Køb hele serien-Crossløb på Fyn

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Oct 22 Nov 05 Nov 19 Dec 10 Jan 07 Jan 21 Feb 04 Feb 18 Mar 04 Mar 18
1 Mette Steenberg OA / MultiAtleten K40-8km 1 600 100 100 100 100 100 100 0 0 0 0
2 Johannes Wennerberg Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 1 600 0 100 100 100 100 0 100 0 0 100
3 Rasmus Højbjerre Callesen Team Masters D5-3km 1 600 100 100 99 100 100 100 99 100 0 100
4 Signe Skovsgaard Jørgensen Odense Triathlon Klub P9-3km 1 600 100 100 0 100 0 100 99 100 100 0
5 Damian Jandura Team Poland M30-3km 1 600 0 0 0 100 100 100 99 100 100 100
6 Marianne Rasmussen K50-3km 1 600 100 100 100 100 99 99 100 100 100 100
7 Silas Korterman Ellebæk TPI D9-3km 1 600 0 0 100 0 0 100 100 100 100 100
8 Marianne Pallisgaard SG Atletik K70-8km 1 600 100 0 100 100 100 0 0 100 0 100
9 Cecilie Carlsen Odense Atletik P13-3km 1 600 100 100 100 100 100 0 100 0 0 99
10 Torben Hermansen SG Atletik M50-3km 1 600 100 0 99 100 100 100 100 100 100 100
11 Henning Hansen OA/OGF M60-3km 1 600 0 0 0 0 100 100 100 100 100 100
12 Esther Kjellstrøm Gade P5-3km 1 600 100 100 100 0 0 100 0 100 100 100
13 Rasmus Bergholdt Musklerogled.dk D9-8km 1 600 100 100 0 100 100 100 98 0 0 100
14 Bent Larsen Glamsbjerg Motion M70-3km 1 600 99 0 100 100 100 0 100 100 100 99
15 Charley Brandrup OA M80-3km 1 600 100 0 100 100 100 100 100 0 100 100
16 Søren Kirketofte Glamsdalens Idrætsefterskole M40-3km 1 600 100 100 100 98 100 0 100 0 100 100
17 Per Arne Simonsen Munke Mose Motion M60-8km 1 600 100 0 100 100 100 0 0 0 100 100
18 Hjørdis Bjerrum OGF K60-3km 1 600 100 100 100 100 100 0 100 100 100 0
19 Christian B. Nass Odense Triathlon Klub D13-8km 1 600 100 100 100 100 100 100 100 100 0 100
20 Erling Larsson Ringe GF Atletik M70-8km 1 600 99 100 99 100 100 100 100 100 100 100
21 Patrick Falgren Larsen 5000 M18-3km 1 600 0 100 100 100 100 100 100 99 0 100
22 Henrik Simonsen Næsby Motion M50-8km 1 600 98 100 100 100 100 100 0 100 98 0
23 Nadja Jellev Rømer K30-3km 1 600 100 0 99 100 100 100 100 100 0 100
24 Henrik Lau Odense Atletik M40-8km 1 599 0 100 100 100 0 100 0 99 100 0
25 Ingeborg My Haslund Andersen NGIF P13-8km 1 599 0 100 100 100 100 100 0 0 99 98
26 Mejse Bjørg Madsen 5270 K50-8km 1 599 100 99 100 99 99 0 100 100 100 0
27 Carsten Leth Jeppesen Dyrup Jernbaneselskab M60-3km 2 598 100 100 100 100 98 99 99 99 99 99
28 William Langhorn Vester Skerninge Tennisklub M70-3km 2 598 100 100 99 99 99 100 99 99 99 100
29 Rune Rasmussen Munke Mose Motion M30-8km 1 598 0 99 81 100 0 99 100 99 100 100
30 Magnus Haarberg Odense Triathlon Klub D13-3km 2 598 100 99 98 0 98 100 0 100 100 99
31 Celine Tarp P13-8km 2 598 100 99 99 99 99 0 0 100 100 100
32 Shila Nielsen Sct. Hans'erne K40-3km 1 598 99 0 100 0 100 100 99 99 100 0
33 Anne Marie Molter Rasmussen Faaborg Ski- og Motionsklub K60-8km 1 598 100 100 100 0 99 99 99 99 0 100
34 Sigrid Nordberg Eriksen Odense Atletik P13-3km 2 598 99 99 99 0 99 100 99 100 100 100
35 Aksel Egmose Andersen D9-8km 2 597 99 99 98 98 99 0 100 100 100 0
36 Marian Ulrich SG Atletik K70-3km 1 597 99 0 99 100 98 100 99 100 0 0
37 Jeppe Drue Knudsen Otterupløberne D18-8km 1 597 99 99 98 100 98 100 99 0 100 99
38 Simon Mousing M30-3km 2 597 100 100 100 99 99 99 0 99 99 99
39 Svargo Petersen OGF Motion K60-3km 2 596 0 98 98 99 99 100 99 0 99 100
40 Kirsten Jensen Faaborg Ski- og Motionsklub K70-8km 2 596 99 100 99 0 99 100 0 99 0 0
41 Mia Hjelmsted TPI Løbeklub K30-8km 1 596 0 99 0 99 98 99 0 99 100 100
42 Lars Dyrmose Årslev Løbeklub M50-8km 2 596 99 0 0 99 99 99 100 99 100 0
43 Sif Nielsen Sct. Hans'erne P9-3km 2 596 99 0 98 0 100 99 100 99 99 0
44 Tove Pedersen Faaborg Ski- og Motionsklub K70-8km 3 596 98 99 98 99 98 99 100 98 100 99
45 Svend Mortensen M70-8km 2 596 100 99 100 99 99 99 99 99 99 99
46 Thore Hammer Eriksen Læge Thore Eriksen M40-3km 2 596 98 99 99 99 99 100 99 100 99 99
47 Lucas Højbjerre Callesen Team Masters D9-3km 2 596 100 100 99 99 99 98 96 98 0 99
48 Poul Rasmussen OA/OGF M60-8km 2 596 99 99 99 98 98 100 100 99 98 0
49 Birgit Klausen Munke Mose Motion K60-8km 2 596 0 99 0 100 98 0 100 0 100 99
50 Heidi Larsen LLCL K40-3km 2 595 98 100 98 100 99 0 0 98 0 100
51 Christina Plum Simonsen Munke Mose Motion K18-3km 1 595 0 0 98 0 100 100 100 0 99 98
52 Tinne Winther-Gaasvig Team Gisa K30-3km 2 595 99 100 0 98 98 0 99 99 100 98
53 Line Kragebær K18-8km 1 595 97 98 97 98 99 98 100 99 100 99
54 Bente Kjær Jensen Les Deux Athletics K40-8km 2 594 0 0 94 97 97 98 99 100 100 100
55 Natasja Trustrup NGIF K18-3km 2 594 99 0 100 98 96 98 94 0 100 99
56 Helle Edvardsen NGIF K50-3km 2 594 99 97 99 99 98 98 99 99 99 99
57 Johny Grundsø Næsby Motion M50-3km 2 594 99 100 100 99 0 99 0 97 0 0
58 Bitten Outlaw Næsby Motion K40-8km 3 594 0 98 98 99 99 99 100 99 97 97
59 Mats Hansson M60-8km 3 594 97 0 98 99 0 0 99 100 99 99
60 Maya Høgh Tordrup P13-8km 3 594 99 98 96 98 98 99 100 99 0 99
61 Annette Holm Trail Running Denmark K50-8km 2 594 99 98 0 100 100 0 99 98 98 98
62 Sofie Schmidt Pedersen Fjordager P9-3km 3 594 98 98 100 99 99 98 0 98 98 100
63 Claus Bech Trail Running Denmark M50-8km 3 593 95 96 99 97 0 98 99 98 99 100
64 Kathrine Jellev Rømer K18-3km 3 593 97 0 99 100 99 96 99 99 0 95
65 Jeppe Matzen D18-8km 2 593 98 100 99 99 97 0 0 0 0 100
66 Emil Løkkegaard Wiggers Nyborg Cykle Klub D13-8km 2 593 0 99 99 99 99 0 98 99 0 0
67 Anja Jørgensen Næsby Motion K40-3km 3 593 100 99 96 99 97 0 100 97 98 0
68 Nicoline Sillesen OA K18-8km 2 593 98 100 98 100 0 99 98 0 0 0
69 Tobias Højbjerre Callesen Team Masters D9-3km 3 593 99 99 98 98 100 97 97 99 0 98
70 Jens Christian Plum Simonsen Munke Mose Motion M30-8km 2 593 0 100 100 99 98 98 98 0 85 98
71 Bodil Schmidt Sct. Hans'erne K60-3km 3 593 99 99 99 98 98 0 0 99 98 99
72 Torben Klose F.P.I. / Newline / Multiatleten M40-8km 2 592 98 0 97 98 99 99 0 98 98 100
73 Mathias Christensen NGIF D18-8km 3 592 0 98 0 97 95 99 98 100 99 98
74 Trine Printz Odense Triathlon Klub K30-8km 2 592 97 98 99 0 99 98 99 0 0 99
75 Anna Nevada Løndahl Henriksen Vester Skerninge Tennisklub P13-3km 3 592 98 0 98 99 98 99 0 99 99 0
76 Line Højsgaard K30-3km 3 592 98 98 98 96 99 99 97 0 99 99
77 Rita Thorup NGIF K70-3km 2 591 98 100 98 99 97 99 0 0 0 0
78 Alexander Grube Andersen Vester Skerninge Tennisklub D13-3km 3 591 99 98 97 0 94 99 99 99 0 0
79 Jakob Gaasvig Team Gisa M60-3km 3 591 99 99 0 99 96 97 97 98 98 98
80 Solveig Thomsen Næsby Motion K50-8km 3 591 0 100 0 98 96 0 98 0 99 100
81 Brian Howitz M30-3km 3 590 0 99 99 98 97 98 98 98 98 0
82 Dina Kitt Jensen Glamsbjerg Motion K18-8km 3 590 94 96 96 0 98 0 99 100 99 98
83 Mathias Christensen NGIF M18-3km 2 590 0 99 0 98 98 96 97 97 99 99
84 Flemming Wedell OGF M70-3km 3 590 98 99 97 98 97 99 97 98 98 98
85 Alice Folden Simoni OTK K50-8km 4 590 96 0 99 97 97 99 97 99 97 99
86 Jens Pedersen SG Atletik M50-3km 3 590 97 0 98 0 98 0 99 99 99 0
87 Elof Egmose Andersen D9-8km 3 590 98 95 99 96 96 0 99 99 99 0
88 Niels Duedahl SG Atletik M50-3km 4 590 98 99 97 98 97 98 98 98 98 99
89 Jeanette Lindevang Langeskov Løb & Motion K30-8km 3 589 98 97 100 0 97 97 98 0 98 98
90 Thomas Irming Langeskov Løb og Motion M40-8km 3 588 97 92 0 0 94 98 100 97 97 99
91 Ole Larsen Nyborg Løbeklub M50-8km 4 588 97 98 0 98 98 97 98 97 97 99
92 Dina Rungstrøm Martinussen Kerteminde Motionsklub K40-3km 4 588 96 98 97 0 95 99 97 96 99 98
93 Solveig Maibom 5800 K50-3km 3 588 98 94 98 98 96 97 98 98 97 98
94 Stig Jensen M70-8km 3 588 0 98 98 0 98 98 0 98 98 98
95 Keld Brandt SG Atletik M70-3km 4 587 97 98 98 0 98 98 98 97 97 0
96 Birgitte Bisted Munke Mose Motion K60-8km 3 587 99 98 96 98 97 95 97 98 0 97
97 Rasmus Harder Henriksen SG Atletik M18-3km 3 587 100 97 98 96 96 95 0 96 98 98
98 Rasmus Nielsen D13-8km 3 587 0 95 0 98 98 0 96 97 100 98
99 Dorit Jørgensen Ringe Løbeklub K60-3km 4 586 98 96 97 97 97 99 98 0 97 97
100 Heidi Nissen Søndersøløberne K40-8km 4 585 96 99 0 75 96 96 0 0 99 99
101 Stine Rueløkke NGIF K18-3km 4 585 100 100 0 99 94 97 95 0 0 92
102 Kasper Jensen 5000 D18-8km 4 584 0 0 97 98 93 98 97 0 97 97
103 Frederik Nielsen D13-8km 4 584 0 96 0 97 97 0 97 98 0 99
104 Tina Rønstrup K40-8km 5 584 97 94 95 0 95 95 98 98 98 98
105 Bent Hornemann Ringe Løbeklub M60-8km 4 584 0 98 94 97 97 98 97 97 0 0
106 Dorthe Mousing K30-3km 4 584 97 97 97 97 97 98 0 0 98 96
107 Troels Stubager Ringe TRI M60-8km 5 583 92 96 0 96 99 99 0 0 97 96
108 Jacob Mousing M30-3km 4 583 0 0 98 97 96 97 0 97 0 98
109 Silje Larsson Årslev Løbeklub P9-3km 4 583 97 97 0 98 97 0 0 97 97 0
110 Anette Larsson Ringe GF Atletik K60-3km 5 583 95 97 0 96 96 98 0 98 96 98
111 Kurt Jeppesen Faaborg Ski- og Motionsklub M70-8km 4 583 97 97 96 97 97 0 98 0 97 0
112 Ida Egmose Andersen P13-8km 4 583 97 97 98 97 96 0 0 0 98 0
113 Casper Konradsen Middelfart Motionsklub M30-8km 3 582 96 95 98 95 92 96 95 97 98 97
114 Nikolai Olsen 5800 D13-3km 4 582 0 0 94 98 93 95 98 98 99 0
115 Carsten Schulz Frederiksen Glamsbjerg Motion M40-3km 3 582 95 96 97 0 96 98 96 97 97 97
116 Kenneth Boesgaard JGKI M30-8km 4 582 0 92 0 97 97 0 99 98 0 99
117 Lars Kjellstrøm Gade M40-3km 4 582 94 95 96 0 0 96 0 99 98 98
118 Karoline Harder Henriksen SG Atletik P13-3km 4 581 96 97 96 98 95 95 0 95 96 98
119 Bent Lykkegaard OGF M70-3km 5 580 96 97 96 97 0 97 0 0 95 97
120 Torben Hermansen SG Atletik M50-8km 5 580 96 0 96 95 97 96 97 96 96 98
121 Birgitte Adamczky K40-8km 6 580 95 96 96 98 98 97 0 0 0 0
122 Marie-Louise Schultz 24 7 K30-8km 4 579 95 0 0 98 95 96 97 98 0 0
123 Tommy Junge Hansen Langeskov Løb og Motion M50-3km 5 579 96 97 0 96 95 0 97 0 0 98
124 Karin Aagaard 5874 K50-3km 4 579 97 95 97 97 97 96 0 0 95 0
125 Anders Harder Sørensen M50-3km 6 579 95 96 96 97 96 97 0 96 97 0
126 Kurt Pedersen Vejle S.G. & I.F. M60-8km 6 578 94 93 95 90 93 97 98 95 96 97
127 Annette Lander Ringe Løbeklub K50-8km 5 578 97 97 97 96 95 96 95 0 0 94
128 Caroline Pedersen Fjordvej K18-3km 5 578 94 96 95 97 97 0 96 97 95 93
129 Helga Christensen Kirkeby Løbeklub K60-8km 4 578 94 95 97 99 93 0 93 93 97 96
130 Kim Kappel Christensen Korup Motion M60-8km 7 578 98 100 97 94 94 93 0 0 0 95
