Sydvest Crossløb 2017/2018 - Cuptilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Oct 07 Oct 28 Nov 18 Dec 02 Jan 06 Jan 27 Feb 24 Mar 10 Mar 24
1 Kristian Bennike Mack M50-59-2 1 125 24 25 25 24 24 24 25 25 25
2 Else Hansen K60-2 1 125 25 25 25 25 0 25 25 0 25
3 Anne Zederkof AK Holstebro K18-39-2 1 125 25 25 25 25 0 25 0 25 25
4 Freja Riegels-jakobsen multiatleterne P11-17-2 1 125 25 25 25 25 25 0 0 25 25
5 Marianne Groth Hansen Team Sdr. Omme IF K50-59-2 1 125 25 25 25 25 25 25 25 25 25
6 Mats Rudklint Ribe Motion - RIMO M50-59-5 1 125 25 25 25 25 25 0 0 23 24
7 Borgarhjørt Holm High5Living K50-59-5 1 125 0 0 0 25 25 25 25 25 25
8 Mathilde Bundgaard Byparken Brørup P0-10-2 1 125 25 25 0 25 25 25 25 0 25
9 Dennis Wittrup Andersen Team Wittrup M18-39-2 1 125 24 24 25 25 24 23 25 25 25
10 Christian Østergaard Jørgensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 1 125 25 25 25 25 0 25 0 23 25
11 Klavs Kleinbergs Team Sdr. Omme IF D11-17-5 1 125 25 25 24 25 20 25 0 25 25
12 Jens Kjær Esbjerg Atletik og Motion M50-59-7 1 125 25 0 25 25 25 25 25 25 0
13 Tobias Kierkgaard D0-10-7 1 125 25 25 0 22 0 25 0 25 25
14 Bjarne Kristensen Esbjerg Atletik og Motion M60-7 1 125 25 0 25 25 25 25 25 25 25
15 Marie Bundesen Team Sdr. Omme IF K18-39-7 1 125 0 25 25 25 25 25 25 25 25
16 Jan Allan Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M60-2 1 125 25 0 0 25 25 0 25 25 0
17 Bente Hagsten Esbjerg Atletik og Motion K40-49-7 1 125 0 25 25 25 25 0 0 25 0
18 Lone Christensen multiatleterne K50-59-7 1 125 25 25 25 25 23 0 0 25 25
19 Lene Anette Nissen GGF Løb K60-7 1 125 25 25 25 25 25 25 0 0 25
20 Viktor Fyhring Sørensen D0-10-2 1 125 0 0 25 25 25 25 25 25 0
21 Mette Thomsen K40-49-2 1 125 0 25 25 25 25 25 25 0 23
22 Rolf B. H. Jakobsen multiatleterne M40-49-5 1 125 25 24 25 25 25 25 0 0 25
23 Rasmus Søndergaard-Nielsen Løbeholdet Nr.Nebel D11-17-7 1 125 25 25 0 25 25 23 25 0 25
24 Birgit Pedersen Team Sdr. Omme IF K60-5 1 125 0 25 25 0 0 25 25 24 25
25 Archie Grimshaw Varde Muay Thai D0-10-5 1 125 25 25 25 25 25 25 24 24 25
26 Lars Nielsen OK Esbjerg M40-49-7 1 125 25 25 25 25 25 25 25 25 25
27 Matilde Bach Osmundsen AmatørTeamJyllerup K18-39-5 1 125 0 25 0 25 25 25 25 25 25
28 Sofie Højbjerg-Sørensen Esbjerg Atletik og Motion P0-10-5 1 125 0 24 25 25 24 0 25 25 25
29 Magnus Bundgaard Byparken Brørup D11-17-2 1 125 25 0 25 25 25 0 25 0 25
30 Charlotte Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund K40-49-5 1 124 0 25 24 0 25 25 25 0 0
31 Anja Hansen SGI Løb P11-17-5 1 124 0 0 25 25 0 24 25 0 25
32 Klaus Nissen M60-5 1 124 25 24 25 24 25 25 22 24 23
33 Mads Mortensen Esbjerg Ungdomstri EUT M18-39-5 1 123 0 24 25 0 24 24 25 25 0
34 Christian S. Andersen byparken brørup D0-10-2 2 123 25 25 24 0 24 24 24 24 25
35 Bente Torbensen Team Skjern Bank Bramming K50-59-7 2 123 0 24 24 0 25 25 25 0 23
36 Jan Aagesen Team Aagesen M40-49-2 1 123 0 25 25 0 23 24 25 24 24
37 Carsten Jensen M18-39-2 2 123 23 25 24 24 25 25 24 24 23
38 Victoria Vestergaard Hansen multiatleterne P11-17-5 2 123 24 25 24 23 25 25 24 0 0
39 Hege Tallaksen SGI Løb K40-49-7 2 122 0 24 24 24 24 25 25 0 21
40 Tina Fjord SGI Løb K18-39-5 2 122 25 24 25 24 24 24 24 23 24
41 Bent Vang M60-5 2 122 24 0 24 23 24 0 0 25 25
42 Lisbeth Hansen Tygesen FitOut K50-59-5 2 122 25 25 24 24 24 23 24 23 23
43 Lasse Søndergaard-Nielsen D11-17-2 2 122 24 25 24 24 0 25 24 0 24
44 Lotte Højbjerg Esbjerg Atletik og Motion K40-49-5 2 122 25 24 25 24 24 0 24 24 23
45 Lotte Wittrup Andersen Team Wittrup K18-39-2 2 122 18 15 20 0 25 24 25 24 24
46 Birte Clement Team Sdr. Omme IF K60-5 2 122 0 24 0 25 0 24 24 25 0
47 Camilla Jessen P0-10-5 2 121 25 0 24 24 23 0 24 24 24
48 Kristina Jessen multiatleterne K18-39-7 2 121 25 24 24 24 24 0 24 0 0
49 Kenneth Vestesen multiatleterne M18-39-7 2 121 24 0 19 23 24 0 25 25 0
50 Christine Juul Beuschau K50-59-5 3 121 24 24 25 23 23 24 23 24 24
51 Christian Hansen Team Sdr. Omme IF M50-59-5 2 121 0 0 0 22 24 25 25 25 0
52 Lene Christensen Team Skjern Bank Bramming K60-7 2 121 24 24 24 0 0 0 0 25 24
53 Jan Aalling Brørup Løbeklub M50-59-7 2 121 0 0 0 24 24 24 24 24 25
54 Nicole Beier ØVIF LØB K40-49-2 2 121 24 24 24 24 24 24 24 25 21
55 Trine Tanggaard multiatleterne P11-17-2 2 121 0 23 24 24 0 24 25 24 23
56 Tonnes Uhd Jepsen Esbjerg Atletik og Motion M60-7 2 121 24 25 0 24 24 0 0 24 23
57 Poul Hansen M60-2 2 121 24 25 24 24 0 23 24 0 0
58 Annette Henriksen Taluniverset K50-59-2 2 120 0 24 24 24 24 0 0 24 24
59 Eskild Landgrebe Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 3 120 22 23 24 24 25 24 0 0 19
60 Dora Smith Team Sdr. Omme IF K60-2 2 120 0 24 24 0 24 23 22 24 24
61 Tom Meyer Andreasen ØVIF LØB M40-49-5 2 120 24 23 24 23 22 23 23 25 24
62 Frederikke Fjord SGI Løb P11-17-2 3 120 23 24 23 23 24 25 24 23 22
63 Liga Kleinberga Team Sdr. Omme IF K40-49-5 3 119 21 19 22 22 21 24 23 25 25
64 Unn Matras Varde Løbemotion K40-49-7 3 119 0 0 22 23 21 24 24 24 24
65 Hanne Damholdt Billund Løbeklub K50-59-7 3 119 0 23 0 0 24 0 24 24 24
66 Ian McGill SGI Løb M50-59-7 3 119 24 25 24 23 22 23 23 23 0
67 Jeanett Jensen K18-39-2 3 119 0 24 23 24 24 23 24 23 0
68 Anton Nielsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion D11-17-5 2 119 24 23 23 24 21 24 22 0 24
69 Karin Rosenberg K60-5 3 118 0 23 0 24 24 23 0 23 24
70 Madara Kleinberga Team Sdr. Omme IF P0-10-2 2 118 23 23 21 22 23 21 16 25 24
71 Jan Vestergård Pedersen Varde M50-59-5 3 118 22 24 23 24 23 22 24 22 23
72 Sofus Kierkgaard D11-17-7 2 118 24 24 0 20 0 22 0 25 23
73 Cecilie Højbjerg-Sørensen Esbjerg Atletik og Motion P0-10-2 3 118 0 24 25 24 24 0 20 18 21
74 Stephanie Vestergaard Hansen multiatleterne P11-17-5 3 118 23 24 23 24 24 20 23 0 0
75 Allan Bernhard M40-49-7 2 118 0 19 20 23 23 24 23 24 24
76 Gert Hansen M50-59-5 4 117 24 23 22 23 22 23 23 24 22
77 Nanette Nikolajsen Esbjerg Ungdomstri EUT P11-17-5 4 117 25 23 22 22 23 21 21 24 0
78 Marianne Pedersen SGI Løb K18-39-5 3 117 24 22 23 23 22 23 0 24 0
79 Noah Grene D0-10-5 2 117 0 23 0 24 0 24 23 0 23
80 Svenne Thiim Ribe Motion - RIMO M60-5 3 117 23 23 0 22 23 24 24 22 0
81 Henrik Aalling Brørup Løbeklub M18-39-7 4 116 0 24 0 22 0 23 24 0 23
82 Susanne Hansen K50-59-2 3 116 0 23 23 0 22 23 24 23 23
83 Kristina Holmgaard Vejen Friskole K18-39-7 3 116 21 20 20 20 22 23 23 24 24
84 Hans Vestergaard Varde Løbemotion M60-7 3 116 21 24 23 22 23 0 24 22 22
85 Anne Thomsen P0-10-2 4 115 0 22 23 21 22 24 21 24 19
86 Amalie Dvinge Agerbo multiatleterne K18-39-5 4 115 23 23 24 22 23 0 0 0 0
87 Alice Due Esbjerg Atletik og Motion K60-2 3 115 23 23 0 23 22 0 0 23 23
88 Jesper Møller Thomsen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 5 115 0 21 23 20 23 22 23 24 22
89 Karina Jørgensen multiatleterne K50-59-7 4 115 23 19 23 23 21 23 23 23 22
90 John Thomsen ØVIF LØB M40-49-5 3 115 23 0 20 21 23 21 24 22 23
91 Anne Johansen multiatleterne K18-39-7 4 114 23 22 0 22 23 24 0 0 0
92 Anne Høj K40-49-7 4 114 23 23 23 22 23 0 0 20 18
93 Peder Juul Beuschau Team Beuschau M40-49-7 3 114 0 0 21 1 22 22 24 23 23
94 Karl Emil Rosenberg D11-17-2 3 114 21 21 22 20 23 24 22 23 22
95 Dorthe Holm Henriksen NRUI K18-39-2 4 114 21 23 0 23 23 22 23 22 0
96 Tobias K. T. Mikkelsen Byparken Brørup D0-10-2 3 114 24 20 21 23 23 0 18 18 23
97 Johannes Christensen Team Sdr. Omme IF M60-7 4 113 0 22 0 20 21 24 23 23 21
98 Thomas Nissen Esbjerg M18-39-5 2 113 25 21 21 23 20 19 21 22 22
99 Ole Henriksen Taluniverset M60-2 3 113 23 23 23 22 22 0 0 0 0
100 Berit Vestergaard SGI Løb K50-59-2 4 113 24 20 0 23 23 0 21 21 22
101 Mathilde Schwartz P0-10-5 3 113 0 0 23 0 22 23 22 0 23
102 Flemming Smith Team Sdr. Omme IF M60-5 4 113 0 21 22 0 22 23 23 23 22
103 Christian Knippel Knudsen M18-39-5 3 113 0 0 23 0 21 22 23 0 24
104 Birgit Greve Hansen Trim-Tistrup K60-2 4 113 24 0 0 24 23 22 20 0 0
105 Gitte Elbæk Mack K40-49-2 3 113 19 20 23 18 23 23 20 24 0
106 Lis Aalling Brørup Løbeklub K50-59-7 5 113 0 22 0 24 22 24 0 21 0
107 Torbjørn Holm Lund D0-10-2 4 113 0 0 20 24 0 23 22 22 22
108 Anna Margrethe Bruun Brørup Løbeklub K60-5 4 112 24 0 22 0 22 21 22 0 22
109 Linda de-la-Motte ØVIF LØB K40-49-5 4 112 24 22 0 0 20 22 22 0 22
110 Natasja Thomsen ØVIF LØB P0-10-2 5 112 13 0 20 23 19 0 24 23 22
111 Claus Damholdt Billund Løbeklub M50-59-7 4 112 0 24 0 0 23 21 19 21 23
112 Lizette Nikolajsen Esbjerg Ungdomstri EUT P11-17-5 5 111 0 22 0 21 22 22 22 23 0
113 Orla Christensen Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 5 111 21 22 23 22 21 0 22 22 18
114 Ulla Nielsen Glejbjerg K40-49-7 5 111 21 21 20 19 20 23 23 0 23
115 Michael Hartmann Brørup Løbeklub M40-49-7 4 111 0 0 19 24 24 23 0 0 21
116 Lars Møller SGI Løb M40-49-7 5 110 23 24 0 19 18 0 22 22 0
117 Maria Rosenberg GGF Løb K40-49-7 6 110 24 22 21 21 19 21 21 22 20
118 Liselotte Sjøgaard Billund Løbeklub K50-59-5 4 110 0 23 22 22 21 0 22 0 21
119 Lone Birgitte Pedersen High5Living K60-5 5 110 25 0 0 20 21 20 21 0 23
120 Arne Svendstrup multiatleterne M60-7 5 110 22 23 22 21 22 0 0 0 20
121 Andreas Nikolajsen Esbjerg Ungdomstri EUT D11-17-5 3 110 23 19 0 0 22 23 23 0 0
122 Ole Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 6 110 23 22 14 21 0 0 22 22 0
123 Connie Kristensen Ribe Motion - RIMO K60-5 6 109 16 18 23 0 23 0 23 22 0
124 Jørgen Clement Team Sdr. Omme IF M60-2 4 109 0 22 0 20 0 21 23 23 0
125 Cecilie Thomsen ØVIF LØB P11-17-2 4 109 21 0 18 19 21 23 22 22 21
126 Per Frøkjær Varde Park Løb M60-5 5 109 22 22 23 21 21 0 0 0 0
127 Jane Andersen Byparken Brørup K18-39-2 5 108 0 0 22 20 22 21 0 0 23
128 Marcus K. T. Mikkelsen Byparken Brørup D11-17-2 4 108 22 19 21 0 22 0 21 22 19
129 Marianne Egeris Hansen multiatleterne K40-49-2 4 108 22 12 20 21 20 21 22 22 0
130 Mathilde F. Hansen Ribe Motion - RIMO K18-39-5 5 108 22 0 21 21 21 0 0 22 22
131 Christina Buch Nielsen K40-49-5 5 108 19 20 23 23 23 0 0 0 0
132 Oliver Holm Henriksen NRUI D0-10-2 5 107 23 19 18 21 0 21 0 23 0
133 Claus Danielsen M50-59-7 6 107 23 0 0 19 19 22 0 0 24
134 Thomas Sølbeck ØVIF LØB M40-49-5 4 106 0 21 23 19 19 19 20 20 22
135 Lars Bang multiatleterne M50-59-5 5 106 23 20 21 20 20 20 21 20 21
136 Claus Milland Schmidt Billund Løbeklub M40-49-7 6 106 0 23 22 0 19 21 0 20 20
137 Lone Sørensen K50-59-2 5 105 0 19 20 22 20 20 0 22 21
138 Pernille Lauridsen SGI Løb K18-39-7 5 105 22 19 18 21 21 0 22 0 0
139 Stephanie Gärtner P11-17-2 5 105 0 0 22 21 0 22 18 20 20
140 Gjerluf Hansen Brørup Løbeklub M60-5 6 105 21 20 0 0 0 22 21 0 21
141 Sofie Vibe Sørensen P0-10-5 4 105 0 21 0 20 20 22 0 0 22
142 Jeannette Cincinnatus K50-59-5 5 104 20 22 0 19 20 21 21 0 20
143 Ditte Vindbjerg SSK Løb K18-39-5 6 104 17 0 20 18 19 21 23 21 0
144 Kurt Lykke multiatleterne M50-59-5 6 104 21 21 0 0 19 21 20 21 0
145 Leif Hansen SGI Løb / FV Motion M40-49-5 5 104 0 20 22 20 17 18 21 0 21
146 Felix Gärtner D0-10-2 6 103 0 21 19 20 0 17 20 21 21
