Cup results

# Name Team Category Cat # Score Nov 11 Dec 02 Jan 13 Feb 03 Mar 10
1 Maia Avnbo DIF Motion Dianalund K65-69-3 1 100 25 25 25 25 24
2 Liselotte Olesen Roskilde Svømning K50-54-3 1 100 25 25 25 25 25
3 Poul Anker Nielsen Kalundborg IF M65-69-6 1 100 25 25 25 25 25
4 Kamma Aglund Andersen OK Øst Birkerød K0-11-6 1 100 25 25 0 25 25
5 Jacob Tønder #Holrun M18-19-6 1 100 25 25 25 25 0
6 Bodil Ullerup RIMO K70-6 1 100 25 25 25 25 25
7 Per Østerby Kalundborg IF M50-54-3 1 100 25 25 25 25 0
8 Kasper Granlund Greve trim M0-11-6 1 100 24 25 25 25 25
9 Gitte Moth Fremad Holbæk K40-44-3 1 100 25 25 25 25 25
10 Ole Pedersen pgimotion M55-59-3 1 100 25 25 25 25 25
11 Grete Zacho Kalundborg IF K60-64-3 1 100 25 25 24 25 25
12 Dennis Justesen Team Hechmann Sport M30-34-3 1 100 25 25 0 25 25
13 Vagn Kildsig DIF Motion Dianalund M70-9 1 100 25 24 25 25 25
14 Merete Damm Holbæk LMK K60-64-6 1 100 25 25 25 24 25
15 Nanna Helmer Fremad Holbæk K12-13-3 1 100 25 25 25 0 25
16 Jeppe Hjermind Lund M14-15-9 1 100 25 0 25 25 25
17 Kristina Sørensen Fremad Holbæk K35-39-6 1 100 25 25 25 25 25
18 Tove Abildgaard Holbæk LMK K65-69-6 1 100 24 25 25 25 25
19 Anni Vedel KHIF Løb & Powerwalk K50-54-9 1 100 25 25 24 25 25
20 Dorte Fris Jensen KHIF Løb & Powerwalk K45-49-3 1 100 25 24 25 25 25
21 Mette Frøslev Bruun Kalundborg IF K60-64-9 1 100 25 25 25 25 25
22 Inger Madsen Ik hellas K45-49-9 1 100 25 25 25 25 24
23 Ole Pedersen pgimotion M55-59-6 1 100 25 25 25 25 25
24 Lars Karlsen Hvalsø Løbeklub M55-59-9 1 100 25 25 25 25 25
25 Emil Toft Lund Olsen M16-17-6 1 100 24 25 25 25 25
26 Nikolaj Bluhme KHIF Løb M35-39-9 1 100 25 25 23 25 25
27 Anders Poul APstacle M30-34-9 1 100 25 25 25 25 0
28 Rikke Mørkeberg Poulsen Køge Atletik K40-44-6 1 100 25 25 25 25 25
29 Laura Holm Sylvest KHIF Tri K20-24-9 1 100 25 25 25 25 0
30 Finn Jeppesen Holbæk LMK M70-3 1 100 25 25 25 25 25
31 Tobias Mørkeberg Poulsen Køge Atletik M14-15-6 1 100 25 25 25 25 0
32 Stefan Pedersen KHIF Tri M25-29-9 1 100 24 25 25 25 25
33 Rasmus Lund jørgensen M12-13-6 1 100 0 25 25 25 25
34 Mads Simonsen Slagelse Atletik Delta M16-17-3 1 100 25 0 25 25 25
35 Mette Poulsen Borup Løbeklub K65-69-9 1 100 25 25 25 25 0
36 Andreas Brasen Kidmose Fremad Holbæk M25-29-3 1 99 24 25 25 25 24
37 Anton Juhl Seitzberg Fremad Holbæk M14-15-3 1 99 24 24 25 25 25
38 Anne Wonge RIMO K35-39-3 1 99 23 24 25 25 25
39 Vagn Jørgensen Holbæk LMK M70-6 1 99 24 24 25 25 25
40 Line Grubak K20-24-3 1 99 25 25 25 0 24
41 Thomas Juhl Fremad Holbæk M45-49-3 1 99 24 24 25 25 25
42 Cecilie Mathorne Team Kaiser Sport K30-34-9 1 99 25 25 25 24 0
43 Mathias Geertsen Geertsen Holbæk LMK M0-11-3 1 99 0 24 25 25 25
44 Signe Egebo Pedersen Ingen klub K30-34-6 1 99 25 24 25 25 0
45 Berit Wiese Holbæk LMK K45-49-6 1 99 24 24 25 25 25
46 Niels Hansen Køge Atletik M50-54-9 1 99 25 24 24 25 25
47 Robin Leen Olsson M20-24-6 1 99 0 24 25 25 25
48 Peter Bendixen Holbæk LMK M40-44-3 1 99 25 24 25 25 24
49 Lene Striboldt Ik hellas K55-59-6 1 99 25 25 25 24 0
50 Eli Henriksen Kalundborg IF M60-64-6 1 99 25 25 24 24 25
51 Lene Holmgaard Holbæk LMK K55-59-9 1 99 24 0 25 25 25
52 Charlotte Schmidt Holbæk Tri K55-59-6 2 98 24 24 24 25 25
53 Peter Tagmos Team Hechmann Sport M40-44-9 1 98 23 23 25 25 25
54 Pernille Nikolaisen K40-44-9 1 98 24 24 0 25 25
55 Manja Lund jørgensen K12-13-6 1 98 24 24 25 24 25
56 Thomas Midtgaard ALOT M40-44-9 2 98 25 25 23 24 24
57 Peter Christensen Slagelse Motionsklub M25-29-3 2 98 25 24 24 24 25
58 Anette Poulsen Jyderup Løbe-og Motionsklub K55-59-3 1 98 22 24 25 24 25
59 Jeremy William Millard Karosseriet M12-13-3 1 98 25 24 25 0 24
60 Thomas Juhl Fremad Holbæk M45-49-6 1 98 24 23 25 25 24
61 Per Østerby Kalundborg IF M50-54-6 1 98 25 24 24 25 0
62 Ida Helmer Fremad Holbæk K14-15-3 1 98 24 25 24 0 25
63 André Andersen FK Odsherredløberne M60-64-6 2 98 24 24 25 25 24
64 Thomas Sikora Hvidovre Atletik & Motion M40-44-6 1 98 25 24 24 25 24
65 Mads Flacheberg Fløng Kondi M20-24-6 2 97 25 23 24 24 24
66 Nikolas Dehn Thomsen M0-11-6 2 97 25 24 23 24 24
67 Jonina Olesen K50-54-9 2 97 24 24 25 24 24
68 Erik Zacho Kalundborg IF M65-69-9 1 97 23 24 23 25 25
69 Peter Johansen DRSK Tri M35-39-3 1 97 25 25 24 0 23
70 Jørgen Aaby Nielsen PGI Motion M65-69-9 2 97 24 23 25 24 24
71 Jonna Holm K55-59-9 2 97 0 25 24 24 24
72 Kjeld Nørregaard KOM-PLeKS M70-9 2 97 24 25 24 24 24
73 Freja Abildgaard Holbæk LMK K0-11-3 1 97 23 24 25 25 22
74 Andreas Brasen Kidmose Fremad Holbæk M25-29-6 1 97 24 25 24 24 22
75 Kirste Nymann Fremad Holbæk K50-54-3 2 96 24 24 0 24 24
76 Lars Brasen Fremad Holbæk M55-59-3 2 96 24 24 24 0 24
77 Jørgen Hansen Team Hechmann Sport M45-49-9 1 96 24 24 24 0 24
78 Michael Jørgensen Fløng Kondi M25-29-6 2 96 22 23 25 25 23
79 Kurt Olesen IK Hellas M70-3 2 96 24 24 24 24 24
80 Jens Abildgaard Holbæk LMK M65-69-6 2 96 0 24 24 24 24
81 Louise Borchersen Brøndum Jyderup Løbe-og Motionsklub K30-34-6 2 96 24 23 24 23 25
82 Henrik Jakobsen Holbæk LMK M60-64-9 1 96 22 0 24 25 25
83 Dittemarie Egholm Kristensen Ik hellas K0-11-3 2 96 25 23 23 0 25
84 Helle Hagen Simonsen TIK Løberne K50-54-6 1 96 24 24 24 22 24
85 Anne-Lise Schilling LMK Asnæs K65-69-9 2 96 24 24 24 24 0
86 Jesper Dissing Holbæk LMK M45-49-9 2 96 13 23 25 23 25
87 Louise Neergaard Fremad Holbæk K35-39-3 2 96 24 25 24 0 23
88 Lise Andersen Korsør Atletik og Motion K70-6 2 96 24 24 24 24 22
89 Glennie Davidsen Greve trim K35-39-9 1 95 24 23 23 23 25
90 Signe Nyby Bevæg dig for livet - RUNNERS K30-34-9 2 95 21 24 0 25 25
91 Claus Christensen Kalundborg IF M55-59-9 2 95 24 24 0 24 23
92 Karin Ingleby Jyderup Løbe-og Motionsklub K40-44-6 2 95 23 0 24 24 24
93 Kirsten Toftegaard Holbæk LMK K60-64-6 2 95 24 24 24 23 0
94 Karoline Knudsen List Bevæg dig for livet - RUNNERS K20-24-6 1 95 25 23 0 23 24
95 Peter Christensen Slagelse Motionsklub M25-29-6 3 95 23 24 20 23 25
96 Monica Johansen DRSK Tri K30-34-3 1 95 24 24 23 0 24
97 Joachim Beierholm PGI Motion M20-24-9 1 95 25 21 24 24 22
98 Per Balling Fremad Holbæk M50-54-3 2 95 24 23 23 23 25
99 Sanne Lindqvist Fløng Kondi K55-59-9 3 94 25 23 23 23 23
100 Mette Kathrine Millard Karosseriet K40-44-3 2 94 24 23 24 0 23
101 Jason Overgaard Fremad Holbæk M16-17-3 2 94 23 24 0 24 23
102 Mikkel Simonsen Slagelse Atletik Delta M14-15-3 2 94 23 23 24 23 24
103 Kasper Jensen M45-49-9 3 94 23 22 23 25 23
104 Michael Nygaard M45-49-3 2 94 22 23 24 24 23
105 Lisbeth Christensen Slagelse Atletik Delta K40-44-6 3 94 24 24 23 22 23
106 Anja Marika Sørensen Team Sørensen K45-49-6 2 93 23 0 23 24 23
107 Jan Mogensen M45-49-6 2 93 22 19 24 24 23
108 Lars Brasen Fremad Holbæk M55-59-6 2 93 23 23 23 0 24
109 Stig Nielsen FK Odsherredløberne M50-54-6 2 93 23 23 23 24 0
110 Mette Jensen Hvidovre Atletik & Motion K30-34-9 3 93 23 0 23 23 24
111 Rasmus Brandt Fremad Holbæk M40-44-3 2 93 24 23 23 0 23
112 Ivan sten Jeppesen Ik hellas M70-6 2 93 23 23 23 24 23
113 Jonas Larsen RIMO M25-29-9 2 93 18 23 23 24 23
114 Pia Marcher Level X K50-54-6 2 93 23 23 23 24 0
115 Ruth Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub K70-6 3 93 23 23 23 23 24
116 Susanne Lindskov #Holrun K50-54-3 3 93 22 23 24 23 23
117 Jørn R. Nielsen Holbæk LMK M55-59-9 3 93 23 23 23 22 24
118 Arne Tobiasen Borup Løbeklub M65-69-6 3 92 23 22 23 23 23
119 Mette Glæemose KHIF Løb & Powerwalk K50-54-9 3 92 23 23 23 23 22
120 Jens Jørgen Eriksen DIF Motion Dianalund M60-64-9 2 92 24 24 22 0 22