131 Mads Damgaard D9-3km 4 578 95 94 94 97 96 96 95 94 99 94
132 Dorte Lund Toftelund Ringe Løbeklub K50-3km 5 577 96 0 96 96 95 0 97 96 94 96
133 Ulla Winding K40-3km 5 577 92 89 94 98 0 0 95 95 96 99
134 Marianne Rasmussen K50-8km 6 577 91 95 94 94 94 97 96 96 96 97
135 Kim Hammerich SG Atletik M18-3km 4 576 99 96 96 95 94 94 96 0 0 0
136 Grethe Bonne Madsen Glamsbjerg Motion K60-8km 5 576 96 94 98 96 96 0 92 96 0 0
137 Alis Vesterby Faaborg Ski- og Motionsklub K60-8km 6 576 97 91 99 0 92 0 0 0 99 98
138 Keld Jensen 5800 M70-3km 6 576 95 96 95 95 96 96 96 96 96 96
139 Kim Hammerich SG Atletik D18-8km 5 576 96 97 95 96 94 96 96 0 0 0
140 Frida Cordes Næsby Motion P13-3km 5 575 93 98 93 96 94 96 0 96 95 0
141 Kirsten Solgaard Glamsbjerg Løbeklub K60-3km 6 575 94 94 95 0 95 96 97 97 95 0
142 Michael Grube Andersen Vester Skerninge Tennisklub M50-3km 7 574 0 98 95 0 94 96 96 95 0 0
143 Lene Foli Hesselager Løbeklub K40-3km 6 574 93 95 90 95 94 98 92 92 95 97
144 Bettina Kingo Søndergaard K50-3km 6 574 95 93 95 95 94 95 96 0 96 97
145 Laura Friis Christensen 5000 K18-3km 6 574 0 0 93 96 95 95 97 98 0 0
146 Jørgen Blacha Fyens Motor Sport M70-8km 5 574 92 95 94 93 93 0 96 97 96 96
147 Henrik Olsen 5800 M40-3km 5 573 0 93 95 97 95 95 94 95 96 0
148 Ingrid Rasmussen 5210 K60-8km 7 573 95 92 94 93 89 93 96 97 98 0
149 Bjarne Laugesen Kerteminde Motionsklub M60-8km 8 572 93 0 0 92 0 95 96 98 0 98
150 Alexander Kjellstrøm Gade D13-3km 5 572 97 93 95 0 0 94 0 96 0 97
151 Linda Dahlin Therkildsen Trail Running Danmark K30-8km 5 571 91 0 96 95 0 95 0 97 97 0
152 Anne Brandt Bendtsen K30-3km 5 570 91 93 95 94 92 97 96 0 0 95
153 Jonna Elkrog Andersen K30-3km 6 570 0 95 96 95 96 96 92 0 0 0
154 Gustav Harder Henriksen D9-3km 5 570 94 93 92 94 94 95 0 95 98 93
155 Helle Vinsten 5270 K50-8km 7 570 93 94 0 95 93 95 94 97 95 0
156 Mette Edvardsen NGIF K18-8km 4 569 88 86 0 93 96 92 94 94 97 95
157 Majbrith Christensen K30-8km 6 569 93 93 97 96 0 91 93 93 96 94
158 Per Sass Munke Mose Motion M70-8km 6 568 95 96 95 94 94 94 0 0 0 0
159 Palle W Rasmussen Veflinge Løbeklub M60-8km 9 568 90 92 93 95 95 96 95 0 93 94
160 Tove Klausen Glamsbjerg Motion K60-3km 7 568 93 95 96 0 94 94 96 0 0 0
161 Helios Fernández M50-3km 8 568 91 94 93 93 91 94 95 0 96 96
162 Berit Skriver K40-3km 7 567 91 90 93 96 88 97 96 94 0 0
163 Jørgen Skov langeskov Løb og Motion M70-8km 7 567 93 94 0 92 92 95 95 96 94 0
164 Line Poulsen K18-8km 5 566 85 0 90 94 0 94 95 96 0 97
165 Mike Andreas Westergren TPI Løbeklub M30-8km 5 566 95 93 0 92 93 0 96 0 97 0
166 Gerner Pedersen NGIF M50-3km 9 566 94 95 94 94 93 93 94 0 0 95
167 Morten Eskesen M30-8km 6 566 0 0 93 0 0 92 93 96 96 96
168 Mads Bonne Alkærsig M40-8km 4 566 0 82 89 91 89 95 95 92 95 98
169 Kjeld Andersen OGF M70-3km 7 565 0 95 0 93 93 95 94 94 93 94
170 Kim Hansen M30-8km 7 565 94 90 0 93 91 94 91 94 95 95
171 Jacob Damm Callesen Team Masters M40-3km 6 565 93 92 92 95 94 94 93 94 0 95
172 Lone Berg K30-3km 7 565 92 94 0 92 93 0 91 97 97 0
173 Ole Vorre Ringe TRI M50-8km 6 565 87 90 90 86 88 95 95 94 94 97
174 Lise Osei K40-3km 8 564 90 88 99 97 0 0 91 90 97 0
175 Hanne Løkkegaard Wiggers K40-8km 7 564 0 95 93 96 93 0 90 97 0 0
176 Kristoffer Winding D9-3km 6 563 93 92 93 92 0 0 93 93 96 95
177 Anna Lundin Langeskov Løb og Motion K50-8km 8 563 95 93 95 0 89 94 0 94 92 0
178 Bodil Hjelholt Faaborg Ski- og Motionsklub K60-8km 8 563 92 90 93 94 0 94 0 95 0 95
179 Henrik Tranberg BBB-Bordtennis M50-3km 10 563 92 93 0 92 90 95 93 93 0 97
180 Heidi Schmidt Sct. Hans'erne K40-3km 9 563 0 93 92 93 90 95 89 89 94 96
181 Albert Osei D9-3km 7 563 92 89 95 91 0 0 92 92 95 97
182 Oliver Kjellstrøm Gade D13-3km 6 563 93 90 92 0 0 93 0 97 0 98
183 Kim Jensen Næsby Motion M50-8km 7 563 0 93 0 87 95 0 94 93 92 96
184 Annemette Schaldemose Munke Mose Motion K60-8km 9 562 93 93 92 95 90 0 95 94 0 0
185 Janis Robertson Holluf Pile Løbeklub K40-8km 8 561 92 90 92 95 0 0 97 95 0 0
186 Lone Christensen K50-3km 7 560 0 88 93 92 93 91 0 95 93 94
187 Jørgen Simoni OBBC M70-8km 8 560 0 93 92 89 90 93 94 94 92 94
188 Vibeke Christensen Nyborg Løbeklub K50-8km 9 559 0 91 93 92 90 92 93 93 93 95
189 Sofie Tarp K18-8km 6 558 90 88 92 92 0 93 0 95 96 0
190 Lars Sloth Løbeklubben 5762 M50-8km 8 557 94 92 0 94 91 0 93 90 91 93
191 John von Essen Team von Essen M60-8km 10 557 91 94 92 91 0 90 0 94 94 92
192 Rikke Polenz Gohlke Bentsen Emballage K40-8km 9 557 0 88 90 92 92 93 93 0 92 95
193 Jørgen Ole Thomassen Glamsbjerg Motion M70-8km 9 557 94 0 93 91 91 0 0 0 93 95
194 Klaus Modberg Fjordager M50-8km 9 555 92 91 94 0 0 94 0 89 90 94
195 Sarah Pedersen Fjordvej K18-3km 7 554 91 0 0 94 90 0 92 93 94 87
196 Christian Jeppesen Korup Motion D13-3km 7 554 92 89 91 0 91 0 97 94 0 0
197 Tina Gotfred-Iversen K30-8km 7 554 0 88 94 94 88 88 87 87 95 95
198 Majken Nielsen K50-3km 8 553 90 90 94 94 90 92 90 0 0 93
199 Ole Bekker SG Atletik M70-8km 10 553 90 91 90 88 89 92 93 93 91 93
200 Anders Trans Sørensen 5000 M40-8km 5 552 90 90 86 88 87 90 97 95 90 0
201 Vinnie Ellebæk Løbeklub TPI K40-8km 10 552 0 93 91 0 0 94 96 82 82 96
202 Helle Kolstrup Faaborg Ski- og Motionsklub K60-8km 10 551 91 88 91 92 0 92 91 0 0 94
203 Nils jul Larsen SG Atletik M60-8km 11 551 85 88 87 88 90 92 94 92 92 91
204 Katja Thomsen K40-8km 11 550 91 87 85 86 0 90 94 94 94 0
205 Rikke Hoff OGF K50-3km 9 550 92 89 0 93 91 93 92 0 0 0
206 Kent Haarberg OTK M50-3km 11 549 0 91 92 0 88 91 0 92 95 0
207 Jesper Rudolf M40-8km 6 548 89 89 88 89 88 96 0 93 0 92
208 Henrik Overgaard Otterupløberne M60-8km 12 547 87 90 91 89 91 89 92 93 90 89
209 Martin Price Korup Motion M30-8km 8 547 88 0 0 90 86 89 80 93 94 93
210 Maj-Brit Kjellstrøm Gade K40-3km 10 547 89 96 0 0 0 91 0 88 92 91
211 Therese Bonn Kromann K18-3km 8 546 89 95 89 93 89 91 0 0 0 86
212 Kim Gotfred-Iversen M30-8km 9 546 0 88 91 89 0 90 0 91 93 92
213 Flemming Hansen Broby IF M60-8km 13 545 88 89 86 0 89 91 93 91 91 90
214 Jens Erin Laulund Skotte Klub Krone M30-8km 10 545 86 85 0 87 90 93 0 95 0 94
215 Bente Rasmussen SG Atletik K60-8km 11 545 86 85 89 91 86 90 0 0 96 93
216 Joachim Olsen NGIF D9-3km 8 545 0 91 91 90 93 0 91 89 0 0
217 Lotte Poulsen 5220 K40-8km 12 545 94 0 86 88 88 0 0 96 93 86
218 Peter Larsen-Ledet OTK M40-8km 7 544 0 83 0 84 81 91 96 94 0 96
219 Berit Wedel Tøser med spin i K50-3km 10 543 84 0 0 89 89 0 89 93 92 91
220 Yvonne Zdrenka 5580 K50-8km 10 543 87 88 92 90 86 0 0 91 91 91
221 Kim Rasmussen Ringe Løbeklub M30-8km 11 543 93 91 95 80 0 0 83 90 0 91
222 Gitte Mathiasen K50-8km 11 543 50 82 89 0 87 90 92 92 84 93
223 Christina Bomholt Rasmussen K30-8km 8 543 0 82 91 90 86 90 89 88 91 92
224 Niels Ejersbo M50-8km 10 542 90 86 91 0 92 91 92 0 0 0
225 Martin Jelstrøm TPI Løbeklub M40-8km 8 542 77 76 80 82 86 92 94 0 93 95
226 Christel Berg Ringe TRI K30-8km 9 541 87 0 93 89 87 92 86 89 0 91
227 Maria Andersson Team Byhaven K40-3km 11 540 82 80 89 90 93 96 90 0 0 0
228 Anita Pedersen Fjordvej K40-3km 12 540 85 86 87 87 87 0 88 91 93 94
229 Jens Peter Andersen M50-8km 11 540 0 0 87 0 90 93 86 0 89 95
230 Camilla Nygaard Stigeløberne K50-8km 12 539 84 86 88 89 85 89 91 0 90 92
231 Sally Jensby OGF K60-8km 12 539 87 0 88 90 84 88 90 91 0 92
232 Jenny Nielsen K40-8km 13 538 83 79 88 84 90 91 91 87 90 88
233 Susanne Jensen Hesselager Løbeklub K30-8km 10 538 84 89 0 0 85 89 77 92 93 90
234 Lennart Damgaard Kerteminde Motionsklub M40-8km 9 538 86 84 84 85 85 89 80 91 94 93
235 Annika Mahallati K30-8km 11 538 85 84 90 87 0 85 84 95 92 89
236 Karin Grundsø K50-3km 11 538 89 85 89 91 0 90 0 94 0 0
237 Martin Bendix LLCL M40-8km 10 537 82 0 87 87 84 88 90 0 91 94
238 Helena Kanstrup K40-8km 14 537 84 0 80 77 85 89 92 93 0 94
239 Magnus Nielsen D9-3km 9 537 88 86 0 89 92 0 0 90 0 92
240 Peter Lander Ringe Løbeklub M50-8km 12 536 74 0 86 89 89 0 91 92 0 89
241 Dorte Larsen K50-3km 12 535 86 82 0 0 88 89 0 91 91 90
242 Jens Mogensen Veflinge Løbeklub M50-8km 13 534 91 0 82 92 0 90 89 0 0 90
243 Dennis Husted Sørensen Kerteminde Tri Klub M30-8km 12 533 90 82 90 85 81 87 0 89 92 0
244 Anette Andersen K40-8km 15 533 89 86 89 91 86 92 0 0 0 0
245 Bendt Christian Murrekilde Kirkeby Løbeklub M60-8km 14 533 86 0 90 0 88 88 91 90 0 81
246 Jan Juul Hansen Næsby Motion M50-8km 14 531 93 88 83 85 84 86 90 87 87 56
247 Kristine Tordrup K40-8km 16 530 75 75 0 80 83 88 86 88 95 90
248 Ole Nøhr Andersen Odense Runners M50-8km 15 530 88 87 88 0 87 89 87 86 0 91
249 Marie Howitz 5690 K30-8km 12 529 88 85 95 92 0 87 82 0 0 0
250 Lene Højbjerre Callesen Team Masters K40-3km 13 529 80 85 84 86 84 92 87 86 0 93
251 Kenneth Sørensen Odense Triathlon Klub M30-8km 13 527 89 81 89 0 82 88 90 0 0 89
252 Johny Grundsø Næsby Motion M50-8km 16 524 86 85 93 91 0 84 0 85 0 0
253 Tina Schulz Frederiksen Glamsbjerg Motion K40-3km 14 524 79 84 79 0 82 90 83 84 91 92
254 Preben Grønning Rasmussen M60-8km 15 523 78 87 0 85 86 86 87 88 87 88
255 Susanne Sohrbeck Heinrichs Nyborg Løbeklub K50-8km 13 523 83 84 87 85 84 0 87 90 0 90
256 Jane Rosener Nielsen SG Atletik K50-8km 14 521 80 85 0 88 80 84 84 89 87 88
257 Charlotte Tygesen SG-Atletik K50-3km 13 521 83 0 85 88 87 86 0 92 0 0
258 John Cruusberg OGF M60-8km 16 521 84 86 0 86 87 85 89 0 88 0
259 Anette Kej Nielsen Kirkeby Løbeklub K60-8km 13 521 85 0 87 0 83 87 89 90 0 0
260 Andy Nør Nielsen Veflinge Løbeklub M30-8km 14 520 81 0 85 82 80 83 89 0 91 90
261 Charlotte Simoni SG Atletik K40-8km 17 520 81 84 82 82 87 85 0 84 89 91
262 Niels Duedahl SG Atletik M50-8km 17 519 82 76 81 79 82 87 88 88 86 88
263 Henning Hansen Korup Motion M60-8km 17 519 76 83 81 87 0 87 84 87 89 85
264 Peter Bromark Kerteminde Tri Klub M50-8km 18 516 84 82 89 88 83 0 0 0 85 87
265 Marie Lützen SG Atletik K50-8km 15 514 81 83 0 86 79 83 85 88 0 89
266 Martin Tygesen M30-8km 15 510 0 71 84 78 75 0 85 87 88 88
267 Claus Kusk Fjordager løbeklub M60-8km 18 507 79 82 84 0 83 83 86 85 0 86
268 Søren Lebæk OGF Atletik M50-8km 19 506 89 89 92 93 93 50 0 0 0 0
269 Stine Frandsen Korup Motion K30-8km 13 506 77 75 0 83 81 81 75 83 90 88
