DGI Sydvest Crossløb 2016-2017 , Cuptilmelding

Cup results

# Name Team Category Cat # Score Sep 17 Oct 08 Nov 05 Dec 03 Jan 14 Feb 05 Mar 04 Mar 25
1 Henriette Tangaard multiatleterne K40-49-5 1 125 25 24 25 25 25 25 25 0
2 Lone Christensen multiatleterne K50-59-7 1 125 25 25 0 25 0 25 0 25
3 Lene Nissen GGF Løb K60-7 1 125 24 25 25 25 24 25 25 25
4 Klaus Kildemand askøv M40-49-2 1 125 0 0 0 25 25 25 25 25
5 Annette Henriksen Taluniverset K50-59-2 1 125 0 25 0 25 25 25 24 25
6 Peter Groth Hansen Team Sdr. Omme IF D11-17-5 1 125 25 24 25 25 25 25 0 23
7 Chiin-Hooi Tan Multiatleterne K18-39-7 1 125 25 25 25 25 25 25 25 25
8 Lasse Søndergaard-Nielsen Bluemountain-MTB D11-17-7 1 125 25 25 25 25 25 25 25 25
9 Bjarne Kristensen Eam M60-7 1 125 25 25 25 25 25 0 25 25
10 Jan Aalling Brørup Løbeklub M50-59-7 1 125 0 25 0 25 25 25 25 25
11 Anders Jørgensen Brørup Løbeklub M50-59-5 1 125 0 25 25 25 25 25 25 25
12 Christoffer Frost Johansen Team Sdr. Omme IF M18-39-5 1 125 0 0 25 25 25 25 25 25
13 Klaus Nissen Grimstrup IF / Team Skjern Bank, Bramming M60-5 1 125 25 0 25 24 0 25 25 25
14 Archie Grimshaw Varde Muay Thai D0-10-5 1 125 25 25 25 25 25 25 25 25
15 Victoria Vestergaard Hansen TRIM-Tistrup P11-17-5 1 125 25 0 25 25 25 25 0 25
16 Magnus Bundgaard byparken D11-17-2 1 125 0 0 25 25 25 25 25 25
17 Lone Knudsen K60-5 1 124 0 25 25 25 0 25 0 24
18 Michael Mikkelsen Byparken Brørup M18-39-2 1 124 0 25 24 25 25 0 0 25
19 Jesper Fjord Multiatleterne M40-49-5 1 123 23 25 25 0 25 23 24 24
20 Dennis Wittrup Andersen Team Wittrup Andersen M18-39-2 2 123 25 24 23 24 23 25 25 24
21 Susanne I. Nørby Schultz SGI Løb K50-59-5 1 123 25 25 0 25 24 0 0 24
22 Lenette Hansen Brørup Løbeklub K18-39-5 1 123 0 25 25 25 24 23 24 23
23 Kathrine Ø. Wollerup P11-17-2 1 123 25 23 23 21 25 23 25 25
24 Sofie Højbjerg-Sørensen Esbjerg Atletik og motion P0-10-2 1 122 24 25 25 24 24 21 23 24
25 Ian Mc Gill SGI Løb M50-59-7 2 122 25 24 25 21 23 23 24 24
26 Steffan Andersen Byparken Brørup M18-39-7 1 122 0 0 25 25 25 24 0 23
27 Signe Johansen multiatleterne K18-39-2 1 122 24 22 24 25 0 24 25 24
28 Christine Juul Beuschau K50-59-5 2 122 0 24 24 24 23 24 25 25
29 Jane Hansen multiatleterne K40-49-5 2 122 24 25 0 24 24 24 0 25
30 Tom Meyer Andreasen ØVIF Løb M40-49-5 2 122 22 23 23 24 24 24 25 25
31 Tonnes Uhd Jepsen Esbjerg Atletik og Motion M60-7 2 121 24 0 24 24 24 25 0 24
32 Mike Stein multiatleterne M18-39-5 2 121 24 25 0 24 24 24 0 24
33 Lis Aalling Brørup Løbeklub K50-59-7 2 121 0 24 0 24 24 24 25 22
34 Lotte Højbjerg Billum Løbeklub K18-39-5 2 121 24 24 24 23 25 24 23 24
35 Ole Sørensen Esbjerg Atletik og Motion M18-39-7 2 121 0 0 24 23 24 25 25 0
36 Freja Nyland SGI Løb P11-17-5 2 120 24 24 0 0 24 24 24 23
37 Tom Thuesen Henriksen D0-10-2 1 120 25 25 0 22 23 0 0 25
38 Kristina Holmgaard Vejen Friskole K18-39-7 2 120 24 22 24 24 24 24 24 23
39 Cecilie Højbjerg-Sørensen Esbjerg Atletik og Motion P0-10-2 2 120 23 24 24 23 23 23 24 25
40 Ulla Nielsen K40-49-7 1 120 22 24 22 23 24 22 25 24
41 Hanne Damholdt Billund Løbeklub K50-59-7 3 120 0 0 25 23 25 23 23 24
42 Rasmus Søndergaard-Nielsen Varde Cykelklub D11-17-7 2 120 24 24 24 24 24 23 24 24
43 Mogens Biehl Terkelsen Byparken Brørup M40-49-7 1 120 24 22 19 22 25 24 23 24
44 Rasmus Clemmensen Tistrup Løbeklub D11-17-5 2 120 24 25 23 24 24 0 0 22
45 Christian S. Andersen Byparken Brørup D0-10-2 2 119 23 0 24 21 21 24 24 24
46 Claus Damholdt Billund Løbeklub M50-59-7 3 119 0 0 24 24 24 24 23 22
47 Bent Vang M60-5 2 119 0 0 23 22 25 24 24 23
48 Michael Søndergaard Varde Løbemotion M40-49-5 3 119 25 24 24 0 0 0 23 23
49 Erik M V Sørensen Brørup Løbeklub M50-59-5 2 118 0 23 22 0 23 24 24 24
50 Natasja Elbæk Mack Klub Varde Parkløb P11-17-5 3 118 23 23 24 24 23 21 23 24
51 Oscar O. Hågensen Multiatleterne D0-10-5 2 118 23 23 0 24 0 24 23 24
52 Karin Rosenberg K60-5 2 117 25 23 23 22 19 22 24 22
53 Hanne Egeris multiatleterne K18-39-2 2 117 23 20 23 0 24 23 24 22
54 Britta Nylin Vejen AF – Atletik og Løbemotion K60-5 3 117 0 24 0 24 23 23 23 21
55 Torbjørn Holm Lund High5Living D0-10-2 3 117 0 0 0 24 20 25 25 23
56 Anton Nielsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion D11-17-5 3 117 23 23 22 23 23 24 23 24
57 Marcus Mikkelsen Byparken Brørup D11-17-2 2 117 0 25 22 24 23 0 23 22
58 Marianne Groth Hansen Team Sdr. Omme IF K50-59-5 3 116 24 23 23 23 21 23 22 22
59 Michael Hartmann Brørup Løbeklub M40-49-7 2 116 0 23 22 24 24 23 21 19
60 Tommy Kjærvang SGI Løb M50-59-5 3 116 0 22 20 24 24 0 23 23
61 Laura Nilia Svarrer-Nielsen ØVIF Løb P11-17-2 2 115 24 22 22 20 0 24 0 23
62 Jette Østergård K40-49-7 2 115 23 19 20 22 23 21 24 23
63 Mats Rudklint RIMO M50-59-7 4 114 24 23 0 22 22 22 22 23
64 Christina Bjørn Vejen AF – Atletik og Løbemotion K50-59-2 2 114 0 0 23 23 20 21 23 24
65 Mathilde Faaborg Hansen RIMO K18-39-5 3 114 25 23 23 22 0 21 21 21
66 Glen Poulsen Idrætsforeningen Varde Garnision - IVG M18-39-7 3 113 24 24 22 19 23 0 0 20
67 Kurt Lykke multiatleterne M50-59-5 4 112 0 24 21 23 21 23 0 21
68 Gjerluf Hansen Brørup Løbeklub M60-5 3 112 0 24 22 0 23 22 21 21
69 Dorthe Christensen Team Sdr. Omme IF K50-59-7 4 112 0 0 23 0 22 22 22 23
70 Tina Fjord SGI K18-39-5 4 111 22 22 22 21 23 14 22 22
71 Tine Thoresen K50-59-5 4 111 0 22 22 22 20 21 24 0
72 Egon Nissen M60-5 4 111 24 23 21 21 22 21 19 20
73 Jesper Møller Thomsen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 4 111 0 0 20 20 0 23 24 24
74 Hayde Svarrer ØVIF Løb K40-49-5 3 111 23 22 22 22 0 22 0 16
75 Lena Alsted Jensen Esbjerg Atletik og Motion K60-5 4 111 24 21 24 20 20 21 21 18
76 Gert Hansen far/datter team M50-59-5 5 110 0 0 23 22 22 0 21 22
77 Simon Bertram SGI Løb M18-39-7 5 110 0 0 21 18 22 22 23 22
78 Gerda Kristensen Vejen AF – Atletik og Løbemotion K50-59-2 3 110 0 23 24 22 0 22 0 19
79 Viktor Hjorth Sørensen Vejen AF – Atletik og Løbemotion D11-17-5 4 109 0 22 0 22 22 22 21 21
80 Martin Balsby Taluniverset M40-49-5 4 109 0 22 0 21 22 22 22 0
81 Helle Haugaard RIMO K50-59-5 5 109 22 0 0 21 19 22 23 21
82 Tobias Mikkelsen Byparken Brørup D0-10-2 4 109 0 23 21 20 19 22 21 22
83 Annette Lønne multiatleterne K40-49-7 3 109 0 21 23 21 22 20 0 22
84 Lene Kahr Billund Løbeklub K60-5 5 108 0 0 0 21 21 19 22 25
85 Freya Bro Madsen ØVIF Løb P0-10-2 3 108 22 23 21 11 20 22 0 0
86 Lene Teilmann multiatleterne K40-49-5 4 108 21 0 19 21 21 18 22 23
87 Kurt Nissen GGF Løb M60-7 3 108 22 22 18 21 19 21 22 21
88 Peder juul Beuschau M40-49-7 3 107 0 0 21 21 23 21 18 21
89 Karina Jørgensen multiatleterne K40-49-7 4 107 0 22 0 20 21 19 23 21
90 Jes Imer Vejen AF – Atletik og Løbemotion M60-7 4 107 0 0 20 20 22 0 23 22
91 Susan Bjergbæk IVG K18-39-7 3 107 0 19 21 21 20 23 0 22