121 Jacob Balling Fremad Holbæk M25-29-3 3 92 23 23 23 23 23
122 Anne Riisgaard Larsen K60-64-6 3 92 23 22 23 21 24
123 Cecilie Eske Hansen Bevæg dig for livet - RUNNERS K25-29-6 1 91 20 23 24 0 24
124 Palle Sekshøj-Christensen Fløng Kondi M60-64-9 3 91 21 22 0 24 24
125 Line Christoffersen K40-44-3 3 91 22 0 23 24 22
126 Martin Asholm KHIF Løb & Powerwalk M60-64-6 3 91 22 23 23 22 23
127 René Leisted Fløng Kondi M55-59-6 3 91 22 22 22 24 23
128 Lars Bo Andersen M45-49-3 3 91 21 21 23 23 24
129 Sofia Egholm kristensen Ik hellas K0-11-3 3 91 22 21 24 0 24
130 Leif Nilsson LMK Asnæs M70-6 3 91 0 22 22 23 24
131 Brian Jørgensen WM M40-44-6 2 91 23 22 23 22 23
132 Frederik Mikkelsen Team Tuse Næs M0-11-3 2 91 24 0 22 23 22
133 Helle Dyhr Skotte K40-44-9 2 91 21 21 23 23 24
134 Jesper Troelsen Holbæk LMK M50-54-9 2 91 0 23 22 23 23
135 Kristian Egholm Ik hellas M35-39-9 2 90 22 22 22 0 24
136 Mathias Krak Team Tuse Næs M0-11-3 3 90 21 0 24 22 23
137 Martin Sømberg Det 8. rige M35-39-6 1 90 22 0 23 22 23
138 Trine Roslyng Johansson Hechmann Running K40-44-9 3 90 19 22 22 24 22
139 Frank Sigsgaard Padderne M50-54-6 3 90 22 0 21 23 24
140 Michael Steffensen Slagelse Motionsklub M40-44-3 3 90 22 21 22 24 22
141 Jytte Jørgensen K35-39-9 2 90 22 24 22 22 0
142 Anders Digebo Crossfit Holbæk M20-24-6 3 90 24 21 22 20 23
143 Christian Nerup Sørensen Karosseriet M30-34-9 2 89 23 20 21 21 24
144 Karina Pedersen ALOT K45-49-6 3 89 22 20 22 21 24
145 Jan Halvorsen M55-59-3 3 89 22 22 22 23 0
146 Georg Andresen Holbæk LMK M65-69-9 3 89 22 22 22 22 23
147 Pernille Beierholm PGI Motion K50-54-9 4 89 22 22 22 22 23
148 Tove Neregaard Holbæk LMK K70-6 4 89 22 22 22 22 23
149 Marianne Karstenberg RIMO K55-59-3 2 89 21 17 22 22 24
150 Kasper Roslyng TIK Løberne M40-44-9 3 89 20 21 22 23 23
151 Pernille Westh KHIF Løb K45-49-9 2 88 20 23 23 20 22
152 Mathias Jordt M25-29-9 3 88 17 21 22 23 22
153 Iver Thomsen Roskilde Ældre Motion M60-64-6 4 88 21 22 0 23 22
154 Maria Pedersen FK Odsherredløberne K35-39-6 2 88 21 20 22 22 23
155 Anita Kragh Nielsen Slagelse Motionsklub K45-49-9 3 88 22 22 21 21 23
156 Else Overgaard Fremad Holbæk K40-44-3 4 87 21 21 22 23 18
157 Finn Kofoed-Dam Greve trim M50-54-9 3 87 22 22 19 21 22
158 Katja May Weber RIMO K40-44-6 4 87 22 22 21 21 22
159 Brian Jørgensen LMK Asnæs M45-49-9 4 87 22 20 21 24 0
160 Bent Gøttrup Slagelse Motionsklub M55-59-6 4 87 21 21 0 23 22
161 Ole Kragh M35-39-6 2 87 0 24 22 20 21
162 Maj-Britt Petersen #HolRun/Team Kaiser Sport K30-34-9 4 86 19 22 20 21 23
163 Maria Steen K35-39-6 3 86 20 21 23 0 22
164 Johnny Frederiksen M35-39-9 3 86 20 3 21 23 22
165 Kim Dyhr Skotte M45-49-9 5 86 21 21 22 18 22
166 Lise Hjermind Lund K40-44-9 4 85 20 20 21 21 23
167 Ole Due Holbæk LMK M60-64-6 5 85 19 21 22 21 21
168 Conny Niemi KHIF Løb & Powerwalk K50-54-3 4 85 21 20 0 22 22
169 Lars Pilgaard RIMO M65-69-6 4 85 21 21 18 21 22
170 Preben Schrøder FK Odsherredløberne M65-69-6 5 84 22 20 20 22 19
171 Johannes Grøntved Høng løbeklub M65-69-9 4 84 21 21 21 21 0
172 Magnus Abildgaard Kofoed Hvidovre Atletik & Motion M0-11-3 4 84 22 22 20 17 20
173 Karsten Ølholm DIF Motion Dianalund M45-49-3 4 84 0 20 21 22 21
174 Hans Weis Eliasen LMK Asnæs M60-64-9 4 84 19 21 21 23 0
175 Hanne Abildgaard Holbæk LMK K40-44-3 5 83 20 22 21 20 17
176 Peter Simonsen Slagelse Atletik Delta M40-44-9 4 83 19 18 21 22 21
177 AnneLise Lock-Lorentzen RIMO K50-54-6 3 83 20 22 20 20 21
178 Susanne Szmyrko DIF Motion Dianalund K50-54-9 5 83 21 21 21 20 0
179 Martin Stenstrup Mikkelsen M35-39-9 4 83 18 18 20 22 23
180 Morten Roslyng Johansson M45-49-6 3 83 14 17 22 23 21
181 Dennis Aps Bevæg dig for livet - RUNNERS M25-29-6 4 82 18 20 21 20 21
182 Rune Dehn Thomsen M40-44-6 3 82 22 20 20 15 20
183 Jens Olesen KHIF Løb M45-49-6 4 81 19 18 0 22 22
184 Folmer Jensen VHGU M60-64-9 5 81 25 18 0 19 19
185 Carsten Nisted BEC - Bankernes EDB Central M55-59-9 4 81 19 20 20 20 21
186 Henrik Høltzer KHIF Løb M50-54-9 4 81 20 21 18 22 0
187 Henny Krogh Fløng Kondi K55-59-6 3 81 19 21 19 22 0
188 Vibeke Lyster Høng løbeklub K55-59-9 4 81 0 21 19 20 21
189 Johnny Bonke Karlslunde Tri M55-59-9 5 81 18 21 21 21 0
190 Kurt Larsen Holbæk LMK M60-64-6 6 81 20 20 21 20 20
191 Malene Remien K40-44-6 5 80 19 20 20 0 21
192 Hans Henrik Larsen Greve trim M55-59-6 5 80 18 0 20 21 21
193 Monica Brandtberg Larsen Hvalsø Løbeklub K35-39-6 4 80 16 19 21 19 21
194 Karin Andersen DIF Motion Dianalund K50-54-3 5 80 18 19 23 20 0
195 Dan Christoffersen M40-44-6 4 80 21 0 21 19 19
196 Henrik Schjøtt M25-29-9 4 79 16 20 0 22 21
197 Mia Elling Greve trim K40-44-9 5 79 14 18 20 20 21
198 Anne Amstrup Høng løbeklub K35-39-9 3 79 19 20 20 20 0
199 Karin Christensen Bevæg dig for livet - RUNNERS K55-59-6 4 79 17 20 0 20 22
200 Mikkel Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M35-39-9 5 78 16 20 14 21 21
201 Per Bækgård Madsen Holbæk LMK M60-64-9 6 78 14 19 18 21 20
202 Jasper Dehn Thomsen M0-11-3 5 78 18 21 0 21 18
203 Kurt Bach Fløng Kondi M65-69-6 6 78 19 19 19 19 21
204 Ketty Sejbjerg Træningsglæde holdet K50-54-6 4 77 25 25 12 0 15
205 Heidi Hansen K40-44-3 6 77 19 19 20 19 19
206 Michael Sjøberg DIF Motion Dianalund M40-44-6 5 77 20 21 18 0 18
207 Brian Grønkjær Slott M45-49-6 5 77 17 16 20 21 19
208 Helle Eilersen Fløng Kondi K45-49-6 4 77 18 18 21 20 0
209 Christina munch Risgaard Køge Atletik K50-54-9 6 77 18 18 19 19 21
210 Morten Lund Olsen M50-54-9 5 77 15 20 16 20 21
211 Lene Westermann K40-44-6 6 76 17 21 19 0 19
212 Gitte Jensen K45-49-9 4 76 19 19 18 17 20
213 Michael Emanuel Fløng Kondi M55-59-6 6 76 19 18 19 20 0
214 Michael Themsen Ingen klub M45-49-9 6 76 0 19 19 20 18
215 Anita Kløve Iversen K20-24-6 2 75 0 25 25 0 25
216 Julie Klarskov Hvidovre Atletik & Motion K12-13-6 2 75 25 25 0 25 0
217 Dennis Justesen Team Hechmann Sport M30-34-6 1 75 25 0 0 25 25
218 Stig Bille Iversen 4440løberne M50-54-9 6 75 21 15 17 18 19
219 Ella Christoffersen K16-17-3 1 75 25 0 25 0 25
220 Rikke Mikkelsen Team Tuse Næs K40-44-6 7 75 18 0 18 19 20
221 Søren Helmer Fremad Holbæk M40-44-6 6 75 0 25 25 0 25
222 Trine Roed K30-34-3 2 75 0 25 25 25 0
223 Magnus Neergaard Pedersen Fremad Holbæk M0-11-3 6 75 20 20 18 0 17
224 Rasmus Olsen Køge Atletik M14-15-3 3 74 25 25 0 24 0
225 Lena Sørensen KHIF Løb & Powerwalk K45-49-9 5 74 21 21 16 16 0
226 Robert Jensen 4200Running M45-49-6 6 74 18 15 21 20 0
227 Helle Bendixen WAT - Womens Adventure Team K35-39-9 4 74 25 0 24 25 0
228 Kurt Jensen Borup Løbeklub M55-59-9 6 74 15 18 18 19 19
229 Josefine Qvortrup Olsen Greve trim K25-29-9 1 74 24 0 25 25 0
230 Søren Helmer Fremad Holbæk M40-44-3 4 74 0 25 24 0 25
231 Elias Olsen DRSK Tri M12-13-3 2 74 0 25 24 0 25
232 Michael Gleerup Køge Atletik M50-54-6 4 74 24 25 25 0 0
233 Bent Riishøj Borup Løbeklub M70-6 4 74 25 25 24 0 0
234 Carsten Jensen Hvalsø Løbeklub M65-69-6 7 74 18 18 17 18 20
235 Johnny Alring M35-39-3 2 73 24 24 25 0 0
236 Tom Hjerrild Tølløberne M50-54-6 5 73 15 16 17 19 21
237 Alice Rasmussen Træningsglæde holdet K65-69-3 2 73 0 24 0 24 25
238 Mads Voss Hansen Crossfit Holbæk M20-24-9 2 73 0 24 0 25 24
239 Bjørn Sabroe Simonsen HG Næstved M16-17-3 3 73 24 25 0 0 24
240 Olav Raahede FK Odsherredløberne M60-64-6 7 73 17 18 19 19 14
241 Claus Hincke VHG cykelsport M45-49-9 7 73 19 18 16 15 20
242 William Ejlif Sørensen Team Sørensen M16-17-6 2 73 25 0 24 24 0
243 Rolf Larsen M45-49-9 8 72 18 16 17 16 21
