Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 04 Dec 09 Jan 06 Feb 03
1 Henrik Eiersholt H12 1 2001 1 1000 1000 1000
2 Przemyslaw Krajczynski Bagsværd AC H12 2 2002 2 1000 1000 1000
3 Anders Götze H12 3 2003 3 1000 1000 1000
4 Sergi Gibaja Apòstols de Bacus - Catalunya H12 4 2004 4 1000 1000 1000
5 Carsten Clement Fif H12 5 2005 5 1000 1000 1000
6 Christian Engberg Jacobsen Lejre Night Runners H12 6 2006 6 1000 1000 1000
7 David Nielsen 2400 H12 7 2007 7 1000 1000 1000
8 Sune Pedersen Artful dodgers OCR H12 8 2008 8 1000 1000 1000
9 Lars Tofte Brøndby Triathlon Club H12 9 2009 9 1000 1000 1000
10 Emil Kristiansen Løberen H12 10 2010 10 1000 1000 1000
11 Pumaen Birch Gormsen Puma Denmark / AC PAIN H12 11 2011 11 1000 1000 1000
12 Robert Runge TRI4 H12 12 2012 12 1000 1000 1000
13 Jan Parner Club Running26 H12 13 2013 13 1000 1000 1000
14 Thomas Piaster Fullperformance H12 14 2014 14 1000 1000 1000
15 Nicolai Rasmussen Fullperformance H12 15 2015 15 1000 1000 1000
16 Alenxander Sonne Wulff Fullperformance H12 16 2016 16 1000 1000 1000
17 Morten Rosenbak Jensen Lejre Night runners H12 17 2017 17 1000 1000 1000
18 Morten Bendixen H12 18 2018 18 1000 1000 1000
19 Thomas Kofoed netcompany H12 19 2019 19 1000 1000 1000
20 Anders Grønborg Sparta JP H12 20 2020 20 1000 1000 1000
21 Torsten Steenholt Running26 H12 21 2021 21 1000 1000 1000
22 Brian Linné Jørgensen H12 22 2022 22 1000 1000 1000
23 Rasmus Nørgaard Høgh Sparta H12 23 2023 23 1000 1000 1000
24 Dennis Witthøft Hansen H12 24 2024 24 1000 1000 1000
25 Lars Karlsen Nuno Sport H12 25 2025 25 1000 1000 1000
26 Mikkel Prip H12 26 2026 26 1000 1000 1000
27 Per Boll Jensen Fullperformance H12 27 2027 27 1000 1000 1000
28 Tim Frank Andersen Club Running26 H12 28 2028 28 1000 1000 1000
29 Torben Carstensen Brøndby Triathlon Club H12 29 2029 29 1000 1000 1000
30 Andreas Wedell-Neergaard Løberen H12 30 2030 30 1000 1000 1000
31 Kennet Lawrence H12 31 2031 31 1000 1000 1000
32 Neil Smith Nordeq Management H12 32 2032 32 1000 1000 1000
33 Flemming Christiansen Halsnæs tri H12 33 2033 33 1000 1000 1000
34 Christian Fløjgaard 2000 H12 34 2034 34 1000 1000 1000
35 Mads Spanggaard H12 35 2035 35 1000 1000 1000
36 Heine Zahll Larsen Club Running 26 H12 36 2036 36 1000 1000 1000
37 Jakob Kinch 2300 H12 37 2037 37 1000 1000 1000
38 Tino Valsø H12 38 2038 38 1000 1000 1000
39 Dennis Avi Joensen Løberen H12 39 2039 39 1000 1000 1000
40 Mads Holmstrup Oure Adventure H12 40 2040 40 1000 1000 1000
41 Mads Salling H12 41 2041 41 1000 1000 1000
42 Michael Aagaard Aagaard H12 42 2042 42 1000 1000 1000
43 Henrik Hannemose The Dining Philosophers H12 43 2043 43 1000 1000 1000
44 Claus Aagaard Brøndby Triathlon Club H12 44 2044 44 1000 1000 1000
45 Anders Mygind tri 4 H12 45 2045 45 1000 1000 1000
46 Mikkel tao Nord Cepløberne H12 46 2046 46 1000 1000 1000
47 Martin Arken H12 47 2047 47 1000 1000 1000
48 Bjørn Lind Cepløberne H12 48 2048 48 1000 1000 1000
49 Henrik Brohus H12 49 2049 49 1000 1000 1000
50 Johannes Buus 2000 H12 50 2050 50 1000 1000 1000
51 Jens Holmstrup Skovshoved Triathlon Klub H12 51 2051 51 1000 1000 1000
52 Martin freddy Guhle Cepløberne H12 52 2052 52 1000 1000 1000
53 Thomas Svendsen Tryg H12 53 2053 53 1000 1000 1000
54 Kristoffer Madsen 1165 H12 54 2054 54 1000 1000 1000
55 Kris Holse #instincttomove H12 55 2055 55 1000 1000 1000
56 Espen Henriksen H12 56 2056 56 1000 1000 1000
57 Bo Ørbjerg H12 57 2057 57 1000 1000 1000
58 Niels Laungaard 2400 H12 58 2058 58 1000 1000 1000
59 Tom Folkmann 2730 H12 59 2059 59 1000 1000 1000