270 John Petersen NGIF M60-8km 19 505 75 81 80 84 82 80 83 86 86 84
271 Christina Bang Bentzen Fjordager K30-8km 14 504 78 0 85 88 82 84 81 84 0 0
272 Susanne Østergaard NAM Løb K50-8km 16 503 86 0 0 83 82 82 83 87 0 0
273 Preben Martinussen Kerteminde Tri Klub M40-8km 11 503 75 63 79 0 75 80 81 86 87 90
274 Maria Windt Jul K40-8km 18 502 82 0 84 0 84 81 81 90 0 0
275 Steffen Denize M30-8km 16 501 84 78 86 0 79 86 0 88 0 0
276 Heidi Bay Rasmussen Ringe TRI K40-8km 19 501 79 67 0 71 79 78 85 86 87 85
277 Michael Schultz 24 7 M40-8km 12 501 80 0 0 76 83 86 86 90 0 0
278 Connie Pedersen FPL K50-8km 17 500 77 77 85 0 77 0 81 86 85 86
279 Karin Koertz K50-8km 18 500 0 81 0 82 83 86 82 84 83 0
280 Maria Bødker Team multiperformance K30-8km 15 500 100 0 0 0 100 100 100 100 0 0
281 Late-entry AA 1 500 100 100 100 100 100 0 0 0 0 0
282 Kittie Carlson Ringe TRI K40-8km 20 499 76 72 74 72 80 80 84 83 88 84
283 Ulrik Johansen M50-8km 20 498 0 69 79 78 80 85 83 83 84 83
284 Bent Aage Nielsen Sct. Hans'erne M60-8km 20 498 82 75 85 0 84 84 88 0 0 0
285 Mads Schrøder 5485 M18-3km 5 497 0 0 0 99 0 99 99 100 100 0
286 Inger Neye K40-3km 15 497 77 83 0 85 83 0 84 85 0 0
287 André Nielsen M40-8km 13 496 49 70 78 0 76 0 73 89 89 91
288 Kasper Andersen M30-8km 17 494 78 76 83 73 72 0 86 86 0 85
289 Anina Laugesen Team Gehlert K40-8km 21 494 77 81 0 89 81 87 79 0 0 0
290 Jesper Poulsen TPI Løbeklub / Munke Mose Motion M40-8km 14 492 73 78 82 0 71 79 0 85 81 87
291 Jane Svingelberg K40-8km 22 491 85 77 83 73 0 84 89 0 0 0
292 Allan Bau Petersen LLM M50-8km 21 490 79 75 80 0 81 0 85 84 81 0
293 Gitte Stærke K30-8km 16 490 79 76 84 85 80 86 0 0 0 0
294 Michael Andersson Team Byhaven M40-8km 15 489 76 79 81 86 74 0 85 82 0 0
295 Victor Nielsen D5-3km 2 488 98 0 0 99 94 0 0 98 0 99
296 Karen Ravnholt Jørgensen K18-3km 9 488 0 97 96 0 98 99 0 0 98 0
297 Tine Nielsen SG Atletik K50-8km 19 488 98 0 98 0 98 98 0 0 0 96
298 Børge Pedersen Odense Orienteringsklub M70-8km 11 487 98 0 97 98 0 97 0 0 0 97
299 Jan Torp M60-8km 21 485 72 0 77 82 79 77 81 84 0 82
300 Amalie Grube Andersen Vester Skerninge Tennisklub P13-3km 6 485 97 0 97 0 97 0 0 97 97 0
301 Jacob Hjelmborg Syddansk Universitet M40-8km 16 484 79 80 0 81 79 41 39 0 80 85
302 Thomas Hansen 5270 M40-8km 17 482 68 71 83 83 73 85 0 87 0 0
303 Pi Klinkvort K30-8km 17 482 74 0 86 0 78 82 76 0 0 86
304 Lone Nielsen K40-8km 23 481 69 68 67 67 78 79 77 81 84 82
305 Irma Jørgensen Odense Skiklub K60-8km 14 481 98 96 0 97 0 96 94 0 0 0
306 Martin Winther-Gaasvig Team Gisa M40-3km 7 481 0 97 0 0 0 97 95 96 0 96
307 Lise-Lotte Nielsen K50-8km 20 480 71 75 79 78 76 0 0 83 79 85
308 Ulla Andersen Sct. Hans'erne K50-8km 21 479 59 64 71 75 66 74 75 80 94 81
309 Henning Larsen Ringe Løbeklub M60-8km 22 479 74 80 0 83 81 79 82 0 0 0
310 Luna Duedahl K18-3km 10 477 0 99 0 0 92 94 0 95 97 0
311 Jette Hansen K50-8km 22 477 70 71 76 76 71 78 0 82 81 84
312 Sune Hansen Supertri.dk/Fusion M40-8km 18 477 74 0 0 79 77 81 0 0 84 82
313 Lars Ibsen Odense Atletik M30-8km 18 477 0 97 97 0 94 97 92 0 0 0
314 Sarah Hoppe TPI Løbeklub K30-8km 18 476 0 95 98 97 94 0 92 0 0 0
315 Lars Skovly Årslev Løbeklub / DAX Runners / TRD M50-8km 22 475 80 80 0 82 73 88 0 0 72 0
316 Martin Mikkelsen M30-8km 19 475 79 73 0 74 0 81 84 0 0 84
317 Hans Skov M30-8km 20 474 80 72 0 0 74 82 0 85 0 81
318 Michael Kragebær M50-8km 23 473 72 73 78 80 77 81 0 77 0 80
319 Marius Rungstrøm Martinussen Kerteminde Tri Klub D13-3km 8 473 96 94 96 0 92 0 0 95 0 0
320 Erik Matthiesen NAM Løb M50-8km 24 473 0 94 95 0 96 0 0 95 93 0
321 Poul Espensen M70-3km 8 472 0 0 94 94 95 0 0 95 94 0
322 Jens Erik Christiansen Team2Run M60-8km 23 471 73 77 74 0 0 74 80 83 0 83
323 Kim Vinsten Næsby Motion M40-8km 19 471 0 0 90 0 91 0 98 96 96 0
324 Kjeld Havmøller Langeskov Løb og Lotion M60-8km 24 471 69 0 73 0 78 76 77 82 85 0
325 Ulrik Rasmussen LLCL M40-8km 20 471 96 93 95 95 92 0 0 0 0 0
326 Kirsten Larsen Vejle S.G. & I.F. K50-8km 23 470 72 0 83 80 72 0 0 81 82 0
327 Torsten Petersen 5000 M60-8km 25 470 0 0 0 0 92 94 0 96 95 93
328 Jan Gisselø M50-8km 25 470 0 72 76 75 78 82 82 0 77 0
329 Michael Gislason Svendborg Tri M40-8km 21 469 85 39 0 41 80 87 88 0 0 88
330 Andreas Kjeldsen Odense Skiklub M50-8km 26 468 0 67 67 81 72 0 84 82 82 0
331 Allan Høvighoff Glamsbjerg Motion/NAM M50-8km 27 467 68 74 75 83 75 0 80 0 80 0
332 John Østergaard NAM Løb M50-8km 28 467 70 0 0 71 71 79 79 81 0 86
333 Jette Jakobsen K40-3km 16 467 0 94 95 92 92 0 94 0 0 0
334 Britt Boll Petersen Langeskov Løb og Motion K50-8km 24 466 94 96 96 0 0 91 89 0 0 0
335 Ib Pedersen M60-8km 26 466 0 74 0 80 77 75 79 81 0 0
336 René Pedersen Cykling Odense M30-8km 21 463 83 74 0 71 71 80 0 84 0 0
337 Stina Engelhardt K50-8km 25 463 60 0 72 79 64 75 76 78 0 83
338 Anne Carøe Tøser med spin i K40-8km 24 462 67 0 0 68 71 0 76 79 85 83
339 Michael Andersen Fjordager IF M30-8km 22 460 0 0 94 91 88 95 0 92 0 0
340 Hanne Gregersen Ringe Løbeklub K50-8km 26 458 88 0 91 0 91 93 0 95 0 0
341 Allan Golgert Bogenseløberne M40-8km 22 457 70 75 77 75 72 83 75 0 0 0
342 Stine Møllegård K18-3km 11 455 90 0 92 0 0 0 91 94 0 88
343 Claus Rasmussen Bogenseløberne M50-8km 29 454 67 71 0 73 0 80 78 0 0 85
344 Lisbeth Lildballe Kerteminde Tri Klub K50-8km 27 454 56 63 61 70 63 72 78 79 73 82
345 Marianne Alnor Padkjær K40-3km 17 453 87 92 91 89 0 94 0 0 0 0
346 Kaj Brandt LLM M70-8km 12 452 91 92 91 90 88 0 0 0 0 0
347 Vivian Aamann OGF K50-8km 28 452 89 90 0 91 92 0 90 0 0 0
348 Sarah Farmer Sct. Hans'erne K40-8km 25 452 70 66 76 70 72 75 78 0 0 81
349 Tommy Andersen M50-8km 30 452 69 70 74 77 0 83 0 0 0 79
350 Karen Koefoed K50-8km 29 451 90 92 0 93 0 88 88 0 0 0
351 Anne Louise Paulsen Holluf Pile Løbeklub K40-8km 26 450 80 89 0 93 0 0 0 92 96 0
352 Søren Møller Løbeklubben 5762 M40-8km 23 450 62 66 76 0 68 0 77 80 83 0
353 Jens Koch OGF M60-8km 27 448 89 91 89 0 0 0 90 89 0 0
354 Lars Risbjerg M40-8km 24 447 0 72 0 74 65 73 0 0 79 84
355 Jannick Rosenlund Svendborg Tri M40-8km 25 447 35 62 71 78 67 76 65 78 76 68
356 Kirsten K. Jensen Kirkeby Løbeklub K60-8km 15 446 90 86 0 0 87 91 0 92 0 0
357 Lenny Pedersen Brobyværk Løbeklub Broby IF M40-8km 26 444 0 67 63 72 60 78 78 0 68 81
358 Tina Dal Hansen 5250 K50-8km 30 441 74 65 73 66 57 77 0 74 69 74
359 Dorte Spillemose K50-8km 31 440 55 0 67 71 61 71 0 77 76 78
360 Lars Simon Pedersen Fjordager M40-8km 27 439 66 68 69 70 63 46 72 79 70 79
361 Kent Nissen M40-8km 28 435 0 81 85 0 0 0 89 88 92 0
362 Kim Lindberg SG Atletik M40-8km 29 434 59 0 64 68 0 82 0 81 0 80
363 Kristina Sørensen K30-8km 19 433 86 86 0 93 0 0 83 85 0 0
364 Tina N Rasmussen Fjordager IF K50-8km 32 431 67 76 86 0 53 76 0 0 0 73
365 Elisabeth Nørgaard Ringe Løbeklub K40-8km 27 431 0 0 87 78 89 0 88 0 0 89
366 Karina Hansborg-Sørensen Kerteminde Tri Klub K40-8km 28 430 61 65 73 0 0 76 75 80 0 0
367 Ulla Mikkelsen 5856 K50-8km 33 430 73 70 70 81 55 62 0 0 74 0
368 Michael Hansen Årslev løbeklub M50-8km 31 429 63 0 61 72 69 0 51 80 0 84
369 Lise Lotte Andersen K50-8km 34 427 62 0 75 72 0 67 72 0 0 79
370 Marlene Tygesen Dalsgård Hansen K40-8km 29 426 65 58 70 0 70 74 0 89 0 0
371 Lars Rasmussen M50-8km 32 424 78 68 0 69 67 0 69 73 0 0
372 Jacob Tanne Hesselager Løbeklub M50-8km 33 423 66 64 72 68 62 76 72 69 0 0
373 Christina Christensen K30-8km 20 421 81 87 88 0 0 0 78 0 0 87
374 Anette Schmidt Jørgensen K50-8km 35 421 51 58 60 68 58 0 70 75 72 76
375 Ulrik Clausen SG Atletik M50-8km 34 421 0 49 0 0 65 75 75 78 79 0
376 Bent Damsgård Nielsen Søndersøløberne M50-8km 35 421 45 46 64 64 56 67 71 68 74 77
377 Mark Reeh Pedersen M40-8km 30 419 92 88 93 0 52 94 0 0 0 0
378 Steffen Haarbo Bech Svendborg Tri Klub M50-8km 36 417 65 60 68 0 61 72 66 63 71 75
379 Kurt Hansen Middelfart Motionsklub M60-8km 28 416 83 84 83 0 85 81 0 0 0 0
380 Linda Egmose Andersen K40-8km 30 416 58 55 68 64 69 0 0 74 83 0
381 Keld Sune Jørgensen M50-8km 37 416 58 0 59 65 60 74 0 70 73 74
382 Mileidys Jeppesen Korup Motion K40-3km 18 415 76 81 85 0 86 0 0 87 0 0
383 Rikke Møllegård K40-8km 31 414 63 59 66 0 0 0 71 75 0 80
384 Finn Kaastrup M40-8km 31 411 46 0 61 63 47 63 71 76 77 0
385 Søren Andersen NGIF M50-8km 38 410 0 50 63 67 64 77 0 0 61 78
386 Torben Hansen Hesselager Løbeklub M50-8km 39 410 62 59 71 70 63 68 67 71 0 0
387 Michael Sørensen Vejle S.G. & I.F. M50-8km 40 409 61 54 62 66 58 70 0 74 0 76
388 Bo Christensen Veflinge Løbeklub M40-8km 32 409 67 0 59 80 66 70 0 0 67 0
389 John horn Pedersen OGF M50-8km 41 408 59 56 0 63 59 66 73 72 75 0
390 Jacob Rasmussen M30-8km 23 408 85 0 0 77 76 84 0 0 0 86
391 Annemette Lønbo OGF Motion K50-8km 36 407 57 0 68 0 62 69 73 0 78 0
392 Michael Bøgelund M40-8km 33 407 61 61 70 67 0 0 74 0 62 73
393 Kim Andreasen VTC M40-8km 34 405 58 53 0 0 59 0 64 72 55 97
394 Helle Petersen K40-8km 32 404 0 54 64 65 0 73 70 78 0 0
395 Kim Bergholdt Musklerogled.dk M40-8km 35 403 42 69 0 60 61 69 67 0 0 77
396 Torsten Boe Larsen Odense Orienteringsklub M80-8km 1 400 100 0 100 100 100 0 0 0 0 0
397 Laura Valgreen Odense Atletik K18-8km 7 400 100 0 100 0 100 100 0 0 0 0
398 Janne Skovsgaard OTK K40-8km 33 399 78 76 0 76 0 86 83 0 0 0
399 Mads Vinther NAM Løb M40-8km 36 397 0 55 55 54 48 65 68 74 60 75
400 Pernille Østergaard Søndersøløberne K50-8km 37 396 76 0 84 87 78 0 0 0 71 0
401 Karsten Pedersen Vejle S.G. & I.F. M40-8km 37 396 63 0 66 66 58 66 0 0 64 71
402 Johan Knudsen M40-8km 38 396 99 99 99 99 0 0 0 0 0 0
403 Henrik Kristiansen M50-8km 42 395 64 52 34 60 50 63 61 65 69 73
404 Allan Bjærge Poulsen M30-8km 24 395 99 98 0 98 0 100 0 0 0 0
405 Villy Steenberg 5270 M50-8km 43 394 54 0 55 50 76 54 54 57 83 69
406 Jens Viggo Jørgensen SG Atletik M50-8km 44 394 0 0 48 62 52 69 63 61 68 71
407 Jesper Bruun-Schmidt M50-8km 45 392 55 55 0 61 66 0 74 0 0 81
408 Emil Rasmussen SG Atletik M18-3km 6 391 0 98 99 97 97 0 0 0 0 0
409 Ditte Gerlev Hansen Horne løbeklub P13-3km 7 390 0 0 0 0 96 98 98 98 0 0
410 Bo Andersen Ugmc M50-8km 46 389 53 0 0 54 55 78 70 79 0 0
411 Tobias Wikan FPI D9-3km 10 389 98 0 0 96 97 0 98 0 0 0
412 Brian Voigt MultiAtleten/Newline M30-8km 25 388 98 0 99 96 95 0 0 0 0 0