244 Alex Rørbæk RIMO M50-54-3 3 72 0 24 24 24 0
245 Torben Ole Olsen Greve trim M65-69-9 5 72 25 0 24 23 0
246 Henrik Larsen Holbæk LMK M60-64-9 7 72 16 20 16 20 0
247 Maja Behrens Holbæk LMK K45-49-6 5 72 17 16 16 17 22
248 Karen Candelaria Team Hechmann Sport K40-44-9 6 72 0 25 25 22 0
249 Ane Marcher K55-59-3 3 72 24 23 0 25 0
250 Torsten Jeziorski Greve trim M60-64-9 8 72 17 17 17 0 21
251 Frida Revall Kostpartner K0-11-6 2 72 24 24 24 0 0
252 Casper Jakobsen M30-34-3 2 72 0 0 24 24 24
253 Victor Buck Holbæk Svømme Klub M0-11-3 7 72 0 25 23 24 0
254 Mads Christoffersen M12-13-3 3 71 24 0 23 24 0
255 Súni Lamhauge Team Hechmann Sport M45-49-9 9 71 25 25 0 21 0
256 Anne Marie Bluhm Hansen Ingen klub K45-49-9 6 71 23 0 24 24 0
257 Hans H Pedersen M55-59-6 7 71 17 17 18 19 0
258 Lars Christian von Gersdorff M35-39-9 6 71 12 15 18 20 18
259 Morten Herskind Dam Nygaard Holbæk LMK M40-44-6 7 71 19 19 15 18 0
260 Stefan Rohde Team Argador M25-29-6 5 71 25 0 22 0 24
261 Nicklas Karl Sørensen Team Sørensen M12-13-6 2 70 23 0 24 23 0
262 Annemette Heller Greve trim K60-64-9 2 70 0 22 24 0 24
263 Camilla Ralkov Hvalsø Løbeklub K45-49-6 6 70 15 17 19 19 0
264 Marlene Rimfort K35-39-6 5 70 22 0 0 24 24
265 Henrik Koudal M55-59-3 4 70 23 23 0 24 0
266 Karen Rej ValløBy Motion K45-49-3 2 70 23 23 24 0 0
267 Annisetta Petersen Greve trim K55-59-6 5 70 16 16 13 18 20
268 Michael Larsen M40-44-6 8 69 24 23 0 0 22
269 Anja Heitmann Holbæk LMK K40-44-6 8 69 20 18 8 23 0
270 Louise Petersen K35-39-6 6 69 13 16 15 18 20
271 Kim Lock-Lorentzen RIMO M55-59-9 7 69 22 0 24 23 0
272 Christoffer Schülein Holbæk LMK M14-15-6 2 69 22 23 0 0 24
273 Peter Dorff Hansen RIMO M55-59-9 8 69 17 0 13 17 22
274 Jørgen Veisig M50-54-9 7 69 19 17 13 13 20
275 Christina Nielsen DIF Motion Dianalund K35-39-6 7 69 23 23 0 23 0
276 Paul Johan Allaart Fløng Kondi M60-64-9 9 69 23 0 23 0 23
277 Ronja Revall Kostpartner K0-11-6 3 69 23 23 23 0 0
278 Henrik Dalby Damm Fløng Kondi M50-54-9 8 68 0 0 20 24 24
279 Pernille Baagøe Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS K25-29-6 2 68 0 22 22 24 0
280 Jesper Jensen 4200Running M45-49-6 7 68 16 14 19 17 16
281 Camilla Alring K30-34-3 3 68 23 23 22 0 0
282 Lau Lysgaard Larsen M35-39-6 3 68 0 0 25 21 22
283 Benita Skjærlund Korsør Atletik og Motion K45-49-9 7 68 0 24 22 22 0
284 Karoline Revall Kostpartner K20-24-6 3 68 23 21 24 0 0
285 Bodil Hjort Holbæk LMK K60-64-6 4 68 0 23 0 22 23
286 Mikkel Steffensen Slagelse Motionsklub M0-11-3 8 68 15 0 17 20 16
287 Alex Thorsen VHG cykelsport M40-44-9 5 67 15 14 19 17 16
288 Jannie Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub K45-49-6 7 67 20 23 24 0 0
289 Markus Zetterberg Ik hellas M40-44-9 6 67 17 13 18 19 0
290 Randi Krak Team Tuse Næs K35-39-3 3 67 22 0 23 0 22
291 Anders Frøhlke M45-49-9 10 66 15 17 15 13 19
292 Lita Klingenberg Vitus Guld ApS K55-59-6 6 66 21 23 22 0 0
293 Marianne Linnet Træningsglæde holdet K50-54-6 5 66 19 0 14 16 17
294 Gitte Børresen KHIF Løb K45-49-6 8 66 16 15 17 18 0
295 Malene Henriksen Bevæg dig for livet - RUNNERS K30-34-6 3 65 21 21 0 0 23
296 Lone Hansen K55-59-3 4 65 0 19 23 23 0
297 Thomas Rasksen M25-29-6 6 65 20 22 23 0 0
298 Mette Christensen KHIF Løb & Powerwalk K40-44-9 7 65 0 17 15 16 17
299 Flemming Olsen DRSK Tri M40-44-9 7 65 0 19 24 0 22
300 Else Borring Holbæk LMK K55-59-6 7 64 22 22 20 0 0
301 Jan Hansen LMK Asnæs M55-59-9 9 64 20 22 22 0 0
302 Anne Holm Greve trim K50-54-9 7 64 15 0 13 16 20
303 Klaus Johansen M40-44-9 8 64 11 15 20 18 0
304 Cecilie Wulff KHIF Løb & Powerwalk K35-39-9 5 64 21 22 0 21 0
305 Thomas Lundø Olsen M40-44-6 9 64 16 0 17 17 14
306 Patrick Krak Team Tuse Næs M0-11-3 9 64 12 0 19 19 14
307 Tenna Qvortrup Olsen Greve trim K30-34-9 5 63 20 0 21 22 0
308 Michael Stoltenborg Karosseriet M35-39-9 7 63 14 0 16 17 16
309 Steen Møller Jørgensen Padderne M50-54-6 6 63 19 22 22 0 0
310 Tina Mayn LMK Asnæs K40-44-9 8 62 13 16 14 0 19
311 Kenneth Hansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M45-49-6 8 62 21 0 23 0 18
312 Johnny Pedersen ALOT M50-54-9 9 62 16 14 12 15 17
313 Susanne Reichhardt Træningsglæde holdet K45-49-6 9 62 0 12 15 14 21
314 Torben Corell Iversen Greve trim M55-59-9 10 62 10 17 17 18 0
315 Dorte Riisgaard K50-54-6 6 62 17 13 15 14 16
316 Peter Korshøj Holbæk LMK M60-64-6 8 62 15 17 15 15 0
317 Louise Jensen K40-44-3 7 62 0 0 19 22 21
318 Tina Lundgaard K50-54-6 7 61 13 0 0 23 25
319 Marlene Hansen FIF - Atletik og Motion K30-34-9 6 61 0 0 19 20 22
320 Kristian Jensen Fløng Kondi M65-69-6 8 61 20 0 21 20 0
321 Jacob Frost Hansen M0-11-3 10 61 11 15 15 16 15
322 Carsten Pedersen LMK Asnæs M55-59-9 11 60 14 16 14 0 16
323 Bo Slemming Greve Trim M60-64-9 10 60 18 0 20 22 0
324 Allan Brix Greve trim M30-34-9 3 60 0 18 19 0 23
325 Hanne Nyborg K50-54-9 8 60 19 20 0 21 0
326 Helle Harritz Nielsen Greve trim K50-54-9 9 59 10 15 16 18 0
327 Kimmi Thorsen Holbæk LMK M35-39-9 8 59 8 14 17 0 20
328 Claus Jacob Jensen Holbæk Tri M45-49-6 9 59 13 0 15 16 15
329 Mette Sloth K45-49-9 8 59 0 20 20 19 0
330 Svend Bøger Padderne M55-59-9 12 59 7 3 16 16 20
331 Bjørn Olsen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-6 9 59 14 15 14 14 16
332 Asger Vestergaard Tølløberne M60-64-6 10 59 16 14 16 0 13
333 Lene Møller Petersen K45-49-9 9 58 15 13 15 13 15
334 Line Mathisen Fløng Kondi K45-49-9 10 58 0 14 13 12 19
335 Neel Zacho Vestergaard Tølløberne K55-59-6 8 57 15 18 0 0 24
336 Per Horney Nielsen RIMO M60-64-6 11 57 0 19 20 18 0
337 Noah Johansen DRSK Tri M0-11-3 11 57 13 16 16 0 12
338 Claus T. Degn Holbæk LMK M50-54-6 7 57 0 17 19 21 0
339 Henrik Saldern Greve trim M45-49-9 11 57 20 0 18 19 0
340 Klaus Jensen Holbæk LMK M40-44-9 9 57 12 5 16 14 15
341 Annette Charelius Lund Jyderup Løbe-og Motionsklub K50-54-9 10 57 20 19 18 0 0
342 Stefan Jæger M30-34-9 4 57 0 0 17 19 21
343 Christina Volder KHIF Løb K45-49-6 10 56 12 0 13 11 20
344 Kirsten Jeziorski Greve trim K50-54-9 11 56 11 11 9 17 17
345 Jens Ellevang TIK Løberne M50-54-9 10 55 14 9 11 14 16
346 Henrik Schilling LMK Asnæs M35-39-9 9 55 19 17 19 0 0
347 Nina Lindner Slagelse Motionsklub K45-49-9 11 55 0 18 19 18 0
348 Jesper Skjold Holm 4440løberne M40-44-9 10 55 14 10 15 16 0
349 Bo Færmann Hansen PGI Motion M45-49-9 12 55 14 13 12 12 16
350 Susan Jans Frandsen Team Guldbamse K40-44-9 9 54 0 0 19 15 20
351 Asbjørn Blak-nielsen M45-49-6 10 54 12 9 13 0 20
352 Bjarne Klarskov slagelse triathlon klub M40-44-9 11 54 18 16 0 20 0
353 Rikke Larsen K40-44-6 9 54 6 12 12 12 18
354 Gitte Sivertsen RIMO K40-44-9 10 54 0 0 17 19 18
355 Yvonne Gabrielsen KHIF Løb & Powerwalk K45-49-6 11 54 11 0 12 12 19
356 Steen Wæde Fløng Kondi M50-54-6 8 54 16 18 0 20 0
357 Dorte Lenskjold Henningsen Greve trim K50-54-9 12 54 13 12 11 13 16
358 Malene Taarnmark Greve trim K45-49-6 12 54 14 13 14 13 0
359 Vibeke Bønding Greve trim K40-44-9 11 54 11 0 10 18 15
360 Jeanne Desler Greve trim K45-49-9 12 53 14 15 14 10 0
361 Søren Michael Thomasen M55-59-9 13 53 3 11 15 15 12
362 Rikke Kristensen Ik hellas K35-39-6 8 53 0 17 20 0 16
363 Morten Sloth M50-54-9 11 53 11 16 7 12 14
364 Dorte Keinicke K45-49-9 13 52 0 0 17 14 21
365 Majbritt Castella Hvalsø Løbeklub K55-59-6 9 52 18 19 15 0 0
366 Diana Severinsen Greve trim K40-44-9 12 52 12 10 13 17 0
367 Lise Christensen K35-39-6 9 52 0 18 17 17 0
368 Torben Nielsen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-6 12 52 18 0 17 17 0