92 Lone Birgitte Pedersen Team High5Living - Ribe K60-5 6 106 0 22 0 23 22 20 0 19
93 Annemette K. Andersen ØVIF Løb K50-59-2 4 106 0 20 21 20 22 0 22 21
94 Poul Erik Nesager Vejen AF – Atletik og Løbemotion M60-7 5 106 23 23 21 0 20 19 0 19
95 Thomas Sølbeck ØVIF Løb M40-49-5 5 105 20 21 22 18 20 20 0 22
96 Arne Svenstrup multiatleterne M60-7 6 105 0 24 22 22 17 0 20 0
97 Kenneth Vestesen multiatleterne M18-39-7 6 104 25 0 19 21 0 18 0 21
98 Peter Krammer Varde Løbemotion M50-59-7 5 104 20 21 22 17 20 18 19 21
99 Else Hansn K60-5 7 103 23 20 21 19 18 17 20 17
100 Finn Østergaard RIMO M60-7 7 103 0 21 19 18 18 22 21 20
101 Anette Nissen Grimstrup IF / Team Skjern Bank, Bramming K50-59-5 6 102 20 0 21 20 0 19 21 20
102 Mads T. Nielsen Løb i Vorbasse M40-49-5 6 102 19 0 0 22 21 19 20 20
103 Søren Peter Dam Tirsdagsklubben M40-49-7 4 102 0 0 15 18 22 19 20 23
104 Jane Beith Nielsen FiberVisions Motion K18-39-5 5 102 20 20 21 19 21 19 20 20
105 Christina Hansen multiatleterne K40-49-5 5 102 0 21 21 20 19 0 0 21
106 Thorvald Andersen ØVIF Løb M60-5 5 102 22 20 20 0 21 0 0 19
107 Sarah Pedersbæk K18-39-7 4 101 22 18 19 19 21 0 0 20
108 Peter Bjørn Brørup Løbeklub M18-39-7 7 101 0 0 18 0 21 21 22 19
109 Clara Marie Skov Petersen RIMO P0-10-2 4 100 0 0 18 19 21 19 0 23
110 Dicte rostgaard Kildemand askøv P0-10-2 5 100 0 0 0 25 25 25 25 0
111 Bjarne Andersen multiatleterne M50-59-5 6 100 25 0 19 0 17 20 19 0
112 Poul Hansen M60-2 1 100 0 25 0 0 25 25 0 25
113 Lea Hansen K18-39-5 6 99 21 19 20 18 20 18 19 19
114 Kenneth Hansen Esbjerg Atletik og Motion M40-49-5 7 99 18 19 20 20 19 18 21 18
115 Frederikke Fjord sgi P0-10-2 6 99 18 22 16 18 19 0 21 19
116 Ditte Petersen RIMO K18-39-5 7 99 0 0 19 20 22 20 0 18
117 Hanne Kruse Olsen Brørup Løbeklub K40-49-5 6 98 20 19 17 18 22 19 0 15
118 Jesper Eg Billund Løbeklub M40-49-7 5 98 16 15 17 20 0 20 19 22
119 Per Frøkjær Varde Park Løb M50-59-5 7 98 23 0 0 20 18 0 18 19
120 Birthe Clement Team Sdr. Omme IF K60-5 8 97 0 0 0 0 25 24 25 23
121 Senna Madsen multiatleterne K60-7 2 97 25 24 0 24 0 24 0 0
122 Henrik Vind jensen multiatleterne M18-39-7 8 97 23 22 16 16 0 20 0 0
123 Kurt Olsen multiatleterne M50-59-7 6 97 15 16 21 20 21 19 0 0
124 Linda Josefsen K50-59-5 7 97 23 20 0 17 16 20 17 0
125 Mogens Haugaard RIMO M50-59-7 7 96 0 0 0 18 17 21 20 20
126 René Jørgensen SGI Løb M40-49-7 6 95 0 24 23 25 0 22 1 0
127 Dorte Thuesen Henriksen K40-49-5 7 94 22 20 0 19 20 0 0 13
128 Allan Clemmensen Tistrup Løbeklub M40-49-5 8 94 21 20 21 0 15 0 0 17
129 Simon Hahne Team Sdr. Omme IF M18-39-5 3 93 0 0 0 0 23 23 24 23
130 Susan Andersen K18-39-7 5 93 21 0 13 15 14 18 20 19
131 Svenne Thiim RIMO M50-59-5 8 93 0 21 0 19 16 19 0 18
132 Anders Kristensen DGI M50-59-5 9 92 21 19 0 17 13 18 17 16
133 Elna Brok GGF Løb K40-49-7 5 92 0 13 15 18 0 0 21 25
134 Charlotte Rygaard K18-39-7 6 92 0 15 17 20 19 0 0 21
135 Ole Henriksen Taluniverset M60-5 6 91 0 19 17 19 0 17 18 18
136 Birgit Greve Hansen Trim Tistrup K50-59-2 5 91 0 0 25 21 23 0 0 22
137 Isabella Fjord SGI P0-10-2 7 91 17 17 17 0 0 20 20 17
138 Valdemar Arvad Ditlev Sørensen Team Sdr. Omme IF D0-10-2 5 91 22 0 20 17 0 0 19 13
139 Claus Vestergaard Hansen TRIM-Tistrup M40-49-5 9 90 24 0 0 23 18 25 0 0
140 Peter Rask Jensen M18-39-7 9 90 20 19 14 14 20 17 0 0
141 Theodor Falbe Cleyton D11-17-2 3 90 0 0 0 0 22 23 22 23
142 Mathilde Wittrup Andersen Team Wittrup Andersen P0-10-2 8 89 15 15 23 16 18 13 17 15
143 Torben Iversen ETOM M40-49-7 7 89 25 21 20 23 0 0 0 0
144 Kristian Holmgaard vejen friskole D0-10-2 6 89 0 0 19 16 17 17 15 20
145 Anita Jessen Varde Løbemotion K50-59-5 8 89 21 19 0 0 14 17 18 13
146 Per Daugaard Varde Løbemotion M50-59-5 10 88 20 18 16 16 14 17 16 17
147 Stig Christensen ØVIF Løb M40-49-5 10 88 14 17 16 17 17 14 18 19
148 Morten Madsen ØVIF Løb M18-39-5 4 87 19 22 24 0 22 0 0 0
149 Bettina Larsen Familiesalonen K40-49-7 6 87 21 12 0 17 18 0 19 0
150 Marlene Søndergaard-Nielsen Bluemountain-MTB K40-49-5 8 86 18 13 14 13 17 16 16 19
151 Annemarie Lauesen GGF Løb K18-39-7 7 86 19 0 15 18 15 0 19 0
152 Trine Pedersen multiatleterne K18-39-7 8 85 0 21 23 23 18 0 0 0
153 Dean Grene multiatleterne M40-49-7 8 85 22 17 14 0 15 0 17 11
154 Anne Johansen multiatleterne K18-39-7 9 84 0 20 20 22 22 0 0 0
155 Ilse Simonsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion K60-5 9 84 0 0 20 15 15 14 0 20
156 Per Tingskov multiatleterne M60-5 7 84 23 21 0 20 20 0 0 0
157 Grethe Bruntse RIMO K50-59-5 9 84 17 15 18 18 0 0 0 16
158 Richard Cleyton RIMO M40-49-5 11 84 10 15 18 0 16 16 19 14
159 Peter Bernhard LEGO Run M40-49-7 9 84 0 5 4 13 19 16 16 20
160 Britt Skinnerup Jensen Team High5Living - Ribe K60-5 10 83 20 18 0 0 14 15 0 16
161 Majbritt Gynthersen multiatleterne K50-59-2 6 83 25 0 19 19 0 20 0 0
162 Danni Baltzer Vinding M40-49-7 10 82 21 18 0 17 0 14 0 12
163 Leif Holm Billund Løbeklub M50-59-7 8 82 16 0 18 15 0 15 18 0
164 Janni Kikkenborg SGI Løb K40-49-5 9 81 11 1 0 23 23 0 23 0
165 Jan Vestergaard Pedersen Varde Løbemotion M50-59-7 9 81 23 18 20 19 0 0 0 1
166 Hanne Bøndergaard SGI Løb K50-59-5 10 81 15 14 0 19 0 15 0 18
167 Claus Glass M50-59-5 11 81 18 16 17 18 12 0 0 0
168 Claus Jensen GGF Løb M40-49-7 11 81 0 20 16 12 18 0 15 0
169 Susanne Brorsen K18-39-5 8 81 0 0 15 14 17 17 18 14
170 Martin Grimshaw Varde Muay Thai M18-39-7 10 80 18 0 12 10 15 0 20 15
171 Linda de-la-motte Hansen ØVIF Løb K40-49-5 10 80 0 0 23 0 14 21 0 22
172 Egon Lamp Varde Løbemotion M50-59-7 10 79 17 15 14 11 15 0 1 18
173 Camilla Christensen Multiatleterne K18-39-5 9 78 16 15 0 12 18 12 17 10
174 Susanne Nyland SGI Løb K40-49-5 11 78 15 17 18 0 2 10 14 14
175 Rasmus Skov Jensen M18-39-7 11 76 0 0 8 13 19 19 0 17
176 Cim Grene multiatleterne M18-39-7 12 76 21 21 0 0 18 16 0 0
177 Gitte Stephansen Møbjerg Team Sdr. Omme IF K18-39-5 10 76 12 14 16 15 19 0 0 0
178 Danni Callesen Team High5Living - Ribe M40-49-7 12 75 0 0 25 0 0 25 0 25
179 Dora Smith Team Sdr. Omme IF K60-2 1 75 0 0 0 0 25 25 25 0
180 Kristian Bennike Mack Klub Varde Parkløb M50-59-5 12 75 16 15 15 12 10 14 15 14
181 Marie Bundesen Team Sdr. Omme IF K18-39-5 11 75 0 0 0 0 0 25 25 25
182 Karsten Svendsen YNWA M50-59-7 11 74 18 0 8 0 12 12 15 17
183 Marika Brogaard SGI Løb P11-17-2 3 74 0 24 25 0 0 25 0 0
184 Christian Jespersen RIMO M60-5 8 73 21 18 16 18 0 0 0 0
185 Johanne Ø. Wollerup P0-10-2 9 73 16 14 19 12 12 0 0 11
186 Pia Rasmussen SGI Løb K40-49-2 1 73 24 0 24 25 0 0 0 0
187 Jan Allan Sørensen Esbjerg Atletik & Motion M60-5 9 72 0 25 24 23 0 0 0 0
188 Lene Bro Jensen ØVIF Løb K18-39-5 12 72 19 16 14 13 0 10 0 0
189 Jan Aagesen M40-49-2 2 72 0 0 0 0 24 24 0 24
190 Rita Djuve GGF Løb K40-49-7 7 72 20 16 17 0 19 0 0 0
191 Camilla Munk K18-39-7 10 72 0 14 14 14 11 19 0 0