147 Regner Knudsen Team Sdr. Omme IF M60-7 6 103 0 21 21 0 20 0 22 0 19
148 Patric K. Jensen Ribe Motion - RIMO D11-17-5 4 103 0 14 19 21 0 18 18 23 22
149 Andreas Michaelsen SGI Løb D0-10-5 3 103 0 21 21 0 21 17 0 23 0
150 Kira Klit K18-39-5 7 102 21 0 18 16 16 20 22 20 19
151 Lisette Enggaard SGI Løb K50-59-7 6 102 0 16 21 21 17 21 21 18 0
152 Liga Riekstina Team Sdr. Omme IF K18-39-5 8 102 0 19 22 19 20 22 6 0 0
153 Finn Hansen NRUI M60-5 7 102 20 19 21 20 18 21 0 20 0
154 Mie Donslund NRUI K18-39-2 6 102 20 17 19 0 19 18 22 20 21
155 Christina Hansen multiatleterne K40-49-5 6 102 0 17 18 17 17 21 19 23 21
156 Noah Holm Byparken Brørup D0-10-5 4 102 24 19 18 20 19 0 0 20 19
157 Mette Hauger ØVIF LØB K40-49-2 5 101 0 18 19 22 0 0 21 21 0
158 Lene Kahr Billund Løbeklub K60-5 7 101 22 0 19 21 19 19 0 0 20
159 Peter Bernhard SGI Løb M50-59-7 7 101 19 23 22 20 17 2 0 6 1
160 Anette Nissen Løb - Grimstrup IF K50-59-5 6 100 22 20 21 18 18 17 19 17 15
161 Britta Nylin Vejen AF - Atletik og Løbemotion K60-5 8 100 0 22 21 0 20 18 19 0 0
162 Michael Mikkelsen Byparken Brørup M18-39-5 4 100 22 18 18 0 17 0 0 21 21
163 Henrik Haure Billund Løbeklub M18-39-7 7 100 0 0 18 16 20 20 0 21 21
164 Christoffer Frost Johansen Team Sdr. Omme IF M18-39-5 5 100 0 25 0 25 25 25 0 0 0
165 Henrik Søndergaard-Nielsen Løbeholdet Nr.Nebel M40-49-5 6 100 0 17 19 0 18 17 22 21 20
166 Nikolai Pedersen SGI Løb D11-17-5 5 100 21 15 21 22 17 19 0 0 0
167 Majbritt Gynthersen multiatleterne K50-59-2 6 100 23 18 19 0 19 19 19 20 19
168 Hayde Svarrer ØVIF LØB K40-49-7 7 99 22 18 19 7 16 0 22 18 16
169 Ilse Simonsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion K60-5 9 99 23 20 0 0 0 17 0 21 18
170 Lotte Aarhus Fyhn K18-39-7 6 99 19 17 14 17 17 21 0 19 23
171 Valdemar Drangsfeldt D0-10-2 7 98 17 15 16 16 22 20 19 20 7
172 Natasja Elbæk Mack P11-17-2 6 98 22 17 19 18 19 19 19 19 18
173 Erling Christensen Team Sdr. Omme IF M60-2 5 98 0 0 0 0 24 25 0 24 25
174 Kathrine Østergård Wollerup P11-17-5 6 97 19 19 19 19 0 17 0 21 0
175 Camilla Buch Nielsen P11-17-5 7 97 22 20 20 18 17 0 0 0 0
176 Helle M. Jensen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 7 97 21 0 20 17 17 19 18 19 0
177 Emilie Lodahl Ellehage NRUI P0-10-2 6 97 0 20 24 0 21 17 15 0 0
178 Bent Pedersen Team Skjern Bank Bramming M60-5 8 97 19 18 20 18 0 0 19 19 20
179 Vibeke Nielsen Byparken Brørup K50-59-5 8 96 18 21 19 20 0 0 0 15 18
180 Victor Hjorth Sørensen Vejen AF - Atletik og Løbemotion D11-17-5 6 96 0 18 20 0 15 20 0 0 23
181 Johnny Kaus Team Sdr. Omme IF M40-49-5 7 96 22 16 0 17 0 15 19 19 19
182 Simon Bertram Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 8 95 0 17 20 17 22 19 0 0 0
183 John Thiim Esbjerg Atletik og Motion M50-59-5 7 95 20 18 0 19 16 19 0 18 19
184 Finn Østergaard Ribe Motion - RIMO M60-7 7 95 19 18 17 19 18 0 21 0 18
185 Simon Hahne Team Sdr. Omme IF M18-39-5 6 94 0 0 24 24 23 23 0 0 0
186 Dean Grene multiatleterne M40-49-7 7 94 0 20 0 21 16 19 18 0 1
187 Charlotte Gärtner K18-39-2 7 94 0 18 17 18 0 19 20 17 19
188 Marianne Stokholm Team Sdr. Omme IF K50-59-5 9 94 0 18 0 15 0 20 20 21 0
189 Mikkel Gier Larsen M18-39-5 7 94 0 0 0 0 0 21 24 24 25
190 Finn Lauritzen Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 8 93 18 17 19 16 18 16 21 0 11
191 Anja Asmussen SGI Løb K40-49-5 7 93 0 14 20 14 18 20 0 21 11
192 Ingrid Christensen Team Sdr. Omme IF K60-5 10 93 0 17 0 19 18 15 20 0 19
193 Lisbeth Venø Team Sdr. Omme IF K18-39-7 7 93 0 0 13 18 0 22 0 22 18
194 Søren Peter Dam Tirsdagsklubben M40-49-7 8 93 18 21 17 20 17 16 0 0 13
195 Kurt Nissen GGF Løb M60-7 8 93 17 17 18 17 17 22 0 19 17
196 Poul Erik Nesager Vejen AF - Atletik og Løbemotion M60-7 9 93 18 0 16 16 0 23 0 20 16
197 Peter Krammer Varde Løbemotion M50-59-7 9 93 0 18 17 18 16 20 0 20 0
198 Michael Sander Karstensen NRUI M18-39-5 8 92 19 13 14 19 16 16 18 0 20
199 Henrik Thrane Jensen multiatleterne M40-49-7 9 92 21 22 0 0 20 18 0 11 0
200 Finn Simony M60-7 10 92 16 16 20 0 19 0 0 21 0
201 Inge lise Pedersen Ølgod Løb og Motion K60-5 11 92 17 19 18 18 0 14 0 20 17
202 Kai Thomsen Team Sdr. Omme IF M60-2 6 92 0 24 25 21 0 22 0 0 0
203 Anne-Sofie Christensen ØVIF LØB P0-10-2 7 92 21 19 17 16 0 0 19 0 0
204 Lasse Iversen Hansen Team Skjern Bank Bramming M50-59-5 8 91 19 0 18 17 17 0 0 0 20
205 Louise Wehner K18-39-5 9 91 16 18 0 20 9 0 16 0 21
206 Egon Nissen Dansk Halvmarthon Klub M60-7 11 91 20 19 15 18 16 0 0 18 0
207 Marianne Lodberg SGI Løb K50-59-5 10 90 19 19 0 14 16 0 0 22 0
208 Marika Brogaard SGI Løb P11-17-2 7 90 24 0 0 22 0 0 23 21 0
209 Lea Rosa Hansen Varde Løbemotion K18-39-5 10 90 13 14 16 13 18 19 0 19 18
210 Tom Thuesen Henriksen D11-17-2 5 90 23 22 0 21 0 0 0 24 0
211 Heino Aalling Brørup Løbeklub M18-39-7 9 89 0 11 0 11 17 0 21 20 20
212 Mathilde Sørensen SGI Løb P11-17-5 8 89 0 18 21 16 18 16 0 10 0
213 Martin Balsby Taluniverset M40-49-5 8 89 0 18 18 18 16 0 0 18 17
214 Mette Vejrup Ribe Trim K18-39-7 8 89 0 14 0 14 0 0 21 18 22
215 Finn Thomsen multiatleterne M50-59-5 9 89 0 22 24 0 21 0 22 0 0
216 Henriette Tanggaard multiatleterne K40-49-5 8 89 17 15 19 15 0 16 0 22 0
217 Flemming Agerbo M50-59-5 10 89 16 17 20 18 18 0 0 0 0
218 Jens Kristensen SGI Løb M60-5 9 89 0 17 0 19 17 0 18 18 0
219 Dorthe Christensen Team Sdr. Omme IF K50-59-5 11 89 0 0 23 0 22 22 0 0 22
220 Silas Gärtner Ølgod Løb og Motion D11-17-5 7 89 0 16 15 18 0 17 16 18 20
221 Thorvald Andersen ØVIF LØB M60-5 10 89 18 16 0 0 19 0 17 0 19
222 Aleksandra Elbæk Mack P11-17-2 8 89 20 15 17 17 17 17 17 18 0
223 Ryan Nielsen M50-59-5 11 88 0 0 17 15 13 17 19 17 18
224 Grethe Bruntse Ribe Motion - RIMO K50-59-2 7 88 0 22 22 0 0 22 22 0 0
225 Peter Groth Hansen Team Sdr. Omme IF D11-17-5 8 88 0 22 0 23 0 0 19 24 0
226 René Gier Vemmelund M18-39-5 9 88 0 0 0 0 0 20 22 23 23
227 Kasper Pedersen Team EP Auto M18-39-7 10 88 20 12 17 14 19 18 0 0 0
228 Tobias Michaelsen SGI Løb D0-10-5 5 87 0 0 20 0 23 22 0 22 0
229 Peter Boye M50-59-7 10 87 13 14 0 15 15 19 0 19 19
230 Jens Thyssen M18-39-5 10 87 20 0 17 0 11 0 16 17 17
231 Jacob Christensen Venø D11-17-5 9 87 0 12 16 20 2 15 17 16 18
232 Majbitt Rasmussen NRUI K18-39-2 8 87 0 12 18 22 15 0 0 0 20
233 Christian Jespersen Ribe Motion - RIMO M60-5 11 86 17 0 19 0 0 0 16 16 18
234 William Elias Aagesen Team Aagesen D0-10-2 8 86 0 16 17 0 17 16 16 16 20
235 Isabella Fjord SGI Løb P0-10-2 8 86 11 10 14 20 13 16 17 16 17
236 René Jørgensen Løberen M40-49-7 10 86 24 0 0 22 0 0 19 21 0
237 Lilli Carstensen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 12 85 12 13 18 0 0 16 17 18 16
238 Helena Holm Lund P0-10-2 9 85 0 0 22 15 10 18 0 0 20
239 Hanne Egeris Hansen multiatleterne K18-39-2 9 84 19 14 0 0 0 17 18 16 0
240 Thomas Michaelsen multiatleterne M40-49-7 11 84 0 1 13 0 15 17 0 17 22
241 Ole Jensen SGI Løb M40-49-5 9 84 21 0 12 14 15 16 0 0 18
242 Jane Bloch-Nielsen SGI Løb K60-5 12 84 21 0 20 22 0 0 0 0 21
243 Susan Bjergbæk IVG K18-39-7 9 84 0 21 21 0 19 0 0 23 0
244 Morten Mosevang Pedersen Brørup Løbeklub M18-39-7 11 84 0 0 0 0 12 17 20 17 18
245 Mathilde Wittrup Andersen Team Wittrup P0-10-2 10 83 20 17 15 0 11 15 0 15 16
246 Birgit Thomsen ØVIF LØB K40-49-5 9 83 15 0 17 16 0 0 17 0 18
247 Michael Hammerstrøm Ribe Motion - RIMO M50-59-5 12 83 0 15 16 16 14 0 18 16 17
248 Rune Egede Pedersen multiatleterne M18-39-7 12 83 17 8 15 10 14 16 19 14 16
249 Valdemar Rosenberg D0-10-2 9 82 0 1 6 8 16 18 17 13 18
250 Susanne Larsen Ribe Motion - RIMO K40-49-5 10 81 13 1 16 11 0 17 14 20 14
251 Kenneth Hansen Esbjerg Atletik og Motion M40-49-5 10 81 20 15 0 12 10 0 17 15 14
252 Rene Lodahl NRUI M40-49-7 12 81 14 12 11 12 14 11 17 19 17
253 Vera Mortensen K18-39-2 10 81 17 16 16 0 16 16 0 15 16
254 Lene Johansen multiatleterne K50-59-7 7 81 22 18 0 0 19 22 0 0 0
255 Kurt Olsen multiatleterne M50-59-7 11 81 17 15 16 17 0 15 0 16 0
256 Ulla Radmer multiatleterne K40-49-7 8 81 18 16 0 0 13 17 17 0 0
257 Klaus Brink Nielsen Varde Løbemotion M40-49-5 11 80 11 1 16 15 0 14 18 17 0
258 Kasper Pelle Jensen M18-39-5 11 80 24 0 20 0 19 17 0 0 0
259 Gitte Dahl Gravesen SGI Løb K50-59-7 8 79 0 17 0 22 20 0 0 20 0
260 Gert Madsen ETOM - Esbjerg Tri & Multisport M40-49-7 13 79 11 8 16 17 9 13 16 16 14
261 Steffen Jakobsen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 13 79 0 18 21 19 21 0 0 0 0
262 Camilla Brinch Clasen K18-39-5 11 79 8 7 14 12 14 18 14 16 17
263 Rasmus Clemmensen D11-17-5 10 79 22 20 0 0 16 21 0 0 0
264 Mikkel Bejer Thrane Team Musse D11-17-5 11 78 0 13 17 0 13 16 0 0 19
265 Camilla Meng SGI Løb K40-49-5 11 78 20 18 21 0 19 0 0 0 0
266 Erik M. V. Sørensen Brørup Løbeklub M50-59-7 12 78 20 20 0 0 11 18 0 0 9
267 Stefan Møller Byparken Brørup M18-39-5 12 78 17 16 11 18 0 0 0 0 16
268 Anita Jessen Varde Løbemotion K50-59-5 13 78 16 16 14 0 15 15 0 16 14
269 Martin Mortensen SGI Løb M18-39-5 13 78 18 14 12 16 13 0 14 16 14
270 Andreas Jessen D11-17-5 12 77 18 9 13 16 12 0 12 13 17
271 Cecilie Nørskov Bruun SGI Løb P0-10-2 11 77 0 0 18 19 17 23 0 0 0
272 Claus Jensen GGF Løb M40-49-7 14 77 22 17 0 0 0 0 20 0 18
273 Bettina Larsen Familiesalonen K40-49-7 9 77 0 8 12 10 22 0 0 0 25
274 Jan Thomsen M40-49-7 15 75 13 13 12 16 13 15 13 18 0
275 Jeppe Nielsen Team EP Auto M18-39-7 14 75 19 10 0 9 18 0 0 19 0
276 Keld Nyland SGI Løb M40-49-2 2 75 0 0 0 0 25 25 0 0 25
277 Andreas Beier ØVIF LØB D0-10-2 10 74 15 0 10 15 13 14 11 8 17
278 Yvonne Bromerholm Team Skjern Bank Bramming K40-49-7 10 74 15 4 0 18 9 18 0 14 0
279 Jesper Møller DGI Sydvest M40-49-5 12 73 0 0 0 24 24 0 25 0 0
280 Signe Ravnholt Gram P11-17-7 1 73 24 0 25 24 0 0 0 0 0
281 Linda Josefsen Team Skjern Bank Bramming K50-59-7 9 73 0 0 19 19 16 0 0 19 0
282 Laura Svarrer-Nielsen ØVIF LØB P11-17-5 9 72 21 17 0 0 15 0 19 0 0
283 Per Kjølby Multiatleterne M40-49-2 3 72 0 23 0 24 0 0 0 25 0
284 Josh Mewillian Esbjerg Motion D11-17-2 6 71 0 0 23 23 0 0 0 25 0
285 Helle Lykke Nielsen SGI Løb K50-59-7 10 71 0 15 18 18 0 20 0 0 0
286 Holger Andersen Ribe Motion - RIMO M50-59-7 13 71 7 6 0 3 14 10 20 0 20
287 Marianne Pelle Jensen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 14 71 13 15 15 0 14 14 0 0 0
288 Daniel Sølbeck D0-10-7 2 71 0 0 23 23 25 0 0 0 0
289 Bjarne Hartmann Brørup Løbeklub M40-49-7 16 70 20 14 0 10 0 0 12 14 9
290 Laila Brinck SGI Løb K50-59-5 15 70 10 12 16 12 3 13 10 12 17
291 Jesper Loft Mikkelsen SGI Løb M18-39-5 14 70 16 10 10 14 0 13 12 0 15
292 Brian Venø M40-49-5 13 70 15 7 8 4 4 11 15 13 16
293 Torben Hansen Brørup Løbeklub M40-49-7 17 70 16 15 0 14 0 14 0 0 11
294 Lone Aagaard K50-59-5 16 69 15 17 0 13 13 9 0 0 11
295 Sif Mathilde Svarrer-Nielsen ØVIF LØB P0-10-2 12 69 17 15 0 0 14 0 23 0 0
296 Lukas Hansen SGI Løb D11-17-5 13 69 0 8 12 15 11 14 14 14 0
297 June Knudsen K40-49-7 11 69 0 10 16 16 12 0 0 15 0
298 Freya Korntved Byparken Brørup P0-10-2 13 69 14 0 10 14 0 13 13 0 15