369 Majbritt Brander LMK Asnæs K50-54-6 8 52 14 14 11 13 0
370 Jonas Næsby Holbæk LMK M35-39-9 10 51 5 10 11 16 14
371 Brith Markvardsen Team UD K40-44-6 10 51 7 13 14 0 17
372 Carsten Ilsøe IK Hellas M60-64-9 11 50 0 25 25 0 0
373 Anja Lamhauge Skælskør løbeklub K45-49-9 14 50 18 17 0 15 0
374 Mona Koudal K55-59-3 5 50 25 25 0 0 0
375 Rikke Due-Andersen Køge Atletik K45-49-6 13 50 25 25 0 0 0
376 Ole Buhr Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-3 1 50 25 25 0 0 0
377 Marianne Zimmermann Holbæk LMK K40-44-9 13 50 10 0 11 13 16
378 Martin Klausen Fremad Holbæk M45-49-3 5 50 25 25 0 0 0
379 Sanne Møller Kirkedal K35-39-9 6 50 0 25 25 0 0
380 Marcus Rønn RUN4ALL / FULLPERFORMANCE / Blovstrød Løverne / www.run4all.dk M20-24-9 3 50 0 25 0 0 25
381 Mette Katrine Wallin #HolRun/Team Kaiser Sport K45-49-9 15 50 17 16 0 0 17
382 Allan Rosenbjerg Team Guldbamse M35-39-6 4 50 25 0 0 25 0
383 Anja Hiltunen RIMO K40-44-9 14 50 18 14 18 0 0
384 Camilla Steinicke Henriksen K25-29-3 1 49 0 25 24 0 0
385 Lars Laugesen Trail Easy Run-Sparta M50-54-9 12 49 13 19 0 17 0
386 Christian Toldberg Andersen OK Øst Birkerød M35-39-9 11 49 1 24 0 24 0
387 Mette Bonde Petersen K45-49-3 3 49 0 25 0 24 0
388 Erik Hanson Køge Atletik M50-54-9 13 49 24 0 25 0 0
389 Simone Nielsen K25-29-3 2 49 0 24 25 0 0
390 Oliver Hostrup Sahlberg RIMO M14-15-6 3 49 24 0 0 0 25
391 Thomas Roed-Birk M30-34-3 3 49 0 24 25 0 0
392 Morten Bo Pedersen Fremad Holbæk M40-44-6 10 49 18 18 0 0 13
393 Thomas Jørgensen Kalundborg IF M35-39-6 5 49 24 25 0 0 0
394 Nicki Ottevig Team Hechmann Sport M35-39-6 6 49 0 0 0 24 25
395 Alberte Holst Schilling LMK Asnæs K14-15-3 2 49 25 24 0 0 0
396 Pia Düring Lausen Greve trim K40-44-6 11 49 11 14 9 15 0
397 Casper Rogild Storm NBRO M30-34-6 2 49 24 25 0 0 0
398 Thorrill Sørensen Bagatellen M40-44-9 12 48 13 7 10 13 12
399 Annette Klarskov Hechmann Running K40-44-9 15 48 25 23 0 0 0
400 HENNING MEINCKE Kalundborg IF M55-59-6 8 48 0 24 24 0 0
401 David Nielsen Sortedam M35-39-9 12 48 0 23 25 0 0
402 Brian Nielsen M35-39-9 13 48 15 0 15 18 0
403 Marc Henriksen Løbeklubben 4420 M35-39-9 14 48 10 19 0 0 19
404 Jimmy Uhrbrand Nielsen Greve trim M50-54-9 14 48 9 8 23 8 0
405 Christina Neergaard Greve Trim K25-29-6 3 48 23 25 0 0 0
406 Annie Christensen Greve trim K60-64-9 3 48 24 24 0 0 0
407 Allan Søgaard OK Roskilde M40-44-9 13 48 24 24 0 0 0
408 Patrick Søgaard OK Roskilde M14-15-6 4 47 23 24 0 0 0
409 Henrik Krak Team Tuse Næs M35-39-6 7 47 23 0 24 0 0
410 Brian Jørgensen Sortedam M30-34-9 5 47 0 23 24 0 0
411 Nynne Krogh Cleiren Fløng Kondi K40-44-6 12 47 0 16 15 16 0
412 Nanna Ferslev Fremad Holbæk K40-44-3 8 47 23 24 0 0 0
413 Viktor Mantzius Slagelse Motionsklub M12-13-6 3 47 0 24 23 0 0
414 Louise Mantzius Slagelse Motionsklub K20-24-9 2 47 24 0 23 0 0
415 Sarah Børresen KHIF K12-13-6 3 47 0 0 24 23 0
416 Lone Petersen K40-44-6 13 47 8 0 10 13 16
417 Alfa Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub K0-11-3 4 47 24 0 0 23 0
418 Allan Løwe Johansen M40-44-6 11 47 0 15 16 16 0
419 Gustav Børresen KHIF M0-11-6 3 47 23 0 24 0 0
420 Carl Erik Rebien DIF Motion Dianalund M65-69-6 9 47 24 23 0 0 0
421 Mette Emanuel Fløng Kondi K55-59-6 10 46 0 15 12 19 0
422 Signe Boegh Greve Trim K60-64-6 5 46 0 0 21 25 0
423 Hanne Høberg Fløng Kondi K55-59-6 11 46 0 0 0 23 23
424 Mikkel Rørvig Sørensen #Holrun M35-39-9 15 46 3 9 10 15 12
425 Marius Mikkelsen Team Tuse Næs M0-11-3 12 46 25 0 21 0 0
426 Vibeke Rasmussen LMK Asnæs K55-59-3 6 46 0 22 24 0 0
427 Annette Gydam FIF - Atletik og Motion K65-69-9 3 46 0 0 23 23 0
428 Nicolai Sthur HG Næstved M30-34-6 3 46 23 23 0 0 0
429 Matilde Wagner Daugaard JLMK K12-13-3 2 46 0 23 23 0 0
430 Oliver Klarskov Slagelse badminton M0-11-3 13 46 23 23 0 0 0
431 Carina Vestergård Abildskov Bevæg dig for livet - RUNNERS K25-29-9 2 46 21 25 0 0 0
432 Sara CBH Lorentzen Sparta K35-39-6 10 46 24 22 0 0 0
433 Else Marie Seehusen DIF Motion Dianalund K60-64-9 4 46 23 23 0 0 0
434 Jette Lykke Hansen DIF Motion Dianalund K45-49-3 4 45 0 22 0 23 0
435 Sofie Rohde Holbæk Tri K40-44-6 14 45 0 23 22 0 0
436 Jørgen Wiberg M55-59-9 14 45 16 10 19 0 0
437 Jane Rie Hansen Level X K40-44-6 15 45 14 15 16 0 0
438 Karoline Bluhme KHIF K0-11-3 5 45 0 0 0 24 21
439 Niels Tovborg #Holrun M50-54-3 4 45 23 0 22 0 0
440 Anette Fog Jørgensen RIMO K50-54-6 9 45 0 20 0 25 0
441 Anders Stavensø Mathiasen M20-24-9 4 45 0 20 25 0 0
442 Tobias Jensen Jyderup Løbe-og Motionsklub M14-15-6 5 45 21 0 0 24 0
443 Charlotte Raeburn Colordamerne K50-54-6 10 44 0 0 22 0 22
444 Anette Bødker RIMO K55-59-3 7 44 23 21 0 0 0
445 Marc Bundgaard Trailventures M30-34-9 6 44 0 21 23 0 0
446 Per Hansen M50-54-6 9 44 0 0 0 22 22
447 Britta M Laursen Høng løbeklub K50-54-9 13 44 0 8 12 11 13
448 Alex Rørbæk RIMO M50-54-9 15 44 0 13 15 16 0
449 Allan Stenberg Greve Trim M45-49-6 11 44 23 21 0 0 0
450 Mette Friis Vestergaard KHIF Løb K35-39-3 4 44 21 23 0 0 0
451 Jonas Nyvang Team Tøf M30-34-9 7 44 0 0 20 24 0
452 Ulla Hansen K50-54-6 11 44 0 0 0 21 23
453 Gitte Qvortrup Greve trim K55-59-9 5 44 0 0 22 22 0
454 Dorte Buresø Greve trim K45-49-9 16 43 11 7 0 0 25
455 Helle Baagøe Asp Bevæg dig for livet - RUNNERS K45-49-6 14 43 13 11 10 9 0
456 Tomm Bruhns Jakobsen Team JETO M40-44-6 12 43 0 0 22 0 21
457 Thomas Corval Fremad Holbæk M40-44-3 5 43 21 22 0 0 0
458 Marianne Jacobsen K45-49-3 5 43 0 0 23 20 0
459 Anders Madsen #Holrun M50-54-3 5 43 0 0 21 22 0
460 Annet Thomsen Greve trim K45-49-9 17 43 12 9 10 9 12
461 Kenneth Reiner DRSK Tri M40-44-9 14 43 9 8 9 0 17
462 Dag Nielsen M50-54-9 16 43 18 10 0 0 15
463 Britta Olsen Borup Løbeklub K40-44-9 16 43 9 7 9 12 13
464 Ole Buhr Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-9 12 43 20 23 0 0 0
465 Kaspar Falk Kjærgaard 4440løberne M40-44-3 6 43 23 20 0 0 0
466 Khieu Dieu Slagelse Motionsklub M55-59-9 15 43 0 9 11 10 13
467 Etti Larsen Greve trim K55-59-9 6 43 0 0 21 0 22
468 Susanne Jørgensen LMK Asnæs K55-59-9 7 43 0 22 0 21 0
469 Morten Brandt M35-39-9 16 43 11 13 0 19 0
470 Peter Rabbitts 4440løberne M35-39-9 17 42 9 11 9 0 13
471 Chris Olsen M30-34-9 8 42 0 0 22 20 0
472 Lars Cordi M45-49-9 13 42 12 14 4 1 12
473 Claudio Pelsen Køge Atletik M45-49-9 14 42 0 0 20 22 0
474 Mette Gildberg Nielsen Kalundborg IF K55-59-6 12 42 0 14 11 17 0
475 Birgitte Bertram Tølløberne K50-54-3 6 42 20 22 0 0 0
476 Hanne Bach Tønnsen Fløng Kondi K50-54-6 12 41 21 0 0 0 20
477 Rikke Jensen Greve trim K45-49-9 18 41 10 8 9 8 14
478 Kenneth Madsen Level X M25-29-9 5 41 19 22 0 0 0
479 Bjarne. Dybdahl Rørby Løbeklub M60-64-6 13 41 0 16 0 13 12
480 Nicolai Winther-stokholm M40-44-6 13 41 0 0 0 24 17
481 Henrik Laursen RIMO M55-59-6 9 41 0 19 0 22 0
482 Thomas Munk M30-34-9 9 41 22 19 0 0 0
483 Claus Damm M55-59-9 16 41 1 15 0 14 11
484 Etti Larsen Greve trim K55-59-6 13 41 20 0 0 21 0
485 Peter Neergaard Greve Trim M55-59-6 10 40 20 20 0 0 0
486 Christina Kragelund K35-39-9 7 40 0 19 21 0 0
487 Jacob Jul Sørensen M30-34-9 10 40 0 0 18 0 22
488 Hanne Nielsen Greve Trim K45-49-6 15 40 19 21 0 0 0
489 Ilse MEINCKE Kalundborg IF K50-54-6 13 40 0 19 21 0 0
490 Klaus-Jørgen Nielsen Kalundborg IF M55-59-9 17 40 6 8 8 9 15
491 Ping Li K50-54-3 7 40 0 0 21 19 0
492 Thomas Elsgaard Greve trim M45-49-9 15 39 0 12 13 14 0
493 Kaspar Falk Kjærgaard 4440løberne M40-44-6 14 39 0 0 19 20 0
494 Lars Pedersen Holbæk LMK M55-59-9 18 39 0 0 9 12 18
495 Simon Agerskov M25-29-9 6 39 20 19 0 0 0