60 Martin Lindberg Kempf TEAM KVIK TRI H12 60 2060 60 1000 1000 1000
61 Claus Wessel Andersen Posemand Alumni H12 61 2061 61 1000 1000 1000
62 Lars Haller Brøndby Triathlon Club H12 62 2062 62 1000 1000 1000
63 Dan R. Tønnesen H12 63 2063 63 1000 1000 1000
64 Stefan Hansen #3KløverenOCR H12 64 2064 64 1000 1000 1000
65 Dan Cappelen 3kløverenOCR H12 65 2065 65 1000 1000 1000
66 Anders Frøhlke H12 66 2066 66 1000 1000 1000
67 Morten Dalsgaard Christensen H12 67 2067 67 1000 1000 1000
68 Esben Hansen H12 68 2068 68 1000 1000 1000
69 Emil Pedersen netcompany H12 69 2069 69 1000 1000 1000
70 Allan Toftedal H12 70 2070 70 1000 1000 1000
71 Mads Christensen CG-SPORT! H12 71 2071 71 1000 1000 1000
72 Garry Sinclair 2800 H12 72 2072 72 1000 1000 1000
73 Jacob Bjerrum H12 73 2073 73 1000 1000 1000
74 Lars Holm Brøndby Triathlon Club H12 74 2074 74 1000 1000 1000
75 Morten Boesgaard Birkerøddernes Løbeklub H12 75 2075 75 1000 1000 1000
76 Omar Conti Torino FC H12 76 2076 76 1000 1000 1000
77 Anders Hartig H12 77 2077 77 1000 1000 1000
78 Martin Gregersen H12 78 2078 78 1000 1000 1000
79 Per Rokkedal Birkerøddernes Løbeklub H12 79 2079 79 1000 1000 1000
80 Owen Vorster H12 80 2080 80 1000 1000 1000
81 Christian Jensen H12 81 2081 81 1000 1000 1000
82 Jakob Dreyer-Stapput H12 82 2082 82 1000 1000 1000
83 Lars Norddal Stevns H12 83 2083 83 1000 1000 1000
84 Michael Ernst Waldgeist H12 84 2084 84 1000 1000 1000
85 Christen Sloth Team DistanceRunning.dk H12 85 2085 85 1000 1000 1000
86 Phil Doolan H12 86 2086 86 1000 1000 1000
87 Jonas Dahlgaard H12 87 2087 87 1000 1000 1000
88 Christian Sanderhage Deloitte / Karlslunde Triklub H12 88 2088 88 1000 1000 1000
89 Rene Birch netcompany H12 89 2089 89 1000 1000 1000
90 J. Danielsen H12 90 2090 90 1000 1000 1000
91 Kris Kachchad H12 91 2091 91 1000 1000 1000
92 Benn Nyborg Birkewrøddernes Løbeklub H12 92 2092 92 1000 1000 1000
93 Victor Villarruel 2740 H12 93 2093 93 1000 1000 1000
94 Jeppe Müggler H12 94 2094 94 1000 1000 1000
95 Uffe Langelykke Stevns tri H12 95 2095 95 1000 1000 1000
96 Anders Østergaard H12 96 2096 96 1000 1000 1000
97 Christoffer Dam H12 97 2097 97 1000 1000 1000
98 Jens Ulrik Nielsen Bagsværd Atletik Club H12 98 2098 98 1000 1000 1000
99 Mathias Bruun FIF H12 99 2099 99 1000 1000 1000
100 Martin Byrgesen Brøndby Triathlon club H12 100 2100 100 1000 1000 1000
101 Jørn Svendsen Stevns løbeklub H12 101 2101 101 1000 1000 1000
102 Holger Thorup H12 102 2102 102 1000 1000 1000
103 Aksel Larsen 2300 H12 103 2103 103 1000 1000 1000
104 Jacob Oredson H12 104 2104 104 1000 1000 1000
105 Michael Mark Stevns Tri Klub H12 105 2105 105 1000 1000 1000
106 Nanco Hefting H12 106 2106 106 1000 1000 1000
107 Søren Berggreen FundRacers H12 107 2107 107 1000 1000 1000
108 Mauro Marigo H12 108 2108 108 1000 1000 1000
109 Klaus Steen Hansen Sparta Trail H12 109 2109 109 1000 1000 1000
110 Henrik Lång Konglång løberne H12 110 2110 110 1000 1000 1000
111 Mogens Hoffeldt Brøndby Triathlon Club H12 111 2111 111 1000 1000 1000
112 Jonas Langvad H12 112 2112 112 1000 1000 1000
113 Jan Reichl /tri club denmark H12 113 2113 113 1000 1000 1000
114 Mads Andersen Hvalsø Løbeklub H12 114 2114 114 1000 1000 1000
115 Søren Bregnhøj-Gelvad Fullperformance H12 115 2115 115 1000 1000 1000
116 Jesper Thies Hansen H12 116 2116 116 1000 1000 1000
117 Ralph Jensen Brøndby Triathlon Club H12 117 2117 117 1000 1000 1000
118 Lars Schmidt Club Running26 H12 118 2118 118 1000 1000 1000
119 Christoffer Høg Dalsgaard H12 119 2119 119 1000 1000 1000
120 Theis Kristensen netcompany H12 120 2120 120 1000 1000 1000