192 Susanne Larsen RIMO K40-49-5 12 72 17 0 0 0 18 17 20 0
193 Jane Andersen RIMO K50-59-5 11 72 0 11 0 16 18 13 0 14
194 Daniel Paulsen Esbjerg Tri og Multisport M18-39-7 13 72 0 25 23 24 0 0 0 0
195 Morten Mosevang Pedersen M18-39-7 14 72 0 1 11 9 13 14 18 16
196 Katrine Sehested Hansen Kvik70 K40-49-5 13 71 14 12 0 15 0 15 15 9
197 Birgit Tingskov multiatleterne K60-5 11 71 21 19 0 18 13 0 0 0
198 Jimmy Wind Jacobsen multiatleterne M18-39-7 15 71 16 14 9 11 10 15 15 7
199 Rune Egede Pedersen multiatleterne M18-39-7 16 70 17 15 5 7 11 13 0 14
200 Ehler Møhlenberg M40-49-5 12 70 12 16 15 0 14 13 0 0
201 Lena Daudaard Pedersen Vejen AF – Atletik og Løbemotion K60-5 12 70 0 0 0 17 16 18 19 0
202 Lars Hørlyck multiatleterne M50-59-7 12 70 0 0 19 16 19 16 0 0
203 Anton Emil Skov Petersen RIMO D0-10-2 7 70 0 0 18 18 0 16 0 18
204 Jesper Nørby Hansen multiatleterne M40-49-7 13 69 19 12 0 7 16 15 0 6
205 Rasmus Andersen Brørup Løbeklub M60-7 8 69 0 0 23 23 0 0 0 23
206 Susanne Friis SGI Løb K50-59-2 7 69 24 21 0 24 0 0 0 0
207 Flemming Smith Team Sdr. Omme IF M60-5 10 69 0 0 0 0 24 23 22 0
208 Jesper Madsen SGI Løb M40-49-5 13 68 13 0 13 16 10 0 0 16
209 Jette Brogaard SGI Løb K40-49-5 14 68 0 6 0 17 15 11 19 0
210 Hans Hansen GGF Løb M50-59-7 13 68 13 17 16 9 0 6 13 0
211 Gitte Paulsen K40-49-5 15 68 19 0 16 16 0 0 0 17
212 Christian Hansen Team Sdr. Omme IF M50-59-7 14 68 0 0 23 23 0 20 1 1
213 Rasmus Scherfig M18-39-5 5 68 23 0 0 23 0 22 0 0
214 Sanne Hull Hartmann Brørup Løbeklub K40-49-7 8 68 0 0 13 19 0 17 0 19
215 Ghita Holm Byparken Brørup K18-39-5 13 67 0 0 13 11 13 13 16 12
216 Magnus Søndergaard-nielsen bluemountain mtb D0-10-2 8 67 0 0 22 23 0 0 22 0
217 Betina Larsen GGF Løb K18-39-7 11 66 20 0 16 17 13 0 0 0
218 Vibeke Søndergård Kjær Billum K50-59-5 12 66 13 12 0 0 0 12 14 15
219 Anne Johansen multiatleterne K40-49-7 9 65 19 0 14 16 16 0 0 0
220 Finn Thomsen multiatleterne M50-59-5 13 65 0 0 24 21 20 0 0 0
221 Bente R. Andersen RIMO K40-49-5 16 64 0 18 0 14 12 9 0 11
222 Birgit Nielsen Varde Løbemotion K50-59-2 8 64 0 0 20 0 21 23 0 0
223 Gitte Schøler Team Skjern Bank K40-49-5 17 64 16 0 13 10 13 8 12 7
224 Julie Møbjerg Team Sdr. Omme IF P0-10-2 10 64 12 12 14 10 14 5 12 8
225 Jette Bøndergaard SGI Løb K50-59-5 13 62 14 0 17 0 0 14 0 17
226 Tage Bonde Sjøgaard Billund Løbeklub M50-59-7 15 62 12 13 13 12 0 0 8 12
227 Christina Andreassen Team High5Living - Ribe K40-49-5 18 62 0 10 11 11 0 12 0 18
228 Dorthe Thøstesen Billund Løbeklub K40-49-5 19 62 0 0 12 0 16 13 17 4
229 Ib Brun Billund Løbeklub M50-59-7 16 61 11 0 11 8 10 0 14 15
230 Ole Eriksen multiatleterne M50-59-7 17 61 21 7 0 14 0 0 0 19
231 Jens Kristensen SGI Løb M60-5 11 61 0 22 19 0 0 20 0 0
232 Sanne Arentoft K18-39-5 14 61 23 21 0 0 0 0 0 17
233 Susanne Lundbye Bekke Byparken Brørup K18-39-5 15 61 0 0 11 9 12 11 14 13
234 Karsten Nielsen multiatleterne M40-49-5 14 60 9 13 0 15 12 0 0 11
235 Tomasz Golas M40-49-7 14 60 18 14 9 4 12 0 0 7
236 Henry Lykke Stokholm Team Skjern Bank M40-49-7 15 60 10 1 1 2 13 11 8 18
237 Peter Skovlund Jensen Billund Løbeklub M50-59-7 18 60 0 0 12 0 14 13 7 14
238 Kai Thomsen Team Sdr. Omme IF M60-5 12 60 0 0 0 25 0 18 0 17
239 Poul Erik Friis Varde Løbemotion M50-59-7 19 59 0 14 15 0 0 14 16 0
240 Samuel Friis 6600 D0-10-2 9 59 0 0 0 0 16 18 14 11
241 Bodil Kristensen Team High5Living - Ribe K50-59-5 14 59 0 21 19 0 0 0 0 19
242 Michael Hammerstrøm RIMO M50-59-5 14 59 0 0 18 0 0 21 0 20
243 Ole Schneider Nielsen Team musse M40-49-7 16 58 0 8 0 9 0 13 12 16
244 Kristian Philipsen Team High5Living - Ribe M50-59-5 15 58 17 0 0 13 0 13 0 15
245 Linda Skjøth Larsen K18-39-7 12 57 0 0 18 0 17 22 0 0
246 Kenneth Sørensen Varde Løbemotion M40-49-7 17 57 0 0 12 14 17 0 0 14
247 Poul Erik Hansen Kvik70 M40-49-5 15 57 7 12 0 14 0 7 17 0
248 Torben Hansen Brørup Løbeklub M40-49-7 18 57 0 16 10 16 1 2 0 13
249 Christoffer Brandt RIMO M40-49-7 19 56 0 1 13 11 0 18 13 0
250 Keld Larsen SGI Løb M40-49-7 20 56 12 10 0 10 3 1 9 15
251 Carsten Anker Pedersen Varde løbemotion M40-49-7 21 56 23 19 0 0 14 0 0 0
252 Mette Foged Team High5Living - Ribe K18-39-5 16 55 0 0 0 17 0 22 0 16
253 Jette Kristiansen SGI Løb K50-59-5 15 55 19 16 20 0 0 0 0 0
254 Sif Mathilde Svarrer-Nielsen ØVIF Løb P0-10-2 11 55 10 11 20 0 0 14 0 0
255 Hans Vestergaard Varde Løbemotion M50-59-7 20 55 3 11 10 4 9 9 9 16
256 Michael Vind M18-39-7 17 54 15 17 0 6 8 0 0 8
257 Gitte Christensen SGI Løb K50-59-5 16 52 0 18 16 0 0 18 0 0
258 Lene Bromerholm GGF Løb K40-49-7 10 51 0 15 16 0 0 0 20 0
259 Benny Lund Jepsen Varde Løbemotion M40-49-7 22 51 20 0 0 0 0 17 14 0
260 Claus Uhre Schmidt Andst M40-49-5 16 51 16 18 17 0 0 0 0 0
261 Claus Schmidt Billund løbeklub M18-39-7 18 51 0 0 0 0 0 12 21 18
262 Sandie Bertelsen Varde Løbemotion K18-39-5 17 51 7 10 10 10 9 4 12 8
263 Tommy Nielsen M40-49-7 23 50 17 9 2 3 11 6 7 5
264 Tanja Blom Blom Diving K40-49-2 2 50 0 0 0 0 0 0 25 25
265 Jette Hommelgaard Kristensen K50-59-5 17 50 18 17 15 0 0 0 0 0
266 Flemming Jørgensen multiatleterne M50-59-7 21 50 0 3 0 5 11 11 12 11
267 Borgarhjørt Holm Team High5Living - Ribe K50-59-5 18 50 0 0 25 0 25 0 0 0
268 Lykke Krarup Esbjerg Tri K40-49-7 11 49 0 0 25 24 0 0 0 0
269 Josefina Poulsen P0-10-5 1 49 0 0 0 0 24 0 25 0
270 Sanne Danquard Offshore Medicalcenter K40-49-7 12 49 24 25 0 0 0 0 0 0
271 Sola Dam Skalborg Schmidt ØVIF Løb P0-10-5 2 49 0 0 0 25 0 0 0 24
272 Gustav Aagesen D11-17-2 4 48 0 0 0 0 24 24 0 0
273 Liam Venø Team Sdr. Omme IF D0-10-2 10 48 0 0 17 0 0 15 16 0
274 Emilie Brandt RIMO P11-17-2 4 48 0 25 0 23 0 0 0 0
275 Astrid Brandt RIMO P0-10-2 12 48 0 13 15 14 0 6 0 0
276 Clarke Spangsberg Day multiatleterne D0-10-5 3 48 24 24 0 0 0 0 0 0
277 Malthe Kristensen SGI Løb D0-10-2 11 47 0 24 23 0 0 0 0 0
278 Gitte Gravesen SGI Løb K50-59-7 5 47 24 23 0 0 0 0 0 0
279 Juliana Poulsen P0-10-5 3 47 0 0 0 0 23 0 24 0
280 Torben Jensen Team Musse M18-39-7 19 47 0 0 3 5 0 11 17 11
281 Jeanette Grøndahl Andersen K18-39-2 3 46 0 21 0 0 25 0 0 0
282 Anette Trip Vilhelmsen SGI Løb K50-59-7 6 46 0 0 24 22 0 0 0 0
283 Frank Venø Team Sdr. Omme IF M18-39-7 20 45 0 0 13 15 16 1 0 0
284 Tobias Pedersen D0-10-5 4 45 0 0 0 0 23 22 0 0
285 Silas Dam Skalborg Schmidt ØVIF Løb D0-10-5 5 45 0 0 0 22 0 0 0 23
286 Carsten Nyemann MTB Esbjerg M40-49-5 17 44 8 11 12 13 0 0 0 0
287 Søren Mathiasen M18-39-5 6 44 22 0 0 22 0 0 0 0
288 Dorte Lykke K40-49-7 13 44 0 23 21 0 0 0 0 0
289 Peter Fischer ØVIF Løb M40-49-5 18 44 5 10 11 12 0 6 0 0
290 Klaus Brink Madsen Varde Løbemotion M40-49-5 19 44 6 0 19 19 0 0 0 0
291 John Cumming multiatleterne M50-59-7 22 44 22 22 0 0 0 0 0 0
292 Mads Nielsen multiatleterne M18-39-7 21 44 19 18 7 0 0 0 0 0