496 Janni Andersen K35-39-6 11 39 0 0 19 20 0
497 Anders Florup Korsør AM M40-44-9 15 38 0 17 0 21 0
498 Lene Andresen Greve trim K50-54-9 14 38 8 16 14 0 0
499 Linda Tønder #Holrun K50-54-3 8 38 17 21 0 0 0
500 Lars Nordlund Køge Atletik M45-49-9 16 37 17 9 0 11 0
501 Dirch Dirch Klub Osted M50-54-6 10 37 18 19 0 0 0
502 Anton Holst Schilling LMK Asnæs M0-11-3 14 37 19 18 0 0 0
503 Janie Fravn FK Odsherredløberne K50-54-6 14 36 0 0 18 0 18
504 Susanne Olsen K50-54-6 15 36 0 0 17 0 19
505 Jan Nielsen Løbeklubben Sibirien M55-59-9 19 36 8 0 0 11 17
506 Jens Worm Andersen RIMO M55-59-9 20 36 11 0 12 13 0
507 Tove Woller DIF Motion Dianalund K50-54-9 15 36 12 0 10 14 0
508 Martin Hansen Løb for livet M40-44-9 16 36 0 4 14 0 18
509 Kennet Pedersen FK Odsherredløberne M40-44-9 17 35 16 0 0 0 19
510 Charlotte Bruus Dalsgaard Bevæg dig for livet - RUNNERS K40-44-9 17 35 16 19 0 0 0
511 Pia Bentzen Greve Trim K55-59-6 14 35 12 0 23 0 0
512 Mads Andersen Hvalsø Løbeklub M45-49-9 17 35 3 5 6 10 14
513 Marianne August Kryger LMK Asnæs K45-49-6 16 35 0 19 0 16 0
514 Anita la Fontaine Din Træner K50-54-6 16 35 0 16 19 0 0
515 Gitte Mathiasen Tølløberne K45-49-9 19 35 13 10 12 0 0
516 Sandy Katrine Boesen Colordamerne K35-39-6 12 35 0 0 18 0 17
517 Jeanette Wly Høng løbeklub K50-54-9 16 35 0 0 20 0 15
518 Morten Vogt M45-49-9 18 35 9 11 5 9 6
519 LARS ANDERSEN M45-49-6 12 34 20 0 0 14 0
520 Jette Nørrekær KHIF Løb & Powerwalk K50-54-9 17 34 17 17 0 0 0
521 Susanne Djernis Jyderup Løbe-og Motionsklub K55-59-6 15 34 0 17 17 0 0
522 Marie Rønholt Toft Colordamerne K35-39-6 13 34 0 0 16 0 18
523 Anette Mørup Greve trim K50-54-6 17 33 0 0 16 17 0
524 Lars Nørgaard Greve trim M45-49-9 19 33 16 0 0 17 0
525 Claus Christophersen VHG cykelsport M45-49-9 20 33 1 1 14 0 17
526 Jørn Kaalund De tossede Løbere M40-44-9 18 33 0 12 1 0 20
527 Erwin Næs Hvalsø Løbeklub M55-59-9 21 33 9 14 10 0 0
528 Theodor Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub M0-11-3 15 32 14 0 0 18 0
529 Deks Deks Klub Osted M40-44-6 15 32 15 17 0 0 0
530 Tania Olsen SpartanCross K40-44-6 16 32 15 17 0 0 0
531 Henrik Lång Konglång løberne M50-54-9 17 32 8 12 3 1 9
532 Benny Christiansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-6 14 31 0 0 0 16 15
533 Charlotte Lavendt Danmarks Nationalbank K50-54-9 18 31 0 14 17 0 0
534 Claus Andersen RIMO M55-59-9 22 30 2 0 7 7 14
535 John Poulsen Fløng Kondi M60-64-9 13 30 15 0 15 0 0
536 Bente Danielsen FIF - Atletik og Motion K50-54-9 19 30 0 0 6 10 14
537 Lone Beyer Jyderup Løbe-og Motionsklub K55-59-6 16 29 13 0 16 0 0
538 Thomas Algot Søllested M40-44-9 19 29 0 0 7 12 10
539 Tina Siig K50-54-9 20 29 14 0 15 0 0
540 Lennart Knudsen Høng løbeklub M50-54-9 18 29 1 25 1 1 2
541 Jørgen Mathiasen Tølløberne M50-54-9 19 29 12 11 6 0 0
542 Simon Bjørnsholm Karosseriet M35-39-9 18 29 7 0 8 14 0
543 Lene Christensen RIMO K40-44-9 18 29 0 15 0 14 0
544 Anja Revall Greve trim K45-49-6 17 28 8 14 6 0 0
545 Christian Jørgensen M40-44-9 20 28 0 2 12 0 14
546 Kent Wagner Daugaard JLMK M45-49-6 13 28 0 10 18 0 0
547 Brian Kristiansen DRSK Tri M35-39-9 19 28 0 16 12 0 0
548 Anne-Marie Vernon Tølløberne K50-54-6 18 28 15 0 13 0 0
549 Merete Mantzius Slagelse Motionsklub K45-49-6 18 27 9 0 0 0 18
550 Kenneth Hostrup Sahlberg RIMO M45-49-9 21 27 11 0 0 3 13
551 Jacob Haahr Ipsen M50-54-9 20 27 0 4 1 9 13
552 Ole Taarnmark Greve trim M45-49-9 22 26 6 10 10 0 0
553 Torben Nielsen DIF Motion Dianalund M60-64-6 15 26 0 13 13 0 0
554 Elna Johanne Kjøllmoen K0-11-6 4 25 0 0 25 0 0
555 Marie Rørbæk RIMO K18-19-6 1 25 0 25 0 0 0
556 Jan Drachmann M50-54-6 11 25 0 0 0 0 25
557 Nikolai Hansen #Hansen M35-39-3 3 25 0 0 0 25 0
558 Lucas Balling Fremad Holbæk M20-24-3 1 25 0 25 0 0 0
559 Michelle Vernon Tølløberne K30-34-3 4 25 25 0 0 0 0
560 Amalie Sommer K18-19-3 1 25 0 25 0 0 0
561 Martin Christensen M30-34-9 11 25 0 0 0 0 25
562 Asta Due-Andersen Køge Atletik K16-17-6 1 25 0 25 0 0 0
563 Hanne Pedersen K60-64-3 2 25 0 0 25 0 0
564 Annie Wendell Greve trim K50-54-6 19 25 0 0 25 0 0
565 Julie Borup Olsen K16-17-6 2 25 0 0 0 25 0
566 Jens Peter Dalsgaard DIF Motion Dianalund M45-49-6 14 25 10 0 0 15 0
567 Julie Kieler Andersen The Frontiers K20-24-6 4 25 0 0 0 25 0
568 Frederik Dalsgaard M12-13-6 4 25 25 0 0 0 0
569 Anders Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub M40-44-9 21 25 1 1 5 6 13
570 Erling Ammentorp Ik hellas M65-69-9 6 25 0 25 0 0 0
571 Mikkel Ipsen Team Hechmann Sport M45-49-6 15 25 25 0 0 0 0
572 Benja Larsen M12-13-9 1 25 0 0 25 0 0
573 Emma Olesen Team Viby K16-17-6 3 25 25 0 0 0 0
574 Elisabeth Jentoft Fertin Holbæk Orienteringsklub K14-15-3 3 25 0 0 25 0 0
575 Josefine Lundsgaard Tørnstrøm Ingen klub K14-15-3 4 25 0 0 0 25 0
576 Louise Vilhelmsen K25-29-6 4 25 0 0 25 0 0
577 Oliver Thernøe Korsør AM M20-24-6 4 25 0 25 0 0 0
578 Michala Michno KHIF Løb K30-34-6 4 25 0 25 0 0 0
579 Sarah Mogensen Tunge stænger K14-15-6 1 25 25 0 0 0 0
580 Agnes Kracht Tisvildehegn OK K18-19-3 2 25 25 0 0 0 0
581 Mikkel Hejbøl Jensen M25-29-9 7 25 25 0 0 0 0
582 Mille Mohr K14-15-6 2 25 0 0 0 25 0
583 Benny Christiansen Jyderup Løbe-og Motionsklub M60-64-3 2 25 0 0 25 0 0
584 Trine Holst Jensen OK Esbjerg K25-29-9 3 25 25 0 0 0 0
585 Bodil Timm Kalundborg IF K65-69-6 2 25 25 0 0 0 0
586 Susanne Petersen LMK Asnæs K50-54-6 20 25 0 15 10 0 0
587 Emma-Katrine Balling K20-24-3 2 25 0 0 0 0 25
588 Sarah Jürgensen Frederiksberg atletik og motion K25-29-6 5 25 25 0 0 0 0
589 Christina Dahliln K25-29-6 6 25 0 0 0 25 0
590 Julie Hagstrøm Danielsen K30-34-3 5 25 0 0 0 0 25
591 Nicki Ottevig M35-39-3 4 25 0 0 0 0 25
592 Alexander Siedler Run4all/www.run4all.dk M18-19-9 1 25 0 0 0 25 0
593 Thomas Brett M45-49-6 16 25 0 11 14 0 0
594 Maria Nørremark K0-11-3 6 25 0 25 0 0 0
595 Emil Hansen #Hansen M12-13-3 4 25 0 0 0 25 0
596 Kathrine Dahl Larsen Frederiksberg atletik og motion K35-39-3 5 25 25 0 0 0 0
597 Simone Bonde Nielsen K25-29-6 7 25 0 0 0 0 25
598 Rasmus Wiese Holbæk LMK M18-19-3 1 25 0 25 0 0 0
599 Peter Breiner Nielsen Fremad Holbæk M45-49-6 17 25 0 0 0 0 25
600 Martin Klausen Fremad Holbæk M45-49-6 18 25 0 25 0 0 0
601 Katrine Jentoft Fertin Holbæk Orienteringsklub K12-13-3 3 24 0 0 24 0 0
602 Troels Kristensen Holbæk LMK M35-39-9 20 24 4 7 13 0 0
603 Rune Skjold Tjørnløv Risø M30-34-6 4 24 0 24 0 0 0
604 Jens Nørremark M45-49-6 19 24 0 24 0 0 0
605 Hans Henrik Jeppesen M30-34-6 5 24 0 0 0 24 0
606 Peter Johansen DRSK tri M35-39-6 8 24 0 0 0 0 24
607 Ditte Jensen K35-39-3 6 24 0 0 0 0 24
608 Sophia Swing Holbæk LMK K20-24-6 5 24 24 0 0 0 0
609 Michael Rasmussen M55-59-6 11 24 24 0 0 0 0
610 Mette Damm #HolRun K30-34-3 6 24 0 0 24 0 0
611 Christian Toldberg Andersen OK Øst Birkerød M35-39-3 5 24 0 0 0 0 24
612 Mathilde Larsen K20-24-6 6 24 0 0 0 24 0
613 Jens Madsen M35-39-3 6 24 0 0 0 24 0
614 Louise Risdahl Jensen K20-24-9 3 24 0 0 24 0 0
615 Katrine Mortensen K25-29-6 8 24 24 0 0 0 0
616 Mette Valla K20-24-6 7 24 0 24 0 0 0
617 Pia Susanne Nielsen K35-39-9 8 24 0 0 0 24 0
618 Allan Rosenbjerg Team Guldbamse M35-39-9 21 24 0 0 24 0 0
619 Rikke Sønderfelt DIF Motion Dianalund K35-39-6 14 24 0 24 0 0 0
620 Kirsten Haugegaard KHIF Tri K55-59-9 8 24 0 24 0 0 0
621 Emilie Hostrup Sahlberg RIMO K12-13-3 4 24 24 0 0 0 0
622 Mette Bruun K35-39-6 15 24 0 0 24 0 0
623 Sandi Madsen K35-39-3 7 24 0 0 0 24 0
624 Gustav Hansen JLMK M0-11-3 16 24 0 0 0 0 24
625 Lukas Rubak M12-13-6 5 24 0 0 0 24 0