121 Jesper Høvelskov AH Metal Solutions H12 121 2121 121 1000 1000 1000
122 Bjarne Rasmussen H12 122 2122 122 1000 1000 1000
123 Michael Gamst H12 123 2123 123 1000 1000 1000
124 Morten Olsen DI-Teknik A/S H12 124 2124 124 1000 1000 1000
125 Thomas Jacobsen Cepløberne H12 125 2125 125 1000 1000 1000
126 Rene Larsen Klub Waarst H12 126 2126 126 1000 1000 1000
127 Martin Waarst Team Waarst H12 127 2127 127 1000 1000 1000
128 Henrik Thierry Stevns Tri H12 128 2128 128 1000 1000 1000
129 Steven Pope TripleNorth H12 129 2129 129 1000 1000 1000
130 Birger Jensen TRI-X14 H12 130 2130 130 1000 1000 1000
131 Lasse Zaggai Amager Triathlon Klub H12 131 2131 131 1000 1000 1000
132 Christopher Findalen Fullperformance H12 132 2132 132 1000 1000 1000
133 Søren Siggaard Cepløberne H12 133 2133 133 1000 1000 1000
134 Carsten Kiørboe Puls3060 H12 134 2134 134 1000 1000 1000
135 Simon Philibert H12 135 2135 135 1000 1000 1000
136 Marcelo Zagal H12 136 2136 136 1000 1000 1000
137 Henning Christensen H12 137 2137 137 1000 1000 1000
138 Søren Varder H12 138 2138 138 1000 1000 1000
139 Sune Mejlvang Novo Gruppens Løbeklub H12 139 2139 139 1000 1000 1000
140 Claus Scharff DI-Teknik A/S H12 140 2140 140 1000 1000 1000
141 Rasmus Junggren H12 141 2141 141 1000 1000 1000
142 Thomas Eriksen H12 142 2142 142 1000 1000 1000
143 David Frederiksen Amager Triathlon Klub H12 143 2143 143 1000 1000 1000
144 Michael Wichmann Dunk&Deller H12 144 2144 144 1000 1000 1000
145 Kasper Johansen H12 145 2145 145 1000 1000 1000
146 Michael Svendsen Los Presidentos H12 146 2146 146 1000 1000 1000
147 Philip Grothe-Werge H12 147 2147 147 1000 1000 1000
148 Torben Bjerregaard H12 148 2148 148 1000 1000 1000
149 Anders Grønlund H12 149 2149 149 1000 1000 1000
150 Brian Rode H12 150 2150 150 1000 1000 1000
151 Kenneth Petersson H12 151 2151 151 1000 1000 1000
152 Geert Brandhold Amager Triathlon Klub H12 152 2152 152 1000 1000 1000
153 Dan Bentzen Stevns løbeklub H12 153 2153 153 1000 1000 1000
154 Mathias Stabæk Meniere can't stop me! H12 154 2154 154 1000 1000 1000
155 Michael Lund Nielsen Cepløberne H12 155 2155 155 1000 1000 1000
156 Søren munkeboe Jensen S.C.W H12 156 2156 156 1000 1000 1000
157 Mikkel Korsholm 2730 H12 157 2157 157 1000 1000 1000
158 Jens Berg Novo Gruppens Løbeklub H12 158 2158 158 1000 1000 1000
159 Michael Pilgaard Andersen Novo Gruppens Løbeklub H12 159 2159 159 1000 1000 1000
160 Carsten Pedersen TEAM CC TRAIL H12 160 2160 160 1000 1000 1000
161 Dennis Hansen Novo Gruppens Løbeklub H12 161 2161 161 1000 1000 1000
162 Tonny Jensen Tri Nord H12 162 2162 162 1000 1000 1000
163 Anders hansen Biofos H12 163 2163 163 1000 1000 1000
164 Christian Ramskov Larsen 3480 H12 164 2164 164 1000 1000 1000
165 Peter Helk H12 165 2165 165 1000 1000 1000
166 Peter Sortkjær 2635 H12 166 2166 166 1000 1000 1000
167 Nijs Nederveen Birkerøddernes Løbeklub H12 167 2167 167 1000 1000 1000
168 Christian Eriksen H12 168 2168 168 1000 1000 1000
169 Henrik Feldvoss H12 169 2169 169 1000 1000 1000
170 Mats Andersson DI-Teknik A/S H12 170 2170 170 1000 1000 1000
171 Andrea d'Apuzzo H12 171 2171 171 1000 1000 1000
172 Ronnie Pettersson karlslunde tri H12 172 2172 172 1000 1000 1000
173 Flemming Schou Karlslunde Tri H12 173 2173 173 1000 1000 1000
174 ANDERS PRIMDAHL H12 174 2174 174 1000 1000 1000
175 Finn Berg Stevns H12 175 2175 175 1000 1000 1000
176 Dag Nielsen H12 176 2176 176 1000 1000 1000
177 Anders Wickmann H12 177 2177 177 1000 1000 1000
178 Mads Kristian Bredager Tejn IF H12 178 2178 178 1000 1000 1000
179 Henning Krudt TRI4 H12 179 2179 179 1000 1000 1000