299 Viktor Debel Wehner D0-10-5 6 68 0 0 0 0 24 0 22 0 22
300 Niels Peder Bruun NRUI M50-59-5 13 68 6 0 0 10 12 15 16 15 0
301 Jørgen Højgård Team Sdr. Omme IF M50-59-5 14 68 0 16 19 0 15 18 0 0 0
302 Mette Schmidt Kristensen K40-49-5 12 68 0 0 11 20 0 19 18 0 0
303 Anders Gammelgaard SGI Løb M18-39-5 15 68 0 11 19 0 0 18 0 20 0
304 Dorthe Lindberg Schmidt ETOM - Esbjerg Tri & Multisport K40-49-7 12 67 25 0 0 0 0 0 0 23 19
305 Peter S. Jensen Billund Løbeklub M50-59-7 14 67 9 11 9 6 0 13 15 15 13
306 Rie Ravnholt Gram K40-49-7 13 67 0 11 15 17 11 0 0 13 0
307 Per Daugaard Varde Løbemotion M50-59-5 15 67 13 11 12 11 11 13 14 14 13
308 Magnus Søndergaard-Nielsen Løbeholdet Nr.Nebel D0-10-2 11 67 0 0 0 22 0 22 23 0 0
309 Bruno Holm Byparken Brørup M40-49-5 14 67 19 1 11 10 9 0 0 12 15
310 Ole Eriksen multiatleterne M50-59-7 15 66 0 10 12 0 10 0 0 18 16
311 Ib Brun Billund Løbeklub M50-59-7 16 66 0 9 0 11 9 12 14 14 15
312 Pou Erik Friis Varde Løbemotion M50-59-7 17 66 12 1 15 12 0 0 17 0 10
313 Trine Jensen K18-39-7 10 66 0 23 23 0 20 0 0 0 0
314 Gitte Tronøe Løbeholdet Nr.Nebel K40-49-7 14 65 19 14 0 14 0 0 18 0 0
315 Cira Madsen ØVIF LØB K18-39-5 12 65 2 4 0 14 15 17 0 0 15
316 Frederikke Heesgaard Byparken Brørup P0-10-5 5 65 0 22 21 22 0 0 0 0 0
317 Jette Brogaard SGI Løb K40-49-5 13 65 14 11 0 5 4 13 8 19 0
318 Jesper Jøker Eg Billund Løbeklub M40-49-7 18 65 0 0 0 0 12 9 15 13 16
319 Dorte Thuesen Henriksen K40-49-7 15 65 0 0 18 15 15 0 0 17 0
320 Gitte Schøler Team Skjern Bank Bramming K40-49-5 14 65 0 0 10 2 14 14 0 15 12
321 Emilie Venø Team Sdr. Omme IF P0-10-2 14 64 0 9 13 0 0 10 14 0 18
322 Michelle Toft K18-39-7 11 64 14 11 0 0 0 0 20 0 19
323 Frank Venø Team Sdr. Omme IF M18-39-7 15 64 0 1 12 1 0 15 4 16 17
324 Jonas Pedersen multiatleterne D0-10-2 12 64 18 14 14 0 18 0 0 0 0
325 Simon Jæger D11-17-5 14 63 17 6 9 14 5 12 11 0 0
326 Gerda Jakobsen Ølgod Løb og Motion K50-59-2 8 63 0 21 21 21 0 0 0 0 0
327 Signe Johansen multiatleterne K18-39-2 11 63 0 0 21 21 21 0 0 0 0
328 Martin Grimshaw Varde Muay Thai M18-39-7 16 63 18 5 13 1 13 13 3 1 6
329 Freja Kikkenborg SGI Løb P11-17-2 9 63 0 20 21 0 22 0 0 0 0
330 Egon Lamp Varde Løbemotion M50-59-7 18 63 0 8 11 8 13 7 12 13 14
331 Cecilie Grøndahl Pedersen Ribe Motion - RIMO P0-10-2 15 63 22 0 0 0 20 0 0 21 0
332 Pia Rasmussen SGI Løb K40-49-2 6 63 0 19 0 23 21 0 0 0 0
333 Dorthe Thøstesen Billund Løbeklub K40-49-5 15 62 4 12 1 10 0 15 15 10 8
334 Merete Sørensen Team Sdr. Omme IF K18-39-2 12 62 0 11 15 0 0 0 0 18 18
335 Anette Trip Vilhelmsen SGI Løb K50-59-7 11 62 0 20 0 20 0 0 0 22 0
336 Henrik Gravesen SGI Løb M50-59-7 19 62 0 21 0 21 20 0 0 0 0
337 Grethe K. Kjær Ribe Motion - RIMO K40-49-5 16 62 12 1 12 1 0 8 11 14 13
338 Peter Clemmensen SGI Løb M40-49-5 15 62 0 9 9 9 8 12 14 14 13
339 Sanne Arentoft K18-39-5 13 62 0 20 19 0 0 0 0 0 23
340 Susanne Lundbye Bekke Byparken Brørup K18-39-5 14 62 0 11 13 11 8 14 11 9 13
341 Hanne Winkler Løbeholdet Nr.Nebel K40-49-7 16 61 20 17 17 0 7 0 0 0 0
342 Anders Kristensen DGI Sydvest M50-59-5 16 61 12 10 14 0 0 0 10 13 12
343 Hanne Kruse Olsen Brørup Løbeklub K40-49-5 17 61 16 0 13 0 15 0 0 17 0
344 Thomas Rask Vejen Friskole M40-49-7 19 60 0 0 0 0 21 20 0 0 19
345 Henrik Hvidtfeldt Tirsdagsklubben M40-49-7 20 60 1 6 9 13 11 12 0 0 15
346 Bodil Kristensen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 17 60 0 0 0 21 19 0 0 20 0
347 Birgitte Jensen Løbeholdet Nr.Nebel K18-39-7 12 60 0 10 15 0 15 20 0 0 0
348 Rasmus Brink Nielsen Varde Løbe Motion D0-10-5 7 60 23 18 0 19 0 0 0 0 0
349 Torben Jensen Team Musse M18-39-7 17 60 0 0 11 0 11 6 17 0 15
350 Smilla Brogaard SGI Løb P0-10-2 16 60 0 0 0 0 0 20 18 22 0
351 Henriette Anthonsen SGI Løb K40-49-7 17 60 0 13 13 11 8 15 0 0 0
352 Clara Andersen Byparken Brørup P11-17-2 10 60 0 0 0 0 20 21 0 0 19
353 Flemming Sørensen Vejen AF - Atletik og Løbemotion M50-59-7 20 60 0 19 18 0 0 1 0 0 22
354 Thor Gadegaard Nielsen OK Esbjerg D0-10-2 13 59 0 0 0 0 0 19 21 19 0
355 Anita Løvenhardt Skjern løbeklub K40-49-7 18 59 0 0 0 0 18 22 19 0 0
356 Dorthe Kolster Nørskov SGI Løb K50-59-5 18 59 0 11 13 10 12 4 0 9 13
357 Lars-Henrik Just Team Skjern Bank Bramming M50-59-7 21 59 14 0 14 0 0 14 0 0 17
358 Carsten Meng SGI Løb M40-49-5 16 58 17 10 17 0 14 0 0 0 0
359 Sigurd Ravnholt D11-17-5 15 58 19 11 0 19 9 0 0 0 0
360 Jonas Pedersen multiatleterne D0-10-5 8 58 0 0 0 0 0 18 20 0 20
361 Luna Stage Hansen Nr. Nebel Løbehold P0-10-2 17 57 0 21 0 18 18 0 0 0 0
362 Anders Kruse Vejen Friskole D0-10-2 14 56 13 3 9 0 0 12 0 7 15
363 Lone Kodal FitOut K50-59-5 19 56 14 14 17 11 0 0 0 0 0
364 Mia Schaumann Varde Løbemotion K18-39-5 15 56 18 21 17 0 0 0 0 0 0
365 Jørn Juel Strebøl Bramming IF M50-59-7 22 56 11 1 0 7 8 5 18 0 12
366 Kristian Holmgaard Vejen Friskole D0-10-2 15 55 14 2 8 0 0 13 0 6 14
367 Johanne Østergård Wollerup P0-10-2 18 55 15 7 8 12 0 8 0 12 0
368 Silas Kjølby Jacobsen Multiatleterne D0-10-2 16 55 0 23 0 17 15 0 0 0 0
369 Claus Glass M50-59-5 17 55 14 12 0 13 0 16 0 0 0
370 Birgitte Ellehage NRUI K40-49-2 7 55 20 13 0 0 0 22 0 0 0
371 Tina Vind SGI Løb K40-49-5 18 55 1 1 3 4 1 18 16 12 5
372 Ulrik Kynde M40-49-7 21 54 7 11 0 1 6 10 11 15 0
373 Julie Sander Danielsen P11-17-5 10 54 20 0 0 0 16 18 0 0 0
374 Helene Mønsted ØVIF LØB K18-39-5 16 54 6 0 0 10 0 0 12 10 16
375 Mette Kierkgaard K40-49-7 19 54 10 7 0 8 0 0 0 12 17
376 Linda Vadgård Hansen K18-39-7 13 53 0 16 0 19 18 0 0 0 0
377 Line Espenhain K18-39-7 14 53 0 0 0 13 0 19 0 0 21
378 Flemming Jørgensen multiatleterne M50-59-7 23 53 6 1 8 9 0 9 16 11 8
379 Lene Langelund SGI Løb K50-59-5 20 52 0 9 12 9 11 0 0 11 0
380 Glenn Kreuz Jensen multiatleterne M40-49-5 17 52 16 11 13 0 12 0 0 0 0
381 Camilla Tobøl Andersen K18-39-5 17 52 15 0 0 17 0 0 0 0 20
382 Pernille Skov-Poulsen K18-39-7 15 52 20 0 16 16 0 0 0 0 0
383 Torben Iversen M50-59-7 24 52 15 16 21 0 0 0 0 0 0
384 Annette Iversen K40-49-7 20 51 0 5 10 6 5 14 16 0 0
385 Tove Hansen Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 21 51 11 6 10 1 10 5 11 0 9
386 Anders Holmgaard SGI Løb M18-39-7 18 51 21 16 0 13 0 0 0 1 0
387 Morten Borg multiatleterne M18-39-7 19 51 0 2 0 15 16 0 0 18 0
388 Mette Sølbeck K18-39-7 16 51 0 0 0 15 16 0 0 0 20
389 Sofie Grøndahl Pedersen Ribe Motion - RIMO P0-10-2 19 50 16 14 0 0 0 0 0 20 0
390 Katharina Schmidt Madsen ETOM - Esbjerg Tri & Multisport P11-17-7 2 50 25 0 0 25 0 0 0 0 0
391 Jens Buch Esbjerg Atletik og Motion M60-5 12 50 0 25 0 25 0 0 0 0 0
392 Cecilie Korntved Byparken Brørup P0-10-2 20 50 9 0 11 9 0 12 0 0 9
393 Thomas Nielsen bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 16 49 0 0 0 0 24 0 25 0 0
394 Carsten Høxbro M18-39-7 20 49 8 1 0 0 3 11 15 12 0
395 John Hansen SGI Løb M40-49-2 4 49 0 24 0 25 0 0 0 0 0
396 Tue Fyhring Sørensen M50-59-5 18 49 0 7 13 9 0 0 0 12 8
397 Tina Bundgaard Byparken Brørup K40-49-5 19 49 11 9 8 8 5 0 13 0 7
398 Rasmus Lodberg D0-10-2 17 49 11 0 0 0 0 11 12 15 0
399 Susanne Nyland SGI Løb K40-49-5 20 48 5 1 5 0 6 11 9 0 17
400 Jane Beith Nielsen SGI Løb / FV Motion K18-39-2 13 48 24 0 24 0 0 0 0 0 0
401 Tina Gravesen SGI Løb K40-49-5 21 48 0 13 0 19 16 0 0 0 0
402 Carsten Lund M50-59-2 2 48 0 0 0 25 23 0 0 0 0
403 Leif Holm Billund Løbeklub M50-59-7 25 48 0 5 0 5 0 11 10 17 0
404 Iben Lund Andersen Løbeholdet Nr.Nebel K40-49-2 8 48 25 23 0 0 0 0 0 0 0
405 Angelica Escriva K40-49-5 22 47 1 6 0 0 1 0 12 18 10
406 Christian Riber Christensen NRUI M18-39-5 16 47 0 15 0 0 14 0 0 18 0
407 René Buchholdt ETOM - Esbjerg Tri & Multisport M18-39-7 21 47 16 0 0 0 0 0 18 13 0
408 Ole Skovbo Møjbæk Børkop Cykler M60-7 12 47 0 0 24 23 0 0 0 0 0
409 Martin Jakobsen bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 17 47 0 0 0 0 23 0 24 0 0
410 Birgitte Schøning Ansager Tøseløb K40-49-5 23 47 0 1 1 1 12 0 0 13 20
411 Vibeke Søndergård Kjær Billum K50-59-5 22 47 0 7 0 1 7 0 13 10 10
412 Peter Ølgaard Jørgensen SGI Løb M18-39-5 17 47 0 0 13 22 12 0 0 0 0
413 Helle Bøg Kirkeby SGI Løb K40-49-7 21 47 11 0 14 12 10 0 0 0 0
414 Stig Christensen ØVIF LØB M40-49-5 18 47 18 13 0 0 0 0 16 0 0
415 Mads Præstiin Germundsen ØVIF LØB D0-10-2 18 47 20 0 0 0 12 0 15 0 0
416 Merete Sønderup Hansen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 23 46 0 8 0 0 0 11 15 0 12
417 Arne Højer Løbeholdet Nr.Nebel M60-2 7 46 0 0 0 23 23 0 0 0 0
418 Jeanette Grøndahl Andersen Ribe Motion - RIMO K18-39-5 18 46 1 0 0 0 12 0 21 12 0
419 Jesper S. Christiansen Varde Løbemotion M50-59-7 26 46 8 12 13 13 0 0 0 0 0
420 Daniel Gynthersen multiatleterne M18-39-2 3 46 0 23 0 0 23 0 0 0 0
421 Valdemar Sørensen Team Sdr. Omme IF D0-10-2 19 46 0 17 7 7 0 15 0 0 0
422 Magnus Lodberg D0-10-2 20 46 9 0 0 0 0 10 13 14 0
423 William Dam Tirsdagsklubben D0-10-2 21 46 0 13 15 18 0 0 0 0 0
424 Emilie Nørskov Bruun SGI Løb P0-10-2 21 46 0 0 3 6 15 22 0 0 0
425 Annette Lønne multiatleterne K50-59-7 12 45 24 21 0 0 0 0 0 0 0
426 Maj-Britt Schultz Kreipke DGI Sydvest K40-49-2 9 45 0 0 0 20 0 0 0 0 25
427 Hanne Grete Kargo ØVIF LØB K40-49-2 10 45 0 0 0 0 0 0 23 0 22
428 Katarina Komarica K40-49-2 11 45 23 0 22 0 0 0 0 0 0
429 Ane Sølbeck P0-10-5 6 45 0 23 22 0 0 0 0 0 0
430 Kis Bonde SGI Løb K40-49-5 24 45 1 5 6 3 7 12 0 11 9
431 Carsten Kindt M50-59-5 19 44 7 5 10 6 8 8 0 11 0
432 Dawid Mazur D11-17-5 18 44 16 5 0 0 3 0 10 10 0
433 Emil Jørgensen SGI Løb D0-10-5 9 44 0 0 22 0 22 0 0 0 0
434 Jette Østergård K40-49-5 25 44 1 0 1 12 0 1 21 9 0
435 Conni Damm NRUI K50-59-5 24 44 6 0 0 5 2 6 14 13 0
436 Søren Guldager Nielsen multiatleterne M18-39-5 18 44 0 22 0 0 22 0 0 0 0
437 Sofie Henriksen Tirsdagsklubben P11-17-2 11 44 0 21 0 0 23 0 0 0 0
438 Pernille Vibe Sørensen K18-39-5 19 44 0 1 15 7 10 6 0 0 6
439 Kenneth M. Leisten multiatleterne M18-39-5 19 43 23 20 0 0 0 0 0 0 0
440 Uffe Juul Varde Løbemotion M50-59-7 27 43 1 1 7 1 7 6 11 12 0
441 Benni Andersen M40-49-7 22 43 6 0 7 11 0 8 10 7 0
442 Rikke Boes Larsen Team Sdr. Omme IF K40-49-5 26 43 0 0 0 1 0 0 7 16 19
443 Lars Nikolajsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund M50-59-5 20 43 0 13 15 0 0 0 15 0 0
444 Lars Hørlyck Sørensen multiatleterne M50-59-7 28 43 16 13 0 14 0 0 0 0 0
445 Tommy Nielsen Glejbjerg M40-49-7 23 42 8 1 10 9 2 6 9 0 5
446 Eline Sølbeck P0-10-5 7 42 0 0 0 21 21 0 0 0 0
447 Nanna Rørbæk NRUI K18-39-2 14 42 0 13 0 15 0 14 0 0 0
448 Maria Elbæk Mack P0-10-2 22 42 18 1 2 5 0 1 10 7 0
449 Andreas Lund Andersen Løbeholdet Nr.Nebel D0-10-5 10 41 0 0 0 21 20 0 0 0 0
450 Birthe Svarrer Fanø Gymnastik & Idræt K50-59-2 9 41 22 0 0 0 0 0 0 19 0
451 Kenneth Sørensen Varde Løbemotion M40-49-7 24 41 12 0 0 0 0 0 7 12 10
452 Halla Á Norði K40-49-5 27 41 7 0 0 1 22 0 10 0 1
453 Marlene Søndergaard-Nielsen DGI Sydvest K40-49-5 28 41 8 2 9 0 11 5 1 8 4
454 Alberte Sørensen Team Sdr. Omme IF P0-10-2 23 40 0 3 6 0 0 9 0 10 12
