Tommy Skau M50-59-7 59 27 0 7 0 10 0 0 0 0 10
1070 Oskar Radmar D0-10-5 37 27 0 0 27 0 0 0 0 0 0
1071 Christina Frandsen K18-39-7 32 26 0 0 0 26 0 0 0 0 0
1072 Lone Pedersen High5Ribe M60-5 27 26 0 0 0 0 0 0 0 0 26
1073 Mette Skovhus SGI løb D0-10-2 62 26 0 0 0 0 0 26 0 0 0
1074 Line Abildgaard K18-39-5 61 26 14 12 0 0 0 0 0 0 0
1075 Mikkeline Bekke Byparken Brørup P0-10-2 67 26 0 0 0 26 0 0 0 0 0
1076 Kasper Dahl Andersen M18-39-7 58 26 26 0 0 0 0 0 0 0 0
1077 Hanne Winklee Nr.Nebel gå og løbeklub K40-49-5 65 26 0 26 0 0 0 0 0 0 0
1078 Sisse Svarrer K18-39-5 62 26 0 26 0 0 0 0 0 0 0
1079 Nicolai Nielsen EP Running M18-39-7 59 26 0 0 0 0 0 0 0 26 0
1080 Augusta Dyhr Berggreen EAM P0-10-2 68 26 0 0 0 0 0 0 0 26 0
1081 Anders Pedersen Ribe motion K18-39-5 63 26 0 0 0 0 0 0 26 0 0
1082 Christopher Schow M18-39-5 43 26 26 0 0 0 0 0 0 0 0
1083 Annette Clemmensen IVG/forsvaret K18-39-5 64 26 0 0 26 0 0 0 0 0 0
1084 Anton Nordentoft D0-10-5 38 26 0 0 0 26 0 0 0 0 0
1085 Marcus Damborg D11-17-5 36 25 0 0 0 0 0 25 0 0 0
1086 Per Frøkjær Madsen Varde Park løb M60-5 28 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
1087 David Dupont-Mouritzen Fiskeri- og Søfartsmuseet M40-49-7 64 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
1088 Jonas Boes Larsen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 60 25 0 0 25 0 0 0 0 0 0
1089 Jette Lübker K18-39-5 65 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
1090 Rasmus Johnsen JohnsenBanden D0-10-2 63 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
1091 Amalie Olesen P0-10-2 69 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
1092 Mikkel Møller Ølgod løb og motion D0-10-2 64 25 0 0 25 0 0 0 0 0 0
1093 Vickie Kjems Byparken Brørup P0-10-2 70 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
1094 Brian Mørke M50-59-5 41 25 0 0 0 0 0 0 25 0 0
1095 Nanette Petterson K40-49-5 66 25 3 0 5 0 1 16 0 0 0
1096 Michael Nielsen M50-59-7 60 24 0 0 24 0 0 0 0 0 0
1097 Laura Jensen Team musse P0-10-2 71 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
1098 René Kjems Byparken Brørup M40-49-7 65 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
1099 Morten Rosendahl M18-39-5 44 24 0 24 0 0 0 0 0 0 0
1100 Tommy Jepsen Blåbjerg Gå- og Løbemotion M50-59-5 42 24 0 0 0 24 0 0 0 0 0
1101 Aleksander Winther M18-39-5 45 24 0 0 0 0 24 0 0 0 0
1102 Mads Thomsen M18-39-7 61 24 0 0 0 0 0 0 0 24 0
1103 Kasper Johnsen Johnsen Banden D0-10-2 65 24 0 0 0 0 0 0 0 24 0
1104 Flemming Agerbo M50-59-5 43 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
1105 Jeppe Andersen U15 varde D11-17-5 37 24 0 0 0 24 0 0 0 0 0
1106 Jette Østergård K40-49-5 67 24 6 2 4 0 1 0 2 0 9
1107 Line Schultz D0-10-2 66 24 0 0 0 0 0 0 24 0 0
1108 Jens Erik Kvistensen Varde løbemotion M50-59-5 44 24 0 0 24 0 0 0 0 0 0
1109 Ella Nansen Neessen P0-10-2 72 24 0 0 0 0 0 0 24 0 0
1110 William Z.Gindesgaard D0-10-2 67 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
1111 Sisse Sværre K18-39-5 66 23 0 0 23 0 0 0 0 0 0
1112 Alfred Damborg D0-10-2 68 23 0 0 0 0 0 23 0 0 0
1113 Maja Skov Nielsen P0-10-2 73 23 0 0 0 0 0 0 0 23 0
1114 Kim Stage U15 varde M40-49-5 49 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
1115 Jonas Boes Larsen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 62 23 0 0 0 0 0 23 0 0 0
1116 Andreas Lund Blåbjerg Gå- og Løbemotion D0-10-2 69 23 0 23 0 0 0 0 0 0 0
1117 Martin Stein U15 Varde M18-39-7 63 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
1118 Jimmy Thorup M18-39-7 64 23 0 0 0 0 0 0 0 23 0
1119 Trine Nordentoft K18-39-5 67 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
1120 Maren Skousborg multiatleterne P0-10-2 74 23 0 0 0 0 23 0 0 0 0
1121 Thomas Jessen M18-39-7 65 23 0 0 0 0 23 0 0 0 0
1122 Lasse Egelund Team Skjern Bank Bramming M18-39-7 66 23 0 0 0 0 0 0 0 0 23
1123 Rasmus Lundkvist U15 Varde D11-17-5 38 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
1124 Anton Vindbjerg SGI Løb D0-10-2 70 22 0 0 0 0 0 0 0 22 0
1125 Malthe Cramon Blåbjerg Gå- og Løbemotion D0-10-2 71 22 0 22 0 0 0 0 0 0 0
1126 Henrik Rasmussen Team skjern bank Bramming M50-59-7 61 22 0 0 0 0 22 0 0 0 0
1127 Laust Winkler U15 Varde D11-17-5 39 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