180 Ulf Simper Skovgaard H12 180 2180 180 1000 1000 1000
181 Pelle Munch-Petersen Team Krøllebølles Bentøj H12 181 2181 181 1000 1000 1000
182 Jesper Becker Frederiksen Skovshoved Triathlon Klub H12 182 2182 182 1000 1000 1000
183 Michael Nanfeldt H12 183 2183 183 1000 1000 1000
184 Jon Christiansen H12 184 2184 184 1000 1000 1000
185 Henrik Peterson H12 185 2185 185 1000 1000 1000
186 Mathias Lyngman netcompany H12 186 2186 186 1000 1000 1000
187 Lennart Linnemann PFA H12 187 2187 187 1000 1000 1000
188 Klaus Høi HEKTO+ H12 188 2188 188 1000 1000 1000
189 Peter Engdal Sørensen Novo Gruppens Løbeklub H12 189 2189 189 1000 1000 1000
190 Jair Nicolini 4000 H12 190 2190 190 1000 1000 1000
191 Per Damgaard Stevns Løbeklub H12 191 2191 191 1000 1000 1000
192 Knud Søndergaard Birkerøddernes Løbeklub H12 192 2192 192 1000 1000 1000
193 Lars Karsbek H12 193 2193 193 1000 1000 1000
194 Hans-Lars Pedersen 2300 H12 194 2194 194 1000 1000 1000
195 Flemming Nielsen Stevns Løbeklub H12 195 2195 195 1000 1000 1000
196 Lars Rosenahl Biofos H12 196 2196 196 1000 1000 1000
197 Ronni Pedersen Runtold H12 197 2197 197 1000 1000 1000
198 Michael Frier Stevns løbeklub H12 198 2198 198 1000 1000 1000
199 Rasmus Matthiesen Team RunForrestRun H12 199 2199 199 1000 1000 1000
200 Jacob Schjøtt H12 200 2200 200 1000 1000 1000
201 Steen Thomsen Hørsholm Rungsted Løbeklub H12 201 2201 201 1000 1000 1000
202 Peter Nielsen Kvik Tri H12 202 2202 202 1000 1000 1000
203 Flemming Schmidt H12 203 2203 203 1000 1000 1000
204 Bo Munch H12 204 2204 204 1000 1000 1000
205 Anders Svaneeng 4300 H12 205 2205 205 1000 1000 1000
206 Erik Jensen H12 206 2206 206 1000 1000 1000
207 Jacob Andersen netcompany H12 207 2207 207 1000 1000 1000
208 Jes Broeng H12 208 2208 208 1000 1000 1000
209 Stephen J. Ahern H12 209 2209 209 1000 1000 1000
210 Christian Hansen Stevns Løbeklub H12 210 2210 210 1000 1000 1000
211 Søren Friis H12 211 2211 211 1000 1000 1000
212 Jan Lund Thomsen H12 212 2212 212 1000 1000 1000
213 Thomas Vrou H12 213 2213 213 1000 1000 1000
214 Frederik Nygaard Los Presidentos H12 214 2214 214 1000 1000 1000
215 Rene Grevit Stevns løbeklub H12 215 2215 215 1000 1000 1000
216 Rene Christensen H12 216 2216 216 1000 1000 1000
217 Jens Kastberg H12 217 2217 217 1000 1000 1000
218 Lars Christiansen H12 218 2218 218 1000 1000 1000
219 Malik Byberg Willingshøy 2150 H12 219 2219 219 1000 1000 1000
220 Allan Svendsen H12 220 2220 220 1000 1000 1000
221 Klaus Koziara Stevns Tri Klub H12 221 2221 221 1000 1000 1000
222 Stig Kappel TCG H12 222 2222 222 1000 1000 1000
223 Steen Juhls H12 223 2223 223 1000 1000 1000
224 Jan Kristensen Fritidsagenten H12 224 2224 224 1000 1000 1000
225 Dan Andersen H12 225 2225 225 1000 1000 1000
226 Tuan Duong 4652 H12 226 2226 226 1000 1000 1000
227 Jørn Thorsen Snik Atletic H12 227 2227 227 1000 1000 1000
228 Casper V. Hansen H12 228 2228 228 1000 1000 1000
229 John Skovgaard 3650 H12 229 2229 229 1000 1000 1000
230 Hari Stojanovic MVSJ PI H12 230 2230 230 1000 1000 1000
231 Anders Funch 2605 H12 231 2231 231 1000 1000 1000
232 Allan Blankholm Larsen Team Blankhold & Lund H12 232 2232 232 1000 1000 1000
233 Ole Ridderberg 3460 H12 233 2233 233 1000 1000 1000
234 Michael Wandall DI-Teknik A/S H12 234 2234 234 1000 1000 1000
235 David Mayes H12 235 2235 235 1000 1000 1000
236 Marco Thomsen H12 236 2236 236 1000 1000 1000
237 Stig Emborg Stevns Løbeklub H12 237 2237 237 1000 1000 1000
238 Marcus Rønn Fullperformance H6 1 2001 1 1000 1000 1000
239 Daniel Skaaning Fullperformance H6 2 2002 2 1000 1000 1000