293 Rasmus Hedegaard SGI Løb M18-39-7 22 43 0 13 6 12 12 0 0 0
294 Mikkel Weber Knudsen ØVIF Løb M18-39-5 7 43 21 0 22 0 0 0 0 0
295 Mads Præstiin ØVIF Løb D0-10-5 6 43 0 22 0 0 0 21 0 0
296 Sofie Grøndahl Pedersen P0-10-2 13 43 0 19 0 0 0 24 0 0
297 Preben Sørensen RIMO M50-59-7 23 42 7 4 0 7 13 3 11 0
298 Thomas Nissen M18-39-5 8 42 0 0 0 0 0 21 0 21
299 Ole Korntved Byparken Brørup M18-39-7 23 42 11 12 1 2 0 0 12 5
300 Marie Benedicte Præstiin ØVIF Løb K18-39-5 18 42 13 11 0 0 0 7 0 11
301 Mogens Tobiassen GGF Løb M50-59-7 24 41 0 12 7 0 6 7 5 9
302 Daniel Gynthersen multiatleterne M18-39-5 9 41 18 0 23 0 0 0 0 0
303 Arne Thomsen Team High5Living - Ribe M60-5 13 41 0 0 0 0 0 19 0 22
304 Malou Knutzen Offshore Medicalcenter P0-10-2 14 41 20 21 0 0 0 0 0 0
305 Rasmus Rahbek M18-39-7 24 40 0 0 0 0 7 10 13 10
306 Kenny Dam Schmidt ØVIF Løb M18-39-5 10 40 0 0 0 20 0 0 0 20
307 Tine Pedersen multiatleterne K18-39-7 13 40 23 17 0 0 0 0 0 0
308 Martin Knudsen M18-39-7 25 40 0 0 4 8 9 0 19 0
309 Marianne Egeris Hansen multiatleterne K18-39-5 19 40 6 9 8 6 6 3 11 4
310 Jette Larsen SGI Løb K40-49-5 20 39 0 15 0 8 4 0 0 12
311 Jørgen Højgård Team Sdr. Omme IF M50-59-5 16 39 0 0 0 0 19 0 20 0
312 Arne Bertelsen Varde Løbemotion M50-59-5 17 39 24 0 0 0 15 0 0 0
313 Finn Simony M60-7 9 39 0 0 0 19 0 20 0 0
314 Egon Greve Jensen M50-59-5 18 39 0 0 0 15 11 0 0 13
315 Preben Madsen ØVIF Løb M40-49-5 20 38 17 9 0 0 0 12 0 0
316 Cecilie Grøndahl Pedersen P0-10-2 15 38 0 16 0 0 22 0 0 0
317 Henny Nielsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion K60-5 13 38 22 0 0 0 0 16 0 0
318 Flemming Sørensen Vejen AF – Atletik og Løbemotion M40-49-7 24 38 0 13 0 5 1 4 6 10
319 Bibi Dyreby Vejrup IF K40-49-7 14 38 0 0 18 0 20 0 0 0
320 Per Overgaard Jørgensen M50-59-7 25 38 19 19 0 0 0 0 0 0
321 Minea Nolling Vejen AF – Atletik og Løbemotion K18-39-5 20 37 14 13 0 0 10 0 0 0
322 Uffe Juul Varde Løbemotion M50-59-7 26 37 2 10 0 2 0 10 0 13
323 René Buchholdt ETOM M18-39-7 26 37 9 11 1 0 2 0 14 0
324 Pernille Aagaard Friis Vejen AF – Atletik og Løbemotion K40-49-7 15 37 0 0 0 0 17 0 0 20
325 Johan Arvad Ditlev Sørensen Team Sdr. Omme IF M18-39-7 27 36 8 0 2 3 3 8 11 6
326 Sylwia Katana K18-39-5 21 36 18 0 18 0 0 0 0 0
327 Pia Rosen Korntved Byparken Brørup K18-39-5 22 36 9 0 9 4 0 0 9 5
328 Smilla Brogaard SGI Løb P0-10-2 16 35 0 18 0 17 0 0 0 0
329 Rune Dam M18-39-7 28 35 13 16 0 0 6 0 0 0
330 Iben Nilsson Vejen AF – Atletik og Løbemotion K40-49-5 21 35 9 0 1 2 9 5 10 1
331 Claus Gravesen SGI Løb M50-59-7 27 34 14 20 0 0 0 0 0 0
332 Jens Frost Astrup OMI M18-39-7 29 34 6 8 1 1 1 9 9 2
333 Mads Colberg multiatleterne M18-39-7 30 34 0 0 17 17 0 0 0 0
334 Pernille Skov-Poulsen K18-39-5 23 33 0 18 0 0 0 0 0 15
335 Lars Bang multiatleterne M50-59-7 28 33 0 9 0 6 8 0 10 0
336 Jørgen Clement Team Sdr. Omme IF M60-5 14 33 0 0 0 0 0 0 17 16
337 Bjarne Søndergaard Christensen Varde Park løb M50-59-7 29 33 6 1 0 1 5 8 4 10
338 Tanja Gudmundson multiatleterne K18-39-5 24 33 17 0 0 16 0 0 0 0
339 Bjarne Hartmann Brørup Løbeklub M40-49-7 25 32 0 1 1 15 7 0 0 8
340 Henrik Hvidtfeldt Tirsdagsklubben M40-49-7 26 32 0 0 1 1 8 3 11 9
341 Jonna Kobbelgaard K40-49-5 22 32 0 8 10 7 0 7 0 0
342 JetteGuldberg Jacobsen Byparken Brørup K40-49-5 23 32 8 4 7 0 11 0 0 2
343 Emilie Venø Team Sdr. Omme IF P0-10-2 17 31 0 0 22 0 0 9 0 0
344 Jens Jakobsen SGI Løb M50-59-5 19 31 0 17 0 14 0 0 0 0
345 Anette T. Faarbæk Vejen AF – Atletik og Løbemotion K50-59-5 19 31 0 8 11 0 0 0 0 12
346 Susanne Heckmann Høy Kvik 70 K18-39-5 25 31 11 0 0 8 0 6 0 6
347 Anette Knudsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion K50-59-5 20 30 0 0 0 15 15 0 0 0
348 Gitte Elbæk Mack Klub Varde Parkløb K40-49-5 24 30 6 1 6 1 6 4 8 1
349 Allan Lorentsen M40-49-7 27 29 15 6 7 1 0 0 0 0
350 Helle Jensen SGI Løb K50-59-5 21 29 10 7 0 12 0 0 0 0
351 Clara Andersen byparken brørup P0-10-2 18 29 0 0 0 0 0 15 0 14
352 Ina Hansen multiatleterne K40-49-5 25 29 13 11 0 5 0 0 0 0
353 Bo Thomsen Bo Bedre Erhverv M40-49-7 28 29 0 0 5 0 9 5 10 0
354 Jacob Spangsberg multiatleterne M40-49-5 21 29 15 14 0 0 0 0 0 0
355 Rikke Boes Larsen Team Sdr. Omme IF K40-49-5 26 28 0 0 0 1 8 6 13 0
356 Emma Kikkenborg SGI K18-39-5 26 27 15 12 0 0 0 0 0 0
357 Lone Kodal K50-59-5 22 27 0 0 13 14 0 0 0 0
358 Anders Haugaard RIMO M40-49-5 22 27 4 0 0 0 0 10 0 13
359 Lise Lindberg SGI Løb K50-59-5 23 27 0 13 14 0 0 0 0 0
360 Lone Hørup multiatleterne K40-49-5 27 27 0 16 0 6 0 0 0 5
361 Hanne Sørensen SGI Løb K40-49-5 28 26 0 5 0 4 0 0 9 8
362 Karin Ørgaard K40-49-5 29 26 0 14 0 12 0 0 0 0
363 Thomas Juul M40-49-7 29 26 0 0 3 8 5 10 0 0
364 Ane Egeris Hansen Multiatleterne P0-10-2 19 26 11 0 0 0 0 0 15 0
365 Alberte Kristensen SGI Løb P11-17-5 4 25 0 25 0 0 0 0 0 0
366 Anja Rasmussen K18-39-2 4 25 25 0 0 0 0 0 0 0
367 Tina Bundgaard byparken K40-49-2 3 25 0 0 25 0 0 0 0 0
368 Max T. Kaps Løb i Vorbasse D11-17-2 5 25 25 0 0 0 0 0 0 0
369 Liv Sørensen P11-17-5 5 25 0 0 0 0 0 0 25 0
370 Gert Madsen rødding løb M50-59-2 1 25 0 0 0 0 0 25 0 0
371 Erling Christensen Team Sdr. Omme IF M50-59-2 2 25 0 0 0 0 0 0 0 25
372 Bettina Rahbæk Jensen Varde Løbemotion K40-49-2 4 25 25 0 0 0 0 0 0 0
373 Henrik Aalling Brørup Løbeklub M18-39-7 31 25 0 0 0 0 0 0 0 25
374 Viktor Højbjerg D0-10-2 12 25 0 0 0 25 0 0 0 0
375 Philip Hust Johansen Esbjerg atletik og motion M18-39-5 11 25 25 0 0 0 0 0 0 0
376 Klavs Kleinbergs Team Sdr. Omme IF D11-17-5 5 25 0 0 0 0 0 0 25 0
377 Hanne Grete Kargo ØVIF K40-49-2 5 25 0 0 0 0 0 25 0 0
378 Anja Nyrup Haargaard Byparken Brørup K18-39-2 5 25 0 25 0 0 0 0 0 0
379 Klaus Snede Pedersen ØVIF Løb M40-49-5 23 25 11 0 14 0 0 0 0 0
380 Jacob Sørensen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 30 25 0 0 0 0 0 0 25 0
381 Katja Walther Bjerre Byparken Brørup K40-49-7 16 25 25 0 0 0 0 0 0 0
382 Jens Kjær 6840 M40-49-7 31 25 0 25 0 0 0 0 0 0
383 Camilla Munk K18-39-2 6 25 0 0 0 0 0 0 0 25
384 Marianne Nors Karstensen K40-49-7 17 25 0 0 0 0 25 0 0 0
385 Jesper Møller dgi sydvest M40-49-5 24 25 0 0 0 25 0 0 0 0
386 Klavs Kleinbergs Team Sdr. Omme IF D11-17-5 6 25 0 0 0 0 0 0 0 25
387 Tina Bundgaard byparken P0-10-5 4 25 0 0 0 0 0 0 0 25
388 Sara Gry Nielsen K40-49-7 18 25 0 0 0 0 0 25 0 0
389 Nina Marie Krarup Esbjerg Atletik P11-17-2 5 25 0 0 0 25 0 0 0 0
390 Jesper Ditlevsen multiatleterne K40-49-7 19 25 0 0 0 25 0 0 0 0
391 Anna Møller FC GOG P0-10-5 5 25 0 0 0 0 25 0 0 0
392 Lene Fugmann Bramming IF K60-7 3 25 0 0 0 0 25 0 0 0
393 Jette Schytt Team Sdr. Omme IF K50-59-2 9 25 0 0 0 0 0 0 25 0
394 Freja Kikkenborg SGI Løb P0-10-5 6 25 0 25 0 0 0 0 0 0
395 Lisbeth Tygesen K50-59-5 24 25 0 0 0 0 0 25 0 0
396 Sanne Welinder K18-39-2 7 25 0 0 0 0 0 25 0 0