1128 Rene Jørgensen Varde if M50-59-7 62 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
1129 Samuel Friis Vejen Friskole D0-10-2 72 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
1130 Helle Sommerlund NRUI K18-39-5 68 22 0 1 0 0 0 0 0 21 0
1131 Bente Madsen NRUI K40-49-5 68 22 0 0 0 0 0 0 0 22 0
1132 Per Vesterby Hansen ØV IF Løb M50-59-5 45 22 0 0 0 0 0 0 22 0 0
1133 Jette Brogaard Multiatleterne K40-49-5 69 22 16 0 0 0 6 0 0 0 0
1134 Tina Myrup Reinert K18-39-5 69 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
1135 Jane Legaard K40-49-5 70 22 0 0 0 0 0 22 0 0 0
1136 Karina Riber U15 Varde K40-49-5 71 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
1137 Ingrid Skovsborg Esbjerg atletik og motion P0-10-2 75 22 0 0 0 0 22 0 0 0 0
1138 Thomas Wilson Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 63 22 13 9 0 0 0 0 0 0 0
1139 Oscar Peter Glaser D0-10-2 73 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
1140 Mette Jensen EP Running K18-39-5 70 21 7 4 7 0 3 0 0 0 0
1141 Ella Lambertsen K18-39-5 71 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0
1142 Hanne Jacobsen Multiatleterne K40-49-5 72 21 0 11 1 8 1 0 0 0 0
1143 Ingeline Opstrup NRUI K18-39-5 72 21 0 0 0 0 0 21 0 0 0
1144 Nicklas Holm Byparken Brørup D0-10-2 74 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
1145 Anne-Mette Iversen Billund Løbeklub K50-59-5 58 21 0 0 21 0 0 0 0 0 0
1146 Jan Andersen SGI M40-49-5 50 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
1147 Berit Sand Riber Hejnsvig Runners K50-59-5 59 21 0 0 0 0 0 21 0 0 0
1148 Esben Laursen D0-10-2 75 21 0 0 0 0 0 0 21 0 0
1149 Ole Johnsen Johnsenbanden M40-49-7 66 21 0 0 0 0 1 0 0 20 0
1150 Maria Lorentzen Varde Løbemotion K40-49-5 73 21 17 1 0 3 0 0 0 0 0
1151 Jonas Bolgwardt U15 Varde D11-17-5 40 21 0 0 0 21 0 0 0 0 0
1152 Jette Hansen NRUI K18-39-5 73 21 0 0 0 0 0 0 0 0 21
1153 Leo Daugaard M40-49-5 51 21 0 0 0 0 0 21 0 0 0
1154 Mikael Axelsey Heinsvig Runners M40-49-5 52 21 0 0 21 0 0 0 0 0 0
1155 Jaser Fawadleh SGI M40-49-5 53 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0
1156 Steffen Skov M18-39-7 67 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
1157 Anders Damborg M40-49-5 54 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0
1158 Oliver Jensen D0-10-2 76 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
1159 Oscar U15 Varde D11-17-5 41 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
1160 Nikolaj Lundkvist U15 Varde D0-10-2 77 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
1161 Annemette Witt Lustrup-Damhus M40-49-7 67 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
1162 Anna Mette Erichsen U15 Varde K40-49-5 74 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
1163 Anne Marie Iversen NRUI K18-39-5 74 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0
1164 Emil Hansen Billund M18-39-7 68 19 0 0 0 19 0 0 0 0 0
1165 Lise Bomann NRUI K18-39-5 75 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
1166 Ludvig Nansen Neessen D0-10-2 78 19 0 0 0 0 0 0 19 0 0
1167 Rikke Vesterby Hansen ØV IF Løb K18-39-5 76 19 0 0 0 0 0 0 19 0 0
1168 Michael Mathiasen. U15 varde M40-49-5 55 19 0 0 0 19 0 0 0 0 0
1169 Lars Laigaard Kibæk Motion M50-59-7 64 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
1170 Mikkeline Bekke Byparken Brørup P0-10-2 76 19 0 0 0 0 0 0 0 0 19
1171 Hans Hansen GGF Løb M50-59-5 46 19 0 0 19 0 0 0 0 0 0
1172 Kenneth Snedker Poulsen SGI M40-49-5 56 18 0 0 0 0 18 0 0 0 0
1173 Sven Erik Jakobsen M40-49-7 68 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0
1174 Mikkel Nielsen SGI Løb M18-39-7 69 18 10 8 0 0 0 0 0 0 0
1175 Frank Blom Multiatleterne M40-49-7 69 18 5 0 0 0 0 0 0 13 0
1176 Thomas Weiss Weiss Fysioterapi M18-39-7 70 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0
1177 Lars Mikkelsen Kibæk Motion M50-59-7 65 18 0 0 0 0 0 18 0 0 0
1178 Laurids Femhøj Glaser D0-10-2 79 18 0 0 0 0 0 0 0 18 0
1179 Nila Bertelsen NRUI P0-10-2 77 17 0 0 17 0 0 0 0 0 0
1180 Jesper Frahm M40-49-7 70 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
1181 Valdemar Clemmensen D0-10-2 80 17 0 0 0 0 17 0 0 0 0
1182 Berit Riber Hejnsvig Runners K50-59-5 60 17 0 0 0 0 0 0 0 0 17
1183 Michelle Sjørslev