240 Thomas Bie Fullperformance H6 3 2003 3 1000 1000 1000
241 Mattias Melkersen Fullperformance H6 4 2004 4 1000 1000 1000
242 Christian Bentsen Fullperformance H6 5 2005 5 1000 1000 1000
243 Jens Møller-Munkøe Lejre Night Runners H6 6 2006 6 1000 1000 1000
244 Tore Brandt 4320 H6 7 2007 7 1000 1000 1000
245 Juan Francisco Rueda Fullperformance H6 8 2008 8 1000 1000 1000
246 Sven Poul Lagonda Møller TRUE GRIT H6 9 2009 9 1000 1000 1000
247 Nathan PHILIBERT Burros H6 10 2010 10 1000 1000 1000
248 Peter Durand Skottrup Novo Gruppens Løbeklub H6 11 2011 11 1000 1000 1000
249 Joakim Ro-Poulsen Team Full Send H6 12 2012 12 1000 1000 1000
250 Ken Andersen LØBEREN H6 13 2013 13 1000 1000 1000
251 Kristian Füchsel Bangsgaard AH Cykler H6 14 2014 14 1000 1000 1000
252 Cornelius Moulcad Team full send H6 15 2015 15 1000 1000 1000
253 Thomas Steenbeck H6 16 2016 16 1000 1000 1000
254 Stephan Pless H6 17 2017 17 1000 1000 1000
255 Jens kr Pedersen Artful Dodgers H6 18 2018 18 1000 1000 1000
256 Jesper Gottlieb Team No Rush H6 19 2019 19 1000 1000 1000
257 Brian Kristensen Cepløberne H6 20 2020 20 1000 1000 1000
258 Jakob Dahl H6 21 2021 21 1000 1000 1000
259 Christian Broman H6 22 2022 22 1000 1000 1000
260 Benjamin Hagan H6 23 2023 23 1000 1000 1000
261 Erik Søe-Pedersen KTK-86 H6 24 2024 24 1000 1000 1000
262 Jacob Cholewa netcompany H6 25 2025 25 1000 1000 1000
263 Simon Westh Team Full Send H6 26 2026 26 1000 1000 1000
264 Henrik Steen Jensen Birkerøddernes løbeklub H6 27 2027 27 1000 1000 1000
265 Frederik Borch H6 28 2028 28 1000 1000 1000
266 Steffen Kamp Sparta H6 29 2029 29 1000 1000 1000
267 Christian Sputnik Rasmussen Team Full Send H6 30 2030 30 1000 1000 1000
268 Kim Schwaner H6 31 2031 31 1000 1000 1000
269 Anders Jerup christensen H6 32 2032 32 1000 1000 1000
270 Bertram Ørsted H6 33 2033 33 1000 1000 1000
271 Peter Skov-Jensen H6 34 2034 34 1000 1000 1000
272 Henrik Poulsen Løbemotionisten H6 35 2035 35 1000 1000 1000
273 Daniel Madsen H6 36 2036 36 1000 1000 1000
274 Casper Christoffersen H6 37 2037 37 1000 1000 1000
275 Sune Bagger Herlev Tri og Motion H6 38 2038 38 1000 1000 1000
276 Mick Dalum H6 39 2039 39 1000 1000 1000
277 Kristian Lytkjen Skaalum Peeters Kvik Tri Team H6 40 2040 40 1000 1000 1000
278 Peter Christian Dybdal Kvik Tri Team H6 41 2041 41 1000 1000 1000
279 Jesper Handsdal Brøndby Triathlon klub H6 42 2042 42 1000 1000 1000
280 Jeroen de Kort H6 43 2043 43 1000 1000 1000
281 Anders Ørsted H6 44 2044 44 1000 1000 1000
282 Jacob Friss Heidelbach Køge Kost Concept H6 45 2045 45 1000 1000 1000
283 Jack Altenburg Køge Kost Concept H6 46 2046 46 1000 1000 1000
284 John Weinreich H6 47 2047 47 1000 1000 1000
285 Tasman Bleechmore Delegate H6 48 2048 48 1000 1000 1000
286 Tomas Bo Christiansen Boligexperten Administration H6 49 2049 49 1000 1000 1000
287 René Sørensen Tårnby H6 50 2050 50 1000 1000 1000
288 Bjørn Jensen Brøndby Triathlon Club H6 51 2051 51 1000 1000 1000
289 Thomas Jakobsen Tri4 H6 52 2052 52 1000 1000 1000
290 Anders Espersen H6 53 2053 53 1000 1000 1000
291 Ole Horsbøl DI-Teknik A/S H6 54 2054 54 1000 1000 1000
292 Søren Nissen netcompany H6 55 2055 55 1000 1000 1000
293 Lars Lindgren H6 56 2056 56 1000 1000 1000
294 Brian Johansen Teamblånegle H6 57 2057 57 1000 1000 1000
295 Anton Engsted netcompany H6 58 2058 58 1000 1000 1000
296 Lars Mathiassen H6 59 2059 59 1000 1000 1000
297 Juan Crespo Coloplast H6 60 2060 60 1000 1000 1000
298 Kaj Wen netcompany H6 61 2061 61 1000 1000 1000
299 Mikkel Jensen Get Fit Gym H6 62 2062 62 1000 1000 1000