413 Oscar Kirketofte D9-3km 11 388 97 97 0 100 0 94 0 0 0 0
414 Oscar Gislason Svendborg Tri D9-8km 4 388 97 97 0 97 97 0 0 0 0 0
415 Jytte von Essen Team von Essen K50-8km 38 387 53 0 63 69 60 66 0 76 0 0
416 Pernille von Essen Team von Essen K30-8km 21 386 75 74 0 0 79 77 0 81 0 0
417 Thorleif Møller Zenergy Racing M40-8km 39 386 57 57 67 65 29 0 0 0 66 74
418 Martin Hygum Multi Motion Assens M50-8km 47 385 0 97 97 0 0 0 96 0 95 0
419 Morten Platz Danske Bank M40-8km 40 385 0 43 46 0 54 59 76 0 72 78
420 Kasper Friis Christensen Sct. Hans'erne M30-3km 5 384 0 0 0 96 95 0 97 96 0 0
421 Bent Sørensen Faaborg Ski- og Motionsklub M70-8km 13 383 0 0 0 95 95 96 97 0 0 0
422 René Pedersen 5471 M50-8km 48 383 0 95 98 96 94 0 0 0 0 0
423 Nicolai Madsen Ringe TRI M30-3km 6 383 95 0 0 95 0 96 0 0 0 97
424 Laurids Gerner Ejersbo D18-8km 6 382 97 0 96 0 92 97 0 0 0 0
425 Emma Clausen OGF P13-3km 8 382 95 95 95 0 0 0 97 0 0 0
426 Dan Eskildsen M30-8km 26 382 0 69 0 75 70 0 81 0 87 0
427 Thomas Østertoft Team Nassau M50-8km 49 381 51 0 57 0 57 73 68 75 0 0
428 Helle Nørregård Potter Sct. Hans’erne K50-3km 14 380 0 0 0 0 0 94 94 97 0 95
429 Thea Thomsen OGF P13-3km 9 380 94 96 94 0 0 0 96 0 0 0
430 Torben Steenberg Hansen Team Brombær Pederstrup M50-8km 50 379 42 0 46 52 47 61 64 62 70 70
431 Lars Pape NAM Løb M50-8km 51 379 57 57 53 0 51 0 59 67 67 72
432 Signe Juul Kjær K18-3km 12 378 0 0 0 0 93 93 0 96 96 0
433 Jonas Wikan FPI D9-3km 12 378 96 0 0 88 95 0 99 0 0 0
434 Dorte Jensen K40-8km 34 377 74 0 78 0 75 0 73 77 0 0
435 Michael Steenberg OA/Multiatleten M40-8km 41 377 94 95 94 94 0 0 0 0 0 0
436 Kim Poulsen M40-8km 42 376 91 97 57 53 0 0 0 0 78 0
437 Hannah Wæver UCL K18-8km 8 375 91 93 94 0 0 0 97 0 0 0
438 Mie Egeskov Søndersøløberne K18-8km 9 375 93 91 0 95 0 0 0 0 0 96
439 Magnus Andersson Team Byhaven D13-3km 9 375 94 92 93 96 0 0 0 0 0 0
440 Astrid Bojesen Sct. Hans’erne K60-8km 16 375 0 89 0 0 91 97 98 0 0 0
441 Helle Wikan FPI K40-3km 19 373 97 0 0 94 89 0 93 0 0 0
442 Pia S. Jessen SG Atletik K50-8km 39 373 52 59 62 0 59 64 0 0 0 77
443 Hassan John Rasmussen M30-8km 27 373 0 94 96 94 89 0 0 0 0 0
444 Julie Faurholt Pedersen K30-8km 22 373 0 0 0 91 96 0 90 0 0 96
445 Brian Praëm M40-3km 8 372 92 91 93 96 0 0 0 0 0 0
446 Mette Lissau Glamsbjerg Motion K40-8km 35 371 0 62 72 0 74 77 0 0 86 0
447 Susanne Helen Junge Hansen Langeskov Løb og Motion K50-3km 15 371 94 92 0 0 92 0 93 0 0 0
448 Lars Borg Kristensen Ringe TRI M40-8km 43 370 87 94 0 92 0 97 0 0 0 0
449 Johnny Hansen Ringe Løbeklub/Vantinge vvs M40-8km 44 370 0 46 60 0 40 60 58 67 58 67
450 Susanne Bidstrup K50-8km 40 369 68 66 82 0 73 80 0 0 0 0
451 Naja Timmermann Langeskov Løb og Motion K40-8km 36 366 93 92 0 90 91 0 0 0 0 0
452 Douglas Robertson Holluf Pile Løbeklub M50-8km 52 365 73 63 77 76 0 0 0 76 0 0
453 Lotte Christiansen K50-8km 41 364 63 68 77 77 0 79 0 0 0 0
454 Jette Weber Madsen Fjordager IF K30-8km 23 363 92 94 0 0 92 0 85 0 0 0
455 Jan Ho o M40-8km 45 362 0 51 68 59 56 64 0 0 0 64
456 Annelise Klavsen Faaborg Ski- og Motionsklub K50-8km 42 362 49 57 0 67 56 63 0 0 70 0
457 Casper Larsen M40-8km 46 360 52 0 58 0 55 0 62 63 0 70
458 Jette Asmussen K50-8km 43 359 61 0 74 73 0 0 71 0 0 80
459 Peter Albertsen SG Atletik M40-8km 47 357 84 87 0 0 93 0 93 0 0 0
460 Jakob Vilhelmsen D9-3km 13 357 89 88 0 0 91 0 89 0 0 0
461 Michael Jørgensen Tyra Titan M40-8km 48 356 88 0 91 0 0 0 91 0 86 0
462 Lars Due Langeskov Løb og Motion M30-8km 28 356 0 0 92 86 87 91 0 0 0 0
463 Anne-Mette Grundtvig K40-8km 37 356 0 60 75 0 73 0 72 76 0 0
464 Martin Schou M40-8km 49 355 93 0 0 0 82 93 87 0 0 0
465 Dinah Praëm K40-3km 20 354 88 87 88 91 0 0 0 0 0 0
466 Pernille Petersen 5000 K50-8km 44 354 66 0 69 74 68 0 77 0 0 0
467 Martin Johansen Ugmc M40-8km 50 352 48 50 45 58 51 0 0 70 57 66
468 Connie Ersing Ullerselv K50-8km 45 352 0 0 90 0 88 87 0 0 0 87
469 Torben Andersson M40-8km 51 351 83 86 92 90 0 0 0 0 0 0
470 Alice Ørts Hansen K40-3km 21 351 84 0 86 88 0 93 0 0 0 0
471 Lisbeth Runager SG Atletik K50-3km 16 350 81 0 91 90 0 0 88 0 0 0
472 Charlotte von Essen Team von Essen K18-8km 10 349 87 83 89 0 0 90 0 0 0 0
473 Julie Lindsten Trail Running Danmark K40-8km 38 348 87 83 0 87 0 0 0 0 91 0
474 Niels Lylloff Henriksen M50-8km 53 348 0 81 0 90 86 0 0 91 0 0
475 Lone Bonde Larsen Kirkeby Løbeklub K50-8km 46 348 54 0 0 0 0 70 74 0 75 75
476 Carsten Vest Glamsbjerg Motion M50-8km 54 345 50 0 0 59 45 60 58 58 60 0
477 Karsten Hansen Ringe TRI M50-8km 55 344 60 51 0 0 46 0 62 60 0 65
478 Lene Bøgetoft Vejle S.G. & I.F. K40-8km 39 343 90 0 0 79 0 83 0 91 0 0
479 Steffen Palm M40-8km 52 343 65 0 72 0 57 0 0 73 0 76
480 Conni Hansen K50-3km 17 342 0 83 86 0 86 87 0 0 0 0
481 Lisbet Scheel-Hincke Sct. Hans'erne K50-8km 47 341 0 0 0 84 0 85 86 0 86 0
482 Klaus Hansen 5230 M40-8km 53 340 53 49 0 55 0 57 61 0 65 0
483 Niels Mogensen Multiatleten M50-8km 56 339 85 84 85 0 85 0 0 0 0 0
484 Vivi Eriksen NAM Løb K50-8km 48 338 82 87 0 0 81 0 0 0 88 0
485 Martin Høgh M40-8km 54 337 33 35 35 50 36 54 51 60 59 63
486 Brian Hemmeløff Ringe TRI M40-8km 55 337 71 74 73 0 44 75 0 0 0 0
487 Dorthe v Pedersen Motionist K40-3km 22 336 0 82 83 0 85 0 86 0 0 0
488 Hans otto Møller Kirkeby Løbeklub M60-8km 29 335 81 0 82 0 0 0 85 0 0 87
489 Henrik Vilhelmsen M40-8km 56 332 56 45 54 0 49 58 70 0 0 0
490 Arnold Jensen 5550 M30-8km 29 332 0 77 87 83 0 85 0 0 0 0
491 Jørgen Hillbrandt M40-8km 57 329 64 65 0 64 64 72 0 0 0 0
492 Brian K. Hansen M40-8km 58 329 44 0 47 61 50 0 0 68 0 59
493 Andreas Mössner M40-8km 59 327 47 47 50 0 0 0 54 62 54 60
494 Morten Tygesen M50-8km 57 326 40 0 47 53 44 59 0 59 64 0
495 Karsten Pedersen Glamsbjerg Motion M60-8km 30 323 77 85 79 0 0 82 0 0 0 0
496 Hanne Sjødahl Søndersøløberne K40-8km 40 320 86 80 0 74 0 0 80 0 0 0
497 John Andersen 5750 M50-8km 58 320 0 42 50 0 41 0 56 64 0 67
498 Lonnie Rasmussen 5250 K30-8km 24 319 0 79 0 86 0 80 74 0 0 0
499 Peder Sørensen 5230 M40-8km 60 318 0 0 0 73 78 84 83 0 0 0
500 Michael Pedersen Fjordvej M50-8km 59 317 46 47 54 58 49 0 60 49 0 0
501 Frank Dall Kristensen NGIF M50-8km 60 317 0 0 51 56 42 57 57 54 0 0
502 Allan Bechsgaard M40-8km 61 317 43 0 52 0 41 56 60 0 0 65
503 Jess Jensen Langeskov Løb og Motion M50-8km 61 316 39 40 45 0 39 56 53 56 66 0
504 Michelle Nielsen K30-8km 25 316 0 73 81 84 0 78 0 0 0 0
505 René Lauridsen LLM M40-8km 62 316 45 52 43 0 31 51 0 56 0 69
506 Maria Hermansen Bogenseløberne K30-8km 26 315 76 77 83 0 0 79 0 0 0 0
507 Kell Nielsen M60-8km 31 312 0 76 75 81 80 0 0 0 0 0
508 Annette Cramon K40-8km 41 311 0 0 0 60 82 82 87 0 0 0
509 Kirstin Anderson Hansen Kerteminde Tri Klub K40-8km 42 310 0 70 77 0 76 0 0 0 0 87
510 Henrik Hansborg-Sørensen Kerteminde Tri M40-8km 63 309 36 56 42 0 0 55 55 65 0 0
511 Dorte Johannessen Kirkeby Løbeklub K50-8km 49 309 75 0 81 0 74 0 79 0 0 0
512 René Pedersen M50-8km 62 307 37 39 40 49 34 53 52 51 0 62
513 Peter Jøhnk OGF M50-8km 63 306 77 0 0 74 79 0 76 0 0 0
514 Annette Bonne Andersen K40-8km 43 305 73 74 81 0 77 0 0 0 0 0
515 Thorbjørn Andersen M40-8km 64 302 38 48 49 47 42 0 48 59 51 0
516 Lene Sørensen Ringe Løbeklub K60-8km 17 300 0 0 0 0 100 100 0 100 0 0
517 Jenny Isaksen 5210 K70-3km 3 299 100 0 100 0 99 0 0 0 0 0
518 Ole Hansen Korup Motion M40-8km 65 299 0 44 51 45 39 53 53 0 53 0
519 Henrik Greve Nielsen 5220 M40-8km 66 298 34 36 0 40 38 52 0 58 49 61
520 Karsten Gondesen Langeskov Løb og Motion M50-8km 64 297 38 43 43 51 0 58 0 0 0 64
521 Frederik Kolmos-Meyer Team Kolmos D9-8km 5 295 0 98 0 99 98 0 0 0 0 0
522 Jan Sommer M60-3km 4 293 0 0 0 0 97 98 98 0 0 0
523 Therese Christiansen Fjordager IF K18-8km 11 293 95 99 0 99 0 0 0 0 0 0
524 Ida Alrøe K30-8km 27 292 96 0 0 0 0 0 0 0 99 97
525 Lærke Løkkegaard Wiggers P13-8km 5 292 0 0 0 0 95 0 99 98 0 0
526 Karen Schmidt Jørgensen P9-3km 5 291 95 0 99 0 0 97 0 0 0 0
527 Jens Visti Madsen Odense Oringeringsklub D18-8km 7 291 0 0 0 95 0 0 0 98 98 0
528 Peter. Albertsen SG Atletik M40-3km 9 291 97 0 0 0 97 0 97 0 0 0
529 Rasmus Hansen Odense Kajakklub M40-8km 67 290 0 96 98 96 0 0 0 0 0 0
530 Henning Hansen OA/OGF M60-8km 32 288 95 97 96 0 0 0 0 0 0 0
531 Kurt Hansen OGF Motion M70-8km 14 288 96 0 0 96 96 0 0 0 0 0
532 Inge Holst Tommerup Idræt K60-8km 18 288 0 0 95 0 95 98 0 0 0 0
533 Sigrid Gylling K18-8km 12 287 0 0 0 0 0 91 0 98 98 0
534 Kristian Fuder Korup Motion M40-8km 68 287 29 30 38 38 33 45 47 53 48 56
535 Louise Egeberg Schärfe Årslev løbeklub K18-8km 13 286 96 95 95 0 0 0 0 0 0 0
536 Ole Hansen M40-8km 69 285 0 0 0 0 0 0 69 71 73 72
537 Jan Pedersen FPL M50-8km 65 285 36 0 42 0 35 0 0 50 62 60
538 Ole Juul Sct. Hans’erne M60-8km 33 284 0 95 0 93 96 0 0 0 0 0
539 Jørn-Iver Beck SG atletik M70-3km 9 284 0 0 0 0 94 0 95 0 0 95
540 Bille Stokbæk Odense Kajakklub D9-3km 14 284 0 95 96 93 0 0 0 0 0 0
541 Marc Köhler TPI Løbeklub D18-8km 8 283 0 0 0 0 0 94 94 0 95 0
542 Matthies Møller Zenergy Racing D13-3km 10 283 95 91 0 97 0 0 0 0 0 0
543 Anette Lassen SG-atletik K60-3km 8 283 92 0 0 0 0 95 0 96 0 0
544 Willy Torp M50-3km 12 282 93 0 0 95 0 0 0 94 0 0
545 Hans Erik Hansen Glamsbjerg Motion M50-8km 66 282 0 37 38 0 33 51 50 48 0 58
546 Ida-Marie Aagren Svensson P13-3km 10 282 92 0 0 97 93 0 0 0 0 0
547 Signe Kildehave K30-8km 28 282 0 0 0 0 93 93 0 96 0 0
548 Henrik Gregersen 5220 M40-8km 70 281 50 0 48 56 45 0 0 0 82 0
549 Dorthe Koldby DGI Fyn K30-3km 8 280 0 0 0 91 0 95 94 0 0 0
550 Esben Eller M40-8km 71 280 40 42 0 44 0 50 52 0 52 0
551 Martin Jensen Ringe Løbeklub M40-8km 72 278 0 0 0 51 53 0 57 61 56 0
552 Simon Christensen Moesgaard Museum D18-8km 9 276 0 93 91 92 0 0 0 0 0 0
553 Michael Jeppesen Korup Motion M40-8km 73 276 32 33 41 0 35 47 40 55 0 58
554 Susanne Nielsen 5700 K30-8km 29 275 0 0 92 0 89 0 0 94 0 0
555 Frederikke Rasmussen Bogenseløberne K18-8km 14 274 89 89 0 96 0 0 0 0 0 0
556 Louise Brygger Munke mose motion K30-8km 30 274 0 92 0 0 91 0 91 0 0 0
557 Dorthe Banke Andersen Vester Skerninge Tennisklub K40-8km 44 272 0 0 0 83 94 0 95 0 0 0
558 Trine Dahl K18-8km 15 270 0 85 0 90 95 0 0 0 0 0