455 Anders Jørgensen Brørup Løbeklub M50-59-5 21 40 0 0 0 21 0 0 0 19 0
456 Jan Andersen Varde Løbemotion M40-49-5 19 40 12 1 4 5 1 4 9 0 10
457 Arne Højer Løbeholdet Nr.Nebel M60-5 13 40 0 0 0 0 0 20 20 0 0
458 Kasper Horslund poulsen bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 19 39 0 0 0 0 19 0 20 0 0
459 Mikkel Rudklint Ribe Motion - RIMO D11-17-2 7 39 19 20 0 0 0 0 0 0 0
460 Marta Leprai K18-39-2 15 39 0 0 0 0 18 0 21 0 0
461 Mathias Gissemann bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 20 39 0 0 0 0 18 0 21 0 0
462 Daniel krag Petersen EP Running Team M18-39-7 22 39 0 0 8 6 10 0 0 15 0
463 Keld Fyhn Andersen M18-39-7 23 39 0 4 0 4 8 0 0 10 13
464 Claus Nielsen SGI Løb M40-49-5 20 38 14 2 7 0 1 5 10 0 0
465 Victoria Arentoft P11-17-2 12 38 0 18 20 0 0 0 0 0 0
466 Ulla Kruse Bruun multiatleterne K50-59-7 13 38 21 0 17 0 0 0 0 0 0
467 Casper Petersen SGI Løb M18-39-7 24 38 12 1 0 2 1 3 10 1 11
468 Jane Schou Lønborg SGI Løb K18-39-5 20 38 7 8 0 0 1 9 0 4 10
469 Søren Kruse Madsen SGI Løb M50-59-5 22 38 0 4 9 4 9 7 0 0 9
470 Liam Venø Team Sdr. Omme IF D0-10-2 22 38 0 1 4 6 0 9 10 0 9
471 Allan Sørensen M40-49-5 21 38 0 0 10 8 1 8 11 0 0
472 Michael Snedker Poulsen SGI Løb M40-49-5 22 38 0 3 5 6 3 6 0 10 11
473 Lars Sørensen SGI Løb M40-49-5 23 37 0 0 6 13 6 0 0 0 12
474 Camilla Tobøl Andersen K18-39-5 21 37 0 17 0 0 0 0 20 0 0
475 Dennis Hansen SGI Løb M18-39-7 25 37 13 0 10 0 0 14 0 0 0
476 Oscar Stieper multiatleterne D0-10-2 23 37 16 7 0 0 14 0 0 0 0
477 Esben Larsen Familiesalonen D11-17-2 8 37 0 0 19 18 0 0 0 0 0
478 Morten Lodberg M18-39-5 20 37 0 0 0 0 0 0 0 19 18
479 Per Overgaard Jørgensen M50-59-7 29 37 0 0 0 10 12 8 0 0 7
480 Helle Vibeke Sandgrav-Madsen Team Sdr. Omme IF K40-49-7 22 36 0 0 0 0 0 20 0 16 0
481 Steffen Skov M18-39-7 26 36 0 1 5 3 0 0 16 11 0
482 Kristina Rubin SGI Løb K18-39-5 22 36 0 0 0 0 0 0 19 17 0
483 Else Gandrup Ansager løbeklub K50-59-5 25 36 0 2 7 1 8 18 0 0 0
484 Per Jessen M40-49-7 25 36 10 4 8 0 4 0 5 9 0
485 Mette Fogtmann ØVIF LØB K18-39-5 23 36 4 0 0 0 0 0 13 7 12
486 Pia Korntved Byparken Brørup K18-39-5 24 36 1 0 8 6 0 12 8 0 2
487 Lene Hansen Brørup Løbeklub K40-49-5 29 36 10 7 0 6 0 10 0 0 3
488 Freya Bro Madsen ØVIF LØB P0-10-2 24 35 0 16 19 0 0 0 0 0 0
489 Tanja Blom K40-49-2 12 35 0 15 0 0 0 20 0 0 0
490 Leni Astrup NRUI K18-39-2 16 35 16 0 0 0 0 0 0 19 0
491 Karen marie Andersen Byparken Brørup K18-39-5 25 35 5 0 7 0 0 7 7 0 9
492 Sylvester Drangsfeldt D0-10-2 24 35 5 1 2 0 11 7 0 4 8
493 Ole Schneider Nielsen Team Musse M40-49-7 26 34 0 1 5 0 10 5 8 0 6
494 Tage Sjøgaard Billund Løbeklub M50-59-7 30 34 0 3 10 4 6 0 9 0 5
495 Maria Brix-Thomsen Ansager Tøseløb K18-39-5 26 34 0 1 4 0 3 10 0 6 11
496 Xander Kjølby Jacobsen Multiatleterne D0-10-2 25 33 0 22 0 11 0 0 0 0 0
497 Thomas Juul NRUI M40-49-7 27 33 5 0 4 0 1 7 0 10 7
498 Lisbeth S. Jensen Billund Løbeklub K50-59-5 26 33 0 10 11 0 0 12 0 0 0
499 Githa Holm Byparken Brørup K18-39-5 27 32 11 5 9 1 1 0 0 2 5
500 Flemming G. Hansen Billund Løbeklub M50-59-5 23 32 0 9 11 0 0 12 0 0 0
501 Karsten Nielsen multiatleterne M50-59-5 24 32 10 6 0 0 7 9 0 0 0
502 Leif Sønderup Hansen Ribe Motion - RIMO M50-59-5 25 32 0 8 0 0 0 11 13 0 0
503 Thomas Sønderskov Varde Løbemotion M18-39-7 27 32 5 1 1 1 1 1 5 9 12
504 Jean Callesen SGI Løb M50-59-5 26 32 18 0 0 14 0 0 0 0 0
505 Tanja Green K18-39-2 17 32 0 0 0 0 17 15 0 0 0
506 Stine Egeris Hansen multiatleterne P11-17-2 13 32 0 14 0 0 18 0 0 0 0
507 Bente Ramskov Ribe Motion - RIMO K40-49-5 30 31 0 1 1 9 10 9 0 0 2
508 Hans Holm Henriksen NRUI M40-49-5 24 31 0 4 0 11 0 9 0 7 0
509 Sara Juul High5Living K18-39-5 28 31 0 0 0 0 13 0 0 18 0
510 Per Bromerholm Team Skjern Bank Bramming M40-49-7 28 31 15 16 0 0 0 0 0 0 0
511 Rita Djuve GGF Løb K40-49-7 23 31 13 12 0 0 6 0 0 0 0
512 Andreas Lund Andersen Løbeholdet Nr.Nebel D0-10-2 26 31 19 12 0 0 0 0 0 0 0
513 Danni Baltzer Vinding Team Musse M40-49-7 29 31 0 9 14 0 0 0 0 0 8
514 Maria Møbjerg K18-39-5 29 30 0 0 0 0 0 16 0 14 0
515 Thomas Olsen multiatleterne M18-39-7 28 30 11 1 6 0 5 7 0 0 0
516 Mikkel Møller D0-10-2 27 30 0 9 12 9 0 0 0 0 0
517 Henrik Bo Jensen SGI Løb M40-49-5 25 30 0 19 0 0 11 0 0 0 0
518 Klaus Kikkenborg SGI Løb M40-49-5 26 30 0 14 0 16 0 0 0 0 0
519 Joan Petrea Bernhard K40-49-5 31 30 0 1 14 13 0 1 0 0 1
520 Jack Sanz M40-49-7 30 30 17 0 6 0 7 0 0 0 0
521 Bjarne Andersen multiatleterne M50-59-5 27 29 15 14 0 0 0 0 0 0 0
522 Marie B. Præstiin ØVIF LØB K18-39-5 30 29 14 0 0 0 5 0 10 0 0
523 Signe Nørskov Bruun SGI Løb P0-10-2 25 29 0 0 4 7 16 2 0 0 0
524 Annamarie Lauesen GGF Løb K18-39-7 17 29 17 12 0 0 0 0 0 0 0
525 Dariusz Mazur M18-39-7 29 28 9 1 0 0 1 0 9 8 0
526 Maria Rasmussen K18-39-7 18 28 15 13 0 0 0 0 0 0 0
527 Johnny Gärtner Ølgod Løb og Motion M40-49-5 27 28 0 1 1 1 0 3 7 8 9
528 Preben Sørensen Ribe Motion - RIMO M50-59-7 31 27 5 2 4 0 2 0 0 10 6
529 Ea Venø Team Sdr. Omme IF P0-10-2 26 27 0 1 7 8 0 3 0 0 8
530 Jane Andersen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 27 27 0 0 8 2 0 0 9 0 8
531 Julie Møbjerg Team Sdr. Omme IF P0-10-2 27 27 0 0 12 0 0 4 11 0 0
532 Kent Clausen Sgi løb M50-59-5 28 26 0 0 0 0 0 0 12 0 14
533 Jette Larsen SGI Løb K40-49-5 32 26 6 0 4 1 0 0 0 0 15
534 Johan Sørensen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 30 26 0 1 1 1 0 9 0 1 14
535 Benny Lund Jepsen Varde Løbemotion M40-49-7 31 26 0 18 0 0 8 0 0 0 0
536 Heidi Frank SGI løb K40-49-5 33 25 0 0 0 25 0 0 0 0 0
537 Pernille Westergaard K18-39-5 31 25 0 0 0 0 0 0 0 11 14
538 Tobias Pedersen D0-10-7 3 25 0 0 0 25 0 0 0 0 0
539 Henrik Poulsen DGI Sydvest M40-49-2 5 25 25 0 0 0 0 0 0 0 0
540 Henrik Andersen team vulk M50-59-5 29 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
541 Morten Basse Esbjerg Atletik og Motion M40-49-5 28 25 0 25 0 0 0 0 0 0 0
542 Katharina Schmidt Madsen Esbjerg Ungdomstri EUT P11-17-7 3 25 0 0 0 0 0 0 0 25 0
543 Lars Lykke Hermansen M18-39-2 4 25 25 0 0 0 0 0 0 0 0
544 Birthe marie Hansen Ribe motion K60-2 5 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
545 Egon Greve Jensen TRIM Tistrup M50-59-2 3 25 25 0 0 0 0 0 0 0 0
546 Tenna Larsen K40-49-5 34 25 23 1 0 0 0 0 0 1 0
547 Annette. Aa K60-2 6 25 0 0 0 0 0 0 0 25 0
548 Juliana S. Poulsen P0-10-5 8 25 0 0 0 0 0 25 0 0 0
549 Søren Petersen D11-17-5 21 25 0 0 25 0 0 0 0 0 0
550 Jens Chr. Sørensen Ribe Motion - RIMO M60-5 14 25 0 0 0 0 0 0 25 0 0
551 Stephanie Vestergaard Hansen multiatleterne P11-17-5 11 25 0 0 0 0 0 0 0 25 0
552 Dicte Kildemand 6600 P0-10-5 9 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
553 Nikolaj Davidsen M18-39-7 31 25 0 9 16 0 0 0 0 0 0
554 Katharina Schmidt ETOM P11-17-7 4 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
555 Linus Dam Fogth D0-10-5 11 25 0 0 0 0 0 0 0 25 0
556 Soffy Rasmussen K40-49-5 35 25 1 10 0 1 8 0 5 1 0
557 Peter Enggard P0-10-7 1 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
558 Sander Jakobsen Ammitsbøl/Egtved Fodbold D0-10-7 4 25 0 0 25 0 0 0 0 0 0
559 Kent Clausen SGI Løb M50-59-2 4 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
560 Peter Enggaard M50-59-2 5 25 0 0 0 0 0 25 0 0 0
561 Mette Olsen Byparken Brørup P0-10-7 2 25 0 0 0 0 0 0 25 0 0
562 Carl Emil Lauridsen D0-10-5 12 25 0 0 0 0 0 0 25 0 0
563 Katharina Schmidt M ETOM P11-17-7 5 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
564 Søren strand Petersen bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 22 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
565 Kamma Bergholt P0-10-5 10 25 0 25 0 0 0 0 0 0 0
566 Patrick Hansen Herning Løbeklub D11-17-7 3 25 0 0 0 0 0 25 0 0 0
567 Jan J. Rasmussen Varde Cykelklub M40-49-7 32 25 0 10 15 0 0 0 0 0 0
568 Ingeborg Muff Poulsen Esbjerg atletik og motion K60-5 13 25 0 0 0 0 25 0 0 0 0
569 Oliver Pedersen D0-10-5 13 24 0 0 24 0 0 0 0 0 0
570 Anne Sørensen Ribe Motion - RIMO K60-2 7 24 0 0 0 0 0 0 24 0 0
571 Josefine S. Poulsen P0-10-5 11 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
572 Karoline Bjerre Kristensen P0-10-2 28 24 24 0 0 0 0 0 0 0 0
573 Jan Stage Nielsen Løbeholdet Nr. Nebel M40-49-2 6 24 0 0 0 0 24 0 0 0 0
574 Oliver Thrane Nielsen Andst Løbeklub D11-17-7 4 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
575 Caroline Gadgaard P0-10-5 12 24 24 0 0 0 0 0 0 0 0
576 Lone Knudsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion K60-5 14 24 0 0 24 0 0 0 0 0 0
577 Torben Holt Hejnsvig Runners M40-49-7 33 24 0 0 24 0 0 0 0 0 0
578 Thomas Nielsen Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole D11-17-5 23 24 0 24 0 0 0 0 0 0 0
579 Magnus Søndergaard-nielsen D0-10-2 28 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
580 Karoline Jessen multiatleterne P0-10-7 3 24 0 0 0 0 24 0 0 0 0
581 Lærke Marie Wittrup Andersen Team Wittrup P0-10-2 29 24 12 1 0 0 0 11 0 0 0
582 Anni Terkildsen K40-49-5 36 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
583 Tage Schmidt Billund M50-59-5 30 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
584 Andres Krog Jensen D11-17-7 5 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
585 Magnus Søndergaard-Nieslen Løbeholdet Nr. Nebel D0-10-2 29 24 0 24 0 0 0 0 0 0 0
586 Birthe Hansen Team Sdr. Omme IF K60-2 8 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
587 Mark Enggaard M18-39-2 5 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
588 Rasmus Balsby taluniverset D11-17-2 9 24 0 0 0 0 24 0 0 0 0
589 Sebastian Pedersen D11-17-7 6 24 0 0 0 24 0 0 0 0 0
590 Peder Hansen Herning Løbeklub M40-49-5 29 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
591 Berit Rahbek Team Sdr. Omme IF K50-59-2 10 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
592 Henrik Andersen Byparken Brørup M18-39-7 32 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
593 Tobias Mastrup Seppa Ammitsbøl/Egtved Fodbold D0-10-7 5 24 0 0 24 0 0 0 0 0 0
594 Jonas Kynde D11-17-2 10 24 0 24 0 0 0 0 0 0 0
595 Anton Nørby-Lassen Ribe Motion - RIMO D11-17-7 7 24 0 0 0 0 0 0 24 0 0
596 Marcus Lauridsen D0-10-5 14 24 0 24 0 0 0 0 0 0 0
597 Lisa Sejrup Hansen SSK M18-39-2 6 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
598 Jørn Isaksen SGI Løb M50-59-5 31 24 0 0 7 7 10 0 0 0 0
599 Erik Rahbek Team Sdr. Omme IF M60-2 8 24 0 0 0 0 0 24 0 0 0
600 Jan Allan Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M60-7 13 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
601 Steen Nicolaisen Rødding Løbeklub M60-5 15 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
602 Daniel Sølbeck D0-10-5 15 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
603 Jakob Haubak Jensen SGI Løb D11-17-7 8 24 0 0 0 0 24 0 0 0 0
604 Hanne Sørensen SGI Løb K40-49-2 13 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
605 Gitte Skov Nielsen K18-39-7 19 24 24 0 0 0 0 0 0 0 0
606 Oliver Pedersen D0-10-7 6 24 0 0 0 24 0 0 0 0 0
607 Clara Bennetzen P11-17-2 14 24 0 0 0 0 0 0 0 0 24