300 Casper Clement H6 63 2063 63 1000 1000 1000
301 Niels Markussen netcompany H6 64 2064 64 1000 1000 1000
302 Knud Lindhard Skovshoved tri H6 65 2065 65 1000 1000 1000
303 Peter Damkjær H6 66 2066 66 1000 1000 1000
304 Stefan Sørensen H6 67 2067 67 1000 1000 1000
305 Henrik Madsen H6 68 2068 68 1000 1000 1000
306 Henrik Andersen H6 69 2069 69 1000 1000 1000
307 Kristian Petersen netcompany H6 70 2070 70 1000 1000 1000
308 Søren Buurskov Larsen Brøndby Triathlon Klub H6 71 2071 71 1000 1000 1000
309 Lene Boesgaard H6 72 2072 72 1000 1000 1000
310 Kim Madsen Fredensborg ak H6 73 2073 73 1000 1000 1000
311 Claus Littau Køge Kost Concept H6 74 2074 74 1000 1000 1000
312 Stig Jensen H6 75 2075 75 1000 1000 1000
313 Martin Hardiman Køge Kost Concept H6 76 2076 76 1000 1000 1000
314 Erik Vilen The Legal Eagle H6 77 2077 77 1000 1000 1000
315 Peter Kastrup-Misir H6 78 2078 78 1000 1000 1000
316 Emil Johan Sørensen H6 79 2079 79 1000 1000 1000
317 Aksel Larsen netcompany H6 80 2080 80 1000 1000 1000
318 Patrick Bastholm Bastrun H6 81 2081 81 1000 1000 1000
319 Micki Andersen Bastrun H6 82 2082 82 1000 1000 1000
320 Mathias Grøning H6 83 2083 83 1000 1000 1000
321 Pernille Hauxner Cepløberne H6 84 2084 84 1000 1000 1000
322 Lars Eriksen TRI 4 H6 85 2085 85 1000 1000 1000
323 Christian Madsen Team snegl H6 86 2086 86 1000 1000 1000
324 Gert Pedersen Stevns løbeklub H6 87 2087 87 1000 1000 1000
325 Lise Vallø Hansen NBRO K12 1 2001 1 1000 1000 1000
326 Bitten Hansen K12 2 2002 2 1000 1000 1000
327 Nanna Krogh Vestergaard K12 3 2003 3 1000 1000 1000
328 Karen Louise Joubert Fullperformance K12 4 2004 4 1000 1000 1000
329 Charlotte Hvid Olavsgaard Kvik Tri Team K12 5 2005 5 1000 1000 1000
330 Astrid Martin K12 6 2006 6 1000 1000 1000
331 Mathilde Carstensen Brøndby Triatlon Club K12 7 2007 7 1000 1000 1000
332 Pernille Karmann Brøndby Triathlon Club K12 8 2008 8 1000 1000 1000
333 Anni Vedel Nuno sport K12 9 2009 9 1000 1000 1000
334 Kamilla Alsing Søndergren K12 10 2010 10 1000 1000 1000
335 Helle Holm Vinkler K12 11 2011 11 1000 1000 1000
336 Christina Fredborg Boligexperten Administration K12 12 2012 12 1000 1000 1000
337 Christina Catharina Dan TEAM CC TRAIL K12 13 2013 13 1000 1000 1000
338 Louise Sass Brøndby Triathlon Club K12 14 2014 14 1000 1000 1000
339 Helle Holm-Nielsen K12 15 2015 15 1000 1000 1000
340 Mette Gjerløv Solrød Atletik og Motion K12 16 2016 16 1000 1000 1000
341 Lene Rasmussen #triletten K12 17 2017 17 1000 1000 1000
342 Anja Yde Brøndby Triathlon Club K12 18 2018 18 1000 1000 1000
343 Dorthe Zurek Cepløberne K12 19 2019 19 1000 1000 1000
344 Pia Frahm Team DistanceRunning K12 20 2020 20 1000 1000 1000
345 Kirsten Ejlskov Jensen PACT K12 21 2021 21 1000 1000 1000
346 Helene bothilde Rønne K12 22 2022 22 1000 1000 1000
347 Anja Lunde Tri4 K12 23 2023 23 1000 1000 1000
348 Pia Werther Jeppesen FIF K12 24 2024 24 1000 1000 1000
349 Marie-Louise Rasmussen K12 25 2025 25 1000 1000 1000
350 Mette Wisbom Thomsen Skovshoved Triathlon Klub K12 26 2026 26 1000 1000 1000
351 Mette Bundgaard FIF K12 27 2027 27 1000 1000 1000
352 Marie-Louise Borella K12 28 2028 28 1000 1000 1000
353 Marie-louise Ridderberg K12 29 2029 29 1000 1000 1000
354 Trille Clemen Jørgensen Naviair K12 30 2030 30 1000 1000 1000
355 Louise Sørensen Team Fort Z! K12 31 2031 31 1000 1000 1000
356 Louise Juul Nielsen K12 32 2032 32 1000 1000 1000
357 Maria Hopfner Kvik Tri Team K12 33 2033 33 1000 1000 1000
358 Sarah Meyer Novo Gruppens Løbeklub K12 34 2034 34 1000 1000 1000
359 Pernille Westh Nunu Sport K12 35 2035 35 1000 1000 1000