559 Morten Nass Team Nass M40-8km 74 268 37 41 53 52 43 0 42 0 0 0
560 Mona Haurum Vejle S.G. & I.F. K30-8km 31 268 90 0 0 0 90 0 88 0 0 0
561 Jette Rahbek Møller 5953 K50-3km 18 267 88 87 92 0 0 0 0 0 0 0
562 Jette Andreasen K60-8km 19 267 89 0 90 0 88 0 0 0 0 0
563 Line King K40-8km 45 267 99 69 99 0 0 0 0 0 0 0
564 Dorthe Nonnegaard Rasmussen Årslev Løbeklub K40-8km 46 266 68 61 71 66 0 0 0 0 0 0
565 Jan Wolff Trail Running Denmark M50-8km 67 265 49 0 0 0 38 0 55 55 0 68
566 Bodil Bøe 5690 K60-8km 20 261 88 84 0 0 0 89 0 0 0 0
567 Lasse Matthiesen M40-8km 75 260 0 54 74 71 0 61 0 0 0 0
568 Troels Jørgensen M40-8km 76 257 39 37 40 42 37 0 49 0 50 0
569 Bettina Schaper Årslev Løbeklub K50-3km 19 256 85 84 87 0 0 0 0 0 0 0
570 Camilla Hansen K18-8km 16 255 86 81 88 0 0 0 0 0 0 0
571 Helle Breiner Jensen Polymeren Årslev K30-8km 32 254 82 83 89 0 0 0 0 0 0 0
572 Morten J. Christensen M30-8km 30 253 87 79 0 0 0 0 87 0 0 0
573 Vagn Sørensen Fåborg Orienteringsklub M40-8km 77 251 0 0 0 0 0 0 79 84 88 0
574 Maria Kremmer Kerteminde Tri Klub K40-8km 47 251 56 53 0 63 0 0 0 0 0 79
575 Lone Abildgaard K30-8km 33 247 80 0 0 0 84 83 0 0 0 0
576 Maria Larsen-rasmussen Nordfyns Højskole K40-8km 48 247 88 78 0 81 0 0 0 0 0 0
577 Mette Nygaard K40-8km 49 246 0 0 79 0 0 0 82 85 0 0
578 Mikkel Hansen Horne løbeklub M40-8km 78 243 0 0 0 0 100 0 43 100 0 0
579 Camilla T. Jensen 5250 K30-8km 34 243 83 81 0 0 0 0 79 0 0 0
580 Ellen Vilhelmsen K40-3km 23 241 78 0 82 0 81 0 0 0 0 0
581 Søren Birk Ringe TRI M40-8km 79 241 41 58 0 43 0 49 50 0 0 0
582 Tinna Andersen Glamsbjerg Motion K50-8km 50 240 79 80 0 0 0 81 0 0 0 0
583 Erik Weiglin-Chrone Kerteminde Tri Klub M40-8km 80 238 27 28 0 35 32 42 46 0 0 55
584 Klaus Nielsen M40-8km 81 236 26 27 0 36 30 0 45 51 47 0
585 Peter Skovsbo Glamsbjerg Motion M60-8km 34 234 0 78 78 0 0 78 0 0 0 0
586 K P Multiatleten M50-8km 68 230 0 79 0 0 74 0 77 0 0 0
587 Andreas Eriksen De Glemte Helte M40-8km 82 222 69 0 0 69 0 0 84 0 0 0
588 Ninja Tholstrup K40-8km 50 221 0 71 65 85 0 0 0 0 0 0
589 Peer Karup 5000 M50-8km 69 220 48 45 0 0 0 62 65 0 0 0
590 Martin Aagren Svensson Otterupløberne M40-8km 83 220 25 0 0 0 96 0 99 0 0 0
591 Leif Nøhr M50-8km 70 219 71 66 0 0 0 0 0 0 0 82
592 Steen Nor Vedersø Fjordager IF. M50-8km 71 216 83 77 56 0 0 0 0 0 0 0
593 Eva Lund K50-8km 51 214 69 72 0 0 0 73 0 0 0 0
594 Niels Christiansen M50-8km 72 212 35 38 39 48 0 52 0 0 0 0
595 Dorthe Madsen Munke Mose Motion K50-8km 52 212 65 0 0 0 67 0 0 0 80 0
596 Peter Bidstrup M50-8km 73 211 34 41 44 0 37 55 0 0 0 0
597 Mads Holmgaard M40-8km 84 207 0 0 0 0 0 67 66 0 74 0
598 Dennis Pallisgaard M50-8km 74 205 0 53 52 57 43 0 0 0 0 0
599 Steen Schmidt Møller 5953 M50-8km 75 202 75 61 66 0 0 0 0 0 0 0
600 Majbritt Jørgensen K40-8km 51 201 60 0 69 0 0 72 0 0 0 0
601 Andreas Olsen SG atletik M30-8km 31 200 0 0 0 0 100 0 0 100 0 0
602 Peter Glans OA/OGF D18-8km 10 200 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0
603 Lisbeth Beck SG atletik K70-3km 4 200 0 0 0 0 100 0 100 0 0 0
604 Claus Steen Nielsen M30-8km 32 199 100 0 0 0 99 0 0 0 0 0
605 Poul Grenaa OGF/Odense Atletik M50-8km 76 199 100 99 0 0 0 0 0 0 0 0
606 Thomas Friis Waltersdorff 5750 M40-8km 85 199 0 60 65 0 0 74 0 0 0 0
607 Esther Koldby P5-3km 2 199 0 0 0 100 0 99 0 0 0 0
608 Annika Skov K30-8km 35 199 99 100 0 0 0 0 0 0 0 0
609 Laura Møller OA K18-8km 17 198 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0
610 Anton Høvighoff Glamsbjerg Motion/NAM D13-8km 5 197 98 0 0 0 0 0 99 0 0 0
611 Jeppe Højgaard Christoffersen D5-3km 3 197 99 98 0 0 0 0 0 0 0 0
612 Patrek Juhl Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 11 196 0 97 0 99 0 0 0 0 0 0
613 Michael Pedersen Skovlund Trongårdens IF M40-3km 10 196 0 0 98 0 98 0 0 0 0 0
614 Jan Mortensen Sund i Årslev M30-3km 7 195 98 97 0 0 0 0 0 0 0 0
615 Ea Trans Sørensen P9-3km 6 195 96 99 0 0 0 0 0 0 0 0
616 Johanne Krusell Howitz P9-3km 7 194 0 0 0 97 0 0 97 0 0 0
617 Henrik Lund Natsnedkerne M50-8km 77 194 0 35 35 46 31 0 0 47 0 0
618 Jonas Kragslund M40-8km 86 194 0 0 0 0 70 68 56 0 0 0
619 Jannie Finseth K40-8km 52 194 0 97 97 0 0 0 0 0 0 0
620 Felix Stærke Johansen D5-3km 4 194 0 0 0 0 96 0 98 0 0 0
621 Louise Kottal K18-8km 18 193 0 0 0 0 97 96 0 0 0 0
622 Valdemar Bloch-Kjær D9-3km 15 193 0 0 0 0 0 0 0 96 97 0
623 Kasper Paulsen 5210 M40-8km 87 193 0 0 96 97 0 0 0 0 0 0
624 Ole Koldby M40-3km 11 193 0 0 0 94 0 99 0 0 0 0
625 Minna Møllebro K30-8km 36 192 0 96 0 0 0 0 96 0 0 0
626 Malthe Eg Bindner 5600 D5-3km 5 192 0 0 0 0 95 0 97 0 0 0
627 Emil Eg Bindner 5600 D9-3km 16 192 0 0 0 0 98 0 94 0 0 0
628 Anne-Mette Mortensen Team Fit4Run K50-8km 53 192 92 0 0 0 0 100 0 0 0 0
629 Line Simonsen K40-3km 24 191 94 97 0 0 0 0 0 0 0 0
630 Kaj Aage Nielsen Glamsbjerg Motion M70-8km 15 190 0 0 0 0 0 0 0 95 95 0
631 Angalica Stavski Lynge K30-3km 9 190 0 0 0 0 95 0 95 0 0 0
632 Morten Tanne SDU D18-8km 11 190 0 0 0 0 0 95 95 0 0 0
633 Mikkel Vilhelmsen D5-3km 6 189 96 0 0 0 93 0 0 0 0 0
634 Simon Fiil Petersen NGIF M18-3km 7 189 0 0 0 0 93 0 0 0 0 96
635 Thorleif Trækvogn Møller 5792 M40-3km 12 189 0 89 0 100 0 0 0 0 0 0
636 Katharina Hansen K18-8km 19 189 0 0 93 0 0 0 96 0 0 0
637 Jonas Jensen Viking atletik D18-8km 12 188 0 0 94 94 0 0 0 0 0 0
638 Angelica Stavski Lynge K30-3km 10 188 95 0 0 93 0 0 0 0 0 0
639 Louise Lillelund K30-8km 37 188 0 0 0 0 0 94 94 0 0 0
640 Camilla Kolmos-Meyer Team Kolmos K40-8km 53 187 0 57 0 62 68 0 0 0 0 0
641 Frederik Wikkelsø D9-3km 17 187 0 90 97 0 0 0 0 0 0 0
642 Kasper Thisted UCL D18-8km 13 187 93 94 0 0 0 0 0 0 0 0
643 Eva Nygård K18-8km 20 187 0 90 0 97 0 0 0 0 0 0
644 Lars Morten Jensen D18-8km 14 187 0 0 0 0 0 93 0 94 0 0
645 Erik Petersen NGIF M40-3km 13 187 0 0 0 0 93 0 0 0 0 94
646 Solveig Christiansen K40-3km 25 186 95 0 0 0 91 0 0 0 0 0
647 Frederikke Frehr Kristensen K18-8km 21 186 92 94 0 0 0 0 0 0 0 0
648 Izabella Mahallati P13-3km 11 186 0 94 92 0 0 0 0 0 0 0
649 Poul Faxø Team Faxø M40-3km 14 185 91 94 0 0 0 0 0 0 0 0
650 Thomas Visti M40-8km 88 185 0 64 0 0 62 0 59 0 0 0
651 Kim Pedersen 5540 M50-8km 78 184 32 36 37 47 32 0 0 0 0 0
652 Palle Lamp M40-8km 89 184 0 32 37 37 34 44 0 0 0 0
653 William Alfred Potter Sct. Hans’erne M50-3km 13 183 0 0 0 0 0 0 92 91 0 0
654 Hanne Uggerhøj K50-3km 20 183 0 0 0 0 0 0 91 0 0 92
655 Pernille Ann Hansen K30-3km 11 181 0 0 0 0 91 0 90 0 0 0
656 Michael Jakobsen M50-3km 14 181 0 0 0 91 0 0 90 0 0 0
657 Stefan Terndrup NGIF M30-8km 33 181 92 89 0 0 0 0 0 0 0 0
658 Henriette Fiil Petersen NGIF K18-3km 13 180 0 0 0 0 91 0 0 0 0 89
659 Frank Dall Kristensen NGIF M50-3km 15 180 88 92 0 0 0 0 0 0 0 0
660 Peter w Steffensen Hesselager Løbeklub M50-3km 16 180 0 0 91 0 89 0 0 0 0 0
661 Micky Hoff M50-3km 17 180 89 0 0 0 0 0 91 0 0 0
662 Cindie Ørskov K30-3km 12 180 90 0 0 90 0 0 0 0 0 0
663 Johannes Koldby D9-3km 18 177 0 0 0 87 0 0 90 0 0 0
664 Kirstine Husted K30-8km 38 177 0 0 0 0 83 0 0 0 94 0
665 Jim Jensen M30-8km 34 177 0 0 0 0 0 0 0 0 90 87
666 Lena Grunddal Team Faxø K50-3km 21 176 80 96 0 0 0 0 0 0 0 0
667 William Møller Zenergy Racing D9-3km 19 175 90 85 0 0 0 0 0 0 0 0
668 Villads Trans Sørensen D9-3km 20 175 91 84 0 0 0 0 0 0 0 0
669 Lene Dahl K18-8km 22 175 0 84 0 91 0 0 0 0 0 0
670 Christoffer Schrøder Trail Running Denmark M30-8km 35 174 0 86 0 88 0 0 0 0 0 0
671 Christina Jørgensen 5700 K40-8km 54 174 0 82 0 0 0 0 0 0 0 92
672 Poul Tesch Odense running crew M30-8km 36 169 0 0 88 81 0 0 0 0 0 0
673 Martin Juul Madsen M40-8km 90 168 0 0 0 0 0 0 0 83 85 0
674 Heidi Skov K30-8km 39 167 0 80 87 0 0 0 0 0 0 0
675 Lars Rosgaard Sørensen M40-8km 91 167 54 0 56 57 0 0 0 0 0 0
676 Mads Bonde Fjordager IF M50-8km 79 165 81 0 0 84 0 0 0 0 0 0
677 Claus Foli Hesselager Løbeklub M40-8km 92 163 0 0 44 0 0 0 0 57 0 62
678 Martin Skøtt Jensen M30-8km 37 161 0 0 0 79 0 0 82 0 0 0
679 Sune Bülow M40-8km 93 159 0 0 0 0 0 77 82 0 0 0
680 Torben Aagaard 5874 M50-8km 80 158 0 48 49 0 0 0 0 0 0 61
681 Birgit Hansen Ringe Løbeklub K50-8km 54 158 85 73 0 0 0 0 0 0 0 0
682 Nanna Søgren 5792 K40-3km 26 156 0 79 77 0 0 0 0 0 0 0
683 Mikkel Persson M40-8km 94 154 0 77 0 77 0 0 0 0 0 0
684 Rikke Højgaard Hansen K40-3km 27 153 75 78 0 0 0 0 0 0 0 0
685 Frank Nielsen Aastrup M50-8km 81 151 0 0 0 0 36 0 0 52 0 63
686 Ole Hindse Madsen Ebberup Løbeklub M50-8km 82 151 0 0 73 0 0 0 0 0 78 0
687 Per Ragner 5210 M60-8km 35 150 71 79 0 0 0 0 0 0 0 0
688 Karsten Flensted Kristensen Multiatleten M30-8km 38 148 82 66 0 0 0 0 0 0 0 0
689 Mette Asmussen OGF K50-8km 55 147 0 78 0 0 69 0 0 0 0 0
690 Lis Jepsen Nyborg Løbeklub K50-8km 56 145 0 67 78 0 0 0 0 0 0 0
691 Peter Andersen M50-8km 83 144 31 0 36 0 28 0 49 0 0 0
692 Joann Jensen K50-8km 57 143 78 0 0 0 65 0 0 0 0 0
693 Louise Soon Pedersen Tøser med spin i K40-8km 55 142 64 0 0 0 0 0 0 0 0 78
694 Rasmus Egede M40-8km 95 138 0 0 0 0 0 0 63 0 75 0
695 Hans Bloch-Kjær M40-8km 96 135 0 0 0 0 0 0 0 52 0 83
696 Henrik Møller Larsen 5260 M50-8km 84 135 0 65 70 0 0 0 0 0 0 0
697 Anette Pilegaard K50-8km 58 133 64 69 0 0 0 0 0 0 0 0
698 Jane Karina Outzen K40-8km 56 133 0 64 0 69 0 0 0 0 0 0
699 Nicky Krogsøe Glamsbjerg Motion M50-8km 85 131 0 0 60 0 0 71 0 0 0 0
700 Claus Toft M50-8km 86 129 33 0 41 55 0 0 0 0 0 0
701 Annette Leegaard Jakobsen K50-8km 59 127 0 62 65 0 0 0 0 0 0 0
702 Tina Helle Østergaard K50-8km 60 126 0 61 0 0 0 65 0 0 0 0
703 Dorte Engholm Langeskov Løb og Motion K50-8km 61 124 0 60 64 0 0 0 0 0 0 0
704 Ulrik Nørregaard M50-8km 87 123 0 0 58 0 0 65 0 0 0 0
705 Carsten Djursaa Odense Orienteringsklub M50-8km 88 123 0 58 65 0 0 0 0 0 0 0
706 Kent Christensen M50-8km 89 122 56 0 0 0 0 0 0 66 0 0
707 Henrik Nielsen Årslev Løbeklub M40-8km 97 121 0 59 62 0 0 0 0 0 0 0
708 Karina Djørling Jakobsen K40-8km 57 118 62 56 0 0 0 0 0 0 0 0
709 Brian Olsen M40-8km 98 117 55 0 0 62 0 0 0 0 0 0
710 Ulla Vest Glamsbjerg Motion K50-8km 62 110 0 56 0 0 54 0 0 0 0 0
711 Poul Kjær Sct. Hans'erne M50-8km 90 110 0 44 0 0 0 0 0 0 0 66
712 Erik Berendtsen Kerteminde Tri Klub M50-8km 91 106 41 0 0 0 0 0 0 0 65 0
713 Marina Salvador OTK K18-3km 14 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