626 Maria Andersen Playground Triathlon K30-34-9 7 24 24 0 0 0 0
627 Tim Lasman M30-34-9 12 24 0 24 0 0 0
628 Laurids Kawauchi Team Viby M18-19-6 2 24 24 0 0 0 0
629 Michala Michno KHIF Løb K30-34-9 8 24 0 0 24 0 0
630 Chris Reeves White Chocolate M25-29-9 8 24 0 0 0 0 24
631 Anne Birgitte Hansen K40-44-3 9 24 0 0 0 0 24
632 Michael Aagaard Jensen Odsherred Løberne M50-54-3 6 24 0 0 0 0 24
633 Freja li Kjøller K14-15-3 5 24 0 0 0 24 0
634 Max Michael Jensen Kalundborg IF M55-59-9 23 24 12 12 0 0 0
635 Karina Boers Fremad Holbæk K45-49-3 6 24 24 0 0 0 0
636 Karla Due-Andersen Køge Atletik K12-13-3 5 24 0 24 0 0 0
637 Walther Bjerre #Holrun M35-39-9 22 24 24 0 0 0 0
638 Mads Frederiksen M25-29-9 9 24 0 24 0 0 0
639 Maria Juel Keested DRSK Tri K40-44-9 19 24 0 0 24 0 0
640 Martin Bjergfelt Team Bjergfelt M25-29-9 10 24 0 0 24 0 0
641 Edel Møller K65-69-3 3 24 0 0 24 0 0
642 Magnus Schülein Holbæk LMK M12-13-6 6 24 24 0 0 0 0
643 Mathias Sørensen M30-34-9 13 24 24 0 0 0 0
644 Stine Lorentzen K45-49-9 20 24 24 0 0 0 0
645 Regitze Baumgarten Olsen K25-29-9 4 24 0 24 0 0 0
646 Christina Hallas K30-34-6 5 24 0 0 0 0 24
647 Simona Králová K20-24-3 3 24 0 0 24 0 0
648 Katrine Olsen Level X K25-29-6 9 24 0 24 0 0 0
649 Mette Damm #HolRun K30-34-6 6 24 0 0 0 24 0
650 Kristoffer Høgh M25-29-9 11 23 23 0 0 0 0
651 Benjamin Perello M40-44-3 7 23 0 0 0 23 0
652 Christian Poulsen Greve trim M40-44-9 22 23 1 20 0 1 1
653 Mikael Yde Fløng Kondi M50-54-6 12 23 0 0 0 0 23
654 Signe Ridderberg K40-44-9 20 23 23 0 0 0 0
655 Claus Frandsen M45-49-3 6 23 23 0 0 0 0
656 Tanja Holm Sorø Triathlon klub K25-29-3 3 23 0 23 0 0 0
657 Rikke Friis K45-49-9 21 23 0 12 0 11 0
658 Martin Hjermind Lund M40-44-9 23 23 0 1 4 10 8
659 Jonas Reholt M20-24-9 5 23 0 23 0 0 0
660 Ali Turkmani-Kofoed M30-34-9 14 23 0 0 0 23 0
661 Katrine Hagenbæk K25-29-6 10 23 0 0 0 0 23
662 Hanna Zayat Team Zayat K35-39-9 9 23 23 0 0 0 0
663 Leah Somberg K0-11-3 7 23 0 0 0 0 23
664 Mads Mayn LMK Asnæs M40-44-9 24 23 5 1 8 0 9
665 Tobias Jacobsen Ingen klub M0-11-6 4 23 0 0 0 0 23
666 Linda Larsen FK Odsherre Løberne K60-64-3 3 23 0 0 23 0 0
667 Helle Nørregaard Holmquist K55-59-9 9 23 23 0 0 0 0
668 Christina Winther K45-49-6 19 23 0 0 0 23 0
669 Ole Redsted M60-64-6 16 23 23 0 0 0 0
670 Danny Steiness Intersport Holbæk M35-39-9 23 23 23 0 0 0 0
671 Jens Falkesen M55-59-3 5 23 0 0 23 0 0
672 Michael Larsen M40-44-6 16 23 0 0 0 23 0
673 Mikkel Emil Silas Mogensen M0-11-6 5 23 0 23 0 0 0
674 Brian Svane Baltzer M35-39-6 9 23 0 0 0 23 0
675 Hussain Hafedi M20-24-9 6 23 0 0 0 0 23
676 Thomas Kristensen M35-39-3 7 23 0 23 0 0 0
677 Bastian Schrøder M12-13-3 5 23 0 0 0 23 0
678 Jonna Holm K55-59-6 17 23 23 0 0 0 0
679 Frank Jensen Team Hechmann Sport M50-54-9 21 23 23 0 0 0 0
680 Søs Andersen K30-34-9 9 23 0 23 0 0 0
681 Birgit Larsen K50-54-3 9 23 23 0 0 0 0
682 Sheila Güntlisberger Fløng Kondi K30-34-6 7 23 23 0 0 0 0
683 Lars Mogensen Team Tunge Stænger M40-44-9 25 23 22 0 1 0 0
684 Bente Stillhoff Jakobsen K65-69-6 3 23 23 0 0 0 0
685 Christina Harboe K25-29-9 5 23 23 0 0 0 0
686 Chloe Christensen K25-29-6 11 23 0 0 23 0 0
687 Anja Thomsen Fløng Kondi K45-49-9 22 23 0 0 0 23 0
688 Simon Koefoed-Jensen M20-24-6 5 23 0 0 23 0 0
689 Mari Louise Wiederquist Bevæg dig for livet - RUNNERS K35-39-3 8 23 0 0 0 23 0
690 Casper Thygesen M35-39-3 8 23 23 0 0 0 0
691 Joakim Korslund adidas Runners Copenhagen M20-24-6 6 23 0 0 0 23 0
692 OTTO OLSEN M65-69-6 10 22 0 0 22 0 0
693 Lea Jensen Hvalsø Løbeklub K60-64-6 6 22 22 0 0 0 0
694 Kenneth Neergaard M30-34-6 6 22 0 22 0 0 0
695 Charlotte Larsen K30-34-9 10 22 22 0 0 0 0
696 Flemming Schou Karlslunde Tri M50-54-9 22 22 5 1 1 5 11
697 Rune Kyhl DIF Motion Dianalund M45-49-6 20 22 0 22 0 0 0
698 Jacob Mortensen M40-44-9 26 22 0 0 0 11 11
699 Klaus Olsen Greve trim M55-59-9 24 22 1 7 6 8 0
700 Malene Bay K45-49-6 20 22 0 0 0 22 0
701 Lis Quintes K30-34-9 11 22 0 0 22 0 0
702 Michael Skøtt Tjebberup Løbe- og ØlKlub M45-49-3 7 22 0 0 0 0 22
703 Henrik Bülow Andersen Team Hechmann Sport M40-44-9 27 22 0 22 0 0 0
704 Tobias Lykholt M25-29-9 12 22 22 0 0 0 0
705 Inge Pedersen Høng løbeklub K45-49-6 21 22 0 0 5 0 17
706 Gustav Secher Hvalsø Løbeklub M20-24-6 7 22 0 22 0 0 0
707 Marianne Jørgensen K45-49-6 22 22 0 22 0 0 0
708 Louise Mantzius Slagelse Motionsklub K20-24-6 8 22 0 22 0 0 0
709 Regitze Baumgarten Olsen K25-29-6 12 22 22 0 0 0 0
710 Pernille Valla K30-34-6 8 22 0 22 0 0 0
711 Marianne Petersen Greve trim K60-64-6 7 22 0 0 22 0 0
712 Markus Bech Fløng Kondi M14-15-3 4 22 22 0 0 0 0
713 Konrad Konradsson M20-24-9 7 22 0 22 0 0 0
714 Minna Thorning Jensen K40-44-9 21 22 0 8 0 0 14
715 Marinus Petersen RIMO M45-49-3 8 22 0 22 0 0 0
716 Kasper Stofberg M14-15-6 6 22 0 22 0 0 0
717 Tove Jensen A-Team K45-49-3 7 22 0 0 0 22 0
718 Camilla Elise Hansen #Holrun K45-49-3 8 22 22 0 0 0 0
719 Aleksander Abildgaard M25-29-3 4 22 0 0 0 0 22
720 Jesper Vesterlyng M30-34-9 15 22 0 22 0 0 0
721 Nikolaj Ritter adidas Runners Copenhagen M25-29-6 7 22 0 0 0 22 0
722 Thobias Lauridsen M25-29-3 5 22 0 0 22 0 0
723 Lone Pedersen K30-34-6 9 22 22 0 0 0 0
724 Lone Hanson K50-54-6 21 22 22 0 0 0 0
725 Phillip Jensen ALOT M0-11-6 6 22 22 0 0 0 0
726 Lars Bendixen M45-49-3 9 22 0 0 22 0 0
727 Line Madsen K35-39-3 9 22 0 0 0 22 0
728 Signe Bisgaard K30-34-6 10 22 0 0 0 22 0
729 Anne Olsen K50-54-3 10 22 0 0 22 0 0
730 Line Skytte K25-29-9 6 22 22 0 0 0 0
731 Christina Lindsgren APstacle K40-44-9 22 22 22 0 0 0 0
732 Heidie Larsen K35-39-3 10 22 0 0 22 0 0
733 Konrad Snær Konradsson M20-24-6 8 22 0 0 0 22 0
734 Jimmie Rindal M30-34-9 16 22 0 0 0 22 0
735 Ida Friis Vestergaard KHIF Løb K0-11-3 8 22 0 22 0 0 0
736 Susanne Nørr Solrød A M K55-59-6 18 21 0 0 0 0 21
737 Fie Johansen K30-34-3 7 21 0 0 21 0 0
738 Birger Jensen ALOT M40-44-9 28 21 21 0 0 0 0
739 Jon Bjergfelt Team Bjergfelt M50-54-9 23 21 0 0 21 0 0
740 Stine Shaughnessy K25-29-6 13 21 21 0 0 0 0
741 Anders Damsgaard Christensen Level X M25-29-6 8 21 21 0 0 0 0
742 Frank g. Bennetsen M50-54-6 13 21 21 0 0 0 0
743 Mathias Langkjær M30-34-9 17 21 21 0 0 0 0
744 Vivi Gøllnitz Olsen LMK Asnæs K35-39-3 11 21 0 0 0 0 21
745 Susan Jans Frandsen Team Guldbamse K40-44-6 17 21 21 0 0 0 0
746 Sonja Ragab K25-29-6 14 21 0 21 0 0 0
747 Dennis Beck-Nyling M55-59-6 12 21 0 0 21 0 0
748 Vincent Murillo Valdez The Frontiers M25-29-6 9 21 0 0 0 21 0
749 Mathilde Holst Schilling LMK Asnæs K0-11-3 9 21 21 0 0 0 0
750 Johan Walter Jouret The Frontiers M20-24-6 9 21 0 0 0 21 0
751 Lars Hansen M35-39-6 10 21 21 0 0 0 0
752 Jannie Tørnstrøm K40-44-3 10 21 0 0 0 21 0
753 Morten Juhl M50-54-6 14 21 0 21 0 0 0
754 Nicki Ottevig Team Hechmann Sport M35-39-9 24 21 0 21 0 0 0
755 Lasse Hansen #Holrun M35-39-9 25 21 6 0 0 0 15
756 Anne-Hedvig Olsen K35-39-9 10 21 0 21 0 0 0
757 Leiv Arne Kjøllmoen M35-39-6 11 21 0 0 21 0 0
758 Sabina Jensen K40-44-9 23 21 0 9 12 0 0
759 Rikke Christiansen Jyderup Løbe-og Motionsklub K40-44-6 18 21 10 0 11 0 0
760 Else Andersen Tølløberne K55-59-6 19 21 0 0 21 0 0
761 Jakob Sørensen Slagelse Motionsklub M45-49-6 21 21 0 8 0 0 13
762 Anne Holm Greve trim K50-54-6 22 21 0 21 0 0 0
763 Per Hansen Holbæk LMK M25-29-6 10 21 0 21 0 0 0
764 Susanne Arends K50-54-3 11 21 0 0 0 21 0
765 Lucas Jensen M0-11-3 17 21 0 0 0 0 21
766 Sonni Guldborg M30-34-6 7 21 0 21 0 0 0
767 Daniel Thorup Schou M35-39-9 26 21 21 0 0 0 0
768 Dorte Beyer Jyderup Løbe-og Motionsklub K45-49-6 23 21 10 0 11 0 0