360 Anne Böcher Lassen Novo Gruppens Løbeklub K12 36 2036 36 1000 1000 1000
361 Lone Nicolini 4000 K12 37 2037 37 1000 1000 1000
362 Tine Fischer-Nielsen K12 38 2038 38 1000 1000 1000
363 Britta Feusi K12 39 2039 39 1000 1000 1000
364 Ditte Tulinius K12 40 2040 40 1000 1000 1000
365 Lone Tikkanen 3460 K12 41 2041 41 1000 1000 1000
366 Nina Engberg Birkerøddernes løbeklub K12 42 2042 42 1000 1000 1000
367 Helena Højgaard Nielsen K12 43 2043 43 1000 1000 1000
368 Sine Svenningsen K12 44 2044 44 1000 1000 1000
369 Ulla Nedergård 2400 K12 45 2045 45 1000 1000 1000
370 Trine Adamsen Mata Perez K12 46 2046 46 1000 1000 1000
371 Aline Harmand Burros K12 47 2047 47 1000 1000 1000
372 Tine Nielsen Brøndby Triathlon Club K12 48 2048 48 1000 1000 1000
373 Joan Ascanius K12 49 2049 49 1000 1000 1000
374 Christina K12 50 2050 50 1000 1000 1000
375 Rie Rosenstand Novo Gruppens Løbeklub K12 51 2051 51 1000 1000 1000
376 Berit Larsen Solrød A M K12 52 2052 52 1000 1000 1000
377 Laura Simone Rieger The Dining Philosophers K12 53 2053 53 1000 1000 1000
378 Malene Ehrenskjöld K12 54 2054 54 1000 1000 1000
379 Annie Grabski Fritidsagenten K12 55 2055 55 1000 1000 1000
380 Karina Bilberg K12 56 2056 56 1000 1000 1000
381 Susanne Tryde Birkerøddernes Løbeklub K12 57 2057 57 1000 1000 1000
382 Jette Møller birkerøddernes løbeklub K12 58 2058 58 1000 1000 1000
383 Te Hvam Tri Nord K12 59 2059 59 1000 1000 1000
384 Julia Johannsdottir K12 60 2060 60 1000 1000 1000
385 Bettina Langsted K12 61 2061 61 1000 1000 1000
386 Rikke Jepsen K12 62 2062 62 1000 1000 1000
387 Wicki Dosdal-Feddersen K12 63 2063 63 1000 1000 1000
388 Helena Peskova Hansen K12 64 2064 64 1000 1000 1000
389 Sidsel Jaatun K12 65 2065 65 1000 1000 1000
390 Lise Andersen K12 66 2066 66 1000 1000 1000
391 Lene Kongstad Hansen Lenes Beslagsmedie K12 67 2067 67 1000 1000 1000
392 Bettina Clausen K6 1 2001 1 1000 1000 1000
393 Karoline Sidelmann Brinch Novo Gruppens Løbeklub K6 2 2002 2 1000 1000 1000
394 Tine Vogt DMK K6 3 2003 3 1000 1000 1000
395 Didde Dalkvist K6 4 2004 4 1000 1000 1000
396 Anne Bødker K6 5 2005 5 1000 1000 1000
397 Line Dieckmann K6 6 2006 6 1000 1000 1000
398 Nina Rygaard Karlslunde Tri K6 7 2007 7 1000 1000 1000
399 Tilde Plambech Esthers løbehold K6 8 2008 8 1000 1000 1000
400 Laura Espenhain K6 9 2009 9 1000 1000 1000
401 Maria Jorch Andersen Køge Sportsmassage K6 10 2010 10 1000 1000 1000
402 Anne Ebbensgaard Karlslunde Tri K6 11 2011 11 1000 1000 1000
403 Vibeke Folmer K6 12 2012 12 1000 1000 1000
404 Ida Ullitz Team Kraftvrk K6 13 2013 13 1000 1000 1000
405 Nicoline Kirk Sparta K6 14 2014 14 1000 1000 1000
406 Lise Thurmann Bagsværd Atletik Club K6 15 2015 15 1000 1000 1000
407 Daniella Sjöström Get Fit Gym K6 16 2016 16 1000 1000 1000
408 Pia Backhausen K6 17 2017 17 1000 1000 1000
409 Anna Guldborg Ølgaard K6 18 2018 18 1000 1000 1000
410 Terese Ammundsen netcompany K6 19 2019 19 1000 1000 1000
411 Carola Pedersen K6 20 2020 20 1000 1000 1000
412 Mette Hoff Full Perfomance K6 21 2021 21 1000 1000 1000
413 Jeanette Thorning 3000 K6 22 2022 22 1000 1000 1000
414 Carina Ernebjerg The Family K6 23 2023 23 1000 1000 1000
415 Mona Højgaard Pedersen K6 24 2024 24 1000 1000 1000
416 Patricia Larsen Fredensborg ak K6 25 2025 25 1000 1000 1000
417 Nina Lindgren K6 26 2026 26 1000 1000 1000
418 Britt Creffield K6 27 2027 27 1000 1000 1000
419 Annika Valla Broman K6 28 2028 28 1000 1000 1000
420 Ann Louise Syrach Lindgaard Alot K6 29 2029 29 1000 1000 1000
421 Rikke Pedersen K6 30 2030 30 1000 1000 1000
422 Dorte Hjortskov Knudsen 4000 K6 31 2031 31 1000 1000 1000