714 Ann Glad K50-3km 22 100 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0
715 Christoffer Sloth OGF M30-3km 8 100 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0
716 Laura Bjerre K30-3km 13 100 0 0 100 0 0 0 0 0 0 0
717 Annette Lander RINGE LØBEKLUB K50-3km 23 100 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0
718 Caroline Nørregård Potter K18-3km 15 100 0 0 0 0 0 0 0 100 0 0
719 Marie Raun Knudsen FIT 4 RUN.dk K30-8km 40 100 0 0 0 100 0 0 0 0 0 0
720 Lisbeth Simonsen K18-8km 23 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
721 Christian Schønberg D18-8km 15 100 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0
722 Kenneth Jepsen M40-8km 99 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0
723 Dorthe Banke Andersen Vester Skerninge Tennisklub K40-3km 28 100 0 0 0 0 0 0 0 100 0 0
724 Mads Schmidt Pedersen Fjordager D9-8km 6 100 0 0 100 0 0 0 0 0 0 0
725 Vilhelm Holmgaard D5-3km 7 100 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0
726 Marian Borsinski OTK D18-8km 16 100 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0
727 Agnes Peterslund P5-3km 3 100 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0
728 Rasmine Tholstrup P9-8km 1 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0
729 Alfred Skov Ejlertsen D5-3km 8 100 0 0 100 0 0 0 0 0 0 0
730 Karin Dorsche OGF K50-3km 24 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
731 Henrik Lau Odense Atletik M40-3km 15 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
732 Mads Schrøjer OGF M18-3km 8 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
733 Casper Hedemann FTP Årslev D5-3km 9 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
734 Kim Rasmussen Ringe Løbeklub M30-3km 9 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
735 Sofie Skøtt Grøntved P5-3km 4 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
736 Charlotte Larsen K30-3km 14 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
737 Martin Ragner VTC M30-8km 39 99 0 0 0 0 0 0 0 0 99 0
738 Simon Have Nielsen D18-8km 17 99 0 0 0 0 0 0 0 99 0 0
739 Jonas Schmidt Odense Atletik D13-3km 12 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
740 Thor Bangert AB tennis D9-3km 21 99 0 0 0 0 0 99 0 0 0 0
741 Jonas Schmidt Team løbexperterten/Brooks D13-3km 13 99 0 0 99 0 0 0 0 0 0 0
742 Amalie Poulsen 5260 P5-3km 5 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0 99
743 Signe Kildehave K30-3km 15 99 0 0 0 99 0 0 0 0 0 0
744 Bent Hornemann Ringe Løbeklub M60-3km 5 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
745 Jonas Birkkjær OA D18-8km 18 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
746 Asger Navne Sørensen Svendborg MTB M50-3km 18 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
747 Karla Krog P5-3km 6 99 0 99 0 0 0 0 0 0 0 0
748 Noah Pedersen D5-3km 10 99 0 0 0 0 0 0 0 99 0 0
749 Alfred Obsen D5-3km 11 99 0 0 0 0 99 0 0 0 0 0
750 Sebastian Nielsen D13-8km 6 99 0 0 0 0 0 99 0 0 0 0
751 Ronni Bundgaard Nyhavn Hansen Næsby motion M40-8km 100 99 0 0 0 0 0 0 0 0 99 0
752 Mingus Emil Dahl Okkerholm Nyborg Svømmeklub D13-8km 7 99 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0
753 Jørgen Ditlevsen Horne løbeklub M40-8km 101 98 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0
754 Kasper Reeh D9-3km 22 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
755 Villum Poulsen 5260 D5-3km 12 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0 98
756 Efrem Asfeha Nordfyns højskole M18-3km 9 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
757 Helena Jepsen P13-8km 6 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
758 Laila Jensen K30-3km 16 98 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0
759 Søren Hansen NAM M30-3km 10 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
760 Caroline Nørregaard Potter K18-3km 16 98 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0
761 Søs Obsen P5-3km 7 98 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0
762 Tobias Mikkelsen M18-3km 10 98 0 0 0 0 0 0 0 98 0 0
763 Marina Abe Nordfyns højskole K18-3km 17 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
764 Jonas Larsen D5-3km 13 98 0 0 98 0 0 0 0 0 0 0
765 Karla Krog Johnsen 5800 P5-3km 8 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0 98
766 Helle Petersen K40-3km 29 98 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0
767 Simon Jørgensen Nordfyns højskole D13-3km 14 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
768 Ditte Gerlev Hansen Horne Løbeklub P13-3km 12 98 0 0 0 0 0 0 0 0 98 0
769 Viggo Skøtt Grøntved D5-3km 14 98 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0
770 Helge Dorby Vest Hansen Nyborg Kajakklub D13-8km 8 98 0 0 0 0 0 98 0 0 0 0
771 Stefan Terndrup NGIF M30-3km 11 98 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0
772 Anna Uldum P9-3km 8 98 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0
773 Anette Pedersen K30-3km 17 98 0 0 0 0 0 0 0 98 0 0
774 Dorthe Kingo Søndergaard Søndergaard K40-3km 30 98 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0
775 Signe Inglev OTK K40-8km 58 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
776 Gitte Schmidt K50-3km 25 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
777 Rene Rasmussen M40-3km 16 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
778 Tobias Mikkelsen OGF M18-3km 11 98 0 0 0 0 0 98 0 0 0 0
779 Sune Zoffmann OTK M40-8km 102 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
780 Andreas Groth Christensen M18-3km 12 98 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0
781 Silja Møller Zenergy Racing P5-3km 9 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
782 Oliver Staal Møller D13-8km 9 98 0 0 98 0 0 0 0 0 0 0
783 Tobias Mikkelsen OGF M40-3km 17 98 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0
784 Louise Gerlev Hansen Horne Løbeklub P9-3km 9 98 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0
785 Emily Schmidt K18-3km 18 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
786 Jesper B. Larsen Stigeløberne M40-3km 18 98 0 0 0 0 0 0 0 98 0 0
787 Anneth Larsen K50-3km 26 98 0 0 0 0 0 0 0 0 98 0
788 Poull Espensen M60-3km 6 98 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0
789 Sebastian Burattini Odense Orienteringsklub D13-8km 10 98 0 98 0 0 0 0 0 0 0 0
790 Magnus Klose FPI D13-3km 15 98 0 0 0 0 0 98 0 0 0 0
791 Celine Tarp P13-3km 13 97 0 0 0 0 0 97 0 0 0 0
792 Katrine Dyrmose K18-8km 24 97 0 0 0 0 0 97 0 0 0 0
793 Camilla Kromann Andersen K30-3km 18 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0 97
794 Thomas Schultz Hansen Horne løbeklub M40-8km 103 97 0 0 0 0 97 0 0 0 0 0
795 Johan Palm D9-3km 23 97 0 0 0 0 0 0 0 97 0 0
796 Mathilde Kallesøe K18-8km 25 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
797 Ida Marie Schmidt Jørgensen P13-8km 7 97 0 0 97 0 0 0 0 0 0 0
798 Viktor Larsen Nordfyns højskole D13-8km 11 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
799 Emil Feldfos Skjerbek M18-3km 13 97 0 0 0 0 0 0 0 0 97 0
800 Rasmine Tholstrup P9-3km 10 97 0 0 97 0 0 0 0 0 0 0
801 Erik Bergholdt 5000 M30-8km 40 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
802 Mads Groth EVP M18-3km 14 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0 97
803 Jacob Kajhøj Sørensen Odense Triatlon Klub D13-3km 16 97 0 0 0 0 97 0 0 0 0 0
804 Paul Erik Kerr hald Sund i Årslev M30-3km 12 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
805 Jon Skovgaard Jensen OGF/OA M18-3km 15 97 0 0 0 0 0 97 0 0 0 0
806 Christian Schønberg M18-3km 16 97 0 0 97 0 0 0 0 0 0 0
807 Simon Christensen K18-3km 19 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0 97
808 Linus Bangert AB tennis D13-3km 17 97 0 0 0 0 0 97 0 0 0 0
809 Lis Liva Hansen Ogf. K60-3km 9 97 0 0 0 0 0 97 0 0 0 0
810 Mathias Cramon D5-3km 15 97 0 0 0 0 97 0 0 0 0 0
811 Kirsten Wissing NGIF K60-8km 21 97 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0
812 Birgit Christiansen Nyborg Løbeklub K60-3km 10 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
813 Ebbe Dalby Ringe løbeklub M60-3km 7 97 0 0 0 0 0 0 0 97 0 0
814 Kira Zinck K18-8km 26 97 0 0 0 0 0 0 0 97 0 0
815 Christian Nørregård Potter D18-8km 19 97 0 0 0 0 0 0 0 97 0 0
816 Petrine Sørensen P13-8km 8 97 0 0 0 0 97 0 0 0 0 0
817 Adam Grunddal Faxø Team Faxø D5-3km 16 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
818 Morten Jepsen Munke Mose Motion M30-8km 41 97 0 0 0 0 0 0 97 0 0 0
819 Aya Evelyn Møller Michaelsen P5-3km 10 97 0 0 0 0 97 0 0 0 0 0
820 Tobias Q. Madsen D13-8km 12 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
821 Stine Johansen Ebberup Løbeklub K18-3km 20 97 0 0 97 0 0 0 0 0 0 0
822 Amanuel Gebray Nordfyns højskole M18-3km 17 97 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0
823 Mathias Klose FPI D13-3km 18 96 0 0 0 0 0 96 0 0 0 0
824 Christina Petersen Sund i Årslev K30-3km 19 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
825 Martin Antvorskov 5700 M30-8km 42 96 0 0 0 0 96 0 0 0 0 0
826 Abdenour Ferguen M60-8km 36 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
827 Kasper Hammershøj D18-8km 20 96 0 0 0 0 0 0 0 96 0 0
828 Hjalte Egemose Møller D18-8km 21 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
829 Asger Oxenbøll Laursen Årslev Løbeklub D13-8km 13 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
830 Carl Haals NGIF M70-3km 10 96 0 0 0 96 0 0 0 0 0 0
831 Marcus Ragner D9-8km 7 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
832 Peter Tygesen M50-8km 92 96 47 0 0 0 0 49 0 0 0 0
833 Willum Stærke Johansen Team lynet D5-3km 17 96 0 0 0 0 0 0 96 0 0 0
834 Oliver Skovdam M18-3km 18 96 0 0 0 0 0 0 0 0 96 0
835 Susanne Larsen K60-3km 11 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
836 Jeppe Assenholt Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 19 96 0 0 0 0 96 0 0 0 0 0
837 Shasja Gregersen K30-3km 20 96 0 0 0 0 0 0 0 96 0 0
838 Phillip Jensen Team Easy MTB M30-3km 13 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
839 Cecilie Larsen P9-3km 11 96 0 0 96 0 0 0 0 0 0 0
840 Lulu Peterslund P5-3km 11 96 0 0 0 0 96 0 0 0 0 0
