CLUB LA SANTA KIDS CUP 17 #CUP

Cup results

# Name Team Category Cat # Score May 06 Jun 05 Sep 03
1 Bertil Laumand Varde Cykelklub U10D 1 3 1 1 1
2 Alexander Kuntz Aa Kristiansen Varde Cykelklub U10D 2 8 2 2 4
3 Lasse Skou Vinding Herning Cykle Klub U10D 3 11 3 5 3
4 Sander Juul Varde cykelklub U10D 4 15 4 4 7
5 Mikkel Møller Strellev Cykelpark U10D 5 21 5 8 8
6 Felix Gärtner Strellev Cykelpark U10D 6 28 7 10 11
7 Marcus Andersen Mtb Esbjerg U10D 7 29 6 13 10
8 Christian Hermansen Strellev Cykelpark U10D 8 33 9 11 13
9 Frederik Vestergaard Stauning Dejbjerg MTB U10D 9 58 50 3 5
10 Oliver Holm Strellev Cykelpark U10D 10 63 50 7 6
11 Bastian Hansen U10D 11 74 50 12 12
12 Victor Vinter Mountainbike Club Vejle U10D 12 102 50 50 2
13 Tristan Egsgaard U10D 13 106 50 6 50
14 Oskar Friis Andersen U10D 14 108 8 50 50
15 Alexander Vad U10D 15 109 50 9 50
16 Alexander Lauridsen Vad U10D 16 109 50 50 9
17 Emma Frederiksen Bramming IF Motion U10P 1 4 1 1 2
18 Emilie T Kristensen Varde Cykelklub U10P 2 7 2 2 3
19 Dicte Rye Andersen Stauning Dejbjerg MTB U10P 3 57 50 3 4
20 Andrea Michaelsen Funsters - Ung MTB Haderslev U10P 4 101 50 50 1
21 Alberte skov Mejer Team Mejer Racing U10P 5 104 50 4 50
22 Lucas Helth Hedegaard Varde Cykelklub U12D 1 3 1 1 1
23 Elias Folke Guanio Varde Cykelklub U12D 2 6 2 2 2
24 Andreas Frederiksen Bramming IF Motion U12D 3 15 3 5 7
25 Oskar Koudal VBC Vejen U12D 4 18 4 6 8
26 Silas Gärtner Strellev Cykelpark U12D 5 27 6 10 11
27 Sune Clausager Nielsen Strellev Cykelpark U12D 6 27 7 11 9
28 Frederik Hermansen Strellev Cykelpark U12D 7 29 5 14 10
29 Alexander Oliver Johannesen Strellev Cykelpark U12D 8 36 8 15 13
30 Oliver Holm Mountainbike Club Vejle U12D 9 57 50 3 4
31 Malthe Rye Andersen Stauning Dejbjerg MTB U12D 10 59 50 4 5
32 Jesper Wijbenga U12D 11 77 50 13 14
33 Laurits Michaelsen Funsters - Ung MTB Haderslev U12D 12 103 50 50 3
34 Mathias Agerholm Mountainbike Club Vejle U12D 13 106 50 50 6
35 Rasmus Eriksen Bramming IF Motion U12D 14 107 50 7 50
36 Sebastian Christensen Träger Strellev Cykelpark U12D 15 108 50 8 50
37 Bertil Klinge Bramming IF Motion U12D 16 109 50 9 50
38 Viktor Friis Andersen U12D 17 109 9 50 50
39 Milan Mortensen Bramming IF Motion U12D 18 112 50 12 50
40 Victor Sommerlund U12D 19 112 50 50 12
41 Sebastian Träger Strellev Cykelpark U12D 20 115 50 50 15
42 Rebecca Rahbek Varde Cykelklub U12P 1 5 1 2 2
43 Josefine Vestergaard Stauning Dejbjerg MTB U12P 2 8 2 3 3
44 Mille Frederiksen Varde Cykelklub U12P 3 52 50 1 1
45 Phillip Lodberg Wollesen Varde Cykelklub U14D 1 8 1 4 3