608 Lars Brøndum FysioDanmark Varde, Esbjerg og Billund M40-49-5 30 24 0 0 0 0 0 0 0 24 0
609 Viktor Debel Wehner D0-10-2 30 24 0 11 0 13 0 0 0 0 0
610 Rasmus Andersen Brørup Løbeklub M60-7 14 23 23 0 0 0 0 0 0 0 0
611 Anni Terkildsen Hejnsvig runners K40-49-5 37 23 0 0 0 0 0 23 0 0 0
612 Nikolas Juul Beuschau D11-17-2 11 23 0 0 0 0 0 0 23 0 0
613 Tobias Pedersen D0-10-5 16 23 0 0 23 0 0 0 0 0 0
614 Jens-Peter Lücke multiatleterne M18-39-7 33 23 4 1 4 1 2 8 0 5 0
615 Victoria Damborg P0-10-5 13 23 0 0 0 0 0 0 23 0 0
616 David Graff-Nielsen D0-10-5 17 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
617 Birte-Marie Hansen Ribe Motion - RIMO K60-2 9 23 0 0 0 0 0 0 23 0 0
618 Fie Haahr Schultz Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole P11-17-7 6 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
619 Gitte Christensen SGI Løb K60-5 15 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
620 Søren Ludvigsen M40-49-2 7 23 0 0 0 0 0 23 0 0 0
621 Mette juul Beaschau D11-17-2 12 23 0 0 0 0 0 0 0 0 23
622 David Dupont-Mouritzen Esbjerg Fiskeri- og Søfartsmuseum M40-49-5 31 23 0 0 0 0 0 0 0 23 0
623 Karsten Møller Kristensen M18-39-2 7 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
624 Victoria Damborg P0-10-5 14 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
625 Michael Lodberg M18-39-7 34 23 6 0 1 0 1 2 12 2 0
626 Jakob Havbak Jensen SGI løb D11-17-7 9 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
627 Kim Tobøl Andersen M40-49-2 8 23 0 0 0 0 0 0 0 23 0
628 Nitta Olesen Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole K18-39-7 20 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
629 Cim Grene multiatleterne M18-39-7 35 23 0 14 0 0 9 0 0 0 0
630 Christina Andreassen High5Living K40-49-2 14 23 0 0 0 0 0 0 0 23 0
631 Malte Schmidt Varde Løbe Motion D11-17-2 13 23 0 23 0 0 0 0 0 0 0
632 Kirsten S. Munck Ribe Motion - RIMO K50-59-2 11 23 0 0 0 0 0 0 23 0 0
633 Marius Tobøl Andersen D0-10-2 31 23 0 0 0 12 0 0 0 11 0
634 Emma Bennetzen P0-10-2 30 23 0 0 0 0 0 0 0 0 23
635 Freja Riegels-jakobsen multiatleterne P11-17-5 12 23 0 0 0 0 0 23 0 0 0
636 Sanne Ø Kristensen K18-39-2 18 23 23 0 0 0 0 0 0 0 0
637 Susanne Nørby Schultz SGI Løb K50-59-5 28 23 23 0 0 0 0 0 0 0 0
638 Thomas Hansen Billund D0-10-2 32 23 0 0 23 0 0 0 0 0 0
639 Signe Øllgaard K40-49-5 38 23 0 23 0 0 0 0 0 0 0
640 Theis Vistoft Ramvad M18-39-5 21 23 0 23 0 0 0 0 0 0 0
641 Erik Bennetzen M40-49-2 9 23 0 0 0 0 0 0 0 0 23
642 Claus Beck Schmidt Kærbølling M40-49-7 34 23 0 0 23 0 0 0 0 0 0
643 John Schultz Kreipke DGI sydvest M40-49-2 10 23 0 0 0 23 0 0 0 0 0
644 Julius Aaskov Gøttsch D0-10-5 18 23 0 0 0 0 0 23 0 0 0
645 Cristopher Schmeer M18-39-2 8 23 0 0 0 0 0 0 0 23 0
646 Henrik Skov Christensen SGI Løb M18-39-7 36 22 14 1 0 1 6 0 0 0 0
647 Anne-Marie Johansen multiatleterne K50-59-7 14 22 0 0 0 0 0 0 22 0 0
648 Pia Østergaard Hansen Egtved if K50-59-7 15 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
649 Steffie Poulsen SGI Løb K18-39-5 32 22 1 1 6 0 1 5 9 0 0
650 Markus Mundbjerg D0-10-5 19 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
651 Caroline Ramvad K18-39-2 19 22 0 22 0 0 0 0 0 0 0
652 Søren Guldager Nielsen multiatleterne M18-39-2 9 22 0 0 0 0 0 0 0 22 0
653 Anette Knudsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion K50-59-5 29 22 0 5 0 8 9 0 0 0 0
654 Alberte Mose Kristensen SGI Løb P11-17-5 13 22 0 0 0 0 0 0 0 22 0
655 Rasmus Bjerre Kristensen D0-10-2 33 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
656 Daniel Sølbeck D0-10-5 20 22 0 22 0 0 0 0 0 0 0
657 Ronni Bang M40-49-5 32 22 0 22 0 0 0 0 0 0 0
658 Nicklas Thomsen EfB D0-10-2 34 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
659 Majken Verman P11-17-2 15 22 0 22 0 0 0 0 0 0 0
660 Lars Brøndum Tirsdagsklubben M40-49-5 33 22 0 0 0 0 0 22 0 0 0
661 Lars Hvejsel Hansen Esbjerg Atletik og Motion M50-59-7 32 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
662 Nikolai Fjord SGI Løb D0-10-2 35 22 7 1 0 14 0 0 0 0 0
663 Pia Skytte K18-39-5 33 22 9 6 1 0 6 0 0 0 0
664 Oliver Mølby Eat D11-17-5 24 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
665 Alfred Kristiansen Ammitsbøl/Egtved Fodbold D0-10-7 7 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
666 Anna Maren Fateyev K18-39-2 20 22 0 0 0 0 0 0 0 0 22
667 Lars Winkler Løbeholdet Nr.Nebel M40-49-5 34 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
668 Jonas Hansen 7.b Gørding skole D11-17-5 25 22 0 0 0 0 0 0 0 22 0
669 John O'Connor Jensen Multiatleterne M18-39-7 37 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
670 Anne Jørgensen Byparken Brørup K40-49-7 24 22 0 0 0 0 0 0 0 0 22
671 Regina Sørensen K18-39-2 21 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
672 Oscar Colberg Madsen Team Ninjago D0-10-2 36 22 0 1 0 0 0 0 0 9 12
673 Marcus Braun D11-17-2 14 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
674 Mike Hansen HGF - Herning Atletik D11-17-5 26 22 0 0 0 0 0 22 0 0 0
675 Thomas Jacobsen Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole D11-17-7 10 22 0 0 0 22 0 0 0 0 0
676 Birthe Nesager Vejen AF - Atletik og Løbemotion K50-59-5 30 22 0 0 9 6 0 7 0 0 0
677 Jakob Plagborg Team Sdr. Omme IF M18-39-5 22 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
678 Heidi Vestergaard Hansen TRIM Tistrup K40-49-2 15 22 0 22 0 0 0 0 0 0 0
679 Jørn Petersen multiatleterne M50-59-5 32 22 11 0 0 5 6 0 0 0 0
680 Bente Hauge Grindsted Motion K60-5 16 22 0 0 0 0 0 22 0 0 0
681 Ruben Petersen Team Musse D11-17-5 27 22 0 0 11 0 0 11 0 0 0
682 Gitte Skov Nielsen K18-39-7 21 22 0 0 22 0 0 0 0 0 0
683 Dorte Nielsen Løbeholdet Nr. Nebel K40-49-2 16 22 0 0 0 0 22 0 0 0 0
684 Emma Larsen Byparken Brørup P0-10-2 31 22 0 0 0 0 0 0 22 0 0
685 Carina Izabella Jørgensen Esbjerg Atletik og Motion K40-49-5 39 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
686 X - eftertilmelding Gry riomo M50-59-2 6 22 0 0 0 0 22 0 0 0 0
687 Søren Vinter Billund Løbeklub M50-59-7 33 21 0 0 0 0 0 0 0 0 21
688 Morten Vigtoft Andersen M18-39-5 23 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0
689 Godtfred Degn Kloster M40-49-7 35 21 0 0 0 0 0 0 21 0 0
690 Mikkel brix Thomsen D11-17-5 28 21 0 0 0 0 0 0 0 0 21
691 William Juel Dam D0-10-5 21 21 0 0 0 0 0 21 0 0 0
692 Marius Tobøl Andersen D0-10-5 22 21 0 0 0 0 0 0 0 0 21
693 Annette Aa K60-2 10 21 0 0 0 0 0 0 21 0 0
694 Asger Berg D11-17-5 29 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
695 Ulla Verman K40-49-2 17 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
696 Bo Thomsen MTB Esbjerg M40-49-5 35 21 0 0 21 0 0 0 0 0 0
697 Bent Peter Larsen M60-5 16 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
698 Henry Lykke Stokholm Team Skjern Bank Bramming M40-49-5 36 21 0 0 0 0 21 0 0 0 0
699 Niels Kjærgaard M18-39-7 38 21 0 0 0 0 0 21 0 0 0
700 Heidi Gadgaard K40-49-2 18 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0
701 Line Schnefeldt K40-49-5 40 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
702 Tine Dahl K40-49-5 41 21 0 0 0 21 0 0 0 0 0
703 Hans Tobiasen Ribe Motion - RIMO M40-49-7 36 21 1 0 0 6 0 3 3 8 0
704 Thor Nielsen orienteringsklubben D0-10-2 37 21 0 0 0 0 21 0 0 0 0
705 Line Holm Hein bramming gymnastik- og idrætsefterskole P11-17-5 14 21 0 0 0 0 21 0 0 0 0
706 Caroline Hamann GGF løb P11-17-2 16 21 0 0 0 0 0 0 21 0 0
707 Vivi Jensen Skjern Løbeklub K50-59-2 12 21 0 0 0 0 0 21 0 0 0
708 Oliver Sloth Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole D11-17-7 11 21 0 0 0 21 0 0 0 0 0
709 Sanne Hartmann Brørup Løbeklub K40-49-7 25 21 12 0 0 9 0 0 0 0 0
710 Marcus Damborg D0-10-5 23 21 0 0 0 0 0 0 21 0 0
711 Chanette Tofte Pedersen SGI Løb / FV Motion K40-49-5 42 21 1 8 2 1 3 0 1 7 1
712 Trine Christensen K18-39-2 22 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
713 Simon Skau D11-17-2 15 21 0 0 0 0 0 0 0 0 21
714 Lone Bruun Team Skjern Bank Bramming K50-59-5 31 21 8 3 0 4 6 0 0 0 0
715 Vinnie Christensen K40-49-7 26 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
716 Mathias Gissemann Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole D11-17-5 30 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
717 Sofia Bergholt P11-17-5 15 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
718 Lillian Buch K60-5 17 21 0 21 0 0 0 0 0 0 0
719 Mette Lykke K40-49-2 19 21 0 0 21 0 0 0 0 0 0
720 Rasmus Kristensen D0-10-5 24 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
721 Tanja Mose Kristensen SGI Løb K18-39-7 22 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
722 Kirsten S. Munck Ribe Motion - RIMO K50-59-2 13 21 0 0 0 0 21 0 0 0 0
723 Simon Lykke Hermansen D0-10-2 38 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0
724 Bo Hermansen M18-39-5 24 21 0 0 0 21 0 0 0 0 0
725 Edwin Serup Dahl Ammitsbøl/Egtved Fodbold D0-10-7 8 21 0 0 21 0 0 0 0 0 0
726 Camilla Tobøl Andersen K18-39-2 23 21 0 0 0 0 0 0 0 21 0
727 Charlotte amalie Jensen bramming gymnastik- og idrætsefterskole P11-17-5 16 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0
728 Heidi Cory Ribe Motion - RIMO K50-59-2 14 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
729 Louise Kristiansen P0-10-5 15 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0
730 Jacob Venø D11-17-5 31 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
731 Chr. Jensen K40-49-7 27 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0
732 Linda Stage Hansen Løbeholdet Nr.Nebel K40-49-7 28 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
733 Pia Femhøj SSK K40-49-5 43 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
734 Marie Danielsen P11-17-5 17 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
735 Andersen Clara Byparken Brørup P11-17-2 17 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
736 Jonas Skole 7.b Gørding skole D11-17-5 32 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0
737 William Brøndum D0-10-5 25 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0
738 Mads Borreschmidt Overgaard D0-10-5 26 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0
739 Ann-marie Nielsen andst K50-59-2 15 20 0 0 0 0 0 0 0 0 20
740 Oskar Lauesen D11-17-2 16 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
741 Carina Lykke Christensen K18-39-5 34 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
742 Ea Gantzkow P0-10-5 16 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0
743 Frank Conradsen Brørup Løbeklub M40-49-7 37 20 2 1 0 8 3 0 6 0 1
744 Clara Djernæs P11-17-5 18 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
745 Niels Erik Nielsen Varde Løbemotion M60-7 15 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0
746 Henry Lykke Stokholm Team Skjern bank Bramming M40-49-5 37 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0
747 Astrid Skov Timmermann K18-39-7 23 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0