841 Lisbeth Skov Andersen 5610 K40-3km 31 96 0 0 0 0 96 0 0 0 0 0
842 Kristian Bæk Nielsen EVP M30-3km 14 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 96
843 Valdemar Bloch-Kjær D9-3km 24 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 96
844 Jonas Jensen 5000 D18-8km 22 96 0 0 0 0 0 0 0 0 96 0
845 Christoffer Gjøtterup D18-8km 23 96 0 0 0 0 96 0 0 0 0 0
846 Caroline Nørregård Potter Sct. Hans'erne K18-3km 21 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 96
847 Daniel Wozniak Wozniak MX Racing M30-8km 43 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
848 Christian Nørregård Potter Sct. Hans'erne D18-8km 24 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 96
849 Frederik Spurré Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 20 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
850 Steffen Palm M40-3km 19 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
851 Lucas Bechgaard D13-8km 14 96 0 0 0 0 96 0 0 0 0 0
852 Trine Rasmussen K30-3km 21 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
853 Magnus Rasmussen D9-3km 25 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
854 Chika Okude Nordfyns Højskole K18-3km 22 96 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0
855 Caroline Hedemann FTP Årslev P9-3km 12 96 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0
856 Lars Larsen SG Atletik M40-8km 104 95 0 0 0 0 95 0 0 0 0 0
857 Michael Poulsen 5260 M30-3km 15 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0 95
858 Per Bering M40-8km 105 95 28 31 36 0 0 0 0 0 0 0
859 Jakob Hulgaard Glamsdalens Idrætsefterskole M18-3km 19 95 0 0 0 0 95 0 0 0 0 0
860 Hanne Fabricius K50-3km 27 95 0 0 0 0 0 0 95 0 0 0
861 Julius Krunell Howitz D5-3km 18 95 0 0 0 0 0 0 95 0 0 0
862 Birgitte Rasmussen K18-3km 23 95 0 0 0 95 0 0 0 0 0 0
863 Rene Skouv Polymeren Årslev M40-8km 106 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
864 Rui Kato Nordfyns højskole D18-8km 25 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
865 Emil Praem D9-3km 26 95 0 0 0 95 0 0 0 0 0 0
866 Kristian Madsen D18-8km 26 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
867 Daniel Rasmussen Bogenseløberne M18-3km 20 95 0 0 0 0 0 0 95 0 0 0
868 Jimmi Hansen D18-8km 27 95 0 0 0 0 0 0 0 95 0 0
869 Juka Ihara Nordfyns Højskole K18-3km 24 95 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0
870 Lene Lauridsen K30-8km 41 95 0 0 0 0 0 0 95 0 0 0
871 Frederik Rasmussen D13-3km 21 95 0 95 0 0 0 0 0 0 0 0
872 Gitte Kari Hansen Team lynet K60-3km 12 95 0 0 0 0 0 0 95 0 0 0
873 Rasmus Mariager M18-3km 21 95 0 0 95 0 0 0 0 0 0 0
874 Rasmus Kam Lorentzen Glamsdalens Idrætsefterskole D13-3km 22 95 0 0 0 0 95 0 0 0 0 0
875 Daniel Mouritsen D18-8km 28 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0 95
876 Eva Dorby Vest Hansen K18-8km 27 95 0 0 0 0 0 95 0 0 0 0
877 Frederik Hammershøj M18-3km 22 95 0 0 0 0 0 0 0 95 0 0
878 Casper Trustrup NGIF M18-3km 23 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0 95
879 Charlotte Holm Søbye K40-3km 32 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0 95
880 Thomas A. Skov M30-8km 44 94 0 0 0 0 0 0 94 0 0 0
881 Jesper Rasmussen NGIF M18-3km 24 94 0 0 0 0 0 0 0 94 0 0
882 Mads Arndal D18-8km 29 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
883 Mads Berendtsen M18-3km 25 94 0 0 0 94 0 0 0 0 0 0
884 Åse Drost Rasmussen Langeland Cykel & Løb K60-8km 22 94 0 0 0 0 94 0 0 0 0 0
885 Amar Mahallati M40-3km 20 94 0 0 94 0 0 0 0 0 0 0
886 Rebecca Schnell Asmussen K30-8km 42 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
887 Jørgen Simoni OBBC M70-3km 11 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
888 Kent Haarberg OTK M50-3km 19 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0 94
889 Gitte Johnsen 5800 K30-3km 22 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0 94
890 Grete Skøtt K30-3km 23 94 0 0 0 0 94 0 0 0 0 0
891 Julie Siw Andersen K18-8km 28 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0 94
892 Ida Marie Schmidt Jørgensen P13-3km 14 94 0 0 0 0 0 94 0 0 0 0
893 Lærke Marie Holmberg Jensen Team Easy MTB P9-3km 13 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
894 Poul Peterslund M30-3km 16 94 0 0 0 0 94 0 0 0 0 0
895 Line Biehl Sørensen Sct. Hans'erne K18-3km 25 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0 94
896 Ditte Hegerlund K18-3km 26 94 0 0 94 0 0 0 0 0 0 0
897 Anita Seest Pedersen K40-8km 59 94 0 0 0 94 0 0 0 0 0 0
898 Michelle Nielsen K30-3km 24 94 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0
899 Christina Kroer Skov K30-8km 43 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0 93
900 William Alfred Potter Sct. Hans'erne M50-3km 20 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0 93
901 Michael Jørgensen M18-3km 26 93 0 0 0 0 0 0 0 93 0 0
902 Mia Bonnesen K18-3km 27 93 0 0 0 0 0 0 0 0 93 0
903 Matti Anderson Assens roklub D18-8km 30 93 0 0 93 0 0 0 0 0 0 0
904 Mads Berendtsen D18-8km 31 93 0 0 0 93 0 0 0 0 0 0
905 Sevena Niskimoto Nordfyns Højskole K18-3km 28 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
906 Maj-Britt Borgaard K40-8km 60 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0 93
907 Emil Kjær Jensen D18-8km 32 93 0 0 0 0 0 0 93 0 0 0
908 Max Poulsen 5260 M40-3km 21 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0 93
909 Henrik Gregersen M40-3km 22 93 0 0 0 0 0 0 0 93 0 0
910 Dorte Ellegaard Korinth løbeklub K40-3km 33 93 0 0 0 0 0 0 0 93 0 0
911 Dennis Nielsen Sanderum motion M40-8km 107 93 0 0 0 93 0 0 0 0 0 0
912 Anne Bejlegård Sund i Årslev K30-3km 25 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
913 Lene Larsen Langeskov løb og motion K50-3km 28 93 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0
914 Anders Obsen M30-3km 17 93 0 0 0 0 93 0 0 0 0 0
915 Louise Fabricius K18-3km 29 93 0 0 0 0 0 0 93 0 0 0
916 Christina Hansen Team lynet K30-3km 26 93 0 0 0 0 0 0 93 0 0 0
917 Maja Lynge Cordua P13-3km 15 92 0 0 0 0 92 0 0 0 0 0
918 Henrik Christensen 5400 M50-3km 21 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0 92
919 Erik Caralt M50-3km 22 92 0 0 0 0 92 0 0 0 0 0
920 Niels Henriksen 5700 M50-8km 93 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0 92
921 Aya Ito Nordfyns højskole K18-3km 30 92 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0
922 Nicolaj Møller Andersen M30-3km 18 92 0 0 0 0 92 0 0 0 0 0
923 Dirk Bangert AB tennis M50-3km 23 92 0 0 0 0 0 92 0 0 0 0
924 Niels Lylloff Henriksen M50-8km 94 92 0 0 0 0 0 92 0 0 0 0
925 Mathilde Griffriu K18-3km 31 92 0 0 0 0 0 92 0 0 0 0
926 Christian Cramon M40-3km 23 92 0 0 0 0 92 0 0 0 0 0
927 Peter Severin Rasmussen D18-8km 33 92 0 0 0 0 0 0 92 0 0 0
928 Christina Plum Simonsen Munke Mose Motion K18-8km 29 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
929 Christian Potter D18-8km 34 92 0 0 0 0 0 92 0 0 0 0
930 Gitte Krog K30-3km 27 92 0 92 0 0 0 0 0 0 0 0
931 Jacob Thygregod M40-8km 108 92 0 0 0 0 0 0 92 0 0 0
932 Anders Lindeskov D18-8km 35 92 0 0 92 0 0 0 0 0 0 0
933 Luna Duedahl K18-3km 32 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0 91
934 Augusta Lund lau P13-3km 16 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
935 Frederik Lausten D9-3km 27 91 0 0 0 0 0 0 0 91 0 0
936 Helle Olsen K40-8km 61 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
937 Eline Bonde K18-3km 33 91 0 0 91 0 0 0 0 0 0 0
938 Vibeke Andersen 5000 K30-8km 44 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
939 Florian Doll Kanu Club Lübeck/SG Atletik D18-8km 36 91 0 0 0 0 91 0 0 0 0 0
940 Linda Thygesen K40-3km 34 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
941 Kirstine Husted K30-8km 45 91 0 0 0 0 0 0 0 91 0 0
942 René Skouv Pylomeren M40-8km 109 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
943 Hanne Foged K50-3km 29 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
944 Ida Staal Møller P13-3km 17 91 0 0 91 0 0 0 0 0 0 0
945 Line Krogager K18-8km 30 91 0 0 91 0 0 0 0 0 0 0
946 Lotte Sanner Kjeldsen OGF K50-3km 30 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
947 Camilla Elisabeth Jensen K30-3km 28 91 0 91 0 0 0 0 0 0 0 0
948 Brian Howitz M30-8km 45 91 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0
949 Alaa Alsayree D18-8km 37 91 0 0 0 0 0 91 0 0 0 0
950 Oliver Poulsen 5260 D9-3km 28 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0 91
951 Niels Clausen M40-8km 110 90 0 0 0 0 90 0 0 0 0 0
952 Michael Hedemann FTP Årslev M40-3km 24 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
953 Rebacca Bechsgaard Tarup skole P13-3km 18 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
954 Philip Poulsen 5260 D9-3km 29 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90
955 Sarah Momme Asmussen K18-3km 34 90 0 0 90 0 0 0 0 0 0 0
956 Eein Mortensen M50-3km 24 90 0 0 0 0 0 90 0 0 0 0
957 Lone Poulsen 5260 K40-3km 35 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90
958 Steen Smedegaard Kjeldsen M50-3km 25 90 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
959 Christina Bitten Hansen 5600 K30-3km 29 90 0 0 0 0 90 0 0 0 0 0
960 Theis Jan Erben 5610 D18-8km 38 90 0 0 90 0 0 0 0 0 0 0
961 Sofie Janerka K30-8km 46 90 0 0 0 0 0 0 0 90 0 0
962 Sanne Dyrehave Pedersen Nam-løb Nr.Aaby K30-8km 47 90 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0
963 Signe Juul Kjær K18-3km 35 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90
964 Emil Kristiansen D18-8km 39 90 0 0 0 0 0 90 0 0 0 0
965 Charlotte Wæver K50-3km 31 90 0 0 90 0 0 0 0 0 0 0
966 Irene Menzi Multi Motion Assens K50-8km 63 89 0 0 0 0 0 0 0 0 89 0
967 Tina Margaret Larsen K30-8km 48 89 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0
968 Arne Pedersen OGF M70-8km 16 89 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0
969 Tobias Ejlersen M30-8km 46 89 0 0 0 0 0 0 0 0 89 0
970 Bill Potter Sct. Hans’erne M50-3km 26 89 0 0 0 0 0 89 0 0 0 0
971 Kristian Skriver Lausten M40-8km 111 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0 89
972 Peter Gerner Ejersbo OA D18-8km 40 89 0 0 0 0 0 89 0 0 0 0
973 Maria del Carmen Witt K50-8km 64 89 0 89 0 0 0 0 0 0 0 0