46 Peder T. Kristensen Varde Cykelklub U14D 2 11 2 5 4
47 Malthe Gemmer Kristensen Varde Cykelklub U14D 3 14 3 6 5
48 Magnus Gaarde Lindholst MTBKolding U14D 4 20 4 9 7
49 Emil Folke Guanio Varde Cykelklub U14D 5 52 50 1 1
50 Kristoffer Østergaard Andersen Mountainbike Club Vejle U14D 6 55 50 3 2
51 Hjalte Egsgaard Mountainbike Club Vejle U14D 7 102 50 2 50
52 Magnus Vinter Mountainbike Club Vejle U14D 8 106 50 50 6
53 Anders Fuglsang Buhl KALEO Bikefever Racing team U14D 9 107 50 7 50
54 Philip Møller Gissemann Bramming IF Motion U14D 10 108 50 8 50
55 Sune starup Jensen Bramming IF Motion U14D 11 110 50 10 50
56 Camilla Rahbek Varde Cykelklub U14P 1 3 1 1 1
57 Emilie Jahreis Bramming IF Motion U14P 2 102 50 2 50
58 Freja Bella Halkjær Nielsen MTB Sønderborg U14P 3 102 50 50 2
59 Jeppe Laumand Nielsen Varde Cykelklub U8D 1 3 1 1 1
60 Hjalte Baltzer Ladekjær-Mikkelsen Varde Cykelklub U8D 2 7 2 2 3
61 Magnus Studsgaard Birk Hartvig MTB Sønderborg U8D 3 11 4 3 4
62 Tobias Plauborg Varde Cykelklub U8D 4 16 3 8 5
63 Johannes Gamkinn Gulddalsund U8D 5 18 7 5 6
64 Noah Baltzer Ladekjær-Mikkelsen Varde Cykelklub U8D 6 19 8 4 7
65 Mads Løth Riess Pedersen Varde Cykelklub U8D 7 21 5 7 9
66 Oliver Hindsig Fugleberg U8D 8 30 6 10 14
67 Magnus Strandbygaard Larsen Varde Cykelklub U8D 9 31 9 12 10
68 Nikolaj Vestergaard Stauning Dejbjerg MTB U8D 10 38 11 11 16
69 Silas Clausager Nielsen Strellev Cykelpark U8D 11 67 50 6 11
70 Simon Dalgaard Christensen Bramming IF Motion U8D 12 77 14 13 50
71 Gustav Norn MTB Sønderborg U8D 13 102 50 50 2
72 Oskar Jørgensen Lauridsen U8D 14 108 50 50 8
73 Sander Christensen Träger Strellev Cykelpark U8D 15 109 50 9 50
74 Noah Theilgaard U8D 16 110 10 50 50
75 Magnus Sommerlund U8D 17 112 50 50 12
76 Jeppe Bjerrum Pedersen Varde Cykelklub U8D 18 112 12 50 50
77 Mikkel Madsen MTB Esbjerg U8D 19 113 13 50 50
78 Tue Barslund Knudsen U8D 20 113 50 50 13
79 Anton Kristensen U8D 21 115 15 50 50
80 Jeppe Skou Vinding Team Vinding U8D 22 115 50 50 15
81 Jeppe Tofting Skovvang U8D 23 117 50 50 17
82 Mille Skou Vinding Team Vinding U8P 1 14 3 6 5
83 Tilde Ferslev Vendelboe Fanø Mtb U8P 2 55 50 3 2
84 Louise Berthing MTB Sønderborg U8P 3 55 50 2 3
85 Frederikke T Kristensen Varde Cykelklub U8P 4 58 50 4 4
86 Frida Marie Halkjær Nielsen MTB Sønderborg U8P 5 101 50 50 1
87 Frida Marie Halkjær Nielsen MTB Sønderborg U8P 6 101 50 1 50
88 Louise Berthing MTB Sønderborg U8P 7 101 1 50 50
89 Sonja Gamkinn Gulddalslund U8P 8 102 2 50 50
90 Andrea Skov Mejer Team Mejer Racing U8P 9 105 50 5 50