769 Thrine Kongensgaard K35-39-6 16 21 0 0 0 21 0
770 Lars Rubak M40-44-6 17 21 0 0 0 21 0
771 Malene Christiansen K45-49-3 9 21 0 0 0 21 0
772 Mikael Damgaard LMK Asnæs M55-59-9 25 21 21 0 0 0 0
773 Stephanie Hauser Jyderup Løbe-og Motionsklub K35-39-3 12 21 0 0 0 21 0
774 Mette Høgh Sørensen K45-49-6 24 21 21 0 0 0 0
775 Jasper Siegfred M25-29-9 13 21 21 0 0 0 0
776 Per Baltzersen Knudsen M50-54-6 15 20 0 0 20 0 0
777 Stina Kjeldahl K30-34-6 11 20 20 0 0 0 0
778 Palle Jensen M50-54-6 16 20 0 20 0 0 0
779 Maria Lynæs K40-44-6 19 20 0 0 0 20 0
780 Birgitte Båstrup-Larsen FIF - Atletik og Motion K55-59-9 10 20 0 0 20 0 0
781 Pernille Dehn FIF - Atletik og Motion K50-54-9 21 20 0 0 8 12 0
782 René Essom PsyQue M50-54-6 17 20 20 0 0 0 0
783 Jeppe Poss M30-34-9 18 20 20 0 0 0 0
784 Jan Langkjær Hansen JAPI T.E.C M45-49-6 22 20 0 20 0 0 0
785 Sascha Mogensen K40-44-3 11 20 0 20 0 0 0
786 Hjalte Olesen Team Viby M14-15-6 7 20 20 0 0 0 0
787 Søren Vange #Holrun M50-54-9 24 20 10 6 4 0 0
788 Jan Drachmann M50-54-9 25 20 0 0 9 11 0
789 Karina Breiner Skov Terkelsen Fremad Holbæk K40-44-3 12 20 0 0 0 0 20
790 Astrid Kragh K45-49-6 25 20 0 0 20 0 0
791 Bente Mikkelsen Hvalsø Løbeklub K55-59-3 8 20 0 20 0 0 0
792 Cecilie Wulff KHIF Løb & Powerwalk K35-39-3 13 20 0 0 0 0 20
793 Laura Wulff Larsen KHIF K0-11-3 10 20 0 0 0 0 20
794 Maja Henriksen Løbeklubben 4420 K35-39-9 11 20 20 0 0 0 0
795 Klaus Braunschweig M35-39-6 12 20 0 0 0 0 20
796 Tove-Iren Parthaugen K50-54-9 22 19 0 0 0 0 19
797 Mari Louise Wiederquist Bevæg dig for livet - RUNNERS K35-39-6 17 19 0 0 0 0 19
798 Steven Kristiansen DRSK Tri M0-11-3 18 19 0 19 0 0 0
799 Karina Persson K50-54-6 23 19 0 0 0 19 0
800 Anders Houg MRC Chapter Hørve M45-49-9 23 19 1 1 1 6 11
801 Anne-Hedvig Olsen K35-39-6 18 19 19 0 0 0 0
802 Viktor Andersen OK Øst Birkerød M0-11-3 19 19 0 0 0 0 19
803 Børge Christiansen M60-64-6 17 19 0 0 0 0 19
804 Jon Christensen Kalundborg IF M60-64-9 14 19 0 0 19 0 0
805 Frank Poulsen M55-59-9 26 19 5 6 5 3 0
806 Bjarne Bøttern M45-49-6 23 19 0 0 0 19 0
807 Søren Brinck Slagelse Motionsklub M55-59-9 27 19 0 19 0 0 0
808 Thomas Hansen M35-39-9 27 19 0 6 0 13 0
809 Sussi Skadborg K50-54-3 12 19 19 0 0 0 0
810 Stefan Thorlaksson M50-54-9 26 19 0 0 0 19 0
811 Vibeke Bønding Greve trim K40-44-6 20 19 0 19 0 0 0
812 Christian Bjørn M25-29-6 11 19 19 0 0 0 0
813 Regitse Valdohf Jensen K25-29-6 15 19 19 0 0 0 0
814 Javier Lopez M35-39-6 13 19 0 0 0 0 19
815 Lars Ishøj Sorø Triathlon klub M40-44-3 8 19 0 19 0 0 0
816 Tonny Edgar Padderne M50-54-9 27 18 3 5 0 10 0
817 Per Frederiksen Gørlev/Bakkendrup M55-59-9 28 18 0 0 4 4 10
818 Vicki Gertsen K35-39-6 19 18 18 0 0 0 0
819 Susanne Kristensen Høng løbeklub K45-49-9 23 18 0 0 7 0 11
820 Anne Dantorp K50-54-6 24 18 0 0 0 18 0
821 Susanne Jørgensen LMK Asnæs K55-59-6 20 18 0 0 18 0 0
822 Karsten Jørgensen M60-64-6 18 18 0 0 18 0 0
823 Birgit Larsen K50-54-6 25 18 0 18 0 0 0
824 Tina Ravnholt Tølløberne K45-49-6 26 18 0 10 8 0 0
825 Lars Hansen Greve trim M50-54-9 28 18 0 18 0 0 0
826 Kenn Bille Iversen M50-54-9 29 18 0 0 0 0 18
827 Marianne Jørgensen K45-49-9 24 18 0 0 0 0 18
828 Helen Sørensen Greve trim K50-54-9 23 18 9 9 0 0 0
829 Berit Larsen Solrød A M K50-54-9 24 18 0 0 0 0 18
830 Susanne Dalsgaard DIF Motion Dianalund K50-54-6 26 18 18 0 0 0 0
831 Nina Nielsen FK Odsherred Løberne K45-49-6 27 18 0 0 18 0 0
832 Søren Bjerregaard M40-44-9 29 18 6 0 3 7 2
833 Kenn Lentz Schreiner M50-54-6 18 18 0 0 18 0 0
834 Christina Bøttern K40-44-6 21 18 0 0 0 18 0
835 Pia Andresen K55-59-3 9 18 0 18 0 0 0
836 Niels Erik Wiederquist M60-64-6 19 18 0 0 0 0 18
837 Thomas Winther M45-49-6 24 18 0 0 0 18 0
838 Tais Johansen M35-39-9 28 17 1 0 5 0 11
839 Mick Pelvig M45-49-9 24 17 0 0 1 7 9
840 Thomas Birkedal M45-49-6 25 17 0 0 17 0 0
841 Anders Haulund Christensen SpartanCross M40-44-6 18 17 17 0 0 0 0
842 Kirsten Bridgwood K50-54-6 27 17 0 17 0 0 0
843 Henrik Larsen Holbæk LMK M60-64-6 20 17 0 0 0 0 17
844 Jonas Dehn M35-39-9 29 17 17 0 0 0 0
845 Jesper Høgsvig Ik hellas M45-49-9 25 17 8 1 8 0 0
846 Peter Juul Madsen Holbæk LMK M45-49-9 26 17 10 0 7 0 0
847 Ann K. Larsen K40-44-9 24 17 17 0 0 0 0
848 Jonas Ghiyati Team Argador M40-44-9 30 17 10 3 0 0 4
849 Alfred Johansen HIF M0-11-3 20 17 17 0 0 0 0
850 Liselotte Algreen Nielsen K40-44-6 22 17 0 0 0 17 0
851 Frank Fredslund Nielsen Tjebberup Løbe- og ØlKlub M45-49-6 26 17 0 0 0 0 17
852 David Buck Holbæk Tri M40-44-9 31 17 0 0 17 0 0
853 Christina Kragelund K35-39-6 20 17 17 0 0 0 0
854 Brian Jimmi Bech Team Old Boyz M50-54-9 30 17 17 0 0 0 0
855 Linus Due-Andersen Køge Atletik M0-11-3 21 17 0 17 0 0 0
856 Berit Madsen K40-44-6 23 17 0 0 17 0 0
857 Mikael Valdohf Jensen M25-29-6 12 17 17 0 0 0 0
858 Tim Olsen M35-39-9 30 17 0 0 0 0 17
859 Allan Møller Pedersen M45-49-9 27 17 0 4 9 4 0
860 Per Jensen M50-54-6 19 17 17 0 0 0 0
861 Jesper Arvad Hansen HP Running Team M45-49-9 28 17 7 0 1 1 8
862 Oliver Gørtsen M0-11-3 22 16 16 0 0 0 0
863 Susie Ravnborg Greve trim K40-44-6 24 16 16 0 0 0 0
864 Pernille Heisel K40-44-3 13 16 0 0 0 0 16
865 Elke Grønhøj Fløng Kondi K45-49-6 28 16 0 0 9 7 0
866 Ole Kim Petersen RIMO M50-54-9 31 16 1 1 1 2 12
867 Stanley Richardt Fløng Kondi M55-59-6 13 16 0 16 0 0 0
868 Anders Houlind Fat And Furious M40-44-6 19 16 0 16 0 0 0
869 Susanne Jensen K50-54-6 28 16 16 0 0 0 0
870 Dorthe Van Der Muts K45-49-9 25 16 0 0 0 0 16
871 Per Grenaa M40-44-6 20 16 0 0 0 0 16
872 Henrik Olsen Padderne M50-54-9 32 16 0 1 1 4 10
873 Guri Hoyvík K40-44-9 25 16 0 0 16 0 0
874 Lotte Lindboe K50-54-9 25 16 16 0 0 0 0
875 Rikke Møller #HolRun K45-49-9 26 16 16 0 0 0 0
876 Dennis Koefoed-Jensen M45-49-6 27 16 0 0 16 0 0
877 Jesper Nygaard PlayGroundTriathlon M45-49-9 29 15 0 15 0 0 0
878 Martin Vaabengaard Ingen klub M45-49-9 30 15 0 1 2 2 10
879 Michael Nilsson 4440løberne M40-44-9 32 15 1 1 1 8 5
880 Jørn Pedersen FK Odsherredløberne M40-44-9 33 15 0 0 0 15 0
881 Majken Gudmundsson K40-44-9 26 15 15 0 0 0 0
882 Ann-Charlotte Nør-Pedersen Hvalsø Løbeklub K50-54-9 26 15 0 0 0 15 0
883 Allan Kofoed M45-49-9 31 15 0 0 0 0 15
884 Hans Bruun-Jensen Holbæk LMK M45-49-6 28 15 15 0 0 0 0
885 Thomas Jacobsen Ingen klub M40-44-6 21 15 0 0 0 0 15
886 Dorte Buresø Greve trim K45-49-6 29 15 0 0 0 15 0
887 Frank Kjær Johansen M45-49-9 32 15 0 7 1 0 7
888 Nanna Vesterlund Thomsen K35-39-6 21 15 15 0 0 0 0
889 Gitte Liland K50-54-6 29 15 0 0 0 15 0
890 Jesper Larsen Køge Atletik M55-59-9 29 15 4 5 0 6 0
891 Claus Jacobsen M50-54-9 33 14 6 0 8 0 0
892 Inger Pedersen K55-59-6 21 14 0 0 14 0 0
893 Henrik Rentoft Larsen Sparta M50-54-9 34 14 0 0 14 0 0
894 Tina Stoltenborg K40-44-6 25 14 0 0 0 14 0
895 Morten Lind M50-54-9 35 14 7 7 0 0 0
896 Rasmus Mohr M40-44-6 22 14 0 0 0 14 0
897 Jacob Petersen Holbæk LMK M40-44-9 34 14 3 1 1 4 6
898 Lars Christiansen M45-49-6 29 14 0 0 0 0 14
899 Sandie Odessa Dehn K35-39-6 22 14 14 0 0 0 0
900 Susanne Achton LMK Asnæs K55-59-6 22 14 14 0 0 0 0
901 Malene Wagner Daugaard Team Wagner Daugaard K40-44-6 26 13 0 0 13 0 0
902 Lars Mikkelsen Hvalsø Løbeklub M55-59-9 30 13 0 13 0 0 0
903 Stine Birkelund K40-44-6 27 13 13 0 0 0 0
904 Tanja Siiger K40-44-9 27 13 0 13 0 0 0
905 Jeff Craven Holbæk LMK M45-49-9 33 13 2 6 0 5 0
906 Thomas Christiansen M45-49-6 30 13 0 13 0 0 0
907 Karin Hornbøll Solrød A M K45-49-9 27 13 0 0 0 0 13
908 David Palm M35-39-9 31 13 13 0 0 0 0
909 Carl Emil Heisel M0-11-3 23 13 0 0 0 0 13