423 Andrea Andries netcompany K6 32 2032 32 1000 1000 1000
424 Tina Jacobsen Stevns Løbeklub K6 33 2033 33 1000 1000 1000
425 Anne Friis Jensen K6 34 2034 34 1000 1000 1000
426 Mi Vallentin K6 35 2035 35 1000 1000 1000
427 Gitte Smed K6 36 2036 36 1000 1000 1000
428 Iben Rude K6 37 2037 37 1000 1000 1000
429 Christina Lauer K6 38 2038 38 1000 1000 1000
430 Vibeke Zachariassen Solrød A M K6 39 2039 39 1000 1000 1000
431 Ane Hefting K6 40 2040 40 1000 1000 1000
432 Ditte Kivsmose Kaldor Novo Gruppens Løbeklub K6 41 2041 41 1000 1000 1000
433 Annika Bastholm Bastrun K6 42 2042 42 1000 1000 1000
434 Jeanette Munksø Cepløberne K6 43 2043 43 1000 1000 1000
435 Karen Lis Rygaard Cepløberne K6 44 2044 44 1000 1000 1000
436 Mette Steenbeck Bagsværd atletik club K6 45 2045 45 1000 1000 1000
437 Melina Bastholm Bastrun K6 46 2046 46 1000 1000 1000
438 Anna Tomczyk Aarup K6 47 2047 47 1000 1000 1000
439 Karin Hornbøll 2680 K6 48 2048 48 1000 1000 1000
440 Sabine Hansen K6 49 2049 49 1000 1000 1000
441 Carina Skytte Fundracers K6 50 2050 50 1000 1000 1000
442 Mette Christiansen K6 51 2051 51 1000 1000 1000
443 Dorthe Grankvist Copenhagen Frontrunners K6 52 2052 52 1000 1000 1000
444 Sine Rosenberg netcompany K6 53 2053 53 1000 1000 1000
445 Camilla Riel K6 54 2054 54 1000 1000 1000
446 Bente Langkilde Køge Kost Concept K6 55 2055 55 1000 1000 1000
447 Ulla Danker Brøndby Triathlon Club K6 56 2056 56 1000 1000 1000
448 Sara Bentzen K6 57 2057 57 1000 1000 1000
449 Kirsten Gjedde Brøndby Triathlon Club K6 58 2058 58 1000 1000 1000
450 Charlotte Frank K6 59 2059 59 1000 1000 1000
451 Heidi Grevit Stevns løbeklub K6 60 2060 60 1000 1000 1000
452 Dorte Buresø Greve trim K6 61 2061 61 1000 1000 1000
453 Karen Hansen Stevns løbeklub K6 62 2062 62 1000 1000 1000
454 Tina Mogensbæk Copenhagen Frontrunners K6 63 2063 63 1000 1000 1000
455 Maria Kaste Solo Runner K6 64 2064 64 1000 1000 1000
456 Marianne Ørbæk Køge Kost Concept K6 65 2065 65 1000 1000 1000
457 Ida Kai-sørensen K6 66 2066 66 1000 1000 1000
458 Anette Bank 3500 K6 67 2067 67 1000 1000 1000
459 Pernille Crow K6 68 2068 68 1000 1000 1000
460 Birgit Kristensen Fritidsagenten K6 69 2069 69 1000 1000 1000
461 Elly Lindhard Skovshoved tri K6 70 2070 70 1000 1000 1000
462 Nanna Schnipper K6 71 2071 71 1000 1000 1000
463 Camilla Juul K6 72 2072 72 1000 1000 1000
464 Louise Sevelsted K6 73 2073 73 1000 1000 1000
465 Signe Knutzen K6 74 2074 74 1000 1000 1000
466 Bettina Ørsnes Larsen K6 75 2075 75 1000 1000 1000
467 Marianne Kappel TCG K6 76 2076 76 1000 1000 1000
468 Grete Svendsen solrød A M K6 77 2077 77 1000 1000 1000
469 Birgit Poulsen Køge Kost Concept K6 78 2078 78 1000 1000 1000
470 Marianne Vinther K6 79 2079 79 1000 1000 1000
471 Lena Harfot Jensen Brøndby Triathlon Club K6 80 2080 80 1000 1000 1000
472 Line Kongsted K6 81 2081 81 1000 1000 1000
473 Annemette Oksbjerg K6 82 2082 82 1000 1000 1000
474 Annisetta Petersen Greve Trim K6 83 2083 83 1000 1000 1000
475 Karen Marie Jakobsen K6 84 2084 84 1000 1000 1000
476 Mia Johannesen Køge Kost Concept K6 85 2085 85 1000 1000 1000
477 Jette Brøndby Triathlon klub K6 86 2086 86 1000 1000 1000
478 Carina Damborg Jensen Brøndby Triathlon Club K6 87 2087 87 1000 1000 1000
479 Tina Johansson K6 88 2088 88 1000 1000 1000
480 Caroline Chlala K6 89 2089 89 1000 1000 1000
481 Sisse Weinreich cepløberne K6 90 2090 90 1000 1000 1000
482 Annie Kjærside Voigt Stevns løbeklub K6 91 2091 91 1000 1000 1000
483 Charlotte Henker Stevns Løbeklub K6 92 2092 92 1000 1000 1000
484 Helle Eriksen K6 93 2093 93 1000 1000 1000