397 Frederik Kjeldsen Hertz 6700 M18-39-2 3 25 0 0 25 0 0 0 0 0
398 William Schultz S. Petersen RIMO D0-10-2 13 25 0 0 25 0 0 0 0 0
399 Viktor Højbjerg D0-10-2 14 25 0 0 0 0 25 0 0 0
400 Stella Rahbæk Jensen Varde Løbemotion P0-10-2 20 25 25 0 0 0 0 0 0 0
401 Jens Peder Petersen mig selv M60-2 2 25 0 0 0 0 0 0 25 0
402 Inger Guldberg byparken K18-39-2 8 25 0 0 25 0 0 0 0 0
403 Filip Kristensen M18-39-2 4 24 0 0 0 0 0 0 24 0
404 Mia Bøllund sgi P11-17-2 6 24 0 0 24 0 0 0 0 0
405 Annika Ehrhardt TSG 08 Roth K18-39-7 14 24 0 24 0 0 0 0 0 0
406 Mads Biehl teikelsen byparken brørup D11-17-2 6 24 0 0 24 0 0 0 0 0
407 Tanja Kjær lustrup-damhus K40-49-7 20 24 0 0 0 0 0 24 0 0
408 Gustav Emil Aagesen D11-17-2 7 24 0 0 0 0 0 0 0 24
409 Leander Cleyton D11-17-2 8 24 0 0 0 0 0 0 24 0
410 Anders Horsbøl M50-59-7 30 24 5 2 6 0 0 4 0 7
411 Connie Kristensen K50-59-2 10 24 0 0 0 0 24 0 0 0
412 Regner Knudsen Team Sdr. Omme IF M60-7 10 24 0 0 0 0 0 0 24 0
413 Jens Mejrup Esbjerg Atletik og Motion D11-17-5 7 24 0 0 24 0 0 0 0 0
414 Viktor Fyhring Sørensen D0-10-2 15 24 0 0 0 0 24 0 0 0
415 Betina Ladekjær K18-39-2 9 24 0 24 0 0 0 0 0 0
416 Dorthe Eskildsen Trim Tistrup K40-49-5 30 24 0 0 24 0 0 0 0 0
417 Steen Nicolaisen rødding løb M60-5 15 24 0 0 0 0 0 0 0 24
418 Bent Rasmussen Byparken Brørup M40-49-7 32 24 0 0 0 0 0 0 24 0
419 Ole Witt lustrup-damhus D11-17-7 3 24 0 0 0 0 0 24 0 0
420 Carsten Lund M50-59-2 3 24 0 0 0 0 0 0 0 24
421 Søren Korfitz Brinch M60-2 3 24 0 24 0 0 0 0 0 0
422 Jette Guldborg Schønning Grindsted Motion K50-59-7 7 24 0 0 0 0 0 0 24 0
423 Liga Kleinberga Team Sdr. Omme IF K40-49-5 31 24 0 0 0 0 0 0 0 24
424 Jonas Boes Larsen Team Sdr. Omme IF D11-17-5 8 24 0 0 0 0 0 0 24 0
425 Birgit Pedersen Team Sdr. Omme IF K60-5 14 24 0 0 0 0 24 0 0 0
426 Rikke Svendsen K18-39-7 15 24 0 0 0 0 0 0 0 24
427 Eline Cecilie Krarup Esbjerg Tri K18-39-5 27 24 0 0 0 24 0 0 0 0
428 Jimmi Eriksen Falke Møbler M18-39-2 5 24 0 0 0 0 24 0 0 0
429 Sanne Hallum SGI Løb K50-59-5 25 24 11 0 0 13 0 0 0 0
430 Susanne Jepsen ØVIF Løb K50-59-2 11 24 0 0 0 0 0 24 0 0
431 Hjalte Elias Slott Lønborg D0-10-2 16 24 24 0 0 0 0 0 0 0
432 Bente Hagsten K40-49-7 21 24 0 0 24 0 0 0 0 0
433 Victoria Arentoft P11-17-2 7 24 0 0 0 0 0 0 0 24
434 Lasse Glæsner multiatleterne P11-17-2 8 24 0 0 0 24 0 0 0 0
435 Jens Sørensen rimo M60-7 11 24 0 0 0 0 0 24 0 0
436 Tove Hansen Sportspark Blåvandhuk Løb og Powerwalk K60-2 2 24 0 0 0 0 0 0 24 0
437 Oliver Thams D0-10-5 7 24 0 0 0 0 0 0 24 0
438 Morten Basse Esbjerg Atletik og Motion M40-49-7 33 24 0 0 24 0 0 0 0 0
439 Nicki Hansen Multiatleterne D11-17-2 9 24 24 0 0 0 0 0 0 0
440 Morten Lykkeberg M18-39-5 12 24 0 24 0 0 0 0 0 0
441 Lene Aamund Sørensen K50-59-2 12 24 0 24 0 0 0 0 0 0
442 John Vejen rimo M50-59-2 4 24 0 0 0 0 0 24 0 0
443 Oliver Pedersen D0-10-5 8 24 0 0 0 0 24 0 0 0
444 Anne Nagel Aallig K40-49-2 6 24 0 0 0 0 0 24 0 0
445 Liga Kleinberga Team Sdr. Omme IF K40-49-5 32 24 0 0 0 0 0 0 24 0
446 Simon Ahm D0-10-2 17 23 0 0 0 0 0 0 23 0
447 Annemette Witt lustrup-damhus K40-49-7 22 23 0 0 0 0 0 23 0 0
448 Else Marie Hviid K50-59-5 26 23 0 0 0 0 0 0 0 23
449 Dorthe Præstegaard grindsted motion P0-10-5 7 23 0 0 0 0 0 0 0 23
450 Oliver nagel Aallig D11-17-5 9 23 0 0 0 0 0 23 0 0
451 Tine Astrup K40-49-2 7 23 0 0 0 0 0 23 0 0
452 Conny Stokbæk RIMO K50-59-2 13 23 0 0 0 0 0 0 0 23
453 Morten Møbjerg M18-39-5 13 23 0 0 0 0 0 0 23 0
454 Preben Rahr M60-7 12 23 0 0 0 0 0 23 0 0
455 Jim Zakaria M40-49-2 3 23 0 0 0 0 0 0 0 23
456 Tobias Holt Hejnsvig Runners D11-17-7 4 23 0 0 0 0 0 0 23 0
457 Michael Raun M40-49-5 25 23 0 0 0 0 23 0 0 0
458 Pia Gindesgaard K18-39-2 10 23 0 0 0 0 0 0 0 23
459 Helle Tingberg Team Tingberg K40-49-2 8 23 0 0 23 0 0 0 0 0
460 Kasper Bank Lorentsen D11-17-7 5 23 0 23 0 0 0 0 0 0
461 Noah Høy kvik 70 D0-10-5 9 23 0 0 0 23 0 0 0 0
462 Dorthe Eskildsen Trim Tistrup K40-49-5 33 23 0 23 0 0 0 0 0 0
463 William Dam Tirsdagsklubben D0-10-5 10 23 0 0 0 0 0 23 0 0
464 Dario Dobbruntz VAK D11-17-7 6 23 0 0 23 0 0 0 0 0
465 Freja Fyhr P11-17-5 6 23 0 0 0 0 0 23 0 0
466 Majesty Bancau K18-39-2 11 23 0 23 0 0 0 0 0 0
467 Tanja Mose Kristensen SGI Løb K18-39-7 16 23 0 23 0 0 0 0 0 0
468 Victor Prier Tobiasen D0-10-2 18 23 0 0 0 0 0 23 0 0
469 Lene Fugmann bramming if K60-7 4 23 0 0 0 0 0 23 0 0
470 Ellen Uhd K50-59-7 8 23 0 0 0 0 23 0 0 0
471 Johannes Christensen Team Sdr. Omme IF M60-5 16 23 0 0 0 0 0 0 23 0
472 Lars Bojsen M18-39-5 14 23 0 23 0 0 0 0 0 0
473 Heidi Damkjær K40-49-5 34 23 0 0 0 0 0 23 0 0
474 Jan zakaria Gindesgaard rødding løb M40-49-2 4 23 0 0 0 0 0 23 0 0
475 Patrick Nielsen K18-39-7 17 23 0 0 0 0 23 0 0 0
476 René Eriksen Falke Møbler M40-49-2 5 23 0 0 0 0 23 0 0 0
477 Regner Knudsen Team Sdr. Omme IF M60-7 13 23 0 0 0 0 23 0 0 0
478 Mette Skrydstrup Mikkelsen Grindsted Motion K18-39-7 18 23 0 0 0 0 0 0 23 0
479 Magnus Ryborg multiatleterne D11-17-2 10 23 0 0 23 0 0 0 0 0
480 Jørgen Ølver Lundbye Bekke Byparken Brørup M18-39-2 6 23 0 0 0 0 0 0 0 23
481 Morten Løvdal Nielsen Multiatleterne M18-39-7 32 23 0 23 0 0 0 0 0 0
482 Connie Kristensen K50-59-2 14 22 0 22 0 0 0 0 0 0
483 Torben Thomsen M18-39-2 7 22 0 0 0 0 22 0 0 0
484 Holger Beck Andersen Lustrup/Damhus M50-59-5 20 22 0 0 0 0 0 22 0 0
485 Berit Rahbek Team Sdr. Omme IF K40-49-7 23 22 0 0 0 0 0 0 22 0
486 Mette Tygesen P11-17-5 7 22 0 0 0 0 22 0 0 0
487 Sara Buhl K18-39-7 19 22 0 0 22 0 0 0 0 0
488 Mads Ulrik Knutzen Offshore Medicalcenter D0-10-2 19 22 0 22 0 0 0 0 0 0
489 Anders Gammelgaard D11-17-5 10 22 22 0 0 0 0 0 0 0
490 Annika Bank Lorentsen P11-17-5 8 22 0 22 0 0 0 0 0 0
491 Ronja Nissen P11-17-5 9 22 0 0 0 0 0 22 0 0
492 Andreas Lange LG Osterode M50-59-5 21 22 22 0 0 0 0 0 0 0
493 Sine Grønberg K18-39-2 12 22 22 0 0 0 0 0 0 0
494 Thomas Nielsen M18-39-5 15 22 0 0 0 0 0 0 22 0
495 Nicklas Thomsen Esbjerg Løbeklub D0-10-2 20 22 0 0 0 0 22 0 0 0
496 Lasse Asmussen FAGI M18-39-7 33 22 22 0 0 0 0 0 0 0
497 Birgit Tingskov multiatleterne K60-5 15 22 0 0 22 0 0 0 0 0
498 Mathilde Jørgensen Team Folsach P0-10-5 8 22 0 0 0 0 22 0 0 0
499 Lisbeth Tygesen K50-59-5 27 22 0 0 0 0 22 0 0 0
500 Sidsel Nagel Aallig P11-17-2 9 22 0 0 0 0 0 22 0 0
501 Conny Stockbæk K50-59-2 15 22 0 0 22 0 0 0 0 0
502 Thorbjørn Kristensen Cykling Odense M18-39-5 16 22 0 0 0 0 0 0 0 22
503 Grace Wood P0-10-2 21 22 0 0 0 22 0 0 0 0
504 Sune Terkildsen Hejnsvig Runners M50-59-5 22 22 0 0 0 0 0 0 22 0
505 Anders Gredal Team Sdr. Omme IF M40-49-7 34 22 0 0 0 0 0 0 22 0
506 Jesper Teut Team Sdr. Omme IF D11-17-5 11 22 0 0 0 0 0 0 22 0
507 Frederik Kjeldsen Hertz 6700 M18-39-7 34 22 0 0 0 22 0 0 0 0
508 Birthe Nesager Vejen AF – Atletik og Løbemotion K50-59-5 28 22 12 10 0 0 0 0 0 0
509 Lisbeth Venø Team Sdr. Omme IF K18-39-7 20 22 0 0 0 0 0 0 22 0