748 Per Kjølby multiatleterne M40-49-5 38 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0
749 Arne Poulsen Esbjerg atletik og motion M60-5 17 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0
750 Jonathan V.S. Møller Ammitsbøl/Egtved Fodbold D0-10-7 9 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0
751 Anette Rindom Fanø Gymnastik & Idræt K60-5 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
752 Julie Aarhus Jensen GGF løb P11-17-2 18 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
753 Tommy Winston Vonsild ØVIF M18-39-5 25 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
754 Carsten Brinck SGI Løb M18-39-5 26 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0
755 Tanja Kejlstrup aui K40-49-2 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 20
756 Kristina Borreschmidt Overgaard K18-39-2 24 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0
757 Peter Bonnichsen Lægum Kloster Løbemotion M50-59-7 34 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0
758 Søren Radmer multiatleterne M40-49-7 38 20 19 0 0 0 0 0 1 0 0
759 Gitte Schøler Team Skjern Bank Bramming K40-49-7 29 20 14 6 0 0 0 0 0 0 0
760 Anne Bang Andersen DGI Sydvest K18-39-2 25 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0
761 Annemette V. Witt lustrup-damhus K40-49-7 30 20 0 0 0 0 0 0 20 0 0
762 Sofie Samsing 7.b Gørding skole P11-17-5 19 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0
763 Christian Lønne rasmussen multiatleterne D0-10-2 39 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0
764 Theodor F. Cleyton Ribe Motion - RIMO D11-17-2 17 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0
765 Alex Pedersen BUAC M18-39-7 39 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0
766 Marianne Kømler GGF Løb K50-59-7 16 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0
767 Peter Thrane Team Musse D11-17-2 18 20 0 0 0 0 0 0 0 0 20
768 Ida Korntved P11-17-2 19 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0
769 Mette Fridberg Olsen Byparken Brørup K18-39-2 26 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0
770 Pia Riber Iversen BIK K40-49-7 31 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
771 Emilia Braun P11-17-5 20 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
772 Michael Thuesen Henriksen M40-49-5 39 19 9 1 0 0 0 0 0 9 0
773 Line Selmer Olsen K40-49-7 32 19 0 0 0 0 0 0 0 19 0
774 Emil Møbjerg Gjedde D0-10-5 27 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
775 Lærke Møller P0-10-2 32 19 0 6 0 13 0 0 0 0 0
776 Anja Enggaard K18-39-7 24 19 0 0 19 0 0 0 0 0 0
777 Oskar Radmer multiatleterne D0-10-2 40 19 0 0 0 0 19 0 0 0 0
778 Tanja Gudmundsson multiatleterne K18-39-5 35 19 19 0 0 0 0 0 0 0 0
779 Irene Holm multiatleterne K18-39-2 27 19 0 0 0 19 0 0 0 0 0
780 John Nissen Ribe Motion - RIMO M18-39-5 27 19 0 0 0 0 0 0 19 0 0
781 Nina Jakobsen Ølgod Løb og Motion K18-39-2 28 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
782 Freddy Borgwardt M50-59-5 33 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
783 Susanne Nyland SGI Løb K40-49-2 21 19 0 0 0 19 0 0 0 0 0
784 Scott Feldtfos 7.b Gørding skole D11-17-5 33 19 0 0 0 0 0 0 0 19 0
785 Lucas Nilsson D0-10-5 28 19 0 0 19 0 0 0 0 0 0
786 Jake Snyders D0-10-2 41 19 0 0 0 19 0 0 0 0 0
787 Dorthe Pedersen Ribe Motion - RIMO K40-49-5 44 19 9 0 1 0 9 0 0 0 0
788 Malthe Sørensen bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 34 19 0 0 0 0 6 0 13 0 0
789 Britt Skinnerup High5Living K60-5 19 19 19 0 0 0 0 0 0 0 0
790 Katrine Haahr Pedersen SGI Løb K18-39-5 36 19 0 0 10 0 1 0 0 0 8
791 Jannick Svejstrup ØVIF LØB M18-39-5 28 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
792 Anne Kathrine Christensen K18-39-2 29 19 0 0 0 0 0 0 19 0 0
793 Niels Kjærgaard Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 40 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
794 Troels K Ø Christensen M18-39-5 29 19 0 0 0 0 0 0 0 0 19
795 Jes Imer Vejen AF - Atletik og Løbemotion M60-7 16 19 0 0 19 0 0 0 0 0 0
796 Ida Emilie Astrup NRUI P0-10-2 33 19 8 0 0 0 0 0 0 11 0
797 Birthe Fog Ribe Motion - RIMO K50-59-5 32 19 0 0 0 0 0 0 0 0 19
798 William Dam Tirsdagsklubben D0-10-2 42 19 0 0 0 0 0 0 0 0 19
799 Annika Bank Lorentsen P11-17-2 20 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
800 Bolette Jensen 7.b Gørding skole P11-17-5 21 19 0 0 0 0 0 0 0 19 0
801 Clara Sofie Astrup NRUI P0-10-2 34 19 6 0 0 0 0 0 0 13 0
802 Simon Skak D11-17-2 19 19 0 0 0 19 0 0 0 0 0
803 Josephine Clement-Røner Team Sdr. Omme IF P0-10-2 35 19 0 0 0 0 0 0 0 19 0
804 Emma Fridberg Larsen Byparken Brørup P0-10-2 36 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
805 Kennet Toftdal M60-5 18 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
806 Filippa Dyhr Berggreen Esbjerg Atletik og Motion P0-10-2 37 19 19 0 0 0 0 0 0 0 0
807 Line Kleinert bramming gymnastik- og idrætsefterskole P11-17-5 22 19 0 0 0 0 19 0 0 0 0
808 Pia Femhøj K40-49-7 33 19 0 0 0 0 0 19 0 0 0
809 Brooke Webster Varde Parkløb K18-39-7 25 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0
810 Mathilde Lindblad TRIM Tistrup P0-10-2 38 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0
811 Dorthe Eskildsen K40-49-5 45 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0
812 Jan J Rasmussen Varde Cykelklub M40-49-7 39 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0
813 Mette Vejrup Ribe Trim K18-39-7 26 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0
814 Peter Struckmann Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 41 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0
815 Christian Larsen Familiesalonen D11-17-2 20 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0
816 Rikki Laursen Dansk Halvmarathon Klub K50-59-7 17 18 0 0 0 0 18 0 0 0 0
817 Michael Bruun Pedersen NRUI M50-59-7 35 18 3 1 5 1 1 0 0 8 0
818 Dorthe Eskildsen K40-49-5 46 18 0 16 1 1 0 0 0 0 0
819 Per Stieper multiatleterne M50-59-7 36 18 10 1 0 2 5 0 0 0 0
820 Kirsten Maagaard Fanø Gymnastik & Idræt K60-5 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0
821 Elvira Nørby-Lassen Ribe Motion - RIMO P11-17-5 23 18 0 0 0 0 0 0 18 0 0
822 Katrine Sørensen High5Living K18-39-5 37 18 0 0 0 0 0 0 18 0 0
823 Godtfred Dean Kloster løbe motion M40-49-7 40 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0
824 Carl emil Dam D11-17-2 21 18 0 0 0 0 0 0 0 0 18
825 Tristan Storm Kjølby Jacobsen Multiatleterne D0-10-2 43 18 0 8 0 10 0 0 0 0 0
826 Allan Pedersen multiatleterne M18-39-5 30 18 0 0 0 0 18 0 0 0 0
827 Christina Andreassen High5Living K40-49-5 47 18 1 0 0 1 0 0 0 0 16
828 Amanda Jensen 7.b Gørding skole P11-17-5 24 18 0 0 0 0 0 0 0 18 0
829 Sofie Ludvigsen P11-17-2 21 18 0 0 0 0 0 18 0 0 0
830 Kasper Fröhlich D11-17-5 35 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0
831 Claudia Zöllner K40-49-5 48 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0
832 Mads Søndergaard D0-10-2 44 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0
833 Lukas Gantzkow Ammitsbøl/Egtved Fodbold D0-10-5 29 17 0 0 17 0 0 0 0 0 0
834 Katrine Olesen 7.b Gørding skole P11-17-5 25 17 0 0 0 0 0 0 0 17 0
835 Emil Skov Nielsen D0-10-2 45 17 0 0 0 0 0 0 0 17 0
836 Astrid Skov Timmermann K18-39-5 38 17 0 0 0 0 0 0 17 0 0
837 Søren Vinther Billund Tri M50-59-7 37 17 0 0 0 0 0 17 0 0 0
838 Henning Hansen SSU M50-59-5 34 17 0 0 0 0 0 0 17 0 0
839 Sarah Rasmussen K18-39-2 30 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
840 Søs Kristine Nørregaard NRUI K40-49-2 22 17 0 17 0 0 0 0 0 0 0
841 Jens Mejrup Esbjerg Atletik og Motion D11-17-5 36 17 0 17 0 0 0 0 0 0 0
842 Jes Laursen M50-59-5 35 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0
843 Tanja Green Borg K18-39-2 31 17 0 0 0 0 0 0 0 0 17
844 Nanna Christensen P0-10-2 39 17 0 0 0 0 0 0 0 17 0
845 Rie Ravnholt Gram K40-49-7 34 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0
846 Tobias Edvardsen aftc - idræt ifk M18-39-5 31 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
847 Mathilde Frahm Lindblad Trim Tistrup P0-10-2 40 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
848 Ole Korntved Byparken Brørup M18-39-7 42 17 10 0 1 1 0 1 2 0 3
849 Mikkel Sørensen multiatleterne M18-39-5 32 17 0 17 0 0 0 0 0 0 0
850 Mads Faghtmann Billund Løbeklub M50-59-7 38 17 0 0 0 0 0 1 7 9 0
851 Gerda Jakobsen Ølgod Løb og Motion K50-59-5 33 17 7 0 0 0 0 3 0 0 7
852 Mark Enggaard M18-39-5 33 17 0 0 0 0 0 0 17 0 0
853 Gustav Uhre Hagsten D11-17-5 37 17 0 0 0 0 0 0 0 17 0
854 Mads Isaksen SGI Løb D11-17-5 38 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
855 Lis Clausen Ribe Motion - RIMO K50-59-5 34 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0
856 Line Selmer Olsen K40-49-7 35 17 0 0 0 0 17 0 0 0 0
857 Emilia Braun P11-17-5 26 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
858 Ole Henriksen Taluniverset M60-5 19 17 0 0 0 0 0 0 0 17 0
859 Mads Gjøl Familiesalonen D11-17-2 22 17 0 0 0 17 0 0 0 0 0
860 Linnea Ahrenschneider K18-39-5 39 17 0 0 0 0 17 0 0 0 0
861 Katja Larsen K18-39-7 27 17 0 0 17 0 0 0 0 0 0
862 William z Gindesgaard D0-10-2 46 16 0 0 0 0 0 0 0 0 16
863 Emil Saltoft D11-17-5 39 16 0 0 0 0 0 0 0 0 16
864 Line Abildgaard K18-39-2 32 16 0 0 0 16 0 0 0 0 0
865 Jakob Christensen BGI-E M18-39-5 34 16 0 0 16 0 0 0 0 0 0
866 Jesper Møbjerg Team Sdr. Omme IF M40-49-5 40 16 0 0 3 7 0 0 6 0 0
867 Mathilde Frahm Lindblad Trim Tistrup P0-10-2 41 16 0 0 16 0 0 0 0 0 0
868 Tine Astrup K40-49-2 23 16 0 16 0 0 0 0 0 0 0
869 Heidi Rasmussen Multiatleterne K40-49-7 36 16 0 0 0 0 0 16 0 0 0
870 Nina Dalmark Byparken Brørup K18-39-7 28 16 16 0 0 0 0 0 0 0 0
871 Janne Lykke Clausen Varde Parkløb K18-39-5 40 16 0 16 0 0 0 0 0 0 0
872 Susanne Jepsen ØVIF K50-59-5 35 16 0 0 0 0 0 0 16 0 0
873 Vibeke Vermehren Varde Cykelklub K50-59-5 36 16 0 0 0 16 0 0 0 0 0
874 Leif Jensen ØVIF LØB M50-59-7 39 16 0 0 0 0 3 0 13 0 0
875 Henrik Andersen multiatleterne M18-39-7 43 16 7 1 0 0 1 0 0 7 0
876 Tanja Hansen Billund Løbeklub K40-49-5 49 16 0 3 7 0 1 4 0 0 1
877 Mette Rasmussen 7.b Gørding skole P11-17-5 27 16 0 0 0 0 0 0 0 16 0
878 Alberte Guldager Billund Løbeklub P11-17-2 22 16 0 16 0 0 0 0 0 0 0
879 June Knudsen K40-49-7 37 16 16 0 0 0 0 0 0 0 0
880 Jette Mølsted Brande Motion K60-5 21 16 0 0 0 0 0 16 0 0 0
881 Mads T. Nielsen Løb i Vorbasse M50-59-5 36 16 0 0 0 0 0 0 0 0 16
882 Henrik Vestergaard 7.b Gørding skole M40-49-5 41 16 0 0 0 0 0 0 0 16 0
883 Flemming Nielsen M40-49-7 41 15 0 0 0 15 0 0 0 0 0
884 Danni Andersen M18-39-5 35 15 0 0 15 0 0 0 0 0 0
885 Rasmus Rahbek multiatleterne M18-39-7 44 15 0 1 9 5 0 0 0 0 0
886 Hannah Ringsmose K18-39-5 41 15 0 0 0 0 0 0 0 15 0
887 Lolita Jensen K18-39-5 42 15 0 0 0 0 0 15 0 0 0
888 Jean Mølby Multiatleterne Esbjerg M40-49-5 42 15 0 0 15 0 0 0 0 0 0
889 Sanne Fribo SGI Løb K18-39-5 43 15 3 0 12 0 0 0 0 0 0