910 Tine Jensen K50-54-9 27 13 0 13 0 0 0
911 Jakob Dreyer-Stapput M40-44-9 35 13 0 0 13 0 0
912 Flemming Mortensen M55-59-9 31 13 13 0 0 0 0
913 Gitte Nielsen K50-54-6 30 12 0 0 0 12 0
914 Dorte Sandager Tølløberne K50-54-6 31 12 12 0 0 0 0
915 Camilla Holst Schilling LMK Asnæs K40-44-6 28 12 12 0 0 0 0
916 Steen garfield Nielsen M45-49-6 31 12 0 12 0 0 0
917 Kim Jensen M35-39-9 32 12 0 12 0 0 0
918 Maria Birch Nielsen 47½ Løberne - Lundby K40-44-9 28 12 0 12 0 0 0
919 Bo Rasmussen HP Running Team M50-54-9 36 12 2 1 1 1 8
920 Jesper Nordling M40-44-9 36 11 0 0 11 0 0
921 Allan Frederiksen Greve trim M50-54-9 37 11 4 1 5 1 0
922 Morten Sundstrøm LMK Asnæs M45-49-6 32 11 11 0 0 0 0
923 Bjørn M. Schülein Holbæk LMK M40-44-9 37 11 8 1 1 0 1
924 Anita Jespersen K40-44-9 29 11 0 11 0 0 0
925 Jesper Lassen Avisruten M40-44-9 38 11 0 11 0 0 0
926 Lene Gottlieb DIF Motion Dianalund K45-49-9 28 11 0 11 0 0 0
927 Gitte Juel K50-54-6 32 11 0 0 0 11 0
928 Dorte Jansen K45-49-9 29 11 0 0 11 0 0
929 Søren Fertin Holbæk Orienteringsklub M45-49-9 34 11 0 0 11 0 0
930 Paw Larsen Høng løbeklub M45-49-9 35 10 1 8 0 1 0
931 Jacob Quistgaard M35-39-9 33 10 0 0 0 0 10
932 Palle Gustavsen RIMO M40-44-9 39 10 1 1 1 0 7
933 Ebbe Larsen Høng løbeklub M50-54-9 38 10 0 1 1 1 7
934 Helle Roenberg Greve Trim K50-54-9 28 10 0 10 0 0 0
935 Lene Larsen K50-54-6 33 10 0 0 0 10 0
936 Bent Jensen M50-54-9 39 10 1 1 1 7 1
937 Bente Birgitta Riis K45-49-6 30 10 0 0 0 10 0
938 Nels Rasmussen M50-54-9 40 10 0 0 10 0 0
939 Leif Gundtoft Korsør Atletik og Motion M55-59-9 32 10 1 4 0 5 0
940 Tina Steinbach Fløng Kondi K45-49-6 31 9 0 9 0 0 0
941 Niels Mathisen Fløng Kondi M50-54-9 41 9 0 1 1 1 6
942 Dorthe Ørving K40-44-6 29 9 9 0 0 0 0
943 Kim Kanstrup Ik hellas M40-44-9 40 9 0 9 0 0 0
944 Carsten Djursgård M40-44-9 41 9 0 0 0 9 0
945 Mette Kirstine Bloch K40-44-9 30 8 8 0 0 0 0
946 Morten Nielsen M35-39-9 34 8 0 8 0 0 0
947 Mikael Yde Fløng Kondi M50-54-9 42 8 0 0 2 6 0
948 Søren Biener Friis Ingen klub M45-49-9 36 8 5 3 0 0 0
949 Flemming Damborg M45-49-9 37 8 0 0 0 8 0
950 Rikke Jepsen K45-49-9 30 8 0 0 8 0 0
951 Allan Hallin Hvalsø Løbeklub M50-54-9 43 8 1 1 1 1 5
952 Pia Jensen K45-49-6 32 8 0 0 0 8 0
953 Ronnie Pettersson Karlslunde Tri M45-49-9 38 7 1 1 1 1 4
954 Klaus Brinchmann Greve trim M50-54-9 44 7 1 1 1 1 4
955 René Thastum Jespersen M40-44-9 42 7 4 1 1 1 0
956 Thomas Kongensgaard M40-44-9 43 7 1 0 1 5 0
957 Annette Fischer K50-54-9 29 7 0 0 7 0 0
958 Brian Kristensen VD M40-44-9 44 7 0 1 6 0 0
959 Ann Katrine Lund Andersen LMK Asnæs K45-49-6 33 7 0 0 7 0 0
960 Jan Møller Karosseriet M35-39-9 35 7 2 5 0 0 0
961 Gorm Rosenberg M40-44-9 45 7 7 0 0 0 0
962 Dennis Høilund Team Tunge Stænger M35-39-9 36 7 0 0 7 0 0
963 Susanne Kristensen Høng løbeklub K45-49-6 34 7 7 0 0 0 0
964 Søren Valet RIMO M45-49-9 39 6 4 0 1 1 0
965 Inge Pedersen Høng løbeklub K45-49-9 31 6 0 6 0 0 0
966 Bettina Kot K45-49-6 35 6 0 0 0 6 0
967 Thomas Kelstrup M40-44-9 46 6 1 0 1 3 1
968 Søren Vestergaard M35-39-9 37 6 0 0 6 0 0
969 Stefan Jensen M40-44-9 47 6 0 6 0 0 0
970 Thomas B Jensen Ni14 M45-49-9 40 6 1 1 1 1 3
971 Morten Rasmussen Run4Friends M45-49-9 41 5 0 0 0 0 5
972 Michael Kristensen M45-49-9 42 5 1 1 0 1 2
973 Morten Nobel Høng løbeklub M40-44-9 48 4 1 1 1 1 1
974 Søren Friis Vestergaard M35-39-9 38 4 0 4 0 0 0
975 Michael Granlund Greve trim M50-54-9 45 4 1 1 1 1 1
976 Kim Chabert Greve trim M45-49-9 43 4 1 1 1 1 0
977 Andreas Taarning KHIF Løb & Powerwalk M40-44-9 49 4 1 1 1 1 1
978 Kalle Autzen Høng Løbeklub M55-59-9 33 4 1 0 3 0 0
979 Anders Elmkjær Greve trim M50-54-9 46 4 1 1 1 1 0
980 Jan Mantzius Slagelse Motionsklub M45-49-9 44 4 1 1 1 1 0
981 Martin Jørgensen Høng løbeklub M40-44-9 50 4 0 1 2 0 1
982 Peter Lund Olsen Jyderup Løbe-og Motionsklub M50-54-9 47 4 1 1 1 1 1
983 Martin Myrup Korsør Atletik og Motion M40-44-9 51 4 0 1 1 2 0
984 Mads Oggesen Karosseriet M45-49-9 45 4 1 1 1 1 0
985 Brian Klug Karosserit M40-44-9 52 4 1 1 1 1 0
986 Thomas Møller Laursen Jyderup Løbe-og Motionsklub M45-49-9 46 4 1 1 1 0 1
987 Jens Hou Team Old Boyz M45-49-9 47 4 1 1 1 1 1
988 René Essom PsyQue M50-54-9 48 3 0 3 0 0 0
989 Finn øgård Hansen pgimotion M50-54-9 49 3 1 2 0 0 0
990 René Jørgensen M50-54-9 50 3 0 0 0 0 3
991 Claus Vognsen Holbæk Tri M40-44-9 53 3 1 0 1 0 1
992 Kim Pedersen RIMO M40-44-9 54 3 1 1 1 0 0
993 Michael Aagaard Jensen Odsherred Løberne M50-54-9 51 3 0 0 0 3 0
994 Mikkel Dalsgaard M40-44-9 55 3 2 1 0 0 0
995 Henrik Hobel Greve trim M50-54-9 52 3 1 1 1 0 0
996 Carsten Rasmussen M45-49-9 48 3 0 0 1 1 1
997 Martin Haugaard Jensen M45-49-9 49 3 0 0 3 0 0
998 Rasmus Skov Tølløberne M40-44-9 56 3 1 0 1 0 1
999 Stephan Qvist M40-44-9 57 3 0 0 0 0 3
1000 Allan Desler Greve trim M50-54-9 53 3 1 1 1 0 0
1001 Henrik Ohm Hansen Greve trim M50-54-9 54 3 1 1 0 1 0
1002 Kenneth Jeppesen Karosseriet M40-44-9 58 3 1 0 1 1 0
1003 Rasmus Nederskov #Holrun M45-49-9 50 2 0 1 0 1 0
1004 Morten Baunerhøj Kalundborg IF M50-54-9 55 2 1 1 0 0 0
1005 Mads Thernøe M45-49-9 51 2 1 0 1 0 0
1006 Michael Bengtsson M45-49-9 52 2 0 1 1 0 0
1007 Kennet Sandberg Løbeklubben 4420 M40-44-9 59 2 1 1 0 0 0
1008 Tage Nielsen M50-54-9 56 2 0 0 1 0 1
1009 Peer Rasmussen RIMO M50-54-9 57 2 0 0 0 1 1
1010 Karsten Jakobsen Sampension M45-49-9 53 2 0 2 0 0 0
1011 Claus Christensen RIMO M45-49-9 54 2 0 1 0 1 0
1012 Henrik Dalsø Ingen klub M40-44-9 60 2 1 0 1 0 0
1013 Thomas Jørgensen Team Jørgensen M40-44-9 61 2 0 1 1 0 0
1014 Steen Norstrøm Sampension M45-49-9 55 2 1 1 0 0 0
1015 David Ferslev Team Old Boyz M40-44-9 62 2 1 0 1 0 0
1016 Lars Knudsen Holbæk LMK M45-49-9 56 2 1 1 0 0 0
1017 Mark Oxfeldt M40-44-9 63 1 1 0 0 0 0
1018 Mark Thomassen Tølløberne M45-49-9 57 1 0 0 1 0 0
1019 Jesper Holmbo M45-49-9 58 1 0 0 0 0 1
1020 Mick Frøslev Løbeklubben 4420 M40-44-9 64 1 0 0 0 0 1
1021 Per Magnusson Fløng Kondi M40-44-9 65 1 0 1 0 0 0
1022 René Jørgensen M50-54-9 58 1 0 1 0 0 0
1023 Kim H. Jørgensen Stenlille Løbe og Trailsjov M50-54-9 59 1 0 0 0 1 0
1024 Robert Sørensen M40-44-9 66 1 0 1 0 0 0
1025 Mike Romme M45-49-9 59 1 0 1 0 0 0
1026 Erland Hansen Cassiopeia All Stars M40-44-9 67 1 1 0 0 0 0
1027 Lars Kruse M40-44-9 68 1 1 0 0 0 0
1028 Jesper Knudsen M40-44-9 69 1 0 1 0 0 0
1029 Thomas Sorth IMD8 = Idræt Med Diabetes M40-44-9 70 1 0 0 0 0 1
1030 Thomas Skotte Stentoft M45-49-9 60 1 0 0 0 1 0
1031 Nicolai Winther-stokholm M40-44-9 71 1 0 1 0 0 0
1032 Kim Dahl Christensen Novo Gruppens Løbeklub M50-54-9 60 1 0 0 0 1 0
1033 Herik Petersen FK Odsherredløberne M45-49-9 61 1 0 0 1 0 0
1034 Jesper Birk M40-44-9 72 1 0 0 1 0 0
1035 Kristian Aaskov M40-44-9 73 1 0 0 1 0 0
1036 Jens Olesen Team Viby M40-44-9 74 1 1 0 0 0 0
1037 Frederik Nielsen M40-44-9 75 1 1 0 0 0 0
1038 Sean Sealey M40-44-9 76 1 0 0 1 0 0
1039 Anders Houlind Fat And Furious M40-44-9 77 1 0 0 0 1 0
1040 Morten Hansen M40-44-9 78 1 1 0 0 0 0
1041 Brian Maach DIF Motion Dianalund M45-49-9 62 1 0 0 0 1 0
1042 Ole Hansen M40-44-9 79 1 1 0 0 0 0
1043 Henrik Pedersen LMK Asnæs M45-49-9 63 1 0 0 1 0 0
1044 Bryan Haddock M40-44-9 80 1 1 0 0 0 0
1045 Henrik Dvinge Team Jernlungerne GT M40-44-9 81 1 0 1 0 0 0
1046 Torben Nielsen M50-54-6 20 0 0 0 0 0 0
1047 Mette Andresen Holbæk LMK K25-29-6 16 0 0 0 0 0 0
1048 Nickie Overby Bevæg dig for livet - RUNNERS K30-34-9 12 0 0 0 0 0 0
1049 Lærke Hjermind Lund K12-13-9 1 0 0 0 0 0 0
1050 Adam Nybo Brekling Cassiopeia Allstars M35-39-9 39 0 0 0 0 0 0