510 Anne Sørensen P0-10-2 22 22 0 0 0 0 0 0 22 0
511 Mariea Brogaard SGI P11-17-2 10 22 0 0 0 22 0 0 0 0
512 Anette Tingberg Team Tingberg K40-49-2 9 22 0 0 22 0 0 0 0 0
513 Emma Larsen P0-10-2 23 22 0 0 0 0 0 0 0 22
514 Victoria Folsach Team Folsach P0-10-5 9 21 0 0 0 0 21 0 0 0
515 Sebastian Pedersen D11-17-5 12 21 0 0 0 0 21 0 0 0
516 Laura Fjord Multiatleterne P11-17-2 11 21 0 21 0 0 0 0 0 0
517 Oscar Fink Jensen D11-17-5 13 21 0 0 0 21 0 0 0 0
518 Gitte Pedersen Grindsted Motion K50-59-7 9 21 0 0 0 0 21 0 0 0
519 Mathilde Bundgaard byparken P0-10-2 24 21 0 0 0 0 0 0 0 21
520 Anders Gammelgaard D11-17-5 14 21 0 0 21 0 0 0 0 0
521 Lone Aagaard K50-59-5 29 21 16 5 0 0 0 0 0 0
522 Thomas Meyer Team Sdr. Omme IF M18-39-5 17 21 0 21 0 0 0 0 0 0
523 Karl Erik Johansen multiatleterne M50-59-7 31 21 4 6 0 3 0 2 1 6
524 Annette Præst Vejen AF – Atletik og Løbemotion K40-49-5 35 21 5 1 1 1 7 1 7 0
525 William Elias Aagesen D0-10-2 21 21 0 0 0 0 0 0 0 21
526 Raphael Lønborg-Nielsen D0-10-2 22 21 21 0 0 0 0 0 0 0
527 Cecilie Davidsen 6510 K18-39-7 21 21 0 0 0 0 0 21 0 0
528 Madars Kleinbergs Team Sdr. Omme IF M40-49-5 26 21 0 0 0 0 0 0 0 21
529 Matilda Spangsberg day multiatleterne P0-10-2 25 21 21 0 0 0 0 0 0 0
530 John Wörfer D0-10-2 23 21 0 0 0 0 0 21 0 0
531 Tomas Højbjerg M40-49-7 35 21 0 0 0 0 21 0 0 0
532 Dennis Hansen SGI Løb M40-49-7 36 21 11 0 0 6 2 1 0 1
533 Mette Sørensen K40-49-5 36 21 0 0 0 0 0 0 21 0
534 Oskar Vinding D0-10-2 24 21 0 21 0 0 0 0 0 0
535 Gunnar Pedersen Falke Møbler M18-39-5 18 21 0 0 0 0 21 0 0 0
536 Peter Røjbæk M60-7 14 21 0 0 0 0 21 0 0 0
537 Birthe Lund mig selv K18-39-7 22 21 0 0 0 0 0 0 21 0
538 Trine Monberg Sørensen Team High5Living - Ribe K18-39-5 28 21 0 0 12 0 0 9 0 0
539 Søren Andersen Lustrup M40-49-5 27 21 0 0 0 0 0 21 0 0
540 Thomas Jespersen M18-39-5 19 21 0 0 0 21 0 0 0 0
541 Marianne Christensen Diademdullerne K50-59-7 10 21 0 0 0 0 0 21 0 0
542 Jonas Lange Herning Løbeklub M18-39-5 20 21 0 0 0 0 0 0 21 0
543 Thomas Sønderskov Varde Løbemotion M18-39-7 35 21 0 7 1 0 1 0 8 4
544 Maja Lykke P11-17-5 10 21 0 21 0 0 0 0 0 0
545 Karoline Poulsen K18-39-5 29 21 0 0 0 0 8 0 13 0
546 Søren Vinther Billund Løbeklub M50-59-7 32 21 0 0 0 0 0 0 21 0
547 Ida Jensen 6600 P0-10-2 26 21 0 0 0 21 0 0 0 0
548 Josefine Blom Blom Diving P0-10-2 27 20 0 0 0 0 0 0 14 6
549 René Hoffmann Ølgod Hejnsvig Runners M18-39-5 21 20 0 0 0 0 0 0 20 0
550 Ulla Bruun Vejen Løbemotion K50-59-2 16 20 0 0 0 0 0 0 0 20
551 Madara Kleinberga Team Sdr. Omme IF P0-10-2 28 20 0 0 0 0 0 0 0 20
552 Asger Lauridsen RIMO M50-59-7 33 20 9 5 5 0 0 0 0 1
553 Mikkel Hansen SGI Løb M18-39-5 22 20 20 0 0 0 0 0 0 0
554 Rasmus Brink Nielsen D0-10-2 25 20 20 0 0 0 0 0 0 0
555 Victor Fjord Multiatleterne D0-10-2 26 20 0 20 0 0 0 0 0 0
556 Lars Eriksen Falke Møbler M18-39-5 23 20 0 0 0 0 20 0 0 0
557 Dennis Hansen M18-39-7 36 20 0 20 0 0 0 0 0 0
558 Scarlett Wood P0-10-2 29 20 0 0 0 20 0 0 0 0
559 Birgitte munch Lassen lustrup/damhus K50-59-7 11 20 0 0 0 0 0 20 0 0
560 Egon Greve Jensen M50-59-5 23 20 0 20 0 0 0 0 0 0
561 Matilda Spangsberg Day multiatleterne P0-10-2 30 20 0 20 0 0 0 0 0 0
562 William Zakaria Gindesgaard rødding løb D0-10-2 27 20 0 0 0 0 0 20 0 0
563 Lars Kristoffersen Varde Løbemotion M50-59-7 34 20 10 1 4 1 0 0 3 2
564 Signe Uhre Schmidt Andst P11-17-5 11 20 0 20 0 0 0 0 0 0
565 Sia Carlsson K40-49-7 24 20 0 20 0 0 0 0 0 0
566 Dariusz Mazur M18-39-5 24 20 0 0 0 0 0 20 0 0
567 Karin Lautrup K40-49-5 37 20 0 0 20 0 0 0 0 0
568 Anette Jensen Borris Løbeklub K50-59-5 30 20 0 0 0 0 0 0 20 0
569 Lotte Sørensen RIMO K18-39-5 30 20 0 0 17 3 0 0 0 0
570 Erik Rahbek Team Sdr. Omme IF M60-5 17 20 0 0 0 0 0 0 20 0
571 Jacob Christensen Venø D11-17-5 15 20 0 0 0 0 0 0 0 20
572 Mette Jakobsen K40-49-5 38 20 0 0 0 0 0 0 0 20
573 William Dam Tirsdagsklubben D0-10-2 28 20 0 0 0 0 0 0 20 0
574 Claudia Masi Ribe frititdscenter K18-39-7 23 20 0 0 0 0 0 20 0 0
575 Helen Madsen lustrupdamhus mandehørm K40-49-5 39 20 0 0 0 0 0 20 0 0
576 Jens Bager Billund M40-49-7 37 20 0 0 0 0 20 0 0 0
577 Dorthe Lindberg Schmidt Esbjerg Tri K40-49-7 25 19 0 0 19 0 0 0 0 0
578 Richard Stanley Sørensen Titan M50-59-5 24 19 19 0 0 0 0 0 0 0
579 Nicolai Nissen M18-39-5 25 19 0 0 0 0 0 0 19 0
580 William Z. Gindesgaard D0-10-2 29 19 0 0 0 0 0 0 0 19
581 Molly Grimshaw Varde Muay Thai P0-10-2 31 19 0 0 0 0 0 0 19 0
582 Steffen Madsen M18-39-5 26 19 0 0 0 0 19 0 0 0
583 John Nissen M18-39-5 27 19 0 0 0 0 0 19 0 0
584 Kristian Johannsson Gronberg D0-10-2 30 19 19 0 0 0 0 0 0 0
585 Tomas Højbjerg M40-49-7 38 19 0 0 0 19 0 0 0 0
586 Kirsten Nørrelykke Borris Løbeklub K50-59-5 31 19 0 0 0 0 0 0 19 0
587 Kenny Wood D0-10-2 31 19 0 0 0 19 0 0 0 0
588 Noah Friis D11-17-5 16 19 0 0 0 0 0 0 0 19
589 Bent Pedersen Bramming if M60-5 18 19 0 0 0 0 19 0 0 0
590 Jamie Korfitz Nørgaard D0-10-2 32 19 0 19 0 0 0 0 0 0
591 Freja Kikkenborg SGI P0-10-2 32 19 19 0 0 0 0 0 0 0
592 Klaudi Andresen Outrup M50-59-7 35 19 0 0 9 10 0 0 0 0
593 Lene Hansen Brørup Løbeklub K40-49-5 40 19 0 0 0 9 3 1 0 6
594 Lars Hansen SGI Løb M40-49-7 39 19 0 0 18 1 0 0 0 0
595 Carl Emil Dam Tirsdagsklubben D0-10-2 33 19 0 0 0 0 0 19 0 0
596 Ingrid marie Lorensen bramming if M60-7 15 18 0 0 0 0 0 18 0 0
597 Jonas Skov M18-39-5 28 18 0 0 0 0 18 0 0 0
598 Claus Pedersen M18-39-5 29 18 0 0 0 0 0 18 0 0
599 Alberte Sørensen Team Sdr. Omme IF P0-10-2 33 18 0 0 0 0 13 0 0 5
600 Esben Christensen M60-5 19 18 0 0 0 0 18 0 0 0
601 Kim Cool Ebbesen multiatleterne M18-39-7 37 18 0 0 0 1 17 0 0 0
602 Karina Holt Hejnsvig Runners K18-39-7 24 18 0 0 0 0 0 0 18 0
603 Karin Dam Tirsdagsklubben K40-49-5 41 18 0 0 0 0 0 0 18 0
604 Carl Emil Dam Tirsdagsklubben D0-10-2 34 18 0 0 0 0 0 0 18 0
605 Henrik Skov Christensen SGI Løb M18-39-7 38 18 7 10 1 0 0 0 0 0
606 Per Tingskov multiatleterne M60-5 20 18 0 0 18 0 0 0 0 0
607 Ann Hagelskjær K40-49-7 26 18 0 18 0 0 0 0 0 0
608 Julie Hansen K18-39-7 25 18 0 0 0 0 0 0 0 18
609 Lisbeth Ebsen team vandkantsdanmark K40-49-7 27 18 0 0 0 0 0 18 0 0
610 Søren Vinther M50-59-7 36 18 0 0 0 0 18 0 0 0
611 Fabien Lønborg-Nielsen D0-10-2 35 18 18 0 0 0 0 0 0 0
612 Lærke Ahm P0-10-2 34 18 0 0 0 0 0 0 18 0
613 Anne-Sofie Straadt Christensen ØVIF Løb P0-10-2 35 18 0 0 0 0 0 0 0 18
614 Cecilie Grøndahl Pedersen P0-10-2 36 18 0 0 0 0 0 18 0 0
615 William Tirsdagsklubben D0-10-2 36 18 0 0 0 0 18 0 0 0
616 Anita Ahlstrøm Nielsen Varde Løbemotion K40-49-5 42 18 7 1 4 0 5 1 0 0
617 Christian Mølller multiatleterne M18-39-7 39 18 10 0 1 1 0 5 0 1
618 Marianna Pelle Jensen Bramming IF K50-59-5 32 17 0 0 0 0 17 0 0 0
619 Bodil Hansen K60-5 16 17 0 0 0 0 17 0 0 0
620 Thomas Rask M40-49-7 40 17 0 0 0 0 0 0 0 17
621 Emily Klausholm FC GOG P0-10-2 37 17 0 0 0 0 17 0 0 0