890 Fredrik Kargo M18-39-7 45 15 0 0 0 0 15 0 0 0 0
891 Hans Dieter Schwenker Lemvig Løbeklub M60-7 17 15 0 0 0 0 15 0 0 0 0
892 Troels Christensen M18-39-5 36 15 0 0 0 0 0 0 15 0 0
893 Rikke Pedersen K18-39-7 29 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
894 Diane Pedersen Billund Løbeklub K40-49-5 50 15 0 0 15 0 0 0 0 0 0
895 Henrik Boysen Team Sdr. Omme IF M18-39-5 37 15 0 0 0 0 0 15 0 0 0
896 Laila Damkjær SGI Løb K50-59-5 37 15 0 0 0 1 4 2 0 8 0
897 Ruben Petersen Team Musse D11-17-5 40 15 0 0 0 0 0 0 0 0 15
898 Henning Hansen M50-59-5 37 15 0 0 0 0 0 0 0 0 15
899 Tina Riddersholm K40-49-7 38 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
900 Morten Hansen M18-39-7 46 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0
901 Dorthe Damborg Varde Muay Thai K18-39-5 44 15 0 0 0 0 0 0 15 0 0
902 Lone Østergaard K18-39-5 45 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
903 Gustav Bjerre SGI Løb D11-17-5 41 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0
904 Malthe Mose Kristensen SGI Løb D11-17-5 42 15 0 0 0 0 0 0 0 15 0
905 Carsten Brodersen M18-39-5 38 15 0 0 0 0 15 0 0 0 0
906 Ea Sørensen 7.b Gørding skole P11-17-5 28 15 0 0 0 0 0 0 0 15 0
907 Lasse Mellergaard Skjern M18-39-7 47 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
908 Mille Stage Hansen Løbeholdet Nr.Nebel P11-17-5 29 15 0 0 0 0 0 15 0 0 0
909 Melissa Madsen K18-39-5 46 15 0 0 0 15 0 0 0 0 0
910 Jan Havsager SGI Løb M50-59-7 40 15 1 1 3 1 1 0 5 5 0
911 Lilli Graff-Nielsen P11-17-5 30 15 0 0 0 15 0 0 0 0 0
912 Susanne Brorsen Byparken Brørup K18-39-5 47 15 10 0 1 0 0 0 0 0 4
913 Roman Sztuba M18-39-5 39 15 0 0 0 15 0 0 0 0 0
914 Kristian Catalano SGI Løb D11-17-5 43 15 0 0 0 0 0 0 15 0 0
915 Henriette Heesgaard Byparken Brørup K18-39-5 48 14 0 1 2 3 0 0 0 8 0
916 Lea Jørgensen Byparken Brørup P0-10-2 42 14 0 0 0 0 0 0 0 0 14
917 Laila Guldager Billund Løbeklub K40-49-2 24 14 0 14 0 0 0 0 0 0 0
918 Susanne Nielsen Varde Parkløb K50-59-7 18 14 0 14 0 0 0 0 0 0 0
919 Lasse Madsen bramming gymnastik- og idrætsefterskole D11-17-5 44 14 0 0 0 0 14 0 0 0 0
920 Kirsten Munck Ribe Motion - RIMO K50-59-5 38 14 0 0 0 0 0 0 0 14 0
921 Kalle Johansen multiatleterne M50-59-7 41 14 2 1 6 1 4 1 0 0 0
922 Thomas Meyer Team Sdr. Omme IF M18-39-5 40 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0
923 Allan Andersen Tirsdagsklubben M18-39-7 48 14 0 0 7 0 7 0 0 0 0
924 Emil Djernæs Spangsbjerg D0-10-2 47 14 0 0 0 0 0 0 14 0 0
925 Balbina Sillesen 7.b Gørding skole P11-17-5 31 14 0 0 0 0 0 0 0 14 0
926 Bo Thomsen Bo Bedre M40-49-7 42 14 0 0 0 0 0 0 14 0 0
927 Aske Skovsted M18-39-7 49 14 0 0 0 0 0 0 14 0 0
928 Line Abildgaard K18-39-7 30 14 0 0 0 0 14 0 0 0 0
929 Henrik Knudsen M40-49-5 43 14 0 5 1 3 5 0 0 0 0
930 Mette Sølbeck K18-39-5 49 14 0 3 11 0 0 0 0 0 0
931 Sarah Ludvigsen P0-10-2 43 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0
932 Merete Mols Mor K18-39-2 33 14 0 0 14 0 0 0 0 0 0
933 Freja Tobøl Andersen P0-10-2 44 14 0 0 0 0 0 0 0 14 0
934 Frederikke Due sgi løb P11-17-5 32 14 0 0 0 0 14 0 0 0 0
935 Alexander Slot lindblad D11-17-5 45 14 14 0 0 0 0 0 0 0 0
936 Sebastian Pedersen D11-17-5 46 14 0 0 14 0 0 0 0 0 0
937 Michael Fröhlich M40-49-5 44 14 0 0 14 0 0 0 0 0 0
938 Mads T. Nielsen Løb i Vorbasse M50-59-5 38 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0
939 Pia Femhøj ssk K40-49-7 39 14 0 0 0 0 14 0 0 0 0
940 Jesper Petersen Team EP Auto M18-39-7 50 14 0 0 1 1 1 4 7 1 0
941 Karin Dam K40-49-5 51 13 0 0 0 0 13 0 0 0 0
942 Andreas Klærke M18-39-7 51 13 0 0 0 0 0 0 13 0 0
943 Tommy Skau M50-59-7 42 13 0 0 2 1 0 0 0 7 3
944 X - eftertilmelding P0-10-7 4 13 0 0 0 0 0 0 0 13 0
945 Janne Nielsen 7.b Gørding skole K18-39-5 50 13 0 0 0 0 0 0 0 13 0
946 Celina Fuglsang-Gram ØVIF LØB P0-10-2 45 13 0 13 0 0 0 0 0 0 0
947 Jakob Christensen bramming gymnastik- og idrætsefterskole M18-39-5 41 13 0 0 0 0 0 0 13 0 0
948 Carsten Gadgaard M40-49-5 45 13 13 0 0 0 0 0 0 0 0
949 Oliver Thyregaard Kjeldsen D11-17-5 47 13 0 0 0 0 0 13 0 0 0
950 Diane Pedersen Billund Løbeklub K40-49-7 40 13 0 0 0 13 0 0 0 0 0
951 Christian Sloth M18-39-7 52 13 0 0 1 12 0 0 0 0 0
952 Gry Green P0-10-2 46 13 0 0 0 0 7 6 0 0 0
953 Frederik Kargo M18-39-7 53 13 0 13 0 0 0 0 0 0 0
954 Emma Jessing Jensen 7.b Gørding skole P11-17-5 33 13 0 0 0 0 0 0 0 13 0
955 Kåre Wellinder M40-49-5 46 13 0 0 0 0 0 0 13 0 0
956 Alexander Ølver Lundbye bekke Byparken Brørup D0-10-2 48 13 0 0 0 0 0 0 0 0 13
957 Liv R Østergård Christensen P0-10-2 47 13 0 0 0 0 0 0 0 0 13
958 Pia Aaskov K18-39-5 51 13 0 0 0 0 0 13 0 0 0
959 Klaus Pedersen ØVIF LØB M40-49-5 47 13 0 0 0 0 13 0 0 0 0
960 Lars Sørensen SGI Løb M40-49-7 43 13 9 2 0 0 0 1 1 0 0
961 Niels Ellehage M40-49-5 48 13 0 0 0 0 0 13 0 0 0
962 Tina Fuglsang-Gram ØVIF LØB K18-39-5 52 13 0 13 0 0 0 0 0 0 0
963 Sebastian Heesgaard Byparken Brørup D0-10-2 49 13 0 0 13 0 0 0 0 0 0
964 Rasmus Vestergaard 7.b Gørding skole D11-17-5 48 12 0 0 0 0 0 0 0 12 0
965 Søren Overgaard M18-39-5 42 12 0 12 0 0 0 0 0 0 0
966 Lars Brockhoff M40-49-5 49 12 0 12 0 0 0 0 0 0 0
967 Steen Brorsen M40-49-7 44 12 0 0 1 0 0 1 2 6 2
968 Johannes Madsen M50-59-5 39 12 0 0 0 12 0 0 0 0 0
969 Freja Andersen Billund Løbeklub K18-39-5 53 12 0 12 0 0 0 0 0 0 0
970 Kristine Vestergaard K18-39-5 54 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0
971 Eline Sølbeck P0-10-2 48 12 0 12 0 0 0 0 0 0 0
972 Jane Nielsen SGI Løb K50-59-5 39 12 0 0 0 3 1 0 8 0 0
973 Liv Christensen P0-10-2 49 12 0 0 0 0 0 0 12 0 0
974 Jesper Lee Rasmussen M40-49-5 50 12 0 0 0 0 0 0 12 0 0
975 Emma Jørgensen SGI Løb P0-10-2 50 12 0 0 0 0 12 0 0 0 0
976 Jacob Gadgaard D0-10-2 50 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0
977 Michael Axelsen Alkærlund M18-39-7 54 12 0 0 0 0 0 12 0 0 0
978 Anders Haugaard Ribe Motion - RIMO M40-49-5 51 12 0 0 2 2 0 0 8 0 0
979 Helle Bolding Ribe Motion - RIMO K50-59-5 40 12 0 0 0 0 0 0 12 0 0
980 Lucas Riber Christensen NRUI D0-10-2 51 12 0 0 0 0 0 0 0 12 0
981 Jes Nielsen Vejen AF - Atletik og Løbemotion M40-49-7 45 12 1 1 2 7 1 1 0 0 1
982 Jan Thomsen M40-49-7 46 12 0 0 0 0 0 0 0 0 12
983 Line Jensen 7.b Gørding skole P11-17-5 34 12 0 0 0 0 0 0 0 12 0
984 Michael Larsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 47 12 0 0 0 0 0 4 4 0 4
985 Klaus Kristiansen M40-49-5 52 11 0 0 0 0 0 0 0 11 0
986 Anne-Mette Iversen Billund Løbeklub K40-49-7 41 11 0 0 11 0 0 0 0 0 0
987 Hannah Ringsmose K18-39-5 55 11 0 0 0 0 11 0 0 0 0
988 Åse Andersen Løbeholdet Nr.Nebel K50-59-5 41 11 0 4 0 7 0 0 0 0 0
989 Peter Enggaard M50-59-5 40 11 0 0 0 0 0 0 11 0 0
990 Isabella S Kreipke DGI sydvest P0-10-2 51 11 0 0 0 11 0 0 0 0 0
991 Jens Frost Astrup NRUI M18-39-7 55 11 2 0 0 0 0 0 8 1 0
992 Jeanett Dahl SGI Løb K40-49-5 52 11 1 1 1 1 1 6 2 0 0
993 Laura Jørgensen Byparken Brørup P0-10-2 52 11 0 0 0 0 0 0 0 0 11
994 Nichlas Kokholm 7.b Gørding skole D11-17-5 49 11 0 0 0 0 0 0 0 11 0
995 Søren Nielsen andst M50-59-5 41 11 0 0 0 0 0 0 0 0 11
996 Charlotte Petersen 7.b Gørding skole P11-17-5 35 11 0 0 0 0 0 0 0 11 0
997 Brian Slot M40-49-5 53 11 10 0 0 0 1 0 0 0 0
998 Karoline S. Poulsen K18-39-5 56 11 0 0 0 0 0 11 0 0 0
999 Thomas Brorson Byparken Brørup D0-10-2 52 11 0 0 11 0 0 0 0 0 0
1000 Bjørk Skovbjerg P0-10-2 53 11 0 11 0 0 0 0 0 0 0
1001 Casper Bernhard D0-10-2 53 11 0 0 0 0 0 0 0 0 11
1002 Jytte Kruse High5Living K40-49-5 53 11 1 0 0 1 1 0 3 5 1
1003 Theodor Nørby-Lassen Ribe Motion - RIMO M18-39-7 56 11 0 0 0 0 0 0 11 0 0
1004 Morten Møbjerg M18-39-7 57 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0
1005 Nicklas Bernhard D0-10-2 54 10 0 0 0 0 0 0 0 0 10
1006 Malthe Frahm Lindblad TRIM Tistrup D11-17-5 50 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
1007 John Nissen Ribe motion M18-39-7 58 10 0 0 0 0 0 0 0 0 10
1008 Marius Tobøl Andersen D0-10-2 55 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
1009 Richard Stanley Sørensen Varde Park Løb M50-59-5 42 10 8 2 0 0 0 0 0 0 0
1010 Minea Nolling K18-39-5 57 10 0 2 3 0 2 0 0 0 3
1011 Helena Teresia Andreasen K18-39-5 58 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
1012 Maja Skov Nielsen P0-10-2 54 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0
1013 Ane Egeris Hansen multiatleterne P0-10-2 55 10 0 1 0 0 9 0 0 0 0
1014 Arne Bertelsen Varde Løbemotion M50-59-7 43 10 0 1 0 0 1 0 6 0 2
1015 Arne Skov M50-59-5 43 10 0 0 0 0 0 0 0 0 10
1016 Mikkeline Annemona Lundbye bekke Byparken Brørup P0-10-2 56 10 0 0 0 0 0 0 0 0 10
1017 Tobias Holt Heinsvig Runners D11-17-5 51 10 0 0 10 0 0 0 0 0 0
1018 Johannes Jensen M40-49-5 54 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0
1019 Eva Bohn Jespersen K50-59-5 42 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0
1020 Oliver Ahrenschneider D11-17-5 52 10 0 0 0 0 10 0 0 0 0
1021 Mikkeline L Bekke Byparken Brørup P0-10-2 57 10 0 0 0 10 0 0 0 0 0
1022 Jeppe Hagsten Esbjerg Atletik og Motion D0-10-2 56 10 0 0 0 0 10 0 0 0 0
1023 Benjamin Holm Henriksen NRUI D0-10-2 57 10 0 0 0 0 0 0 0 10 0
1024 Egon Greve Jensen Trim Tistrup M50-59-5 44 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0
1025 Nina Jæger K40-49-5 54 10 1 1 1 1 1 3 1 4 0
1026 Ann Spandet Team Sdr. Omme IF K40-49-5 55 10 1 1 0 1 0 1 4 3 1
1027 Puk Lange K40-49-7 42 9 0 9 0 0 0 0 0 0 0
1028 Anette Buch Partsch K40-49-5 56 9 3 4 1 0 1 0 0 0 0
1029 Maja Skov Nielsen P0-10-2 58 9 0 0 0 0 0 0 0 9 0
1030 Freja Brorsen Byparken Brøryup P0-10-2 59 9 0 0 9 0 0 0 0 0 0
1031 Annemette Jæger K18-39-5 59 9 0 0 0 9 0 0 0 0 0
1032 Pernille Aagaard Friis Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-7 43 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0
1033 Nicolai Koitzsch M18-39-7 59 9 0 0 0 0 0 0 0 0 9
1034 Jette Hommelgaard K50-59-5 43 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0
1035 Tue Fyhring Sørensen M50-59-5 45 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0
1036 Mette Aae Lorentsen K40-49-5 57 9 2 1 0 0 0 0 0 6 0
1037 Mathias Nielsen 7.b Gørding skole D11-17-5 53 9 0 0 0 0 0 0 0 9 0
1038 John Vejen Ribe Motion - RIMO M50-59-5 46 9 0 0 0 0 0 0 9 0 0
1039 Kaster Stanley Sørensen K18-39-5 60 9 0 9 0 0 0 0 0 0 0
1040 Frederik Guldager Stougaard multiatleterne D0-10-2 58 9 8 1 0 0 0 0 0 0 0
1041 Allan Lorentsen M40-49-7 48 8 0 7 0 0 0 0 0 1 0
1042 Josefine Blom P0-10-2 60 8 0 1 0 0 0 7 0 0 0
1043 Maja Borreschmidt Overgaard P0-10-2 61 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0
1044 Søren Slot M18-39-7 60 8 0 0 0 8 0 0 0 0 0
1045 Julie Jessen multiatleterne P0-10-2 62 8 0 0 0 0 8 0 0 0 0
1046 Ella Tobøl Andersen P0-10-2 63 8 0 0 0 0 0 0 0 8 0
1047 Morten Thrane Team Musse M40-49-7 49 8 0 1 1 0 1 2 1 0 3
1048 Lene Mundbjerg K18-39-5 61 8 0 0 0 8 0 0 0 0 0
1049 John Svendsen Løbeholdet Nr.Nebel M50-59-5 47 8 0 0 0 8 0 0 0 0 0
1050 Mikael Schade SGI Løb M18-39-7 61 8 0 6 0 0 1 1 0 0 0
1051 Ole Nielsen Team Skjern Bank Bramming M40-49-7 50 8 4 1 0 1 0 1 1 0 1