974 Meriam Larsen K50-3km 32 88 0 0 0 0 0 88 0 0 0 0
975 Claus Rickers 5762 M50-8km 95 88 0 0 0 0 0 0 0 0 88 0
976 Sys Andersen Glamsbjerg Motion K50-3km 33 88 0 0 88 0 0 0 0 0 0 0
977 Jørgen Kristian Nielsen M60-8km 37 88 0 0 88 0 0 0 0 0 0 0
978 Søren Venø M30-8km 47 88 0 0 0 0 0 0 88 0 0 0
979 Stephen Griffin M50-3km 27 88 0 0 0 0 0 88 0 0 0 0
980 Birgitte Lyman Rasmussen K18-8km 31 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
981 Kristian Hansen D9-3km 30 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
982 Hanne Svendsen K60-8km 23 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
983 Simon Wissendorf M30-8km 48 87 0 87 0 0 0 0 0 0 0 0
984 Mikkel Jakobsen M50-3km 28 87 0 0 0 0 87 0 0 0 0 0
985 Helle Arndal K50-3km 34 87 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0
986 Christina Udesen Zenergy Racing K40-3km 36 86 86 0 0 0 0 0 0 0 0 0
987 Ulla S.V. Rasmussen K50-3km 35 86 0 86 0 0 0 0 0 0 0 0
988 Brian Jensen 5260 M30-8km 49 86 0 0 0 0 0 0 0 0 86 0
989 Mette Paulin K30-8km 49 86 0 0 0 0 0 0 0 86 0 0
990 Christian Høyer M40-8km 112 86 0 0 0 0 0 0 0 0 0 86
991 Birgitte Hansen K60-8km 24 85 0 0 0 0 85 0 0 0 0 0
992 Tina Egeberg Schärfe Årslev Løbeklub K40-8km 62 85 0 85 0 0 0 0 0 0 0 0
993 Helle Lykke Fuglevig K50-8km 65 85 0 0 0 0 0 0 0 85 0 0
994 Ann Laugesen Rasmussen NGIF K40-3km 37 85 0 0 0 0 0 0 85 0 0 0
995 John Klindt Funktionel træning polymeren M40-8km 113 85 0 85 0 0 0 0 0 0 0 0
996 Peter Junge M30-8km 50 85 0 0 0 0 85 0 0 0 0 0
997 Lars Woxen Multi Motion Assens M50-8km 96 84 0 0 84 0 0 0 0 0 0 0
998 Jens Augustinus Langeskov Løb og Motion M50-8km 97 84 44 0 0 0 40 0 0 0 0 0
999 Mathias Toftdal Munke Mose Motion M30-8km 51 84 0 84 0 0 0 0 0 0 0 0
1000 Casper Skjold MR.Boombastick M30-8km 52 84 0 0 0 0 84 0 0 0 0 0
1001 Morten Lassen M30-8km 53 84 0 0 0 84 0 0 0 0 0 0
1002 Kristian Clement-Nørætt 5700 M30-8km 54 83 0 0 0 0 83 0 0 0 0 0
1003 Christel Sonne Eriksen K40-3km 38 83 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1004 Søren Tue Ove OTK M50-8km 98 83 0 83 0 0 0 0 0 0 0 0
1005 Daniel Justesen OTK M30-8km 55 83 0 83 0 0 0 0 0 0 0 0
1006 Benni Skræp Langeskov M30-8km 56 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0 83
1007 Lisette Mehl K18-8km 32 82 0 82 0 0 0 0 0 0 0 0
1008 Lotte Uldal K30-8km 50 82 0 0 82 0 0 0 0 0 0 0
1009 Jeppe Henriksen MMA M30-8km 57 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0 82
1010 Ulla Vest Glamsbjerg Motion K50-3km 36 82 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1011 Rie Erdmann Korinth løbeklub K30-8km 51 82 0 0 0 0 0 0 0 82 0 0
1012 Kim William Kaspersen M30-8km 58 82 0 0 82 0 0 0 0 0 0 0
1013 Helle Lindholm Nielsen K40-3km 39 81 0 0 81 0 0 0 0 0 0 0
1014 Maiken Riber Olsen Sund i Årslev K40-3km 40 81 81 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1015 Martin Ramsgård SG Atletik M50-8km 99 81 0 0 0 0 0 0 81 0 0 0
1016 Mads Hermann Kerteminde Tri Klub M40-8km 114 81 81 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1017 Elisabeth Bonde K40-3km 41 80 0 0 80 0 0 0 0 0 0 0
1018 Kenneth Juul M30-8km 59 80 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0
1019 Amalie Nielsen K30-8km 52 80 0 0 0 0 0 0 80 0 0 0
1020 June Pedersen K40-3km 42 80 0 0 0 0 80 0 0 0 0 0
1021 Jesper Michael Nielsen Team Eat & Run M60-8km 38 80 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1022 Stine Møllegård K18-8km 33 80 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0
1023 Tina Nielsen Broby IF K50-8km 66 80 0 0 80 0 0 0 0 0 0 0
1024 Marianne Beyer DGI runners K50-8km 67 80 0 0 0 0 0 0 80 0 0 0
1025 Marianne Junge Hansen Langeskov Løb K50-8km 68 79 0 79 0 0 0 0 0 0 0 0
1026 Louise Peterslund K40-3km 43 79 0 0 0 0 79 0 0 0 0 0
1027 Morten Rosin M30-8km 60 79 0 0 0 0 0 79 0 0 0 0
1028 Poul Brams M50-8km 100 78 0 78 0 0 0 0 0 0 0 0
1029 Michael Mortensen M60-8km 39 78 0 0 0 0 0 0 78 0 0 0
1030 Anders Jørgensen M40-8km 115 78 78 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1031 Bastian Prahl Junge Larsen M30-8km 61 78 0 0 0 0 78 0 0 0 0 0
1032 Kasia Popiel Gluszkowski Team Polska K30-8km 53 78 0 78 0 0 0 0 0 0 0 0
1033 Alice Larsen K40-3km 44 78 0 0 78 0 0 0 0 0 0 0
1034 Jan børre Mortensen M30-8km 62 78 0 0 0 0 0 78 0 0 0 0
1035 Phillip Løvgren M30-8km 63 77 0 0 0 0 77 0 0 0 0 0
1036 Kasper Thorup M40-8km 116 77 0 0 0 0 0 0 0 77 0 0
1037 Gitte Banner-Voigt SG-Atletik K50-8km 69 77 0 0 0 0 0 0 0 0 77 0
1038 Jens Erik Andersen M50-8km 101 76 0 0 0 0 0 0 0 0 76 0
1039 Kurt Petersen Multi Motion // Assens M60-8km 40 76 0 0 76 0 0 0 0 0 0 0
1040 Frank Kalhøj OTK M50-8km 102 76 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1041 Rasmus Hornskrog-petersen 5540 M30-8km 64 76 0 0 0 76 0 0 0 0 0 0
1042 Jette Møller Kerteminde Tri Klub K50-8km 70 75 0 0 0 0 75 0 0 0 0 0
1043 Thomas Sander M40-8km 117 75 0 0 75 0 0 0 0 0 0 0
1044 Martin Rasmussen M30-8km 65 75 0 75 0 0 0 0 0 0 0 0
1045 Nikolaj Heisterberg M40-8km 118 75 0 0 0 0 0 0 0 75 0 0
1046 Linda Thygesen K40-8km 63 74 0 0 0 0 0 0 74 0 0 0
1047 Dorte Brams K50-8km 71 74 0 74 0 0 0 0 0 0 0 0
1048 Christina Sørensen K30-8km 54 73 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1049 Kristian Egemose Larsen Otterupløberne M40-8km 119 73 0 73 0 0 0 0 0 0 0 0
1050 Henrik Jørgensen Polymeren Årslev M40-8km 120 73 0 34 39 0 0 0 0 0 0 0
1051 Rikke Brandt Jespersen Odense Orienteringsklub K40-8km 64 73 0 73 0 0 0 0 0 0 0 0
1052 Kim Kaspersen M30-8km 66 73 0 0 0 0 73 0 0 0 0 0
1053 Ole Frank Rasmussen NGIF M60-8km 41 73 0 73 0 0 0 0 0 0 0 0
1054 Martin Okkerholm Nyborg Tri M40-8km 121 72 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1055 Jan Mortensen Sund i Årslev M30-8km 67 72 0 0 0 72 0 0 0 0 0 0
1056 Justyna Chyla Polskie dziewczyny K30-8km 55 72 0 72 0 0 0 0 0 0 0 0
1057 Marlene Hjorth Nielsen K40-8km 65 72 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1058 Krista Juhl K30-8km 56 71 0 71 0 0 0 0 0 0 0 0
1059 Jens Mikkelsen M40-8km 122 71 0 0 0 0 0 71 0 0 0 0
1060 Elisabeth Oxenbøll Sørensen Årslev Løbeklub K40-8km 66 71 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1061 Hans Bloch-Kjær M40-8km 123 71 0 0 0 0 0 0 0 0 71 0
1062 Leif Nielsen DK 5210 M60-8km 42 70 70 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1063 Paul Erik Kerr Hald Sund i Årslev M30-8km 68 70 0 70 0 0 0 0 0 0 0 0
1064 Lene Duelund Mikkelsen K50-8km 72 70 0 0 0 0 70 0 0 0 0 0
1065 Morten Heitmann Sg atletik M50-8km 103 70 0 0 0 0 70 0 0 0 0 0
1066 Thomas Hein M40-8km 124 69 0 0 0 0 0 0 0 0 69 0
1067 Karl Duus Ebberup Løbeklub M50-8km 104 69 0 0 69 0 0 0 0 0 0 0
1068 Rasmus Fausing M30-8km 69 69 0 0 0 0 69 0 0 0 0 0
1069 Jesper B. Larsen Stigeløberne M40-8km 125 69 0 0 0 0 0 0 0 69 0 0
1070 KRISTIAN JEPPESEN M40-8km 126 69 0 0 0 0 69 0 0 0 0 0
1071 Anders Grøntved M30-8km 70 68 0 0 0 0 68 0 0 0 0 0
1072 Hanne Uggerhøj K50-8km 73 68 0 0 0 0 0 68 0 0 0 0
1073 Kim Theill Meyer 5960 M60-8km 43 68 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1074 Nicolai Madsen Ringe TRI M30-8km 71 68 0 68 0 0 0 0 0 0 0 0
1075 Otto Uldum M50-8km 105 68 0 0 0 0 68 0 0 0 0 0
1076 Flemming Jensen M30-8km 72 67 0 67 0 0 0 0 0 0 0 0
1077 Antonio Brasiolo Langeskov Motion M40-8km 127 66 0 0 0 0 0 0 0 66 0 0
1078 Teresa Simone K40-8km 67 66 66 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1079 Alice Berg Jørgensen Brobyværk K50-8km 74 66 0 0 66 0 0 0 0 0 0 0
1080 Jakob Kildehave M40-8km 128 64 0 0 0 0 0 0 0 64 0 0
1081 Michael Andersen GOMTB M50-8km 106 64 0 0 0 0 0 64 0 0 0 0
1082 Anne Grete Bøgh K40-8km 68 63 0 63 0 0 0 0 0 0 0 0
1083 Carsten Gregersen M40-8km 129 63 0 0 0 0 0 0 0 0 63 0
1084 John Carlberg M50-8km 107 63 0 0 0 0 0 0 0 0 63 0
1085 Willy Torp M50-8km 108 62 0 62 0 0 0 0 0 0 0 0
1086 Michael Sand M40-8km 130 62 0 0 0 0 0 62 0 0 0 0
1087 Brian Rasmus Hansen M40-8km 131 61 0 0 0 0 0 0 0 0 61 0
1088 Line Simonsen K40-8km 69 61 0 0 0 61 0 0 0 0 0 0
1089 Jan Hollmann OTK M40-8km 132 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1090 Niels Brimby Nyborg Løbeklub M50-8km 109 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0 59
1091 Mie Mailand Jonstrup Årslev Løbeklub K40-8km 70 59 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1092 Conny Nielsen Bogense Løberne K50-8km 75 58 58 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1093 METTE MEYER 5960 K40-8km 71 57 57 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1094 Allan René Jensen M50-8km 110 57 0 0 0 0 0 0 0 0 0 57
1095 Morten Petersen 5800 M40-8km 133 57 0 0 0 0 0 0 0 0 0 57
1096 Marlene Bakkebo K40-8km 72 55 55 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1097 Jens Ole Henriksen Svendborg Politis Idrætsforening M50-8km 111 54 0 0 0 0 54 0 0 0 0 0
1098 Lars Frandsen 5792 M40-8km 134 54 0 0 0 0 0 0 0 54 0 0
1099 René Jensen M50-8km 112 53 0 0 0 0 0 0 0 53 0 0
1100 Henning Thesbjerg 5700 M50-8km 113 53 0 0 0 0 53 0 0 0 0 0
1101 Mogens Bechsgaard Fredercia Tri M50-8km 114 52 52 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1102 Thomas Jørgensen Odense Triathlon Klub M40-8km 135 51 51 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1103 Sonni Thelmark DGI Runners M40-8km 136 49 0 0 0 49 0 0 0 0 0 0
1104 Henrik Kristiansen M40-8km 137 48 0 0 0 0 0 48 0 0 0 0
1105 Finn Rasmussen 5932 M50-8km 115 48 0 0 0 0 48 0 0 0 0 0
1106 Bo Mussmann DGI Runners M40-8km 138 48 0 0 0 48 0 0 0 0 0 0
1107 Lars Kirk M40-8km 139 46 0 0 0 0 46 0 0 0 0 0
1108 Jesper Larsson DGI Fyn M40-8km 140 46 0 0 0 46 0 0 0 0 0 0
1109 Morten Nielsen 5550 M40-8km 141 44 0 0 0 0 0 0 44 0 0 0
1110 Jan Lundin Langeskov Løb og Motion M50-8km 116 43 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1111 Lars Løvendal M40-8km 142 43 0 0 0 0 0 43 0 0 0 0
1112 Thomas Holmgaard M40-8km 143 41 0 0 0 0 0 0 41 0 0 0
1113 Martin Kofoed Nyvest M40-8km 144 40 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0
1114 Morten Rosford Tranberg Korup Motion M40-8km 145 39 0 0 0 39 0 0 0 0 0 0
1115 Jesper Nørgaard Løbe-Halløj-Klubben M40-8km 146 38 0 38 0 0 0 0 0 0 0 0
1116 Michael W Pedersen M40-8km 147 31 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1117 Tom Agnholt