622 Villads Ahm D0-10-2 37 17 0 0 0 0 0 0 17 0
623 Finn Simony M60-7 16 17 0 0 17 0 0 0 0 0
624 Svend-Erik Jensen Borris Løbeklub M50-59-7 37 17 0 0 0 0 0 0 17 0
625 Finn Hauritsen team skjern bank bramming M50-59-7 38 17 0 0 17 0 0 0 0 0
626 Kent Rygaard rimo M50-59-7 39 17 0 0 0 0 0 17 0 0
627 Mathilde Bundgaard Byparken Brørup P0-10-2 38 17 0 0 0 0 0 17 0 0
628 Trine Christensen K18-39-7 26 17 0 0 0 0 0 0 17 0
629 Karl Verner D0-10-2 38 17 0 0 0 0 0 0 0 17
630 Lene Ejsbøl K40-49-7 28 17 0 17 0 0 0 0 0 0
631 Kathrine Faarbæk Vejen AF – Atletik og Løbemotion K18-39-5 31 17 0 17 0 0 0 0 0 0
632 Henrik Søndergaard-Nielsen M40-49-5 28 17 0 0 0 0 0 17 0 0
633 Michael Burkarl M18-39-5 30 17 17 0 0 0 0 0 0 0
634 Martin Riddersholm multiatleterne M18-39-7 40 17 3 0 1 1 1 3 7 3
635 Joan Bojesen K18-39-7 27 16 0 0 0 0 0 0 16 0
636 Noah Holm Byparken Brørup D0-10-2 39 16 0 0 0 0 0 0 0 16
637 Alma Møller FC GOG P0-10-2 39 16 0 0 0 0 16 0 0 0
638 Patrick Nielsen M18-39-7 41 16 0 0 0 0 0 6 10 0
639 Eva Jespersen K50-59-5 33 16 0 0 0 0 0 0 16 0
640 Kasper Stanley Sørensen M18-39-5 31 16 16 0 0 0 0 0 0 0
641 Casper Stoklund mig selv M18-39-7 42 16 0 0 0 0 0 0 16 0
642 Ida Jensen 6600 P0-10-2 40 16 0 0 0 0 0 0 0 16
643 Amanda Uhd K18-39-7 28 16 0 0 0 0 16 0 0 0
644 Erling Christensen Team Sdr. Omme IF M50-59-5 25 16 0 0 0 0 0 16 0 0
645 Emma Fridberg Byparken Brørup P0-10-2 41 16 0 0 0 0 0 16 0 0
646 Mette Vejrup Ribe Trim K18-39-7 29 16 0 0 0 16 0 0 0 0
647 Freya Korntved Byparken Brørup P0-10-2 42 16 0 0 0 0 0 0 16 0
648 Agnes Lauridsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion K60-5 17 16 0 0 0 16 0 0 0 0
649 Mie Lund Multiatleterne K18-39-5 32 16 0 0 0 0 16 0 0 0
650 Preben Thomsen M50-59-7 40 16 0 0 0 0 16 0 0 0
651 Irene Madsen Diademdullerne K40-49-7 29 16 0 0 0 0 0 16 0 0
652 Klaus Kikkenborg SGI Løb M40-49-7 41 16 13 1 1 1 0 0 0 0
653 Line Grosmann ØVIF K18-39-5 33 16 0 0 0 0 0 16 0 0
654 Marianne Pelle Jensen bramming motion K50-59-5 34 16 0 0 0 0 0 16 0 0
655 Roelof Inberg Varde Løbemotion M50-59-7 41 16 8 8 0 0 0 0 0 0
656 Brian Hansen multiatleterne M40-49-7 42 16 14 1 1 0 0 0 0 0
657 Anders Nolting K18-39-7 30 16 0 16 0 0 0 0 0 0
658 Brian Venø M40-49-5 29 15 0 0 0 0 0 0 0 15
659 Anders Vejterbæk M18-39-7 43 15 0 0 15 0 0 0 0 0
660 Jeanette Grøndahl Andersen K18-39-5 34 15 0 0 0 0 0 15 0 0
661 René Thousgaard Hkjems Byparken Brørup M40-49-7 43 15 0 7 8 0 0 0 0 0
662 Freja Korntved byparken brørup P0-10-2 43 15 0 0 0 15 0 0 0 0
663 Vivi Stoklund Pausgaard mig selv K18-39-5 35 15 0 0 0 0 0 0 15 0
664 Jakob Nagel Aallig M40-49-5 30 15 0 0 0 0 0 15 0 0
665 Lene Ejsbøl K40-49-5 43 15 0 0 15 0 0 0 0 0
666 Alexander Ølver Lundbye Bekke Byparken Brørup D0-10-2 40 15 0 0 0 0 0 0 0 15
667 Gitte Pedersen K50-59-5 35 15 0 0 0 0 0 0 15 0
668 Molly Grimshaw Varde Muay Thai P0-10-2 44 15 0 0 0 0 15 0 0 0
669 Henriette Heesgaard Starup IF K18-39-5 36 15 0 0 0 0 15 0 0 0
670 Connie østergaard Olesen K50-59-5 36 15 9 6 0 0 0 0 0 0
671 Richard Stanley Sørensen TITAN M50-59-5 26 15 0 0 0 0 0 15 0 0
672 Lau Jepsen Ribe motion M40-49-7 44 15 0 0 6 0 0 9 0 0
673 Søs Brink Nielsen P0-10-2 45 14 14 0 0 0 0 0 0 0
674 Diane Pedersen K18-39-5 37 14 0 0 0 0 14 0 0 0
675 Willum Aarestrup D0-10-2 41 14 0 0 0 0 0 0 0 14
676 Kristian Opstrup M18-39-7 44 14 0 0 0 0 14 0 0 0
677 Mia Fyhr K40-49-5 44 14 0 0 0 0 0 14 0 0
678 Laila Brinck SGI Løb K40-49-5 45 14 10 0 3 0 0 0 0 1
679 Torben Julius M18-39-7 45 14 14 0 0 0 0 0 0 0
680 Dorte Knudsen K40-49-7 30 14 0 14 0 0 0 0 0 0
681 Jes Nielsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion M40-49-7 45 14 7 0 1 1 1 1 0 4
682 Freja Brorsen P0-10-2 46 13 0 0 0 0 0 0 0 13
683 Ea Venø Team Sdr. Omme IF P0-10-2 47 13 0 0 13 0 0 0 0 0
684 Stine Hansen Multiatleterne P0-10-2 48 13 13 0 0 0 0 0 0 0
685 Allan Andersen Tirsdagsklubben M18-39-7 46 13 0 0 0 0 0 0 0 13
686 Jesper Møbjerg Team Sdr. Omme IF M18-39-7 47 13 1 5 1 1 1 1 5 1
687 Molly Grimshaw P0-10-2 49 13 0 0 0 13 0 0 0 0
688 Peder Andersen SGI Løb M50-59-7 42 13 0 0 0 13 0 0 0 0
689 Klare Ann Stjernholm Team Sdr. Omme IF P0-10-2 50 13 0 0 0 0 0 0 13 0
690 Betty Hansen Rib trim K60-5 18 13 0 0 0 0 0 13 0 0
691 Jytte Kruse Team High5Living - Ribe K40-49-5 46 13 0 9 0 0 0 3 0 1
692 Michael Lambertsen SGI Løb M40-49-7 46 13 9 1 1 1 1 0 0 0
693 Jesper Foldager M40-49-5 31 13 0 0 0 0 13 0 0 0
694 Laura Jensen 6600 P0-10-2 51 12 0 0 0 0 0 0 0 12
695 Maiken Skalborg Schmidt ØVIF Løb K18-39-5 38 12 0 0 0 5 0 0 0 7
696 Torben Vestergaard M18-39-7 48 12 12 0 0 0 0 0 0 0
697 Hanne Schultz K60-5 19 12 0 0 0 0 12 0 0 0
698 Tina Folsach K18-39-7 31 12 0 0 0 0 12 0 0 0
699 Signe Beck-Nielsen multiatleterne K40-49-7 31 12 0 0 12 0 0 0 0 0
700 Jannik Birk Møller M18-39-7 49 12 1 3 1 0 0 1 6 1
701 Hans Tobiasen RIMO M40-49-7 47 12 0 0 11 0 0 1 0 0
702 Anders Kruse D0-10-2 42 12 0 0 0 0 0 0 0 12
703 Godtfred Degn skærbæk M40-49-7 48 12 0 0 0 0 0 12 0 0
704 Carina Steen K40-49-5 47 12 12 0 0 0 0 0 0 0
705 Tove Hansen team skjern bank bramming K50-59-5 37 12 0 0 12 0 0 0 0 0
706 Thomas Michaelsen Tirsdagsklubben M18-39-7 50 12 0 0 0 0 0 0 0 12
707 Bruno Holm Byparken brørup M40-49-5 32 12 0 0 0 0 0 0 0 12
708 Leah zakeria Gindesgaard rødby løb P0-10-2 52 12 0 0 0 0 0 12 0 0
709 Flemming Matthisson SGI Løb M50-59-7 43 11 0 1 2 0 3 0 0 5
710 Anette Horsbøl Beck GGF Løb K40-49-7 32 11 0 0 11 0 0 0 0 0
711 Kim L. Kristensen SGI Løb M40-49-7 49 11 0 11 0 0 0 0 0 0
712 Mike Due Klitgaard M40-49-5 33 11 0 0 0 0 0 11 0 0
713 Jill Wolfhagen K18-39-5 39 11 0 0 0 0 11 0 0 0
714 Keld Kristensen Byparken Brørup M40-49-7 50 11 6 1 0 0 1 0 0 3
715 Peter Folsach Team Folsach M40-49-5 34 11 0 0 0 0 11 0 0 0
716 Maja Thomsen P0-10-2 53 11 0 0 0 0 11 0 0 0
717 Sophie Welinder P0-10-2 54 11 0 0 0 0 0 11 0 0
718 Grethe Kronborg Kjær K40-49-5 48 11 0 0 0 0 0 0 11 0
719 Villads Kristensen Læborg runners M50-59-7 44 10 0 1 0 1 0 0 0 8
720 Kennet Fahl multiatleterne M18-39-7 51 10 0 0 10 0 0 0 0 0
721 Karoline Steenberg Lund K18-39-7 32 10 0 0 0 0 10 0 0 0
722 Jens Erik Kristensen Varde Løbemotion M50-59-7 45 10 0 0 1 0 1 5 2 1
723 Marianne Skøtt Jensen 6622 K40-49-5 49 10 0 0 0 0 0 0 0 10
724 Stine Ahm K18-39-5 40 10 0 0 0 0 0 0 10 0
725 Tanja Hansen K40-49-5 50 10 0 0 0 0 10 0 0 0
726 Freya Korntved løb bypark brørup P0-10-2 55 10 0 0 0 0 0 0 0 10
727 Tine M. Sørensen SGI Løb K18-39-5 41 10 10 0 0 0 0 0 0 0
728 Ole Jensen SGI Løb M40-49-7 51 10 3 1 0 0 1 1 4 1
729 Michael Larsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 52 10 0 0 0 0 10 0 0 0
730 Morten Jakobsen Varde Park Løb M40-49-7 53 10 8 0 1 0 1 0 0 0
731 Sofie Henriksen Tirsdagsklubben P0-10-2 56 10 0 0 0 0 0 10 0 0
732 Kurt Hjorth Madsen Rødding Løbeklub M18-39-7 52 9 0 0 0 0 0 0 0 9