1052 Flemming Østergaard Hansen Egtved if M50-59-5 48 8 0 0 8 0 0 0 0 0 0
1053 Jannik Birk-Møller Masterplanner United M18-39-7 62 8 1 0 0 1 0 0 6 0 0
1054 Karina Thyregaard Kjeldsen K18-39-5 62 8 0 0 0 0 0 8 0 0 0
1055 Ida Lodahl Ellehage NRUI P0-10-2 64 8 7 1 0 0 0 0 0 0 0
1056 Henrik Frederiksen M50-59-7 44 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0
1057 Berit Sand Riber Hejnsvig Runners K50-59-5 44 8 0 0 0 0 0 8 0 0 0
1058 Torben Sørensen Skjern Løbeklub M40-49-7 51 8 0 1 1 1 1 1 1 4 1
1059 Carl Emil Dam D0-10-2 59 8 0 0 0 0 0 8 0 0 0
1060 Christian Jespersen M18-39-7 63 8 0 0 0 0 0 0 0 0 8
1061 Brian Schou Nielsen FysioDanmark Varde/Esbjerg/Billund M40-49-5 55 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0
1062 Michael Loft Mikkelsen multiatleterne M18-39-7 64 8 1 0 1 0 1 0 0 0 5
1063 Erling Larsen Familiesalonen M40-49-7 52 8 1 1 1 4 1 0 0 0 1
1064 Lone Hørup multiatleterne K40-49-5 58 8 0 0 0 0 2 0 0 0 6
1065 Richard Cleyton Ribe Motion - RIMO M40-49-7 53 8 1 0 1 5 1 0 0 0 0
1066 Emil Nielsen Team Musse D11-17-5 54 8 0 0 0 0 8 0 0 0 0
1067 Helle Jensen SGI Løb K50-59-5 45 7 0 1 0 1 5 0 0 0 0
1068 Jesper Lee Rasmussen M40-49-5 56 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0
1069 Niels Kristjansen M50-59-7 45 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0
1070 Rikke Winther K40-49-5 59 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0
1071 Jesper Brinck SGI Løb M18-39-7 65 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0
1072 Lizette Vulf K40-49-5 60 7 0 0 0 0 0 7 0 0 0
1073 Mads schou Kristensen D11-17-5 55 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0
1074 Vega Green Borg P0-10-2 65 7 0 0 0 0 0 0 0 0 7
1075 Stig Enggaard Trim Tistrup M40-49-5 57 7 0 0 0 0 0 7 0 0 0
1076 Helle Oxholm Hansen K18-39-5 63 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0
1077 Emil Giversen M18-39-7 66 7 0 0 0 0 0 0 0 0 7
1078 Torben Petersen SGI Løb M50-59-7 46 7 0 1 0 1 1 0 4 0 0
1079 Frederik Pedersen M18-39-7 67 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0
1080 Malthe Sørensen Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole D11-17-5 56 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0
1081 Anne Kathrine Østergård Scheel Christensen K18-39-5 64 7 0 0 0 0 0 0 0 0 7
1082 Tom Hansen DistanceRunning.dk M40-49-7 54 7 1 0 1 1 1 1 1 3 1
1083 Inge Nørby-Lassen Ribe Motion - RIMO K40-49-5 61 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
1084 Nicklas Bernhard D0-10-2 60 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0
1085 Annette Præst Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-5 62 6 0 1 1 1 0 2 0 0 1
1086 Søren Boisen M40-49-5 58 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0
1087 Kurt Petersen Varde Løbemotion M50-59-7 47 6 1 1 0 0 1 0 3 0 0
1088 Teitur Larsen SGI M18-39-7 68 6 0 0 0 0 0 0 0 6 0
1089 Michael Lambertsen SGI Løb M40-49-7 55 6 1 5 0 0 0 0 0 0 0
1090 Gry Green Borg P0-10-2 66 6 0 0 0 0 0 0 0 0 6
1091 Malthe Borreschmidt Overgaard D0-10-2 61 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0
1092 Veje Green P0-10-2 67 6 0 0 0 0 6 0 0 0 0
1093 Emil Skov Nielsen D0-10-2 62 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
1094 Mikkel C. Hansen D0-10-2 63 6 0 0 0 0 0 0 0 0 6
1095 Laila Margrethe Nielsen K18-39-5 65 6 0 1 1 4 0 0 0 0 0
1096 Morten Jakobsen Varde Parkløb M40-49-7 56 6 1 0 0 2 1 0 0 2 0
1097 Jesper Nørby Hansen multiatleterne M40-49-7 57 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
1098 Thomas Kierkgaard M40-49-7 58 5 1 1 0 1 0 1 0 1 1
1099 Michael Nørby Lassen Ribe Motion - RIMO M40-49-7 59 5 1 0 1 1 0 0 1 1 0
1100 Madars Kleinbergs Team Sdr. Omme IF M40-49-7 60 5 1 1 0 1 1 1 1 1 1
1101 Vivi Guldberg Andersen K40-49-5 63 5 1 0 0 0 1 0 1 2 0
1102 Nanna Skytte P0-10-2 68 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
1103 Bent Hansen Løbeholdet Nr.Nebel M40-49-7 61 5 1 1 1 1 1 1 0 1 0
1104 Casper Bernhard D0-10-2 64 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0
1105 Tina Nilsson K18-39-5 66 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0
1106 Carl Emil Dam Tirsdagsklubben D0-10-2 65 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0
1107 Marlene Hjorth Sørensen Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-5 64 5 1 1 1 0 0 1 0 0 1
1108 Jesper Madsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 62 5 0 1 0 1 1 1 1 1 0
1109 Per Guldager Billund Løbeklub M40-49-7 63 5 0 1 1 0 1 1 0 0 1
1110 Vega Green P0-10-2 69 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0
1111 Keld Bo Larsen SGI Løb M40-49-7 64 5 3 1 0 0 0 0 0 0 1
1112 Helen Kristiansen K40-49-7 44 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0
1113 Bo Fyhring Sørensen M40-49-7 65 5 1 1 1 1 1 1 1 1 0
1114 Christian Jensen NIL M40-49-7 66 5 1 0 1 0 1 1 1 0 1
1115 Christian Erlandsen SGI Løb M40-49-7 67 5 0 0 1 1 1 1 0 1 1
1116 Lene Bruun Hansen K18-39-5 67 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0
1117 Anne Brun K18-39-5 68 5 1 0 1 2 1 0 0 0 0
1118 Peter Laursen M40-49-7 68 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0
1119 Nina Jakobsen Ølgod Løb og Motion K18-39-5 69 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0
1120 Bjarne Søndergaard Christensen Varde Park Løb M50-59-7 48 5 1 1 0 1 1 1 0 0 0
1121 Malthe Fuglsang-Gram ØVIF LØB D0-10-2 66 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
1122 Michael Raun SGI Løb M40-49-7 69 5 1 1 3 0 0 0 0 0 0
1123 Sofie Mols Mor P0-10-2 70 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0
1124 Jeppe Bertram Hagsten D0-10-2 67 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0
1125 Iben Nilsson Vejen AF - Atletik og Løbemotion K40-49-5 65 5 1 1 1 1 1 1 1 0 1
1126 Roman Sebuta M18-39-7 69 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0
1127 Emilie Høj Hansen P0-10-2 71 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5
1128 Jette Jessen K40-49-5 66 5 0 1 1 1 1 0 1 1 1
1129 Frank Blom multiatleterne M40-49-7 70 5 0 1 0 3 0 1 0 0 0
1130 Malthe Søndergaard D0-10-2 68 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
1131 Jesper Pedersen multiatleterne M18-39-7 70 4 1 1 1 0 1 0 0 0 0
1132 Jens Erik Lorentsen M40-49-7 71 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1
1133 Danielle Albrechtsen SGI Løb K40-49-5 67 4 0 0 1 1 1 0 0 1 0
1134 Thomas Wilson BIF M50-59-7 49 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
1135 Jørgen Bundgaard M40-49-7 72 4 0 1 0 1 1 0 0 1 0
1136 Peter Biltoft SGI Løb M40-49-7 73 4 0 1 0 1 1 1 0 0 0
1137 Mikkel Nielsen SGI Løb M18-39-7 71 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
1138 Jette g. Rasmussen K18-39-5 70 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
1139 Lars Ravnholt M40-49-7 74 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0
1140 Alexander Slot Lindblad D11-17-5 57 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
1141 Jakob Matthisson SGI Løb M18-39-7 72 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0
1142 Marisa Schwartz K40-49-5 68 4 0 0 1 0 1 1 1 0 0
1143 Jim Zakaria M40-49-7 75 4 1 1 1 0 0 0 0 0 1
1144 Lennarth Fyhn Team Skjern Bank Bramming M18-39-7 73 4 0 0 0 0 0 0 0 4 0
1145 Steen Jakobsen Team Dungbatle M18-39-7 74 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
1146 Robin Wöhr P0-10-2 72 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
1147 Benjamin Holm Henriksen NRUI D0-10-2 69 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0
1148 Helle Top Jensen multiatleterne K40-49-5 69 4 1 1 1 0 1 0 0 0 0
1149 Svend Erik Alstrup Jensen Borris Løbeklub M50-59-7 50 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0
1150 Alexander Slot D11-17-5 58 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
1151 Lars Lauesen M18-39-7 75 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0
1152 Brian Arnsbæk SGI Løb M50-59-7 51 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
1153 Mark Kromann M18-39-7 76 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
1154 Mads Faghtmann Billund Løbeklub M50-59-7 52 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
1155 Mads S. Thomsen M18-39-7 77 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0
1156 Hanne Sørensen SGI Løb K40-49-5 70 3 0 1 0 1 1 0 0 0 0
1157 Rune Ahlers M18-39-7 78 3 0 0 0 0 0 0 0 3 0
1158 Theodor Arvad Ditlev Sørensen Team Sdr. Omme IF D0-10-2 70 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0
1159 Flemming Marrhisson SGI Løb M50-59-7 53 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0
1160 Jesper Burchardt Madsen SGI Løb M50-59-7 54 3 0 1 0 0 1 1 0 0 0
1161 Jakob La Cour M18-39-7 79 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
1162 Claus A. Nielsen SGI Løb M40-49-7 76 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0
1163 Anders Lüneberg IFK M50-59-5 49 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0
1164 Poul Arne Jakobsen Brande Motion M50-59-7 55 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0
1165 Jette Guldberg Byparken Brørup K40-49-5 71 3 1 0 0 0 1 0 1 0 0
1166 Allan Kamper M40-49-7 77 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
1167 Tina Baun 7.b Gørding skole K18-39-5 71 3 0 0 0 0 0 0 0 3 0
1168 Kent Ager Varde Park Løb M50-59-5 50 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
1169 John Nissen Ribe Motion M18-39-7 80 3 0 0 0 1 0 1 0 1 0
1170 Marcus Riber Christensen NRUI D0-10-2 71 3 0 0 0 0 0 0 0 3 0
1171 Halfdan Bock Andersen Billund Løbeklub M40-49-7 78 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0
1172 Nicolaj Sørensen SGI Løb M18-39-7 81 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
1173 Britta Bjerre SGI Løb K40-49-5 72 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
1174 Susanne Westergaard Mathiesen Ribe Motion - RIMO K40-49-5 73 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
1175 Michael Sørensen Team Sdr. Omme IF M40-49-5 59 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0
1176 Thomas Wehl Rasmussen M40-49-7 79 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
1177 Iben Lund Andersen Løbeholdet Nr.Nebel K40-49-5 74 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1178 Anita Ahlstrøm Nielsen multiatleterne K40-49-5 75 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
1179 Fatima Ferreira SGI Løb K40-49-5 76 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0
1180 Allan Pedersen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 82 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1181 Morten Jochumsen Brørup Løbeklub M40-49-7 80 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0
1182 Allan Pedersen multiatleterne M18-39-7 83 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
1183 Lars Mikkelsen Ansagerløbeklud M50-59-7 56 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1184 Brian Viborg Christensen SGI Løb M40-49-7 81 2 1 1 0 0