733 Thomas Torborg Jensen M18-39-7 53 9 0 9 0 0 0 0 0 0
734 Lise Maaetoft K18-39-5 42 9 0 0 0 0 0 0 0 9
735 Vivi Guldberg Byparken Brørup K40-49-5 51 9 0 3 5 0 0 0 0 1
736 Karen Rolskov Rimo K50-59-5 38 9 0 9 0 0 0 0 0 0
737 Jørn Nissen Petersen M40-49-5 35 9 0 0 0 0 0 9 0 0
738 Lars Sørensen SGI Løb M40-49-7 54 9 0 1 1 1 0 0 5 1
739 Cecilie Korntved byparken brørup P0-10-2 57 9 0 0 0 9 0 0 0 0
740 Soffy Bøttcher Byparken Brørup K40-49-5 52 9 0 0 9 0 0 0 0 0
741 Ann Spandet Team Sdr. Omme IF K40-49-5 53 9 0 2 2 0 0 2 0 3
742 Leah Z. Gindesgaard P0-10-2 58 9 0 0 0 0 0 0 0 9
743 Rie Gram K40-49-5 54 8 0 0 8 0 0 0 0 0
744 Stine Egeris Hansen multiatleterne P0-10-2 59 8 0 0 0 0 0 8 0 0
745 Sanne Fribo SGI Løb K18-39-5 43 8 8 0 0 0 0 0 0 0
746 Michael Larsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 55 8 0 0 0 0 0 8 0 0
747 Mette Jepsen ØVIF løb K18-39-5 44 8 0 0 0 0 0 8 0 0
748 Thomas Dam M40-49-5 36 8 0 0 0 0 0 8 0 0
749 Victor Nielsen M18-39-7 54 7 0 0 0 0 0 7 0 0
750 Laura Aramoon Clausen K18-39-5 45 7 0 0 0 0 7 0 0 0
751 Jane Laulund Varde Løbemotion K40-49-5 55 7 0 7 0 0 0 0 0 0
752 Tessa Pedersen Byparken brørup P0-10-2 60 7 0 0 0 0 0 0 0 7
753 Kathrine Lykke Jensen K18-39-5 46 7 0 0 0 7 0 0 0 0
754 Thomas Christensen SGI Løb M18-39-7 55 7 0 6 0 0 1 0 0 0
755 Kent Christensen Grindsted Motion M50-59-7 46 7 0 0 0 0 7 0 0 0
756 Per Jessen M40-49-7 56 7 0 0 0 1 6 0 0 0
757 Henrik Olsen high 5 living, ribe M40-49-7 57 7 0 0 0 0 0 7 0 0
758 Kim Christensen Vejen AF – Atletik og Løbemotion M50-59-7 47 7 0 1 1 1 1 0 0 3
759 Gert Thygesen Team Sdr. Omme IF M50-59-7 48 7 0 0 0 1 4 1 1 0
760 Maja Skov Nielsen P0-10-2 61 7 0 0 0 0 0 7 0 0
761 Thomas Faarbæk Vejen AF – Atletik og Løbemotion M50-59-7 49 7 0 0 3 0 0 0 0 4
762 Jesper Pedersen multiatleterne M18-39-7 56 6 1 1 1 1 1 2 0 1
763 Anders Thomsen multiatleterne M18-39-7 57 6 0 0 1 1 0 4 0 0
764 Kent Christensen Grindsted motion M50-59-7 50 6 0 0 0 0 0 0 6 0
765 Morten Aarestrup M18-39-7 58 6 2 0 1 1 1 0 0 1
766 Jesper Lund M18-39-7 59 6 0 0 1 1 0 0 4 0
767 Kurt Petersen Varde Løbemotion M50-59-7 51 6 1 1 1 1 2 0 0 0
768 Helle Staal Dinesen SGI Løb K40-49-5 56 6 3 1 0 1 0 0 0 1
769 Jan Bromerholm GGF Løb M40-49-7 58 6 0 4 1 0 0 1 0 0
770 Kurt Hübschmann Varde Løbemotion M40-49-7 59 6 0 1 0 0 0 1 3 1
771 Keld Nyland SGI Løb M40-49-7 60 5 1 1 1 0 0 1 1 1
772 Finn Uhre Madsen HN Group M18-39-7 60 5 1 4 0 0 0 0 0 0
773 Frederik Kristensen M18-39-7 61 5 0 0 0 0 5 0 0 0
774 Mogens Ehmmsen multiatleterne M18-39-7 62 5 5 0 0 0 0 0 0 0
775 Jesper Lundgaard M18-39-7 63 5 4 0 0 1 0 0 0 0
776 Per Stieper multiatleterne M40-49-7 61 5 5 0 0 0 0 0 0 0
777 Charita Schneider Kvik 70 K40-49-5 57 5 4 0 0 0 0 1 0 0
778 Angelica Escriva K18-39-5 47 5 0 0 0 0 0 5 0 0
779 Alisha MacIntyre K18-39-5 48 5 0 0 0 0 5 0 0 0
780 Bo Fyhring Sørensen M40-49-7 62 5 1 0 1 0 1 1 1 0
781 Christian Erlandsen multiatleterne M40-49-7 63 5 0 1 0 1 1 0 1 1
782 Johnny Kaus Team Sdr. Omme IF M40-49-7 64 5 0 1 1 1 0 1 0 1
783 Tom Hansen DistanceRunning.dk M40-49-7 65 5 0 1 1 1 1 1 0 1
784 Frank Blom M40-49-7 66 5 0 0 1 0 1 1 1 1
785 Hans Scheffler Multiatleterne M40-49-7 67 4 1 0 0 1 1 1 0 0
786 Karsten Præstegaard M40-49-7 68 4 1 0 0 0 1 0 1 1
787 Brian Møller FC GOG M40-49-7 69 4 0 0 0 0 4 0 0 0
788 Ole Leth GGF Løb M40-49-7 70 4 0 0 1 1 0 1 0 1
789 Mogens Christensen M40-49-7 71 4 4 0 0 0 0 0 0 0
790 Jesper Ulv Bromerholm M18-39-7 64 4 0 0 0 4 0 0 0 0
791 Dorte Braad Nielsen SGI Løb K40-49-5 58 4 2 1 0 1 0 0 0 0
792 Morten Toft Hansen SGI Løb M40-49-7 72 4 0 0 1 1 1 1 0 0
793 Morten Christensen GGF Løb M40-49-7 73 4 0 1 1 1 0 0 0 1
794 Erling Larsen Familiesalonen M40-49-7 74 4 1 1 0 1 1 0 0 0
795 Anders Nolting M18-39-7 65 4 0 0 1 1 1 0 0 1
796 Mads Thomsen M18-39-7 66 4 0 0 0 0 4 0 0 0
797 Dorthe Kolster Nørskov SGI Løb K40-49-5 59 3 0 1 0 0 1 0 0 1
798 Jesper Madsen M40-49-7 75 3 0 0 0 1 1 0 1 0
799 Jon Lundgaard Team Sdr. Omme IF M40-49-7 76 3 0 1 0 0 1 0 0 1
800 Niels Rossen Læborg Runners M40-49-7 77 3 0 1 0 1 0 0 0 1
801 Tommy Nordtoft Løb og Motion M40-49-7 78 3 0 3 0 0 0 0 0 0
802 Torben Sørensen M40-49-7 79 3 1 0 1 0 0 0 1 0
803 Torben Petersen SGI Løb M50-59-7 52 3 0 1 0 1 0 1 0 0
804 Line Fink Jensen K40-49-5 60 3 0 0 0 3 0 0 0 0
805 Carsten Jepsen M40-49-7 80 3 0 1 0 1 1 0 0 0
806 Jens Erik Lorentsen Vejen AF – Atletik og Løbemotion M18-39-7 67 3 1 1 0 0 1 0 0 0
807 Karsten Svoldgård multiatleterne M18-39-7 68 3 1 2 0 0 0 0 0 0
808 Ole Olesen multiatleterne M40-49-7 81 2 1 0 0 0 0 1 0 0
809 Nicolaj Sørensen SGI Løb M18-39-7 69 2 0 1 0 0 0 0 0 1
810 Kristian Lauridsen SGI Løb M40-49-7 82 2 0 0 1 1 0 0 0 0
811 Claus Vogt Hansen M40-49-7 83 2 0 0 0 0 0 0 0 2
812 Rene Andersen M40-49-7 84 2 0 1 1 0 0 0 0 0
813 Dominic Dobbruntz M18-39-7 70 2 1 0 1 0 0 0 0 0
814 Søren Kjeldsen SGI Løb M40-49-7 85 2 0 0 1 1 0 0 0 0
815 Søren Kruse Madsen SGI Løb M40-49-7 86 2 0 0 0 0 0 1 0 1
816 Michael Christiansen multiatleterne M40-49-7 87 2 2 0 0 0 0 0 0 0
817 Ole Jessen M40-49-7 88 2 0 2 0 0 0 0 0 0
818 Esther Haar Nielsen K40-49-5 61 1 0 0 0 0 0 0 0 1
819 Allan Munk Nielsen Team Sdr. Omme IF M40-49-7 89 1 0 0 0 1 0 0 0 0
820 Allan Ravn læborg runners M40-49-7 90 1 0 0 0 0 0 0 0 1
821 Jan Brøndum GGF Løb M40-49-7 91 1 0 0 0 0 0 1 0 0
822 Claus Tobiasen multiatleterne M40-49-7 92 1 0 0 0 0 0 1 0 0
823 Xxxxxxx Mail kasper M18-39-7 71 1 0 0 1 0 0 0 0 0
824 Bo Ross Rimo/Restaurant Kolvic M40-49-7 93 1 0 1 0 0 0 0 0 0
825 Ulrik Pedersen M18-39-7 72 1 0 0 1 0 0 0 0 0
826 Rikke Lauridsen SGI Løb K40-49-5 62 1 0 0 0 1 0 0 0 0
827 Alexander Elsner M40-49-7 94 1 0 0 1 0 0 0 0 0
828 Per Guldager Billund Løbeklub M40-49-7 95 1 0 0 0 0 0 0 0 1
829 Benni Johanson M40-49-7 96 1 0 0 0 0 0 1 0 0
830 Palle Thyssen Bruun RIMO M18-39-7 73 1 0 0 0 0 0 1 0 0
831 Mette Lykke K40-49-5 63 1 0 0 0 0 0 0 0 1
832 Nicolai Høivang M18-39-7 74 1 0 0 0 0 1 0 0 0
833 Freddy Thomsen GGF Løb M40-49-7 97 1 0 0 0 1 0 0 0 0
834 Mogens Tang lustrupdamhus mandehørm M40-49-7 98 1 0 0 0 0 0 1 0 0
835 Jakob Bredtoft M40-49-7 99 1 0 1 0 0 0 0 0 0
836 Søren Engelbredt Team Sdr. Omme IF M40-49-7 100 1 0 0 0 1 0 0 0 0
837 Jens Jakobsen SGI Løb M50-59-7 53 1 1 0 0 0 0 0 0 0
838 Michael Krarup M40-49-7 101 1 0 0 0 0 0 0 1 0
839 Thomas Dam Tirsdagsklubben M40-49-7 102 1 0 0 0 1 0 0 0 0
840 Anders Haugaard RIMO M40-49-7 103 1 0 0 0 1 0 0 0 0
841 Mikael nørby Lassen rimo M40-49-7 104 1 0 0 0 0 0 1 0 0
842 Mike Skovhus Nesager M18-39-7 75 1 0 0 0 0 1 0 0 0
843 Lasse Mellergaard Skjern M18-39-7 76 1 0 0 1 0 0 0 0 0
844 Mark Ibsen M40-49-7 105 1 0 1 0 0 0 0 0 0
845 Hanne Bannidsen team vandkantsdanmark M40-49-7 106 1 0 0 0 0 0 1 0 0
846 Karsten Kjær Billund Løbeklub M50-59-7 54 1 0 0 0 0 0 0 1 0